caballero QzidócïSomcmt Nederlanders moeten 't maken op Humorfestival van Heist Nachtconcert De film van vanavond Nieuw tv-spel Leo Derksen PAGINA 2 LEIDSE COURANT WÜEnöDAG Zrf JULI 1971 Recreatie en ordening IN Nederland wordt wel eens geklaagd, dat de overheid zich betuttelend ge draagt met voorschriften en verboden aan het adres van burgers die met be hulp van tent, caravan of weekendhuisje hun ontspanning buiten de eigen flat of de eigen-woning-in-de-straat zoeken. Inderdaad komen er berichten in de krant over incidenten waarbij de vraag rijst waarom mensen door toepassing van bepaalde verordeningen gedwarsboomd worden in hun vertier. Gaat men de daaruit voortkomende conflicten onder de loep bekijken, dan blijkt meestal dat er weer sprake is van de bekende span ning tussen de letter en de geest van De combinatie van wijsheid en eerbied voor de wet kan. bijna altijd voor de best mogelijke en dus redelijke oplossing zorgen. En dan is er verder alle reden om er blij mee te zijn dat de overheid in Nederland niet iedereen die een stukje grond huurt of koopt, onbeperkt zijn gang laat gaan. WAT er gebeuren kan, wanneer het particulier initiatief te maken krijgt met een overheid die veel op zijn beloop laat en oogluikend goed vindt dat de nationale wetgeving en gros overtreden wordt, leert een les in België. De daar bestaande diensten voor Stedebouw en Ruimtelijke Ordening heb ben in de gaten gekregen, dat het met de bouw van clandestiene weekendhuis jes de spuigaten uit gaat lopen. Gemeen tebesturen bij onze zuiderburen hebben weinig of niets gedaan om bestaande voorschriften in de praktijk te hand haven en zo kon het gebeuren dat van Eupen tot Knokke naar schatting 250.000 illegaal gebouwde chalets, bungalowtjes i tot L of 1 permanent wo ninkje omgebouwde stacaravans de be staande wetgeving belachelijk maken en op diverse punten een betere ruimtelijke ordening in de weg staan. Het moeilijke punt voor de Belgische overheid is geworden dat degenen die bereid zijn zich aan bestaande voor schriften te houden, ontdekken dat ze veel dumrder uit zijn dan de wetsontdui- kers. Dat ontdekken de firma's en orga nisaties die zich met de bouw en ver koop van het onroerend goed belast heb ben en dat ontdekken ook hun klanten. Het beleid dat de Belgische overheid voor de nabije toekomst uitgestippeld heeft, wil in de eerste plaats de regionale en plaatselijke overheden dwingen om illegale verkaveling en bouw te voor komen. Daarnaast worden in principe de huisjes en verblijven die zonder vergun ning gebouwd zijn met afbraak bedreigd. Maar „in principe" wil allerminst zeg gen „in de praktijk"; men wil de betref fende wetsontduikers de gelegenheid geven om binnen een bepaalde periode alsnog de voorzieningen te treffen die in het belang van veiligheid, volksge zondheid, hygiëne en situering nodig zijn. oor komen /"kMDAT in Nederland de ontwikke- ling op recreatiegebied minder uit de hand gelopen is, wringt het probleem van de noodzakelijke ordening hier min der. Het probleem kenmerkt zich niet door de schaalvergroting waarop thans de Belgische overheid stuit. Het is zaak dat alle belanghebbenden en-dat lijkt ons de hele natie te zijn de overheden helpt om ook in de toe komst een verkeerde ontwikkeling te voorkomen. Want nu de recreatie bui tenshuis een massaverschijnsel aan het worden is, kan maar weinig risico ge nomen worden. Van het naleven van de spelregels hangt het af, of de gezellig heid en ontspanning van het individu blijft stroken met plezier voor de gehele gemeenschap. Belangrijk "pR is meer dan één reden om mèt of zonder Amerikaans-Chinese toe nadering Peking toe te laten tot de Verenigde Naties. Maar het wordt een rare zaak om dit op de Algemene Ver gadering komend najaar gerealiseerd te krijgen door China's toelating te bestem pelen als „niet belangrijke kwestie". Op deze manier ontlopen de voorstan ders van een zetel voor Tsjoe en Mao wel de noodzaak om voor hun toelatings resolutie de tweederde meerderheid te krijgen, maar kan iedereen zich afvragen wat dan nog wel belangrijke kwesties Een zwaxke plek in de Verenigde Na ties is, dat haar praktijk zo vaak op opportunisme berust. En dat is een kwa lijke zaak voor een organisatie die er vooral is om grondrechten te beschermen. Op 30 oktober van het vorig jaar maakte de KRO-televsie in Frascatie te Amsterdam een opname van een nachtconcert, waar optraden ensem bles van het Concertgebouworkest, die werken van Nederlandse componisten speelden. Van deze opname maakte de KRO drie reportages waaiVah dë ~eer- .ste .werd uitgezonden op woensdag. 30 juni. Vanavond worden de werken' gespeeld door het Amsterdams Kamer orkest onder leiding van Marius Voorberg met Symfcnietta voor strij kers. opus 66 Géza Frid. Het Danzi kwintet, bestaande uit Frans Vester fluit. Aarten Karres hobo, Piet Ho- ningh klarinet, Brian Pollard fagot en Adriaan van Woudenberg hoorn, speelt Fontemara van Will Eisma. De uitzending wordt besloten door het Nederlands koper-kwintet, bestaande uit Klaas Kos (le trompet). Epke van de Valk (2e trompet), Marinus Clarijs (hoorn) «Kees Blokker (trombone) en Donald Blakeslee (tuba). Het kwintet spéfelt* Aubade van Tom de Kruyf: De regie had Ben Mettrop. KRO Ned II 21.45 uur. GEZAG EN ORDE Onlangs zond de KRO-televisie een dokumentaire uit van Frederick Wise man. De beelden uit The Hospital kwamen hard aan en de kritieken in de kranten gaven de volgende dag een eensluidend oordeel; een onthutsende dokumentaire waarbij de beelden voor zichzelf spraken. De KRO heeft nog twee documentaires van Wiseman aangekocht; Law and Order en The Highschool. Voor de dokumentaire Ge zag en Orde volgde Wiseman vijf weken de politie bij haar werk. Juist voordat Wiseman aan deze dokumen taire begon was in Chicago een hevi ge strijd geleverd tussen de politie en jongeren. Wiseman begon „geladen" aan zijn werkstuk, maar naar gelang hij de politie volgde in haar werk veranderde ook zijn mening. Hij merkte in Kansas City dat de lokale politie haar geheel eigen problemen had. Het werd een film, die vooral de spanningen in de relatie van individu tot individu laat zien in het dagelijks leven van de gemeente-politie gefilmd Wiseman heeft een overdaad aan ge- I weid vermeden. KRO Ned II 20.21 uur. Toen Samuel Langhorne Clemens in 1876 „De avonturen van Tom Sawyer" op papier zette, sneed hij een stuk van zijn eigen jeugdherinneringen aan dat hem wereldberoemd maakte. Clemens bracht een groot deel van zijn jongensjaren door in het Missisip- pi-gebied, waar hij later zelfs kapitein op een raderboot werd. Daar haalde hij zijn pseudoniem Mark Twain van daan, de kreet die schippers slaken als ze 't over „Twee Vadem" diepte heb ben. Zijn volkomen eigen manier van benadering van het kind, vond hij ver volg dat hij op z'n succesboek schreef, uitzondering z'n hoogtepunt in het vervolg dat hij op z'n succes sc. „De „De avonturen van Huckleberry Finn". Begrijpelijk dat Hollywood een dank baar gebruik gemaakte van Twain's werk. Na de verfilming van Tom Sa wyers avondturen in 1932 zocht produ cer. David O'Selznick in 1938 Norman Taurcg aan om het nog eens over te doen. Maar dan wel duurder en groot ser zoals O'Selznick, later producer van „Gejaagd door de wind", het ge wend was, met de vriendjes Tommy Kelly en Jackie Morgan als het duo Tom Sawyer en Huck Finn, May Rob- son als tante Polly en Victor Jory als Injun Joe, die de moord pleegt waar van beide jongens getuige zijn. Met vakmensen als James Wong Howe achter de camera en Franz Waxman voor de muziek, mocht ex-acteur Nor man Taurog, behalve door zijn latere Elvis-verfilmingen bekend geworden als regisseur van vele films waarin kinderen hoofdrollen spelen (o.a. „Jon gensstad" met Mickey Rooney) zich' "•aan Mafk Trains"vaak niét 'kinder® achtige kinderverhaal wijden. NOS Ned. 1 20.45 uur. ADVERTENTIE Toneelspeler en TV-acteur Jeroen Krabbé. anders dan andere Ed. Laurens Continental constante kwaliteit HEIST De Belgische bad plaats Knokke heeft zijn Gul den Zeezwaluw en het aanlig gende geannexeerde Heist, dat alles doet om zichzelf te blijven, ontwierp enige jaren geleden zijn eigen Humorfestival. Het Vlaamse cabaret hecht aan Heist, omdat daar de spring plank is gevestigd naar natio nale erkenning, maar hetzelfde Vlaamse cabaret ziet weinig kans om zich te laten gelden. Men zit daar blijkbaar in de magere jaren van het talent. En om dit humorfestival elk jaar nog een tikje cachet te geven, moeten er kleinkunstenaars uit het hoger geleden Pays Bas komen. De Nederlanders heb ben ook nu weer de room moeten aanbrengen op de oud bakken soes van de Vlaamse humor. Vorige week zaten we dan weer in de vertrouwde schuur van het Boe renhof, waar de talentenmarkt gehou den werd. De opkomst was niet zo denderend en beperkte zich tot een tiental mensen omdat een aantal in geschrevenen gewoon niet kwam op dagen. Het algemeen peil lag dit maal ontzettend laag (allerlei om standigheden hadden pre-selecties belet) en grote geldschieters waren er helemaal niet bij. Wel werden er twee talenten ontdekt die mits hard wei-ken wel „iemand" kunnen wor den. Dat vond de jury, bestaande uit Mare Bol, Willem Vermandere, Lie ven Paemen, Jan Dewilde, Gaston Durnez, Gerard Alsteens, Louis Ver- beeck en Henk Noy ook. Ze kende Hanneke Holzhaus (pittig zingend vrouwtje van Pieter Niewint uit het kabaret Ivo De Wijs) en Luk De Smet (aankomend cabaretier uit St.-Stevens-Woluwe en student te Leuven) elk een prijs toe. Sympathieke Rita Jaenen stelde 'sa- vonds in een volle Ravelingenzaal grootmeester Raymond Devos voor. Deze grote mijnheer ontketende de lachbui die dit humorfestival „plech tig" moest openen. Hij ging op 't toneel te keer als een bezetene en gaf in een over-all een strip-tease- nummertje ten beste dat de hele zaal tegen de vlakte deed gaan. Even later stond ie met zijn volumineuze Elly en Kikkert Zuiclerveld treden in het openbaar Jules de Corte mocht niet met zijn (blindegeleide)hond een Heister eet huisje binnen. lichaam als een gummi-goochelaar met rubberen balletjes te jongleren of haalde met een reeks muziekin strumenten de gekste dingen uit. Subliem wordt hij als hij met een circusfietsje komt aandraven en zijn betrels onderaan zijn broekspijpen vastmaakt. Devos gaat erbij zweven, veert zelfs op de piano. Hallucinant haast Zo is het met alles wat Devos doet: zijn gags flitsen aan en uit als een vuurtox-enlichtje. In het vorige nummer breidt hij zijn volgende al voor en hij misleidt je omdat hij je verbeelding in een bepaalde richting leidt en daarna weer totaal onver wacht een boeiend zijweggetje in de Grinniktent. Cox doet goeie din gen. Het sterkst vonden we hem in dat poëtisch „Ik hoop maar dat ik doodga in een wei", „Honderddui zend doden" (een erg goed lied over Vietnam) en „Buiten waar de vo geltjes fluiten", over de verpesting van het leefmilieu. Er was voorts een gladde en profes sionele show van de kabaretgroep van Ivo de Wijs, die voor de gele genheid een artiest als drs. P. ten tonele had gevoerd. Heel wat beter dan de Vlaamse ploeg Rattatoej, die blijkbaar om al haar opgekropte frustraties weg te werken, een num mer had ingelast dat de Nederlandse gaxt op Vlaamse kleinkunstavonden moest belachelijk maken. Kwam dat aan zeg! Het kan niet anders: de Nederlanders moeten hier in Heist voor de lol zorgen. En dat dóen ze dan ook. Ivo de Wijs werd samen met het Gents Mimetheater op de zeedijk in Blankenberge opgepikt door de politie omdat ze reclame maakten voor het Humorfestival. Jules de Corte schijnt dit jaar al uit een eetzaal te zijn gezet met zijn hond Emma. „Het betert er wel op", zei de Wijs in zijn show, „vorig jaar mocht hij nog een heel hotel niet binnen". De enige Nederlandse ploeg die tot nogtoe niet voor plezier zorgde maar de zaak heel gedegen aanpakte, was die van Dimitri van Toren met Jules de Corte, Elly en Rikkert Zuiderveld en Les Turlupins. Deze laatste men sen, een Frans mimeduo, hoeven voor ons ook niet meer terug te komen. Di mitri en Jules pakten het allemaal heel ernstig aan: jammer dat de geluidsinstallatie zo slecht was. Het was een premièreprogramma en wat Jules en Elly en Rikkert betreft, kunnen we alvast vertellen dat ze weer goeie liedjes hebben: Jules vooral dan geëngageerde num- ue zwakheid van de Vlaamse ploe gen moet, als Heist echt een baro meter is voor de toekomst, de zeven magere jaren voor de kleinkunst in luiden. Wie in deze badstad het ver toon van de Vlaamse spitsbroeders heeft gezien, is met reden de wan hoop nabij. Hij zal zich ook weer een gefundeerd minderwaardigheidscom plex aankweken. Want echt: aan de Nederlandse professionelen kunnen wij echt nog niet tippen. BABIJY Het charmante echtpaar Elly en Rikkert die de hele Heistse gemeen schap vertederen met hun baby zij brengen hem zelfs mee naar de repetities kwamen met hun lita nie, een soort modern kerstlied, met 55 stemmen uit het publiek in de finale. De pers nog steeds erg verdeeld in haar keuze, tipte met vier stemmen op „De man die heeft gefaald" van Jules de Corte. En dan was er weer de Raspoet-De Wilde ploeg uit België met een pre mière-programma dat veelbelovend begon maar in de reinste waanzin eindigde. De olijkerds waren inder daad wel goed begonnen, pers en publiek kregen een zakje met lollies en zuurtjes waar een soort enquête briefje bijzat: „Vindt u het plezant op kleinkunstavonden spekken te krijgen? Hoe voelt u zich bij de beluistering van kleinkunst: belache lijk, leuk, vervoerd? Het was hun beste nummer. Raspoet bracht hierop een muzikaal erg ster ke „Zon" in Kavelingen maar toen die onderging zaten we meteen ook weer in de volslagen kleinkunstduis- De mensen van deze Merlijnploeg hebben het er blijkbaar op aange legd zo „origineel" mogelijk te doen maar daar bleef het dan ook bij. Jef van de Casteele hoefde wat ons be treft echt niet meer op te treden, en Lamp Lazerus en Kris bleken ook erg ongelukkig geïnspireerd te zijn. Toen het publiek zijn ongenoegen om het maffe „boze breinbeest" dui delijk liet blijken reageerde Kris daar heel ongepast op... Erg origineel dachten die mensen ook te doen door een Buster Keaton- filmpje af te draaien waarbj ze dan voor de begeleidende muziek zorg den. Raspoet en De Wilde had heel goed kunnen worden maar bleef bij gebrek aan verdere inspiratie in de goede bedoelingen zitten. Delia Bo- siers had ook niet zulke goede liedjes meegekregen. Het publiek stemde „De Zon" mei 90 punten naar de finale en een be paalde persvleugel herhaalde de Ca- non-ade-stunt door het rotste num mer met zeven stemmen in finale te brengen, iets waar wij helemaal niet over te spreken zijn want op die manier krijg je onvermijdelijk een finale met de slechtste nummers. En daar is het festival helemaal niet In de Grinniktent waren achteraf Miles Wootton, Maureen Kennedy en Terry Gould te gast. Onze super kritische ingesteldheid na al dat ge klungel zal er wel voor iets tussen gezeten hebben dat we ook dit op treden niet zo denderend vonden. Miles Wootton die ondermeer teksten voor Frangoise Hardy schreef viel als folksinger nog best mee. Maureen Kennedy had een erg goe de gitarist bij zich en Terry Gould de Pete Seeger-achtige folksinger en medewerker van het maandblad Troubadour, bracht ook enkele goede nummers maar hem vonden we dan toch ook weer niet zo geweldig. In tussen duurt het wachten op de Ernst van Altena-ploeg voort. Wij zijn erg benieuwd! Natuurlijk toeval, maar het leek erop dat de lange Televizier van de AVRO een soort compensatie was voor al de serie-uitzendingen. Men hal heel wat actualiteiten samengebracht: Ridder van Rappard die afscheid gaat nemen als burgervader van Gorkum kreeg nog eens gelegenheid zijn ideeën over de huidige samenleving en het aan deel van de jeugd daarin uiteen te zetten. Zelfs tegenstanders zullen rid derlijk zijn eerlijkheid moeten toege ven, of respect opbrengen voor zijn zelfbeheersing tijdens het cabaret nummer waarin priester en celibaat bespot werden. Mr. Hilterman nam zijn plaats In met een. zo als altijd, glashelder commen taar op de verwarde situatie in de Arabische wereld. Maar dat duurde niet zo lang en vanuit de rustige praatstudio voerde men ons regelrecht de woelige baren op met de „pel grims" naar de illegale radioschepen waarin de nieuw-mededeling van Veronica-man Rob Out dat hij niet van plan is te verdwijnen en dat er wel diverse appèls op de publieke opinie zullen volgen. Prettig te horen dat die op een vriendelijke manier zullen geschieden, helemaal in de stijl van zo'n vriendelijke omroep. Wat worden we toch bij de conflicten betrokken en hoe moeilijk is het par tij te kiezen wanneer we pro en contra vernemen: Moeten de taxi's nu uit de Leidse straat of moet de tram eruit óf, bedachten wij, moeten soms de voetgangers eruit? Dan kunnen die tenminste niet meer overreden worden. En is het waar dat je in de hoofdstad niets gedaan krijgt zonder acties? Toch goed zo'n uitzending want nu kreeg een van de partijen voor de eerste maal een rechtstreeks antwoord. Economicus Peereboom zeer in mi neur. Maar daar is dan wel reden toe als je de cijfers hoort: prijzenstijging van 5,2 procent, 15000 mensen ontsla gen en 1350 faillissementen. Hebben we het nog over een welvaartsstaat? Jammer dat de gevoelskwesties hier zo weinig aan kunnen toedoen om het Nederlandse volk bewust te doen wor den van de netelige positie waarin wij ons bevinden. De heer Wolkers (gevedee) had het daarentegen wel wat gemakkelijker op dit punt: als het over zeehondjes gaat zijn we gauw gevoelig. Natuur lijk is het erg dat de schepping aan getast wordt door de mens en is het goed dat we keer op keer gewaar schuwd worden maar protesten tegen de moreie vervuiling hoor je niet zo veel en als iemand er wel op wijst (zo'n vreselijk antiëke Van Rappard b.v.) 'dan wordt hij uitgelachen of als onverdraagzaam gebrandmerkt. En hebben wij allemaal „gereformeerde ministers"? Spanje sloot de reeks actualiteiten af met de verzekering dat het wel los loopt met de gevreesde cholera. Har telijk hopen dat Spanje gelijk heeft. Boksminnend Nederland kon de „ou de" Clay zien in een voortreffelijk duel met Jimmy Ellis, voorzien van sober commentaar van Ruud ter Weij- den die meer bijzonderheden rondom vertelde dan bokstechnische gegevens. Dat Clay's prestatie tot stand kwam met in feite eenzijdig boksen (stoten naar het hoofd van links en rechts en verder weinig variatie) was hem dui delijk, om zijn eigen stopwoordje te gebruiken, niet opgevallen. Niettemin een magnifiek gevecht, gelukkig ge in dergelijke duels nogal eens voor- speend van hangen en klemmen dat komt. Het woord vuistschermen kreeg op het scherm gestalte. A. I. BERGEN (ANP) Voor de derde maal heeft de auteur Leo Derksen in opdracht van het ministerie van CRM een televisiespel geschreven: Weet u misschien waar de Rozenlaan ligt? Dit werk is Derksens 15e t.v.-spel, dat op de beeldbuis zal komen. Het nieuwe stuk behandelt de proble matiek van een vrouw, die getrouwd is met een zogenaamde vakidioot. Het heeft, zoals meer van Derksens stuk ken, een thrillerachtig element. NEDERLAND I KRO Pip i Zip NOS •20.00 uur: Journaal 20.21 uur: Staatsloterij 20.26 uur: Socutera •20.31 uur: Uit de wereld dei- insecten •20.45 uur: De avonturen van Tom Sawyer, film 22.05 uur: Studio Sport •18.55 1 Journaal •19.05 uur: De dubbeldekkertje: CVK 19.30 uur: Kenmerk NEDERLAND I NEDERLAND II Pip en Zip •18.55 uur: Journaal VPRO •19.05 uur: Campus - om 20.00 i onderbroken door journaal •22.30 uur: Journaal Pip en Zip •18.55 uur Journaal •19.05 uur: Van gewest tot gewest •19.50 uur: Toeristische tips •20.00 uur: Journaal NEDERLAND II NOS •18.45 uur: Pip en Zip •18.33 uur: Journaal KRO •19.05 uur: Liedjes uit Wenen •20.00 uur: Journaal 20.21 uur: Gezag en orde, doe. 21.40 uur: Nachtconcert uit Concertgebouw •22.15 uur: Journaal TROS •20.21 uur: The Bold Ones over de Mafia 21.10 uur: (Pia) Beck Home •22.00 uur: Aurum doc. over goud i •22.20 uur: Journaal lichte muziek. 19.50 blinden en slechtzienden. 20.00 Nationale Zwemkamploenschappen in ig. 20.10 (S) Der fliegende Hollander, an Wagner, uitgevoerd door Radio rnlsch Orkest en solisten (opn.) 22.30 Nieuws. 22.38 (S) Mensen, ontmoetingen, me igen. 23.55-24.00 Nieuws. Leen mag het (S) Herman van Veen - wie ben ik eiger lijk. 21.40 (S) Serenade: klassieke kamermi 22.38 Mededelingen. 22.- BELGIE 324 m NEDERLANDS 18.00 Nieuws. 18.03 Voor de soldaten. 18.15 Lekenmoraal en -filosofie. 18.45 Sport. 18.55 Taalwenken. 19.00 Nieuws. 19.30 Intermezzo. 19.40 Franse taalwenken. 19.42 Lichte mu- 22.15 Concertmuziek. 23.00 Nieuws. 23.10 Lichte muziek. 23.40-23.45 Nieuws. HILVERSUM I t levende v ïuzlek (gr). (7.30 Nieuws; 7.32-7.40 Actuall- ilten.) 8.00 Nieuws. 8.11 Voor de kinderen. .25 Overweging. 8.30 Nieuws. 8.32 Voor de huisvrouw. (9.00-9.10 Gymnastiek voor de hulsvrouw.) NOS: 10.00 Wat heeft dat kind?: pedagogische rubriek. 10.20 (S) Muziek uit Mededeling 12.50-13.10 Mlddagpauzedlenst 14.00 (S) Lichte :k. 14.30 (S) Viool tlek. 7.20 (S) Dag met een plaatje: grammofoonmuzlek. 8.00 Nieuws. 8.11 Radlo- naal. 8.20 (S) Dag met een plaatje olg. (8.30-8.33 De groenteman.) 8.50 Mor genwijding. NOS: 9.00 Herhalingen en inci dentele programma's. 9,35 Waterstanden. AVRO: 9.40 Waar zijn onze kinderen geble- programma rondom jongeren en hun rsberlchten.) 12.30 Spot ui. 13.30 Karakteristieke combi sleke kamermuziek. 14.05 (S) M. imploenschappen klassieke liet i Voor de zieken. OQ Nieuws. 16.03 Land der Muzen: kunst- gazljn. 17.00 Mobiel: muziek, actualiteiten radlospelletjes, met om: 17.40 Alles voor club; 17.55 Mededelingen; NCRV: 9.00 Nleu' lichte vokale muz 11.00 Nieuws. 11.03 Gospelsc jonge mensen. VPRO: 12.00 Nieuws. 12.03 Felix Meurders Show. 13.00 Nieuws. 13.03 The Joe Blow Show. KRO: 14.00-18.00 KRO- S|É 'xture (14.00, 15.00, 16.00 en ing, zing! (10.00 Nieuws.) EO: Pi ïuzlek. 13.55 Beurs berichten. 14.00 Nieuws. 14.03 Lichte muziek. (15.00 Nieuws. 16.00 Nieuws en beursberich- 17.00 Nieuws en mededelingen. Voor ouder luisteraar», **J* Weeg-

Leidse Courant | 1971 | | pagina 2