Wijngaarde is uitgeduid Zoetemelk en Karstens maken afwezigheid van Merckx goed a „Zenuwbreker" sticht chaos op Wimbledon Arnold Mühren volgt voetspoor van zijn broer Spectaculair slot in Ronde van Leiden Juryleden kwamen niet voor niets Dt Pellenaars stunt aan vooravond van Tour Rus evenaart sprintrecord van Europa Ni i DINSDAG 22 JUNI 1971 LEIDSE COURANT PAGINA XIDEN „Dames en heren. Eddy Merckx kan niet aan de start verschijnen. Zün ploegmaat Schoenmakers ligt levensgevaarlijk gewond in een ziekenhuis en moet vandaag een zware operatie ondergaan. Eddy vond het erg jammer dat hij niet kan komen maar hij heeft ons beloofd er over een paar maanden wel bij te ijn". De mededeling van speaker Jan in 't Veld was kort maar krachtig. De ondanks de maandcnlage onderhandelingen met Leiden niet aan de start ver- schenen. Merckx prefereerde een verblijf aan het ziekbed van zijn Molteniploeg- niaat boven de start in Leiden. Een begrijpelijk standpunt dat desondanks teleurstelling toverde op de gezichten van honderden wielerenthousiasten die zich langs het parcours op de Wassenaarse weg hadden opgesteld. Hadden ze dan voor niets de kou getrotseerd om eindelijk het Belgische wielerfenomeen van nabij te zien vlammen? de drieëneenhalf duizend toeschouwers zijn ondanks dit belangrijke hiaat in het rennersveld toch volledig aan hun trekken gekomen. Vooral in de laatste slotronde toen ierben Karstens en Joop Zoetemelk een eidse Coupe smeedden bereikten de iielerronde een enerverend slot. Aan eze apotheose ging een vonkenregen van chermutselingen, uitlooppogingen en fel evochten piemiesprint vooraf. Peter Post 00 n Gerard van Vianen zorgden daar •or de eerste daadwerkelijke Itlooppoging Ze werden half koers te uggehaald door Leo Duyndam. Deze ormde direct door en pakte een voor- jrong van 90 meter. Duyndam hield vijf ondenlang de koppositie. Hoewel hij premie van honderd gulden mee erdiende was dit kopwerk het laatste rat Duyndam in de Ronde van Leiden laten zien. Een klapband noodzaakte i om voortijdig af te stappen. tfstappen •as hiermee de vierde renner die Ihaakte want eerder zochten P. v. d. i, Jaap Oudkerk en Daan Holst de leedlokalen op. Ook Gerben Karstens erd door materiaalpech achtervolgd, a echter van fiets te zijn verwisseld oot hij zich, weliswaar met een ronde chterstand weer bij het voortrazende Met nog 13 ronden te rijden viel de eslissende ontsnapping. Een vijf man lerke groep met o.a: Jos v. d. Vleuten, ino Tabak en Serpenti bouwden binnen ee ronden een voorsprong op van seconden. Jan Jansen zette als eerste en tegenaanval in. Hij kreeg daarbij van Hoekstra, Zoetemelk, Karstens, in en Gerard van Vianen. Met nog ronden te rijden slonk de voor sprong van de kopgroep op de tweede an 48 tot 23 seconden. Een ronde later werd daar nog eens drie seconden afgeknabbeld. Jan Jansen was in middels in de tweede groep gelost. mm* '-• Het rennersveld gaat Het publiek schreeuwde om Joop Zoe temelk. De sympathieke renner uit R'ijp- wetering, afgelopen weekeinde in een glansrol tijdens de Nederlandse kam pioenschappen, gaf gehoor aan de roep van de toeschouwers. Verbeten vechtend waarschuwingen dat hij vanwege zijn joeg hij zijn groep steeds dichter naar de ronde achterstand de strijd moest sta- kopgroep. Gerben Karstens reikte hem ken, van de fiets te stappen. Met de daarbij de helpende hand. De Prinsen- kaken opeengeklemd maalde Karstens beker weigerde, ondanks herhaalde I de pedalen rond. Slechts een doel voor LEIDEN. De derde Ronde van Leiden, georganiseerd t.b.v. het geestelijk gehandicapte kind, heeft aan entreegelden, programmaver koop en inzamelingsacties een be drag van 8000,- gulden opge leverd. Ondanks dit topbedrag was organisator Joop Riethoven na af loop van de Ronde niet erg te spreken. Aanleiding tot zijn mi neurstemming was een incident jn de cabine van de organisatoren. De negen Haagse juryleden eisten elk een vergoeding van 25 gulden. „De renners krijgen het ook", zei den ze, „dus waarom wij niet". Joop Riethoven: „Dat de renners een vergoeding krijgen is normaal. Sommigen moeten ruim honderd kilometer reizen om hier te De Haagse juryleden hielden het been stijf en gingen toch met 25 gulden naar huis. ogen; de kopgroep inlopen. Dat gelukte hem en de vier andere renners na een formidabele achtervolging. De tien se conden achterstand met nog anderhalve ronde te rijden liep hij gemakkelijk in en toen hij voor de laatste maal voorbij de tribune flitste lag hij zelfs tien meter voor op de rest van het veld. Die voor sprong gaf Karstens niet meer uit handen. Revanche Karstens had duidelijk revanche ge nomen voor de nederlaag van afgelopen zondag. Zoetemelk, met de Tour de France in zicht, forceerde zich niet maar beperkte zich tot een persoonlijk duel met sprinter Harry Jansen, Met een banddikte voorsprong zette de Mars- Flandria kopman de derde Ronde van Leiden op zijn naam. Joop vertelde na afloop over zijn overwinning: „Dit had ik niet verwacht. In de kopgroep zaten veel betere sprin ters dan ik. Toen we het laatste rechte stuk ingingen dacht ik aan een derde of vierde plaats. Op de laatste meters voel de ik echter dat de rest van het veld te afgemat was om voluit te sprinten. Een korte felle demarage was toen voldoende voor de overwinning". HERMAN VAN AMSTERDAM VOLENDAM Met vaste hand maakte Arnold Mühren zaterdagmiddag een einde aan een beginperiode in zijn voetballersloopbaan. De sinds enkele weken 21-jarige middenvelder van Vole.ndam zette zijn handteke ning onder een zeer aantrekkelijk contract, dat hem voor twee jaar aan Europa-Cuphouder Ajax bindt. Daarmee is voor Arnold Mühren een al jarenlang gekoesterde wens in vervulling gegaan. Niet dat hij het allemaal zat was in Volendam, dat zeker niet. Maar de technisch hoog begaafde balvirtuoos wil het graag „hogerop" proberen. Doodgewoon. En het feit dat broerlief Gerrie nu al weer drie jaar een zeer succesvol Ajacied is, heeft voor Arnold Mühren alleen maar een stimulans gevormd. Het overstapje van Volendam naar Amsterdam is voor „Arnoldje"' niet als een al te grote verrassing gekomen. Niet voor niets heeft hij zich na afloop van het seizoen op de transferlijst laten plaatsen. Ajax had immers vorig jaar al belangstelling getoond voor de capaciteiten van de jonge Mühren. Arnold zelf: „Toen wilde ik eigenlijk liever nog een jaar wachten. Volendam kwam net uit in de eerste divisie en ik wilde tenminste graag een jaar eredivisie ervaring opdoen". Geen onverstandige stap, want het onmiskenbare talent dat Arnold Mühren zonder twijfel is, ontwik kelde zich in het voor Volendam alles zins redelijk verlopen seizoen, in duide lijk positieve zin. Vooral gedurende de laatste wedstrijden schitterde Arnold Mühren in vrijwel iedere wedstrijd. Hij wil dat, hoe bescheiden hij in wezen ook ook wel toegeven. Het uiten van de 'ens om op de transferlijst te worden geplaatst was dus geen al te onbezonnen daad. De belangstelling van Ajax was nog niet verdwenen. Arnold: „Natuurlijk heb ik aan Gerrie een enorme steun ge had. Hij heeft me advies gegeven en na tuurlijk had hij in Amsterdam de ge legenheid een goed woordje voor me te doen. En toen Ajax inderdaad opnieuw geïnteresseerd bleek te zijn, had ik wel verwacht dat het in orde zou komen". Verbetering Volendam ziet Arnold Mühren uiter aard met lede ogen vertrekken. De club had graag nog tenminste één jaar ge bruik gemaakt van zjjn diensten. Maar uiteraard kon Volendam niet opbieden tegen Ajax en bovendien heeft het be stuur van eerstgenoemde club de prettige eigenschap, dat een aanzienlijke positie verbetering van zijn spelers niet in de weg wil staan. Dat is gebleken bij de transfer van Jan Ruiter naar Anderlecht. En het is ook nu gebleken. Want dat Arnold Mühren niet slechter wordt van zijn gang naar Amsterdam, staat als een paal boven water. De nieuw ste Ajacied zegt dan ook prompt: „Als ik mijn positie niet duidelijk had kunnen verbeteren was ik niet gegaan. Als je de kans hebt om je te verbeteren moet je het altijd doen, vind ik. Ik word bij Ajax full-prof. De komende week werk ik nog bij mijn huidige werkgever en dan nem ik vakantie. Tot 19 juli, want dan begint bij Ajax de training". Arnold Mühren zal, evenals broer Ger rie, wel in Volendam blijven wonen. Hij heeft zelfs een andere mogelijkheid nooit overwogen. Getuige zijn reactie: „Na tuurlijk blijk ik in Volendam wonen. Ik kan met Gerrie mee heen en weer rijden, dus beter kan ik het nooit versieren". Meer dan op het spelen bij Ajax ver heugt Arnold zich misschien nog wel op het samenspelen met Gerrie. al is hij wel zo reëel niet direct een plaats in het eer ste elftal te verwachten. „Zeker niet, dat zal nog wel even duren, dat aanpassen heeft tijd nodig. Je hebt het met Gerrie kunnen zien, die heeft ook ongeveer een heel seizoen nodig gehad om zich hele maal aan te passen. Nee. dat eerste jaar zal heus niet zo gemakkelijk worden". Maar dat wil niet zeggen dat Arnold Mühren er tegenop ziet om straks bij zijn nieuwe werkgever aan de slag te gaan. Daarvoor heeft hij te lang gehunkerd om de voetsporen van zijn broer te volgen. Met de steun van zijn oudere broer zal Arnold er bij Ajax heus wel komen. Voorlopig heeft hij nog even de tijd om te wennen aan de gedachte, dat zijn trainingsmakkers volgend seizoen onder anderen Piet Keizer en Johan Cruyff en Wim Suurbier zullen heten. (Van qnze sportredactie) RED A Met een handdruk en een brede glimlacht heeft Kees Pelle- lars gistermiddag vrede gesloten met Gerben Karstens. De Prinsenbeker us toch in de Tour de France, waarvoor Kees Pellenaars verder de vol- inde renners aanweesHarrie Steevens, Jan Krekels, Wim Prinsen, atthijs de Koning, Cees Rentmeester, Ger Harings, Jan van Katwijk, enk Benjamins en Jos van der Vleuten. slecht igde Pellenaars sluit vrede met Karstens. Een reclamestunt is weer opgelost. verzoening- tussen Pellenaars rstens kwam tot stand in de morgen- an de persvoorstelling udsmit-Hoffs Tourploeg voorafgingen. aldus Pellenaars, „nam Kar- is met mij contact op en werd de opgelost". Voor de verzamelde listen werd vervolgens de pro- matiek opnieuw doorgepraat en die leussie over het interview, dat Pelle- ars niet aanstond, liep zover uit er JUEV De Russische sprinter Valeri ^80v ',eeft maandag in Kiev tijdens atletiekwedstrijden van de Spartakia- zljn eigen Europese record op de 100 ter, daterend van 17 augustus 1969, venaard. Bortsov, de huidige Euro- ivect^ kampioen, maakte een tijd van 10 131 nnden rond. De Rus deelt zjjn Euro- ie record met Armin Hary (West- ltsland), Roger Bambuck (Frank- zjjn landgenoot Vladislav Sapeja, d Metz (Wcst-Duitsland) en Manfred iet (Oost-Dultsland). DFC'er De Jong Hfekent voor NAC (Van sportredactie) DA. NAC heeft bijzonder snel ageerd op het plotselinge verdwijnen |i Peter van der Merwe als doelman. choon het bestuur dit pas vrijdag te kwam, is men er nu reeds in en nieuwe keeper te [kaderen, namelijk Jan de Jong van Dordtse eerste»-divisieclub DFC. eravond zette De Jong zijn [dtekening al onder het hem «eboden contract, terwijl de be- ingen met DFC reeds zondagavond n afgerond. werd zo persoonlijk, dat Goudsmit- Hoffdirecteur Heere er terecht een eind aan maakte. Toen dat gebeurde, had Karstens inmiddels gedaan wat Pelle naars van hem verwachtte: Zijn ver ontschuldigingen aangeboden en gezegd dat het artikel geen juiste weergave was van het besprokene. De opstelling van Karstens was de eerste verrassing van de ploegsamen- stelling voor de Tour, ook al werd er dit weekeinde in wielerkringen al ge twijfeld aan de uitvoering van het von nis. Feit bleef echter dat Pellenaars nog al duidelijk zijn veto uitsprak. Tweede surprise: de deelname van Jos van der Vleuten, die vrijdag nog merkenloos was en nu plotseling geroepen is tot het allerhoogste: deelname aan de Ronde van Frankrijk. Pellenaars: „Er was al wel eerder contact met Van der Vleu ten, maar dat liep door allerlei om standigheden op niets uit. Nu we Wim Schepers verloren,- konden we Jos van der Vleuten goed gebruiken". Derde verrassing: het plan om Louis Pfennin- ger in de ploeg te krijgen mislukte. „Ik werd vanmorgen opgebeld door de Zwitserse bond", meldde Pellenaars, „dat Pfenninger geen dispensatie kon krijgen". En tot slot maar een grote schok was dat overigens niet be tekende de keus die Pellenaars deed dat Leo Duyndam tijdens de Tour thuis zit. „Duyndam", lichtte de ploegleider toe, „mist het juiste karakter van een wielrenner. Hij neemt het allemaal te makkelijk op". Om het beeld te com pleteren: van de Goudsmit-Hoffrenners zijn naast Duyndam niet gekozen: Daan Holst en Jos van Beers. Zoals altijd, vertrekt Kees Pellenaars met een aardig premiestelsel in zijn bagage („Hoe we het precies gaan doen moet ik nog bekijken, maar met die extra-centen zit het wel goed") en zon der kopman of beschermde renners („Daar beslis ik pas na enkele etappes over, als er duidelijkheid is in het klas sement"). De Goudsmit-Hoffploeg reist vrijdagavond af naar Moulhouse. waar zaterdag de Tour begint met een korte individuele tijdrit. De Mars-Flandriaploeg, die zal deel nemen aan de Ronde van Frankrijk is als volgt samengesteld: Joop Zoetemelk, Eric de Vlaeminck, Roger de Vlaeminck, Eric Leman Eddy Schutz, Vanneste, Tlno Tabak. Pierre Nassen, Van Marke, Eric Jansscns. De Nederlandse kam pioen Joop Zoetemelk zal' als kopman fungeren. DEN HAAG Van dc plaats, waar straks de dui zenden toeschouwers hem zullen bejubelen, overzag „zwerver" Thijs Wijngaar de het frisgroene veld van FC Den Haag. Het goed keurende gemompel was nauwelijks hoorbaar, maar de donkere rechtsback, die Telstar adieu zei, was te vreden. Al jaren was hij met het toenmalige ADO in bespreking geweest over een plaatsje in de selectie van de hooggenoteerde ere divisieclub, maar het aller laatste duwtje, de gunstige betaling mankeerde er aan voor de rasechte Zeeuw, die sinds zijn huwelijk in Schiedam woont. En nu, 21 juni 1971 stond er niets meer in de weg. FC Den Haag, in de figuur van Eddy Hartman, bood hem wat hij verlangde: een tweejarig contract en een fikse financiële vergoe- Geld is belangrijk voor Thijs Wijngaarde. Zijn vrouw Hilda zegt vanaf de stenen verhoging van dc staanplaatstribunes: „Op geld is hij gek". Het heeft er toe bijgedragen, dat de levensgenieter („Je moet nooit geen afspraken ma ken: Ik ben overal en ner gens") al weer naar een jaar wegging bij DOS, alles" triomfen vierde. Ver leden jaar bood Telstar hem een full-prof-contract aan, dat hij gretig accep teerde. Al gauw keek hij weer uit naar een nog gro ter honorarium, dat FC Den Haag, speurend naar een verdediger, hem in de schoot wierp. Er moest ech ter één hindernis genomen worden: bij zijn IJmuiden- se werkgever had de 23- jarige „snelheidsduivel" („Snelheid is mijn sterkste wapen") een tweejarig con tract lopen. Geen nood, FC Den Haag kocht het con tract af en Thijs Wijngaar de liet zichzelf op de trans ferlijst plaatsen. Gisteren kwam hij in het Zuider park zijn handtekening on der de „stukken" plaat- De nieuwe speler in dc lectie van Jezek is een ir terialist. Hij zegt: „Clti liefde ken ik niet". Zoii blijkt ook wel uit het feit, dat hij zich na jaren „wild" voetballen pas op 16-jarige leeftijd aansloot bij een club. Het werd Feijenoord. „Ik wilde niet gebonden zijn. Vandaar, dat ik mij pas laat heb laten overha len. Een kennis liet mij een proeftraining in de Kuip meemaken." Bij de Rotter damse club volgde na vele kampioenschappen een dieptepunt in de zo fonke lende jeugdcarrlère van Thijs Wijngaarde. Het B- team werd zijn „domein". Maar een keer mocht bij meedoen met de grote jon gens in de wedstrijd tegen PSV. Zijn entree in de ere divisie duurde precies twintig minuten. Hans Kraay ging naar DOS en vroeg of Thijs Wijn gaarde zin had om mee te gaan. Weg was hij, de ver oordeelde tot het B-elftal. Feijenoord vond de ex- jeugdinternational net goed genoeg om hem uit te le nen, zodat hij nog altijd teruggehaald zou kunnen worden. Wijngaarde: „Naarmate je langer in de B-ploeg speelt, daal je. En als je niet in het eerste komt, waar voetbal je dan voor?". DOS en trainer Za- lai deden alles om de „al- leskunner", die op alle plaatsen behalve in het doel heeft gestaan, te hou den. Maar Feijenoord had zijn vroegere speler intus sen diep laten vallen. Zelfs uitlenen vonden de keuze- heren niet meer nodig en voor Thijs Wijngaarde werd alleen maar een geld som bedongen. De eerzuchtige Zeeuw liet het er niet bij zitten en probeerde zich te „verko pen". ADO, Telstar en Go Ahead kregen belangstel ling voor hem. DOS, waar bij hij het hoogtepunt uit zijn carrièrfe meemaakte, toen de Utrechtse club in het degradatieduel uit te gen GVAV won, bood te weinig. Veel geld kreeg hij wel bij Telstar, maar ook de club van trainer Rap voldeed niet aan zijn ambi tieuze bedoelingen, omdat zij onderaan de ranglijst „zweefden". Met argusogen keek de onrustige speler, die zich intnssen tot een mentaal geharde klassever dediger had ontwikkeld uit naar een topclub. Zijn Felj- enoordtljd riep herinnerin gen in hem op. Veertien dagen geleden belde Hart man op naar zijn woning in Schiedam. Veel woorden zijn er niet gesproken, alles voldeed aan de-hoge-eisen van Thijs Wijngaarde. Hij kreeg de rehabilitatie voor zijn „val" In Rotterdam. In het stille Zuiderpark klinkt zijn stem hard, als het voordeel van de omzwer vingen noemt. Onverwacht filosofeert hU: ..Zo leer je de mensen en de levensge woonten in 'n stad kennen. Verhuizen zal ik niet. Ik heb mijn hart verpand aan Zeeland en een beetje aan Schiedam". Zelf verwacht de full-prof alles of niets in Den Haag. Hardop mij mert hij: „Komen mijn kwaliteiten hier niet naar voren, dan zal het ergens anders ook niet meer luk ken. „Even later vervolgt hij: „Misschien was ik nog niet volwassen genoeg om alles goed te bekijken. Nee, nu kom ik wel tot rust". KEES KOOMAN Deze vriendelijk lachende heer Is Stefan Kovacs, de trainer van het Roemeense nationale elftal. De naam van Kovacs wordt genoemd in verband met de opvolging van Rinus Michels bij Ajax. SOFIA. De Poolse gewichtheffer Jan Wojnowski is in Sofia Europees kampioen drie olympische oefeningen in de vedergewichtklasse geworden. De titel tweehandig drukken in deze categorie was voor de Bulgaar Mladen Koesjev (130 kg). LONDEN De „tie-breaker" is een zenuwbreker gebleken. Het Engelse systeem om marathon-sets te voorkomen heeft op de openingsdag van Wimbledon tot chao tische toestanden geleid. Ervaren spelers moesten als beginnelingen op hun plaats worden gezet, omdat niemand wist wie moest serveren en in welke richting. De eersten, die het nieuwe systeem in praktijk moesten brengen, waren de Indiër Armitray en de Roemeen Tiriac: bepaald geen „service-kanonnen" voor wie de maatregel is bestemd, maar toch om de één of andere oorzaak in hun partij °P 88 beland. Na enige discussie begreep Armitray dat hij moest serveren, werd vervolgens uit zijn concentratie gehaald door een wisseling van speelhelft, en won uit eindelijk de game van 75 en dus de set met 98. Vermoeider nog dan de spelers was de service-rechter, die bij elke opslag van speelhelft had moeten wisselen. Misschien zou de ontmoeting Tom OkkerJan Kodes in net zo'n interes sant en door sentimenten doorspekt duel zijn uitgemond, maar de partij tussen de door het plaatsingscomité misdeelde Nederlander en de winnaar van Parijs en finalist van Rome, werd wegens de vroeg Invallende duisternis op de langste dag van het jaar verdaagd naar dinsdag. Het woord was op de openingsdag het 85ste Wimbledonkampioenschap Pancho Gonzales. Het natuurlijke leider schap van titelhouder John Newcombe. de kille geldingsdrang van Rod Laver en de technische perfectie van Ken Rose- wall hebben gisteren niet half zoveel in druk gemaakt, als de zinsbegoocheling waarmee de 43-jarige Pancho Gonzales zijn tegenstander Orantes, de sentimen- telen onder de toeschouwers en zelff zijn ergste vijand de naderende ouder dom versloeg. Vanaf het moment, dat hij met een nors knikje naar de konink lijke loge de center court-toeschouwers op zijn grijzende gestalte opmerkzaam had gemaakt, was Wimbledon een deel van de kleine wereld van de Mexicaan: i Amerikaan. De eenzame Gonzales had geen behoefte aan overdreven huldeblij ken. Respect was voor hem voldoende. En dat dwong hij af met het meest uit gekiende spel dat ooit op Wimbledon is vertoond. Orantes, wiens temperament zich te gen een snelle uitschakeling verzette, maar na een opmerkelijk herstel in de vijfde moest diep het hoofd buigen. Veteraan is een begrip dat alleen op Gonzales' leeftijdsgenoten slaat. Niet op hemzelf. Het effectieve zakelijke tennis, dat Newcombe prefereert, was natuurlQk niet in staat dezelfde golven van sym pathie op te wekken, die het optreden van Gonzales begeleidden. De Wimble- don-titelhouder liet de eer van het slaan de eerste bal van het toernooi over aan de Zuidafrikaan Bob Hewitt. Het was één van de weinige dingen, die hij „bad Bob" gunde. Toen hij na wat moei- Cliff Drysdale, de als achtste geplaatste speler op Wimbledon, werd snel een illusie armer. De sterk opkomende Gorman zorgde daarvoor. lljkheden het „servlce-smash-meganis- me" in volle werking had gesteld, was er voor Hewitt, vorig jaar een verras send winnaar tegen Tom Okker, geen eer te behalen. t)e Egyptische prof. Ismael el Shafel moest zijn onwennigheid met het gras met uitschakeling tegen de Chileen Fillol bekopen. Een dramatische ont wikkeling was de vflf sets-nederlaag van Cliff Drysdale tegen Tom Gorman. De elegante Zuidafrikaan, die achtste was geplaatst, won de eerste twee sets ge makkelijk, maar werd allengs bevangen door een soort loomheid waarvan de fel vechtende Gorman profiteerde. In de vijfde vocht Drysdale weer terug. Maai er was meer nodig dan de wapens waar over hij beschikte om de sterk spelende Gorman te verslaan: 6- 2 86 36 3—6 5—7. 7—5; Sedgman (Ausf Kukal (TSJ) 3 3, 6—2. 6—1; Grabner (VS) Mc Donald (Aus) 6—4. 6—2, 6—2; Laver (Aus) Howe (Aus) 6—2, 6—0, 6—1; Fillol (Chill) Egypte 6 i) Van 7—5; Emer. 6—4.' 6—3; Pillc (Aus) Ryan (ZAfj ^3. 8. 5—7. 6—4; Stolle (Aus) Warwick (Aus) 6—4. 3—6, 9—7, 4—6, 6—3; Gonzales (VS) Orantes (Sp.) 6-3, 6-4. 4-6. 6-2; Rlessen (VS) McManus (VS) 9-8. 6—4. 8-6; Koch (Braz.) Szoke (Hong.) 7—5. 6—2. 6-2; Mct- revell (Rusl) Mukerjea (Ind.) 6—2, 6—4, 6— 4; Chanfreau (Fr) De Mendoza (Eng.) 8-9. 6—3. 6—3, 6—4; Fletcher (Aust.) Cox (Eng.) 8—6, 7—5, 1—6, 64; Philips-Moore (Aust.) Matthews Jr. (Eng) 6—3, 8—6. 8—6; Tiriac (Roem.) Amdrltra) (Ind.) 9—8, 6—3, 6—1; Borowlca (VS) Jauffret (Fr.) Elschen- brolch (W.-D.) 3-6, 7-5. 6-3. 6—1; Borowlca (VS) Jauffret (Fr.) 4—6. 2—6, 6—3, 6—4, 6- lejo (Chili) 6—4, 6—2. alogeropoulos (Gr.) (■/-- Afr.) 6—9, 6—9. 6—3. 6—2, 9-7; Franuloi 7—Sïjtlchey (VS) Creely (Aust.) 9—7. 4-6, BW Barclay (Fr.) 6—6, 6—0. 1—0. 7—5; Palsh (Eng) Gimeno (Sp.) 6—3, 1—6. 6—4. i Drysdale (Z.Af.) 2—6. 6—8. Hf"*"(Roem) Keldle (Eng) 6—3, 6—4. 7—5; Nast (Aust.) 7—5, 6—0, 6-2; "--tlett (Aust) 2—6, 6—4, 6—3, 6—1Ba°r'thes (Fr.) Meiier (W.D1.) 6-4, 8—9, 6-3. '9-7.

Leidse Courant | 1971 | | pagina 7