CeidMOowuud ZOMERPROGRAM VAN KRO VOL NIEUWE AANKOPEN depe^gta Koen (Willem Nijholt) vertrekt uit Oebele STER maakt nettowinst van 90 miljoen RADIO VANAVOND RADIO MORGEN Beelden uit rampgebied do's makkelijk! PAGINA 2 LEIDSE COURANT Ao uUiti 197! Conclusies uit de verkiezings campagnes "TEN spreekwoordelijk voorbeeld van een politieke, partij waar men radi caal het mes zet in tradities is de Chris telijk Historische Unie niet. Maar op één punt is de Unie momenteel opvallend actief: het evalueren van de verkiezings- campagnie die voor de CHU op 28 april niet tot zulke vrolijke resultaten heeft geleid. Nadat eerst Kamerlid Kikkert al het hoofd van zijn fractieleider en van zijn partijvoorzitter had geëist, is nu het no dige bekend geworden over het rapport van de „Commissie Verkiezingen '71", dat zaterdag op een vergadering van de Unieraad ter discussie komt. Voor lijst aanvoerder minister Udink staat daarin niet zo plezierig nieuws: het wordt een handicap genoemd dat de CHU in hem een lijstaanvoerder zonder politieke be kendheid ontmoette; zijn „gezag-en- orde"-speech heeft de partij de gehele verkiezingstijd als een donker spook achterna gezeten; tussen medio 1969 en begin 1971 heeft de Unie zich het etiket van een conservatief gezelschap laten opdrukken. Op advies van een public relations- deskundige hebben de CHU-prominenten drs. Udink vóórop nog geprobeerd de bal over de andere band te spelen, maar het bleek te laat om daarmee nog succes te hebben. Aldus enkele conclusies van een onder zoek dat de Christelijk Historische Unie mogelijk gaat gebruiken als eerste stap op de weg naar herstel. Meer vragen MAAR niet alleen de CHU is bezig 1T1 zijn wonden te likken en te proberen om precies de oorzaken van de pijn te ontdekken. Politieke partijen willen leren uit hun eigen ellende en houden er rekening mee dat in de politieke pro paganda kleine oorzaken wellicht ingrij pende gevolgen met zich meegebracht kunnen hebben. De PSP weet dat de blote Saskia op zijn verkiezingsposters de diepere bedoe ling bij vrijwel niemand heeft overge bracht. Misschien heeft de KVP intussen wel ontdekt dat Veringa's „hemelse" mammoet-bidplaat je niet kon werken als een goede accentuering van het pro- gram-Steenkamp-Ver inga. Zelfs politici die op een goede score kunnen bogen, zullen moeten erkennen dat soms in doelrijpe posities punten verspeeld In de politieke propaganda maakt het amateurisme langzamerhand plaats voor inschakeling van specialisten op het ge bied van opinievorminj. Maar ook deze specialisten zijn. vooralsnog kundiger in het achteraf verklaren waarom iets fout ging dan in het ontvouwen van plannen die gegarandeerd zullen leiden tot zetel winst of het behouden van een voldoende meerderheid om te kunnen regeren. Ergens is dat maar goed ook. Anders zou eerlang nog wel eens de uitslag van de verkiezingen beslist kunnen worden door een krachtmeting van deskundigen ter zake van massapsychose en reclame specialisten; Secundair /"^NS komt het voor dat het public- relationswerk rond politieke verkie zingen wel een factor is die meetelt, maar dan altijd nog als factor van secun daire betekenis. Een slechte ..verkoop- tactiek" van programs en personen werkt verlies in de hand; de positieve invloed van goed public-relationswerk blijkt minder groot. Jongeling, noch dr. Drees jr danken hun succes aan een attractieve begeleiding. Integendeel, het lijkt wel of de afwezigheid van elke verpakking het produkt dat ze aanprijzen voor menig kiezer alleen maar aantrekkelijker maakte. Niet leuk voor de reclame bureaus; wel leerzaam voor politici. Doorgaan "pEN lezer heeft ons meegedeeld zich er over te verwonderen dat in deze kolom niet geadviseerd wordt: prof. Steenkamp schei maar uit met als een tweede Beel te lijmen en te krammen; dr. Veringa trap niet op de muizenklem van het compromis. Wij geloven niettemin dat de heren Steenkarap en Veringa (plus Biesheuvel) een toch wel zeer ernstige reden hebben om door te gaan met de informatie op basis van het plan-Steenkamp. Wat blijft er over als alternatief, wanneer de informatie-Steenkamp mislukt? Sommigen zweren nu al bij prof. Zijlstra als informateur no 2; Zijlstra is een ongemeen begaafd econoom, maar volgens eigen woorden niet de „homo politicus" die nu nodig is om nodige maatregelen de vorm te geven die ze politiek „haalbaar" maakt. Confessionele minderheidsregering, extra-parlementair kabinet, opdracht aan Den Uyl; het kan inderdaad alle maal. Maar het blijven allemaal ook zeer riskante oplossingen. Daarom heeft prof. Steenkamp gelijk wanneer hij zijn informatie laat door gaan tot het laatste redelijke compromis. In hoeverre dit dan nog redelijk is. moet men pas beoordelen wanneer men het in zijn totaliteit en in het licht van de omstandigheden bekijken kan. HILVERSUM Oebele. het kinderge- beuren van de KRO. zal het voortaan xonder Willem Ntyholt moeten stellen. Hij was de vaste vertolker van de rol van Koen. Waarschijnlijk lost men dit afscheid van Nijholt op door Koen op wereldreis te sturen. Willem Nijholt verklaarde gisteren in een interview voor de KRO-radio, dat hij acteur is, nog een lange toekomst voor zich heeft en niet ten eeuwigen dage vastgeprikt wil blijven op de Koenrol. Hij zou graag ook eens wat ander werk willen doen, speciaal op de planken. NCRV's „Zeskamp" leeft bij de gratie van een merkwaardige mengeling tus sen gezonde sportiviteit en (eigenlijk ongezond) sadisme. Die laatste factor leek ons veel minder aanwezig bij de eerste aflevering van Spel zonder grenzen, de internationale versie van het spel, die gisteren uit Riccione De factor „pesten van de tegenstan der" zat slechts in één onderdeel inge bouwd. Bovendien maakten de opga ven niet de indruk van genadeloos afbeulen van de deelnemers, al moes ten die er uiteraard wel geducht tegen- Die opgaven bestonden uit intelligent uitgedachte variaties over het „ge vecht tegen de kubus". Waarbij ons van het hart moet dat door allerlei factoren het telkens afvallen van één ploeg, het gebruik van jokers en ook door de „rode draad" er geen werkelijke spanning om de uitslag was. Er waren immers „ingebouwde onzekerheden", die geen tussenstanden mogelijk maakten. Alles bij elkaar was .het bevredigend kijkspel, waarbij het bloed kruipt waar het niet gaan kan het plezie rig was dat de Nederlandse (Linne) deelnemers zich goed weerden en ei genlijk slechts door kleine schoon heidsfoutjes van een eerste plaats ver stoken bleven. Bij de NCRV ging een nieuwe Britse politieserie van start. Die serie heeft voortreffelijke voorgangers gehad, vooral door de superrealistische, haast documentaire, wijze waarmee de Brit ten zoiets aanpakken. Zal dat ook opgaan voor Doek Green? Het blijft Wat aanpak en bezetting betreft: geen klachten. Maar het eerste verhaal vonden we al te luguber op zo'n betrekkelijk vroeg zomeravonduur. Er -.uilen wel „mildere" afleveringen komen en, naarmate de hoofdpersonen ons vertrouwder worden, keert wellicht de Z-car-sfeer terug. Laten we het ho pen 1 Vg. (Van een onzer verslaggevers) HILVERSUM De Stichting Ether Reclame STER heeft in 1970 een om- zet geboekt van 111.235 miljoen, waar van netto resteerde 90.654 miljoen. Over 1969 waren deze cijfers resp. 93.029 en 75.837 miljoen. De vraag naar reclamezendtijd was zowel voor radio als tv groter dan het aanbod, zij het dat zich in de tweede helft van het verslagjaar een lichte ontspanning heeft afgetekend. Er was sprake van afname van de overvraag naar zendtijd voor 1971. Een gevolg van deze ontwikkeling is, dat de ad verteerders betere campagneschema's kunnen worden aangeboden. Het verslagjaar liet voor het medium tv-reclame een stormachtige ontwik keling zien van de toepassing van kleurencommercials. In de tweede helft van 1970 werd meer dan de helft van alle tv-spots in kleur uitgezonden. Van de in 1970 aangeboden commer cials werden door de STER in eerste instantie 24 films en 8 radio-adverten ties afgekeurd. Hiervan werden later alsnog toegelaten 18 films en 15 ra dio-advertenties na overeengekomen wijzigingen en 4 films na beroep bij de reclameraad. De toestel bereiksmeting werd uitge voerd in een panel van 600 tv-bezit- tende huishoudingen door middel van elektronische registratie met Intome- ters. Wekelijks werden kijkdichtheids- gegevens verstrekt. HILVERSUM Voor de zomermaan den heeft de KRO-televisie een aantal t.v.-spelen in het buitenland aange kocht. alsmede een opera en twee operettes. Tezamen met een nieuwe feuilleton, een serie op zichzelf staan de amusementsprodukties, een aantal opvallende documentaires en het nieu we KRO-initiatief op het gebied van de wielersport dragen deze zorg voor een gevarieerd programma-aanbod. De verschillende produkties zijn gekocht in Duitsland. Zweden, Rusland, Tsjc- cho-Slowakije en Italië. Dinsdag 15 juni wordt de eerste afle vering uitgezonden van het uit negen delen bestaande spel De Rode Kanicr van August Strindbei-g. dat hij in 1879 schreef en door deZweedse televisie tot t.v.-feuilleton werd bewerkt. Deze serie, die wekelijks op 't scherm wordt gebracht, werd door M. Herbert Gre- venius, dramaturg van het Koninklijk Dramatisch Theater van Stockholm, voor televisie bewerkt en door M. Bengt Lagerkvist, die in Zweden ver schillende dramatische produkties op het scherm heeft gebracht, geregis- Hoofdfiguur van De Rode Kamer is de jonge Arvid Falk. een nog onbekend schrijver, die tezamen met zijn vrien den regelmatig te gast is in de her berg De Rode Kamer. Via dit jonge gezelschap, dat met zijn ups and downs ten tonele wordt gevoerd, heeft August Strindberg een beeld willen geven van zijn tijd, van de maat schappij, waarin hij leefde en waar hij niet erg veel mee op had. In dit spel zijn veel autobiografische gege vens van de schrijver verwerkt. Met name zijn haat tegen alles wat vrouw was hij is driemaal getrouwd ge weest komt er sterk in naar vo- Onder de titel Zomertheater verza melde de KRO voor dit seizoen een aantal buitenlandse t.v.-spelen van kwaliteit, een tweetal operettes en een opera, die op de zaterdag- en zondagavond zullen worden uitgezon- Zeven gehangenen C O Het spel De ballade van de zeven gehangenen, dat op zondag 20 juni (Ned. I) wordt uitgezonden, is een bewerking van de gelijknamige novel le van B. Andrejev, gemaakt door de Tsjecho-Slowaakse televisie in de re gie van Martin Holly. Het spel is een psychologische studie over de gevoe lens van ter dood veroordeelden, die op hun terechtstelling wachten. Zaterdagavond 10 juli (Ned. I) staat het Duitse televisiespel Der Gezeiten van Helga Feddersen- op het program ma, die ook het spel Vier uur van Elbe 1 schreef, dat in het Zomerthea ter van het vorig jaar was opgeno- De operette Giuditta (Freunde. das Leben ist lebenswert) zendt de KRO- televisie uit op zondagavond 18 juni. i Deze operette van Franz Lehar wordt uitgevoerd door Die Berliner Philhar- moniker en het Rias-Kamerkoor o.l.v. Wolfgang Ebert. In de hoofdrollen Te resa Stratas, Rudolf Schock. Maria Toboldi en David Thaw. De regie heeft Günter Hassert. en de man waarvan zij al jaren ge scheiden leeft, Memmo. Cristina ver langt van haar man, dat hij een duel zal aangaan met een zekere Miglioriti, die haar diep beledigd heeft. Memmo regelt deze zaak op zijn eigen manier. Het duel vindt plaats, maar tegenover Miglioriti staat de man, die al jaren de plaats van Memmo in het leven van Cristina inneemt: haar minnaar Venanzi. Zaterdagavond 4 september (Ned. I) volgt de televisie-produktie Lika - de liefde van Tsjechow; gemaakt door de 67-jarige Russische regisseur Sergei Yutkevich. Het scenario werd geschre ven door Leonid Malyugin. De film is een poging om aan de hand van de geboorte én verdere lotgevallen van Tsjechows bekende spel „Zeemeeu wen" een biografie van de auteur te schilderen. Exercise zendt de KRO-televisie het volksstuk Stadspark uit van de Duitse auteur Hans Schubert. In dit spel gaat het om moeder Anna Thielecke, die al jarenlang ijs-verkoopster is in het stadspark en daardoor allerlei vaste klanten gekregen heeft, wier wielen wee haar erg ter harte gaan. Er zijn ook wel bij haar thuis kleine zorgen, omdat haar dochter niet volledig ge accepteerd wordt door de vader van haar verloofde, maar Anna Thielecke heeft meer zorgen om het architecten echtpaar Berger, dat wil scheiden. Moeder Anna bedenkt een list om het echtpaar weer bij elkaar te bren gen. De operette Der Bettelstudent. die Carl Millöcker in 1882 in Wenen ten doop hield, wordt uitgezonden op zon dagavond 15 augustus (Ned. I). Dank zij het succes van deze operette, die over de gehele wereld werd opge voerd, was de componist in staat, zich geheel aan hef componeren te wijden en zijn baan als kapelmeester op te geven. De operette wordt uitgevoerd door de Münchner Philharmoniker en het koor van de Bauerische Rundfunk o.l.v. Heinz Wallberg. De voornaamse solisten zijn Ingeborg Hallstein. Curt Malm, de Nederlander, Jean van Ree. Ina Dressel en Benno Kusche. De regie heeft Wilm ten Haaf. Liefde zonder liefde De tweede aflevering van een aantal gedramatiseerde verhalen van Luigi Pirandello Liefde zonder liefde wordt uitgezonden op zaterdag 21 augustus Bitter Sicilië Evenals in het Zomertheater van het vorig jaar brengt de KRO-televisie dit somerseizoen een tweetal uitzen dingen met gedramatiseerde verhalen van de Italiaanse auteur Luigi Piran dello. De eerste aflevering, die op zaterdagavond 24 juli (Ned. II) wordt uitgezonden, heeft tot titel Bitter Sici lië en bestaat uit twee verhalen, die niets meer met elkaar gemeen hebben dan dat zij zich op Sicilië afspelen. De gevangenname behelst het verhaal van een levensmoede man, die door Siciliaanse bandieten gevangen geno men wordt. Hij weet hen ervan le overtuigen, dat hij voor hen niet de moeite waard is en blijft daarna in hun midden, tot hij een natuurlijke dood sterft. Het tweede verhaal De opgeheven Li ga heeft als hoofdpersoon Don Zurli, die een liga in het leven roept op Sicilië, waarmee hij geld van de rij ken afperst, dat hij gebruikt om de armen te helpen. Als echter na ver loop van jaren Don Zurli de liga opheft, omdat die geen doel meer heeft ieder heeft een rechtvaardig loon wordt er plotseling toch weer vee gestolen. Bitter teleurgesteld be sluit Don Zurli dan zijn Scicilië te verlaten en alles wat met zijn land samenhangt, zelfs de taal, volledig te vergeten. Zaterdagavond 7 augustus (Ned. I) (Ned. II) cn bestaat uit drie korte schetsen, die alle het tbema de liefde behandelen. In het eerste verhaal moet de hoofdfiguur. Romeo Daddi, plotseling in het ziekenhuis worden opgenomen. Hij schijnt gek geworden te zijn. De oorzaak daarvan ligt in zijn kortstondige verhouding met de vriendin van zijn vrouw. Het tweede verhaal Hondetrouw ver telt over de man Giugiu, die van de trouw, van zijn vrouw zonder meer overtuigd is. totdat hij de hond van zijn vrouw op een bijzonder vreemde plaats in de stad ontdekt. De honde trouw maakt hem duidelijk, dat zijn theorie over de trouw van zijn vrouw nodig herzien dient te worden. Het derde verhaal Als je het spel kent heeft als hoofdfiguren Christina Viola Drie Nederlandse ploegen zullen in juli deelnemen aan het Humorfestival in Heist. Ter kennismaking heeft het gezelschap gisteren een boottocht naar Pampus gemaakt, waarvoor zij geruime tijd bleven liggen. Onder hen herkent men drs. P.. Jules de Corte en Andrévan den Heuvel. Het spel van de Zweedse auteur Bengt Bratt Exercise, dat zondaga vond 12 september (Ned. I) wordt uitgezonden, werd in 1968 door de Zweedse televisie op het scherm ge bracht. Het spel geeft een beeld van een alledaagse dag in het Zweedse leger, zoals die wordt ervaren door een peloton dienstplichtige soldaten en de officieren ervan. Het is geen rea listisch portret van het militaire le ven. maar veeleer een schildering van de verhoudingen tussen de bij het peloton behorende mensen en hun persoonlijke relatie tot de kracht, en de invloed van de collectiviteit. Zaterdagavond 18 september (Ned. II) komt op het scherm het Deense tele visiespel Good life. Hoofdfiguur daarin is een man, die een levensverzekering wil afsluiten bij een vriend, die in het verzekeringsvak zit. De man moet daarvoor een keuring ondergaan, maar de uitslag laat lange tijd op zich wachten. Toch is de man ervan over tuigd, dat hij voor de verzekeraars een goed verzekeringsobject is. Het spel beschrijft op knappe wijze de verbazing van de man over het uit blijven van het keuringsrapport en de langzaam tot hem doordringende waarheid, waarom de verzekeraars hem niet kunnen accepteren. Gré Brouwenstijn Als hommage aan de Nederlandse so praan Gré Brouenstijn, die dit jaar afscheid neemt van het concertpodium cn de opera, zendt de KRO-televisie op zaterdagavond 26 juni (Ned. II) een concert uit vanuit de RAI te Amster dam, te geven door het Concertge bouw Orkest o.l.v. Bernard Haitink. Gré Brouwenstijn zingt tijdens dit concert een aantal opera-a haar repertoire die haar in het verle den zo beroemd gemaakt hebben. Evenals het voorgaande jaar wordt ii Knokke (België) tijdens de zomer maanden het Festival van de gouden zeezwaluw gehouden. Daaraan dit jaar- deel Engeland. Frankrijk, België (BRT), Spanje. Zwitserland en de KRO-televisie. Drie van deze pro gramma's worden door de KRO-tele visie de komende zomermaanden on der de titel Zomercarroussel op het scherm gebracht op de vrijdagavond (Ned. I) vanaf 2 juli. De traditionele KRO-kinderzangwed- strijd. waaraan dit jaar meer dan 400 scholen hebben deelgenomen, zal op zaterdag 12 juni worden besloten met de finale, die door KRO-radio en tele visie zal worden uitgezonden. Aan de KRO-kinderzangweclstrijd werd dit jaar een nieuw element toegevoegd: er werd een aparte wedstrijd georga niseerd voor schoolensembles. De win naar van deze wedstrijd zal optreden tijdens de finale voor de schoolko- Documentairess Voor het zomerseizoen 1971 heeft de KRO-televisie beslag weten te leggen op een aantal bijzondere documentai res van diverse buitenlandse stations. Deze documentaires krijgen een plaats op de wekelijkse dinsdagavond en de maandelijkse woensdagavond van de KRO-televisie. Een serie van 3 documentaires, ge maakt door de Amerikaan Frederick Wiseman, een nog jonge professor in de rechten uit Boston, die een aantal programma's gemaakt heeft over in stituten, die een centrale plaats in de samenleving innemen. Deze documen taires munten uit door de koele bena dering van het onderwerp. De pro gramma's van Frederick Wiseman kennen geen ondertitels, er is geen uitleg bij, er wordt geen gebruik ge maakt van begeleidende muziek. Hij gebruikt de zogenaamde cinema-veri- té-techniek om een aantal instellingen kritisch onder de loep te nemen, die naar zijn mening een specimen zijn van het normale gedragspatroon. De thans 41-jarige Wiseman heeft nu vier documentaires op zijn naam staan: Titticut Follies, gemaakt in 1967; High School (1968); Law and Order (1969) en Hospital (1969). De laatste drie documentaires zal de KRO-televisie dit zomerseizoen uit zenden. Voorts is er The Jesuits, een docu- mentaire van de BBC. die een beeld 1 wil geven van de katholieke kerk, die zowel gehaat als gevreesd wordt. I maar desondanks met respect in de wereld wordt bekeken. De documentaire Hard Times vestigt de aandacht op. een bijna vergeten groep in de Britse samenleving, die ondanks de huidige welvaart nog in t de meest armoedige omstandigheden moet teven. Deze groep leeft in huizen met ratten en ander ongedier te. gaat niet op vakantie, loopt in tweedehandskleren, heeft geen geld voor de kapper, komt nooit in de pub. In deze documentairè komen de men sen zelf aan het woord om hun leven en levensomstandigheden aan de Rij ker voor le leggen. Er werden opna men gemaakt in Londen, Liverpool en Birmingham. De documehtaire werd vervaardigd door Richard Broad. Sad song of Yellow Skin is de titel van een Vietnamees volksliedje, dat als leidraad dient voor een documen- j taire over een drietal in Saigon leven- de jonge Amerikanen, die ieder op hun eigen manier een bijdrage willen leveren aan de vrede in Vietnam. 1 NEDERLAND I NOS: 18.45 uur: Tim en de leeuw 18.55 uur: Journaal TROS: 19.05 uur: Hoelabaloe 19.30 uur: Met de camera op ja 20.00 uur: Journaal 20.21 uur: Mission impossible 21.10 uur: Zie zo zomer NEDERLAND I NOS: 18.45 uur: Tim de Leeuw 18.55 uur: Journaal NCRV: 19.05 uur: Zoals de ouden zongen 19.30 uur: Mijn idee, uitvinding 20.00 uur: Journaal 20.21 uur: Lang leve Ich bin, show 22.40 uur: Journaal NEDERLAND II NOS: 18.45 uur: Tim en de leeuw 18.55 uur: Journaal 19.05 uur: Den Haag vandaag 19.10 uur: Van gewest tot gewest de romantiek 21.10 uur: Een gekkenhuis, doe. 22.00 uur: De belangrijkste getuige, film 23.05 uur: Oog om oog en tand om tand 23.10 uur: Journaal NEDERLAND II NOS: 18.45 uur: Tim en de leeuw 20.00 uur: Journaal VPRO: 20.21 uur: Berichten uit de samenleving 20.30 uur: Laurel en Hardy 20.50 uur: Filmportret Mariëtte van Kemenade 21.20 uur: Trouble in Molopolii, film 22.20 uur: Journaal VARA: 19.30 uur: Nacht van de zigeuners, muziek 20.00 uur: Journaal 20.21 nur: McCloud, politieserli 21.55 uur: De ombudsman 22.20 uur: Journaal -af en dichtbij. :atechese. 19.50 CÖii gesprekken. A VBO HILVERSUX Uit welk proi BELGIE 324 m NEDERLANDS (K) You and 18.00 Nieuws. 18.03 Voor de soldaten, lf. licht muziekpro- Paardesportuitslagen. 18.30 Verkeerswenb H IWS. 13.45 Sport. 18.55 Taalwenken 19.00 Nleir en actualiteiten, 19.40 Intermezzo. 19.41 rnaal.'18 20-18.30 retlemuziek. 22.00 Nieuws en' dY :h Socialistische Kunsten. 22 20 Jazzmagazme. 23.00 N ramma is dit? 23.10 Strijkkwartetten. 23.40-23.45 Nieuw 19.30 Nieuws. I HILVERSUM I heidsvoorliehtinguitzending voo.r de lai bouw. 12AO (S) Lichte grammofoonmuzÖ 12.50 Recht en slecht, praatje. 13.00 Nieui 1 de zieken^ 11.55 Mededelingen. 12.nó' (S) Van (12.22 Wij van het land: 12.26 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nieuws; 12.41 VARA: 13.11 Actualiteiten. 13.25 (S) Kla^ ne en klassieke' muziek.' iSAo'*ToerisM le toeristische Informatie uit binnen- en bs pi. tenland. VPRO: 16.00 VPRO-Vrijdag: liebT muziek, commentaren, reportages, lnte P 14.05 Schoolradio. 14.30 (S) Musiesta: licht Concert>r°girammat' (opn TROS: 14 55 ,S| klassieke operamuziek. 16.00 Nieuws. 16.03 (S) Disco Drive In: de showbusiness op de (Sp"rt)nleS^eréportagesVkcUrnSPOrtk0mPaS: (16.00 Nieuws: 17.55 Mededelingen; tel HILVERSUM III he VARA; 9.00 Nieuws. 9.03 De EddiJ Bectatn Show. 10.00 Nieuws. NCRV: 10.03 Muziek ti)S de koffie. (11.00 Nieuws.) 12.00 Nieuws. li Pers vers. NOS: 13.00 Nieuws. 13.03 J. v Corduwener Show. 14.00 Nieuws. 14.03 D lei HILVERSUM II AVRO: 7 00 Nieuws. 7.11 Ochtendgymnas tiek. 7.20 Dag met een gaatje: licht gram- mofoonmuziek met reportages en mter- Herman Stok Show. met o.a. Top TlOfn L.P.'s. 15.00 Nieuws. 15.03 De Eddij Becto w Nieuws ')600 Nleuws' I6-03"18-00 Top-30. (17.1 BELGIE 324 m NEDERLANDS AVRO: 10.00Voor 'de™ 'kleuters.^0l" A rbeids- X,i'ar?'n^nPOPu'air vérzoekplatenprogram- ma. (11.00 Nieuws.) 11.30 Horlepiep: volksmu 12.00 Nieuws, mededelingen en SOS-be^ richten. 12.08 Landbouwkroniek. 12.15 Gev. rieerd programma. 12.55 Buitenlands per» lil verzicht. 13.00 Nieuws en toneelagenda. 13%. Dansmuziek. 14.00 Nieuws. 14.03 Lichte mu ziek. (15.00 Nieuws.) 16.00 Nieuws en beun ziek uit Centraal Africa (Banda). 11.55 Beursberichten. NOS: 12.00 Blik op de wc- en mededelingen. 17.15 Muziekprogrammi a 17.55 Weegschaal. ra De TROS-televisie zal vanavond een extra-uitzending wijden aan de ramp zalige toestanden aan, de grens van India en Oost-Pakistan. De journalist Frits van Praag, zojuist van het ramp gebied teruggekeerd, brengt een oog- getuigeverslag met beelden uit het rampgebied. De TROS heeft tevens voor deze uitzending Stanley Mitton van de rampendienst van de Wereld- ve raad van Kerken te Genève uitgeno d digd om de visie van de Wereldraailoo van Kerken te komen uiteenzetten d\ NOS Ned. I 22.40 uur jan In de Jaarbeurs te Utrecht wordt zater5,1 dag 19 juni voor de eerste maal ee Nationaal Brass-Band-Concours ge houden, waaraan 23 Nederland» brass-bands deelnemen. Het staat on- K der auspiciën van de vier Nederland 11 se muziekfederaties die samenwerke l' in de SONMO. 's Avonds zal ee groot galaconcert worden gegeven it de Congreszaal, waar vijf brass- bands uit de hoogste afdeling zulle meewerken. (ADVERTENTIE) Altijd makkelijk: 9234567 th g lucassen' 8 stationsstraat 33 loowoüde dat u in het buitenland - zonder kosten - geld kunt opnemen met uw girobetaalkaart 15 Engelse Ponden,100 Duitse Marken, 200 Franse Francs, 2000 Luxemburgse Francs, 200 Deense Kronen, 200 j Noorse Kronen, 200 Zweedse Kronen,100 Finse Kronen.

Leidse Courant | 1971 | | pagina 2