4/ 5IKKEN5 Commerciële assistenten Leerling kleurmakers Leerling Administr. programmeurs assistentes Leerling machine bankwerkers Leerling steno/typistes Tappers, mengers of malers BON «s& Je laatste schooljaar zit er op. Zorg dat je eerste baan ook je beste wordt. ui Je toekomst krijgt kleur. Bij Sikkens. Sikkens zoekt jonge mensen die weten wat ze willen, die hun toekomst kleur willen geven. Jonge mensen die de kans willen krijgen om verder komen en bereid zijn om daar wat aan te doen. naniurit souvee nes» sbncnéis ïlb iv a tsirr lêf' Blijf nog even „leerling" Natuurlijk is het plezierig als je nu al weet wat je worden wilt, maar ook als dat niet zo Is, geen nood. Want de mogelijkheden bij Sikkens zijn groot Zó groot, dat er altijd een funktie Is die jou op het lijf geschreven is. Je eerste tijd bij Sikkens moet je dan ook zien als een oriëntatieperiode. Een tijd waar in jé kennis maakt met veel facetten van het bedrijf, waarin je veel ervaring opdoet, waarin je je uiteindelijke keuze bepaalt. Je blijft dus nog even „leerling", maar dan wel een goed betaalde. Met een Mavo- of Havo-opleiding en een levendige belangstelling voor 'de handel' zul je je op één van onze commerciële afdelingen erg goed thuis voelen. Je sluit per telefoon orders af. Je correspondeert met afnemers. Je verzamelt gegevens voor het marketingbeleid. Je praat met expeditie en produktie en zorgt dat orders op tijd worden uitgevoerd. Kortom, je leert Sikkens van binnen en van buiten kennen. Boven dien biedt deze positie je een riant uitzicht op promotie. Als je LBO afdeling Schilderen hebt, kun je bij Sikkens worden opgeleid tot kleurmaker. Een boeiend vak voor jonge schilders of autospuiters met gevoel voor kleur en hoe veelheid. Want het gaat niet alleen om de juiste kleur, ook de bestelde hoeveelheid moet 'op maat* zijn. Ons computercentrum werkt niet alleen voor Sikkens Sassenheim, maar voor de gehele Sikkens Groep. Op dit ultra moderne cen trum krijg je een interne opleiding tot programmeur. Daarna kun je jezelt nog verder bekwamen in de computerweten schappen door via in- en externe cursussen uit te groeien tot systeem-analist Voorop leiding: Havo (met wiskunde) of Vwo-B. Voor jongelui die het diploma Lbo machine bankwerker op zak hebben, verder willen leren en tegelijkertijd praktijk-ervaring wil len opdoen, liggen er goede kansen bij Sikkens. Via het leerlingenstelsel kun je je verder ontwikkelen en diploma's halen. Meisjes met een opleiding op Mavo-niveau Havo mag natuurlijk ook krijgen bij Sikkens een afgeronde opleiding tot steno/ typiste. Je werkt op een kleine, gezellige afdeling en krijgt les in bedrijfstijd. Al doende kom je in aanraking met veel af delingen van het bedrijf. En dat is nodig want na verloop van tijd zul je op één van deze afdelingen laboratorium, commer ciële afdeling of produktie-een secretares- sefunktie kunnen gaan vervullen. Voor meisjes met Huishoudschool of een paar jaar Mulo/Mavo, is dit de kans om te worden opgeleid tot algemeen assistente of ponstypiste. Je gaat afwisselend werk doen in een fijne omgeving. En als je wilt kun je met onze steun de Avondmulo volgen. Ook als je geen speciale opleiding hebt, maar wel bereid bent om de handen uit de mouwente steken, zijn er mogelijkheden bij Sikkens. Bijvoorbeeld als 'bestuurder' van de tap-, maal- of mengapparatuur. HU NOG EVEN SIKKENS Veel mensen kennen Sikkens alleen als een verffabriek. Die tijd is voorbij. De Sikkens Groep fabriceert en verkoopt niet alleen huisschilderslakken, maar ook vliegtuig- en autolakken, wegenverf en lijm. Wij leveren coatings voor bruggen en mammoettankers, lakken voor meubels en fietsen, kleurkrijt voor kleuters en Flexa voor huisvaders. ZEKER IS ZEKER Door de omvang van onze onderneming, die op verschillende sectoren van het totale verfgebied werkt, biedt de Sikkens Groep zekerheid; óók als de tijden eens wat sfechter zouden worden. Bovendien maakt Sikkens deel uit van het AKZO wereld concern. Verder heeft een groot en voort varend bedrijf afs Sikkens natuurlijk veel carrière-mogelijkheden. Om ons verhaal niet al te lang te maken, zwijgen we maar over salarissen, reiskostenvergoedingen, studiesteun, personeelsclubs en andere sociale voorzieningen. Ze zijn goed. Stuur mij een sollicitatieformulier en uw Mijn na brochure „Sikkens in de maatschappij van Adres:, vandaag". Woonp Ik heb belangstelling voor de funktie v^n: kleurmaker tapper, menger of maler machinebankwerker steno/typiste programmeur commercieel assistent administratief assistente Bon uitknippen en in een envelop doen. Envelop niet dichtplakken. Adresseren aan: Sikkens Lakfabrieken N.V., Antwoordnum mer 10, Sassenheim. Géén postzegel plak ken, die is voor onze rekening. Sikkens Groep nv Sassenheim, Rijksstraatweg31.Tel.:01711-6944

Leidse Courant | 1971 | | pagina 8