Noem het maar een spits idee om accountant te worden. VB Een bijzonder aanbodaan goede MTSers Moret&Limoerg Accountants TIJMSTRA atheneum commercieel medewerker BOEKHOUDER telefoniste Het is vrij algemeen bekend dat een accountant belast is met controle op de administratie van organisaties en bedrijven. Minder bekend is zijn rol van adviseur op het gebied van het financiële beheer en de administratieve organisatie van ondernemingen. Daarom is het een spits idee om accountant te worden als je dit jaar eindexamen HBS, HAVO, Gymnasium of HEAO doet. Temeer omdat het gaat om een van de boeiendste en best gehonoreerde posities die je maar bedenken kunt. Hoe gaat dat in de praktijk? Bij een accountantskantoor begin je als assistent. In de beginperiode loop je mee met een ervaren kollega. Bij steeds andere bedrijven assisteer je bij controlerende taken en bijvoorbeeld bij het inventariseren van voorraden. Dat werk combineer je met studie voor het accountsdiploma. Die opleiding is vrij zwaar en duurt ongeveer acht jaar. Daar staat zeer veel tegenover. In de eerste plaats het einddoel. Daar komt bij dat wij je studiekosten voor onze rekening nemen. En mocht je om welke reden dan ook je studie niet willen voltooien, dan is niet alles voor niets geweest. De gehele opleiding kun je namelijk splitsen in afgeronde delen die je in kombinatie met de opgedane praktijkervaring overal tot een bijzonder gewaardeerd medewerker maken. Ook daarom is het een spits idee om accountant te worden. En zeker bij een kantoor als Moret Limperg. Moret Limperg behoort namelijk tot de grootste accountantskantoren van het land. Naast 19 eigen vestigingen in Nederland telt Moret 8c Limperg kantoren in Antwerpen, Brussel, Parijs, Milaan, Zuid-Amerika en op de Nederlandse Antillen. Uitzending naar een kantoor in het buitenland behoort dus na verloop van tijd zeker tot je mogelijkheden. Wat te doen als je er het fijne over wilt weten Neem kontakt op met het dichtstbijzijnde kantoor van Moret Limperg: Amsterdam, Tesselschadestraat 15, tel. 020-166161. Apeldoorn, Regentesselaan 7, tel. 05760-12702. Assen, Oudestraat 33, tel. 05920-10161. Breda, Wilhelminastraat 4, tel. 01600-30968. Dordrecht, Achterom 93, tel. 01850-35066. Eindhoven, Stratumsedijk 25a, tel. 040-16262. 's-Gravenhage, Nassauplein 31-33, tel. 070-924201, na 1 juli: Rijswijk, Sir Winston Churchill-laan 370, tel. 070-995110. Groningen, Westersingel 41-43, tel. 050-81545. Heerlen, Honigmanstraat 94, tel. 045-711774. 's-Hertogenbosch, Burg. Loeffplein 17-22, tel. 04100-23331. Leeuwarden, Willemskade 26, tel. 05100-34805. Maastricht, Tongersestraat 6, tel. 04400-19393. Nijmegen, Groesbeckseweg 181, tel. 08800-24762. Rotterdam, Vissersdijk 91, tel. 010-140266. Terneuzen, Walstraat 7, tel. 01150-2098. Tilburg, Stadhuisplein 32, tel. 04250-24770. Utrecht, Wilhelminapark 52, tel. 030-512027. Venlo. Goltziusstraat 1, tel. 04700-16358. Zwolle, Stationsweg 11, tel. 05200-18727. VL! JL SStÜ, Wij zoeken voor ons Verkoopkantoor in Den Haag: op de Afdeling VERKOOPBINNENDIENST een Zijn taak zal in hoofdzaak beslaan uit het telefonisch contact met onze cliënten voor het noteren van orders en het verstrekken van inlichtingen over onze produk- Opleiding bij voorkeur op middelbaar niveau, met enige ervaring in een soortgelijke functie. Leeftijd tot ca 25 jaar. Voor onze telefooncentrale (6 lijnen) een sch.>|nv,.,te...9.te.d. 3 Don Telefoon 070 - 6681 85 HOOGKARSPELSTRAAT 68 vraagt voor zo spoedig mogelijk: (Leijenburg) Den Haag. Tel. 25 12 12 vraagt voor spoedige indiensttreding een: LEERLING Salariëring volgens dé regeling van de stichting landelijke samenwerking Bejaarden tehuizen or ganisatie. INSTRUMENTMAKER voor onze afdeling automatie Soil, te richten aan de directie van het boven genoemd tehuis. Schriftelijke of mondelinge sollicitaties aan bo venstaand adres. die naast het op prettige en beschaafde wijze te woord slaan van onze cliënten, ook als taak zal krijgen het uitzenden van telexen naar binnen- en buitenland en het verrichten van licht administratief werk. Wij bieden voor beide functies een aantrekkelijke hono rering. gratificatie, eigen pensioenregeling en 6,4% va- kantietoëslag. Sollicitaties gaarne schriftelijk aan de Afdeling Perso neelszaken. Voor hel maken van een telefonische af spraak kunt U bellen 070-63 33 00, toestel 18. Dagelijks aanmelding van leerlingen voor: ATHENEUM: brugklas, 2e, 3e en 4e (A B) klas H.B.S.-A en B: klassen 5a en 5b e rijksgesubsidieerd e plaatsing in Brugklas ook mogelijk na door de school af te nemen onderzoek e kleine klassen e huiswerkcontrole e intensieve rapportering vorderingen e gelegenheid huiswerk onder toezicht te maken. Inlichtingen tel. 33.04.52 en 39.81.07 Folder op aanvraag verkrijgbaar SWEELINCKSTRAAT 17 - DEN HAAG grootste organisatie voor kantine-exploi tatie in de Benelux vraagt voor haar centraal bureau administratief medewerksters Leeftijd 17-23 jaar. Aan onze dames bieden wij naast een goede werk omgeving; -e een goed salaris met uitstekende sociale voor zieningen; *- een prettige werkkring. Uw reaktie fschriftelijk ot mondeling) zfen wij gaar ne tegemoet aan ons kantooradres. Oen Haag - teSweelinckstraat 25. telefoon f070) - 65 49 26 wtór" Dit is een bijzonder aanbod. Wij doen dat dan ook alleen aan goede MTS-ers. Dat betekent, dat wij ons richten tot die MTS-ers die eer zeer goede aanleg hebben voor exacte vakken; bereid zijn in de toe komst verder te studeren via avondcursussen; hun militaire dienst plicht hebben vervuld of daarvan'zijn vrijgesteld;•maximaal 23 jaar zijn. Wij bieden: een gratis opleiding In augustus begint onze dagopleiding electronica. Deze opleiding die aansluit op de MTS-opleiding, duurt 9 maanden. Hij brengt je op het hogere technische niveau, dat nodig is voor je toekomstige functie. Een greep uit de cursusvakken: wiskunde, electronica, systeemtechniek, meettechniek. Na afloop wordt een getuigschrift verstrekt. Wij bieden: interessante banen Met de opleiding achter de rug krijg je een interessante baan: b.v customer engineer. Een customer engineer is vérantwoordelijk voor het oplossen van alle technische pro blemen, die een klant met computer apparatuur kan hebben. Computers zijn kostbaar. Daarom worden ze elke dag zo lang mogelijk gebruikt. Liefst zonder storin gen. Komen die er toch, dan moet de customer engineer de oorzaak ervan zo snel mogelijk opsporen en de storing opheffen. En natuurlijk tracht hij ze te voorkomen: door regelmatige controlebeurten. Kies je deze baan, dan krijg je nog een aanvullende opleiding van zes maanden. Daarin leer je de electronische, logische en mechanische werking kennen van de bij een computer systeem behorende randapparatuur. Boven dien heb je dan al een redelijke kennis van de werking van een computersysteem. Ook deze opleiding wordt overdag gegeven. Maar reken er maar op. dat ook 's avonds wel wat studie nodig zal zijn. system. PHILIPS N V. Philips-Electrologtca Wij bieden: méér kansen Maar met de dagopleiding kun je meer kanten op. Belangstelling voor ontwikkelings werk? Dan is er plaats bij boeiende ontwik kelingsprojecten. Zoals: systeemelectronica computergeheugens, energievoorziening. Weer iets anders: inschakeling bij de eind- test van computerinstallaties. Of: artikel specialist. Die introduceert nieuwe appara tuur. Geeft ondersteuning aan de customer engineer, werkt als verbindingschakel tus sen hem en ontwikkeling en produktie. Allemaal boeiende functies van behoorlijk niveau. Daarom zul je ook daarvoor moeten bijstuderen. Soms "s avonds, soms overdag. Wij bieden: goede arbeidsvoorwaarden Elke cursist krijgt een direct ingaand salaris En alle andere arbeidsvoorwaarden: 18 werkdagen vakantie, vakantietoeslag en winstdeling. En eventueel een tegemoet koming in pensionkosten en weekend-reis kosten. Na de opleiding krijgt hij een bij de functie passend salaris. Met een heel be hoorlijke salarisuitloop. Wij vragen ook veel Voor deze verantwoordelijke en zelfstandige banen zoeken wij goede medewerkers. Daarom gaan wij niet over een nacht ijs. Na gesprekken met cursusleiding en een per- soneelchef wordt beslist of je naar een test mag. Die test onderzoekt heel grondig je geschiktheid voor deze functies. Blijkt die geschiktheid, dan word je ook nog medisch gekeurd. Pas dan krijg je een slotgesprek en een aanstelling. Heb je interesse? Schrijf ons dan een brief, waarin je wat meer over jezelf vertelt. Wij nodigen je daarna uit voor een persoonlijk gesprek, waarin wij je wat meer over de functies en over ons bedrijf vertellen. Die brief moet je sturen aan: N.V. Philips- Electrologica, afdeling Personeelzaken. t a v. de heer J. Brandsen, Postbus 76. Rijswijk (ZH), onder vermelding van nummer HBL 00671.

Leidse Courant | 1971 | | pagina 18