dat u bij C&A het pak vindt dat u zoekt Kom indebus: Vul in ieder geval die coupon in. Treffen we elkaar zeker! Koninklijke marine Kom naar zee kom je verder lien teaen één Bijv. een superlicht vrijetijdspak omdat u er zomers wel eens anders bij wilt lopen. Mis de bus niet! Ook In 1971 maakt de Informatie-bus "Signalement van de Politie" een tournee langs een aantal gemeenten. Een unieke gelegenheid om (wederom) kennis te maken met wat er bij gemeentelijke politie korpsen al zo omgaat Om te zien en te horen hoe de politie zijn taak in ons land vervult temidden-en ten behoeve- van onze steeds gecompliceerder wordende samenleving. Een dienende, regelende, beschermende en preventieve taak, waarvoor een gedegen opleiding onmisbaar is. Goed om 'ns even te bekijken.En5" 't kost u niets. Er zijn 128 gemeenten waar gemeentepolitie werkt. Vooral in de drie grote steden-Amsterdam, Rotterdam en Den Haag- heeft de politie er nog een extra probleem bij: de zorg voor voldoende personeels bezetting. Daarom is er in deze informatie-bus een bescheiden hoekje ingeruimd waar u desgewenst alle inlichtingen kunt krijgen over plaatsingsmogelijkheden bij een van deze drie of bij andere politiekorpsen. Op donderdag 6 mei, Beestenmarkt t/o Lido ot op vrijdag 7 mei, 5 mei-plein nabij Boshuizerlaan, Leiden. Open van 11 tot 20 uur. De tournee van deze informatie-bui ia georganiseerd door de Hoofdafdeling Politie van het Miniaterie van Binnenlandse ZaKen. 'Tuurlijk is 't de moeite waard om alles van de marine te weten. Vooral als je 'n technische knobbel hebt, LTS-diploma metaalbewerken en tussen de 16 en 18 bent. Dan kun je je hart ophalen aan de modernste apparatuur. Het nodige van de wereld zien. Meteen al goed verdienen (f 506.- per maand). Opgeleid worden tot een technisch expert. Je leest hierover alles in de gratis pocket, die we je graag toesturen. Als jij de coupon invult. Zend deze coupon ii Koninklijke mai j uw gratis pocket „Werken bij de Koninklijke marine".

Leidse Courant | 1971 | | pagina 16