1 Handelsbreuk tussen Frankrijk en Algerije J OOST-PAKISTAN WIL ERKENNING M öly 14.7 bsbranclen op el uwe en kt Brabant oiling Stones solotoer a Gogh spreekt Russen aan Koninklijke subsidie voor Cécile Hessels Bemiddeling bij dramatische vorming Tito: orde in partij herstellen Vaticaan halveert boter- en drank rantsoenen Diamantair zag moordenaars al eerder Rangeerder ziet loc over zich heenrijden Guerrilla's vermoorden industrieel Robert Paul winnaar j finale talentenjacht Arabische top kapittelt Jordanië Ouders wisten niets van dood Danstheater naar Amerika vertrokken W egen wachters naar Engeland van zoontje Gijzelaars met vermi bedreigd CAO Laurens sigarettenfabriek Koning Witbaard van Jeugdtoneel BRUIJNZEEL-KEUKENS-KASTEN „HOUTWERF LEIDEN" N.V. Aart Rozeboom met beste bijdragen op A rienden'conccrt U 16 APRIL ly, LEIDSE COURANT PAGINA 5 (ADVERTENTIE) (Van onze correspondent L. Kleijn) PARIJS De nationalisatie van alle Franse oliemaatschappijen in Algerije heeft geleid lot een breuk in de handelsbetrekkingen tussen Frankrijk en Algerije. Uit diplomatieke beleefdheid vermijdt de Franse regering het onaangename woord „breuk*' maar de Algerijnse minister van Buitenland se Zaken Bouteflika komt er openlijk voor uit en heeft donderdagmiddag gezegd: „Wij Algerijnen hebben voortaan een eigen stijl". 'errassing van de week jezige kleuterpakjes van soepel en it dragend, gemakkelijk zelf te was- JiASTRALON. U kunt kiezen uit tal kigrappige modelletjes en fantastisch i. Maten 80-110 kalve prijs m». 75 Wat betekent precies een breuk in de handelsbetrekkingen? Tot dusver werd Algerije na de onafhankelijkheid en na het tekenen van de handelsak koorden van Evian in 1962 door Frank rijk beschouwd als een geciviliseerd land. Franse oliemaatschappijen in Algerije hevelden hun winsten over naar Frank rijk waar een eind aan kwam toen de Algerijnse regpring de maatschappijen nationaliseerde voor 51 pet en dus de meerderheid van alle aandelen in han den kreeg. De oliemaatschappijen hadden veel liever gezien dat zij voor de volle honderd percent werden genationaliseerd, omdat zij in dat geval een veel grotere schadevergoeding hadden kunnen eisen. Maar voor de Algerijnse regering was 51 pet voldoende omdat zij met de helft plus één kon doen en laten wat zij wilde. Toen daarover geen overeenstemming mogelijk bleek ging de heer Hervé Alphand gistermiddag naar Algiers om uit naam van de Franse regering te verklaren dat voortaan de handelsbe trekkingen lussen beide landen gefun- I deerd zouden worden op een zuivere I koopmansbasis. De Franse regering trok de handen van Algerije af en liet het verder aan de Franse oliemaatschappijen over om tot een akkoord met Algerije te komen. In het verleden kocht Frankrijk een gegarandeerde hoeveelheid Algerijnse wijn om de Algerijnse wijnboeren die de wijnvelden hadden overgenomen van de gerepatrieerde Franse wijnboeren niet aan hun lot over te laten. Aan die be- I voorrechte wijnaankoop is thans defini- I lief een eind gemaakt. Al jarenlang hebben de Fransen daarmee gedreigd menende dat het een waardevolle troef in de onderhandelingen zou zijn. Maar inmiddels hebben de Algerijnen ook Ondanks de breuk zullen alle Alge rijnse arbeiders in Frankrijk rustig aan het werk kunnen blijven. Om de eenvou dige reden dat de Franse bouwvakken en de Franse automobielindustrie deze arbeiders niet kan missen. Bij hel on derwijs in Algerije werken nog verschei dene Fransen die waarschijnlijk voorlo pig eveneens kunnen blijven tenzij de Algerijnse regering zich voldoende zelf standig acht om ook aan die culturele samenwerking een eind te maken. Ondanks de breuk verandert er in de praktijk weinig aan de commerciële ver houdingen. De diplomatieke relaties du ren normaal voort zij het wat meer gespannen dan vroeger. |ÈM (ANP) In enkele heo- >eilijk toegankelijk bos in het e park „De Veluwezoom" heeft H brand gewoed. De brand, waar- lf politie vermoedt, dat deze is ge- imdal op drie verschillende plaat- larden werden ontdekt, ver- la anderhalf tot twee ha. bos. snel ingrijpen van de brand- 10 korpsen uit Rheden, Velp, Dieren Arnhem kon voorkomen worden dat zich uitbreidde, termiddag is ook in de Drunense a in de gemeente Loon op Zand/ sheuvel dertig hectare bos in vlam- uü opgegaan. Over de oorzaak die enkele uren duurde, tast duister. De blussing werd door de brandweren van Loon op Kaatsheuvel, De Meer, Tilburg ienhout. WDEN (A.P.). De Rolling Stones 'oo-pi onder hun nieuwe grammofoon- icontract de gelegenheid om net als Ji;ifcatles als solo-artiesten op te treden. groot verschil blijft echter, dat atles niet langer als groep bestaan Stones er niet over denken uiteen in. Leadzanger Mick Jagger ver dat de groep thans onder contract bij het gigantische Amerikaanse f Kinney en zich verplicht heeft angspeelplaten in de komende af te leveren. De eerste daarv ty fingers", komt op 23 april uit. °fSKOU (A.P.). In het Poesjkin- van Moskou is een tentoonstel- 52 schilderijen en 51 litho's van ran Gogh geopend, afkomstig uit rzaraeling van hte Kröller-Müller- Cultuur, l0r! gens onderminister va rtjj mir Popov, is nog nooit een zo uit- ide Van Goghtentoonstelling in de t-Unie gehouden. Er wordt grote m eke belangstelling verwacht. ,.De t van Van Gogh, de artiest met een "cfik lot, heeft al lange tijd de sym- van de Russische kunstminnaars l;£terdverklaarde Popov bij de ope- De collectie blijft een maand in n en gaat daarna naar het Hermi- izefiuseum in Leningrad. :b» OERGESTEL (A.N.P.). stil gezeten wijngronden staat. DEN HAAG (ANP) Een werkgroep heeft besloten een bemiddelingsbureau dramatische vorming op te richten als daarvoor voldoende belangstelling en behoefte bestaat. Het is de werkgroep gebleken, dat de vraag naar vakkrach ten op hel gebied van de dramatische vorming snel groter wordt, maar dat de vragende instellingen niet altijd weten waar dergelijke krachten zijn te vin den. Omgekeerd zijn er docenten op het gebied van de dramatische vorming, die nog werken kunnen en willen aanemen. maar niet in de gelegenheid zijn te overzien waar de vraag naar hen be- CALCUTTA (A.F.P.) De voorlopige regering van Bangla Desja (Oost- Pakistan) is een diplomatiek offensief begonnen om erkenning te vinden bij „bevriende landen". Tegelijkertijd wordt in de „bevrijde gebieden" van Oost-Pakistan een nieuw bestuur ingesteld en geprobeerd de economie van het land weer op gang te brengen. Intussen wordt in de belangrijkste steden van Oost-Pakistan nog hevig gevochten tussen de Westpakistaanse regeringstroepen en het bevrijdingssleger van sjeik Moedjiboer Rachman. Waarnemers in Calcutta menen dat de nieuwe regering met een ramp zalige economische situatie geconfronteerd wordt. De systematische ver nieling van veel industrieën door het Westpakistaanse leger heeft tot i tot werkloosheid voor honderdduizenden Alleen de theecultuur schijnt betrek kelijk weinig schade te hebben geleden, maar hier is gebrek aan liquide middelen ontstaan doordal de banken gesloten waren. Mogelijk moet daardoor het werk worden stopgezet omdat de arbeiders niet uitbetaald kunnen worden. Wat de jule-industrie betreft zou het BELGRADO (DPA) Dc Joegoslavi sche staats- en partijleider, maarschalk Josip Broz Tito, heeft in een rede te Pristina aangekondigd, dat hij de orde in de partij zal herstellen. maanden en mogelijk zelfs jaren duren voor de produktie weer het peil van vóór de burgeroorlog zal hebben bereikt. Radio-Pakistan heeft vandaag ver klaard dat de toestand in Oost-Pakistan weer zo goed als normaal is. De oprichting van een vrije Bengaalse regering (Bangla Des) werd in deze radio uitzending een verzinsel van de Indiase regering genoemd, die hiermee het „ver minderde moreel" in New Delhi denkt te Radio-Pakistan beschuldigde India er verder van het Internationale Rode Kruis te gebruiken om de toestand in Oost- Pakistan te ondergraven. De aangeboden Rode-Kruishulp moei worden gezien als een gevolg van de „Indiase machinaties In alle ventilatietorentjes opgesteld, die alle bewegin foto is de lens van zo i het Witte Huis in Washington staan camera's rond het terrein fotograferen. Op deze telelens camera duidelijk achter een ventilatierooster waarneembaar. iak. de tekst VATICAANSTAD (Reuter) j donderdag werd gepubliceerd, zei hii J caanstad (900 ergesehakeld op andere culturen. Dat Frankrijk dus thans een streep zet onder de import van Algerijnse wijnen is een slag in de lucht die op de Algerijnen niet de minste indruk maakt. AMSTERDAM (ANP) De Amster damse recherche tast nog steeds in het duister over de identiteit van de man en de vromv dte woensdagavond de 67- jarige diamantair Jacob Barber in zijn flat in Amsterdam hebben doodgescho ten en er met een party soeraden van- doorgingen. Wel beschikt men over een redelijk signalement van het tweetal, mogelijk Spanjaarden of Zuidamerikanen. Volgens de recherche waren beide buitenlanders woensdagmiddag al op het kantoor van het slachtoffer geweest om sieraden te kopen. Omdat men niet tot zaken was gekomen, werd later telefonisch afgesproken dat de bespre kingen 's avonds bij de diamantair thuis zouden worden voortgezet. Hij ontving zijn „klanten" omstreeks ne gen uur waarna sieraden als horloges, armbanden en ringen werden bekeken. Het tweetal was, kennelijk van plan zonder betaling de sieraden mee te nemen, waartegen de heer Barber zich verzette. Hierbij zou een worsteling zijn ontstaan. Het slachtoffer werd ver moedelijk met een pistool doodgescho- (Van een onzer verslaggevers) ENSCHEDE Blij lachend lag gis termorgen de 31-jarige leerling-ran geerder Gerrit Boelen, in zijn heldere ziekenhuisbed in Enschede. Weliswaar deed zijn gebroken rechterenkcl hem pijn, maar verder was hij alleen maar blij omdat hij op het stationsemplace ment een levensgevaarlijk ongeluk heeft overleefd. Gerrit Boelen werd namelijk aange reden door een rangeerlocomotief. Hij had geen tijd meer om weg te springen en liet zich daarom tussen" de rails vallen, waarna hij de loc o ver zich heen zag en hoorde denderen. Door deze bliksemsnelle reactie heeft Gerrit Boelen er het levend afgebracht. Alleen zijn enkel werd geraakt. In het ziekenhuis werd Gerrit Boelen meteen geopereerd en nu zegt hij: „Ik denk maar zo: „beter een half jaar in bed dan dood". BRAZILIË De gewenste koppeling tussen vraag een aanbod zou tot stand kunnen wor den gebracht door een bemiddelingsbu reau. De wejrkgroep houdt op zaterdag 8 mei in trecht een bijeenkomst om gedachten hierover uit te wisselen met belanghebbenden. De werkgroep stelde een' discussiestuk over de opzet van zo'n bureau op. dat bij het ministerie van C.R.M. in Rijswijk verkrijgbaar is. Kindermishandeling op Interdrama MAASTRICHT (ANP) De toneel werkgroep Maastricht is door het Ne derlands Centrum vor Aamteur toneel (NCA) aangewezen om Nederland te vertegenwoordigen op het congres In terdrama, dal van 23 tol 30 mei in West-Berlijn zal worden gehouden. De toneelwerkgroep Maastricht, die uit jonge amateurtoneelspelers bestaat, zal Interdrama deelnemen met een experi menteel programma over het thema de Kindermishandeling samengesteld in samenwerking met de Raad voor de Kinderbescherming in Maaustricht en het Instituut tzgen Kindermishandeling in Den Haag. De groep staat onder leiding van Peter Mulder. De regie van het programma hijeft Peter van den Hurk. regisseur van hel Groot Lim burgs Tonee. Aan Interdrama zal wor den deelgenomen door groepen uit veertien landen. letterlijk: „De gang liga van communisten is niet goed en ik ben niet tevreden. Ik moet zeggen, dat dit mij zeer verdriet. U weet. dat ik ;inds lang de leiding van de partij heb. ik geloof dat wij nog nooit een dergelijke situatie als nu hebben mee gemaakt. Nu zal ik. zolang ik deze plaats inneem en zolang de leden mij steunen, er voor zorgen, dat de orde in de liga zal worden hersteld". gehalveerd. sterke drank dat aan de e duizenden familieleden Tie mag worden verkocht, DEN HAAG Twaalf finalisten traden gisteravond in de Kurzaal voor het voetlicht om de eindstrijd aan te binden in de talentenjacht die voor de tweede maal werd georganiseerd door het weekblad de Posthoorn. Deze slotfaze werd ditmaal gekenmerkt door een grote variatie, doch helaas ook door een wisselend niveau. Enkele artiesten bleken hun plaats gebeuren nog niet te kunnen waarmaken en zullen hun studie nog geruime lijd moeten voortzetten. Doch werkelijk talent bleek eveneens aanwezig, zeker bij de overgelukkige winnaar Robert Paul. Reeds bij de aanvang v waarbij de imitatie de bleek manifesteerde artiest. Hij demonst: m zijn act kwam :ich de war natuur lijke podium-flair terwijl hij pertoire moeiteloos presenteerde. Het idee om minister Luns een show te laten annonceren weed kostelijk uitge werkt en zijn imitaties van Swiebertje en fabeltjeskrant bijvoorbeeld ontlok ten zowel bij de jury waarin onder andere Jan Blaaser, Ccfnny Vink en Eli Asser zitting hadden als bij het publiek een spontaan enthousiasme. Als tweede eindigde de beatgroep Just Another welke formatie als laatste en onder minder gunstige omstandigheden zijn muziek vertolkte. De derde plaats werd terecht behaald door het talent volle duo „Twee Teveel", waarvan de woordkeus in de eigen teksten veelbe lovend bleek. Naar onze mening toonde Tineke Schouten uit Utrecht zij examen M.M.S. direct Scheveningen duidelijk kwali teiten die beloften voor de toekomst inhouden. Zij vertolkte haar liedjes met voortreffelijke uitspraak en een fraaie heldere stem, doch viel helaas niet in de prijzqn. Een zeer storende factor bij deze geslaagde avond vormde de aan wezigheid van de N.O.S,-televisie die 'het programma in opdracht van de T.R.O.S. op ampex registreerde. Het oponthoud dat het team met als presentator Jos Brink telkenmale veroorzaakte, werd ronduit een onver teerbare handicap voor het programma en zo konden de prijswinnaars pas ver na middernacht bekendgemaakt wor den. De uitzending zal a.s. donderdag plaatsvonden onder het motto „Attent op talent". CAIRO (AP) De verlcgenwoordi- dit gers van negen Arabische staten die in Cairo de toestand in Jordanië hebben besproken, hebben dc Jordaanse rege ring met klem verzocht een eind te maken aan elk optreden tegen de Palestijnse comn PROCES IN BRUSSEL Onlangs had een Nederlandse parle mentariër (ir. Vredeling) aan de EEG- commissie opheldering gevraagd over de verkoop van buitengewoon grote hoeveelheden gesubsidieerde boter door het Vaticaan tegen lagere prijzen dan in Italië. De Osservatore Romano was boos en sprak dit tegen, 't Blad schreef dat dergelijke berichten afkomstig waren van onwetenden die „koste wal kost schandalen in de Kerk wilden vinden", De prijs van de boter in Vaticaanstad werd echter verhoogd. Gisteren bleek dat mensen met vergunning in de win kel van Vaticaanstad slechts een kilo boter per week cn een fles sterke drank per dag konden krijgen, in plaats van twee kilo en twee flessen. De heren leger j mochten hun echtgenoten niet naar binnen volgen en de bewakers keken de boodschappentassen na. De vergadering, die zes dagen had geduurd, werd geboycot door Jordanië zelf, Tunesië, Saoedi-Arabië en Marok ko. In het gemeenschappelijk communi qué dat. tenslotte werd uitgegeven, wer den. de Jordaanse autoriteiten ervan beschuldigd. grootscheepse .militaire operaties met gebruik van zware wa pens tegen de commando's te hebben georganiseerd, in „flagrante schending van de vorig jaar september in Cairo gesloten overeenkomst t Hoessein en de commando' I oor jubileum BRUSSEL (AFP) Toen 1969 een Algerijnse vrouw ei huis in Brussel opbelde om naar dc toestand van haar ongeneeslijk zieke zoontje te informeren, kreeg zij te ho- ren dat hel kind al zes weken eerder gestorven en begraven was. I De zaak kwam donderdag voor de civiele rechtbank in Brussel, die de gemeente eigenares van het zieken- i huis veroordeelde tot betaling van I smartegeld aan de ouders. De 9-jarige Said Atallah leed ar ja ren aan een ernstige hersenaandoening. Toen de moeder begin juni uiterst de pressieve toestand haar kind kwam op zoeken, adviseerden de artsen haar niet meer zo vaak te komen daar Said toch volledig buiten bewustzijn was. Enkele dagen later overleed de jongen. Diezelf de avond begaf iemand van het zieken huis zich met een politiewagen naar het huis van de ouders, maar daar was niemand aanwezig. Een schriftelijke boodschap werd niet achtergelaten en 1 meer pogingen om contact met hen op te nemen werden ook niet genomen. Het kind werd begraven op de gemeen tebegraafplaats. Volgens de rechter had een onderzoek uitgewezen dat de moe- I der de dagen na het overlijden bereik baar was geweest. DEN HAAG (ANP) Alle ruim vijf honderd wegenwachters van dc ANWB zullen ter gelegenheid van hel 25-jarig bestaan van deze afdeling van de toe ristenbond een tweedaags bezoek aan Engeland brengen en daar onder meer kennis gaan maken met de Engelse zusterorganisatie AA, die als voorbeeld ind juli heeft gediend voor de Nederlandse We- zieken- genwacht. SCHIPHOL (ANP) Het Nederlands koning j Danstheater is donderdagmiddag van de vrede i Schiphol naar Amerika vertrokken voor j hel geven van 10 voorstellingen in Chi- cago en omgeving. Er zullen drie ver schillende programma's worden ge bracht, waarin ook het nieuwe ballet „Grosse Fuge" van Hans van Manen is opgenomen. I De groep heeft bij zijn vorige toor- I nees door Amerika, in 1965 en 19(18. zoveel succes gehad, dat een subsidie j deze keer niet nodig was. Onze markt- waarde is sinds de vorige keer zó ge stegen, dat wij nu van Amerikaanse zijde voldoende garanties hebben kre gen. We treden weliswaar niet in New York op. wat nog te duur zou zijn, maar als deze tournee succes hoeft, hopen wij er volgend jaar heen tc gaan. Aldus de zakelijk directeur van het danstheater. Carl Birnie. GEVANGENISOPROER SAO PAULO (Reuter) In Sao Pau lo (Brazilië) hebben stedelijke guerril la's gisteren een vooraanstaand indus trieel. Henning Boilesen. op straat j doodgeschoten. Boilesen. die van Deense afkomst is. werd gevolgd door een auto toen hij naar zijn werk reed. Toen hij uit zijn auto sprong werd hii -doodge- van de jury voor de koninklijke i schoten. Volgens pamfletten die de da- sidie heeft koningin Juliana een sub- j ders achterlieten betrof het een wraak- van 2500 gulden verleend aan enige j neming voor dc dood van hun kame- schilders. onder wie Cécile Hessels raaf Jose Carvalho, die bij een botsing Dl?n Haag. I met de politie is omgekomen. De twaalf Surinaamse meisjes, die deze week in ons land aankwame begonnen aan hun opleiding tot stewardess. De KLM zal de meisjes i Surinaamse luchtvaartmaatschappij SLM op Schiphol trainenDat ze al begonnen zvti, bewijst deze foto in de cabine wel- ADVERTENTIE KINGSTON (Reuter) De 500 in opstand gekomen gevangenen van de grootste Canadese gevangenis, in King ston, Ontario, hebben gedreigd een vin ger af te snijden van hun gijzelaars voor ieder schot dat op hen gelost wordt. De Nederlandse wegenwachters zul- j len een bezoek brengen aan de AA- alarmcentrale te Stanmore, van waaruit wegenwachthulp in het gebied van Groot-Londen wordt georganiseerd. Zoals bekend is het vandaag 25 jaar geleden, dat in ons land de eerste we- genwachters met hun gele motoren met zijspan op de Nederlandse wegen ver- UTRECHT (ANP) Dc betrokken vakbonden hebben met de directie van Laurens' sigarettenfabriek overeenstem ming bereikt over de CAO-wi.jzigingen voor het contraotjSMir 1 maart '71 tot i maart '72, zo heeft de Katholieke Bond van Personeel in Agrarische. Vocdings- cn Genotmiddelen gisteren meegedeeld. De belangrijkste verbeteringen zijn een daadwerkelijke loonsverhoging van drie procent en voorts is het mogelijk geworden om aan hel georganiseerde Laurenspersoneel in de toekomst een vakbondspremie uit te keren. Laurens heeft in totaal 400 georganiseerde srknei sigarei SHOWROOM: NIEUWE RIJN 87 TELEFOON 34541 (4 lünen) (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG De toneelgroep Haags Jeugdtheater is aan de laatste twee voorstellingen van dit seizoen in Diligen- tia toe, t.w. zaterdag en volgende weck zaterdag. Het slaat nog niet vast of er volgend sciozen ook in deze zaal kan worden gespeeld. Dit is van verschillen- De gevangenen kwamen woensdag- de factoren afhankelijk o.a. financiële, avond laat in opstand en wisten zich meester te maken van de meeste cellen- Zaterdagmiddag geeft deze toneelgroep blokken en de recreatiezaal. Zij maak- een jeugdvoorstelling van het spannende ten negen bewakers tot gyzelaars. maar door Peter van der Linden geschreven I later lieten ze er drie vrij. De belegerde I sprookje ..Koning Witbaard en de won gevangenen hebben hun eisen niet open- dermantelMedewerkenden zijn Marian baar gemaakt. Wel hebben ze een lijst I van Leersum. Christine Roseveldt, Anja van tien vooraanstaande Canadezen op- Reijnders, Anneke Lansberg. Paul van gesteld aan wie ze hun klachten willen Rooyen. .lorden van Lawick e.a De regie voorleggen. I (s van Jacques Delmonte. Drie pianisten, een violist, een altist en een klarinettist verzorgden gisteren in Pulchri Studio het slotconcert van de Vereniging Vrienden van het Residexitie- Orkest seizoen 1970-1971- Van de zes jonge musici nam Aart Rozeboom, die de klarinet bespeelde, de beste bijdragen voor zijn rekening. De optredende musici van hel Resi dentie-Orkest wijdden één derde van hun programma aan Franse „spcol- muziek" van deze eeuw: een trio-suite van Milhaud voor viool, klarinet, vleugel en sonatine van Jean Frangaix voor viool en piano; een ander derde eerde met „Vier stukken" van Alban Berg en „Vier stukken" van Anton Webern de nieuwe Weense school; Mozarts „Kegelstatt"-trlo en de Tzigane van Ravel maakten hel programma vol. Aart Rozeboom speelt de klarinet niet alleen technisch zeer bekwaam, maar bewees zowel In Milhaud als Alban Berg muziek te kunnen voordragen. Mozart was wat minder, maar daai speelden ook altist Just Gerritsen (mooie loonvorming) en de rappe pianiste Trudy de Geus Ie veel indivi duele partijen uit één partituur dan echte homogene kamermuziek. Had Rozeboom zich in Alban Bergs stukken laten assisteren door Ben Huri-elbrinck (bescheiden maar ad rem), de vleugeladjudant van Hans Wijnberg, de tweede „hoofdrol''-vertolker op het Vriendeneoncei-t. was Peter Visser. Deze pianist bleef in Milhaud wat zwaar op de hand, maar kwam na de pauze beter los. Zijn samenspel met Hans Wijnberg lukte met een natuurlijk gemak. Violist Wijnberg zelf produceert een mooie toon als het tempo laag ligt en oen getemperd volume van hem gevraagd wordt. Moet het sneller gaan. dan ver liest die toon glans. Interpretatief was Franqain Wijnbergs sterkste programma- bijdrage de vier stukken van Webern hadden net iets te weinig reliëf G. v. L.

Leidse Courant | 1971 | | pagina 5