Aantrekkelijk plan voor 484 woningen Meren wijk Aantrekkelijk programma voor koninginnedagfeest Het Bartokkwartet droeg veel muzikaliteit over Huren circa 330 gulden Drie auto's over de kop op Leidse wegen Bestemming VVV-kantoor f nog niet zeker Leidse Agenda Bona Stars vanavond tegen Rotterdam-Z. Vitale uitvoering van Johannes-Passie Raiffeisenbank mag gaan bouwen aan de Kerklaan OEGSTGEESTER ORANJEVERENIGING Fabriek voor precisie- apparatuur in de Waard MARKTEN Voor Kunstkring met grauwsluier ...:^DAG 31 MAAKT l»i 1 LEIDSE COURANT LEIDEN De raadscommissie voor openbare werken gaat zich buigen 7 over een voorstel, dat B. en W. van plan zijn aan de gemeenteraad voor le leggen. Het betreft een plan voor de bouw van 484 galerijflats in de Merenwijk, evenals de in aanbouw zijnde 256 woningen ontworpen door architect Leo de Jonge. B. en "W. delen mede, dat met name an de stedebouwkundige conceptie bij e studie en overleg over dit iroject bijzondere aandacht is be teed. Gebroken is met het neer- etten van rechte blokken. De situering <an de vijf woningblokken, waarin de 84 woningen zijn ondergebracht, als- riede van de elf korte blokken, nog romende maisonnettes, is bijzonder peels, aldus B. en "W. Door de steeds rariërende hoogte van 4,5 en 6 bouwla- |en is een compositie ontstaan met veel ipen ruimte. Een complex van een aan- al lagere en kleuterscholen met, naar J. en W. hopen, een spoedig te bouwen uurthuis, vormt het hart van dit eerste compartiment. Van de 256 in aanbouw zijnde woningen zullen de eerste in mei a.s. worden opgeleverd. Het woningtype van de 484 ontworpen galerijwoningen is gelijk aan dat van het complex 256: een vierkamerwoning, welke met een grote keuken óf met eethoek kan worden uitgevoerd. De differentiatie 2 eenkamerwoningen, 75 driekamerwo ningen en 407 vierkamerwoningen. Overleg wordt nog gepleegd over een aantal vijfkamerwoningen. Er komt centrale verwarming en een liftinstalla- tie. Het complex zal zijn voorzien var vuilstortkokers. De stichtingskosten belopen ruim 25 miljoen gulden, welke kosten volledig door het rijk worden gefinancierd. Re kening houdend met een stijging van cj 10 pet verwachten B. en W. een gemid delde nettohuurprijs per maand var. ongeveer 280 gulden per woning. Boven de netto-huurprijs zullen de huurders nog een bedrag van plm. 50 gulden verschuldigd zijn wegens bijkomende kosten. LELDEN De afgelopen 24 uur in Leiden 3 auto's over de eslagen. De auto's werden alle drie totaal vernield; de bestuurders en (fiers liepen hoegenaamd geen ven ingen op. Op Rijksweg 4 sloeg gisteren reeks acht uur een auto om. De auto rerd bestuurd door een 20-jarige inwo- an Rotterdam. Het ongeval werd eroorzaakt, doordat deze auto gesne- LEIDEN In antwoord op vragen de heren Van Pepe en Dirks, leden an de P.v.d.A.-fractie in de Leidse ge- eenteraad, over de bestemming van het tormalige informatiekantoor van de /V aan de Steenstraat, schrijven b en hun mening te delen, dat het gebouw- bU voorkeur een functie ten dienste n het publiek moet blijven vervullen. Zij verwijzen daarvoor naar hun ïtwoord in het „algemeen verslag" van agen om in het gebouwtje een speci- ek verlevendigend element voor het oeristisch voetgangersverkeer op de oute station-stadscentrum onder te De vragenstellers zagen in het VVV- antoortje een geschikte huisvesting de stichting „Release" die thans Ivi;Met meer over de geschikte huisvesting ■schikt om haar taak naar behoren te rvullen. B. en \V. meldden dat zij het Bndje in huur hadden aangeboden aan horecaspecialist. Omdat de onder- iandelingen met die gegadigde nog niet ijn afgerond, hebben zij andere gega- igden nog niet van hun keuze op de loogte gesteld. WOENSDAG 31 MAART STEDELIJK MUSEUM DE LAKEN- AL: opening Boekenweek. Schouwburg: Cabaret PePijn Opus 4. invang 20.15 uur. De Lakenhal: Jaarvergadering Vere- „Oud-Leiden". Aanvang 19.30 ogw-fONDERDAG 1 APRIL GEMEENTECENTR. OEGSTGEEST: rgadering woningbouwvereniging iüitenlust", aanvang 20-00 uur. Geverstraat Oegstgeest: 40-jarig be de firma Dutim. Schouwburg: Cabaret PePijn Opus 4. invang 20.15 uur. S t adsgchoorzalResidentie-orkest, anvang 20.15 uur. Gemeentehuis Oegstgeest: Opening van Oegstgeestse kunstenaars mvang 19.30. 7s5]Ï|RIJDAG 2 APRIL Kleine Minerva: Vereniging Konin- nnedag. Jaarvergadering. Aanvang 00 uur. StadsgehoorzaalLibelle-modeshow. anvang 14.30 uur. Rijnlandslyceum: Openbare vergade- ig V.V.D. met Kamerkandidaten, invang 20.00 uur. ZuiderkerkLustrumconcert PAN. mvang 20.00 uur. KASTEEL DUIVENVOORDE, VOOR- -HOTENrecital Residentie-Orkest, ivang 20.30 uur; RAAMSTEEG 16: ning party, shop. ZATERDAG 3 APRIL RAAMSTEEG 16: Jan Bols in Party si >°P Leiden. Stadsgehoorzaal: Pan-concours. Aan- n? 9.00 uur. LJ A-gebouw: Tentoonstelling van mdenarbeid. Aanvang 14.00-18.00 den werd door een andere auto even eens betuurd door een inwoner van Rotterdam. De bestuurder van de perso nenauto die gesneden werd kreeg snij- wonden aan de armen. Zijn passagiere kreeg diepe snijwonden aan het linker bovenbeen. Beiden werden met de Eer ste Hulpdienst naar het Academisch Ziekenhuis gebracht. Op het Lammen- schansplein ging een personenauto be stuurd door een 23-jarige inwoner van Rotterdam over de kop. De jongeman schrok van een hem tegemoet komende auto en trapte hierbij niet op de rem maar op het gaspedaaL Hij verloor de macht over het stuur. De bestuurder kwam echter met de schrik vrij. Een 29-jarige inwoner van Leiden is vannacht met zijn auto het water van de Witte Singel ingereden. De man verlQor de macht over het stuur en kwam tegen een bermbeveiliging aan. Daarna gleed hij van het talud af en sloeg over de kop. De wagen werd totaal vernield en de bestuurder kwam met de schrik vrij. LEIDEN Nog pas half bekomen in de eervolle nederlaag tegen de gedoodverfde kampioen Levi'sFlamin gos afgelopen zaterdag, moeten de Leidse Bona Stars vanavond reeds in de 5-meihal weer in het veld komen voor een volgende krachtmeting en wel te gen het op de tweede plaats staande Rotterdam-Zuid. Het verlies tegen de men kan haast wel zeggen semy-profes- sionals van Levi'sFlamingos was door trainer-coach T. Toth ingecalculeerd; maar .ook, dat er verder niets meer verloren zou worden. Dat betekent dus dat er ook van avond tegen de fanatieke Rotterdammers gewonnen zal moeten worden. Helaas kan de coach van Bona Stars er van avond niet bij zijn, hij brengt de paas vakantie met zijn gezin in zijn geboor teland Hongarije door. Maar na afloop van de wedstrijd tegen Levi's, waarover hij toch wel tevreden was, hebben zijn spelers hem plechtig moeten beloven om Rotterdam-Zuid te verslaan, en de kans daarop achtte hij heel groot, maar waarschuwde er wel voor dat er zeer zeker voor gespeeld zal dienen te wor- De voorbereiding zal dan ook zeer serieus zijn en de Leidse Stars zullen zich niet in slaap laten sussen door de matige prestaties die Rotterdam-Zuid, dat sinds kort de Amerikaan Larry Link in zijn gelederen heeft, de laatste tijd geleverd heeft. Ook de oefenwed strijd die een volledig Rotterdam-Zuid tegen een danig verzwakt Bona Stars (zonder Pieter van Tuyll, Har Stol en Paul Ruysenaars) met slechts 6 punten verschil won, zal geen leidraad zijn. Juist Bona Stars achten de Rotter dammers hun aartsrivalen en als de gebroeders Haarewijn, Jan Dekker en Marcel Welch het op hun heupen krij gen kan het eind wel eens zoek zijn. Maar een volledig, gewaarschuwd Bona Stars telt minstens voor twee en assis tent coach C. den Hollander weet onge twijfeld de juiste tactiek te vinden om met Rotterdam-Zuid in de 5-meihal af te rekenen. In Moeder Godskerk Voorschoten VOORSCHOTEN Voorschotens Christelijk Vocaal Ensemble gaf, onder leiding van Louis van Wijngaarden, met órkest, vocale en instrumentale so listen, de eerste uitvoering in Voorscho ten van Bachs Johannes Passion. De voor dit doel zeer geschikte Moeder Godskerk in Boschgeest was zo goed als geheel bezet. Er was veel te loven in deze goed voorbereide, vitale en in het onvolpre- sen tweede deel, niet zelden imponeren de vertolking, die nog wel het raffine ment miste, maar toch aansprak. De koralen en de meeslepende felle massa- koren, zelfs het moeilijke, door staccato en vloeiende lijnen contrasterende sol- datenkoor, klonken zuiver, bewegelijk en uitgewogen. Het koor heeft zich blijkbaar met volle overgave op de studie toegelegd. Ook de lichte „wo- hin's" in de bas-aria „Eilt, Ihr ange- fochtne Seele" en de achtergrondzang bij de schoonste aria uit het hele werk, „Du teurer Jesu" slaagden naar wens. Het veeleisende beginkoor was hoewel zeker niet onvoldoende verklankt een nog wat moeizame zaak. In het verdere verloop lukte alles steeds beter en de beide slotkoren reikten tot een hoog Met de solisten was VCVE zeer ge lukkig. Chris van Woerkoms doordrin gende dynamische uitbeelding van de ZOETERWOUDE Drie maanden geleden werd de bouw van een nieuw bankgebouw aanbesteed dat ten beHoe- an de Raiffeisenbank zal worden gebouwd op de hoek Dokter Bouwdijk straat - Kerklaan. Laagste inschrijver voor bijna 'n half miljoen gulden was Gebr. Niersman te Voorschoten aan wie het werk werd gegund. Met de bouw kon nog geen aanvang worden gemaakt omdat door het ministerie van Volkshuisvesting de utiliteitsbouw momenteel wordt afge remd. Gisteren ontving men bericht dat met de bouw mag worden begonnen, wat op korte termijn zal geschieden. Dit,tot groot genoegen van bestuur en personeel van de Raiffeisenbank, dat met grote grote ruimtenood kampt. evangelietekst, voortdurend van stem ming wisselend, maakte grote indruk. Rob Holl interpreteerde Christus' v, den sonoor en waardig, zonder enige gevoels overdrijving. Ank Reinders technische bewonderenswaardig in twee sopraanaria's. Haar voordracht klonk vrij en tevens doorvoeld. Rijkje Moleswinkel had zich, wegens een keel ontsteking, Vooraf laten verontschuldi gen, maar toch klonk vooral haar twee de alt-aria ontroerend mooi. Gerard de Vos zong de tenor-aria's bekwaam, maar werd door stemschoonheid, muzi kale zegging en techniekbeheersing duidelijk door de bas Ruud van der Meer overtroffen. Het Residentie-Orkest-ensemble mu siceerde vaardig, klankrijk, maar niet altijd even zorgvuldig en over 't geheel niet erg overtuigd. De solisten faalden niet. De beiden continuo-spelers, Rienk Jiskoot (clavecimbel) en Gerard Oost (orgel) werkten nauwkeurig en vaak effectvol. Louis van Wijngaarden diri geerde bekwaam, samenbindend en in spirerend. Johan van Wolfswinkel .OEGSTGEEST Voor het eerst in het 61-jarig bestaan van de Oegstgeester Oranjevereniging werd gisteravond, tij dens de algemene ledenvergadering in café „De Roöde Leeuw", een dame als i het bestuur gekozen. De eer viel te beurt aan mej. Ruigrok, die het af tredende bestuurslid jhr. W. P. Teding Berkhout opvolgt. Laatstgenoemde zal benoemd woxden tot erelid van de vereniging. Het Oranjefeest te Oegstgeest is bij uitstek een kinderfeest zo bleek uit de woorden van voorzitter N. van Wei zen. Deze liet zich enigszins pessimistisch uit over het slinkende aantal medewer kers dat bereid is koninginnedag voor de kinderen ook werkelijk tot een feest te maken. „Omde kinderspelen goed te doen verlopen zijn minstens ze ventig medewerkers(sters) nodig". LEIDEN In „de Waard" neemt Thermo Electric International N.V. half een nieuw fabrieksgebouw in gebruik. Thermo Electric wier hoofd kantoor voor Europa, het Midden Oosten Afrika in Den Haag Is gevestigd gaat in Leiden gespecialiseerde appara tuur vervaardigen op het gebied van de temperatuur meet- en regelsystemen, draad, kabel en voelers voor tempera- tuurmetingen. Deze precisie-apparatuur wordt vooral gebruikt in de chemische en petro chemische industrie, alsmede door 8.30-8.60. Kroten, gekookt 55. P: 57—81. Rabarber 1.34—1.37. Spinazie 58- Spruiten 1.24—1.37. Tomaten: A 22—22.40, 21.60-21.80. Uien grof 5-48. Witlof 1.14—1. Bloemkool: A (8) 1.83-1.85, B (10) 1.42, C „Verontruste leden" doen pogingen bestuurscrisis in „Buitenlust" te bezweren OEGSTGEEST In de Oegstgeestse woningbouwvereniging „Buitenlnst" heeft zich een groep „verontruste le den" gevormd naar aanleiding van de bestuurscrisis die in deze vereniging is ontstaan na het aftreden van vijf be stuursleden en een lid van de Raad van Commissarissen. De „verontruste leden" doen een be roep op alle leden donderdag aanstaan de in het Gemeentecentrum aan de Lijtweg een ledenvergadering bij te wo nen,. waarop een nieuw bestuur wordt gekozen. De „verontruste leden" hebben enkele leden van het afgetreden be stuur bereid gevonden zich weer kandi daat te stellen mits aan bepaalde voor waarden tegemoet wordt gekomen. De „bepaalde voorwaarden" omvatten dat de gebleven bestuursleden (uitgezonderd de nieuw benoemde penningmeester) niet in het bestuur blijven gehand- De bestuurscrisis in Buitenlust ont stond toen de ledenvergadering onlangs oud-bestuurslid J. Brouwer in de R. v. C. koos en niet mr. dr. C. Oomen, zoals door het bestuur was voorgesteld. De heer Brouwer was als kandidaat naar voren geschoven na een actie van een bestuurslid. Vijf bestuursleden en een lid van de R.v.C. namen dat niet en traden af. machinefabrieken, voedingsmiddelen industrie, laboratoria en vele andere bedrijven waar nauwkeurige tempera- tuurmetingen van belang zijn. Deze nieuwe vestiging biedt dan ook mogelijkheden aan gespecialiseerde vak mensen (bijvoorbeeld argon-arc lassers). Teneinde aan de snel groeiende vraag nagr hun produkten te voldoen en de levering van. apparatuur naar Europese normen uit te breiden, hebben directie en commissarissen besloten tot eigen produktie voor Europa over te gaan in een nieuw bedrijfspand, dat begin mei gereed zal komen. De keuze van Thermo Electric Is op Leiden gevallen in verband met de gun stige ligging met Schiphol, alsmede de centrale ligging in de Randstad Holland. Op grond van deze overweging zal ook het hoofdkantoor in Leiden gevestigd worden, wanneer het nieuwe bedrijfs gebouw in gebruik genomen wordt. Thermo Electric is een onderdeel van een concern dat meer dan vijftig vesti gingen en vertegenwoordigingen over de gehele wereld omvat. Ernstig gewond na val met brommer LEIDERDORP Een 19-jarige bromfietser Van G. is gisteravond streeks 8 uur op de Zijldijk in Leider dorp komen te vallen. Met de eerste hulpdienst werd de jongeman met schedelbasisfractuur naar het Acade misch Ziekenhuis vervoerd. De oorzaak van het ongeluk is nog onbekend, maar van een aanrijding is hier geen sprake. Aankoop tuinderij voor toekomstige LEIDEN. Burgemeester en houders zullen de. Leidse raad volgende week voorstellen tot aankoop ove gaan van een tuinderij met opstallen, grond en erf in de Stevenhofjespolder- Met het oog op de toekomstige stads uitbreiding is de eigendomsverwerving van dit perceel voor de gemeente van De heer M. H. Koning deed het pessi- misme van de voorzitter in een gema tigd optimisme verkeren, want uit zijn, betoog bleek dat er o.a. medewerking toegezegd door ouders en leerlingen de kweekschool. Ook een aantal on derwijskrachten zegden medewerking toe. Een leuke geste, tèmeer daar het voor hen opoffering betekent van een gedeelte van een vrije dag. De heer A. Koerten liet in het jaar verslag het succesvolle programma van vorig jaar nog eens de revue passeren. De penningmeester, de heer A. Gaaikema •erd decharge verleend nadat deze uit de cijfers waarachtig nog een klein batig saldo tevoorschijn had getoverd. De heer Steur, reglementair aftredend, stelde zich voor de periode van één jaar herkiesbaar, waarmede de aanwezi gen akkoord gingen. aanwezigheid van burgemeester jhr. T. A. J. van Eysinga, wethouder J. Temminck (onderwijs en financiën) als mede het raadslid mevr. M. E. Gouver- van Deene werd door het bestuur hooglijk op prijs gesteld. PROGRAMMA Traditioneel zal het feest aan de voor avond van koninginnedag geopend wor den met de lampionoptocht en de open stelling van een feestelijk marktterrein op het parkeerterrein aan de Lijtweg. Op 30 april wordt de dag ingeluid met aubade voor het Raadhuis in het Wilhelminapark o.l.v. Chris Hanegraaf. De kinderspelen in de ochtenduren wor den, gehouden op het ASC-terrein waar ook een middagfeest wordt gehouden met muzikale medewerking van een muziekkorps en dat bestaat uit een groot aantal volksspelen zoals tonknup- pelen, kuipje steken etc. Voor het „kuip je steken" wordt de installatie beschik baar gesteld door de Sassenheimse Oran jevereniging. Het besluit van het mid dagfeest belooft zeer spectaculair te ver- lopén' of) 'het grote parkeerterrein van sportpark „De Voscuyl". Daar wordt na melijk een spujtbalwedstrijd gespeeld tussen een tweetal zes(?)-tallen. In het winkelcentrum Lange Voort wordt een trottóirtekënwedstrijd gehouden, terwijl het grote succes van de voorgaande ja ren: „rondrit door het dorp met een treintje" geprolongeerd wordt. De jeugd ontvangt op de scholen een traktatie be staande uit bonnen welke op het ker misterrein besteed kunnen worden. Ook op de kleuterscholen worden feestelijk heden georganiseerd. Traditioneel wordt de dag besloten met een groot vuurwerk. De 4-meiherdenking, zo deelde de heer van Weizen ten besluite mede, zal in traditionele vorm worden gehandhaafd doch de herdenkingsrede zal komen te vervallen. Winkeliers betalen helft verlichting Haaarlemmerstraat LEIDEN De winkeliersvereniging Haarlemmerstraat is bereid een groot gedeelte van de kosten te dragen voor de verbetering van de verlichting in de Haarlemmerstraat. Algehele verbetering van de verlich ting van de straat tussen Princessekade en Pelikaanstraat .inclusief het plaatsen van drie lichtmasten bij het kruispunt met de Mare, kost ruim 40.000,De raad stelde al 14.000,ter beschikking en de winkeliers zijn bereid f 20.000, bij te dragen. B en w stellen de com missie openbare werken voor zich te verenigingen met het voorstel om een aanvullend kiediet van 9,500,— te geven. LEIDEN De gemeente Leiden kan bij de N.V. Bank voor Nederlandse Ge meenten een geldlening van 5.000.000,- sluiting. Deze lening is bestemd voor consolidatie van vlottende schulden. Burgemeester en Wethouders stellen de raad voor, deje lening aan te gaan. WASSENAAR. Mevrouw FujisaM echtgenote van de Japanse ambassa deur in Nederland, heeft pister- avond in 't Deylerhuis een Ikebana- expositie geopend, een tentoon stelling van werkstukken van leer lingen van de Ikebanaschool onder leiding van mevrouw Diels in Wassenaar, die de Japanse bloem- sierkunst beoefenen. Op de tentoon stelling zijn enkele tientallen bij zonder fraaie werkstukken bijeen gebracht, terwijl 's avonds films worden vertoond. Bij de opening waren onder meer aanwezig me* vrouio Staab-Mees, echtgenote van de burgemeester en wethouder, me vrouw A I. Ie Coultre-Foest. De expositie zal geopend blijven tot en met vrijdag 2 april en is toeganke lijk van tien tot vijf uur en 's avonds van half acht tot tien uur. De op- brengst, van de entreegelden komt ten goede aan het Anjerfonds. Plantsoenendienst proheert lente te maken LEIDEN. Aan de mensen van plantsoenendienst ligt het in elk geval niet, dat de lente nog niet volop zichtbaar is in de binnen stad. Op verscheiden plaatsen staan de bakken en liggen de bedden met voorjaarsgoed alweer klaar voor de zon. Aan het Stationsplein staan acht bakken met blauwe hyacinten, met primula's en forsythia. Verder bij de Willem de Zwijgerbrug twintig bakken gele narcissen, twintig bakken blauwe druifjes op het Schuttersveld, verder elf bakken bü de Jan van Houtkade- Korevaarstraat, negen in de om geving van de Geregracht en drie bij Doezastraat en Jan van Hout- Verder is het voorjaar al zeer welkom bij de gemengde violen aan de Vijf-Meilaan cn in het Plantsoen bij 350 blauwe violen, 500 muurbloemen en 750 gemengde Postkantoor op Goede Vrijdag eerder dicht LEIDEN Op Goede Vrijdag 9 april a.s. zal het postkantoor Leid Gerestraat i.p.v. om half neg 's avonds reeds om zeven uur geslote zün. LEIDEN Het zesenveertigste vere nigingsjaar van de Kunstkring „Voor Allen" werd gisteravond besloten met een concert, gegeven door het Hongaar se Bartokkwartet. Het programma ver meldde Haydn, Bartok en Mozart en als u het graag wilt weten: er hadden nog veel meer componistennamen op het lijstje mogen staan, want we hebben van een geweldig muzikale avond mo gen genieten in de slecht bezette Stads gehoorzaal. De musici speelden meren deels sotto voce, maai' met een ingehou den kracht en een overtuigende klank eenheid. U hebt heel veel gemist, wanneer u ook thuis bent gebleven. En juist die thuisblijvers zouden eens een keer warm gepookt moeten worden, want de kamermuziekconcerten in Lei den zijn helaas op sterven na dood. De Kunstkring is dat ook en dat laatste heeft meer dan één reden. Ik dacht, dat het nu maar eens ge zegd moet worden vóór het te laat is. maar wanneer al te behoudzieke krach ten binnen de Kunstkring vast willen houden aan het societygezelschap, dat het vroeger, is geweest, kan men zeer terecht de keel wel aan de kapstok hangen. Dat odium van „upper ten on der elkaar" moet als de grauwsluier van de Kunstkring getrokken worden. Het moet kamermuziek worden inder daad „voor allen". De muziek moet naar het volk toe, op welke mé ook. want het volk komt niet kamermuziek. Voor het komende seizoen staan t drie pianoconcerten op het programm: die concerten moeten een kans va slagen hebben, mua dep moeten i meer richtlijnen worden gegeven voc ele soorten toekomstige luisteraars. In- Richter Haaser voor f 13.50 wanneer er vóór 1 juli bij bent. is te geef. Eei. stenciltje. dat in de zaal werd uitge reikt, richtte zich weer tot dc kaste, want nergens stond één verwijzing naa een adres. Begrijpt u nu een beetje waai' de schoen wringt? Er zijn onderhandelingen met K. er O. over een serie kamermuzicken. Hc is te hopen, dat dit succes zal hebber Het gaat om de muziek, niet om d Kunstkring zelf natuurlijk, hoe on dan I vriendelijk dat voor sommigen ook z; de j klinken. Maar onvriendelijke mens* heb je ook bij de luisteraars: een aai tal mensen kon niet eens meer wachtc op de toegift uit K.V 421 van Moza grid Haebler, Jörg Demus Het schijn tot de bon ton te horen i alleen naar een concert te komen or weer zeer snel te kunnen verdwijner Kwestie van appreciatie natuurlij' maar wel vreemd, dacht ik zo. Har.s 1 JAN DOOVL i

Leidse Courant | 1971 | | pagina 3