VICUS PUNT VAN TITEL VVSB vrijwel zeker geen kampioenschap VYOA na winst vrijwel veilig Noordwijk uit beker Unitas klopt 0. Groen Hartono en Twedberg kampioenen enkelspel in All England toernooi MAANDAG 29 MAART 1971 SPORTBIJLAGE Doelman Brouwer van Meerburg pareert een aanval van Weteringse Bogs. OlTD ADE Het begint er zo lang- I De mannen uit de Wetering, dit seizoen zamerhand toch wel op te lijken dat meer dan ooit gebrand op de titel, haal- VVOA het gtt re<Jden. De Oudaders den meedogenloos uit en verpletterden haalden gisteren opnieuw twee punten, het arme Meerburg met maar liefst 82. ditmaal ten koste van Randstad Sport. Gezegd moet echter worden dat Meer- Hct is overigens vooral in de eerste helft i buig dit grotendeels aan zich zelf te een nogal tamme vertoning geworden. wijten heeft. De Zoeterwouders weiger- Beide ploegen speelden wat behoudend den hardnekkig mandekking toe te passen en daardoor ontstond er weinig, gevaar, ep zagen «eb dan ook herbagldfijjjk ge- Pas in de tweede helft'trader een -xèt-~ passeera. nrt-rluttele rrtmu«rr o^ènde andering in. Overdevest de score vow Weteringse Boys, dat door Cozijn naar 20 uitliep. AMSTERDAM Vicus Orientis heeft het kampioenschap van de eer ste klasse een week moeten uitstel len. De zwartwitten konden zich bij een zege op concurrent Swift kam pioen noemen. Vicus bleef echter ste ken bij 44 en mocht nog van geluk spreken, dat de Amsterdam mers vier strafworpen lieten liggen. Vicus had het alleen in de eerste helft erg moeilijk met de Hoofdste delingen, die al vlot in de aanval trokken. Reeds in de 4e minuut liet Swift een straf worp onbenut. De thuisclub was In de beginfase ge vaarlijker dan de Leidenaren, die echter toch de eerste treffer fabri ceerden. Dik Onderwater, onregle mentair afgestopt bij een doorbraak, nam zelf de strafworp en het was Lang heef; de Leidse ploeg van deze voorsprong niet kunnen genieten, want na 12 minuten had Swift de leiding overgenomen (2lj Diet Wolters met name had deze achter stand kunnen wegwerken maai zij had haar schot beslist in de Sleutel stad gelaten. De veel langei durende Swift-aanvallen leverden dan ook verdiend het derde Amsterdamse doelpunt op (31)'. In de volgende opstelling was Vicus vlot bijgetrok ken. Met uitblinker Wim Meyer aan het hoofd zette Vicus haar tegen stander onder druk en met resultaat. Een doororaak van Meyer zelf bete kende 32 en toen Swift door veel te praten zich zelf uit haai spel haalde, ging Vicus de toon aangeven. Flip v. d. Meygaarden kon met een afstandschot de score recht trekken, waarna Dik Onderwatei hopeloos faalde vanaf de stip. Ook Swift kwam door vaak weinig intelligent aanvalsspel niel meer tot scoren in de le opvoering van drie kwartier. Swift begon de tweede helft matig door een overgenomen strafworp te missen. Vicus was nu beter gewend aan het slechte veld en toen Tiny Ferfors 34 inschoot, kwam er enige tekening in de strijd. Swift vocht echter goed terug en na een doomraak, die 44 betekende, kwam Vieas enkele keren heel goed weg, vooral toen Swift tweemaal een strafworp miste. Naarmate de strijd vorderde kwam het conditioneel veel sterkere Vicus allengs in de meerderheid en kwam de laatste defensie onder aanvoering van Wim Meyer niet veel meei in moei lijkheden. De Leidenaars kregen nog zelfs een unieke kans op de zege, terstand ongedaan, welke prestatie ook Gijs Kloos leverde bij 21. (2 2). Zuiderkwartier bleef tegen een achterstand aankijken, toen Naas op 32 kwam. Daarna nam de Leidse formatie het heft in handen. Jimmie van Daim kwam eerst tot de gelijk makende derde treffer, waarna Hen Zierikzee in de resterende tijd voor de rust twee treffers aan het Zui derkwartier totaal toevoegde (35). Na de hervatting ging het met het spel en Zuiderkwartier helemaal mis. Ruw spel karakteriseerde de 2e speelperiode, hetgeen de arbiter de Een veel pratend Sperwers maakte haar bedoelingen in de eerste helft reeds meer dan duidelijk. Alleen El- leke Nonhebei slaagde er in de 21ste minuut in uit een fraaie doorbraak te scoren. Rust 17. Ook in de twee de helft stond de wedstrijd op een laag peil. Sperwers fjnishte tenslot te met 11— 1 TOP—Fluks Fluks uit Noordwijk kwam tegen Top Uit Rotterdam niet verderdan een teleurstellend gelijkspel' Een pas in de laatste 5 minuten de volle wint. Jacob Bakker schoot Pernix al na 2 minuten naar een voorsprong, welke echter via een Leidse blunder in de defensie snel verloren ging (11). Beide partijen hadden veel moeite met de felle wind en kwa men aanvankelijk niet tot scoren. Na 20 minuten schoot Paul Mekking van afstand in, maar ook deze voor sprong was geen lang leven bescho ren. De lichtstadmensen sloten de eerste helft voordelig af met een 2— 3-stand. De tweede helft startte de Detoploeg met een offensief waar maar Matt ie Baart faalde bi; een opgelegde kans. A.s. zondag krijgt Vicus de Amster dammers nogmaals tegenover zich en heeft dan aan een puntenverde ling genoeg voor de titel. NaaSZuiderkwartier Zuiderkwartier heeft de opgaande lijn, die zij na de winter demon streerde, niet kunnen doortrekken. Tegen het toch niet sterkere Naas moesten de geei-blauwen met 106 duidelijk in het Enschedese zand bij ten. Met öe rust zag het er nog helemaal niet naar uit. want op dat moment hadden onze stadgenoten een 53-voorsprong opgebouwd. De ze ging eenter in het tweede gedeel te geheel verloren. Ivonne Devilee maakte een vlot opgelopen 10-ach- nodige moeite kostte. Aanvoerder Hen Zierikzee werd door de talrijke overtredingen, waarvan de meeste op naam kwamen van de thuisclub, vele malen bij de leidsman ontboden. Op het laatst geloofde de scheids rechter het wel en trad nauwelijks meer op. Pas bij 105 slaagde Nico van Leeuwen erin de nederlaag een draaglijker tintje te geven. (106) FiksSperwers Fiks heeft ook tegen Sperwers zoals verwacht mocht worden een grote nederlaag te slikken gekregen Met 111 werden de Oegstgeestenaren aan de negatieve kant van de (hoge) score gehouden Sperwers nog ge wikkeld in de kampioensstrijd met Ons Huis, maakte echter niet zo'n goede incluk als laatstgenoemde. veel sterker Fluks opende na 5 mi nuten al de score via een treffei van Siem v. d. Haak. Daarna voorkwam zwak aanvalsspel verdere treffers van de Noordwijkers, die de thuis club 10 minuten voor tijd op gelijke hoogtè zagen komen. Het bleet daar bij (11), welke score voor korfbal ongekend laag is. De leiding was PernixDETO Pernix behaalde een nuttige en te vens nog knappe zege op hekkeslui- ter Deto- Een knappe zege, omdat de oranjekragen na 2 minuten spelen in de tweede speel helft tegen een 25- achterstand aankeken. Pernix slaag de er in de resterende tijd ruim schoots op de Eindhovense opponent in te halen. De Leidenaren pakten Pernix niet direct van terughad (2 5). Langzamerhand herstelde de Leidse ploeg zich en kon zodoende allengs naderbij komen. Na 8 minu ten luidde Marijke Sink* de zege tocht naar haar ploeg in (35) Toen Daan Vreeken met nog een kwartier te gaan 45 inschoot, kregen de Leidse aanhangers weer hoop en niet ten onrechte. In de 35e minuut betekende een ooorbfaak van Agnes de Rooy de verdiende gelijkmaker, waarna Pernix het karwei afmaakte. 5 minuten voor hot einde bracht Cees de Rooy de Leidse Hout bewo ners weer aan de leidirtg, die niet meer werd afgestaan. Met nog 2 minuten voor de boeg bezegelde Guido Bakema uit een vier meter worp het lot van de Eindhovenaren (7—5). WOA begreep toen dat het alleen maar gebaat was bij aanvallend spel en Randstad Sport werd dan ook onder druk gezet. Al na enkele minuten nam WOA de leiding toen Bavo van der Poel onder uit werd gehaald en Leo van der Poel de strafschop benutte. Even later stond het zelfs 20 toen Van der Fits fraai scoor- De Rooy verkleinde voor Meerburg de achterstand, maar kort voor rust was het wederom Overdevest die de voorsprong opvoerde.. Na de pauze was het snel bekeken voor Meerburg. Het waren achtereenvolgens A. Bollen. Bouwmeester, H. Bollen, A. Bollen en De Jong die doelman Brouwer kleineerden alvorens de beste man bij Hierna kwam Itandstad Sport terug j Meerburg, Van der Klauw, loon naar maar verder dan een treffer van Lambei't werken kreeg en de eindstand tenslotte kwamen de Voorschotenaren niet. op 28 bepaalde. UnitasOranje Groen 21 Unitas heeft gisteren voor een dave- j rende verrassing gezorgd door het boven- i aanstaande Oranje Groen met 21 terug te wijzen. Oranje Groen heeft in deze wedstrijd heel weinig de gelegenheid ge had in haar spel te komen omdat het ongecompliceerd spelende Unitas geen spoor van ontzag koesterde en voluit op winst speelde. Al in de beginfase kreeg Oranje Groen-keeper Den Hoed handen vol werk te verzetten, maar na een kwar tier zou het toch Oranje Groen zijn dat de leiding nam via Tetteroo. Unitas ver slapte even maar Oranje Groen profi teerde niet. In de 35ste minuut kwam Unitas toch langszij toen Vermeulen een vrije schop bijzonder fraai in een doel punt omzette. Na rust nam Unitas al snel afstand door een treffer van Van der Linden en slaagde het er bovendien in de stormlopen van Oranje Groen te weerstaan. KRVLeidse Boys 22 Leidse Boys mag zich gelukkig prijzen met het gelijke spel dat zij gisteren tegen KRV behaald heeft. De Leidenaars die hun laatste kans op de titel wel fel maar weinig imponerend verdedigden, hebben herhaaldelijk op de rand van de afgrond gebalanceerd. Al in de eerste fase van de strijd toonde KRV zich sterker en na een kwartier namen de Katwijkers dc leiding door een doelpunt van Schwidder. Pas een kwartier na rust werd het 20 toen Oort doorbrak en behendig scoorde. Leidse Boys viel na deze treffer wel aan maar erg gevaarlijk werd het niet. Tien i minuten voor tijd werd het echter toch 21 toen Oudshoorn in eigen doel schoot. Het was Slijkhuis, die kort voor tijd van de algehele paniek in de Katwijkse de fensie gebruik maakte en de stand op 22 bracht MNOVNL 1—1 Het gelijke spel dat gisteren het resul taat was van de wedstrijd tussen MMO en VNL zal wel niet veel mensen onte vreden stemmen. Zowel VNL als MMO speelden een uiterst bescheiden partijtje voetbal en verdienden geen van beiden de overwinning. VNL was in het begin wat stérker maar de Leidenaren legden te weinig stootkracht aan de dag om werkelijk gevaarlijk te worden. MMO stelde hier ook bijzonder weinig tegen over en het was dan ook niet verwonder lijk dat er van het behoorlijk aantal kan sen meer een benut werd. Die treffer kwam na een klein half uur spelen op naam van Krot, die een fout in de MMO- defensie afstrafte. Na de rust bleek MMO wat beter op dreef. Al na enkele minuten kreeg Van Goozen een schitterende kans doch de Hoogmadenaar schoot oog in oog met doelman Van der Hoogcn naast. MMO zou toch op 11 komen en wel in de 18de minuut toen Kraan scoorde. MeerburgWet. Boys 28 KickersVNA 22 VNA heeft- zich gisteren een beetje verkeken op de wilskracht van de Kic kers. De Leidenaren die ir de eerste helft vrij gemakkelijk naar een 20- voorsprong gelopen en dachten daarmee de zaak in de handen te hebben. De Leimuidense debutanten streden echter na de hervatting fanatiek terug en zorg den voor éen spannende slotfase. Een spanning die in de eerste, helft vrijwel had ontbroken. VNA toonde zich toen de betere ploeg en zette Kickers lange tijd onder druk. Le Leidenaren drukten hun overwicht in cijfers uit door twee doel punten van Van der Hulst. Na rust kwamen de Kickers echter bij zonder fel terug en vooral toen Van Velzen de achterstand tot een punt ver kleind had kreeg VNA het moeilijk. De Leidse verdediging ging herhaaldelijk in de fout en het was dan ook niet meer als verdiend dat Balder kort voor tijd gelijk maakte. LONDEN De 21-jarige Indonesia, .e student Rudy Hartono heeft zaterdag in Londen voor de vierde achtereenvolgende maal het herenenkelspel van de All Eng land badmintonkampioenschappen ge- In de eindstrijd versloeg hij zijn zeven jaar oudere landgenoot Muljadi met 15—1, 15—5. De Europese kampioene Eva Twed berg. die ook in 1968 de titel won, zege vierde bij de dames. In de finale versloeg de 27-jarige Zweedse in drie sets de Deense Nini Bergland. DEN HAAG Geen kampioenschap voor VVSB. Quick Steps heeft gister middag op eigen terrein welhaast zeker beslag gelegd op het kampioenschap in de afdeling. Een verdiende overwinning want VVSB heeft een meerderheid aan techniek niet om kunnen zetten in doelpunten. Het verloop van de strijd was mogelijk heel anders geweest wan neer Leo van der Weyden In het prille begin van de wedstrijd een bijna niet te missen kans had benut. Het was een van de sporadische kan sen want tegenover de tactiek van Quick Steps om het op een puntenver deling aan te sturen, verzuimde VVSB voordurende stormloop van aanval len te zetten. Theo de Jong probeerde het diverse malen maar steeds tever geefs en ook zijn vervanging door Theo de Jong in de tweede helft, bracht geen verbetering. De Quick Steps mid denvoor Kees van de Berg profiteerde een dekkingsgout in de WSB-ver- dediging en scoorde wel voor zijn team. Theo Bader was geheel kansloos op zijn 16-meterschot. Pas in het laatste kwartier veranderde VVSB van tactiek het felle slotoffensief op het tse doel liétJiua afwerking echter /an NispenCone. H. 1G De aartsrivalen Van Nispen en Con cordia H hebben op het scherpst van de snede gedulleerd. De topper had een tamelijk nerveuze start maar bracht de talloze bezoekers toch aantrek kelijk voetbal. Vooral de voorhoede van Van Nispen bleek zijn middag te heb ben. Al snel kreeg Henk van Mares een magnifieke scoringskans doch de lat was voor hem spelbreker. Ook Gerard van der Meer moest voor rust in de lat zijn meerdere erkennen. Na rust werd het spelbeeld een stuk forser. Steeds frequenter moest de scheidsrechter zijn blaasinstrument hanteren wat voor Concordia H in de 30e minuut de gena deklap zou worden. Henk Witteman werd in het strafschopgebied onderuit gehaald en even later lag de bal schiet- gereed op de elfmeterstip. Gerard van der Meer tikte beheerst in. Doelman Rijnbeek, die overigens een uitstekende wedstrijd speelde, was kansloos. Con cordia heeft er in de slotfaze alles gedaan om tenminste nog een gelijkspel te kunnen grijpen doch de 1500 toe- Concordia D.SJZ 31 Een gehavend SJZ heeft in Concordia D ruimschoots haar meerdere moeten erkennen. Vooral de voorhoede was zwaar gehandicapt. Enige vaste man in de voorhoede was Henk van de Zwan, die aangevuld werd met de verdedigers van de Geest, Jan van Tetlingen en juniorspeler Albert Bosman. Het gemis van vooral Peter Beereboojn in de eerste helft bracht de ploeg een harde klap toe. Een doelpunt van Chris van der Kraai in de 15e minuut betekende de basis voor de ruime nederlaag. SJZ kon weliswaar tot het rustsignaal de schade nog beperken, vlak na rust sloeg de tweede bres in het SJZ-bolwerk toen Van der Keulen een fout in de verdedi ging afstrafte. Zes minuten voor tijd leek Concordia voor de derde maal toe te gaan slaan maar Van der Keulen, die Fengler reeds achter zich had gela ten schoot voor open doel naast. Het doelpunt kwam er toch toen Kraay even later de SJZ-verdediging verraste. Peter Beereboom, die in de. 2e helft veel kansen had laten liggen, redde in laatste minuut nog de eer door van dichtbij beheerst te scoren. DONK—ESTO 0—2 Voor de tweede maal werd DONK in deze competitie door de Bodegravers verslagen. Aanvankelijk was de thuis club in de aanval, maar de witte ach terhoede met aan het hoofd doelman Th. de Wit, gaf geen krimp. Aan de andere kant werd L. Bakker in eer scoringskans voor het Goudse doel ge mangeld. Toen dit kort daarop wederom gebeurde gaf de scheidsrechter een pe nalty die door Bakker werd benut. In de tweede helft gaf ESTO de toon aan. Er werd meer aanvallend gespeeld. Bij Bodegraafse aanval gaf Kolshoven scherp voor en Bakker kon in een /ar van spelers inkoppen. Bijna werd het 03 toen na een fraaie 12- combinatie Jacobi hard inschoot. Zijn schot kon echter ternauwernood tot hoekschop worden verwerkt. Flamingo'sVTL 34 VTL bleek uiteindelijk over de lang ste adem te beschikken. In een nek- aan-nekrace met Flamingo's priemde het in een zeer aantrekkelijke wed strijd juist een doelpunt meer tegen de touwen. Jongejan zette de doelpunten- machine in werking toen hij vanaf 25 GONAWarmunda 01 hebben zowel GONA als Warmunda parten gespeeld. Slechts weinig combinaties wilden lukken waardoor de gehele ontmoeting bij het publiek een vrij rommelige en tamme indruk maakte. Toch had Warmunda in de eerste helft alle kans om door te drukken. Bert Hartvelt, Jaap Meskers, Huub Ritzen en Hans Thijssen wisten echter geen gebruik te maken van het mistasten van de GONA-verdediging. Na rust kreeg Warmunda meer vat op het spel. Vanuit de achterhoede werd de bal direct naar voren gedirigeerd, waardoor het tijdrovende middenveld spel werd vermeden. Deze tactiek le verde Warmunda de winst op. Huub Ritzen kreeg de bal enkele meters voorbij de middenlijn aangespeeld, pas seerde twee backs en tenslotte ook de GONA-doelman. Vijf minuten latei- deed zich een identieke situatie voor doch de doorgebroken Jaap Mesker werd in hgt strafschopgebied onderuit gehaald. Huub Ritzen schoot nu niet raak. Zijn te zwakke schot werd be kwaam door de GONA-doelman ge- Alphia-Lenig en Snel Een vrijwel over alle linies falend Alphia is op eigen veld door het leiden de Lenig en Snel genadeloos naar een 15-nederlaag geleid. In de eerste helft wist Alphia de gasten nog wel aardig bij te houden, al moest deze eerste periode dan toch maar met een 02 achterstand worden afgesloten. Na de thee kwam Lenig en Snel herhaaldelijk door de Alphia defensie en had Hans Soet spoedig zijn tweede treffer gescoord en daarmee zijn club een 03 voorsprong gegeven. Aan de andere kant werd bij een snelle tegenaanval van Alphia de Haagse achterspeler Leo Rieman zo in moeilijkheden gebracht waardoor hij onhoudbaar in eigen doel scoorde: 13. Niet in het minst hierdoor verontrust trok Lenig en Snel direct daarop weer ten aanval en bracht Wim Keetman de stand op 14. waarna Jan Engelbert de eindstand tenslotte op 15 bracht. Een moment uit de hockeywedstrijd tussen de dames NOORDWIJK Het bckersprookje is uit. De dames vanNoordwijk, die zich ook dit jaar in de kwartfinale van de Van der Hagenbeker hadden gespeeld, zijn door de mand gevallen, en hoe. Scheybeek uit Beverwijk was op alle fronten beter, maar de 21-nederlaag was geheel en al onnodig. Goed, het Noordwijk-doelpunt was ook een cadeautje van de Kennemerse doelvrouwé, die de bal na een schot Van Hanneke Baak (veel techniek, maar weinig spelinzicht) voor de stick van Geertrui van Beelen legde. Maar als dat dan een presentje was, kan de Noordwijkse achterhoede gerust sinterklaas genoemd worden. In de meeste gevallen wist men met de ra zendsnelle Hannie Bolhuis geen raad. Fiet van Gulik en Map Velzeboer zei den tweemaal enthousiast „dank je Van terugcounteren was geen sprake, want daarvoor bezat de voorhoede van Noordwijk te weinig snelheid in het centrum, hetgeen dan nog gepaard ging met een geringe doortastendheid. Voor de 14-jarige Mariëlle Bresser gold dan wel. dat zij, naast het feit, dat ze toch al invalster was, daarvoor ook nog een wedstrijd had gespeeld. ïeter de bal in de uiterste hoek liet erdwijnen. Sjaak Bavelaar zettè VTL twintig minuten later, uit een' corner P. Sirah, op 20. Voor rust nog kwam de stand gelijk door doelpunten Lut en Veenema. Na de hervatting herboren VTL dat een bombarde- aan aanvallen op het Flamingo- doel inzette. Al snel had Koos van Es ;s toen hij een vlan de paal terug- stuittende bal alsnog inkopte. Jongejan zorgde er tenslotte, na voorbereidend werk van Sirah, voor dat de marge tussen beide ploegen tot twee doelpun ten vergroot werd. Een Flamingodoor- braak vlak voor tijd betekende welis- de zevende treffer, doch een ge lijkspel bleef uit. WoerdenFloreant 10 Door de nederlaag van BCG-Floreant op Woerden begint het ernaar uit te i dat Floreant het volgende seizoen de afdeling zal moeten uitkomen. Hoewel het geenszins de mindere van de tegenpartij was, bleek het ook nu niet in staat om doelpunten te, maken. Jammer dat een fout van de overigens goed op dreef zijnde doelman Mathot de oorzaak van deze nederlaag moest worden. Het was een wedstrijd gelijke kansen maar ook Woerden niet in staat een kans te benutten. Nadat Floreant bij een corner een doel- rijpe kans had gemist, doordat Kersber gen niet bij de bal had kunnen komen, kreeg Woerden een goede kans. Doel- Mathot beoordeelde een bal ver keerd waardoor Hato over de uitgelo pen doelman kon inkoppen. Na rust zou Mathot met knap werk zijn fout welis waar volkomen herstellen; de bres die Woerden op het fatale moment had ge slagen, bleek niet meer te dichten. BMTRijpwetering 10 Het gemis van Leo van der Zwet ir de ploeg van Rijpwetering heeft vooi een groot deel een stempel op de ont moeting met BMT gedrukt. Ook ver vanger Henk Zonderop kon daar niets aan veranderen. De vaart was en bleef uit het spel waardoor het publiek slechts sporadisch goede combinaties kreeg voorgeschoteld. Een schot van Kees van der Star maakte hier uitzondering op. De winst heeft er Rijpwetering in het kwartier na de rust wel ingezeten. Bijna boog BMT door onder de voortdurende druk doch dan een groot aantal corners leverde dit offensief niet op. Na een half uur spelen viel het doek over Rijpwetering. Uit een hoekschop werd de bal door Van Es via de benen van Gerard Zoete melk richting doelman Sjors ten Cate geschoten. Deze wist de bal te bemach tigen maai de scheidsrechter besliste, ondanks hevige protesten, dat de bal de doellijn wijndrecttf—De Musschen TWEEDE KLASSE A: Wilhelmus—Blauw Zwart 4—1, Xe 1—1. ODB—VUC 0—5. TOGB Wilhelmus 18 9 6 3 Xerxes 18 7 9 2 DHC 17 8 4 5 ODB 18 7 6 5 LFG 18 7 6 5 VUC 17 4 10 3 Blauw Zwart 18 7 4 7 Spartaan '20 16 4 8 4 ONA 16 5 3 8 HBS 17 4 5 8 TOGB 16 3 6 7 Laakkwartier 17 2 5 10 24 29—15 23 20—13 20 24—10 20 16—18 20 21—24 18 23—IS 18 32—27 16 20—19 13 26—32 13 23—28 12 24—34 9 16—32 DERDE KLAS A: 3A: RKDEO—Spel. Llsse 1—1. Delft—Doem -1, HW—ADS 2—3. VCS—VEP 0—2, Nao! ■Ijk—TelJUngen 4—2 SJC—Texas 1—n: 21 VOC—Alphen 1—2, DHL—COAL 0—0, Gro /eg—Tonegido 1—0. CeleritasRKA\ PDK—Scheve Naaldwijk VEP VCS Sp.cl. Lisse ADS Dpqqs lylingen Delft RKDEO SJC HW 4 3 5 4 18 8 5 5 18 7 6 5 26 33—IS 21 26—16 21 30—21 21 27—2: 20 17—1' X$ 5 9 19 16--! g IS o -o O AS' - 17 4 6 7 14 19—21 14 12—1! 14 12—2! 13 21—23 11 18—21 DERDE KLASSE B: Coal 18—26 VOC 18—17 DHL 18—25 Celeritas 18—17 Alphen 18—22 RKAW 18—1! Quick 18—22 PDK 17—12 Scheven. 1818 Tonegido 18—12 RA VA 17—17 Groeneweg 18—12 VIERDE KLASSE A: denburch—HMSH 0—0. Waddlnxveen—Rijs wijk 0—0. Archipel—Wlppolder 2—0. Alphia- Quick Steps 17 10 4 3 24 27—14 WSB 16 5 8 3 18 21—15 Concordia H. 17 6 6 5 18 29—30 ASC 16 5 7 4 17 18—20 Foreholte 17 8 1 8 17 40—34 SJZ 16 5 5 6 15 32—23 Van Nispen 16 6 3 7 15 21—29 Concordia D. 16 4 7 5 15 2933 Warmunda 17 4 7 6 15 14—22 Ooievaars 16 6 2 8 14 28—27 GONA 16 4 4 8 12 17- VIERDE KLASSE B: 7VP 16—23 Spoorwijk 15—15 CS DO 1521' BMT 1511 Utior 1621 Flamingo's 16lf' rTL 15—21 GDA 15—10 Cranenb. 16—16 Gr. Willem 15— 1 Rijpweter. 16—15 VIERDE KLASSE C: Bodegr. 1522 M'kapelle 1515 Moordr. 1622 Wassenaar 1614 Unio - 15—21 ESTO 16—13 Woer/>i 1618 Nieuwerk. 15—U DONK 15—17 RKNSV 15— 9 BGC Fl. 16— S VIERDE KLASSE D: L. en Snel 15—20 BEC 16—15 Rijswijk 15—18 Archipel 16—15 Vredenb. 1618 W'veen 1514 Full Speed 16—15 Wippolder 15—13 Alphia 16—15 ODI 15—12 HMSH 15—15 LEIDSE VOETBAL BOND EERSTE KLAS: le Klas: WOA-Randstad Sport 2-1 UDO 17 7 9 1 23 24—U DOSR 16 8 5 3 21 23—17 LDWS 16 7 6 3 20 31—21 Alph. Boys 16 7 5 4 19 28—24 Stompw. Boys 16 5 8 3 18 161® Randstad Sp. 16 A 8 4 16 21—22 St. Bemardus 17 6 4 7 16 31—25 SVLV 16 6 3 7 15 19—17 WOA 16 3 3 10 ZLC 16 1 3 12 5 13—41 TWEEDE KLAS: 2e klas: Kickers-VNA 2-2, MMO-VNL 1-1, Unitas-Or. Groen 2-1, KRV-Leidse Boys 2-2, Meerburg-Wet. Boys 2-7. Wet. Boys 16 10 4 2 24 47—1? Leidse Boys 17 11 2 4 24 29—19 Oranje Groen 16 10 3 3 23 42—13 KRV 17 8 5 4 21 27-"" Unitas 16 5 6 5 16 20—23 VNL 16 4 6 6 14 19- MMO 16 4 6 6 14 15—16 VNA 17 4 6 7 14 21—33 Meerburg 16 2 5 9 9 14—35 Kickers 15 0 3 12 3 14—46

Leidse Courant | 1971 | | pagina 14