mening JOOP STRAVER- KVP-Leiden mobiliseert Bevertjes voor campagne Joop Zoetemelk verslaat Post in „herkansing" Groot kwaliteitsverschil halve finale Kaagconcours VVOA kan met deze ploeg in KNVB komen „Als de manometer goed staat. Fitte Singel binnenkort voor autoverkeer dicht Ex Animo Matthaus- Passion In hoger beroep Kruisverenigingen willen samenwerking Cijfertips MARKTEN ZATERDAG 20 MAART 1971 LEIDSE COURANT PAGINA Verkleedpartij voor kijk buis - kinderen LEIDEN. Voor de propa- 'andacommissie van de K.V.P.- ifdeling Leiden is een commentaar »an „De Leidse Courant" aanlei- ling géworden tot het organiseren 'an een grootscheepse verkleed- jartij voor de Leidse jeugd. Alle •inderen kunnen zich verkleden lis dieren van de „Fabeltjeskrant", naar de nijvere Bever is „nummer én van lijst 1". Om elke avond een opwekkend ver- iezingspraatje van de politieke partij- n voor de televisie mogelijk te maken, il het kinderprogramma „Fabeltjes- rant" enkele weken lang wat vroeger gebruikelijk beginnen. „De Leidse Afscheid van dokter Wijdicks LEIDEN In de hal van het Sint- lisabethziekenhuis wordt patiënten ,lerdagmiddag 27 maart de gelegen- eid geboden afscheid te nemen van okter F. J. G. Wijdicks, die benoemd trd tot directeur-geneesheer van het laraziekenhuis te Rotterdam. De re- rptie duurt van half vier tot half zes. r is een comité gevormd om de dokter ttmens zijn patiënten een fafscheids- sdeau aan te bieden. Correspondentie- Iers van dit comité is: Uhelenbeckkade Courant" sprak de vrees uit, dat de kinderen, en die niet alleen, hier niet zo gelukkig mee zouden zijn. redactie vond, dat de politieke partijen maar één ding konden doen: „De Fa beltjeskrant" ook in hun uitzending voortzetten. Er werd gesuggereerd, dat de ijevrige gebroeders Bever dan i de woordvoerders van de KVP moesten zijn. De propagondacommissie van d< KVP afdeling Leiden is het hier hele maal mee eens: zij geeft de nijvere ge broeders Bever 'n ruime plaats in haar propagandacampagne, die begint met een gezellige verkleedpartij. Alle kinde ren kunnen zich verkleden als dieren van de „Fabeltjeskrant". Voor de eerste 50 Bevers stelt de KVP een presentje beschikbaar. Op de voorschoten va: Bevers moet dan wel duidelijk „1 lijst 1" staan. Voor de andere dieren uit Noordwijk vergoedt extra- eorsokosten NOORDWIJK VVV-Noordwijk, de Vereniging Horeca, de VVHK en de reisbureaus De Boer, Hasse, Hoek en Noordwijk aan Zee hebben de stichting Bloemencorso Bollenstreek een bedrag van f 1.400,overgemaakt, ate tege moetkoming in extra-kosten die het ver vroegen van het bloemencorso met zich Zoals bekend is het Stichtingsco mité Bloemencorso Bollenstreek op zijn aanvankelijke beslissing, het bloemen corso dit jaar op 1 mei te houden, teruggekomen en werd besloten defini tief op 24 april het bloemencorso te organiseren. Eén en ander betekende om diverse redenen een financieel na deel voor de organisatoren van het corso. Derhalve werd bij het overleg destijds in NBT- en VW-kringen una niem besloten om het Stichtingscomité in deze financieel tegemoet te komen. IIDEN Binnenkort zal de Witte Singel tussen perceel 10 en het Pater- aatje aan het openbaar vervoer worden onttrokken. B. en W. zullen de ld een voorstel daartoe spoedig voorleggen. De afsluiting van de singel aoodzalcelifk iJT vërï>and met de bouw van het „Witte Singelplein", et de .situering waarvan de gemeenteraad zich bij besluiten van 30 juli 162 en 1 juni 1968 heeft verenigd. Het bouwplan voor de toerenflat ten hbeve van de A-faculteiten van de jksuniversiteit voorziet in de bouw en parkeerkelder onder het ge- Aan de zijde van de Witte Singel LEIDEN De Chr. Oratoriumvereni- ng „Ex Animo" geeft op dinsdag 6 onder leiding van good old trman de Wolff de jaarlijkse uitvoe- ig van de Matthaeus Passion van ich. Op 5 april, eveneens in de Stads- hoorzaal, vindt de generale repetitie aats. Beide uitvoeringen beginnen om vart over zeven 's avonds. Medewer- (nden zijn Nelly v. d. Spek, sopraan, et Kloos, alt, Chris van Woerkom, (evangeliste Ruth Pos, tenor, htii arco Bakker, bas (christuspartij op 6 CR iril) Jan Hulsbos, bas (Christuspartij 5 april), Robert Holl, bas. Instrumen- medewerkenden zijn: Ada van der R' tnt, clavecimbel, Anniet Blankenstein, w gel, Josef Klöcocnck, viool, Sandor lonil ivacs, viool, Jaap Sytsma, viola da mba, Hilde Broekhuyzen, fluit, Hans lijff, hobo, Menno Boetes, hobo, Lou ok, cello, en Sjef van Din teren, con- ibas. Verder werken mee het Gewes- lijk Orkest voor Zuid-Holland en het igenskoor van Ex Animo. Katechese Schijnbaar hebben de volwassenen de gemeenschap van de H.H. Engel- "aardersparochie te Hazerswoude n beter ervaring met „primeur" olwassenenkatchese" in Michelshuis n «j van de Hartebrugparochie te 'den, die onder leiding van een door Leidse deken benoemde kapelaan dergelijke cclus hebben gevolgd. *t slechts het vergeten van een der Widen, waar deze kapelaan als inlei- t zou optreden, niet slechts het voor de exit van hem, zodat die avond r üot niet kon doorgaan, maar vooral baarlijke nonsens, die ons door hem rd voorgeschoteld. Zo kregen wij een 'Imaakt verdraaid en ondeskundig rnaal te horen over de positie, die de iderlandse rechterlijke macht inneemt aanzien van het echtscheidingsrecht inleiding op de mededeling dat „Ro- /zich op kkt punt maar eens nader bezinnen. Zelfs bleek, de oorde- n^e kapelaan zich niet van de auten- 5ke inhoud van de beroemde Pauselij- Encycliek „Humanae vitae" op de te hebben gesteld. Vergeef mij, 'housiaste heer A. v.d. Werf: dan heb maar liever een biddende dan een Wende Kerk". Leiden, dr. A. van Dongen, Chirurg zal deze kelder over een lengte van 160 meter ongeveer 15 meter vooruitsteken. Dit „bordes" heeft een hoogte van onge veer 2,80 meter boven straathoogte. Daarvoor blijft ruimte over voor een rijwielpad en een voetpad. Zodra de Trekvlietweg als vervangende verbin ding voorhet gemotoriseerde verkeer gereed is, zal dit verkeer van de Witte Singel gebannen worden. Venvacht wordt dat de nieuwe Trekvlietweg ui terlijk 1 januari 1972 tot aan de Groen- hovenstraat gereed zal zijn. Tegelijk en in samenhang met het onttrekkingsvoorstel zal de gemeente raad ook geen kleine grondruiltransactie krijgen voorgelegd, alsmede een voor stel om het aan te leggen voet- en fietspad de bestemming van openbare weg te geven, zodra het werk gereed is. De op de onttrekking betrekking heb bende plannen en tekeningen liggen vanaf maandag 22 maart tot 5 april ter inzage in het stadhuis (kamer 111). Tot maandag 12 april kunnen bezwaren op grond van artikel 10 van de Wegenwet bij de gemeenteraad worden inge- het „Grote Dierenbos" zijn er voor ie der 5 presentjes beschikbaar. Dus de eerste 5 juffrouw Ooievaèr of de eerste 5 Truus de Mier krijgen ook een pre sentje. Die mogen dan geen „1 van lijst 1" dragen. Alle dieren van het „Grote Dierenbos" kunnen zich elke avond tus sen half 6 en half 7 precies, laten zien op Prinsenstraat 20. Zij krijgen dan direct hun presentje. De kinderen, die zich heel mooi verkleed hebben, mogen later nog eens terugkomen. De 5 mooi ste van de mooie bevers krijgen dan een grotere prijs. Engelse beurs voor Leidse studente LEIDEN De beurs van de Reg. Burns Foundation is dit jaar toegekend aan de Leidse studente Elisabeth Kooij. Deze beurs gaat uit van de universiteit van Southampton. Met deze beurs wordt beoogd een betere samenwerking tot stand te brengen tussen universitei ten onderling. Mej. Kooij studeert bij prof. mr. N. Blok Engels recht, zij hoopt in Southampton een onderzoek te kun nen verrichten naar het Engelse systeem van kruisverhoor. Voorts is zij van plan origineel materiaal te gaan zien voor prof. P. W. Pestman van het Papyrologisch instituut. Daarnaast heeft zij het voornemen meer algemene ont wikkelingen in het universitaire leven te bestuderen in het bijzonder de op komst van de ,,open universiteit" te midden van de traditionele universitei- LEIDEN Joop Zoetemelk heeft gis teravond alsnog de waardering gekre gen, die hem, in de ogen van zijn vereniging. Swift, toekomt. Toen enkele maanden geleden de Gerrit Schultetrof- fe werd vergeven, bleek de Ripse Belg gepasseerd te zijn door Peter Post. Joop Zoetemelk, die als Touwdebutant achter de schier ongrijpbare Eddy Merckx zo verrassend het Franse karwie verzil verde, greep ook naast de hoogste on derscheiding in eigen land. „Ten on rechte", zei Swifts gewichtige voorzitter Joop Riethoven gisteravond in de „Klei ne Brucht" tijdens een alternatieve prijsuitreiking van de wielrenners van het jaar. Een evenement, dat moet uit groeien tot dé verkiezing van de wie- Ierkoningen. „Vorig jaar werd de beker niet uitge reikt. Gerrit Schulte vond het niet no dig een beker te geven aan Harm Ottenbros. Dit jaar werd Peter Post eerste, terwijl Zoetemelk er het meeste recht op had." Riethovens betoog werd ondersteund door vrijwel alle wieler verenigingen. Vrijwel unaniem gaven zij hun stem aan Zoetemelk. Het initia tief van Swifts jeugdige secretaris Wim van Duyvenbode toonde overduidelijk het ongelijk van Schultes' equipe aan. Peter Post werd zelfs „gelapt" door de man, die zelf niet aanwezig kon zijn, om de vele prijzen in ontvangst te nemen. Na Parijs-Nice had de Ripse „wielerprins" alweer koers gezet naar Milaan voor de klassieker Milaan-San Het thuisfront daarom de honneurs waar, \vaarbij vader Zoetemelk, in be scheidenheid duellerend met zijn suc cesrijke zoon, als representant voor het voetlicht trad om de geschenkenstroom uit handen van Sportstichtingvoorzitter Piet Biegstraaten op te vangen, ,,'t Is allemaal prachtig, die geschenken. Al die reacties. Ergens gaat het langs je heen, al voel je soms wel wat. Ik vind wel dat het er bij hoort", waren de nuchtere woorden van Zoetemelk sr. De winnaar in de overige categorieën, die ook nog werden toegesproken door con sul J. de Jager, waren niet bezet. Ama teur Cees Briem was er zelfs helemaal voor uit Goes gekomen, nieuwling Bas Hordijk uit Rotterdam en adspirant Alex Bongers uit Apeldoorn. Rond de huldiging der kampioenen werd een filmprogramma gewézen. Allereerst momentopnamen uit een bergetappe. Op het drumgeweld van Shadow Brian Bennett kommen de renners, die via close-ups uit de strijd werden gelicht, naar de weinig schaduwrijke bergtop pen. Een tweeden film handelde over de Tokiogangers, die bij gebrek aan com mentaar ijverige onbekenden bleven. UITSLAGEN: De voornaamste uitslagen van de door Swift uitgeschreven poll zijn: profs: 1. Joop Zoetemelk 244 punten; 2 Peter Post 133 punten; 3. Jan Jansen; 4. Rini Wagtmans: 4. René Pijnen; 6. Har- rie Steevens; .a jos v. d. Vleuten; 8. Peter Kisner; 9. Leo Duyndam; 10. Lijn Loevesijn. Amateurs: 1. Cees Priem 144 punten; 2. Fedor den Hertog 87 punten, 3. Wim Bravenboer. Nieuwelingen: 1. Bas Hordijk 187 punten. 2. Wim Albersen 85 punten, 3. Jan Bakker. Adspiranten: 1. Alex Bongers 140 punten; 2. Ron Zieleman 118 punten; 3. Klaas Jan Sterk; 8. Jan Jansen en 10. Aad v. d. Voet, beiden Swift. Actiecomité huldigde monseigneur Simonis ROTTERDAM. Het actiecomité bis schop Simonis heeft gisteravond een aantal geschenken officieel aangeboden aan de nieuwe bisschop van Rotterdam. Daaronder was een bisschopsstaf en een beeld van Mari Andriessen. Van links naar rechts: Frans Pijnacker, voorzitter W. Goedhart, de heer J. de Bruijn, bisschop Simonis, de heer G. Lefeber en secretaresse mevrouw J. de Bruijn-Beijersbergen van Henegouwen. Het comité heeft inmiddels ook de plannen bekendgemaakt voor de viering in Lisse. Op 1 mei zal bisschop Simonis om twee uur 's middags officieel ontvan gen worden op het grondgebied van Lisse en wel in de buurtschap De Engel. Daar zal ook de burgemeester van Lisse mon seigneur Simonis toespreken. Om drie uur volgt een receptie voor alle inwo ners van het dorp, met daarop aanslui tend een rondrit door Lisse. Hieraan zullen de fanfare Canite Tuba en de landelijke rijvereniging meewerken. Des avonds is er een plechtige H. Mis in de Agathakerk, gevolgd door een receptie. WARMOND Tijdens de tweede „halve finale" van het Kaagconcours in „Meerrust", waar het gisteravond weer meer dan vol was, viel vooral het grote kwaliteitsverschil op. De rij van halve-finalisten werd geo pend door Carla Wilkens met aap en Wilma repertoire die ondanks haar heldere stemmetje nog een heleboel te kort komt. Vervolgens het duo Nick en Dick, leuk om naar te luisteren, maar meer ook niet; Herman Veenimitator Hans de Bruin bracht drie volkomen verschillende nummers op precies de zelfde wijze; met een keus van num mers die d^ Herman van Veen-stijl kunnen hebben had hij het een stuk beter kunnen doen. Het zangeresje An neke Teunis uit A'dam kon haar keuze in de halve finale ook niet helemaal waar maken, hetzelfde gold voor Vera van Busterveld uit Den Haag. Naarma te de avond vordere steeg echter het peil. Zangeres Joke Gotmers bracht nu geen semi-klassiek repertoire maar bij- Nieuwe organisatie kan doelmatiger LEIDERDORP-ZOETERWOUDE Dc besturen van het Wit Gele Kruis en het Groene Kris willen tot een nauwere samenwerking komen. De gedachten gaan uit naar het in leven roepen van een stichting dan wel te komen tot een fusie. De leden van de twee kruisvere nigingen zullen dinsdag a.s. hun oordeel moeten geven over dit bestuursplan. De besturen van de plaatselijke kruisverenigingen volgen met dit voor stel de lijn. die op dit ogenblik op hoger niveau, provinciaal en landelijk, door de kruisverenigingen wordt gevolgd. Zij het, dat men daar voorlopig de voor keur geeft aan een stichting, waarin beide partners gelijke rechten en ver plichtingen hebben. Dit als tussenfaze om later te komen tot een fusie. De voornaamste reden aldus de bes turen is gelegen in de economie. De wijkverpleegsters moeten bijvoorbeeld nu vaak grote afstanden afleggen om van de ene patiënt naar de andere te gaan. Bij een nieuwe organisatievorm kan dat worden voorkomen. Bij een nauwere samenwerking zullen ook de consultatiebureaus efficiënter kunnen worden benut. Een en ander, aldus de besturen, zal echter tot gevolg hebben, dat de plaatsing van de wijkverpleeg sters in de gezinnen niet meer op le vensbeschouwelijke basis wordt gere geld. In Leiderdorp bestaat reeds een vorm van samenwerking tussen de kruisverenigingen. Het Wit Gele Kruis huurt er op bepaalde dagen gedurende een aantal uren de wijkgebouwen voor baby- en kleuterzorg enz. (Van onze sportredaktie) OUD ADE „De KNVB is voor VVOA bereikbaar. Qua conditie en kwaliteit behoeven w(j niet onder te doen voor de overige ploegen in de eerste klas van de LVB". Joop Straver, doelman en jeugdsecretaris van VVOA vertolkt wel' heel duidelijk het optimisme bij de Oudaders, die zondag zo verrassend koploper LDWS een illusie armer maakten. Opmerkelijk is het dat VVOA een derde van zijn nog zo schamele produktie van negen treffers ten koste van datzelfde LDWS opbouwde. De Vlietjongens zagen in hun fantasie al een schietschijf, cn lieten nog voor VVOA een stap op het complex bad gezet dc doelpuntentcller al vrolijk oplopen. Geteld werd er, maar dan door VVOA, de debutant, die eindelijk ook wel eens boven zijn stand wil gaan leven en af wil rekenen met de traditie dat Oud Ade te klein is om een volwassen ver eniging op de been te houden. Met mannen als voorzitter J(an) van der Geest, die dit seizoen de leiding over de kleinste organisatie in de Leidse Bond overnam, en trainer Van Hees, de eerste oefenmeester in VVOA's hirtorie, werd een nieuwe weg gewezen, die afgelopen zondag o.m. werd ingeslagen door Leo v.d. Pol. Met twee goals maakte hij van LDWS een poel van ergenis. Want WOA, dat er zelf overigens zo nu en dan ook niet al te zachtzinnig tegen aan gaat, dreigde een hoge prijs voor zijn triomf te moeten be talen. Vrouwelijke supporters vlogen elkaar in de haren, spelers ra ';ten verhit. De balans vermeldde na af loop zes lichtgewonden. Straver- „Die jongens werden gewoon ge trapt. Gelukkig valt het nogal mee. Tegen Alphense Boys zijn ze er weer bij. Wat er langs de lijn ge beurde weet ik niet. Daar let ik niet op. Ik weet alleen dat een meisje van veertien aan d'r haren uit de kantine werd getrokken". De deining ontstond toen v.d. Poel bij een van de zeldzame ontsnappin gen van WOA de weinige achterge blevenen uittelde. „Wij hebben LDWS uit het ritme gehaald. Toen wij eenmaal op 1—0 kwamen te staan kon LDWS niet door onze verdediging komen. Dat werkte irri terend. Wally Gallert. die altijd wel goed is voor een doelpunt, kreeg geen kans tegen Kees Heemskerk. Hard hebben wij niet gespeeld. Ge woon stevig op de tegenstander". „Zo verrassend was die overwinning voor ons niet. Je wist dat het eens moest gebeuren. Steeds verloren we met 10. We hadden net zoveel tegendoelpunten als LDWS. Alleen van St. Bernardus verloren we met forse cijfers, 4I en 42". Twee punten voorsprong op medekandi daat voor afdaling ZLC en een wed strijd minder gespeeld, dat zijn de peilers, waarop het zelfvertrouwen van WOA rust. „Natuurlijk hebben we een kleine groep, maar we kun nen het zeer goed vinden. Het is wel gebeurd dat we 's zondags na de wedstrijd zeiden nou, tot volgende week dan. Nu trainen we twee avonden per week. Bij de meesten leeft echter nog een angst voor de te genstander". Joop Staver, met zijn 28 jaar, de op één na oudste in het elftal, is de centrale figuur in het team. Met aanvoerder Gerard van Seggelen. drukt hij heel bekwaam het aantal tegengoals. Met de 21 treffers, die tot nog toe werden geïncasseerd, kan WOA zich meten met de betere. „Zelf ben ik altijd erg gebonden geweest aan de doellijn. Ik waag rr nu veel gemakkelijker tot ver in het strafschopgebied. Mijn zelfvertrou wen is dank zij Van Hees ook terug. Ik ben nergens meer bang voor". Te genover de talenten van doelman Sta ver. die in '65 deel uitmaakte van het bondsteam, staat te weinig capaciteit in de aanval; of liever gezegd, de sprintsnelheid van een Jeroen van der Geest wordt nog onvoldoende aangewend, terwijl Jeroen zelf zijn schutlersbeloften nog steeds niet in lost. Zijn er in de „kwekerij", de jeugdafdeling, doelpuntenmakertjes voorradig? „Het a-elftal draait niet best, al kunnen enkelen in de loop der jaren wel in het eerste komen. Jeugd is er verder volop, tenminste ten opzichte van vijf jaar geleden. Er is inmiddels zo's groei gekomen, dat er van een verdubbeling sprake is. Vangen we die jongens goed op dan kunnen we een sterk jeugdelftal op bouwen. De leefmogelijkheden in oud Ade blijven helaas wat moeilijk. De vraag is wie er in de toekomst zullen weggaan. Zelf ga ik ook ver huizen, maar ik blijf in de omhe in organisatorisch opzicht begint WOA ook langzamerhand te groei en: „De mooiste toezegging die we hebben gekregen is die van een veld. Inmiddels zijn we de accommodatie gaan verbeteren. Er is een trainings veld gekomen, de kleedkamers zijn opgeknapt, al zouden we die het liefst opnieuw willen optrekken" Toen we in augustus begonnen had den we een hok en een veld. No staat er een 'kantine en hebben we douches. Als vereniging zijn we aan de minimale eisen gekomen, waar iedere kleine vereniging naar JAN PREENEN voorbeeld een nummer van Nana Mos- kouri; hoewel wat onwennig, ging dat haar goed af. Haar stem is erg mooi, haar voordracht hier en daar wat onze ker. Zanger-gitarist Leon de Graaf deed het ook weer goed, jammer ge noeg iets minder dan in de voorronde. De Gerjanto's, met zang van Leentje kwamen, gezien ook de enthousiaste reactie van het talrijke publiek, zeer goed voor de dag. Voor Leentje (Heint jes-stijl) gaan we beslist nog meer ho ren. Het hoogtepunt van de avond werd gevormd door de optredens van de groep Desdemona met aan de plano Monika Verdoor, en de groep Fig-lea ves. Dademona bracht swingend, blu- sachtig werk, becombineerd met een goede show. Fig-leaves uit Hazerswoude deed het iets statischer, maar zeer degelijk en muzikaal meer dan verantwoord. Deze „halve finale" had zich geen beter slot kunnen wensen; hetgeen ook impliceert dat de jury het weer erg moeilijk sal krijgen. B. VAN KAMPEN Eerste klasse A CW-UVS Lugdunum-Neptunus 1 Roodenburg-Fluks 1 Tweede klasse A HBS-Blauw Zwart - 2 LFC-Wilhelmus - 3 Derde klasse A Spel. Lisse-Delft 1 DOCOS-HW 3 Teylingen-SJC 1 Derde klasse B Alphen-DHL 1 RKAW-Quick H- 2 Vierde klasse A SJZ-Quick Ssteps 3 ASC-Van Nispen 1 Concordia H.-GONA 1 Warmunda - Ooievaars 1 Foreholte-Concordia D1 Vierde klasse B VTL-Kranenburg 1 Rtypwetering-Altior 3 Vierde klasse C ESTO-Woerden 2 BGC. Floreant-RKNSV 3 Wassenaar-Bodegraven 2 Vierde klasse D Wippolder-Alphia 3 Leidse Voetbal Bond Eerste klas St.-Bernardus-UDO 8 WOA-Alph. Boys 3 Sfompw. Boys-ZLC 1 eede klas K.ckers-KRV 2 l.OB—1.46. Prei 51—71. Rabarber 61— lazle 57—79. Spruiten A 1.09—1.23. B 99—1.19. Tomaten: A 21.20—22.19. B 19,10. Tomaten: C 15.30. Uien: I. Witlof 85—1.33. Knolselderij 38-42. 71—86. Komkor Selderij 8—14. 160180. apeldoorr 180—220, bellona 27—28. nordia 31—42, mo sswitha 23—26, spanlsh s Irissen 190—245, fresia'" arult,M :m-i* trr narcissen 75—150. idem van bulten 49—80, tulpen apeldoorn, alladln, demeter 160—215, preludium, levant, golden harvest, golden eddy, paul richter, v. d. eerden, bellona. w. pltt, paris. olaf. yellow gem. 130—170. lusUge wltwe. charles, casstnl, rose Copland, beauty of volendam. madam spoor 115—180, promi nence. oxford 135—190. dubbele tulpen 120— i 20. slauten-bos 19. tg- rt: forsythia I 58—60— IV 22^28. Ide'r bos 70—90—120. Mahonlablad rhododendron pink pearl I 80. Idem n 58 per krop. Japanse kers hlzakura per bos

Leidse Courant | 1971 | | pagina 3