ED Ieder voelt zich toch thuis in het huis waar een tikje nonchalance heerst? VROOM DREESMANN Fonduestellen vindt u in verschillende prijs klassen naar gelang de uitvoering (gietijzer, email, koper) en de toebehoren. De ronde eettafel (0 110 cm) staat op een slanke trompetvoet. Praktisch polyester blad. 275.- De bijbehorende stoelen zijn zeldzaam komfortabel en nodigen uit tot lekker lang natafelen. De kuip en de trompetvoet zijn van polystyreen. De kuip is draaibaar en bekleed met katoenen cord. Per stuk 195.- Dinerserviezen biedt Vroom Dreesmann in een zó ruime keuze, dat elke smaak aan haar trekken komt. Driekwartcirkels perspex en een groot, rond rook- glazen blad maken samen een prachtige salon tafel. 350.- Mini-uitvoering van de salontafel als bijzettafel 110.- Zeer kompleet wandmeubel met tv-kast en secretaire. Wit- transparant gebeitst, zodat de struktuur van het essehout goed tot haar recht komt. Speels kontrast door grote paarse knoppen. Drie delig. 1.515.- Xalurel berber- tapijt van zuiver wol. Houdt het tot de gouden bruiloft uit. Leverbaar in de formaten 170x240, 200x300 en 225x325. 355.- Staande lamp met vijf licht amber gekleurde, glazen bollen. Elke bol op een aparte staander. Messing. 245.- kroonluchter, geschikt voor 25- watt-k Bijpassende éénlichtswand- lamp 39.75 After-dinner glazen vindt u by Vroom Dreesmann in talloze vormen en afmetingen. Ook in reproduklies is er een ongekend grote keuze. De Velona kleurentelevisie is verkrijgbaar in mat-noten en wit. De kast is ongebruikelijk smal door toepassing van het 100° systeem. Zeven schuif- regelaars en automatische programmakeuze. Afmetingen 78,5x52x29 (diep). Mat-noten 2.148.- Wit 2.198.- Goed gestyleerde go rdijnstof.Bruinf beige takmotief. Per meter 9.75 Tijdloos moderne Italiaanse zit groep. Bestaat uit een driezitsbank met twee fauteuils. Zwaar en royaal gestoffeerd met imitatie-leder. Losse zitkussens. In bruin, mahonie of groen. 2.250.- ■Hunan all-in Vijflichtshanglamp met orginele, uitlopende kelkjes van grof aarde werk. Ook de plafond- Plaat is van aardewerk, aars, oranje of groen. 69.50 Leuke, ronde vloer kleden met simpele, maar boeiende dessinering. Blauw/ paars/naturel of gecli o ranje /naturel. 197.50 Bedrukte gordijnstof. Keuze uit 3 verschillende, uitgekiende kleur stellingen (lila, groen of oranje) op een wit fond. 120 cm Breed, per meter 6.95 Ieder voelt zich thuis in het huis waar je over het tapij t mag lopen. Waar j e in de stoelen mag zitten. Waar je je voeten op tafel mag leggen. Waar je een boek uit de kast mag pakken. Zo'n huis kan Vroom Dreesmann voor u inrichten. Van nok tot kelder. Van tapijt tot plafonier. Van kaarsenstander tot wandmeubel. Wat niet zo vreemd is. We zijn toch zélf een huis waar ieder zich thuisvoelt?

Leidse Courant | 1971 | | pagina 16