fceidte Soii^oitt Koomen wil het uitpraten met helden van Gothenburg Ard die heeft de wer eldcup op de plaat 1 fi Andy Williams TYUJLfly PAGINA 2 DINSDAG 16 Jf'jSBKUAKi 1 Het raadsel van DS- '70 TO ruim twee maanden vóór de datum van de Kamerverkiezingen is het aantal intrigerende vragen vrij groot. Iedereen verkeert in onzekerheid over de mogelijkheid dat socialisten en P.P.R. samen met D '66 inderdaad een hecht oppositiepact zullen gaan sluiten. Niemand ziet de concrete mogelijkheden hoe de kloof tussen Partij van de Arbeid en christen-democraten alsnog overbrugd kan worden. Maar een van de meest intrigerende raadsels is wel, wat voor kansen D.S. '70 bij de stembusstrijd zal hebben en de partij van de jongere Dreesgeneratie in ons politieke bestel feitelijk staat. Het eerste partijcongres van de dissidente socialistische groep in Utrecht heeft hieromtrent ook meer vragen achter gelaten dan beantwoord. Wat prof. W. Drees jr. duidelijk gemaakt heeft, willen we graag nog even herhalen. Ten eerste dat zijns inziens het kabinet-De Jong gefaald heeft in de strijd tegen de inflatie, maar dan op heel andere gronden dan die waarop de kritiek van de heren Den Uyl en Vondeling steunt. Verder weten we nu zeker, dat volgens D.S. '70 de overheidsuitgaven te sterk zijn op gevoerd; ook weer een belangrijk punt van geschil met de P-v.d.A.-visie. Op merkelijk in de mond van een socialist is verder dat volgens Drees jr. zowel de belastingen als de subsidiebedragen voor menig doel verlaagd zouden moeten worden. Tenslotte staat nu ook wel vast, dat inzake het buitenlands beleid D S. '70 het op enkele punten niet eens is met het christen-democratisch standpunt, maar over het algemeen wat de internationale politiek betreft toch dichter bij de lijn van het kabinet-De Jong staat dan bij de door Nieuw Links gekleurde P.v.d A - visie. Niet gi ]^IET [erin a gering blijken verder de ver wachtingen van D.S. '70 te zijn inzake de mogelijke verkiezingsresul taten. Want prof. Drees is bij herziening van het kiesstelsel graag bereid een kiesdrempel van drie zetels als minimum voor een Kamerfractie te aanvaarden Wat dus betekent, dat de jonge socalis- tische partij in elk geval op meer dan drie zetels rekent. Nu is er, hoe uitzichtloos het pers pectief voor menig splinterpartij ook moge zijn. vrijwel geen enkele lijst aanvoerder of hij profeteert dat zijn groep kans maakt op vijf zetels zo niet meer. Het grote verschii tussen hen en Drees jr. is evenwel, dat de eerste woord voerder van D.S. '70 een reële ver wachting heeft en dat menig onbevoor oordeeld politicus verwacht, dat de nieuwe groep uit het socialistische nest kiezers zal gaan aanspreken. Met stellingen, die belastingverlaging en subsidiebezuinigingen mogelijk noe men kan D.S. '70 ontevredenen uit de partijen van rechts en het midden tot zich trekken. En doordat de ontevreden heid in de partij blijft voortduren en voor menig socialist de persoon van Drees sr. met zijn huidige ongenoegen ten opzichte van de P.v.d.A.-koers nog altijd meer waard is dan André van der Louw. Den Uyl en het hele P-A.P tezamen, maakt D.S. '70 kans op stemmen uit alle hoeken. De partij is bovendien een nieuwkomer en daardoor niet besmet met teleur stellingen over een in het verleden ge voerd beleid. Zeker wanneer D '66 zich vastbindt aan een concentratie met de Partij van de Arbeid en de P.P.R.wordt Drees jr. een man op wie het voordeel van de twijfel zich kan gaan concern Waar? OOR Kamerlid Frans Goedhart, een van de geestelijke vaders van D.S. '70, is in Utrecht bevestigd, dat de nieuwe partij op zoek is naar aanhangers uit alle grote en grotere partijen. Zijn stellingname in ons politiek bestel doet vermoeden dat Goedhart in D.S. '70 de opvolger van D '66 ziet als het grote breekijzer voor de traditionele partijen Met dit alles blijft het een open vraag, ..aar Drees jr. straks in het politieke krachtenveld thuis hoort. Het lijkt uit zichtloos, dat D-S. '70 voorlopig komt te staan aan enig front waar de partijen het P.v.d.A.-akkoord stellingen gaan betrekken. We zien ook niet zo direct, dat het tot hechte afspraken tussen de nieuwe partij en het christen-democra tische trio zal komen. De stichters van D.S. '70 hebben over de confessionele partijen enkele weinig vriendelijke op merkingen gemaakt. Belangrijker nog is, dat het programma van D.S. '70 op be langrijke punten afwijkt van het ur gentieprogramma van de christen democratische partijen. Op fiscaal gebied bijvoorbeeld ligt de visie van de Partij de Arbeid een stuk dichter bij die de Katholieke Volkspartij dan de afstand is tussen laatstgenoemd pro gramma en de inzichten van prof. Drees. Op het Anti-Revolutionaire Partij- convent heeft voorzitter dr. Veerman dan ook niet ten onrechte het „dooie punt" in de P v-d-A.-opstelling gezocht. Hij zag kennelijk ook niet, hoe met medewerking van D-S. '70 een regerings meerderheid te winnen valt voor een rechtvaardige, op de toekomst gerichte politiek. Raadsel ^^AT niet is, kan natuurlijk nog komen. Zo niet vóór de verkiezing dan misschien wanneer het eind april op het eerste gezicht een complete im passe wordt bij nader inzien. Tegen die tijd zal er dan in elk geval meer inzicht moeten komen in wat nu nog te kenschetsen valt als ,,het raadsel van D.S. '70". Niet alleen wat betreft de werkelijke aanhang van die partij, maar ook ter zake van de concrete politiek die zij zich voorstelt te gaan voeren. Pas dan weten anderen, of er met Drees jj:. ook praktisch te werken valt voor een gezond vooruit strevend beleid. Kritiek minister op Brandpunt HILVERSUM (ANP) Minister Den Toom (Defensie) heeft vanoch tend in het NOS-radloprogramiua Praten met de minister" kritiek geuit op de KRO-televisieuitzending van de Brandpunt-special van 1 december van het vorig jaar. De minister noemde deze uitzending, waarin in het kader van de serie politieke verkenningen aandacht werd besteed aan de wensen van de kiezers ten aanzien van de de fensie, een voorbeeld van de z.i. nogal eens voorkomende niet objectieve, een- zijdige voorlichting. De bewindsman verklaarde vanoch tend voor de door hem gewraakte uit zending gevraagd te zijn om commen taar te geven op een enquête. Hij had echter laten weten die dag niet tp kunnen komen, omdat hij de Europese vergadering in Brussel moest voor zitten. Wel was hij bereid tussen de vergaderingen door vanuit Brussel te lefonisch commentaar te geven. Maar dit kon niet en waa niet nodig, zei men. In de uitzending werd echter gezegd: „Het zal u wel verbazen, dat de mi nister er niet is". „Dat noem ik eenzijdige voorlich ting", zo verklaarde de bewindsman In een reactie op dit radiogesprek tekent de KRO aan. dat men geen ge bruik heeft gemaakt van het telefo nisch commentaar van de bewindsman, omdat het een tv- en geen radiouit zending betrof. Wel was de minister aangeboden zijn bijdrage in beeld te leveren via de camera's van de BRT in Brussel. Van dit aanbod werd geen gebruik gemaakt, aldus een woord voerder van de KRO, die ook zei, dat veertien dagen tevoren een uitnodiging uitgegaan was naar de minister en zijn drie staatssecretarissen, maar dat geen van hen de bewuste avond kon komen. DEN HAAG Ard Schenk behaalde het wereldkampioenschap schaatsen met o.a. een wereldtijd op de 10.000 meter. De platenmaatschappij Dureco brengt thans in een wereldtijd een single op de markt voor Ard. Het lijf lied van de Nederlandse kolonie te Gothenburg „Ard, die heeft de wereld cup" werd namelijk zondagmiddag door dc groep „De Specials" om vijf uur reeds In de studio te Blaricum opge nomen o.l.v. producer Peter Koelewjjn. Vandaag komen de eerste exemplaren van de pers. Morgen zijn ze In de Cilli Wang jubileerde in Kon. Schouwburg Cilli Wang een begrip: trefzekere tragiek die het clowneske in de mens en het menselijke in de clown danst. In combinatie met parodistische pantomi me. Nu al een kwart eeuw lang. Van daar het zilveren jubileum in de Kon. Schouwburg, waarin de liefhebbers van j dit geraffineerde amusement geen plaats onbezet hadden gelaten. Cilli Wang. wier reputatie elders die van een Marcel Marceau evenaart, is kritischer geworden. Haar artistieke horizon is verbreed, hetgeen ook blijkt uit de gekozen muziek. Strawinsky bij de actuele Duivelsdans tussen Nixon en Breznjef; Beethoven ij het Schoolcon- cert, waarin deze vrouwelijke harlekijn de lieve jeugd het jak uitveegt. Mao's rode boekje staat centraal in de be klemmende Zauberlehrling, waaraan de Epiloog met dat prachtige lichteffect een extra navrant slot verleent. Wim de Vries was nog steeds de onmisbare vleugel- en gesprekspartner, zonder lw Cilli's lenig theaterinstinct, haar sterk gevoel voor ritme en de plastische wer king van haar scènetjes niet half zoveel podiumeffect zouden sorteren. Neder land is wat klein voor Cilli Wang. die haar bekende nummers in onderdelen steeds varieert en in wier nieuwe crea ties alleen de Dolle Mina's niet hele maal aanslaan. Toch zijn we blijkdeze even groteske als vertederende fantasie weer eens te hebben gezien. Nog steeds een klasse apart, dit priemende com mentaar op onze wondere wereld: (Van onze omroepcorrespondent) HILVERSUM De helden van Gothenburg, die in het uur van hun triomf weigerden om zich door sportcommentator Theo Koomen voor de t.v.- camera's te lat eninterviewen, zijn da ntoch op het scherm verschenen. Niet bij de NOS, maar in de actualiteitenrubriek „Achter het Nieuws" van de VARA-televisie. Gisterochtend om kwart over negen waren zij bij het Zweedse ijsstadion present om de vragen van Ben Eikerbout te beant woorden. Roeland Kerbosch filmde het gesprek. Coach Leen Pfrommer toonde zich voorstander van een betere regeling t.a.v. het amateurisme wat betreft de vergoedingen van loonderving etc. Hij was echter tegen hel zogenaamde prof- schaatsen. „Schenk", zo verklaarde hij. „moest zijn studie ten behoeve van zijn sport met een jaar onderbreken het geen hem op circa 18.000 a 22.000 gul den kwam te staan, die hij had kunnen verdienen als hij afgestudeerd was". Pfrommer vond dat een te grote ader lating ten behoeve van de sport, waar van 7 miljoen kijkers meegenieten. Ard Schenk verklaarde het niet te kunnen verkroppen, dat' Theo Koomen zondagavond gezegd zou hebben, dat de nieuwe wereldkampioen geen tijd had voor de kijkers. „Hij heeft me per soonlijk niet benaderd met de vraag of ik voor de t.v. wilde verschijnen. Ik vond het niet leuk dat hij dit zei. Als wij geen tijd hadden voor de kijkers dan zouden wij nu in alle vroegte op maandagavond niet voor het VARA- interview zijn verschenen". Overigens bleven de schaatsers de ver klaring schuldig hoeveel de VARA- televisie voor dit vroege optreden aan hen heeft moeten betalen. In het NCRV-programma „Hier en Nu" sprak Henk van de Berg voor de t.v. mét Theo Koomen. Nadat laatst genoemde een uiteenzetting had gege ven over de mislukte bemiddelings pogingen van jhr. Quarles van Ufford, voorzitter van de KNSB, en Rien Bal, voorzitter van de sportpers, om de lij ders te bewegen zich alsnog te laten interviewen, vertelde hij nog iets over de achtergronden van de boycot. „Ik heb dat zeer betreurd, want ik had ontzettend graag Ard Schenk voor de t.v. willen complimenteren met zijn fabelachtig succes", aldus Koomen. „Ik neem het de rijders helemaal niet kwalijk dat zij geld eisen. Reeds vorig jaar werd mij duidelijk dat' geld een belangrijke rol speelde. Wat mij betreft gun ik ze een ton. De aanleiding voor dit conflict ligt bij de Europese kam pioenschappen in Heerenveen. toen ik Pfrommer vroeg of ik Bols aan de tele foon zou kunnen spreken. Pfrommer wees dit verzoek af, omdat Bols rust moest hebben na zijn ontgoocheling. Alle 20 journalisten, die bij ons ston den, hadden daar begrip voor. Op dat moment, en dat wist Leen Pfrommer, zat Jan Bols in de auto op weg naar de AVRO in Bussurn tegen een bepaal de vergoeding. Ik vind dat niet erg en gun het de AVRO, dat ze Jan Bols op deze manier in hun programma hebben gekregen. Maar het neemt niet weg, dat wij ons op dat ogenblik genept voelden. Daar was ik teleurgesteld over en misschien heb ik me daarom te scherp uitgelaten". Henk van de Berg begreep deze teleur stelling wel maar vroeg aan Koomen of hel nu juist was om in dagblad - interviews te verklaren: „Ik word doodziek van het hele zwikkie". Was dat eerl(jk tegenover deze schaats- Koomen verklaarde zich in deze zin nooit te hebben uitgelaten: „Als ik het woord zwikkie heb gebruikt dan dacht ik niet aan de ploeg of de rijders, maar aan de echte Westfriesc uitdrukking zwikkie, waarmee handeltje wordt be doeld. Ik word op een gegeven moment een beetje misselijk van die handel. Ik ben journalist, lk wel ver- slaggeven. maar ik ben geen handelaar. Mjjn woorden zijn daarom verkeerd begrepen. Ik heb gezegd, ik word ziek van dit zwikkie en daarmee bedoel ik alleen handeltje, maar daarmee heb ik nimmer de schaatsenrijders persoonlijk bedoeld. In Oslo heb ik reeds met de jongens deze uitlating besproken als mannen onder elkaar. We begrepen el- kaars bedoelingen en zeiden tenslotte zand er over. Maar nauwelijks twe« dagen later verscheen het programma blad „Studio" van de KRO. dat de kop droeg „Heya, wat betaalt hgt?" waarin ik uitvoerig op die geldkwesties Inging. Het beroerde is nu. dat ik dit artikel, vanwege dc vroege afsluittjjden dit blad, af vijf weken tevoren bij de redactie had Ingeleverd". Tenslotte verklaarde Theo Koomen, dat er in deze zaken helderheid moet den gebracht. Als dat de winst kan zijn van de slag, welke ons zondagavond is toegebracht, geloof ik dat ook het wereldkampioenschap in dit opzicht enige positieve punten heeft opgeleverd. Aan het einde van het gesprek vroeg Henk van de Berg of Theo Koomen zich onmogelijk had gemaakt als schaatscommentator. Theo verklaarde dit werk nog zeer graag voort te wil len zetten. Misschien klaart de lucht op na een diepgaand gesprek over week in Inzeil. Goed dat er twee netten zijn. Het ver ruimt de blik zo. Neem gisteren NCRV's Hier en Nu en VARA's Ach ter het Nieuws. De eerste had als on derwerpen Laos en Koomen, de tweede Koomen en Laos. Omdat HeN wat uit liep was op een gegeven moment Theo Koomen zelfs op beide netten aan het woord. De techniek staat voor niets! Vanwege die gelijktijdigheid hebben we niet alles kunnen horen. Wel weten we dat Koomen vindt dat de schaatsers desnoods een ton per jaar mogen ver dienen, dat hij zondag desnoods bereid geweest zou zijn om de wereldkam pioen der schaatsamateurs te betalen voor een gesprekje, maar en dat was toch wel bijzonder spijtig dat domme conflict lag er nu eenmaal. Voor de VARA was Ben Eikerbout met chartervliegtuig (en waarschijnlijk een zak vol geld) naar Noorwegen ge togen. Het werd een kil gesprek, vroeg in de ochtend na de gloriedag gevoerd en met een totaal ontbreken van dé sfeer die zo'n gesprek op de gloriedag zelf zou hebben opgeleverd. Is het conflict alleen maar een inci dent? We geloven dat het om een nogal principiële aangelegenheid gaat. Men kan er van uitgaah dat t.v. vrijwel altijd een showelement in zich heeft. Zo gezien is er niets op tegen dat artiesten voor die show betaald worden. Maar dan gewoon open kaart spelen lijkt toch gewenst. Als Luc Lutz in „Een van de acht" op treedt. staat hy gewoon en eeriyk z(jn brood te verdienen. Als Ard of Kees voor t.v. optreden staan ze gewoon en j eerlijk hetzelfde te doen. We hebben er vrede mee. Als het niet in de regle menten past, moeten die reglementen i maar veranderd worden. Wat nu gebeurt is natuurlijk waanzin. Ten onrechte n.l. poseren als de pure amateur die voor niets en niemendal I een prestatie levert die goud waard is. Vervolgens dat goud op te eisen van de meestbiedende en dan kwaad doen als zo'n eigenlijk vrij normale zaak uit de doeken wordt gedaan Tussendoor zagen wc, bij- stukjes en beetjes, Klatergoud. De t.v.-bewerking van VARA's radioserie toonde haar af komst nog duidelijk: ze klonk beter dan ze er uit zag. Als de visuele mogelijk heden wat opgepoetst worden kan het overigens best een aardige serie wor- Met interesse keken we naar de co- produktie van BBC en NCRV over de havens van Londen en Rotterdam. Dat programma is in Engeland al eerder uitgezonden en het heeft er tot. hevige protesten geleid. Niet zoz.eer om wat erin gezegd werd, maar vooral omdat het ook door de t.v. ,.on the contingent" vertoond zou worden. Het programma was inderdaad kwet send voor de „British is best"-mentali- telt. Rotterdam kwam er als beter ge organiseerd en beter functionerend uit tegenover achterlijke Londense toestan den, waar slechte bedrijfsvoering en arbeidsonrust dodelijk werken op de expa nsiemogel ij kheden. De documentaire verheelde niet dat de Rotterdamse expansiemedaille ook een kwalijke keerzijde heeft in de kwestie vata milieubeheer. Maar alles tegen el kaar afwegend kregen we toch de in druk dat Rotterdam zijn eretitel van Wereldhaven Nummer Eén met ere kan dragen. Van Mrozeks satirische spel „Watzlaf" zagen we slechts het tweede deel. We kregen niet de indruk dat Theun Lam- mertse in zün t.v.-regie van de Neder landse Comedievoorstelling veel moei te beeft gedaan om een extra-t.v.- dimensie aan het stuk te géven. Zomin als we de indruk hadden dat die voor stelling optimaal recht deed aan Mrozeks intenties. Het venijn over het tekortschieten van het communisme als maatschappüideaal spoot er enkele malen uit. Maar te veel scenes bleven onnodig zinledig. Feit dat door het na genoeg ontbreken van decors extra werd benadrukt. Vg. NEDERLAND I NOS 18.43 uur: Fabeltjeskrant 18.55 uur: Journaal KRO 19.05 uur: Wij heren van Zichem 20.00 uur: Journaal •2021 uur: Andy Williams 21.11 uur: Brandpunt •21.36 uur: Paul Vlaanderen 22.26 uur: Blinde kinderen, resp. 22.56 uur: Journaal 23.01 uur: Oppervlaktecursus NEDERLAND II NOS 18.45 uur: Fabeltjeskrant 18.55 uur: Journaal 19.05 uur: Den Haag vandaag 19.10 uur: Kunstsignalering NEDERLAND I NOS 10.45 uur: Tekenen en andere NCRV 17.00 uur: Kijkkast NOS 18.45 uur: Fabeltjeskrant 18.55 uur: Journaal 19.05 uur: Den Haag vandaag 19.10 uur: Première 19.30 uur: Kenmerk 19.55 uur: Socutera 20.00 uur: FC TwenteJuventus (In de pauze DS '70) 21.45 uur: Wet-strijd 22.20 uur: Journaal NEDERLAND II NCRV Fabeltjeskrant AVRO 19.30 uur: Toppop 20.00 uur: Journaal 20.21 uur: Peyton place •21.10 uur: Muziek is troef 22.00 uur: Televizier 22.50 uur: Journaal 22.55 uur: En Fransais •18.55 uur: Journaal •19.05 uur: Eddy ready go 20.00 uur: Journaal 20.21 uur: Spionageschip Put: 21.10 uur: Hollanders op Sa! 22.00 uur: Memorboek 22.05 uur: Journaal 22.10 uur: Onderwijs-t.v. erd jeugdprogramma. 17.00 NCRV actueel programma met muzikale illustratie. (Overheidsvoorlichting: 17.50-18.00 Tekst en ltleg een driewekelijkse rubriek van schappen. Henk van Stlpriaan In gesprek met de heer L. M. P. Ruyter», hoofd van de Pieter van Opmeerschool voor kinderen met leer- en opvoedingsmoeilijkheden. Onder werp: Anders heel normaal. 7.05 Radiojournaal). n (Nederlands) 4 Deze dag. VARA: :tualltelten. 8.22 (S) Dag woensdag (ver- lg). 9,00 VARA-Radlotveekblad voor de sonsdagochtend. gevarieerd programma 12.15 Woensdaj Buitenlands persoverzicht. 13 (4 'EIL schouwburgprogramma's. 13favor jeugd. 14.50 Koorzai 15.15 Voor de klndert 16,03 Lichte muziek. 17.00 ïededellngen. 17.15 Muziek pre 17.55 Weegschaal. do wagen, die ook als Zien zonder ogen Vanavond zendt de KRO-televisie de documentaire „Zien zonder ogen" uit, samengesteld en geregisseerd door Rein van Leeuwen. „Zien zonder ogen" is een reportage uit het leven, wonen en werken van blinde kinde ren, die in het InBtituut St.-Henricus te Nijmegen aangepast onderwijs krijgen, waarbij vooral het accent ge legd wordt op zelfstandigheidstraining, durf en vertrouwen. De samensteller van „Zien zonder ogen", Rein van Leeuwen, heeft dit programma gemaakt om een sociaal probleem, dat in ons land volledig onderkend is en met veelal hier ont wikkelde methoden en veel toewijding tot een oplossing wordt gebracht, ten voorbeeld te stellen aan de kijkers in Indonesië, in welk land Rein van Leeuwen binnenkort een televisie- produktiebureau wil oprichten. Rein van Leeuwen, 42 jaar oud, is sinds april 1970 in Nederland om stage te lopen bij radio en televisie. Hij is priester van de Orde van het H. Hart en als zodanig werkzaam in Palem- bang, Indonesië. In verband met de bouw van een televisiezender in Pa- lembang door de Indonesische staat werd Rein van Leeuwen naar Neder land gezonden, waar hij in samen werking met de KRO als waarne mer kon deelnemen aan de cursus I televisieregie. De op te richten tele- I visieproduktiemaatschappij, waarvan hij de leiding zal krijgen, is bedoeld j om educatieve programma's voor de televisiezender Palembang te gaan j Jerry Rix naar Gouden Hert (Van t omroepcorrespondent) HILVERSUM Jcrry Rix zal Neder land vertegenwoordigen op het vïerrlf Gouden-Herfstfcstival. dat van 1 met 7 maart In Brasov in Roemenië wordt gehouden. HU zal behalve i Engels nummer uit z(jn eigen reper toire ook nog een oorspronkelijk Roe meens lied zingen. Aan dit festival nemen 25 vocalisten uit 23 landen deel. Voor Nederland heeft in de internationale jury zitting Dick van Bommel, hoofd van de afdeling ge varieerde programma's bij de NCRV- televisie. Het internationale lichte muziekfesti val om het Gouden Hert. dat in 1968 voor het eerst werd gehouden, kent drie onderscheidingen, alle vergezeld van een geldprijs, t.w.: het Gouden Hert. het Zilveren Hert en het Brozen Hert. (ADVERTENTIE) KRO Ned.' I 22.26 uur. 1 In de Andy Williams-show van de In de Andy Willlamsshow van de KRO ontvangt gastheer Andy Williams j ams comedian Ray Stevens, die zijn j comedian Ray Stevens, die zijn hit „America communicate" laat horen en meewerkt aan een aantal komische schetsen; The Lennon Sisters, die te beluisteren zijn in het nummer „Close to you"; en Jonathan Winters, die als een Afrikaanse witte jager Andy in deze show regelmatig voor de voeten loopt. Speciale gast in de rubriek „Sing that song again" is het jeugdi dool uit de vijftiger jaren Johnny Ray, die nog eenmaal zijn beroemde „Cry" laat horen. Andy Williams zelf is te beluisteren in de nummers: Se cret love, My way, Blowing in the wind en Climbed every mountain. KRO Ned. I 20.21 uur. uw salaris precies op tijd met die snelle postgiro! dak makkelijk!

Leidse Courant | 1971 | | pagina 2