Roodenburg mocht de traditie tegen U.V.S. niet breken R'burg tevreden, UVS teleurgesteld Lugdunum maakt dankbaar gebruik van overschatting Mentaal sterk D0.C0.S. niet ontmoedigd door twee klappen hvl strandt Eerste'verlies LFC Winst op CVV, eerste zege UVS Wim Visser laat bal los: in zicht van de haven Roodenburgjeugd geïntimideerd MAANDAG 19 OKTOBER 19' (door JAN PREENEN) LEIDEN UVS-Rooden- burg wa» de derby niet twee botsende systemen. Een ontmoeting ook, die door het fel op de man spe lende Roodenburg en het technisch begaafdere UVS niet naar een hoogstaand peil kon worden gevoerd. Een topper was het dan ook maar bij vlagen. Bijvoor beeld toen Gerard Desar horizontaal in de lucht lig gend een achterwaarts schot loste. Bij de klasse-doelpun ten van Isaac Klinkhamer en Cor van Steyn, maar vooral op de momenten waarop de lange Mattic Keereweer, de rond de twee meter schommelende schok- breker van Roodenburg, zijn handen en voeten als grypniaehines naar alle hoe ken van bet doel liet uit schieten. Een fractie van een seconde was hy echter te laat om een inzet-ineens- op-de-slof van C-or v. Steyn een halt toe te slaan. Daarmee werd een sensatie onthouden. Roodenburg. de underdog, die zelf nauwe lijks had geblaft, maar steeds waakzaam had moe ten zijn, was er eenmaal plotseling tussenuit gegaan. Brutaalweg had Isaac Klink hamer het probleemgebied van trainer Piet Kantebeen, UVS' achterhoede, betreden en had zijn soloaktie afge rond met een schot in de uiterste hoek. Roodenburg. tot dan nauwelijks in de ge legenheid adem te halen, leek de traditie, dat 't niet mocht winnen, te doorbre ken. Vooral omdat de op alles reagerende Keereweer juist deze middag weer aan een grote vorm werkte. UVS voorkwam terecht 'n opzien barende prestatie, 'n Kwar tier voor tijd wist het ein delijk een toegangsweg on bezet naar het Roodenburg- doel. Daarvoor had het, af wisselend over de. vleugels en door het centrum, storm gelopen, had het een uitge breide serie projectielen af gevuurd, maar had het de laatste pion, of liever ge zegd, de koning, niet mat kunnen zetten. SCHAAKPARTIJ Het had vaak veel weg van een schaakpartij. UVS. de bedachtzame speler, die on gehinderd tot de laatste lij nen mocht oprukken, met daartegenover een nerveuze starter, die veel minder be denktijd uittrok voor zijn zetten. Meestal waren het onoverwogen mutaties, maar werden ze goed uitgevoerd, dan waren ze geladen met spanning, die de blauwwit- ten niet konden verdragen. Zij begrepen elkaar op de, ln vergelijking met Rooden burg, heel wat minder tal rijk en veel slordiger ge plaatste barricades vaak niet. Eén man mag geen paniek zaaien bij vier te genstanders. Kees v. Leeu wen, wiens balbehandeling toch niet al te groots is, deed het, slechts bescheiden ge steund door de in de tweede linie vertoevende Isaac Klinkhamer. Zo zag Roo- denburgs aanval er vaak uit. Onverbloemd toonde het zijn bedoeling: voorkomen van doelpunten prefererend boven het scoren. Alleen bij kortstondige verkennningen in het UVS-gebied wilde nog wel eens versterking mee naar voren worden gestuurd. Dan ontstond bewegings vrijheid voor UVS, dat ove rigens constant tegen een muur van 7 k 8 spelers op bokste. SCHIJVENSPEL Maar de hernieuwde aanval len werden te zeer in slow motion uitgevoerd om de geminiseerde defensie te verschalken. Het schijvenapel, waarbij de bal steeds nog even moest worden „teruggelegd" gaf de tegenstander gelegenheid tot reorganisatie. Het zich ontdoen van de „klitten" van de ver teruggetrokken Sam den Os tot de onver vaard voor zijn tegenstan der en de bal glijdende en springende Gerard Dubbel- deman aan toe) wilde overi gens vaak genoeg lukken, al bogen de Roodenburgers pas. nadat ze twee of drie keer hadden getracht zich te herstellen. Over inzet ge sproken. Onpasseerbaar bleef echter Keereweer. Het spectaculairst weerde hij zich bij een harde vrije trap van Sjoerd Teske en de om haal van Gerard Desar. Toen UVS zich na rust op nieuw afvroeg hoe deze te genstander te slaan, sloop Isaac Klinkhamer er in de Mede door een lichte over treding raakte hij bevrijd van zijn bewakers en ver volgens zette hij uigekiend de buitenkant van zijn rech terschoen tegen de bal, die de voor Klinkhamer uiterste hoek indraaide: 0-1. Nog ondoordringbaarder werd zo mogelijk de wal rond Keere-^ weer. UVS voerde munitie aan zoveel als het kon. On der leiding van Jan Leget. de toch op het toneel ver schenen kapitein, die zijn vaartuig voor ondergang moest behoeden. Zelf zou hij het, op dat mo ment kapseizende schip, noodgedwongen voortijdig verlaten. Het leek er alle maal niet fleuriger op te worden toen de vierde in valler (Jan Verver, Wijnand MATTIE KEEREWEER Sloos en Henk Rol waren helemaal niet aan de start verschenenHarry Bloem- heuvel, opdraafde, ook al waren de voortekenen voor een op handen zijnde Roo- denburgse capitulatie aan wezig: Sam den Os wilde nieuw schoeisel van zijn drukke oefenmeester Smits. Hennie Rodenburg viel met een pijnlijk gezicht op de grasmat: kramp. De gedeel telijke overgave kwam in de 32e minuut. De door Kante been naar het front gediri geerde Aad Koren loste een afzwaaiend, mislukt schot, dat op de rechtervléugel werd opgevangen door Arie Lagendijk. De professioneel geschoolde amateur stuurde de bal naar de spits, waar collega-nieuwkomer Cor van Steyn toeschoot om de lage voorzet ineens via de han den van Keereweer in te tikken. Daarmee kregen in zet en techniek een even grote beloning. Roodenburg dat, zo negatief speelde, maar een groot deel van de 3500 toeschouwers op zijn hand zal hebben gekre gen toen 't de basis leek te leggen voor opmerkelijk suc ces, kon daarmee 't meest te vreden zyn. Na afloop wa ren het echter de UVS-sup- porters, die dankbaar wa ren dat hun ploeg tenmin ste met een gelijkspel be deeld wa». LEIDEN Een tevreden trainer Smits na afloop van de ontmoeting tussen Roodenburg en medestadgenoot UVS. Alle lof had hij voor zijn pupillen die, welii waar elke ontmoeting met UVS met angst in de benen tegemoet zien maar nu met een puntenverdeling huiswaarts konden keren. „We wisten dat wy tegei UVS goed in ons spel zouden kunnen komen. Onze tactiek om het accen sleutelspelers te leggen en de flanken af te dekken, is volledig gelukt. Jammer van het tegendoelpunt. Voor zoVer ik het heb kunnen bekijkeh was het geen geldige treffer. Lagendijk stond buitenspel toen hy de bal afgaf aan Van Steijn". Desondanks geen felle protesten van trainer Smits, want door de onopnièrkzaamheid van de scheids rechter zag hij zijn ploeg door het oog- van de penaltynaald kruipen toen Kee reweer op dubieuze wijze Désar in het doelgebied op de plaats rust hield. Smits over Keereweer: „Dit was de wed strijd van Mattie. Formidabel, zoals die jongen keer op keer redding bracht. Het tegendoelpunt was niet te houden". Roodenburgs trainer onderstreepte dat zijn ploeg een mentaliteitsverandering heeft ondergaan. „Tijdens de wedstrij den wordt er niet meer zoveel ge praat. Ze maken geen moeilijkheden meer met de scheidsrechters. De rust is in het team teruggekeerd". Ondanks alle lofbetuigingen heeft Smits ook een ne gatief puntje in zijn ploeg ontdekt. PROBLEEM „Het middenveld is op het ogenblik nog een probleem voor mij. Ik zou willen dat de beide halfspelers, vanuit de midden linie wat beter plaatsten. Dat zou een bijzonder grote verbetering zijn". UVS-trainer Kantebeen was minder te vreden met de einduitslag. „Als ik naar de spelverhoudingen kijk is dit een te leurstellend resultaat. Als wij in de eer ste helft, toen wij veel georganiseerder dan Roodenburg speelden, doelpunten hadden gemaakt waren ze nooit meer aan bod gekomen. Dat doelpunt kwam, ondanks een groot veldoverwicht met veel corners, maar niet en toen wij ook nog eens op een achterstand kwamen heb ik mijn hart vastgehouden dat Roo denburg met de overwinning zou gaan strijken". OPVALLEND Kantebeen. die Keereweer als de meeü opvallende speler van het veld bestem pelde en ook Dubbeldeman en Weerlee knap partij vond geven, het spelsysteem van Roodenburg: „Als wij datzelfde systeem zouden toepassei vergaat bij mijn jongens binnen he half jaar de zin om te voetballen' Kantebeen over de opmerking Smits dat UVS met een stereotype spel beeld wat doorzichtig speelde: „We r sen op het ogenblik Sloos, Verver Rol. We zijn daardoor beperkt in speltype". Even zag het er naar uit da- Kantebeen voor het volgende duel een man zou moeten missen. Scheids rechter Prins haalde bij een overtredin; van Leget het notitieboekje tevoor schijn. Prins: „Tot viermaal toe, maakt Leget een overtreding. Tweemaal ernstig. Toen heb ik hem met het boek je in mijn hand meegedeeld dat bi; volgende overtreding hij wegens spel het veld uit zou moeten. Hij heef zich daarna bijzonder rustig gehouden' H. EERSTE KLASSE B I Eerste klasse: Fluks-De Musschen 1- Papendreeht-Gouda 1-0, UVS-Rooden burg 1-1. Neptunus-Overmaas 2-1, RV( -CVV 2-1, Zwijndrecht-Lugdunum 1-1 Papendrecht RVC UVS Overmaas Gouda Neptunus Lugdunum Roodenburg Fluks CVV De Musschen Zwijndrecht 5 3 2 0 8 6-2 5 3 117 5 3 0 2 6 7-1 5 2 1 2 5 4- 5 2 1 2 5 8- 4 12 14 6- 5 0 4 1 4 2- 4 1 0 3 2 5-1 ZWIJNDRECHT Eigenlijk zou Zwyndrecht bij een psychiater op consult moeten gaan. De formatie van v. d. Oever kampt namelijk met een minder- j waardigheidscomplex. De tegenstander wordt te vaak met ongebaseerde angst tegemoet getreden en het 1» ook die angst, die o.m. een kanon als De Hollander j vergrendelt. Gistermiddag tegen het eveneens debuterende Lugdunum bleek deze i geestesgesteldheid niet in positieve zin veranderd. Opnieuw kampten de Zwijn- drechtenaren met een geveinsd gevoel van ondergeschiktheid en zo kon het gebeuren dat Lugdunum tien minuten voor tyd op gelijke voet kwam (1-1) Zwijndrecht, hoewel het ejndelijk tot scoren kwam nog van een overwinning i stoken bleef. Het is in Zwijndrecht geen vervelende en kwalitatief hoogstaande wedstrijd geworden. Daarvoor ontbrak het aan beide kanten.aan werkelijk talent. Dat gebrek werd in het slotkwartier pijnlijk vaak gecompenseerd met ongeoorloofde handelingen, waarbij af en toe vergelij kingen konden worden gemaakt met een staat van oorlog, waarin Zwijndrecht als agressor valt aan te wijzen. Zwijn- drecht-oefenmeester v. d. Oever was het daarmee volkomen eens: „Wij hebben in de laatste twintig minuten meer op de tegenstander dan op de bal gelet. Het positiedekken verloren we daardoor volledig uit het oog," zei hij teleurgesteld. GELIJKMAKER Gevolg van het verwaarlozen van de opgelegde taak was dat Lugdunum tien minuten voor tijd de gelijkmaker achter Anton Smit deponeerde. Geheel onnodig, want had Zwijndrecht het hoofd koel gehouden en het taktisch concept vol ledig gevolgd dan was de eerste Zwijn- drechtse zege een feit geworden. In de beginfase heerste Lugdunum. De Lei de naren kwamen tot enkele aantrekkelijke combinaties, waarin Cees de Cler en Jan Pijnacker de hand hadden. Het doel punt van Zwijndrecht in de 15e minuut was dan ook een verrassing. Het was Henk de Visser, die na een moeilijke aktie voor het Lugdunum-doel van 20 meter afstand Inschoot. Die treffer zorgde bij Zwijndrecht voor een meta morfose. Zonder moeite veroverde het het middenveld van waar driftige po gingen werden ondernomen. De Lugdu- num-goalie zat niet om werk verlegen, maar haalde verder ongeschonden het rustsignaal, omdat er in de Zwijndrecht- se aanval geen man met een ijzeren vuist rondliep. MEER RUIMTE Na rust liet Zwijndrecht conform de taktische verwachtingen zijn tegenstan der komen in de hoop van de geboden ruimte met razendsnelle uitvallen te profiteren. Die opdracht verliep aan vankelijk geheel naar wens. Er ontston den redelijke scoringskansen met als hoogtepunt een vlotte combinatie waar uit De Visser in vrye positie overschoot. Daarna kree£ Zwijndrecht het bar moei lijk. Lugdunum drukte mei zoveel ge weld dat de thuisclub niet meer aan uitvallen toekwam. Een misser van Collé, die de bal in vrije positie in handen van Smit deponeerde. Een door een Zwijndrechter van de doel lijn gehaalde Inzet van De Roo en een vliegend schot van Reyneveld net naast, vormden ln feite de moeilijkste proble men voor de Zwljndrechtse defensie, die in wanhoop de dekking verwaarloosde en in de 35e minuut Pijnacker uit een pass van invaller Hans v. d. Starp on gehinderd liet Inschuiven. ROTTERDAM Het zag er in het be gin van de wedstrijd CVV-UVS niet naar uit, dat de blauwwitten hun eerste zege (21) zouden gaan behalen. In de beginperiode kreeg UVS nogal wat decepties te verwerken: Mat Herreur en Gilles Hendrikse schoten op luttele nieter» afstand van doelman De Jong over en naast en toen de UVS-defensie na 15 minuten spelen mistastte na een corner was het v. d. Stok die CVV op 10 schoot. Maar nog voor rust kwam UVS voorbij CW. Eerst schoot linksbuiten Stuif zand van kortbij raak en even later rondde aanvoerder Mat Herreur een vrije schop van dezelfde speler met het hoofd af. Toen UVS direct na rust door Kruijff de voorsprong tot 13 verhoog de, trok CW sterk naar voren, waar door de UVS-aanval veel ruimte kreeg. Hiervan maakte de snelle en handige Gilles Hendrikse dankbaar gebruik. Tweemaal mikte hij de bal op het hoofd van Piet van Putten, eerst redde de paal nog, maar bij de tweede maal was het raak: 14. Met de laatste trap van de sportief en goed door scheidsrechter La grand geleide wedstrijd schoot Hoorn de eindstand naar 24. LEIDEN De handballers van HVL hebben gisteren in de laatste twaalf mi nuten de overwinning vergokt tegen Hellas 2. In die laatste periode had men niet» ander» hoeven te doen dan een 106 voorsprong verdedigen, maar de verdediging trad onzeker op, men kwam nog wel eens te laat terug en zo werd liet niet meer dan een J111 gelijkspel. Met nog heel even te spelen in deze wedstrijd, waarin HVL vooral in het begin weer heel behoorlijk draaide, was de stand 1010. Ruud van Zijp werd bijna matchwinnaar door de score naar 1110 te schieten. Hierna ging Ton Overdijk naar voren, schoot uit een verkeerde positie en miste. Hellas wist de bal te veroveren, bracht het leer snel naar voren en omdat Overdijk niet mee terugkwam, was de Leidse defensie numeriek in de minderheid. Op die ma nier slaagden de gasten erin de overi gens voortreffelijk keepende Piet Hie- stand voor de vijfde maal te passeren en de halve winst mee te nemen. De Leidse doelpunten werden gescoord door Hans Kagie (3), George Tiesema (3), Kees Lucas (2), Ruud van Zijp Frank Bonte en Roy van Gurp. DEN HAAG Ontevreden gezichten by LFC na afloop van het duel tegen i I-aakkwartier. Begrijpelijk. Niet alleen hadden de kanaries de eerste nederlaag in dit seizoen geleden, maar het ver toonde spel hield niet veel goeds in voor de toekomst. Met uiterst zwak spel traden de pupillen van Jan Rolfes liet Haagse Laakkwartier tegemoet. laakkwartier, ook al niet bijster op dreef, kreeg niet de 1-0 overwinning eigenlijk iets te veel van het goede. Beide ploegen waren maar nauwelijks in staal een doelrijpe kans te creëren. Laakkwartiers treffer was duidelijk een voorbeeld van de minieme vindingrijk heid in beide formaties. Er moest een j fout van doelman Wim Visser aan te paa komen om de Hagenaars aan 1-0 j te helpen. Dat gebeurde allemaal op een moment, dat beide ploegen zich al met de brilstand verenigd hadden. Een kwartier voor tijd liet Wim Visser de bal bij een scrimmage voor het LFC- doel even los. Joop Vandel was er als de kippen bij om dit onverwachte pre sentje te verzilveren. Wat L.FC hierna ook heeft geprobeerd, doelpunten leverde het niet meer op. Wel een blessure voor Laakkwartier- doelman Aad van der Berg, die na een, overigens onopzettelijke, botsing met Jan Teeruwen naar het ziekenhuis moest worden vervoerd. Joop Murine kreeg vlak voor tijd nog een unieke kans op de gelijkmaker, maar door te lang treu zelen van de Leidse aanvaller hield Laakkwartier beide punten in handen. LEIDEN Met de oneven goal heeft liet regionale team van Roodenburg verloren van het vaak harde, professio neel spelende Neptunus. Het was een geflatteerde nederlaag voor Roodenburg dat in het veld beslist gelijkwaardig was aan de Rotterdammers. De Leidenaren waren zelfs heel wat sterker toen Neptunus via Verhagen in de 20e minuut na rust scoorde en het vervolgens in de verdediging ging. Eenmaal moest de bal van de Neptunus- doellyn worden gehaald tijdens een doel- worsteling. Tweemaal wist Wil Boon, voor open doel verschenen, geen profijt te trekken uit ideale posities. Ook kon Roodenburg het numerieke voordeel, dat het tien minuten had, njet uitbuiten. In de 35e minuut na rust werd wegens natrappen van Bram van Eygen een der Neptunianen weggezonden. NAALDWIJK Trainer Loerts was reëel toen hij voor het duel Naaldwijk-Doeos opmerkte dat hij een gelijkspel reeds op prys zou stellen van zyn equipe, die ln mentaal opzicht een goede beurt zou maken. Tweemaal werkte de Leidse ploeg een achterstandweg om in de tweede helft zelf een, nu definitieve, voorsprong te nemen. Loerts. wiens uitgangsstelling i» „gelijke spelen te Een keihard schot van Aat Hoogkamer werd hem toen te machtig: 1-0. De eer ste nivellering van de stand kwam nog voor rust. In de 35e minuut zond Stan v. d. Meel een trekbal naar het hart van de Naald wij kse defensie waar Peter Dubbeldeman toeschoot en 1-1 aante kende. Na rust zwaaide Docos de voet balscepter, al moest het al in de vierde minuut de stootkracht van Naaldwijk erkennen. Een indirecte vrije trap van Ben Wuyks werd door tussenkomst van een Leids been van richting veranderd: 2-1. Opnieuw hief Docos zich op, of lie ver gezegd, het was ternauwernood aan- geslagen door de tweede tik, waarmee het was geconfronteerd. De middenlinie bleef goed voeden, het tempo werd be hoorlijk hoog gehouden en. wat belang rijker was. het vizier bleek goed ge richt. Tijdens een scrimmage in de tien de minuut schoot Peter Dubbeldeman van één meter afstand in. j BUITENSPEL? Even twijfelde de scheidsrechter of hij het doelpunt wegens buitenspel zou annuleren, doch tenslotte negeerde hij de aarzelende grensrechter. De uit de tweede lyn oprukkende Bert Bakker genoot in de 25e minuut alle vrijheid van de wereld. Ongehinderd mocht hy oprukken en aanleggen, omdat de Naald- wijkse verdedigers een voorzet verwacht ten: 2-3. Peter Wolters werd nog ver vangen door Jos Riezevoort. Even werd het nog gevaarlijk voor de Docos-achterhoede waarin Hans van Zjjp en Dick v. d. Bosch sterk speelden. Even voor tijd leek Gerard Dubbeldeman de bal te laten passeren, doch op het laatste moment redde hij met een ach terwaartse duik. momenret TEYLINOENVEP 1-1 (0-0) In een niet fraaie strijd, waarbij de spor tiviteit aan beide zijden meermalen ont brak zijn de punten gedeeld. Teylingen bracht ze wel beide op haar naam. maar het eerste doelpunt kwam ln eigen doel! Slechts in de allerlaatste minuut werd j I de stand gelijk gemaakt. De eerste helft ging alles nog redelijk. Kansen over en weer maar de zwakte I zat weer in de afronders. Wel werden de doelmannen af en toe o pde proef gesteld. Vooral doelman Hooymans van VEP behaalde een ruim voldoende. De I beste kansen kwamen voor rust van Sluis en Togenes. maar hun juiste schot ontbrak. De tweede helft begon met een felle aanval van de Woerdenaren. Hier- na kwam Teylingen steeds meer opzet- ten maar iri de verdediging werd ten koste van vele vrije trappen alles weg gewerkt. Ook bij Teylingen beging men dezelfde onnodige fouten en dit ontsier de de wedstrijd. Toen na 20 min. VEP een vrij trap mocht nemen greep Hoo- gervorst mis. De bal kwam voor de voeten van G. v. Nobelen en deze schoot toen maar ln eigen doel (0-1). Teylin gen begon een hevig offensief. Een hard schot van P. v. d. Vlugt kon maar net tot corner worden verwerkt. Een ander schot van V. d. Vlugt vloerde P. v. No belen, Hij werd door „Keessie" Hoogen- boom vervangen. Deze plaatste de bal mooi voor, maar H. Zoet was te zacht met zijn schoten. In de laatste minuut kreeg Teylingen de zoveelste vrije trap. Deze werd door P. v .d. Vlugt zeer be heerst voor de muur naast doelman Hooymans gezet (1-1). de uitwedstrijden en thuis zoveel mogelijk de winst te houden", kreeg daarmee meer dan hij had verwact Dat zag er overigens voor rust niet naar uit. Naaldwj speelde aanvallender en voornamelijk dank zij het spe taculaire optreden van doelman Gerard Dubbeldam tot de 25e minuut worden standgehouden. Spectaculaire hoogvlieger in het duel SJO-ADS. SJC-ADS O-O De kennismaking met het Haagse ADS is niet een van de pret tigste geworden. Een onnodig hard op treden had tot gevolg dat na een half uur spelen ln de tweede helft doelman Duik van ADS van Maris onderuithaalde waardoor deze met een gebroken been in het ziekenhuis moest worden opgenomen. In de eerste helft speelde ADS aanval lender dan SJC waardoor z\j voor enkele gevaarlijke aanvallen wisten te zorgen. De hechte SJC verdediging wist echter steeds redding te brengen. In de 20e mi nuut kreeg SJC de kans om te scoren maar het schot van Peter Steenvoorden werd goed door van den Duik verwerkt. Ook een schot van Leo Hage kreeg hij onder controle. Even later leek SJC een voorsprong te gaan nemen toen na een overtreding van den Duik de scheidsrech ter een penalty toekende. G. de Ridder miste echter en schoot recht op de doel man af. Na rust over en weer aan vallende voorhoedes, waarin van SJC- zijde vooral C. van Marls, Leo van Hou ten en L. Hage zich wisten te onder scheiden. Doelpunten bleven echter uit. VCS-Spel. Llsse 1-1 (1-1) Sportcli Lisse heeft koloper VCS In eigen hu I kunnen bedwingen. Het team dat 1» ritme ln de competitie weer geh« teruggevonden schijnt te hebben, drai de vooral in de eerste helft bijzond' goed. In de voorhoede konden oud-?' diende Henk van Kesteren, Gerard Velthuis en Aad Hoogkamer elkaar vlotte combinaties goed vinden en op het middenveld wisten Frans v. Ge ven. Dorus v. d. Voort en Wim v. B« elkaar goed te vinden. Het veldoverwiö van Sportclub Lisse resulteerde na minuten in de openingstreffer toen P- rus v. d. Voort een fout In de VCS-* fensie afstrafte. Sportclub Lisse kre* in deze periode alle kans om door drukken maar een afmaker bleef i Vijf minuten voor rust kreeg VCS gelijkmaker op een presenteerblaadje ff serveerd. Bij een ongevaarlijke aanvi over rechts speelde Hans Hoogkam* terug op doel, doch buiten bereik doelman Han Baak. Na rust een bikkf! hard doch sportief duel waarin VCS g; leidelijk aan het heft in handen m rots in de branding wist Han Baak ed ter op spectaculaire wijze het gelij11 spel voor Sportclub Lisse vast te fa- den. dedif Hout

Leidse Courant | 1970 | | pagina 12