Hogere technici ontmoeten tal van interessante mogelijkheden bij Philips-Bectrologica. PHILIPS data systems Dat de snelle invoering van automatische informatiever werkende systemen voor veel jonge mensen unieke kansen biedt, is op zichzelf niet zo nieuw meer. Wat Philips-Electrologica daar aan toe te voegen heeft, zal echter voor velen zoal niet nieuw, dan toch in elk geval in hoge mate belangwekkend zijn. Leest u in deze advertentie eens over de unieke plaats in Europa die de industriegroep Perifere Apparatuur inneemt. Over het feit dat praktisch elkeen op HTS-niveau zich daar een veelzijdige, zelfstandige functie kan verwerven, die perspectieven opent voor zijn gehele verdere loopbaan. Oriënteert u zich nu over de mogelijkheden van straks. Maar op één plaats In Europa - Uniek in Europa is de industriegroep Perifere Apparatuur in Rijswijk en Den Haag. Dit jonge en snelgroeiende bedrijf ontwikkelt apparaten rond de computer. Door deze snelle uitbreiding ontstaan steeds meer bij- zonder gewaardeerde technische functies, zowel ereattef- technisch, constructief-technisch, technisch-commercieef, iechnïseh-organisatorischalstechnisch-documentaiistisch. In Rijswijken Den Haag vinden jonge hogere technici daarom de plaats open die zij zoeken. V, Een antwoord op de vraag: welke mogelijkheden? Wij geven u hier een aantal indicaties om ueen beeld te geven van de vele mogelijkheden die voor hogeretechrtcf in ons bedrijf openstaan. Wij pretenderen niet compleet en exact te zijn. Ziet u—we groeien zo snel! De afdeling Product Planning. Deze afdeling heeft de verantwoordelijkheid voorde tot standkoming van nieuwe produktconcepties. Deze op de toekomst gerichte werkzaamheden vinden plaats in samenwerking met de ontwikkelingsafdelingen, waarbij een voortdurende toetsing van markteisen aan technische mogelijkheden noodzakelijk is. De afdeling Kwaliteitsbeheer en Normalisatie. Hiervoor moet u tegelijkertijd prakticusen perfectionist zijn. 1. het formeren van een doelmatige organisatievormen een gunstig werkklimaat 2. definiëren van fcwaüteitsefgensebappen, -normen en De afdeling Customer Engineering. Deze afdeling heeft tot taak in de verschillende marktge bieden in Europa en daarbuiten een adequate service organisatie op te bouwen. De in deze afdeling werkende service-specialisten onder steunen die nationale service-organisaties en beoordelen mede de te ontwikkelen apparatuur met name m.b.t. serviceability. 3. het documenteren,van gegevens over kwaliteit van materialen etc. 4. het keuren van ontwerpen op kwaliteitseisen 5. het beheren van testfacititeiten voor kwaliteitseisen het normaliseren van procedures, werkmethoden., ma terialen en componenten binnen de industriegroep. De hoofdafdeling Omwikkeling. Deze afdeling is verdeeld in verschillende, produktgroepen die eik verantwoordelijk zijn voor ontwerp, ontwikkeling en constructie van een bepaald iyperandapparaiuur. Zo onderscheiden wij.b.v. de prodtiktgroep Magnetische Recording (schijvengeheugens en-pakketten) en produ kt- groep Printers (snelle regeldrukkers). Een algemene produktgroep heefteen ondersteunende functie. Elke produktgroep bestaat uit een of meer project- afdelingen, een afdeling Constructie, een afdeling Voorontwikkeling en evteen specifieke hulpafdeling. "w 1. de projectafdeling: u werkt mee aan de ontwikkeling.van een nieuw produkt tot en methettessenva» het prototype JijS 2. de constructie-afdeling: «i vefzorgtde elektriseheen mechanische constructie ineamenwerking met de pro- jectafdellngen, u ontwerpt mede het prototype 3. de afdeling Voorontwikkeling: u maakt voorstudies en testen t.b.v. nieuwe produktgeneraties en u verricht feasibility-onderzoekingen in, rechtstreeks contact met Philips laboratoriaenz. De algemene produktgroep. 1. afdeling Centraal Logisch Ontwerp: u verricht logisch entwerpwerk voorprojeciafdelingen en draagt bij inde opzet van logicatechnologie. 2. Laboratorium voor Bouwstenen en Technologie: «werkt aan de.opzet en beschrijving van technologieën en aan de ontwikkeling en constructie van meet- en test apparatuur 3. Centrale Testgroep: u ondersteunt de projectafdetingen bij testwerkzaarnheden aan prdtbtypen en bij het opstellen van de juiste meet-en controleprocedures 4. Centrale Ontwikkeiingswerkpiaats: u houdt zich bezig met de constructie van ontwikkelingsmodellen De werkplaats omvat eenf i jnmeehanische, een mecha nische en een elektrische proefwerkplaats. N.V. Philips-Eleetrotogica, Industriegroep Perifere Apparatuur, Bordewijkstraat 4, te Rijswijk. Cohclusie:mogelijkhedenvoor zelfstandige hogere technici. Hogere technici van vrijwel alie richtingen vinden bij Philips-Electrologica een uitgebreid werkterrein met een grote bewegingsvrijheid. Zij dragen verantwoording, nemen deel aan research, passen de nieuwste technieken toe en staan midden in de progressieve ontwikkelingen op hun vakgebied. Zij werken in kleine teams, waarin elke specialist zijn eigen inbreng heeft. Daardoor: korte communicatielijnen, goede persoonlijke betrekkingen en een plezierig werkklimaat Er zijnnog meer mogelijkheden: het is goed wonen in de omgeving van Den Haag; in vele gevailen kan een woning probleem voor u worden opgelost! Toekomst met perspectief. Bij Philips is ook hun persoonlijke ontwikkeling belangrijk: verdere specialisatie op het terrein van hun belangstelling, studiemogelijkheden (ook in internationaal verband) en researchfaciliteiten. Technische specialisten waarderen het Philipsprincipevan job-rotation dat ruime ontplooiing van hun mogelijkheden en een weloverwogen carrière planning mogelijk maakt. Bij Philips-Electrologica kunnen hogere technici hun functie vinden in een veelvoud van specifieke richtingen. Dit geldt zowel voor pas afgestudeerden als voor technici die een nieuwe werkkring met perspectief ambiëren. Solliciteert u nietmaar oriënteert u zich wel Dit is een oproep. De industriegroep Perifere Apparatuur zoekt jonge medewerkers op hoger niveau voor zeer gevari eerde functies. In deze advertentie kunnen wij alle bedoelde functies onmogelijk beschrijven. Stelt u ons - als het bovenstaande u aanspreekt daarom in de gelegenheid om u in een persoonlijk onderhoud nader te informeren. Vraagt u even onze vragenlijst aan, waardoor wij een zo efficiënt mogelijk oriëntatiebezoek kunnen arrangeren. -

Leidse Courant | 1970 | | pagina 6