4 gratis bouwtegeltjes! .V. NUTRICIA Zoetermeer IfHHkeMÖIIerlQds Is er eigenlijk wel mooie mode voor grote maten? Nou en of! Perfekt zittende onderjurk van witte Fond de robe onderjurk rayon charmeuse. Maten in wit, maten «Vm 54,11 90 42 'm 12.95 Beeldschone gewatteerde duster met cashmere dessin, dus heerlijk warm. Bovendien zó gewassen, zó weer droog. In bleu en rose, maten XL en XXL, gQ Verrukkelijk warm is deze pyjama van keperflanel met bloemdessin in ros bleu en groen. Maten 42 "-16.90 Nachthemd van behaaglijke brushed nylon met fijn bloemetjesdessin. In bleu en rose. Maten 40,/m 48,12.90 50-52-54, 14 25 Kom ook al die andere mooie lingerie bekijken in onze speciaalzaak en passen in onze ruime, diskrete paskamers! ..en over de prijzen hoeft u zich ook niet dik temaken. Schoondergang Conserven vraagt voor spoedige indiensttreding: a. boekhoudassistente met MULO-opleiding en enige ervaring in boekhoudkundige zaken (liefst voor halve dagen, 's morgens). b. jonge medewerkster Café-Petit-Restaurant „DE PAREL" vraagt, voor directe indiensttreding 2 meisjes voor bediening, en één leerling-kelner Hoog loon en prettige werkkring. Ze zitten bij Bambix Uren en uren zijn ze er zoet mee: vernuftige bouwtegeltjes bij Bambix. In elk pak 4. Transparant. Kleurrijk. Bouwen in alle richtingen. Daar leer je wat van ook! U hebt voor de kinderen toch Bambix van Nutricia nodig. Gezondheid uit 5 granen: tarwe, haver, rogge, rijst en boekweit. Koop gerust een paar pakken tegelijk. Dan hebt u voor de kinderen zó een dozijn of méér bouwtegeltjes! BAMBIX beter voor uw kind. producent van baby-en kleutervoeding, dieetproducten, koffiemelk en Chocomel Gezien de gestadige groei van onze bedrijfsafdelingen en de vergroting van de afzet van onze kwaliteitsprodukten, zijn er diverse plaatsingsmogelijkheden voor ervaren funktionarissen maar ook voor hen die voor de navolgende funkties willen worden opgeleid: Afdeling melkprodukten standaardiseerder Slaat melk en melkprodukten op in tanks. Berekent toe te voegen hoeveelheden room of magere melk en standaar diseert de melk voor. Standaardiseert de melk af vólgens voorschrift van het laboratorium. Verricht enige Hcht- administratieve werkzaamheden. vul- en sluitmachine bediener Kontroleert tijdens de produktie op vullingsgraad van de flessen of blikjes en beschadigingen aan flessen, stagnaties in aan- en afvoer. Neemt maatregelen bij afwijkingen. Vult hopper bij met kroonkurken. Verricht enige licht- admini strati eve werkzaamheden. Afdeling groente- en fruitproduktie. proces operator voor de mengerstomer installatie bediende verpakkingsmachine Verzorgt het machinaal verpakken van potjes produkt in dozen. Zorgt voor een storingvrij verloop in de aan- en afvoer van potjes en dozen. Afdeling graanprodukten molenaar bediende inpakmachine Bedient een automatische inpakmachine. Kontroleert gewicht van gevulde pakken Regelt de produkttoevoer van bunker naar machine. Technische dienst monteur elektricien Verricht werkzaamheden m.b.t. het installeren, onder houden en repareren van elektrotechnische apparatuur en van kracht- en lichtinstallaties. Expeditie-afdeling bijrijder Rijdt mee met chauffeur-besteller en assisteert bij het laden en lossen. Kan, indien in het bezit van een rijbewijs CE, worden opgeleid voor de funktie van chauffeur besteller. De werkzaamheden worden in ploegendienst verricht (d.w.z. dat er op zaterdag na 7.00 uur 's morgens en op zondag voor 10.30 uur 's avonds over het algemeen niet gewerkt word#. Deze funkties worden in dagdienst verricht. Naast een goed salaris kunnen de volgende zaken pluspunten voor u betekenen: Vakantietoeslag van 6.8% van het jaarsalaris. Jaarlijkse uitkering van 4% van het jaarsaiarè. Premievrije pensioenverzekering. Studiekostenvergoeding welke tot 100% kan oplopen. Voor het verkrijgen van woonruimte wordt mede werking verleend. Belangstellenden worden uitgenodigd te schrijven aan N.V. Nutricia - afd. Personeelszaken - Antwoordnummer 6 (geen postzegel plakken) - Zoetermeer, of telefonisch een afspraak voor een gesprek te maken (01790-3900, toestel 120) of aan ons bedrijf om informaties te vragen en wel van maandag t.on vrij dag tussen 10 en 12 uur 's morgens en tussen 1 en 5 urn 's middags of op een dinsdagavond tussen 7 en 8 uur aan om bedrijf. U kunt ook onderstaand strookje vandaag nog insturen. Adres: NUTRICIA Huidig beroep: Leeftijd: - Wenst nadere inlichtingen over de funktie Plaats eens een telefoontje

Leidse Courant | 1970 | | pagina 10