£cidde Sou/Yant Tv-camera's observeerden het opgroeiende kind KOEBOE DE KOE Tv-Europacup nog onzeker Civilisatie DE KLEINE ZIELEN Ontwikkeling op de voet gevolgd Please Sir 50.000 DAMESBEURS Mensen van Afrika COURAIM ZATERDAG 26 SEPTEMBER k Meer correctie dan beteugeling MINISTER Veringa's in de Tweede "•Kamer aanvaarde wet tot universi taire bestuurshervormingen stelt een bepaald maximum aan de democratise ring. Enkele faculteiten en, via een weinig zinvol debat in de Amsterdamse gemeenteraad, het bevoegd gezag van Nederlands rumoerigste universiteit zijn door eigen maatregelen reeds boven dit maximum uitgegaan. Zij zullen dus, wanneer de nieuwe wet definitief bekrachtigd is, moeten gaan terugdraaien. Leuk is zo iets niet, maar het bekende spreekwoord vertelt nog altijd dat wie zijn billen brandt, op de blaren moet zitten. Onbillijk vinden we het dan ook dat sommige critici nu gaan praten over een beteugeling van de democratische wijheid door minister Veringa: wie re delijk is, zal moeten erkennen dat hier eerder sprake is van een corrigeren. Proef op de som Ï^EN gewenste correctie. Want terwijl nog bewezen moet wor den, dat de nieuwe wet een gezonde democratisering in de weg staat, is in bepaalde gevallen wel gebleken, hoe een bestuursvorm op de universiteiten zoals de politieke oppositie die verant woord vindt, de kwaliteit van het on derwijs dubieus kan maken. Voor ons onderwijs is er nu maar één goede oplossing; dat men komende ja ren werkt volgens de wet-Veringa en dan proefondervindelijk vaststelt, of en waarom deze wet een gezonde ontwik keling en democratisering van het onder wijs aan universiteiten en hogescholen in •de weg staat. Taak voor Verenigde Naties GEEN kwaad woord voor de pogingen van Oe Thant om het gezag van de Verenigde Naties zo sterk te maken, dat politieke conflicten op internatio naal niveau zo min mogelijk tot wapen geweld en bloedvergieten zullen lei- Maar de realiteit dwingt te erkennen dat de Verenigde Naties op deze weg slechts stap voor stap vorderen en dat, ook na het massale bloedbad van de tweede wereldoorlog, nog periodiek conflicten uitbarsten die op grote schaal mensenlevens kosten: Korea, Boedapest, Vietnam, Biafra, Jordanië. Dan komt de vraag op, of de Vere nigde Naties niet wat meer kracht zou den moeten zetten achter het vormen en in staat van permanente paraatheid houden van hulpdiensten, die onmiddel lijk kunnen worden ingezet daar waar, hetzij door natuurrampen hetzij door oorlogsdaden, slachtoffers onder de bur gerbevolking vallen. Organisaties als het Rode Kruis doen hun best. maar hun gezag is te gering en hun hulpmiddelen zijn te bescheiden. Daardoor komt voor velen in nood de hulp te laat. Bij gebrek aan beter VANDAAG zal de socialistische partij raad iin Utrecht zich wel uitspreken voor het „maximaal stembusakkoord", ook al gelooft de raad evenmin ais het partijbestuur dat de Partij vain de Arbeid op die manier aam een regeringsmeerder heid zal kunnen komen. Het stembusakkoord heet „maximaal" omdat het zou neerkomen op één pro gram, één kandidaat voor het formateur- schap. een gezamenlijke visie op de kabimetssamensteBimg en de' afspraak dat na de verkiezingen de fracties gezamen lijk zullen gaan optreden. Maar „maximaal" is het beoogde ak koord toch weer niet inzoverre voorbij gegaan wordt aain de mogelijkheid om bij de Kamerverkiezingen ook met gemeen schappelijke lijsten te gaan werken. De Partij van de Arbeid zelf is daar niet happig op vanwege het geringe succes bij Kamer- en Statenverkiezingen. In kannen en kruiken is cit stembus akkoord overigens nog niet; alleen de PPR staat van ongeduld te trappelen om mee te mogen doen. Bij de PSP domineert nog de kater van de recente verkiezingsuitslagen en Kaboutersucces- sen en D '66 zal zich nog even „vrij blijvend" willen opstellen. De slotsom is, dat ook nu nog bet linkse stembusakkoord een streven is, waaraan de Partij van de Arbeid zich vastklemt bij gebrek aan beter. En het vreemdste in de hele situatie is, dat de socialisten zelf beschikken over het mid del om het betere bereikbaar te maken. Maar ja, wie de anti-KVP-motie als een „heilige koe" koestert, weet dat hij de exploratie van nieuiwe mogelijkheden uitsluit. De grot^ kunst is dan: anderen de schuld te geven. NEDERLAND 1 20.00 uur: NCRV: Journaal 19.04 uur: EV. OMROEP 20.20 uur: Koeboe de koe 15.30 uur: Wereldgoochel- 19.32 uur: Kinderprogramma kampioenschappen Transworld Top Ti VARA: 1970 20.00 uur: 16.00 uur: 21.10 uur: Journaal Journaal Rawhide 20.20 uur: 16.02 uur: 22.45 uur: Please sir Dagje ouder Achter het nieuws 20.45 uur: 0 17.00 uur: 23.10 uur: Attentie voor sport Banana splits Journaal 9 21.30 uur: NOS: Schoonmoeders 18.45 uur: NEDERLAND II 21.55 uur: Pipo de Clown Spectacle Couperus 9 18.55 uur: NOS: (Kleine zielen) Journaal 18.45 uur: 22.40 uur; VARA: Pipo de Clown Comnu met sangh 19.04 uur: 18.55 uur: 22.50 uur: Simon and Garfunkel Journaal Journaal de returnwedstrqden van de Neder landse clubs Ajax, FeUenoord en P.S.V. in de eerste ronde om de Europa Cup I en II op woensdag 30 september staat nog niet vast. Als alles naar wens verloopt zullen UT AradFeijenoord 's middags en P.S.V.Gottwaldov 's avonds recht streeks door de NOS worden uitgezon den, terwijl tevens een samenvatting zal worden gegeven van de derde wed strijd, AjaxNenduri Tirana. Voor waarde daarvoor is, dat het Olympisch Stadion in Amsterdam voor de wed strijd AjaxNenduri Tirana geheel of nagenoeg geheel is uitverkocht en daar lijkt het op dit moment nog in geen enkel opzicht op. De kaartverkoop in Amsterdam loopt zeer slecht en mocht dat zo blijven, dan zal de K.N.V.B. geen toestemming verlenen voor de recht streekse uitzending van zowel de 's mid dags te spelen wedstrijd UT Arad Feijenoord als P.S.V.Gottwaldov, voor welke wedstrijd wèl al grote be langstelling bestaat. Mocht het stadion in Amsterdam inderdaad niet vol raken, dan zullen woensdagavond na tien uur van alle drie de wedstrijden slechts samenvattingen worden uitgezonden. De beslissing valt op woensdagmiddag om twaalf uur en zal dan om half één en één uur door de radio nieuwsdienst bekend worden gemaakt. De drie ontmoetingen worden in elk geval rechtstreeks door de radio ver slagen. De verslagen van de beide avondwedstrijden zijn te horen middels een schakelprogramma tussen Eind hoven en Amsterdam. Brancusicursus in Gemeente museum DEN HAAG Het Haags Gemeente museum gaat voortaan grote tentoon stellingen, die in het museum worden gehouden, begeleiden met een cursus voor geïnteresseerde bezoekers. Op drie achtereenvolgende woensdagavonden worden belangstellende kunstliefhebbers in de gelegenheid gesteld nader kennis te maken met de kunstenaar en de werken die worden geëxposeerd. Zij leren zelf werken met materialen en vormen die ook de kunstenaar heeft gebruikt en gaan daarna aan de hand van de tentoongestelde werken na hoe de kunstenaar deze materialen en vor men heeft toegepast. De eerste cursus, die is gewijd aan het werk van Brancusi, begint op 7 oktober, en wordt vervolgens herhaald ■p 4, 11 en 18 november. De deelname .tan de cursussen die worden gegeven •oor Christa van Santen, is beperkt in erband met de beschikbare ruimte vcor de eigen werkzaamheid. Men kan zich opgeven tot een week •oor het begin van de cursus bij de assa van het Haags Gemeentemuseum. Ie prijs per cursus van 3 lessen is 10 In de loop van dit seizoen zal er een oortgelijke cursus worden gehouden ver de tentoonstelling „Huis-in-Huis- it" die begin 1971 in het Haags Ge- eentemuseum te zien is. daarnaast aat er nog een cursus over de eigen llectie van het museum op het pro- amma in december. Deze cursus zal januari 1971 worden herhaald. De eerste aflevering, van AVRO's Televizier-supplcment*Artcl ons niet helemaal, mee. Dat kwam omdat de confrontatie Den Uyl-Geertsema «en beetje gedwarsboomd werd door dra. F. A. Hoogendijk. Deze trad niet op als gespreksleider, maar als onzijdig interviewer. De meningen botsten uiter aard, maar minder direct als het geval zou zijn geweest als PvdA'er en VVD'er direct met elkaar in de clinch zouden zün gegaan. De vragen van Hoogenrijk waren n.l. nogal aan de voorzichtige kant. Den Uyl pleegt politieke partijen die moge lijkerwijze met de VVD zouden willen samenwerken het odium op te drukken als zou dat een samengaan met lepra lijders betekenen.' We hadden juist over deze stellingname graag iets positiefs gehoord, maar dat nieuws leverde de discussie niet op. Politiek belangwekkender was het feit dat in de NOS-rubriek „Ter visie" minister-president De Jong summiere mededelingen deed over hetgeen aan de orde was gesteld op het wekelijkse kabinetsberaad. De medelingen van de premier waren daarenboven zakelijk en volkomen ontdaan van de partijpolitiek. De KRO-serie „De jaren 19451950" was ddtmaal vooral interessant omdat werd getoond hoe in die spannende jaren de Nederlandse politiek over ministeriële krachtfiguren kon be schikken v. d. Brink en Lieftinck bijv. die thans niet meer voorhanden schijnen te zijn. De aflevering toonde o.i. ite weinig dat met name de vak beweging destijds graag meewerkte aan de opbouw van onze verwoeste econo mie. Het zou interessant zijn geweest juist dit aspect te benadrukken op een tijdstip dat de vakbeweging minder dan ooit met de economische toekomst mogelijkheden rekening lijkt te houden. Mat was de vuist van Duys. De presen tator werd belachelijk gemaakt door Roel Balten, die hem een papegaai op zette. Het lage niveau bleef gehand haafd met andere minimale onderwer pen, waaronder een of andere dorps idioot die uitbundig applaus kreeg om dat hij zo gek deed. Opfrissend was het optreden van Paco Pcna. flamenco gitarist en kunstenaar van ongewone klasse. Verder vrijwel louter schuim, zelfs bij bekwame (heel commerciële» Anita Kerr. Vg. De laatste aflevering uit de kunstserie „Civilisatie" van de NOS-televisie heeft als onderwerp het heroïsch ma terialisme. De samensteller van de se rie, Sir Kenneth Clark laat zien hoe dit de laatste 100 jaar gepaard, is gegaan met een toenemende mate van menslievendheid. De technici en we tenschapsmensen zoals Brunei en Ru therford vonden hun tegenpool in de grote maatschappelijke hervormers als Wilberforce en Shaftesbury. Sir Ken neth Clarks gedachten over de perio de waarin we nu leven leiden hem van het Engelse industriële landschap van de negentiende eeuw naar de wolkenkrabbers van New York, de wereld van de radiotelescoop en de ontdekking van de ruimte. De produk- tie van deze serie was in handen van Michael Gill en Peter Montagnon. Deze aflevering werd geregisseerd door Michael Gill. Manus van dei- Kamp maakte de Nederlandse bewer king en de vertaling. De Nederlandse tekst werd gesproken door Hans Blan- kesteijn. Zondag NOS Ned. I 22.00 uur. Scene uit Couperus' „De kleine zielen". CALIFORNIE De NOS-televisie biedt morgen een filmimpressie in kleur van Californië, die werd gemaakt door de beroemde Franse fotograaf Cartier Bresson. Aanvankelijk wees Bresson het Ame rikaanse aanbod töt het maken van deze film af: hij vond de grote filmca mera's te log en te onhandelbaar om er het echte leven mee vast te leggen. Toen hem vervolgens in een wijn mandje een lichtgewicht 16 mm ca mera werd aangèboden, gaf hij toe. Het was de eerste keer dat Bresson met kleur werkte. Zondag NOS Ned. I 16.30 uur. Maandag vertoont de NCRV het eerste deel op hel scherm van een complete herhaling van de uit tien delen bestaande t.v.-serie „De kleine zielen". Dit door Yvonne Keuls gedramatiseerde t.v.-feuilleton naar het gelijknamige boek van Louis Couperus mocht zich bij de eerste uitzending in een stijgende belangstelling verheugen. De NCRV-televisie ontving dan ook zeer vele verzoeken om een herhaling. De komende maanden zal aan deze verzoeken worden voldaan,_waarbij de kijker drie afleveringen per maand kan verwachten. Het laatste deel wordt dan uitgezonden op 23 december, waarna op 25 december een begin zal worden gemaakt met de nieuwe feuilleton „De kleine waarheid", geschreven door Willy van Heemert n.av. de gelijknamige trilogie van Jan Mens. Ter inleiding op de herhaling van „De kleine zielen" regisseerde Stevan Felsenthal voor de NCRV-televisie een „Spectacle Couperus", dat ter nadere kennismaking met Louis Couperus door de voordrachtskunstenaar Albert Vogel werd samen gesteld. In dit programma wordt met behulp van verhalen, prenten en foto's, boeken, voorwerpen en straatstemmen een beeld opgeroepen van een modern gebleven klassieke schrijver. ^Spectacle Couperus" wordt vanavond uitgezonden. NCRV, Ned. II, 21.55 uur. NEDERLAND I KRO 11.00 uur: Eucharistieviering NOS 15.30 uur: Journaal 15.32 uur: Weekjouvnaal 15.52 uur: Verkeersinformatie 15.55 uur: De verrekijker 16.05 uur: Mensen van Afrika 16.30 uur: Californië 16.55 uur: Toto TELEAC 18.20 uur: Dammen voor beginners NOS 10.45 uur: Schooltelevisie 18.45 uur: Pipo de clown 18.55 uur: Journaal VARA 19.04 uur: Hier is Lucy 19.30 uur: Koning klant •20.00 uur: Journaal 20.20 uur: Achter het nieu- het NOS 18.55 uur: Pipo de clown IKOR 19.00 uur: Woord voor wo 19.05 uur: Bijbelvertaler i AVRO 19.30 uur: Jonge mensen op concertpodium 20.20 uur: Journaal 20.25 uur: Jan Brusse uit Parijs 20.35 uur: Der Trinker, t.v.-spel 22.15 uur: Een oog in de hand 20.45 uur: De gouddieven 21.35 uur: Holland Festival Music Hall II 22.15 uur: Boroboedoer •22.55 uur: Journaal NEDERLAND II NOS 18.45 uur: Pipo de clown 18.55 uur: Journaal 19.04 uur: Agrarisch nieüv.s NEDERLAND II NOS 18.55 uur: Pipo de clown 19.00 uur: Journaal 19.05 uur: Woobinda 19.30 uur: Studio Sport I 20.20 uur: Romeo en Julia '70 21.35 uur: Studio Sport II 22.00 uur: Civilisatie 22.50 uur: Journaal NCRV 19.30 uur: Transworld Top Team 20.00 uur: Jburnaal •20.20 uur: Transworld Top Teair extra •20.45 uur: Wan Pipel, film 21.15 uur: De kleine zielen 22.20 uur: Hier en nu 22.45 uur: In het voorbijgaan •22.55 uur: Journaal Tot nu toe is er op de televisie veel aandacht besteed aan kinderen met moeilijkheden. In de educatieve serie „Kijken naar Kinderen" (bestaande uit 27 afleveringen die mét een frequentie van driemaal per maand op maandagavond van 19.04 tot 19.30 uur via Nederland II worden uitgezonden) kan men „normale, gezonde" kinderen van 04 jaar zien, die in hun eigen omgeving zijn geobserveerd. Doorgaans wordt per aflevering aandacht besteed aan één kind in een bepaalde ontwikkelingsfase. Gedurende weken en in enkele gevallen zelfs maanden, werd dit kind zo onopvallend mogelijk door de camera geobserveerd. Speciale aandacht ging uit naar de mate waarin het kind onafhan kelijk wordt van de ouders. De eerste aflevering handelt over een pasgeboren baby, die nog totaal afhankelijk is van zijn ouders; de laatste over een kleuter van vier jaar, die voor het eerst naar de kleuterschool gaat en die zich zonder zijn vader of moeder moet weten te handhaven. Men ziet dat zo'n proces zich zeer Langzaam voltrekt en dat een kind er jaren voor nodig heeft om zelfstandig te worden. In de uitzending wordt het jonge kind steeds geconfronteerd met voor hem onbekende en vaak onbegrijpelijke regels diie de opvoeders hem opleggen. Het wordt duidelijk in welike spanningen een kind komt te verkeren als steeds eisen wor den gesteld die het niet begrijpt en waaraan het soms niet kan voldoen. De manier van filmen was erop gericht de werkelijkheid van het kind zo direct mogelijk te benaderen. Door wekelijkse observaties leerden de kinderen én de ouders de medewerkers aan de serie goed kennen, waardoor er tijdens de opnamen zo min mogelijk inbreuk werd gemaakt op de normale gang van zaken in het gezin. Het lag in de aard van deze produkbie, dat de medewerkers zo nauw mogelijk betrokken waren bij het maken van de films en zich niet uitsluitend bezighielden met hun eigen specialisatie zoals camerawerk, montage en regie. De serie werd wetenschappelijk begeleid door Sjef Teuns, arts en kinderanalytdcus. Verder werkten mee: Jochgem van Dijk, Piotr van Dijk, Caroline Euiwe, Rob Flens, Ad 's-Gravenzande, Germaine Groenier, Frats van Rhijn» Servaas van Rooijen, Maarten Schmidt en Pieter Verhoeff. HILVERSUM I 402 M. 18-00 Nieuws. 18.11 Actualiteiten. 18.20 Uit- tenprc zending van de Volkspartij voor Vrijheid en liedje! locratie. 18.30 Stereo: Open Hüis, geva- Stereo rd programma. (Om 19.30-19.35 Nieuws), en commentaren, report i Stereo: Oorlog, hoorspel. 21.30 Stereo: nieuwtjes. 23.55-24.00 Nleu\ jzlek (gr.). 22.00 Radio vs. 22.40 Mededelingen. Nieuws. 18.41 Actualiteiten Springplank: licht orkest met jc ten. 19.30 Sjook: jongerenprogra Muziekprogramma. 22.00 Nieuws, t: i en De Zeven Kunsten. 22.20 Amus muziek. 23.00 Nieuws. 23.10 Liedereni Wekelijks halfui 00 Muzikaal Ontha: Vanavond wordt de voorlopig laatste aflevering uitgezonden van de nieuwe serie „Koeboe de Koe". In dit derde deel zijn alle dieren weer present, maar Koeboe de Koe vervult weer de hoofdrol. Dit slimme dier heeft volledig in tegenspraak met het bekende gezegde „hij is zo dem als het achtereind van een koe" als enige de boze bedoelingen door van een als toerist vermomde spion. Dankzij Koeboe wordt baron Adel tot Stand op hei laatste nippertje gered uit een zeer vervelende situatie. Deze baron heeft namelijk een belangrijke uitvinding gedaan, die een toerist, ene meneer Etage, wil stelen Koeboe begint de man te verdenken als hij hem op de meest merkwaardige ogenblikken en plaatsen in een apparaatje ziet praten. Zelfs de vermommingen die meneer Etage later gebruikt, als bakker, postbode en minister-president, blijken voor Koeboe geen problemen. Behalve Koeboe (Lou Steenbergen, die deze verholen ook schreef) Baron van Adel tot Stand (Paul van Gorcum) en meneer Etage (Frans Koppers) treden verder in deze aflevering voor het voetlicht Hammie, het varken (Ida Bons), Mekkie Mekker, de geit (Jacques Commandeur), Keffie. de hond (Ben Hulsman), Riek Schoffel (Ingeborg Elzevier), en Agent Verbaal (Dries Krijn). NCRV, Ned. II, 19.04 uur. SPORT OP TV EN RADIO 5. 13.10 De toestand in journaal. 13.35 Radar: •Us en Co, wekelijkse Stereo: Licht orkest —ws. NOS: 18.50 Mede- s de lijn II: Sportrepor- De laatste aflevering van de herhaling van ..Please Sir" volgt vanavond. De NCRV heeft besloten een nieuwe serie, die dit najaar in Engeland wordt ge maakt, aan te kopen en waarschijn lijk in het voorjaar van 1971 op het scherm te brengen. De laat9te af levering kreeg de titel „Hip gekleed". Hierin ondergaat Bernard Hedges klasseleraar van 5C een metamor fose; aan het begin van de uitzending is hij nog de schoolfrik, maar na ver loop van tijd gaat hij gekleed als een bijzonder hippe vogel. NCRV Ned. II 20.20 uur. Radio Nordsee even terug van weggeweest (ADVERTENTIE) (Van een or DEN HAAG Radio Nordsee, de piraat die zich zelf deze week het zwijgen oplegde, is gisteravond nog een half uur in de ether verschenen. Het radioprogramma VPROlvrijdag stelde welwillend een dertigtal minuten aan de Engelssprekende discjockey ter be schikking. Het was of Nordsee nooit weg was geweest. De NOS-televisie zendt morgen de laatste aflevering uit van de serie „Untamed World". Hierin kan men zien hoe dr. Leaky in Afrika de res ten vindt van menselijk leven van omstreeks 2 miljoen jaar geleden. De ze documentaire toont verder het le ven van de primitieve stammen in de Kalahari-'woestijn, een rechtszitting bij de Zoeloes, de mysterieuze Dogen cultuur en tenslotte het leven in de moderne Afrikaanse staten, die zich snel aan de levensstijl van de 20ste eeuw aanpassen. Zondag NOS Ned. I 16.05 uur. In het NOS-programma „Studio Sport", dat morgen om 19.30 uur en om 21.35 uur via Nederland II wordt uitgezonden, komen de volgende on derwerpen voor: de wielerwegwed- strijd Parijs-Tours; wielrennen: de in ternationale sprintwedstrijden en de Demykoers in Alkmaar; Internatio naal tafeltenniskampioenschap van Nederland te Rotterdam; paarden- koersen NederlandBelgië op Duin- digt; Europees kampioenschap hockey in Brussel. Hiervan zullen ook zon dagmiddag van 16.30 tot plm. 17.15 uur via Nederland I beelden worden uitgezonden. LANGS DE LIJN Het sportprogramma „Langs de Lijn" van de NOS-radio morgen om 14.02 uur via Hilversum III en om 18.05 uur via Hilversum I bevat naast flit sen van wedstrijden in het betaald en het amateurvoetbal onder meer de volgende onderwerpen: halve finale en finale Europees hockeytoernooi in Brussel; draverswedstrijd Nederland België op Duindigt; 17e internationale tafeltenniskampioenschappen in Rot terdam; kanoclubkampioenschappen in Amsterdam; handbal- en korfbalcom- petitie. „Langs de Lijn" wordt gepre senteerd door Peter van Brakel en Fred Racké. Samenstelling en regie: Roel Rengers. Eucharistieviering De eucharistieviering, die de KRO- televisie morgen uitzendt, is er een, die een geheel eigen karakter draagt. De teksten werden speciaal geschre ven door Jan Duin over het thema „vrede" naar aanleiding van de Vre- desweek. Gerard Scheepers schreef er de muziek voor. De muzikale begelei ding is gecomponeerd voor hobo, con trabas, fagot, klavier en orgel. Orga nist: Jozef Tettej-o. De celebratie vindt plaats in „Huize Bosbeek" te Heem stede. Celebrant is dr. H. C. Laan. Medewerking verlenen studenten van de Havo en de Pedagogische academie „De la Salie". Zondag KRO Ned. I 11.00 uur. erp. VPRO: 19.30 Nleir ns strijkkwartet: klasslc redespropaganda (I), klar 20.30 Stereo: In de ka vs. 22.40 Mededelfngenf*2! negeleiding: Kla: over kerk en samenleving. 22. ging. 22.30 Nieuws. 22.40 Stere verzoekplatenprogramma (gr.). a' lè°d0INiUWS' 9 02 DrrUit: Plat«npro- ieuws. 11.02 Muziek Mozaïek! 'var'a: leuws. 12.02 Met vriendelijke g: ïeuws. 13.02 NAR: Nederlands Revue. NOS: 14.00 Nieuws, de lijn (I): sportTeportages iwingen, afgewisseld door ofoonmuziek. (15.00-15.02 en 16.' 17.02 Radio- BRUSSEL 324 M. 12.00 Nieuws. 12.03 Gevarieen 13.00 Nieuws, weerbericht, me SOS-berichten voor schippers mdgymnas- ;ch strijdlied. 7.23 Spits- Ichte grammofoonmuziek -7.38 Van de voorpagina). 8.11 Actualiteiten. 8.22 Spitsuur Amsterdam (vervolg). 9.10 Stereo: Klassieke orkestmu ziek (gr.). 9.35 Waterstanden. 9.40 Stereo: Klassiek orgelconcert (gr.). 9.50 Koning Klant. 10.00 Vóór de huisvróuw. NOS: 11.00 Nieuws. 11.03 Stereo: Repertorium Neder landse Radio Orkesten: moderne muziek (opn.). VPRO: 12.00 VPRO-maandag: klassie ke en moderne muziek, reportages en be richten. I4.ro Schoolradio. NOS: 14.50 De kinderpostzegels komen weer, toespraak. 14.55 Ruimtelijke planning, lezing. 15.20 Ste reo: Eurolight: Radio-orkest van de Roe meense Omroep. AVRO: 16.00 Nieuws. 16.0 Canta America: lichte muziek uit Latijns Amerika. 16.30 Mikadoo: jeugdprogramma 17.30 Brabant journaal. 17.55 Mededelingen. srland: informatie c ïwisseld met muziek. .20 Overheidsvoorlichting: HILVERSUM I ladinerie: klassiei muziek (gr.). NOS: 10.15 De komende wee in het Nederlandse muziekleven. KRO: 11.0 Nieuws. 11.03 De Zonnebloem: programm voor de zieken. 11.30 Bejaardenprogramms 11.53 Mededelingen. NCRV: 12.00 Los-vasi 14.03 Holster: country. (15.00 Nieuws.) 16.00 Nieuws. 16.0; P0P-maeazine. 17.00 Nieuws 17.02-18.00 Draaijijofdraaiik: verzoekplaten. BRUSSEL 324 M. 12.00 Nieuws. 12.03 Muziekprogramma. (la.OE Landbouwkronick. 12.40 Weerbericht, mede delingen en SOS-berichten voor schippers) 12.55 Buitenlands persoverzicht. 13.00 Nieuws, weerbericht, dagklapper en beurs 13,-20 Tafelmuziek. 14.00 Nieuws. 14.03 Schoolrcdto. nann Nieuws. 16.03 Beurs ma voor de zieken. 17.00 Nieuws, richt en mededelingen. 17.15 Blues, negro spirituals en Gospelsongs. 17.55 Weegschaal. 6.09 Program

Leidse Courant | 1970 | | pagina 2