Het plezier van zekerheid, de zekerheid van een Enes En ik maar denken dat er in mijn maat geen keus was! ffMnkemöfferfexis Twee nieuwe argumenten voorde Audi 60,75 en Super90: ROOYAKKERS AUTOMOBIELBEDRIJF KOK LEIDSE COURANT Ik was er al aan gewend, dat er in mijn maat maar één model panty en beha was. Maar moedeloos werd ik er wel van Iedere vrouw wil toch weieens plezierige foundations kopen? Iemand vertelde me. dat ik 't beter eens bij speciaalzaak Hunkemöller Lexis kon proberen. Nou, dat was een verademing! Ik werd heel prettig en deskundig geholpen. Wat een weelde, een verkoopster die rustig de tijd voor je neemt. En 'n keus in mijn maat! Beha's, panties, corselets, alles. Dat heb je toch blijkbaar alleen in zo'n speciaalzaak. M'n jurkjes zitten nu perfekt. En heerlijk zelfverzekerd dat ik me voel! Gek eigenlijk, dat ik niet véél eerder... en over de prijzen hoef ik me ook niet dik te maken. Beha van nylon kant met elastische rugpandjes en tailleband. De cups hebben steungevende beugels. In transparose "*"•17.90 Panty met pijpjes kantelastiek met extra versterkt voor- achterpand. Kleur: transparose. 1. Binnen nóg functioneler 2. Buiten nóg mooier die stuk Bijvoorbeeld de ingsinstallatie, zijventilerlng. Evenee 3 handgre .st die om wagen loopt, geven Let u op de prijs als u een kleuren-televisie koopt? Natuurlijk. Maar bovenal wilt u een erg goed apparaat. En daarbij niet meer betalen dan nodig is. Voor een fraaie, gedistingeerde vorm. Een haarscherp beeld. Briljante kleuren. IJzersterke levensduur. En échte service en garantie. Dan moet u een Erres nemen. Om de kwaliteit. Natuurlijk. Maar ook vanwege al dat andere. De grote, moderne organisatie. De vijftig jaar ervaring. En de naam. Die trouwens ook op Hi-Fi installaties staat. En op grammofoons, bandrecorders Maar zou u die kopen als uw televisie u niet bevalt? Daarom waakt Erres over haar reputatie. En daarom vindt u Erres bij geselecteerde vakdealers. Die u kunnen adviseren bij uw keuze. En die service geven. Geruggesteund door 21 servicediensten over het hele land. Niet dat u er vaak een beroep op hoeft te doen. Maar 't is gewoon ple zierig te weten dat ook die zekerheid bestaat. verwarmings- en AUDJNSU Plus: Krachtige, robuuste motor. Voorwielaandrijving. Onafhankelijke wielophanging vóór en torsie- vering op de achteras. Bevestigingspunten voor veiligheidsgordels. Een interieur groot eiligheidscabine n Je bufferzones. Schijf Audi 60 2-deura vanaf f&780,- Incl. v. d. Valk Boumanweg 276 - Leiderdorp Telefoon 01710-34290 HOTEL, RESTAURANT T O O R vraagt voor direkte indienst- tieding zelfstandig werkende

Leidse Courant | 1970 | | pagina 10