TABLEAU DE LA TROUPE Wassenaar liep record 800 m Don Camillo was vertrouwen waard r—r 3 s Poging van Ilja Keizer mislukt DONDERDAG 20 AUGUSTUS 1970 LEIDSE COURANT PAGINA ARNHEM Het handjevol toeschou wers dat gisteravond naar het nationale sportcentrum Papendal in Arnhem was gekomen om Ilja Keizer het wereldre cord op de 1500 meter te zien verbete ren, is toch niet teleurgesteld naar huis gegaan. Ilja Keizer slaagde er welis waar niet in om onder het wereldre cord van de Tsjechische Jaroslava Jeh- Hchkova (4.10.7) te komen, maar met 4.15.0 noteerde ze toch een van de snelste tijden van dit seizoen. Toch viel de prestatie van Ilja Keizer weg tegen die van Bram Wassenaar die op de 800 meter een record liep met 1.48.0. De 26-jarige Amsterdammer, die be gin juli het Nederlandse record op de 1500 meter met 3.41.9 op zijn naam bracht, mag zich sinds gisteravond' ook nationaal recordhouder op de 800 meter noemen. 'Onder vrijwel ideale omstandigheden kwam hij op het snelle recortan op Papendal tot 1.48.0 en daar mee liep hij zestiende seconde sneller dan Raj van Asten en Sjef Hensgens, die met 1.48.6 recordhouder waren. „Ik voelde de hele dag dat het zou gaan gebeuren. Toch heb ik geen mo ment aan het Nederlands record ge dacht. Dat kwam eigenlijk pas nadat Aart Veldhoen voor die snelle eerste ronde van 53 sec. had gezorgd. Het was jammer dat niemand bij mij kon-blij- BEURSOVERZICHT Delimij vast: Internationals hoger 'AMSTERDAM 20 augustus (ANP) I De belangstelling op de beurs richtte zich donderdag vooral op Deli waarvan de koers woensdag laatbeurs reeds was aangetrokken. Thans schoot de notering bij opening door tot 72 wal een avance van ruim f3.— betekent Later werd 72.50 betaald. De andere fondesen in de cultuurhoek veranderden weinig. De internationale fondsen wa ren overwgend vriendelijk gestemd, waarbij Kon. Olie in navolging van Wall Street verder aantrok. Daar Roval Dutch echter tegen het slot wat inzakte ging men hier enigszins voorzichtig te werk en werd volstaan met een winst van f 1,70 op 147.90. In het avondver- keer van woensdag was tot 148.30 be taald. Naar verluidt waren enkele Amerikaanse kopers^in de markt. Uni lever wf bij opbrfmg 0.60 beter op 98 70, lateis tftPWllAO steeg" 0.20" tot 80. en Hoogovens trok 0.40 aan tot 92.80 Philips handhaafde zich op 65.60 .Met spanning kijkt de beurs uit naar de halfjaarcijfers die vanmiddag bekend worden. De scheepvaartmarkt wai de forse stijgingen van de laatste dagen in reactie. Hier is het ook wel erg hard gegaan. HAL daalde ruim 2 punten tot 112 en van Ommeren was 5 punten in reactie op 270. Kon. Boot handhaafde de oude koers vap 103. Bankaandelen waren wat hoger en de staatsfondsen trokken licht verder aan. Samenwerking Langeveldt en Hudig ROTTERDAM-AMSTERDAi (ANP) D. Hudig en co., makelaars in assu rantiën te Rotterdam en assurantiegroep Langeveldt te Amsterdam hebben in be ginsel besloten tot volledige samenwer king. Door dit samengaan ontstaat een bedrijf met meer dan duizend medewer- De besprekingen over de definitieve vorm van samengaan zullen nog enige maanden in beslag nemen, maar de heer A. F. Went sr., firmant van Langeveldt verwacht dat de fusie nog dit jaar kan worden afgerond. Ook verwacht hij geen moeilijkheden met betrekking tot de werkgelegenheid. Lager resultaat Van der Giessen- De Noord KRIMPEN A.D. IJSSEL (ANP) Van der Giessen-De Noord NV (scheeps bouw en staalconstructies) heeft het jaar 1969 ongunstig afgesloten, voornamelijk ten gevolg van het teleurstellende resul taat in de scheepsnieuwbouw. Hier tegen konden de resultaten van de afde ling reparatie onvoldoende compensatie bieden. Blijkens het jaarverslag beliep de omzet ƒ115 min. (v.j. ƒ93 min.). Tegenover een winstsaldo in 1968 van 0,3 min. staat echter in 1969 een ver- liessaldo van 5,9 min. Voorgsteld wordt het dividend te passeren. Over 1968 werd 6 pet. betaald. Sterke race Wassenaar behoeft zich echter geen verwijten te maken. De Amsterdammer, die bij de nationale - kampioenschappen Haarlem gekozen had voor de 1500 meter en toen verrassend verloor van Haico Scharn, liep een zeer sterke race. Toen Veldhoen na 500 meter uit de baan stapte, nam Wassenaar onmiddel lijk zelf de kop en trok daarna vrijwel moeiteloos van zijn tegenstanders weg. Achter hem kwam Jan Gerrits (Metro) die het tempo van Wassenaar niet hele maal had kunnen volgeh; tot 1.49.6. Haico Scharn eindigde als derde in .50.4. Wassenaars eerste gebaar nadat hij zijn tijd gehoord had, was niet de gelukwensen in ontvangst nemen maar Veldhoen bedanken voor zijn „trekkers- Iwerk". Alleen Ilja Keizer was bij haar wereldre cordpoging op zichzelf aangewezen. An- neloes Bosman trok dan wel de eerste ronde voor haar, maar daarna moest Ilja Keizer het alleen doen. Na de e ronde van 62.7 sec. volgde de 800 r -in 2.11.8 en dat was 1.8 seconde langzamer dan de Nederlandse kampi- had willen lopen. Toch zat er op moment nog een wereldrecord in. In de laatste faze van de strijd miste Ilja Keizer echter de steun van iemand die haar kon opjagen. Zij kwam uit op 4.15.0. „Toen ik de tussentijd op de 800 meter had gehoord, geloofde ik er niet meer in. Die 2.10.0 moet ik gemakkelijk kunnen lopen maar het lukte dit keer niet". Lange (Sparta) 100 m: 1. De Boer (Zeemacht) 10.6; 2. De ang (Diomedon) 10.6: 3. Fernandes Mendes :iKO '66) 10.7. 4. en 5 Verhoef (Holland) K»i uk hnii^spri;i <.;i-n 'wedstrijd gestaakt wegens I Telstar-reserves dichtbij dubbele cijfers tegen zwak Ter Leede SA8SENHEIM Jan Rahs assistent trainer Jan van der Gevel, zal weinig aan te merken hebben gehad op het spel van de Telstar-reserves, die zaterdag-eerste klasser Ter Leede met 8-2 in het. zand lieten bijten. Van meet af aan was duidelijk dat de IJmuidenaren, die geen moment lieten blijken de training van enkele uren terug nog in de benen te hebben, op een grote zege zonden gaan afstevenen. Het liep vrij soepel, snel. Grote man bij de withemden was de snelle rechts buiten Kok, die de eerste helft voor zich vier doelpunten reserveerde; de eerste viel reeds na vijf minuten. Enkele minuten daarna was het de Telstar aankoop Dacus, die voor 2-0 zorgde. Voor het overige was het voetbalwoord aan Kok. De tegenaanvallen van dè Sassenheimers werden veelal gestuwd in de richting van de eenzame voorpost Rade, die eenmaal een prachtige kopbal afleverde, die het doel van Dordmunt ternauwernood miste. De Ter Leede-defensie, met een zwakke Tljssen in haar midden, had intussen veel meer te verhapstukken. Het was allemaal te veel, ook voor doelman Smit. die bij Noordwijk achter Jaap van der Niet de reserveplaats innam en nu bij Ter Leede zal trachten dit ten koste van Van Harskamp te veranderen. Vrij gpedkoop kwam Ter Leede na rust aan de erste tégengoal. Na een hands- geval tikte Dick van Biezen de stand naar 1-6. Even tevoren had Telstar de zesde treffer gescoord. De snel door lopende Houwers zorgde zelfs voor 2-6, waarna Smit en Jonker de Telstar zege nog meer glans gaven. (Van sportredactie) DEN HAAG Hoewel zich in de afgelopen transferperiode, in vergelij king met vorige, seizoenen weinig sen sationele ontwikkelingen hebben voor gedaan, zijn er bij enige clubs klin kende namen bijgeschreven op de spe lerslijst. Het meest opvallend rammel de PSV met de (Philips)buidel. Van Polanen voorzichtig aan training begonnen CRM-minister dr. M. A. M. Klompé zal op woensdag 9 september het nieuwe WIKOR-bureau. Nieuwe Uitleg 24 Den Haag, officieel in gebruik stel- Van Polanen, 3e Dan van Sportschool Luiten, is weer in judo- training. De dokter heeft hem echter bevolen de nodige voorzichtigheid in acht te nemen en nog enkele weken met wedstrijdsport Van Polanen heeft na zijn opgelopen tijdens zijn trip naar Rusland in februari j.l. helemaal niet meer ge- judoëd. Foto's hebben toen uitgewezen geen sprake Vaclav Jezek. Contractspelers Dick Advocaat, Henny Ardesch, Harald Berg, Hans Bres, Theo v. d. Burch, Leo de Caluwé, Wytze Couperus, Jan van Duyn, Hans van Eeden, Leen de Graaf, Harry Hestad, Cees Jansen, Jan de Jong, Aad Kila, Joop Korevaar, Wim Lalleman, Wim Looye, Aad Mansveld, Rob Ouwehand, René Pas, Lex Schoenmaker, Ton Thie. Loek Visser, Simon van Vliet, Kees Weimar, Piet de Zoete en Gerard Zwinkels. Contractspelers Hans Bentzon, Jan Debie, Henk Bos veld, Hans Buitendijk, Pim Doesburg. Peter Drijver, Hans Eijkenbroek, Nol Heijerman, Gerrie ter Horst, Lambert Jansen, Jan Klijnjan, Aad Koudijzer, Janusz Kowalik, Joop Mom, Cees Munnik, Henk van Oosterhout, Piet de Quant, Arie v. d. Sluis, Arie van Staveren. Jan v. d. Veen, Hans Ven- neker, Cees Versluis, Stef Walbeek, Andries Visser en Henk Wijs, Gekocht van Verkocht naar an Beveren (P.S.V.). Mef het aantrekken van Johan Neeskens lijkt Ajax een goede greep te hebben gedaan. In de gespeelde oefenwedstrijden toonde de oud- R.C.H.'er over uitstekende capaci teiten te beschikken. Gekocht van Verkocht naar Niels Christian Holmström (Haarlem), Louis de Puyt (Willem II) en Harry Vos (P.S.V.). WASSENAAR P. J. de Bruin heeft gisteren de overwinning die hij onlangs met Don Camillo boekte, herhaald. Op Duindigt had vrijwel iedereen het volste vertrouwen in deze combinatie en dat werd na een begin waarin Don Camillo een foutje verwerkte, niet beschaamd. Alleen Feny Hollandia kwam met de bekeken rijdende J. Hoddenbach nog tot een serieuze aanval. Het werd nog wel even spannend, maar Don Camillo had genoeg over om toch voor Feny te blijven. Ingrid Hanover ook eens ticeede In de hoogste afdeling van de vol bloeds deed Beemster het voortreffelijk. Hij liet de andere vier rustig begaan aan de kop om toe te slaan in het laatste rechte eind. Toen sprak de klasse. Ingrid Hanover, die al zeven keer on geslagen was gebleven, werd eindelijk verslagen, door Her Areta met Jaap Zuyderduin in een keiharde lange sprint. Een foto moest voor de tweede plaats beslissen tussen Ingrid Hanover en Famous Mac. Het werd Ingrid. Draverijen: Eykelenborg) 2. I-Ienry 1 Ysselmondeprljs (2020 i i-tijd Maassluispnjs (210 Kinley. Vlaardingenprijs Ijders): i. Don .24.2, 2. Feny H' >el f3,30; cov'. f3 Ito/ciiburgprjjs Schiedamprijs (200 (Th. Kooyman) 1.3 Fandango. 6,—, f5,10; kop- Signai, koppel 2,—, f2,20; kop- Beurs 'E°r 3 3 Chrysler 18% 18% van s 3 Jn. Copper 8% 8% Un. Fruit 12% 12% New York jiEHr 3 |cen. Electric 74% 75% v.k. 19-8 Gen. Motors 67% 68% Un. Royal 16 16% U.S. Steel 29% 29% woolworth 30% 30%. Good Year» 25% 25% Atcb Top 17% 17% Urn. Motors 6 6 penne iTansp. 5% 5% Int. T. T. 37% 37% Union Pac. 31 - 30% Radio Corp. 22% 23 Allied Chem 17% 18 1 Rep. Steel 29 29% -urt. Wright 13% n% Unilever 29% 30% Am. Can. <1% 42% Royal Dutch 43% 44% ACF met. 37% 37% Sears Roeb. 60% 61% Am Smelt 24% 24% Shell OH 43% 45 A- L ret. 44% 44% MobU OU 49% 50% Am. Tobacco 37% 38% St. Brands 40% 40% Spoorwegen 127.92 128.97 Nutsbedrijven 104.10 104.97 Obligaties 64.85 64.61 ^Rebel^ te Montsprija P Toto: w. f2,—. pl. fl, pel f3.50; cov. f3,10. Symfonleprjjs (2150 m. Pikeur De Boer gestraft DEN HAAG De strafcommis- sie van de Stichting Nederlandse Draf- en Rensport heeft de pikeur J. R. de Boer gestraft met intrek king van zijn rijvergunning tot 20 september. Dit zes weken durende rijverbod is hem opgelegd omdat hij in de op 8 augustus op Duindigt gelopen Joure- prijs de door hem gereden draver Calu met Bulwark niet voldoende heeft onder steund voor een zo hoog mogelijke klas sering. Voorts kreeg hij nog 50 gulden boete wegens het onvoldoende medewer king verlenen aan het onderzoek. Turnploeg tegen Noorwegen DEN HAAG D<; Nederlandse heren- turnploeg di.e op 19 en 20 september in Trondheim tegen Noorwegen zal uit komen is als volgt samengesteld: Cor Smulders, Hans Gunneman en Arnoud van der Zeeuw (allen PSV), Peter Kar- regat en Cees Pot (St.-Mauritius), Gert Butter (Volo) en Henk Lammers (Klim op). Na afloop zal beslist worden JeugcTtitel schaken ROZENBURG In de beslissings- driekamp om het nationaal schaakkam pioenschap voor jeugdspelers heeft De Lange op de helft van de competitie de eerste plaats veroverd. Hij won gisteren in 42 zetten van Witt. De stand is na twee ronden: De Lange 1'/* punt, Witt 1. Viergever CLEVELAND Het Amerikaanse team. dat in de eindronde van het toernooi om de Davis Cup tussen 29 en 31 augustus in Cleveland tegen West- Duitsland uitkomt, zal worden samen gesteld uit Arthur Ashe, Bob Lutz, Cliff Richey en Stan Smith. Contractspelers D. Alberts, Dries Boszhardt, R. L. van Breevoort, Joop Burgers, Sjef van Duffelen, Gerrit de Goede, Günther de Haan, Jan v. d. Heuvel, Piet Hoeben, Niels Holmström, P. D. Huyg, Henk van Ingen, Wim de Jong, A. Koopman, A. Krug, Hennie van Nee, Stewart Oosthuizen, Piet Paternotte, Gerrit Peys, Nico de Redelijkheid, Orlando Rijsenburg. Robert Schutz, Kees van Sloten. Rudolf Stroet, Karei Vesters, Beer Wentink en Cees de Wolf. Gekocht van R. L. van Breevoort (Blauw Wit), Gerrit de Goede (Go Ahead), Jan v. d. Heuvel (D.O.S.), Niels Holmström (A.D.O.). Hennie van Nee (Cercle Brugge) en Cees de Wolf (F.C. Mechelen). Verkocht naar Contractspelers Herbert Bonnen, Nico de Bree, Dimi- trice Davidovic, Chris Dekker, Frans Eggenkamp, Gerdo Hazelhekke, Frans Janssens, Jürgen Jendrossek, Theo de Jong, Cees Kornelis, Piet Kamps, Bert Kramer, Kees Krijgh, Ad Mellaard, Henny Oosterveld, Jo Peter, Miel Pijs, Henk Schellekens, Jos Schriever, Frans Thijssen en Henk Vleemink. Gekocht van Chris Dekker (A.Z. '67), Gerdo Hazel hekke (Ede), Frans Janssens (Wage ningen), Theo de Jong (Blauw Wit) en Henk Schellekens (O.D.C.). Verkocht naar W. Meijers (Wageningen). Lambert Verdonk (Go Ahead) en Ben Werts (Vitesse). Contractspelers Marinus Bosgieter, Jan Boskamp, Joop van Daele, Theo van Duivenbode. Bram Geilmap, Wim de Haan, Wim van Hanegem, Franz Hasil, Rinus Israel, Wim Jansen, Ove Kindvall, Theo Laseroms, Henk van Leeuwen, Matthias Maiwald, Jan Maliepaard, Coen Moulijn, Piet Romeijn. Dick Schneider. John v. d. Spek, Rob Theuns, Eddy Treijtel, Ad v. d. Vall, Henk Wery en Rudolf Wierts. Gekocht van Verkocht naar Guus Haaalc (Holland Sport), Ruud Geels (Go Ahead) en Piet Vrauwdeunt (D.W.S.). Eddy Pieters Graafland en Cor Veldhoen stopten. Rinus Michels. Contractspelers Ab Braam. George van Bockel. Cor ten Bosch, Johan Cruyff, Leo Donkers, Dick van Dijk, Arie Haan, Barry Hulshoff, Theo Husers. Roni Kalderon, Piet Keizer, Jan Koning, Ruud Krol, Gerrit Mühren, Johan Neeskens, Johnny Rep, Sjoerd Ruiter, Nico Rijnders. Tom Söndergaard, Heinz Stuy, Wim Suurbier, Ruud Suurendonk, Sjaak Swart, D. Tjepkema. Velibor Vasovic, Dirk Visser, Sies Wever en Bernard du Mortier. Gekocht van Ab Abraham (D.C.G.), Cor ten Bosch (Blauw Wit), Roni Kalderon (Hapoel Tel Aviv), Johan Neeskens (R.C.H.), Johnny Rep (Z.F.C.), Sies Wever (S.C. Assen) en Bernard du Mortier (Stormvogels). Verkocht naar Contractspelers Contractspelers Gerrie Althof, Henny Althof, Fred André. Kees van Bergen, A. Blaau, Dick Bond, Gerrie Clement, Dacus, Dick Dortmund. G. M. Driessen, Paul van Egmond, H. J. Engel, Frans van Essen, Tonnie Fens, Hans v. d. Gever, M. de Groot, Joop de Jong, Jos Jonker, Kok Andries, Tjeerd Kort, J. W. Kluys- kens, Peter Lechermann, Leen v. d. Lugt, Ronald Manders, Paul v. d. Meeren, Dick Molenaar, Piet Ranzijn, Ab Son, Milic Stanic, J. L. van Tongen, Wim de Vos, Cees de Vries, Simon de Wit en Jaap Zwaan. Gekocht van Verkocht naar Henk Evenblij en Joop Koopman (Z.F.C.), Rob Groot en Ton Verschoor (R.C.H.), Cees Vos (E.D.O.). Bert Theu- nissen (Young Boys), Ruud Geestman en Dick Beek (Go Ahead). Contractspeiers Abe van der Ban. Marinus Beenders. Wim de Jager, Henk de Jong, Wim Kabel, Jan Liberda, Frank Man, Hans Mol, Eduard Schaafstra, Nico Schroder, Flip Stapper, Zygmunt Schmidt, Rob Tethner, Dick Twisk, Siem Tijm. Jan van Veen, Jan Visser, Theo Vonk, Gerrit Vooys, Gerard Vredenburg, Marcel van der Woude en Hassie van Wijk. Gekocht van Verkocht naar Chris Dekker (N.E.C.), Eddy Maatman (Z.F.C.), Dick Molenaar (Telstar). Amateur geworden: Henk Bakker, John Burke en Rob van Rijssel. Kees Aarts, Dick Beek, Hans Bleijen- berg. André Dekker, Ruud Geels. Ruud Geestman. Albert Haar. Oeki Hoekema, Jaap Houtkoper. Tonnie Jansen, Josef Jelinek, Koos Knoef, Bart Kolkman, Henk Koenders, André v. d. Leij, Bert van Marwijk, John Oude Wesselink, Jan Smid, Gerard Somer, Jan Veenstra, Gerrie-i, Lambert Verdpnk,, Henk Warnas, Gerrie de Winkel, Colin Withers" Gerrit Wüstefeld en Nico'van Zoghel. Gekocht van Dick Beek (Telstar), Ruud Geels (Feijenoord), Jaap Houtkoper (Haar lem), Lambert Verdonk (N.E.C.), Colin Withers (Lincoln City-Engeland) en Henk Koenders (de Graafschap). Verkocht naar Jaap Blaauw (Wageningen), Gerrit de Goede (Haarlem), Dick Schneider (Feijenoord), Adrie Steenbergen (A.G.O.V.V.), Gerrit van Tilburg (P.S.V.) en Albert v. d. Weiden (Wageningen). Contractspelers Contractspelers Chris Bachoffner, Robert Bianchi, Jaap Bloem, Rob Boersma, Karei Bonsink, Jos Dijkstra, Gerry Deijkers, Frits Flinkevleugel, Frans Geurtsen, Joop Jochems, Jan Jongbloed, Peter Eman, René Goedhart, Martin Kamminga, Wim Muller, Klaas Nuninga, Nelis Overweg, André Pijlman, Fred Schoonderwoerd, Finn Seemann, Frits Soetekouw, Ad Vermolen, Henny Vredenbregt, Piet Vrauwdeunt, Dick Windhond, Jan Meyer en Jaap Visser. Gekocht van Gerry Deijkers (N.A.C.), Henny Vredenbregt (Ajax), Piet Vrauwdeunt (Feijenoord), Dick Windhond (Sloter- park), Jan Meyer (D.C.G.) en Ad Vermolen (D.F.G.). Verkocht naar A. v. d. Berg. Jan van Beveren, Jef Blatter, Alfred Duits, Wim v. d. Dungen, Ab Fafie, André van Gerven, Willy v. d. Heijden, Willy Heyink, Guus Hiddink, Leo Houtman, Henning Munk Jensen, Peter Kemper, Adri van Kraay, Willy v. d. Kuylen, Harry Lubse, Eef Mulders, Lazar Radovic, Bent Schmidt- Hansen, Daan Schrijvers, Jacques van Stippent, Pleun Strik, Jos Tegenboschf Tiny v. d. Tillaard, Gerrit van Tilburg, Wietse Veenstra, Harry Vos. Johan Devrindt, Peter de Wit en Willy van Woerkom. Gekocht van Jan van Beveren (Sparta). Alfred Duits (V.V. Laar), André van Gerven (V.V. Amont), Guus Hiddink (de Graafschap), Henning Munk Jensen (B.K. Aalborg), Eef Mulders (F.C. Den Bosch), Gerrit van Tilburg (Go Ahead) en Johan Devrindt (F.C. Anderlecht). Verkocht naar Pim Doesburg (Sparta), Peter Ressel (Lierse S.K.), Kresten Bjerre (Racing White), John Fredrix (Roda J.C.), Nico Mares (M.V.V.). Henk van Berlo (Wil lem II) en Hans Leushuis (Willem II). Contractspelers 'Ed Achtéfberg. John Beekman, Isfey ten Donkelaar, Gertie Calot, Epi Drost. Thomas Geerdink, André Haalkes, Frits Hilgerink, Benny Huve, Kees van Ierssel, Jan Jeuring, René en Willy v. d. Kerkhoff, Johan van Linthe, An- tai Nagy, René Notten, Kallen Oranen, Theo Pahlplatz, Ferdinand Pirard, Loyd Rooks, Piet Schrijvers, Jen Streuer, Kick v. d. Vall, Willem de Vries, Al- fons Weijering, Klaas Westerhuis. Gekocht van René en Willy v. d. Kerkhoff (MULO) en Klaas Westerhuis (Heracles). Verkocht naar Uwe Blotenberg (Victoria Köln). Lambert Verdonk werd door trainer Barry Hughes naar Deventer gehaatd om met Ruud Geels en Dick Beek de nieuwe Go Aheadvoorhoede te completeren. Contractspelers Jo Bonfrere, Hein Brassé, Carel Breikers, Willy Brokamp, Johan Dijkstra, Francois Herben, Harrie Heijnen, Gerard Hoenen, Jimmy Janssen, Leo Kerstges. Jos Klingen, Frans Körver, Nico Mares. Antoon Matthijssen, Istvan Mraz, Guyla Nemes, Peter Pleumeekers, Co Prins, Willy Quadackers, Lepn Rodenburg, Jan de Rooyen, Stefan Szefer, Aal Snijders, Jo Toennaer, Theo Voorn, Stef v. d. Winkel en Jo Zenden. Gekocht van Jos Klingen (St. Truiden-België), Nico Mares (P.S.V.), Guyla Nemes (F.S.C.) en Jan' den Rooyen (S.S.C.). Verkocht naar Jan Druyts (Roda J.C.), Wim Reijers (Waregem) en Gerard Schoonewille (Blauw Wit). Contractspeiers Contractspelers J B Bond, J. J. M. Bond, J. J. A. Jonk, J. M. Jonk, J. M. Jonk, J. Th. Jonk, W. Kras, W. Kwakman, M. Majoor, Fred Man, A. Mühren, J. H. A. Mühren, Johan Pelk, Klaas Plat. Jan Ruiter. H. Schilder, Jaap Schokker, Dick Sier, J I. M. Smit, J. J. M. Smit, Jaap Tol. Jan Visser, Jaap Zwarthoed, Klaas Zwarthoed, Jack Hoogland. Gekocht van Fred Man (W.L.C.). Jaap Advocaat, Hans Bartels, Rob v. d. Bol, Simon Bolleraan, Frits Borghart, Robert Eckhardt. Koos van Elleswijk, Nico v. d. Gaander, Guus Haak, Frans v. d. Heide, Jean Jutte, Martin Kloor, Jan Coenen, Chris Kronshorst, Anton de Lang. Woody Louwerens, Wim v. d. Maas, Jan Mak, Joop van Maurik, Ljubomir Milic, Ben Muller, Jan Olsthoorn, Sjaak Roggeveen, Ben Roode, Paul Roodnat, Jan Teske, Theo Valkenhoff, Theo Verlangen, Reinier v. d. Vaart, Hans Dorjee. Gekocht van Kees van Elleswijk (Tonegido), Nico v. d. Gaander (De Postduiven), Guus Haak (Feijenoord), J.ean Jutte (D.H.C.), Jan Coenen (D.O.K.), Jan Mak (V.U.C.). Ljubomir Milic (F.C. Saarbrücken). Ben Muller (Ajax), Ben Roode (Blauw Wit). Reinier v. d. Vaart (D.H.C.) en Winkels (Wilhelmus). Verkocht naar Contractspelers Ton Adam, Co Adriaanse, Cees v. d. Berg, Jan Blaauw, Rinie Block, Marco Cabo, Ries Coté, Jef Geurten, Jan Groenendijk, Nico Hardeman, Cor Hildebrand, Ton de Hoogt, Hans van Huissteden, Emiel Kok, Kees van Kooten, Gerrit Langerak, Henk van Ledden, Jan Lelyveld, Kees Loffveld, Leo v. d. Merkt, Ton Nieuwenhuys, Jan Steen Olsen, Piet v. d. Oudenallen, Leo Peters, Wim Pot, Jan van Rens- wouw, Ed van Stijn, Harry Suvee, Dik Teunissen, Leo van Veen, Hans Visser, Hans Weldam, Arno Wellendick, Hans Pauw en Theo Pofliet. Gekocht van Verkocht naar Cor Adelaar (A.G.O.V.V.), Jan v. d. Heuvel (Haarlem), Matthias Maiwald (Feijenoord), Hans de Weerd (Wage ningen), Jan Witzand (H.V.C.), Thijs Wijngaarde (Telstar), Jan Verkaik (H.V.C.), Serry Nieuwhof (H.V.C.), Er- win Sparendam (Gooiland), Jan van Tamelen (Gooiland), Dick de Ruiter (E.D.O.), Jan Engelsma (E.D.O.), Dissy Klein (D.F.C.) en Harry Hilvers (Wil lem II). Contractspelers Arie Bakker, Stanley Bish. Frans Bouwmeester, Ad Brouwer, Arie Del- motte, Theo Dierickx, Mari van Dongen, Gerard v. d. Dries, André Franckiewicz, Jan van Gorp, Aty Graaumans, Gerrie Kattestaart, Wislaw Kitzmann, Cock Luyten, Peter v. d. Merwe, Kees van Peer. Norbert Pogrzeba, Bert Quaars, Frank van Riel. Gerrit Ruskus, Henk Schrantée, Frans Vermeulen en Jacques Visschers. Gekocht van Stanley Bish (D.W.S.), Arie Delmotte (Middelburg) en Gerrie Kattestaart (D.F.C.). Verkocht naar Contractspelers Anton Bakker, Eddy Blok, Aad den Butter, Gerrit den Butter, Arie Don, Bep v. d. Heijde, Jan Kleingeld, Thijs Kwakkernaat, Thijs Libregts, Freek Mühlenbruch, Eddie v. d. Roer, Wim Tetteroo, Theo van Toledo, Matty van Toorn, Rinus Trompert, René Vermunt en S. Balestein. Gekocht van Anton Bakker (O.D.S.), Arie Don (S.V.V.), Eddie v. d. Roer (S.V.V.), Matty van Toorn (Feijenoord) en René Vermunt (Neptunus).

Leidse Courant | 1970 | | pagina 9