Beatbands krijgen een andere plaats Politie Katwijk zag ook gisteren lijdelijk toe Leidse ploegen sterk op Bosbaan Veel geschenken voor zilveren Altior Geslaagden Analistenschool Geslaagden meisjes vakschool Galgewater BIOSCOPEN Geslaagd en St. Agnes' BURGERLIJKE STAND Middenstands diploma MARKTEN MAANDAG 29 JUNI 1970 LEIDSE COURANT i-AGlNA Omwonenden Pieterskerk krijgen hun zin: LEIDEN De omwonenden van de Pieterskerk hebben hun zin ge kregen. Al vanaf woensdag hadden zij bij de politie en bij de universi taire lustrumcommissie geprotesteerd tegen de dreunende popmuziek, die groepen als Brainbox en de Motions avond-aan-avond produceerden in de tent op de hoek van de Pieterskerksteeg. Gisteravond besloot de lustrumcommissie de beatbands te verplaatsen naar de discobar op het plein zelf. Dit ook in verband met de zondagsrust. Dreunende popmuziek is niet 9 avonden aan te horen De langwerpige bar in de tent op de hoek van de Pieterskerksteeg blyft ge handhaafd. Het ligt in de bedoeling, dat daar in de komende dagen de één- gisteravond biij de Pieterskerk waren net het besluit van de de beatbands op het plein te stationeren. Het plein absorbeert de muziek, waardoor de omwonenden er minder last van hebben. „Gelukkig wel," zei ons gisteravond een van de bewoners van het Gerecht. „Eén avond is die muziek wel uit te houden, maar negen avonden De grote reunistenoptochten zaterdag morgen viel de organisatoren enigszins tegen. Vele reünisten bleven in verband met de weersomstandigheden in de so ciëteiten. Leden van het koninklijk huis, die anders om de vijf jaar wel het lustrum bijwonen, waren niet aanwezig. Een Leids meisje denkt met minder ple- Raadslid vraagt om rubbertegels op speelplaatsen gevraagd of het bereid is iten aanbrengen onder openbare speelplaat- begrotingsbehandeling antwoordde ialistische raadslid, n was rubbertegels Mevr. Kerling heeft de vraag gesteld omdat deze kwestie, door een ernstig ongeval in Eindhoven weer in de aktua- liteit is gekomen. Zomerexpositie bij Galerij v. d. Vliet LEIDEN Van 3 juli tot en met 1 september a.s. wordt bij Galerie Van der Vlist, Botermarkt 3, een zgn. geva rieerde zomertentoonstelling gehouden. De expositie is geopend van dinsdag t/m zaterdag van 9-6 uur. Mathilde van Wyk exposeert wandkleden, Han Faken gouaches en plastieken, Batavus colla ges, Machteld Hooyen gouaches en Amp. Smit, schilderijen. VOORSCHOTEN Na een vacatur» ;n jaar heeft Voorscho le Gereformeerde Kerl >r een eigen wjjkpredi- n bijzondere kerkdienst ds. P. Reedijk beves Voorschoten kant. Tydei LEIDEN De Leidse bioscopen bieden in de week van donderdag 25 juni t/m woensdag 1 juli het volgende progrs Studio ,,De Hartstochten van Hi« nymus", 18 jaar. Lido „De 7 Krakers", a.l. Camera „Kat op een heet dak", jaar. 's Middags: „Schurkenstreken Bullwip, de Geweldenaar", a.l. Nacht voorstellingen: „In koelen bloede", 18 Rex „Charro!", 18 jaar. Nachtvooi stellingen: „Ch! Guevara", 18 jaar. Trianon „Onkruidzaaiers in Fabeltjes land", a.l. Luxor „Tarzan contra de Barcuna krijgers", 14 jaar. (Adv» BEKENDMAKING GEMEENTE LEIDEN Burgemeester en wethouders van de ge meente Leiden brengen ter algemene kennis, dat zy voornemens zijn aa Zirkzee, Van 't Hoffstraat 7 alhier toepassing van het bepaalde in artikel 20 van de Wederopbouwwet bouwver gunning te verlenen voor een show room voor woninginrichting met twe» kantoorverdiepingen op een terrein aai de noordzijde van de Zeemanlaan, ka dastraal bekend gemeente Leiden, secti» M nr. 5426, zulks met afwijking vai liet bestemmingsplan „Leiden 1933", ii welk plan het onderhavige terrein is be stemd voor de bouw van een openbaai E bijz. De bouw- en situatietekeningen liggen met ingang van 30 juni 1970 gedurende tien dagen ten Stadhuize (kamer 111) ter inzage. Belanghebbenden kunnen binnen genoemde termijn schriftelijk bij hun college eventuele bezwaren in- Leiden, 29 juni 1970. srige herinnei ?rdag raakte zjj bekneld i LEIDEN Vanmorgen is door prof. S. Posthumus Meyjes het lustrumcongre kerk geopend. Er waren geen kakelende kippen die de toespraak van de Leb met andere „aanstootgevende leuzen en objecten Is het kippenhok rond het graf van hangt een misschien wel even vermakkelijk bord: „Censuur Kerkvoogdij". t „Wetenschap en Welzijn" ln de Pieters- WASSENAAR Dezer dagen werden op c Wassenaar de diploma's overhandigd aan De meisjes van de kostuumklas ontvingen t Assistenten A: Petra van Breda; Loes d. Burg, Voorschoten: Caecilia Fried- ff, Voorschoten: Thea Gordijn; liane Heemskerk, Noordwijk; Gemma Hoo geveen. Noordwijk; Lia Karremans, Voorschoten: Thea Kats; Anneke Mün- ker, Voorschoten: Marijke Oosterveer, Helma van Rijn, Noordwijk, Joke Visser, Katwijk: Madeion de Vries; Anneke Waltman, Voorschoten: Maya v. Went, Noordwijk; Trees van der Werf, Voor schoten; Anneke Zonneveld, Voorscho- Aty Akerboom; Paula Albers; Con- r.k. Huishoudschool „St. Agnes" i Assistentes en de Kostumiéres 1 eens het middenstandsdiploma. Zei LEIDEN Geboren. Richard, z.v. J. van Dijk en A. J. Abbink; Johannes H., z.v. J. A. Stadt en J. J. M. Aniba; An- gelique J. C.. d.v. W. C. van der Blom en A. Lepelaar; Arnoldus A. M., z.v. L. C. M. Zwetsloot en M. J. J. Lourier: Johannes en Jacoline, zoon en dochter van G. Hoek en E. A. Ouwehand: Mar cel H. T., z.v. H. A. Q. de Lange en J. M. Olsthoorn; Franklin A. M. z.v. B. J. M. Hinkenkemper en M. Wisse; Yvon ne, d.v. J. Kleyn en C. J. A. van der Kruijk. Overleden: K. Tol (73); P. H. Keijzer (56); J. Stooke (58); G. van As (52); A. J. Kors (65). schoten; Mieke Beyersbergen; Sandra Bodde, Voorschoten: Betty Boot; Ma rian Brandt; Anneke van Geylswijk, Voorschoten; Ellie de Koning, Voor schoten; Ellen Kreeft; Astrid Mooyman; José Noordermeer; Anja van der Salm; Wilma Slats; Hanneke Zuyderduin, Voorschoten. Afgewezen: 1. Assistenten N: Nel Abbenhuis; Lia Al leman (cum laude), Noordwijk; Marjo der Drift (cum laude); Ria van iter; Mart ine de Jong; Nel Karre- (cum laude), Voorschoten; Joke Els Kouwenhoven; Tineke Olijer- hoek, Noordwijk; Jeanette Parlevliet, Katwijk; Willy van der Peet; Miep Pie- Marjo Voorham; Paula van Wis- Marga Zwarts (cum laude), Noord wijk; Hennle Kapteln. Afgewezen: (cum laude); Mariëtte van der Ham; Marja van der Krogt (cum laude), Voor schoten; Nelleke van Laar; Beppy Mens, Voorschoten; Willeke Nederhof; Antje Nell; Elly Post, Leiden; Elly Stravei (cum laude); Anky i deze Wassenaar. Wiss Af- ADVERTENTIE) Gesubsidieerde I.M.O.-Midüen- standsavondschool LEIDEN Lesgeld 80, 20,— voor niet-subsidiabele kosten inbegrepen) M. v. d. Horst HERENGRACHT 4 LEIDEN TEL. 01710—30660 Raadslid wil dat b en w gaan praten met Reuvens out sluiten van uitleenpost Plantage 6 LEIDEN Het P.v.d.A.-raadslid F. Gransch heeft het college van b. en w. een serie vragen gesteld over de sluiting van de Reuvens-dependance aan de Plantage. Uit zijn vragen blijkt dat hy het college mede verantwoordelijk acht voor de goede gang van zaken by Reu vens. Dit gezien de grote sommen aan subsidie jaarlijks. Het socialistisch raadslid vraagt onde meer of het college bereid is met he bestuur van Reuvens te overleggen ove handhaving van de uitleenpost en c het oplossing bij vele lfl gerezen tegen het sluiten van de uitle» post. die volgens het bestuur van Reu-1 .■ens niet meer rendabel is. Zjvemhadkrakerij nu volksvermaak KATWIJK Het kraken van het zwembad „De Mie- reweide" in Katwijk is in de afgelopen weken uitgegroeid een. Iedere zondag posteren niet alleen degenen die wil len gaai zwemmen zich voor de hekken, ook moeders met kinderen, en oude mensen vergapen zich aan 't schouw spel in de hoop op een beet je sensatie. Maar dat zat er ook gisteren niet ln. De kra kers werden niet tegenge houden, wie zwemmen wilde die kon, hjj moest echter wel de moeite, voor nemen over de omheining te klimmen, want de hekken werden niet zo als anders door het per soneel van het zwembad ge opend. Dat zwembaddirecteur Tim mermans deze week niet zwichtte voor de krakers vindt zijn oorzaak in het feit dat de stichting Sport- fondsenbad, die het beheer Raad zal donderdag over kwestie vergaderen heeft over het zwe idag niet langei Een opmerkelijk detail is verder, dat iedere kraker ge controleerd werd op het aan- in i >cht spoedig moge- het werden afgelopen zaterdag avond dan ook aan politie overgedragen. De Katwijkse Hermandad zond twee afge vaardigden naar de plek des onheils, te weinig om de krakers buiten de hekken te houden, genoeg om de za ken althans in het bad orde lijk te laten verlopen. Begin op zwembad dus zelfs een beet je lachwekkend te worden, intussen wordt er achter de politieke schennen koorts achtig naar een oplossing gezocht. De methode die tot nu toe iedere zondag ge volgd is, het onder protest openen van de hekken, mag dan politiek gezien erg aan" trekkelijk zijn, zij ondervindt in de meest behoudende kringen veel kritiek. Het is bekend dat o.a. de S.G.P.- fractle niet langer genoegen gang lijk c de kerkeraad het zwembad gelegen Trium- fatorkerk en met deze een duidelijk overeenkomst te sluiten. Gebeurt dit inder daad dan zal de zwemaf- faire in de gemeenteraad op nieuw alle aandacht krijgen, aldus mr. van der Plas. Oat de kwestie van het al lan niet openen van het bad n de gemeenteraadszitting .an donderdagavond toch al le. aandacht zal krijgen .vordt door niemand betwij feld. Als de SGP op ndags- sou zy r i lerai akte N XII (huis gedeelte: M. v. d.Boom, L. Raaphorst, Hoofd- houdl» Berge |H dorp. W. Schuitemaker, Katwijk Faulborn, L. v. d. Geest, M. Wansink, Leiden; A. de Jong. Roosendaal; H. Sassenheim: afgewezen 2; 2e gedeelte: I. v. Doorn, Hazerswoude; Leiden; E. Auping, M Schreuder, Roosendaal; C. v. d. Does, afgewezen 1. Het diploma vormingsklas behaalden de L. Groenendijk, Alphen a. d. R.; S. Krol, Bodegraven; H. Stolker, En- ichede; I. Tettero, 's-Gravenhage; R. Peers, Hazerswoude; A. Benjamins, M. Devilë, J. Kallenberg, E. Kok, J. v. d. Linden, B. Maas, J. Mosselman, R. Na- hamper, Leiden; H. Disseldorp, Leiderdorp; H. v. d. Berg, L. Disseldorp. R. Heemskerk, Noordwij- •hout; J. Munsterman, Rijsenhout; T. Belt, C. Homan, Sassenheim; M. v. d. 3os, Voorschoten; C. Duynhoven, J. Ver- iluys, Warmond; T. v. Diemen, B. El- lerhorst, T. de Jong, L. v. d. Meer, R. Nooit, T. Vogelaar, Zoeterwoude. Het diploma vormingsklas V behaalden de dames: E. Nagengast. Heiloo; M. Gee- Helmond; I. Smit. Hengelo; A. Noordermeer, Katwijk a d. Ryn; D. Ayala. A. v. Beukering, Leiden: A. Gi- lein, Noordwijk; Y. Weijers. WaalwijTc; afgewezen 1. Het diploma kinderverzorgster werd be haald door de dames: R. v. Beurden. Goirle: T. v. Velsen, Hazerswoude; M. Drijfhout, M. Willems, de Kaaj; L. Vail- lant. Katwijk a. d. Riji Het diploma kostuumnaaien behaalden dames: Y. Feeleüs. Abbenes; M. Kem- Langeraar; I. v. d. Akker, L. v. d. Berg, L. Borst, C. Bouwmeester. J. Hoo- •rvorst, W. v. Kesteren, A. Maas, N. d. Meijden, J. Mosseveld, C. Ne(jen- huis, I. Peng Tan, A. v. d. Post, E. de Romijn, A. Wijdeveld, Leiden; G. v. 't Hart, M. v. d. Pool, A. v. Remundt, Lei derdorp; B. Kortekaas, Leidschendam; L. Glasbergen, Noordwijk; J. v. d. Nieu- wendijk, Noordwijkerhout; R. Vermelj, Rljpwetering; M. Het diploma assistente naaldvakken be haalden de dames: A. Bavelaar, S. Be- kooy, W. v. d. Born, M. de Goede. H. v. Goozen, M. Hoogeveen, Y. v. d. Vaart, Lelden; E. Warmenhoven. Noordwijker- hout; Y, v. Egmond, Oude Wetering; Freriks, F. L. Montanus. Leiden; W. Borst. Leiderdorp; M. Berends, Leimuiden; A. d. Berg. J. Broeke. A. Hage. Lisse: Heemskerk, M. Vink, Noordwijk; A. d. Berg. G. Geerlings, C. v. Rhijn. H Turenhout, Noordwijkerhout; M. Roo- derkerk. Oude Wetering; J. Wissen, Voorschoten; K. Looyestijn, A. Wilden berg. Wassenaar; afgewezen 4. Het diploma kolonieleidster van de cen trale raad werd behaald door de dames: R. Straathof, Alphen a. d. Rijn; L. de Wilde, Leiden; F. Kulker, Leidschen dam; R. Berends. Leimuiden; Y. Busch- mann, M. v. Grieken, Lisse; J. v. d. Berg, J. Heemskerk, Noordwijk; J. Egbers. Ter Aar; C. Lakeman, Voorhout; M. v. d. Salm, Zoeterwoude; afgewezen 5. Het diploma couture behaalden de da mes: L. Cabral, Den Haag; T. Kapaan, A. Kapaan, I. Nijhuis. A. v. Steijn, Lei den; E. v. d. Drift, R. Elfering, Lisse; M. Bader, Noordwijkerhout; I. Bakker. T. Walravens, Roelof arendsveen; A. v. d. Meer, Stompwijk; F. de Jong, Voorscho ten; C. Ouwehand, Warmond; M. Peet, Wassenaar; T. d. Eisen, A. Koek, Zoe terwoude; afgewezen 1. C. Akerboom, Rijpwetering; Groot, M. E. Het diploma assistente theoretische vak ken behaalden de dames: A. Ouwerk^rk, Boskoop; M. Captein, A. Kooter, C. Stig- ter, Hazerswoude: G. v. d. Meer, M. Ry- kelijkhuizen, Hoogmade; N. Annard, R. v. d. Booren, L. v. Duyn. D. de Haas, J. v. Hal. E. Owel, E. Pegt. G. Verhoog. E. Verkuylen, L. de Wniter. Leiden; J. v. Kesteren, L. Nicolaes. Leiderdorp; J. Kulker. Leidschendam; L. Geutjes, Nieuw Vennep; H. Bader. Noordwijker hout; R. v. Abswoude. Oegstgeest; E. v. d. Geest, Oud Ade; L. Lexmond, A. v. Swieten, Stompwijk: G. Jansen. Voor- Koch', Schipper. Warmond; L. Ammerlai v. Diemen, H. v.d. Hoeven, R. Ver- voorn. Zoeterwoude; uitgesteld 1; af ge- Het diploma leerling-verkoopster be haalden de dames: J. Bank. E. Colijn, M. Kraan, Hoogmade; R. Baak. C. Bek ken. W. de Boer. I. Bosman. C. Groene- wegen, A. Meiman, I. Meyers, M. Mon- tagne, E. v. Noort. G. v. Paridon. P. Portier. T. de Romyn, M. y. Slinger- in, Oegst- Berg, M. v. Haastrecht, A. n, Zoeterwoude; uitgesteld 4; af- Star, Hoogmade; E. Damhuis, I. Doove, J. Freriks, N. v. Goozen, A. de Heiden, M. Jordens, M. Ossevaart. S. Schalks, C. Tijssen. Lei den; M. Hoogenboom, A. v.d. Salm, Zoeterwoude. zaken. Ook i zaak ingelaten. Hy heeft e brief naar b. en w. gezon den waarin hij dit college de konden verhoudingen wel eens LEIDEN Dertig Leidse ploej TER AAR De receptie van de voet- •reniging Altior, zaterdagmiddag, ter gelegenheid van het zilveren jubi- werd een internationale aangele genheid door het bezoek der bestuurs leden van Tus 1890 uit Kevelaer. De jubUeumwedstryd op 5 juli speelt het eerste elftal tegen de club van deze naam. Willy Probst, voorzitter van deze sportclub, had de moeite genomen om naar Langeraar te komen. Hy bood voorzitter Egberts een cadeau aan en spelde insignes van zjjn sportbond op de revers van loco-burgemeester Volge ling, pastoor Van Rossum en de heer Hydra, die deze ontmoeting had voor bereid. De belangstelling voor deze receptie was groot en na afloop lagen er weer veel gevulde enveloppen op de bestuurs tafel. Van de jeugdafdeling kreeg het bestuur een luchtfoto van het sportcom plex na de gelukwensen van de voor zitter van de jeugdcommissie J. L. v. d. Pijl, aangeboden door jeugdspelers in tenue. Hiervoor hadden de jeugdleden al een hele tyd gespaard. Maar ook de seniorenleden hadden wat weggelegd voor dit jubileum en namens hen bood Leo Hoogervorst symbolisch de betege ling aan van de wasgelegenheid in het clubgebouw en de kleedkamers. tionale wedstrijden op de Bosbaan. De zaterdagmiddag in de Senioren B klasse met een flinke voorsprong op het Am sterdamse Tromp. De lichte Sen. B acht werd tweede achter Argo, het verschil met nummer drie Nereus bedroeg slechts een halve seconde. Eveneens ln de senior-B klasse behaalde de gestuurde vier een fraaie eerste plaats. De lichte vier moest met een derde plaats genoegen nemen. Van Njord kon alleen de twee een rede- ïyk niveau bereiken door in het elite- veld als derde te eindigen achter twee buitenlandse ploegen. Die Leijthe kan echter zeer tevreden zyn. Met de Nationale Jeugdkampioen schappen in het vooruitzicht, a.s. zondag enig optimisme sprake. Winst Peetsold en in de dubbel Henny van der Lely en Maarten Noord- man na een zeer spannende strijd een eerste plaats te veroveren. Roy Parmen- tier toonde in de skiff, dat zyn vorm groeiende is. Zyn voorwedstryd leverde geen problemen op en In de finale was hij de enige, die C. Cornaz van het Spaarne tegenstand kon bieden. VOORHOUT Aan het H Technisch Instituüut slaagde voor diploma Betoninstrukteur de heer u Gepr< Van het sinds lange tyd gespaarde geld van de jeugdleden had de jeugdcommissie een luchtfol van Altior laten maken, wat een plaats in de kantine zal krygen en door jeugdspelers in t» (Advertenties) 3 het gemeentebest zouden zyi ;oede voetballers i de vereniging. Een ry van sprekers kwam met geluk wensen en cadeaus: mr. J. J. de Jongh namens de afdeling Leiden van de KNVB, de heer Dusee namens de NKC, de heer C. Verzaal namens de voetbal vereniging TAVV en pastoor v. Rossum namens de parochie. Alle prezen de ver eniging om hun werk en sportiviteit. Namens de elftallencommissie sprak de heer G. Otto over de goede samenwer king. De eerste trainer van de vereni ging, de heer K. Bergsma, haalde de his torie nog eens op. Mr. de Jong zegde de plaquette voor de zilveren vereniging De heer P. C. Rijn gaf c gezin van kantinehouder B. Aartm een electrische klok. Voorzitter Egberts dankte in zijn slotwoor deze vereniging de goede geest vriendschap, waardoor ook alle moeil heden steeds overwonnen waardoor de vereniging groot was LUCAS LEIJDEN Nieuwe Ryn 4 Tel. 42350 Middelbaar Beroeps Onderwys, kliniseh- chemische richting: W. v. Bemmel, Bos koop, C. Bruynis, Bodegraven; E. Co- nyn, Noordwijkerhout; Y. Franken, Lei den; T. Gerritsen, Voorschoten; I. Gra- per, Benthuizen; M. Krijgsman. Katwijk aan Zee; J. Langeveld. Oegstgeest; W. Mulder. Ter Aar; H. Overgaag. Voor burg; J. Reints. Leiden; H. Reinevelil. Leiderdorp: J. Schoevaars, 's-Graven hage: R. Snijders. Leiden; W. Star, Val kenburg; E. Videier, Oegsgteest. Middelbaar Beroeps Onderwijs, analv- tisch chemische richting: R. Fauck, De Zilk; K. de Jong, Katwijk aan Zee; B v.d. Kley, Wassenaar; W. Klinkenberg. Katwijk aan Zee; A. Kouwenhoven, Was senaar; C. Lie Kin Fong, 's-Gravenhage; K. Ravensbergen, Katwijk aan Zee; K. v.d. Steen. Leiden. Hoger Beroeps Onderwys A, analytisch- chemisclie richting: T. v. Beyeren Ber gen en Henegouwen, Leiden: J v. d. Eist. Bennebroek; T. Giel, Leiden; T. v. d Horst. Haarlem; S. Oostrom, Boskoop A. v. Spronsseu. Wassenaar T. Straver Boskoop; C. Tempelman, Noordwyk; G. v. Albada, Leiden; R. Bokhorst, Nieuw Vennep; J. v. Dijk, Voorhout; R. v. Elk. Alphen a. d. Rijn; J. v. Ginhoven, Kou dekerk a. d. Rijn; L. Holsteijn, Sassen- Honders, Leidei chendam; A. Ku Zee; H. v.d. Meulen, Kouc A. Boekee, Sassenheim: K. den Elzen. Noordwykerhout; J. Müller, Bodegraven (met lof); M. Noort, Oegstgeest; G. Overvliet, Sassenheim; J. v.d. Ploeg. Noordwijk (met lof); J. Vermeer. Lisse; T. Vervark, Leiden; M. v. Vliet, Reeu- wyk; M. v. Wijk, Pijnacker. Hoger Beroepsonderwys A, klinlsch-che- mische richting: H. Brüheim, Leiden; J Effting-Bruysten, 's-Gravenhage; R. Noort. Katwijk aan Zee; A. Ransijn. Oegstgeest; E. v.d. Voort. Leiden. Hoger Beroepsonderwijs A, histocytopa- gische richting: I Abbing, Voorburg; A. Baarspul-Jacob, Delft; T. Doeswyk, Nw Vennep; R. v.d Gaag, 's-Gravenhage; N. Hogewoning, Zoeterwoude; W. Plok- ker, Noordwijk aan Zee. Scheikundig luhoratoriumasstatent: C. Erkelens, Leiden; W. Jesse, Alphen a. d. Rijn; F. Jonkers, Oegstgeest; I. Körmeling, Voorburg: T. Loosbroek, Burgerveen; VV' de Waele-v. Rooyen, Leiderdorp; P. Wingelaar, Aarlander- veen; B. v Woesik, 's-Gravenhage; H. v. Hooidonk. Leiden. Biochemisch luhoratoriumassistent B. Baars. Zoeterwoude; R. Buys, Lei- J. Hoeksema. Voorschoten (met lof); B. de Jonge. 's-Gravenhage; T. de Jonge- Bijl, 's-Gravenhage; J. Kuiper. Leiden: I. Lemmers. Voorhout; N. Logman. Rijs wijk; A. de Mol. Katwijk aan Zee; A. Mulder. Delft; A v.d. Plas. Katwyk aan Zee: W. v.d. Plas. Katwyk a. d. Rijn; O. Ros'-leur, Hazerswoude;H. Schreu der. Delft (met lof); M. v. Steenbergen. Leiderdorp; J Talens, Leiden; M. v.d. Valk, Kwintsheul; H Verbeek, Oegst geest; A. v. d. Zon, Oegstgeest. ROTTERDAM, 29 juni, Vee Totale voer 1100; 900 slachtrunderen; 200 var kens. Prijzen: slachtrunderen 525-550, 440-490, 385-425, 370-385, varkens: we gens geringe aanvoer geen notering; stieren 445-510; worstkoeien 370-390. Overzicht handel: slachtrunderen: kor- etr - slepend - onveranderd; stieren: iets styver iri prijs. vie 18-33; Doperwten 107-167; Peulen 200-410; Snijbonen 160-190, Stambonen 130-230, Tuinbonen 38-43, Kroten 17. Rode kool 42-47, Spitskool 14-38. Poste lein 26-80, Rabarber 23. Spinazie 29-57. tomaten A 560-580. id. B 590-600, id. C 520-530, id. CC 430-470, Uien 27, Meloe nen 84-190, Bloemkool A 51-89, Kom kommers 24-50, Sla 21-28, Bospeen 51- 81. Kroten 18-28, Peterseli 19-23, Radijs 12-16, Selderij 7-11, Uien 7-9.

Leidse Courant | 1970 | | pagina 3