Uiteenspattende boiler richt enorme ravage aan in villaKokmeeuw' DOOR WONDER GEEN LETSELS Honderdjarige gaf tuinfeest Henry van Teijlingen clubkampioen PIT'54 Stukken puin en staal tot ver in omtrek weg geslingerd Y anitas-schilder ijen in Leidse Lakenhal Katwijks zwembad enkele uren onder protest geopend Politie zag lijdelijk toe MARKTEN KRANTENWIJK Qeid^QoiVtcmt IDAG 15 JUNI 1970 LEIDSE COURANT PAGINA 3 Open brief burgemeester ;an der Willigen - In een open brief aan alle fan Leiden en omstreken G. C. v. d. Willigen, burge- n Leiden: Gewestgenoten, amens mijn tien ambtgenoten van Leiderdorp, Oegstgeest, Rljns- Sassenheim, Valkenburg, Voor- loten. Warmond, Wassenaar en Zoe le wil ik met medewerking van dagbladen een laatste beroep op uw ortemonnee doen voor de aktle „Help Nu!". is mijn oprechte hoop dat u van- vond van zeven uur (in Leiden zullen kwartier lang de klokken luiden) ot negen uur gelegenheid vindt naar emeentehuis of kerkgebouw in uw om- .eving te lopen om uw steentje bij te 1 ragen aan de hulpverlening aan het pleisterde Peru. Het is ons bekend dat isteren velen in de kerken aan de lan- lelijke Peru-collecte hebben bijgedragen. Natuurlijk beschouwen wij dat niet als „tegenvaller" voor onze geweste lijke aktie. Het gaat nameljjk niet om aktie, maar om de tienduizenden ilachtoffers van de natuurramp in Peru. Als voorzitter van het Gewest Leiden en burgemeester van Leiden hoop ik och dat vele gewestgenoten vanavond 7 tot 9 uur de moed kunnen op brengen iets te geven aan deze aktie. Het gaat immers niet aan om tegen- onoverzienbare ellende te zeg gen: het maakt toch niets uit. Natuurlijk naakt het uit. Daarom tot slot: Help Peru! Nu! Leiden regelt vuilverwerking met randgemeenten LEIDEN Met ingang van 1 januari 1971 zullen de gemeenten Alkemade, Leiderdorp, Oegstgeest, Sassenheim, Voorschoten, Warmond en Zoeterwoudc met de gemeente Leiden een regeling aangaan inzake vuilverwerking. Dit heeft o.m. tot gevolg, dat de vuil verbranding van Leiden aan een recht- persoonlijkheid bezittend lichaam worden overgedragen. De directie en de bediening van de gemeenschappe lijke vuilverwerkingsinrichtingen worden opgedragen aan de Dienst voor de "Rei niging. Havens en Warenmarkten. Vrijend paartje nam nat afscheid I LEIDEN Omstreeks half een vannacht is op de Houtmarkt -een auto te water geraakt met een '21-jarige jongeman uit Oude We tering en eenul7-■jarig meisje uit Leiden. Bij het afscheid nemen is een van hen tegen de versnellings pook gevallen. Beide jongelui kon den er ongedeerd uitkruipen. De auto is door een kraanwagen van de bradweer opgehaald. LEIDEN Het bestuur va Stichting Open Jeugdwerk „Leythons" heeft besloten tot liquidatie vai stichting over te gaan. De reden i: leden in het feit dat het bestuur geen mogelijkheden meer aanwezig achtte om een zinvolle inhoud aan het open jeugdwerk te geven. LEIDEN Geslaagd aan de Rijks- letterkunde de heer K. W. Radtke (Düs- universiteit: Doet.ex. Chinese taal- seldorf); Kerk-ex. mej. J. E. Arentz" (Rotterdam). uuIjfc De villa „De Kokmeeuw", die :nt op het andere in een bouwval veranderde. enkele ensemble van de harmonievereniging gezelschapsspellen neergezet, terwjjl „Benvenuto". Het grote kampvuur ?n voor de toch bracht naast de begeeide warmte van vloeibare stof- deze kille zomeravond ook voor iedereen aangenaam maken, een stuk jeugdsentiment. Aan het einde mochten een driehonderd bezoekers be- Grote aftrek had het braden van stukjes van de avond werd door voorzitter H. groeten, die na een hartelijk ontvangst vlees boven de gloeiende houtskool, Boom de familie Begeer bedankt voor wandelend waarbij door menigeen na het verbran- de gastvrijheid. Als voorproefje op een i de nacht den van de vingers ook nog de con- eventueel te openen zwembad in Voor de sumptie van niet helemaal gaar ge- schoten namen enige deelnemers VOORSCHOTEN Het honderdjarige maak. In de openlucht Nut te Voorschoten besloot zaterdag avond de eeuwfeestviering met een groot kraampjes aanwezig v tuinfeest in 't park „Berhice". Gast- wel onmisbare vaste heer mr. S. A. C. Begeer en echtgenote fen, die het leven z de bungalow, spelend de avond en een stukje va doorbrachten in het park, paden verlicht werden door kaarslichtjes roosterd vlees volgde, en velen kans kregen de eerste rozen te Hoogtepunten van het tuinfeest zien in de inmiddels bekende rozentuin de aankomst van „Berbice". Er bestond volop gelegenheid tot duik in de vijver, 't Nut wil de tweede ingaan met verschillende intenties, an de toneelgroep in een één daarvan is een zwembad voor Voor oude sjees en het midzomernachtvuur. schoten. Nadat ok de voorzitter nattig- De toneelgroep in boerendracht voerde heid van de vijver gevoeld had, werd het enige volksdansen uit, begeleid door een tuinfeest gesloten. ZOETERWOUDE De meest succes volle deelnemer aan de gisteren gehou den clubkampioenschappen van de tafel tennisvereniging PIT '54 was ongetwij feld Henry van Teylingen. In alle cate gorieën wist hy tol de finales door te dringen en te zegevieren. De meest waardevolle titel was die in het heren-enkelspel welke echter ook het meeste moeite kostte. Na zijn over winning in de poule (andere winnaars waren Dobrony, Van Veen en Heems kerk en Kas Koemans) stuitte Van Teij lingen op zware tegenstand van Ks Koemans en moest het onderspit delven.' Koemans bereikte daarna ongeslagen de finale. Zijn tegenstander daarin werdHenry van Teijlingen, die daarvoor de veel langere weg van de herkansingen moest afleggen en daarin achtereenvolgens afrekende met Dobro ny. Heemskerk en Van Veen. In de eerste game van de finale won Koemans, maar moest de volgende twee afstaan aan Teijlingen (de beslissende derde met 21-12). De enkelspelkampioen eiste daarna met Gerard Verhagen ook de titel in het dubbel op door de combinatie Henk van Veen/Theo v. d. Helm te kloppen. In het gemengd dubbel zegevierde Henry van Teijlingen met Anneke Koek over Coby Verhagen-v. d. Helm/Henk van De strijd bij de dames werd beheerst door het duo Marian v. d. Helm-Anneke Koek. De finale was een reprise van vorig jaar en ook nu weer kwam de titel terecht bij Marian die met de duidelijke cijfers 10 en 13 aantoonde haar zenuwen beter in bedwang te heb ben dan haar rivale. Samen zegevierden zij in het dames-dubbel over Ans Boot- Kraan en Coby Verhagen-v. d. Helm. Peter v. d. Salm had drie games nodig om in de finale enkel jongens Wim den Elzen de baas te blijven. In de slotpar- tijen om het algeheel clubkampioen schap klopte Henry van Teijlingen- ge makkelijk Peter van der Salm en boekte tot slot een vlotte overwinning op Ma- riah Van der Helm. Na afloop reikte voorzitter J. G. M. v. d. Helm de prijzen uit. Het bleef echter niet by de trofeeën \an dit toer nooi. De seizoenprijs voor het hoogste percentage bij de senioren in de afge lopen competitie ging naar Henk van Veen. die by zijn vertrek naar Aker sloot tevens werd benoemd tot erelid. De onderscheiding voor het hoogste per centage bij de junioren ging naar Pe ter v. d. Salm. (ADVERTENTIE) iV M F cassettes LUCAS VAN LEIJDEN Nieuwe Rijn 4 Tel. 42350 Tropenrooster op Leidse scholen weer ten einde LEIDEN Een 18-jarige tuinders knecht uit Stompwijk en een 19-jarige chauffelr uit Zoeterwoude zijn vannacht aangehouden voor een dubbele fietsen diefstal op de Oude Rijn. Een van de fietsen hadden zij nog in hun bezit bij de aanhouding, de andere hadden zij in het water gegooid. Deze fiets is inmid dels opgedregd. NOORDWIJK De bewoners van de Noordwijkse villawijk „De Zuid" werden gistermorgen omstreeks half acht op geschrikt door een hevige knal. Op hetzelfde moment vlo gen van de riante villa „De Kokmeeuw" aan de Rembrandt- weg brokstukken steen en glasscherven naar buiten, ge paard gaande met een wolk van cement en stof. De gevel van de aan de oostzijde van het pand gelegen keuken bleek volledig weggeslagen, terwijl de balken van de daarboven gelegen slaapkamer dreigend boven de puinhoop in de keuken hingen. Als een stukje tragiek stond daar temidden van de ravage een door de luchtdruk opengezogen ijskast met een rijtje eieren in het rek, allen nog heel Aanvankelijk dacht men aan een gas ontploffing, doch bij een door technici van de gemeentebedrijven en de recher che ingesetl donderzoek kwam vast te staan, dat de boiler in de keuken uit elkaar was gesprongen. Vermoed wordt, dat de thermostaat van de boilerinstal latie niet goed heeft gefunctioneerd, waardoor een zodanige oververhitting van het water is ontstaan, dat de wan den van de boiler de ontwikkelde druk niet hebben kunnen doorstaan. De mantel van het apparaat werd later geheel verwrongen uit het puin tevoor schijn gehaald, terwijl een stuk van de gevelmuur, ter grootte van ongeveer 50 bij 60 cm. waaraan de boiler bevestigd was geweest, meters verder in de duinen lag. Puinbrokken, hout en glas waren tot ver in de omgeving weggeslingerd. De villa, toebehorend aan de familie Kok uit Leiden, was als vakantieverblijf in gebruik bij de echtparen Schlatmann en Krieger uit Bloemendaal en hun vijf kinderen in de leeftijd van twee tot zes jaar. Wonder boven wonder liep geen van hen enige letsel op. Zij werden wakker van de klap, welke vergezeld ging met het lawaai van val lende spiegels en glaswerk, openklappen de deuren en een stofwolk. Drie jiinderen de familie Schlattmann bevonden de,slaapkamer bpven cle keuken, rstond te hulp gesnelde Duitse gast uit een der nabijgelegen villa's, klom op blote voeten over de puinhoop en haalde de uiteraard hevig geschrok- kens kleuters naar buiten, waarna zij bij omwonenden een gastvrij onderdak vonden. Het bedrag van de schade aan de villa staat nog niet vast. maar zal zeker in de tienduizenden guldens belopen. hal te Leiden onder de titel: „IJdelheid der ydeiheden" een zoniertentoonstclling gehouden van Hollandse Vanitasvoorstel- lingen uit de 17de eeuw. De bekende tekst uit het Oud-Testamen- tische boek Prediker is voor menige ze ventiende eeuwse schilder het uitgangs punt geweest bij het vervaardigen van stillevens en andere voorstellingen, waar- T. Pollman ten grave gedragen OEGSTGEEST/LEIDEN Zaterdag morgen is de heer J. Pollmann op Rhijnhof ten grave gedragen. Hij be reikte de leeftijd van 73 jaar. Gedu rende zijn leven genoot hij in de Sleu telstad een grote bekendheid. Vooral in Docoskringen als Oom Joop. Velen her inneren zich zijn opgeruimde geest en gevoel voor humor. Jarenlang was de heer Pollmann secretaris van de jeugd commissie van de KNVB te Leiden. H(j wist vele kontakten te leggen tussen plaatselijke voetbalclubs waaruit o.m. de Stedentoernooien voor junioren ont stonden. Voor Docos trad de heer Poll mann enkele jaren op als secretaris van het hoofdbestuur tentijde dat deze voetbalvereniging nog diverse afdelin gen telde. De KNVB benoemde hem tot erelid van verdienste. Naast de aktiviteiten voor de sport, maakte de heer Pollmann tevens nog geruime tijd deel uit van het college van kollektanten van de Petruskerk thans brandweerke.; gebrug dood. Ook geleerdheid, rijkdom, het ver zamelen van schone zaken en allerlei aardse genoegens worden ontmaskerd. Vrijwel alle Hollandse schilders uit de zeventiende eeuw hebben werd gemaakt met een dergelijke betekenis. Een aantal uitgesproken voorbeelden van dit genre van o.m. Rembrandt, Dou, Lievens, Jan Davidsz. de Heem, Jan Miense Molenaer en Pieter Claesz. uit binnen- en buiten landse particuliere en openbare ver zamelingen is tot 23 augustus in de La kenhal te zien. Geslaagden zieken verpleging aan AZL LEIDEN Geslaagd voor het diploma ziekenverpleging aan het Academisch Ziekenhuis: J. A. Admiraal; J. A. Au- gusteijn; C. Buitelaar; L. U. M. H. O. Dierks; J. M. v. Elk; G. A. Fontijn; W. A. C. M. Filippo-v. Gooi; E. D. v. d. Hoek; M. T. A. M. Keet; A. H. Groe- neveld-Kruijs; A. A. M. v. Hussen-Leen- ders; E. M. Odendaal; A. M. B. Caste- lein-Poldermans; N. G. W. Rodenburg; E. A. Verdoes. Voorscbotense brandweer naar nat. kampioenschap VOORSCHOTEN/WASSENAAR Een ploeg van de Voorschotense vrijwillige brandweer heeft zaterdagmiddag in Maasdam tijdens provinciale wedstrijden in de P.A.S.-klasse een eerste prijs be haald. de Lan- Nummer 3 werd de brandweer van Was- van de J senaar met 781 punten en een gemid- l'erde Order der Franciscanen. In de delde van 8,38. Beide mogen deelnemen heer Pollmann is een goed mens heenge- aan de landskampioenschappen, die in gaan die de naastenliefde op een eigen. 1 Vlaardingen gehouden zullen worden, blijde wjjze in de praktijk bracht. Moge i De ploeg uit Voorschoten stond onder zijn echtgenote en nabestaanden daar leiding van hoofdbrandmeester Th. Oor- teel troost en kracht uit putten. I scho.t Problemen bij De Spiders door dienstplicht ZOETERWOUDE De veelge vraagde Zoeterwoudse beatgroep De Spiders zit danig in de proble men. Vier van de momenteel zes leden tellende formatie hebben een oproep in huis voor nülitaire dienst. Dick Leugering inmiddels uitstel gekregen wegens studie maar de drie anderen, Nico en Ge rard Wolvers en Martin Vinke- stejjn, zullen op 22 juli de wapen rok moeten aantrekken. Bovendien heeft de derde Wolvers in dit gezelschap. Piet besloten er een streep onder te zetten. Daar om heeft het optreden van gister avond in het Don Boscohuis, waar de K.P.J. van Hazerswoude dorp een sporttournooi afsloot met een beatavond, een voorlopige stop in geluid. Het was overgens wel een druk weekeinde, waarin men za terdagavond speelde in 't Utrecht se Cabauw en zondagmrogen de zeer druk bezette jongerenmis in de Christus Dienaarkerk hielp ver zorgen. Overigens betekent dit niet het einde. Dick Leugering en sinds enige maanden aan de groep ver bonden organist met klassieke op leiding, Cees van Haaster, zullen trachten de zaak draaiende te hou den. Als de basisopleiding van de militairen in spé er op zit hoopt men ip h9t w-eekqiifA weerde optye- den. Er is daar voor alweer een eerste contract getekend voor Haastrecht. Als de soldaten dan maar geen licht of verzwaard op- KATWIJK Katwijks zwembad „De Miereweide" is voor de tweede achter eenvolgende keer op zondag gekraakt. De hoop van de autoriteiten, dat liet bjj de gebeurtenissen van vorige week zou blyven is gisteren wel vervlogen, want liet aantal krakers was het drievoudige van dat van vorige week omstreeks twee honderd. Opmerkelijk was gisteren het optreden van de politie. Om ongeveer 'twaalf uur waren er twee politi.sen in burger by het zwembad. De algemene verwachting was, dat zodra daar aanleiding toe zou zijn dit tweetal onmiddellijk versterking 1 zou krijgen. Dat gebeurde echter niet. Want toen de „aanval" op het bad een maal begonnen was en een aantal jon geren over de muur geklommen waren, werd er niet om versterking gevraagd. Integendeel, de hekken werden door zwembad-directeur Diok Timmermans geopend. De heer Timmermans zei hierover: „Ik heb het zwembad onder protest geopend om vernielingen te voorkomen. Boven dien is de lol er voor een heleboel krakers duidelijk af als het zo gemak kelijk wordt gemaakt." Over het niet-lngr(jpen van Katwijks politie zei de burgemeester, de heer Vermeulen, ons desgevraagd: „Wij willen relletjes zoveel mogelijk ver mijden. De 25 politiemannen die ik hier tot mijn beschikking heb, kunnen tegen oen goed georganiseerde grote groep „krakers" toch niet zoveel uitrichten, en daarom hebben wy voor deze weg ge kozen. Echt, grote moeilijkheden zie ik echter deze zomer In het verschiet. Dan zijn er grote groepen jongeren van bui tenaf in Katwijk en dan kan het wel eens uit de hand gaan lopen." Joyriders na kraken auto's gearresteerd LEIDEN Vannacht zyn een 24-jarige sti i it maker uit Zoeterwoude en een 17-jarige voeger uit Leiden gearresteerd voor joyriding en poging tot joyriding. Na cafébezoek in de Breestraat hadden zij een auto gekraakt, waarmee ze naai de Kanaalweg reden. Daar raakte de auto onklaar. Op de Kanaalweg pro beerden zij een tweede auto open te breken. Dit gelukte wel, maar de auto wilde niet rijden. Over de kraak van deze auto kwam een melding binnen. De jongelui konden in de buurt worden aan gehouden. Brandende geisers in Leiden niet gevaarlijk LEIDEN In antwoord op vragen van het raadslid mevrouw Kerling- Simons met betrekking tot publikaties over vergiftigingen veroorzaakt door brandende keukengeisers delen b. en w. mede, niet bijzonder verontrust te zyn door de publikatie. De metingen in Enschede nameiyk werden verricht tcr- wyi de keukens voortdurend afgesloten werden gehouden. Onder deze tamelijk ongunstige omstandigheden werden in 8 van de 306 onderzochte gevallen con centraties koolmonoxyde vastgesteld, die hij een vrij langdurig verblijf in de keuken lichte hoofdpijnverschijnselen zouden hebben teweeggebracht. By ed komst van het aardgas in Leiden werden de keukengeisers zonodig voor zien va nnieuwe branders of waar dit niet mogelijk bleek vervangen door nieuwe geisers. Bij die gelegenheid werden alle ruimten met keukengeisers gecontroleerd op de aanwezigheid van behoorlijke ventilatie, waarby er spe ciaal op werd gelet, dat de goede wer king behouden bleef bij gesloten deuren Aan informatie met betrekking tot eventueel vergiftigingsgevaar van keu kengeisers bestaat gelet op het bo venstaande volgens b en w. geen behoefte. Waar het hier vooral een kwestie van onderhoud betreft, zullen echter de stedeiyke fabrieken van gas en elektriciteit zich in een rondschry- ven tot de eigenaren van de geisers wenden, waarby in het bijzonder zal worden gewezen op de noodzaak van periodiek deskundig onderhoud. LEIDEN Zaterdagmiddag is op de markt een damestasje met o-a. 300,- ontvreemd. Een 64-jarige Leidsendamse had de tas even op een stalletje ge plaatst. Toen zij doorliep, vergat zy de tas, die dan ook prompt verdween. Viswedstrijd voor personeels verenigingen LEIDEN Zaterdag werd in d© Vliet langs het Delftse Jaagpad de jaariykse viswedstrijd gehouden van het „Samen werkingsverband van diverse Leidse Per- soneels-Verenigingen en Het LeJdse Volkshuis". Aan dit evenement namen 19 verenigingen deel, niet 5 vissers ©n 1 controleur. De wedstryd werd georga niseerd met medewerking van de Leidse Hengel Competitie en de Leidse Henge laars Bond. Gevist werd om verenigingsprijzen. met als hoogste de wisselbeker die destijds door prof. dr. L. de Klerk (voorz. Be stuur Stichting Het Leidse Volkshuis) ter beschikking werd gesteld: hy reikte nu ook de prijzen uit. In totaal werden 195 vissen verschalkt met een gezamen- ïyke lengte van ruim 35 meter. Uitslag: le pr. Katw. Kalkzandsteen fabriek 819 cm, 2 Konnigsveld 620, 3 Oosthoek 406,5. 4 KNG 380, 5 A. W. Sijthoff 262,5, 6 Gem. Rein. O.D. 254,5, 7 Fasson 241,5, 8 v. Kempen Begeer 187,0, 9 L. Wolspinnerij 67,5 cm. Grootste vis: dhr. H. Pauw (Kon.veld) 35 cm. Persoonlijke pr.: 1 J. Laterveer (KKF) 427 cm, 2 H. Masurel (Kon.veld) 258, 3 W. v. As (Sijthoff) 141, 4 J. Schouten (Fasson) 137. 5 Roclandse (KNG) 135,5. Kontroleursprys: H. v. Benthum (Syth.) gemeten 580 cm. LEIDEN Visclub OASE (voorheen Royal) viste de eerste wedstrijd van het nielwe seizoen in de Ringvaart (Nieuwe Wetering), de vangst was matig. De uitslag: 1. F. Schoutens 975 gr., 10st.; 2. P. v. Vliet 950-8 (gr. Bliek); 3. J. Leuering 875-10; 4. J. Gommans 485-3; 5. Hemessen 480-7; 6. Weber 480-7; 7. De Ridder 445-6; 8. Krabbe 420-2 9. v. Apeldoorn 415-3; 10. B. Keyzer 265-5. Revisiekosten elektrische installaties LEIDEN ..iul ueirekKing tot vragen van liet raadslid van Baaien inzake ver goeding van de Kosten van revisie van eieKtrische installaties ln woningwet woningen delen b en w mede, dat het college bij de op 5 maart 1970 door b en w gegeven macnuging tot uitvoering van net reviseren en uitoreiden van de elek trische installaties ln de 197 woningen van de complexen III tot en met VT van de woning oouwvereniging Eensgezind- neid het bestuur van die vereniging heeft medegedeeld, dat van het totaalbedrag van de kosten, groot plm. 110.000, 12<c of mm. 13.200,als kosten van veroetering zijn aan te merken, welk oedrag door tie huurders in de vorm van een maandelijkse vergoeding zal moeten worden gedekt. Genoemd bestuur meende in het belang van de betrokken huurders te handelen door hen in de gelegenheid te stellen de kosten van verbetering ineens of in terrnjnen te voldoen, hetgeen naar de mening van dat bestuur voordeliger zou zyn dan toepassing van artikel 10 »ran het Besluit bijzonder huurpryzen. Aangezien achteraf bleek, dat in een analoog geval van de huurders geen ver goeding als hiervoor bedoeld was ge vraagd, heeft nader overleg er toe geleid, dat b en w het bestuur van de woning bouwvereniging Eensgezindheid op 28 april 1970 hebben bericht, dat van het vragen van enige vergoeding van de huurders kan worden afgezien. By cir culaire van dezelfde datum heeft ge noemd bestuur de bewoners dienovereen komstig ingelicht. LEIDEN, 15 juni. Groente Aardbeien 62-73, aardappelen 82-91, andijvie 31-49, doperwten 1.12, peulen 1.00-2.50, snij bonen 1.90-2.40, stambonen 3.80-4.10, tuinbonen 1.14-1.19, kroten 69, spitskool 34-50, postelein 28-49, rabarber 17-40, spinazie 52-60, komkommers 22-34, to maten A 4.40-9.80, id. B 10.00-10.10, id. C 8.6Ó-8.80, id. CC 7.00-7.50, waspeen 37-1.03, sla 21-27, bospeen 52-87, kroten 20-35, peterselie 17-18, radijs 21, selderij 20-22, uien 42. ROTTERDAM, 15 juni Vee Aan voer totaal 1058, slachtrunderen 901, varkens 157, slachtrunderen 5.40-5.65, 4.50-5.00, 3.95-4.35, 3.75-3.90; varkens: geen notering, stieren 4.40-5.00, worst koeien 3.75-3.95, slachtrunderen: minder, lui, iets lager; varkens: klein, vlug, geen notering wegens te geringe aanvoer. AMSTERDAM, 15 juni. Vee Aanvoer 135 stuks: prijs 4.00-5.60; handel zeer kalm. Varkens 66 stuks, prys 3.00-3.05; handel beperkt. Prys lager. BEPS JE 15 JAAR... lopen, kom dan even bij ons op kantoor langs. PAPENGRACHl 32 TELEFOON 01710-20935 l

Leidse Courant | 1970 | | pagina 3