Wilma en Riet v. d. Berg maken van ,Gouden Spike' familiefeest Hans Keizer nieuwe districtskampioen Noordwijk een kwartier na rust op winst Winnares Wilma voor zesde maal 11,4 op de 100 meter Wim Rijsbergen naar P.E.C. Van der .Capellen mentaal sterk Mieke v. Doorn springt Nederlands jeugdrecord Y.Y. Woubrugge wint twee bekers Gouden Spike in cijfers B& W-beker voor Bodegraven JiM» Roodwitten schakelen DOTO-schutter kundig uit SPORTBIJLAGE MAANDAG 15 JUNI 1970 LEIDEN Dat de Gouden Spike 1970 in huize v. d. Berg terecht zou komen was geen probleem. Daar kon nauwelijks twijfel over bestaan. Maar of het kleinood toekwam aan Wilma dan wel aan haar vijf jaar jongere, 17-jarige zus Riet, daar schenen de organi satoren van Holland en de vorige winnaars van deze trofee, uitgezonderd Els van Noorduyn (1967 en 1969) en llja Keizer (1968), die zelf aktief waren, geen oplossing voor te hebben. Zelfs nog niet toen in de Leidse Hout NSF- (Van redacteuren) voorzitter jhr. Feith de prijzen uitreikte. Wilma, die tweemaal haar nationale record op de 100 meter evenaarde met 11,4 seconde of Riet, die vorige week in Brasschaat tweetiende seconde onder het Nederlandse meisjesrecord bleef. Toen kon het niet erkend worden, omdat Riet in België haar prestatie in damesmilieu realiseerde. Zaterdag toonde zij aan dat het geen toeval was. Opnieuw bleef zij onder de Btj het gassen naar de winnaar viel even de naam van Bram Wassenaar, de 800 meter-loper van AV'23. In een sterk ge lopen race benaderde hij het record van Ray van Asten (1.48.6) tot op 1,4 sec. na een taktisch sterk gelopen race. Aan vankelijk werd het veld aangevoerd door Theo Middelkoop, eveneens van AV'23. V en LTC'er Wijnand Bladt verdrong hem eerst van de eerste plaats, maai' tegen het geweld van Wassenaar was hij op de laatste honderd meter duidelijk niet bestand: 1.50 voor Wassenaar en 1.51.6 voor Bladt. In de andere serie bleef Fred van Herpen, die noemens waardige tegenstand moest ontberen ■teken op 1.53.0. Enerverend verliep ook dit nummer bij de dames op welke af stand het een Spartaanse aangelegenheid werd. Grootste favoriete Elly Ernest van Thor, die vorige week in Brasschaat het ■eizoenrecord bepaalde op 2.07.5 mocht een ronde het veld aanvoeren. Daarna sprong llja Keizer Laman onweerstaan baar over haar heen. De Gouden Spike winnares van 1968 zou finishen in 2.07.5, verrassend gevolgd door clubgenote Joke v. d. Stelt. Het in Aalsmeer wonende 21- jarige meisje liet 2.08.4 noteren. Daarmee niet alleen troeven als Elly Ernest en Els Gommers achter zich houdend, maar tevens weer iets van haar persoonlijk record dat vorig jaar nog op 2.13.2 stond afknabbelend. Meer inzicht Blonde Joke na afloop: „Ik moet me nog waarmaken. Men kent me nog niet zo goed. Vandaar dat ik vorige week ook geen uitnodiging heb gekregen om te starten in Brasschaat. Maar ik zie wel goede kansen voor mezelf dit sei zoen ik ben verstandiger geworden. Vroe ger spurtte ik altijd als een bezetene 11,9 seconde, het record van Lenie Boele, zij het ditmaal slechts ééntiende seconde. Te weinig voor de Gouden Spike. Die ging naar Wilma, die dit seizoen In staat lijkt eindelijk een scherpere tijd op de chrono's te brengen. In Uden traint het duo v. d. Berg er hard voor. Bedriegt de schijn niet dan kan de honderd meter binnen afzienbare tijd in ons land een familieaangelegenheid worden. Riet, die ten opzichte van vorig jaar reeds 0,4 seconde heeft gewonnen, is daartoe hard op weg. permitteren bijna een meter van haar nationale record (17.15 m) verwijderd te blijven, want met haar stoot van 16.32 bleef zij „concurrente" Mieke van Ran- gelrooy ruim anderhalve meter voor. Ook in de hoogspringbak waar de laatste jaren steeds Ben Lesterhuis aanvallen ondernam op zijn record, was het stil. Dit jaar was het het domein van de dames, van wie A. Meijer van Sagitta tot 1.60 meter reikte. Goede prestaties waren er wel van Piet Olofsen, die de speer 70.54 wierp, gevolgd door Jan van Heek met 67.05 meter. Bert Krijnen benaderde het polstokhoogrecord tot op twintig centimeter. Zijn 4.30 meter lever de de tweede plaats op achter de Duitser Beckers, die 4.65 bedwong. AV Holland moest een stunt van het programma afvoeren. Triomfan telijk was aangekondigd dat de Gouden Spike door parachutesprin gers zou worden aangevoerd. En kele uren voor de aanvang van de wedstrijd liet vliegveld Valkenburg merkwaardigerwijs weten dat het vliegverkeer deze zaterdagmiddag te intensief was, waardoor te veel risico zou worden gelopen. Voor Wilma v. d. Berg viel het geluk dan ook niet uit de lucht. Daarvoor was zij trouwens te zeer favoriet voor de Spike. Wilma v. d. Berg LEIDEN/ZWOLLE Wim Rijsbergen, de 18-jarige middenvelder van Rooden- burg en aanvoerder van het UEFA- jeugdelftal, zal het komende seizoen uil- komen voor tweede divisieclub PEC. Rysbergen heeft by de Zwolse club, die getraind wordt door oud-Roodenburg- oefeiuueester Pini v. d. Meent, een één jarig contract geteken.d Na boeiende finale tegen Dick Bouman weg. Nu bekijk ik het wat beter." Dat Joke zich enkele malen liet insluiten wijst erop dat er aan de taktiek nog het een en ander mankeert. Dat was ook de reden dat llja Keizer buiten haar bereik bleef. In de eerste ronde had Joke teveel energie moeten verbruiken. Aangezien Joke niet in Lisse woont is ze tijdens vijf van de zes trainingen per week op zichzelf aangewezen: „Alleen trainen maakt je mentaal sterker. Je moet har der zijn voor jezelf. Als ik wat afzwak jaagt mijn vriend Wim van Gerven me wel op." Het Spartaanse paar was zater dagmiddag opvallend eensgezind. Ook Van Gerven eindigde namelijk als twee de, zij het na een heel wat spectaculair- Wim van Gerven Op de 300 meter draaide Wim aanvan kelijk zeer stroef. „De eerste drie ronden zat ik helemaal vast. Daarna ging het 9 Wim Slykhuis feliciteert de ais derde gefinishte De Ruiter op de drieduizend meter. In het midden: winnaar Rinus de Sclüpper, reehts Spartaan Wim van Gerven, die als tweede eindigde. beter. Ik schijn te moeten leren in de middenmoot te kunnen lopen." Het her stel van Wim kwam nog juist op tijd. Nog voor het verstrijken van de 2e kilo meter (tijd 5.39) viel er een gat tussen een kopgroep je van drie man (Rinus de Schipper van Fortis, H. de Ruiter (CIKO '66) en K. de Rliter van AV'34), waarna De Schipper zich krachtig losmaakte en vlot enkele tientallen meters pakte. Van Gerven hervond zich met nog driehon derd meter te gaan, passeerde zonder moeite de beide De Ruiters en begon toen de zinloze achtervolging op De Schipper in te zetten. De Lissenaar mocht dan nog over de meeste krachten beschikken, de sprong die hij moest ma ken was in zo'n kort tijdsbestek niet te realiseren. Boeiende sprint In tegenstelling tot de 400 meter, die Rein v. d. Heuvel in 47,8 sec. moeiteloos won, bood de 100 meter een fascinerend weegevecht tussen indoorkampioen Eddy Monsels van Holland en Ad de Jong van Diomedon, die met 10,6 de snelste serie- tijd had verwezenlijkt. Beide sprinters j gingen bijna gelijktijdig over de finish. Voor beiden werd 10,6 afgedrukt. Na j uitvoerig overleg werd De Jong als win- naar aangewezen. Als troostprijs was er voor Monsels" de beloning voor de beste Leidse prestatie, een van de prijzen tijdens het voor de eerste maal gesponsorde „Hollandfeest". Op het middenveld waar de technische nummers werden afgewerkt was het vrij i rustig. Els van Noorduyn kon het zich WOl'BRUGGE Aan een zaterdag in de Woerdense Verlaat gehouden voet baltoernooi, georganiseerd door de ver- engiing Sportief, namen ook twee elf tallen van Woubrugge deel. Het eerste en vyfde elftal veroverden respectieve lijk de tweede en derde prijs. Het onlangs opgerichte dameselftal van Woubrugge versloeg in Alphen a. d. Rijn de dameseltallen van Alphia 1 en 2 met 3-0 en 4-1. De dames werden be loond met een vaantje. 400 meter horden heren (2 series op tijd) 1 H. Dost, Fortis 54.5 esc. 2 M. Drenth, Unitas 55.-; 3 G. Beir, KMA 55.5, J. Drent, Metro 56.5. Finale 800 meter dames: 1 I. Keizer- Laman, Spartaan 2.07.5, 2 J. v.d. Stelt Spartaan 2.08.4, 3 E. Gommers, Uni tas 2.08.8. Hoogspringen dames: 1 A. Meijer, Sa gitta 1.60 m; 2 M. Valkenberg. DEM 1.55, 3 M. v.d. Raadt, RK Holland 1.50 5 M. v.d. Harg, Bataven 1.40 meter. Kogelstoten dames: 1 Evv. Noorduyn Sagitta 16.32 m. 2 M. v. Rangelrooy, Haag '68 14.74, 3 M. Valkenberg, DEM 13.35 m. Speerwerpen Heren: 1 P. Olofsen, Hollandia 70.54 m. 2 J. v. Heek, Spar taan 67.05 m. 3 A. Slaman, AC 63 58 7 H.Frauenfelder, Holland 56.86. 1500 meter Jongens A: 1 K. v.d. Heul AV Schoonhoven 4.02.9 min. 2 L. Roosjen, PSV 4.04.6, 3 Tingen, Nurmi 4.05.1; 8 J. Grimbergen, Spartaan 4.08.8; 12 C. v. Rooden, Bataven 4.12.8. Finale 100 meter Meisjes A: 1 R. v.d. Berg, D eKeien 11.8 sec. (nieuw Ned. record); 2 H. Vooys, Olympia '48 12.-, 3 J. v.d. Meyden, Thor 12.5, 4 I. Wun- derink, AV '23 12.6, 5 E. Wink, AV Leiden 13.4, 6 M. Bruinsma, AV Lei den 13.6. 800 meter Heren: 1 A. Wassenaar AV '23 1.50.0 min. 2 W. Bladt, V L TC 1.51.6; 3 L. Boverman, AV '23 1.51.8, 7 F. van Herpen, Spartaan 1.53.0. Finale 400 meter Heren: 1 R. v.d. Heuvel. AVR 47,8 sec. 2 M. Moser. Coubertin 48,3, 3 T. v.d. Golberg, PSV 48.4. Finale 400 meter Jongens A: 1 L. Franssen, De Keien 48,9 sec. 2 E. v. Kruchten, AAC '61 50,6, 3 P. van Urkdam. Siomo 50.9, 6 H. Frauenfel- der. Holland 54,3. Polsstokhoogspringen Heren: 1 M. Beckers, ATV Düsseldorf 4.65 m. 2 B. Krjjnen, GAC 4.30 m. 3 R. Dellensen AAC 4.20 m. Finale 100 meter Dames: 1 W. v.d. Berg, De Keien 11,4 sec. (even. Ned. ree 2 T. Ruth GAC 11.9. 3 J. Rade maker PSV 11.9. Verspringen Heren: 1 D. Brouwer. AAC 7.12 m. 2 R. v. Wilgen, Sparta 7.09 m; 3 P. v. Wijk, Sprint 7.07 m. Finale 3000 meter Heren: 1 R. de Schipper, Fortis 8.26 min 2 W. v. Gerven. Spartaan 8.29.6. 3 H. de Rui ter. Ciko '66 8.31.6. 4 K. de Ruiter AV '34 8-33.2. 5 P. Beelen, Spartaan 8.35.8. LEIDEN Katerdag werden voor een talrijk publiek de finales van de dis trictskampioenschappen op de banen van Unicum verspeeld. Hans Keizer werd de nieuwe districtskampioen na een ener verende finale tegen Dick Bouman. In de eerste set leek het er helemaal niet op, dat Keizer zou triomferen. Lick Bouman startte namelijk overdonderend en met scherpe drives en prachtige vol leys bereikte hy een 4-1 voorsprong. Hans Keizer, tennlsleraar in Voorscho ten, ging toen echter nauwkeuriger ver dedigen en uiterst secuur op de baseline spelend, daarbij gebruik makend van fantastische lobs, werkte hjj de achter stand geheel weg om vervolgens mei 10-8 de eerste set te grijpen. Ook in de twedee reeks ging de strijd tot 7-7 gelijk op. Fantastisch op de aan val spelend, drukte Dick Bouman toer. door en met 9-7 bracht hfl de stand weer op gelijke hoogte. In de beslissende reeks gaf de betere conditie van Hans Keizer, die dagelijks op de baan staat, de doorslag en met 6-4 moest Dick Bouman. die last van kramp kreeg, zien gewonnen geven. Bij de dames was de strijd lang niet zo enerverend. Milou Penseel, die krachtig tennis speelt, gepaard gaande met een goede techniek, gaf hier Koosje v. Leeu wen geen enkele kans. In twee sets was de zaak hier snel bekeken. In de finale van het heren-enkel C toon de Arnold v. d. Capellen een sterke men taliteit te bezitten. In eerste instantie leek de over een geweldig slagenreper toire beschikkende Arnold v. d. Capellen de finale snel in zijn voordeel te beslis sen, Bij de stand 6-2, 4-2 kwam Paul Klever echter goed terug en veelvuldig scorend met zijn geweldige backhand, eiste hy met 6-4 de tweede set voor zich op. In de beslissende reeks stoomde Paul Klever goed door om op 5-3, 40-15 drie matchpoints te krijgen. De gewel dig vechtende Arnold v. d. Capellen bleef echter kalm en de anders zo feilloze backhand van Paul Klever deed de rest. Vooral met hoge ballen op zijn backhand wist hij zich geen raad meer en snel werd het 6-5 voor Arnold. Paul Klever vocht nog even goed terug en wist de stand tot 8-8 in evenwicht te houden. Toen kwam echter tot uiting dat Paul Klever aangeslagen was en met 10-8 be haalde Arnold v. d. Capellen zijn eerste zege op Paul Klever, ypn wie hij nog nooit eerder gewonnen had. Het dames-enkel C leverde een over winning op voor Mirjam Mulder, die veel meer durfde te tennissen dan Carla Fok, die zich louter beperkte tot het terugbrengen van de bal. Met 6-3 6-3 kwam hier het einde van een van de kant van Mirjam Mulder goed, met veel vaart, gespeelde wedstrijd. Na al deze finales bedankte de voor zitter van het district Leiden, de heer H. Mulder, de wedstrijdleiding, bestaan de uit Lodewyk en Paul Kallenberg, voor hun vlekkeloze leiding en de heer en mevr. Goedraad voor hun goede zorgen. Tot slot reikte hij de geheel nieuwe bo kalen uit en besloot aldus op waardige wyze dit zo succesvol verlopen dlstricts- toemooi. De gedetailleerde uitslagen zijn: D.E.B., finale: M. Penseel-K. v. Leeuwen 6-2 6-1. H.E.B.. kwartfinale: .1 Temminck-C Koole 7-5 8-6: halve fniales: J. Keizer- J. Temminck 2-6 6-2 6-3. D Bouman- J. de Groot 6-4 6-4: finale: J. Keizer-D. Bouman 10-8 7-9 6-4. D.E.C., halve finales: C Fok-mevr. C. v. d. Linden 7-5 6-3. Mi. Mulder-E. San ders 6-2 3-6 6-1; finale: Mi. Mulder-C. Fok 6-3 6-3. H.E.C., halve finales: A. v. d. Capellen- E. Modderman 6-36 -2, P. Klever-B. J. Groot 6-3 2-66 -3; finale: A. v.d. Ca- pellen-P. Klever 6-2 4-6 10-8. v? ??Ti~ 'r rr '<?r IV —r-:- i ...V- A if-': BODEGRAVEN Voor de B en W- beker speelde bekerhouder ESTO tegen „buurman" Bodegraven. Door een 2-1 overwinning heeft Bodegraven de beker in bezit gekregen. De zege is echter zeer geflatteerd, daar ESTO zeker de zege liad verdiend door verrassende aanvallen en een byna constant offensief. Beide doelpunten waren geschenken. Het eerste kwam na een solo van Weerden- burg, die fraai raak schoot (0-1). Dit was ook de ruststand. Toen v. Keppelsluis de bal wilde terug spelen plaatste hij voor de voeten van De Groot, die alleen voor doelman De Wit gemakkelijk kon scoren (1-1). De scheidsrechter gaf abusievelijk een pe nalty cadeau. En zo kwam Bodegraven goedkoop aan de zege. Vermelden we nog, dat de zwakke scheidsrechter vele waarschuwingen gaf aan de Bodegravenspclers, die er de oor zaak van wairen dat diverse Estospelers verwondingen opliepen. Hans Keizer, de wim i het districts-tennistoer I.ISSE De 15-jargie Mieke v. Doorn (de Spartaan) heeft zondag tijdens atle tiekwedstrijden in Lisse het Nederlands jeugdrecord hoogspringen verbeterd en gebracht op 1.79 meter. Het oude re cord stond sedert 19 augustus 1962 met 1.65 meter op naam van de Friezin Anneke Leenstra (Athleta). Mieke van Doorn haalde de nieuwe recordhoogte in haar eerste sprong. Pogingen om over de 1.70 te komen, msilukten. De 1.69 m van Mieke v. Doorn betekent de beste Nederlandse seizoenprestatie. Verdere uitslagen bij de meisjes: 100 m meisjes B: Wilma v. Steyn (De Spartaani 13.0 sec.; 800 m meisjes A: Carla Grimbergen iDe Spartaan) 2.16.5 sec.verspringen: Truus Ransdorp (De Spartaani 4.97 m; discuswerpen: Lia Kortekaas (De Spartaan) 32.97 m; 4 x 100 m estafette: De Spartaan in 52.1 Uitslagen jongens: 110 m horden: Je roen v.d. Boon (Holland, Leiden) 17.0] sec.: discuswerpen: A. v.d. Poel 73.87 I nieuw Leids record3000 inJos Grim bergen (De Spartaani 9.21.0 min.: pol- stokhoog: Jan Akerboom (De Spartaan. 3.00 m: 800 mC. v. Rooden (Bataven) 2.05.6 mni.: 800 m jongens B: Leo Duy- venvoorde 2 06.2 min.: speerwerpen: A. v.d. Poel (De Spartaani 57.34 m; hoog springen: Hans Ruvsink (Holland. Lei den) 1.75 m: 4 x 1Ó0 m (Holland. Lei den) 45.8 sec. Van de deelnemende verenigingen be haalde bij de meisjes De Spartaan 15314 p.. GAC (Hilversum) 8599 p.. AV Leideni 7244 p.. Holland (Leiden) 643 p Bataven (Leiden) 5209 p Het behaalde nantal punten bij de jon gensploegen: De Spartaan 13777 p.. Spa ta (Den Haagi 8884 p.. Holland (Leiden 8446 p VNLTC (Den Haag) 8179 p., Ba tavcn (Leiden) 5411 p. NOORDWIJK Een kwartier na rust brak Aad Vermin definitief het verzet van DOTO. Hy seoorde beheerst 3-1 uit de voorzet van kleine Kees Karstens en de onterecht niet uitgelopen Hennie Ol- lenberg was andermaal gepasseerd. Dat betekende 8-1 en de gemrleslng voor DOTO. dat daarvoor door de onverwach te tegentreffer van Joop de Koude weer kansen had gekregen. Oe treffer van Vermin zetle Noordwijk op winst al moest er nog een half uur worden gq- NoorcTwijk maakte het zich daarin on nodig moeilijk omdat de rood-witten mooi wilden blijven spelen. Dat wreekte zich niet daar DOTO door het uitscha kelen van Joop de Ronde (hij verloor alle duels) aanvallend geen vuist kon maken, waardoor Jaap v. d. Niet weinig lastig werk te doen kreeg. Nu werd het zelfs nog 4-1 toen Gerard Duindam op rechts in het gat sprong, Rudi Bröring lanceerde en die kans liet de schotvaar- dige Noordwijker niet onbenut. Een al snel aangeslagen DOTO kon die score moeilijk verkroppen. De niet overtuigend leidende arbiter Winkel werd keer op keer belaagd door Johan Fasse v.s. Win kel had het trouwens toch wel met DO- TO-spelers aan de stok, waarbij vooral Johan Wesdorp keer op keer moest wor den vermaand. Dat was allemaal het ge volg van de overtuigende start van de thuisclub, die knap combinerend de voor alsnog zonder Leo Wijntjes spelende Per- nissers keer op keer te slim af. Direct op slof Keemink bleek geen centrale verdediger, waarvan Dick Heemskerk in de negende minuut al profiteerde. Hy nam een hoek schop van Bröring direct op de slof en in de wirar van spelers had Offenberg geen kans. Dat luidde een stormachtig offensief in, vooral steunend op het mid denveldtrio Karstens, Duindam en de schietgrage Heemskerk. Vermin bleef in de snelle combinatie als invaller wat ach ter (hij had ook Dick Tasma, de beste blauw-zwarte speler, tegenover zich), miste trouwens een unieke kans toen hy alleen voor Offenberg kwam na een mis ser van Kemink. DOTO werd in die fase weggetikt, raakte zelfs in paniek, maar kon 0-2 voorkomen doordat Offenberg paraat was op weer een knap schot van Heemskerk. Eenzijdig Wesdorp c.s. werkten wel hard om te genspel te krijgen, maar het eenzijdige aanvalspatroon bleef zonder rendement nu De Ronde werd uitgeschakeld Cees Spaanderman en Duvalois, De Jong en Kalkman eveneens onbereikbaar bleken. Een duidelijk op een meer uitzicht bie dende score spelend Noordwijk had weer pech toen Albert Spaanderman na een slalom, waarbij ook Offenberg was ge passeerd, uit een moeilijke hoek in het zijnet schoot. Bröring kon net worden afgestopt, maar na de tegenstoot van Peter de Jong kwam DOTO na een half uur los. De opleving was van korte duur "Vlammend" schot Daardoor leek het vlammende schot van Bröring in de 37ste minuut na een pas van Karstens de beslissing te brengen: 2-0. Maar DOTO leek na rust met Wijntjes i.p.v. Rudie Anspach door de treffer van De Ronde na aangeven van Keemink, opeens weer de ploeg die in de competitie zo imponeerde. V. d. Niet moest toen redden bij schoten van Peter de Jong en De Ronde, waarbij de topscorer er zelfs een unieke kans op 2-2 miste. Kalkman vroeg nog een keer de aandacht, maar het offensief van de bezoekers draajde op niets uit. Verdween zelfs toen Vemin in de vijftiende minuut alle kans kreeg op 3-1 en DOTO In het fors wordende laatste half uur tevergeefs trachtte terug te komen. Weliswaar plaatste Ko Duvalois wel plaagstootjes, maar de vervanging van Kalman door Jan Baus haalde het laatste restje sa menspel uit de vleugellamme voorhoede. Noordwijk kon weer alles, vooral door de soms onnavolgbare Bröring en de be hendige Ab Spaanderman. Toch lieten Sjaak van Beelen c.s. zich niet meer verrassen, behoudens dan door Bröring, die andermaal ruimte kreeg om te vuren. Arbiter Winkel had met name in die periode moeite om de Per- nissers onder de duim te houden. Dat was vermoedelijk de reden dat hij ruim een minuut te vroeg affloot. Qua spel peil toch nog wel een redelijk duel, voor al door Noordwijk dat duidelijk beter speelde dan in voorgaande wedstrijden. DOTO viel tegen, de nederlaag tegen SHO schynt hard te zijn aangekomen. De Pernissers konden zich nauwelijks waar maken daar zij by hun offensieve daden teveel op schutter De Ronde zijn aange wezen. Ongeveer 2.000 toeschouwers. De stand in de kampioenspoule luidt als SHO 3 3 0 0 6 11— 4 Noordwijk 4 2 115 105 WHC 3 12 0 4 2—1 DOTO 4 1 1 2 8 3— 9 WVF 3 0 0 3 3 0 4 11 Het programma voor woensdag: DTO- Noordwijk, WHC-WVF. Voor zaterdag: WHC-SHO.

Leidse Courant | 1970 | | pagina 13