Clubhuiswerk in Leiden heeft zijn tijd nop; niet gehad Bijna zeshonderd Leiderdorpers liepen mee in be vrij dingsloop CcidóeGourtcwit „Het PAK wordt plooibaar" Kip lekker St. Jorismarsen trokken bijna 4500 wandelaars BURGERLIJKE STAND MARKTEN MAANDAG 11 MEI 1970 LEIDSE COURANT PAGINA 3 Wethouder Sannes en vertegenwoordiger van CRM bij opening clubhuizen Zuid-West LEIDEN Wethouder S. Sannes heeft zaterdagmiddag in de Bevrij dingskerk de officiële opening verricht van de drie clubhuizen in Zuid-West. Hij deed dit door de drie voorzitters van de Stichtings besturen van de clubhuizen ieder een gouden sleutel te overhandigen. Tijdens zijn toespraak erkende de wethouder, dat men bij de opzet van de stadswijk Zuid-West te laat heeft gedacht aan de jeugd. Hij was echter toch blij dat door de samenwerking van de groeperingen die zich toch met het clubhuiswerk bezighouden, de bouw van drie clubhuizen in Zuid-West alsnog is gerealiseerd. „Van de ervaring van de stichtingen kunnen we gebruik maken bij de opbouw van nieuwe stadswijken", aldus wethouder Sannes, die doorbij doelde op de Merenwijk. *i rm Zaterdagmiddag heeft wethouder S. Sannes onder dit clubhuis aan de Valeriusstraat officieel geopend. georganiseerd. porpse Oranjevereniging zaterdag haar bevrijdingsfeest-festiviteiten al Wederom was praktisch geheel Leiderdorp op de been. En dank zij vriendelijk optredend politiecorps bleven incidenten loor de grote bevrjjdingswedloop.^ Bijna ^600 deelnj jongste deelnemer Roger """Jf traject De dag werd geopend van piep tot stok (de Houdt was 5 jaar), liepen een door het don» afgezet '5 km. De'wedloop werd praktisch geheel door sportschool Van Houdt Ervaring bij samenwerking opgedaan goed voor Merenwijk De heer Engel van het ministerie van GRM sprak de hoop uit dat de innige samenwerking tussen de drie stichtin gen gecontinueerd wordt. Hij vroeg zich o.m. af of het waar is, dat het clubhuis werk z'n tijd gehad heeft, zoals wel wordt beweerd. ,,De bloei van het club huiswerk in Leiden bewijst het tegen deel", aldus de heer Engel, die voorts nog mededeelde dat Lelden in verhou ding met andere steden veel clubhuizen telt. Na de officiële bijeenkomst in de Bevrydingswerk legde het gezelschap een bezoek af aan de drie clubhuizen, die staan aan de Hoflaan, aan de Ber- lagestraat en aan de Valeriusstraat. De drie stichtingsbesturen mochten daarbij veel felicitaties in ontvangst nemen. ff et Leids Progr. Akkoord zal, zo kan zich te onttrekken aan het verwyt van men de laatste dagen steeds sterker de christelijke en andere partijen (het is beluisteren, ook by het niet behalen van ondemocratisch om geen bestuursverant- een meerderheid in de gemeenteraad woordelijkheid te willen dragen) mag trachten mensen in het college van b. geen verbazing wekken. Men mag er en w. te krijgen. Uiteraard wel met in- zelfs uit afleiden, dat de PAK'ers, iets achtneming van de door velen (ook voor verder kijkend dan alk ons) aangevochten „wethoudersclausule" dag, meer gevoel voo: in de overeenkomst, dat de PAK'ers verhoudingen krijgen. 1 PvdA. PPR, D'66 en PSP) een meer derheid moeten krijgen in het college van b. en w. Dat wil zeggen vier van ■ie zes wethouders. Haalt het PAK niet de stemmenmeerderheid dan wil men o best zaken proberen te doen met de ringen hebben het alle goedgekeurd) Me' moet zich echter niet vleien met de hoop, dat nu alle moeilijkheden de baan zijn. Het PAK blijft vast houden en vastztiten (de ledenvergade- programmatisch samenwerkende chris- 1 de wethoudersclausule: vier 1 behoud die nu bezet worden door een KVP' Menken) en een vertegenwoordiger van de Prot.-Chr. groepering (Harmsen). Deze te volgen politieke gedragslijn van de PAK-partijen na de gemeenteraads verkiezingen is inderdaad terug te voe ren tot het gestelde ln de PAK-< de twee wethouderszetels, het geen oog heeft voor de noodzake- lijkheid van collegiaal bestuur. Hoe de uitslag van de verkiezingen ook zal zijn, de samenwerkende christelijke partijen en de WD moeten het PAK tot deel name in b. en w. uitnodigen. Hoe de reactie zal zijn op de uitnodiging weet men van tevoren: vier wethouders. Wei- niet gesporken wordt geren de andere partijen in te gaan op raadsmeerderheid, wel over deze eis. dan kan het PAK de handen in onschuld wassen en voortaan beweren, dat men buitenspel gezet is. Dat men bond van de samenwerkende partijen de andere partijen met de harde, niet overheerste de mening en het optimisme, te wijzigen eis voor het blok zet, dat dat het PAK ongetwij heid zou halen. Dat c._ 0 provinciale verkiezingen en stellig ook zal de kiezer ongetwijfeld vergeten. Die jconstructieve LEIDEN Een 25-jarige los werkman moet wel erge honger hebben gehad toen hij donderdag nacht uit een Chineesrestaurant eenentwintig gebraden kippen ont vreemdde. Waarschijnlijk omdat hij in zag dat het nuttigen van alle kippen toch wel verterings- moeiiykheden op zouden leveren, nodigde hij vier vrienden uit. Hal verwege het maal bleek het „bun keren" van het vlees steeds moei lijker te gaan verlopen en besloten werd de dieren in wat vocht onder te dompelen. Voor de tweede maal werd een bezoek afgelegd aan he' Chinees-restaurant. Ditmaal voor enkele kratten bier en frisdranke Het is niet verwonderiyk dat er> politiepatrouille by het aanschou wen van dit ongewone feestmaal argwaan kreeg. Geen van de aan wezigen was nog in staat om eer vluchtpoging te ondernemen. LEIDEN Uit het restaurant van Alberts Corner op het Stationsplein is vrijdagnacht uit een geldlade 300 gulden gestolen. ZOETERWOUDE De kerkeraad van de Hervormde Gemeente ter plaatse heeft Inzake de predikantsvacature toe zegging van beroep gedaan aan vicaris S. L. Schoch te 's-Gravenhage. Wekelijks werken aan „centrum" ZOETERWOUDE Vrydagavond was er een redelijke belangstelling voor de teach-in die een aantal personen had ge organiseerd in de bovenzaal van het parochiehuis, zy kwamen tot dit initia tief omdat zq een duideiyke behoefte hadden geconstateerd aan een centrum ter bevordering van het leefklimaat. De byeenkomst werd geopend door d<- heer W. v. d. Ploeg. Pater P. Peeter/ Weem gaf een uiteenzetting van de mo tieven van de initiatiefnemers. Jacques Schuur vertelde het een en ander over de aktiviteiten in de nabije toekomst. Uit de gegevens van de enquête bleek dat het grootste gedeelte van de aan wezigen aktief mee wil werken en da' men vooral behoefte heeft aan infor matie en communicatie. Bij de daarop volgende discussie werden diverse mis- overstanden uit de weg geruimd. Er werd een hearing met de Zoeterwoudse politieke partijen en groeperingen in het vooruitzicht gesteld. Voortaan zal men elke woensdagavond bijeen komen om het centrum te organiseren. Raadslid vraagt Officier van Justitie in te grijpen LEIDEN Het Leids PSP-raadslid Herman Amtnieyer heeft de officier van Justitie een brief geschreven, waarin hy stelt dat er in Lelden regelmatig terug kerende moeilijkheden zyn tussen huis bazen en huurders. „Daarby wordt met stugge regelmaat door verschillende huisbazen huisvrede breuk gepleegd met een politie die wei gert in te grijpen, behalve een vaag „be middelen", aldus de heer Amptmeijer, die voorts aan de officier van Justitie vraagt: „Bent-u bereid, in zoverre dit onder uw competentie valt, de politie te instrueren in voorkomende gevallen tot het opmaken van procesverbaal over te gaan en zelf tot strafrechtelijke ver volging over te gaan, zodat een einde wordt gemaakt aan deze rechtonzeker- heid?". Reconstructie Hoge Rijndijk begonnen LEIDEN Vandaag is begonnen met de reconstructie van het gedeelte van de Hoge Rijndyk tussen Meerburgerwete ring en de aansluiting van de nieuwe brug naar Leiderdorp. De trottoirs ter weerszijden van de weg zullen worden versmald en het rijwielpad zal worden verlegd, zodat op de beschik bare breedte een rijweg met ter weers zijden een parkeerstrook zal worden aan gelegd. Het parkeren van voertuigen tij dens de werkzaamheden zal niet mogelijk zijn. Er zal een een stopverbod van kracht zyn. Het laden en lossen van de rijksweg dient op eigen terrein te ge- sshieden. Het werk zal medio juli gereed zyn. Rijstaktie bracht al 8000 gulden op LEIDEN De Rysaktie die ten bate van Tibitaanse vluchtelingen in India in verscheidene Leldse kerken Is gehouden heeft tot nu toe al ruim 8000 gulden opgebracht. Het bedrag zal waarschijnlijk nog aan zienlijk stygen, want de bedragen die over de giro zyn binnengekomen zijn nog niet geteld. LEIDEN Zaterdagmiddag is op het Noordeinde een 9-jarige voetganger er oorzaak van geweest dat twee brom fietsers ten val kwamen en met lichte verwondingen naar het Academisch Ziekenhuis moesten worden overge- i het polstokspringen LEIDEN Geboren: Harm en Hylke, z. v. B. F. Maas en P. A. Jansen; Sara, dochter van H. J. Zee en S. Groenendyk; René Wilhelmus, zoon van W. A. Selier en H. P. Uphoff; Maria Johanna, doch ter van W. van Leeuwen en M. J. van Duyvenbode: Joost, zoon van J. W. van Daalen en J. H. Favier; Annelieke, d.v. C. H. Hooymans en H. G. M. Moubis; Beatrix Maria, dochter van A. G. P. Her ben en P. M. T. van der Linden; Alida, dochter van G. Freke en A. Dijkhuizen; Petrus Gerardus Maria, zoon van J. de Kort en A. C. T. Hoffmans; Hesther. d. v. I. Mooten en H. Vlasveld: Marcel Cé- leste, zoon van H. N. J. Servaas en E. D. Bouwman: Arno Vincent, zoon van N. A. Hollebeek en M. M. Fakkel: Edwi- nus Ludovicus, zoon van J. P. Warmer dam en W. Vrijburg; Leonardus Ludolf, zoon van T. Meershoek en M. E. J. Zandt; Claartje, dochter van J. W. van Ulden en A. M. Bakker; Willem Corne- lis, zoon van W. Zwaneveld en H. van der Marei; Catharina Henriëtte, dochter v. M. Schaap en W. Graafland; Esther Na thalie, dochter van L. J.'-M. Moues en OEQSTGEEST De deelname aan de- nationale St. Jorismarsen lag zaterdag ongeveer vijftien procent lager dan voor gaande jaren maar toch mag men de massale deelname, als een succes zieii als men bedenkt dat er de afgelopen week vele festiviteiten zijn geweest, waarbij „Scouting Nederland" in het bijzonder was betrokken. Het mooie weer heeft er aan meegewerkt dat het op het terrein van Oud-Poelgeest bij zonder gezellig was. Het was de alge meen marsleider de heer W. F. Tierolf, die achter het kasteel de duizenden jon gens en meisjes van „Scouting Neder land" een van harte welkom toeriep. Hij vestigde de aandacht op 1971. Dan zullen de Jorismarsen in een bijzondere entourage plaatshebben aangezien het de 25e maal zal zijn. Reeds nu is men al enkele maanden bezig aan de voor bereiding hiervan. De heer Tierolf zeg de toe dat men dan getuige zal kunnen zijn van 'n grote Indianeshow, het op treden van een Surinaamse Band met n-hte Kotamissies en voorts zal er een enorme barbecue 1 oorden gehouden. En weid (Huttenthal), welke hier dezer da- Bandconcours: le prijs N. P. Gilde, Den dat i.s nog niet alles, besloot spreker. De marsroutes waren verdeeld over 7^4 gen een bezoek brengt. Haag; 2e prijs St. Joris, Boskoop; 3e en 15 km. De welpen en kabouters ble- Overigens was het goed dat er een „be- prijs Alkmaarse Band, Alkmaar. Prijs ven in de omgeving van Oegstgeest, zemwagen" was want niet allen brach- voor de verste groep: St. Anfridus uit maar de padvinders en verkenners ten het tot een goed einde. St. Joris Amersfoort; idem voor de grootste togen naar Katwyk aan den Rijn. Het heeft de arts dr. H. A. Reterink welwil- groep: Veronica uit Noordwijk Zee. veroorzaakte een grote drukte op de ]end een betrekkelijk rustige middag Padvinders: le prijs Neeltje Jacoba wegen. bezorgd. (Overveen); 2e prijs Koetilang, Heem- - - j A Y.„rrra Er werd met volle teugen van de prach- Twee deelneemsters deden voor de 24e stede 3e prijs Sleutelgroep Leiden, den de genodigden, onder wie de burge- Ba(uur en de m„de z0„nescha„ ge. miil med de w s. Elskamp Verkenners: le prijs Impalastam. Lei- „rten. Natuurlijk waren er blaren en die IDen Haag) en M. Verloop (Noord- "en: 2e prijs Dauwtrappers, Le.den; 3e werden vakkundig behandeld door de wtyk) en zy zijn vastbesloten de jubi- PrÜs Lisser kamnefaten, Lisse. heer Dirkse die met de leden van de leummars wederom te vieren. De drum- Welpen: le prys Dauwtrappers, Lei- Duizenden liepen zaterdagmiddag w< die als vertrekpunt hadden het kasteel Oud-Poelgeest. Welkomstwoord Nadat onder het brengen van het „Groot Saluut" de beide wereldvlaggen 3 jongens en meisjes gehesen waren tra meester van Leiderdorp i (ie voorzitter van de jeugdraad Oegst geest, wethouder v. d. Voet (Oegst- xntxae U1C met H8M T—icunuuaio ÜÜSUH VKlpu keest) alsmede enkele D.C.'s naar vo- EHBO présent""was. bands'die de nomen „op* gang" brach- den;* 2e prijs Shawano's, Lisse; 3e prys ren- ten namen deel aan een band-concours st- Joseph, Leiden; 4e prijs Impeesa, De voorzitter van Scouting Oegstgeest, Byzonder sterk vertegenwoordigd was waarvoor veel belangstelling bestond. Zoetermeer. de heer van Walraven verwelkomde de de Rode Kruis Kolonne Rynland o.l.v. Onder het toeziend oog van de jury Kabouters: le prijs Zonnige Boskabou- genodigden, waarna burgemeester jhr. de heer G. Th. van der Horst en'dhr. bestaande uit Schipper Th. Eykman,,de ters. Heemstede; 2e prijs Heestergroep T. A. J. van Eysinga de jeugd onder F. W. v. d. Mark. Zy hadden langs de heer Floor en mej. van Andel zetten de Bijenkring, Boskoop: 3e prys St. ODA, bewoordingen toesprak. „Wij zijn trots route enkele radioposten ingericht en bands het beste muzikale beentje voor. Rotterdam; 4e prijs Eikeldopjes, Heem- op deze jeugd van Nederland die disci- wisten zich voorzien van de steun van Maar de padvinders van de Haagse stede; 5e prys Alleen een eervolle ver- ï'lina en orde weet te waarderen". de Duitse Rode Kruis Kolonne uit Geis- Padvlndstersband stalen de show. melding Grijsbaarden, Leiden. Liek de Jong ten val bij wielerronde LEIDERDORP Tydens de trainings ronden voor de wielerronde op gewone fietsen, zaterdagmorgen georganiseerd door de Oranjevereniging, is de be kende wielrenner Liek de Jong ten val gekomen. Hy reed op een plotseling ge opende portier van een wassery-hestel- auto. Per ambulance werd hy naar het A.Z. vervoerd, waar zyn schouderkneu zingen werden behandeld. Later kon hy gelukkig per taxi naar huls terugkeren. PIT '54 HIELD „OPEN HUIS" ZOETERWOUDE Tijdens de drie da gen van de vorige week dat de tafel tennisvereniging Pit '54 z.g. open huis heeft gehouden hebben heel wat mensen van de gelegenheid gebruik gemaakt om een balletje te slaan. "Voor een aantal van hen zal deze eerste kennismaking onge twijfeld resulteren in 'n nader contact. Met haar vergrote trainingsgelegenheid zyn nieuwe leden weer van harte wel kom by Pit '54. Vrijdagavond 15 mei a.s. houdt deze vereniging haar jaarvergadering in het Don Boscohuis, aanvang 20.00 uur. Marian vain der Helm slaagde voor het bondsdiploma „Tafeltennisinstructrice". W. A. P. C. Grootendorst; Angelique He lena Clasina Cornelia Jacinta, dochter van T. J. M. Meijer en M. L. J. van der Gehuwd: A. J. van Dillen en M. M. van Iterson. Overleden: J. Evers (84); M. Slootweg (68); M. van Son (76); N. Schouten (39) H. J. Halbach (74); B. N. Brans (55); P. H. Zandvliet 76); A. Ribot (83). Mevr. van Britsum kwam als eerste aan bij de dames Bij de heren kwam een lid van LZC het eerste binnen, terwijl bij de dames mevr. Van Britsum triomfeerde. Bij de jeugd wist Aar Jan Duiser beslag te leggen op één van de drie beschikbaar gestelde zilveren tientjes. De overige deelnemers die binnen de gestelde tijd van 38 mi nuten voor de ouderen en 45 minuten voor de jeugd binnenkwamen zullen een herinneringsmedaille met een afbeelding van de „stieroïde" thuisgestuurd krijgen. Het boegsprietlopen en het polstok- vérspringen kostte aan bijna alle deel nemers een nat pak. Toch zweefden by bet laatste onderdeel de Friese demon- stratieploeg kennelijk moeiteloos over de 10 meter brede Tollenaarsingel. Beide onderdelen mochten zie hin een nooit verwachte belangstelling verheugen, zo wel aktief als passief. Aktieve autobezitters hebben zich 's mid dags met 'n auto-puzzeltocht uitstekend kunnen recreëren, daar de route onder meer over de Reeuwijkse plassen voerde. Ruim zestig wagens kon de Oranje vereniging ervoor inschrijven. Gezien de belangstelling kunnen ook de sportde- monstraties een succes genoemd worden, welke op de speelweide van het Zyikwar- tier werden gehouden. Nadat de gym nastiekvereniging Sparta zeer gracieus werk op de diverse toestellen en op de grond had laten zien. traden een groot aantal leden van sportschool Van Houdt aan op de mat. Het was werkelijk een lust voor het oog om te zien, hoe groot het enthousiasme is, dat deze kinderen voor de judosport weten op te brengen. Nadat door do diverse leden van de sportschool het praktisch nut van het judo ondubbel zinnig was aangetoond, werd de demon stratie besloten door een teamwedstryd tegen sportschool Van Leeuwen uit Kat wyk, welke door laatstgenoemde werd gewonnen met 4-2. De beker werd door burgemeester Van der Have aan de jeugdige captain van de ploeg uitgereikt. Evenementen op Duivenvoorde VOORSCHOTEN Op het kasteel Dui venvoorde wordt morgenavond, dinsdag 12 mei, een recital gegeven door het Grancino Trio, bestaande uit Ro van Hessen, piano, Dulci Ouwerkerk, viool, en Lous Doossens, cello. Het program ma vermeldt kamermuziek van de menti, Schubert en Arensky. Het con cert begint om half negen. Donderdagmiddag 14 mei, om half drie, is er een cursus Japanse bloemschik kunst. Voor beide evenementen zijn kaarten te bestellen, telefoon 01717-3752. Anjerfondsaktie le week van juni Gouden zusters in „Elisabeth" j LEIDEN Twee gouden Franclscanes- sen werden zaterdag en zondag gevierd LEIDEN De Anjerraktei in Leiden wordt dit jaar de eerste week van Juni gehouden. De aktie houdt in een muzi kale rondwandeling met huis-aan-huls- collecte op vrijdag 5 juni, een straatcol lecte op zaterdag op zaterdag 6 juni, een muzikale zaal-uitvoering; door 2 hekendo i )n he, 8t,.E|l,ab(,t,1_zieke„hiils: do zu«- Leidse muziekkorpsen op donderdag- Josi„a en Ti101.„ellne, die helden avond i Juni. verkoop op de markl van |mn >1i(t,esto profes.ledag vierden. Zn- uerkstnkjes gemaakt door leerlingen ,..r,lagm|d,iag werden de twee klooster van 2 technische scholen en nog ver- lingen errst gefêteerd n-et een receptie schcldcne aktiviteiten. De opbrengst zal |n hr, lU.k,.„hlns, die zeer druk bezocht 9 het Anjerfonds werd. Wat niet verwonderiyk mag heten, want de twee zusters maakten in het Dit fonds is een onderafdeling van het Leidse ziekenhuis veel vrienden, prina Bernhardfonds. Beide fondsen heb. ,jelde zusters werkten vele jaren van ben ten doel het bevorderen van de zelf- |iun kloosterleven in Indonesië, in het werkzaamheid van de bevolking op het ziekenhuis te Medan. De thans 74-jarige zuster Thereseline Meyer als verpleeg- Bernhardfonds werkt landelyk Anjerfonds plaatselyk. Ook Leidse verenigingen hebben de af gelopen jaren geprofiteerd van de subsi dies van het Anjerfonds. Het giro-i mer van het fonds Is; 9013 Breestraat. Leiden. LEIDEN Zaterdagnacht hebben 2 onbekenden in de Kraaierstraat een si garettenautomaat van do muur getrok ken. Toen er alarm werd geslagen had den zy reeds de automaat gedeeltelijk in de wagen gehesen maai- door de on verwachts snelle aftocht verloren zy on derweg toch nog hun buit. geruime tyd in de verpleging, maar de laatste jaren is zy veelal te vinden ge weest in de portiersloge. Daarin leerden velen haar kennen als 'n bijzonder voor komende en vriendeiyke persooniykheid, de ABN, i die direct de mensen op hun gemak stelde en wegwijs maakte in het zieken huis. Zuster Josina (77) Rutgrink, af komstig uit Lisse, werkte ia haar leven als religieus meer op de achtergrond. In de verbandkamer hield zy de voor raad punctueel op peil en verzorgde zy de uitgifte. Het gouden feest werd ver der gisteren in de communiteit gevierd. Kerkconcert Zoeterwoude Kees Uittenhout zwom 100 m. in 1.09.8 min. ANTWERPEN Bij internationale zwemwedstrijden in Antwerpen heeft de Leidenaar Kees Uittenhout de 100 m. schoolslag gezwommen in 1.10.6 min. Hy maakte tevens deel uit van de estafet te-ploeg van HPC, die het Nederlands re cord op dc 4 x 100 m. wisselslag ver beterde in 4.14.4 min. Als kierde zwom hy de 100 m. in 1.9.8 min. ZOETERWOUDE Donderdag 14 mei a.s. wordt in de hervormde kerk aan de Dorpsstraat een concert gegeven dat wordt verzorgd door de koren ..Zingt den Heere" uit Zoeterwoude en het Kat- wtykse „Cantate Deo". Voorts wordt me dewerking verleend door het Symphonic Orkest uit Den Haag en Janny Göbel- Godthelp, sopraan, Henk Ernmink, te nor, Jan Hulsbos, bas, en Aat v. Vliet, orgel. Het geheel staat onder leiding van Bas Siereveld. Het programma ver meldt: Enkele koralen uit de Deutsche Messe van F. Schubert; Gloria van A. Vivaldi en de Messe Solemnele van Ch. Gounod. Aanvang 20.00 uur. Kerk open half acht. Kaarten 's avonds verkrygbaar aan de krek en voordien by mej. I. v. d. Loo, Mienlng 22. ROTTERDAM, 11 mei - Vee Aanvoer lotaal 1547, slacht runderen 1186, var kens 361, slachtrunderen 5.50-5.80, 4.60- 5.15, 4.00-4.35, 3.75-3.95; varkens; 2.50- 2.60, 2.45-2.50, 2.40-2.45; stieren 4.50- 5.05, worstkoeien 3.70-3.80, slachtzeugen 2.00-2.15, zware varkens 2.25-2.30, sl.- runderen: ruimer, stroef, onveranderd; varkens: groter, vlug. fijne varkens onv. slachtzeugen hoger; enkele prima's bo ven notering. LEIDEN, 11 mei Groenten An dijvie I 57-73; Peulen 5.50-8.70; Sny- bonen 3.30-3.70; Kroten, gekookt 50; Spitskool 86; Postelein 47-89; Prei 27- 33; Rabarber 6-32; Spinazie I 9-25; Champignons 360-375; Komkommers 26-61; Tomaten A 9,50-9,90; Tomaten B 9,50-10,-; Tomaten C 8,70-9,30; To maten CC 8,30-8,60; Witlof 59-93; Bloemkool A 71-1,25; Kroten 48-53; Pe terselie 610; Raapstelen 6-18; Radijs 24 -43; Seldery 6-10.

Leidse Courant | 1970 | | pagina 3