Ste fieldde Qou/ïci/ni TV-reclame zendtijd voor 1970 uitverkocht OP ALLE Jan de PLAATSEN IN HET TEAM BRUIKBAAR Troje van VARA bekend als vliegende kiep Eis tegen Tee Set afgewezen DE LEIDSE COURANT Eén Europa kan eind mei stap verder komen IfOMT er geen kink in de kabel, dan zullen minister Luns en zijn vijf colle ga's van „de Zes" eind mei in Rome een belangrijk gesprek hebben over de mo gelijkheid om een wezenlijke stap voor uit te zetten op de weg naar de politie ke éénwording van Europa In het gewoel om verschillende maat regelen op het terrein van de economi sche integratie is de laatste maanden één afspraak van de Haagse topconfe rentie van vorig jaar op de achtergrond geraakt: nog deze zomer een rapport gereed te hebben over alle aspecten van de Europese éénheid, ook de politieke, zodat op basis van een duidelijk stuk het lang-verwachte gesprek met Enge land en andere kandiaatleden van de EEG op een breed terrein zal kunnen beginnen. Naar verluidt hebben naaste mede werkers van de ministers voor Buiten landse Zaken dit jaar zinvolle vóórbe sprekingen gehad en zou het niet veel moeite meer behoeven te kos ten om voor een eindrapport een alge mene visie op Eén Europa te formule ren. In de politieke praktijk wil het helaas dikwijls het geval zijn, dat eens gezindheid omtrent een algemene visie niet impliceert dat men het ook eens is Over concrete stappen alsmede hun volg orde en tempo. Voorlopig zijn we in het onderhavige geval wat dit betreft ook nog niet optimistisch. Co/i Irole ZO twijfelen we bijvoorbeeld aan de mogelijkheid van spoedige stappen, die tot politieke éénvorming leiden, zolang de kwestie van de democratische con trole op de Europese integratie nog een slag in de lucht blijft. een schemerig geval; in vele kringen bijvoorbeeld de grote Nederlandse poli- tieke partijen leven zowel de bereid- I heid als concrete denkbeelden or j Europa een echte parlementaire contro le mogelijk te maken en de Europese burgers meer direct bij het Europese parlement te betrekken. Maar ook nog altijd zijn de tegenwerkende krachten groter dan de stimulerende; het na nu vooral, dat die tegenwerkende krachten mede te vinden zijn in zeer machtige ministerscomité de beste plaats bij het bord met de knoppen schakels. Coëxistentie Nog altijd is het Europees parlement moedelijk lang. Een ander probleem is, dat het ge sprek met Engeland en andere EEG- aspiranten moet gaan beginnen op moment dat er terzake van de politieke éénwording nauwelijks vorderingen zijn gemaakt. Londen mag men niet altijd wantrouwen; maar we kunnen ons let op de praktijk moeilijk voorstellen dat een eventueel toetreden van Groot- Brittannië nu juist op het gebied de politieke integratie een krachtige stiumulans zal zijn. Wanneer terzake Parijs venijnige toespelingen zijn ge maakt, kan men die zeker niet hele maal ongegrond noemen. Bovendien zal uitbreiding van de ge meenschap zeker tot gevolg hebben dat bij pogingen om tot politieke integratie te komen met meer klem de vraag gesteld zal worden of deze éénwording de coëxistentie tussen Oost- en West- Europa niet zal bemoeilijken. Een kritische houding in deze proble matiek is gerechtvaardigd, zo niet noodzakelijk. Maar valt vandaag aan de dag al te weerleggen, dat de bereidheid Oost-Europa tot een echte coëxis tentie-politiek pas dan zal groeien, Moskou en zijn filialen ziet, dat een krachtige éénheid van de mocratisch Europa zonder totaal-euro- pese afspraken in elk geval het alter natief zal zijn? Conclusie? De weg naar Europas politieke éénheid 'oorlopig nog steil, hobbelig en ver- Feest met de vlag halfstok Jam met goede groepen Het programma van de TROS-televi- sie start om 19.04 uur met het poppro- rramma Jam, gepresenteerd door Robbie Dale. In deze aflevering treden o.a. op de Engelse groep Taj Mahal, de Nederlandse groep The Machine, de Fransman Eric Sharden, en de groep Rare Bird. In de „De Dief van Washington" moet Alexander Mundy „De drie Romeinse Maagden", drie kostbare schilderijen, beschermen, ditmaal zelfs tegen de pogingen van zijn vader (Fred Astair) in. die de kostbaarheden wil stelen. Andrée Simons en 't Spaanse dans- gesteld over T.V.-reclame?, adverteerders gramma Menu Internationaal werken BVA?", zo vraagt de stichting Ether Oh. mee Enny de Leeuwen, Henk Reclame zich af. Molenberg en Dtck Swidde. Verder Naar aanleiding van perszerichten, tieden op Het Lowland Trio, Koos ontleend aan het BVA-jaarverslag 1969, Huisman, Het Combo Rudy van Hou- wn de Ster „ter vermijding van mis- Zigeuneror- verstanden" het volgende meedelen: DEN HAAG (ANP) „Wie is teleur- Beckmg-Bongers te Bergen op Zoom niet alleen op de avond van 4 mei de vlag halfstok hangt, mag niemand verwonderd kijken. Met name voor de oudere werk nemers die binnen één dag illusies in rook zagen vervliegen is het een beetje wrang om zich op dit moment te laten Inspireren door herwonnen vrijheid en symbolen van nationale eensgezindheid. Het lot heeft met zoveel ironie gehad, dat werknemers van de getorpedeerde Bergen op Zoomse N.V. bij gelegenheid van ^lintjesregen" in de lijst van goud, Bilver en brons opgenomen waren wegen6 hun langdurige staat van dienst. Niettemin zou men wensen dat over heid en adviseurs ten opzichte van het levensgeluk van in de arbeid vergrijsde mensen dezelfde accuratesse en komendheid zouden betrachten als ze altijd doen terzake van de lintjes, kruizen en medailles. Want het negatieve resul taat van stappen in Den Haag, onder handelingen met financiers en het koord dansen van een onzekere directie maken de meer dan zeshonderd man wel duide lijk dat ze alleen maar figuranten warer in een treurspel dat bereids afgelopen is De vakbeweging is boos. de bedrijfs leiding bedroefd, de plaatselijke overheid bezorgd. Maar het ergste blijft dat dezer dagen de vlag wappert boven huizen waar leed i6 dat in ons economisch maatschappelijk proces onvermijdelijk heet te zijn. ten. Egon Malescu j kest, Alfonso Marais met het trio Pe- 'er, Yink\ h(* Belgische zangeresje i. De zendtijd voor T.V.-reclame is Andree Simons en het Spaanse dan- het gehele jaar 1970 uitverkocht, paar Marisa y Juan, die begeleid zullen worden door de gitarist Pepé Ramirez. Om tien uur kan men voor het laatst kijken naar Frans Henrichs met de quiz voor autorijdende echtparen „Wegwezen". De avond wordt besloten met „Rapsodv in blue", dat omschre ven wordt als „een experiment van kleurencamera met ballei Gershwins compositie wordt gespeeld door het RIAS-orkest uit Berlijn, en het ballet Standpunt inzake gemengd huwelijk nauwelijks gewijzigd flYE nieuwe richtlijnen inzake het ge- U mengde huwelijk die op 1 oktober van kracht worden, beantwoorden in grote lijnen aan de wensen die de eerste bisschoppensynode van 1967 hierover heeft geuit: ruimere dispensa tiemogelijkheden voor de bisschoppen zowel wat de juridische vormgeving van de huwelijkssluiting betreft, als de vragen over doop en opvoeding van eventuele kinderen, die aan de huwen den gesteld moeten worden. De richtlijnen echter laten nauwe lijks Iets doorschemeren van de contacten die er de laatste tijd geweest zijn tus sen paus Paulus en de secretaris-gene raal van de wereldraad van kerken, dr. E. Carson Blake, noch van de adviezen die uitgebracht zijn door het secreta riaat van de eenheid aan de kardinalen commissie, die met de samenstelling van het motu proprio belast was. Voor Nederland wordt de situatie met de nieuwe richtlijnen ternauwernood anders: de bredere mogelijkheden tot dispensatie die de bisschoppen nu ver leend worden, stellen hen in de gele genheid de praktijk van de laatste ja ren voort te zetten. Het zogenaamde oecumenische huwelijk wordt echter Het lied van dei Portugese boeman In het HOT bracht de toneelgroep „Fakkel" uit Antwerpen gisteravond pen voorstelling van „Het Lied van de Portugese Bullebak", een stuk waarin Peter Weisz (vooral bekend als auteur van „Marat-Sade") een gedegen, terech te en klemmende aanval doet op Portu gal en de wijze waarop dat land zich misdraagt in zijn koloniën, met name in Angola. Een stuk, dat moet uitlopen in een soort „actie-theater", dat de toe schouwer moet dwingen tot stellingna- me en tot activteit. De lakse houding, die ons medeschculdig maakt aan de ko loniale misdaden (Portugal is via NATO en maatschappijen als de Shell met ons verbonden) die lakse houding wil Peter Weisz bestrijden. Het procédé van „Het Lied van de Portugese Boeman" is even eenvoudig als werkzaam. In een aantal korte epi sodes. steeds door hetzelfde beperkte aantal mensen gespeeld, toont Weisz de problematiek van de mensen in de ko lonie en de misdadigheid van de macht hebbers daar. Muziek speelt daar een belangrijke rol in, vele episodes worden gezongen. Behalve engagement, die bij de leden van toneelgroep „Fakkel'' ontegenzegge lijk waarneembaar was, is voor een juist -overkomen van de ideeën van Weisz ook een zekere overtuigings kracht nodig, en daartoe een zekere techniek. In het oog houdend, dat we hier te maken hebben met semi-professi- onele acteurs, moet toch worden vastge steld, dat de waarde van Weisz'stuk niet tot uiting kwam in deze slordige, lang niet feilloos uitgewerkte voorstel ling. De drie acteurs waren overtui gend, maar het viertal vrouwelijke colle ga's bleef onder de maat; bovendien was de muziek niet om aan te horen, zeker niet de gezongen teksten. Daarmee is natuurlijk niet alles ge- negd van de sympathieke poging vol eerlijkheid van de Fakkelgroep. Men had het alleen graag veel gaver gezien, om het de moeite waard te vinden er langer bij stil te staan. En daar is nu volstrekt geen reden toe. verboden. Of dit een gemis zal zijn, zal uit de praktijk moeten blijken. Wel is het een vraag, of tegen de achtergrond van de nieuwe richtlijnen uit Rome de interkerkelijke verklaring inzake het gemengde huwelijk, die voor publicatie gereed ligt, ongewijzigd kan worden afgelegd. Daarin immers gaan de drie grote reformatorische kerken en de ka tholieke kerk van Nederland er van uit dat de wederzijdse dooperkenning, die in de afgelopen jaren over en weer is afgelegd, inhoudt, dat een huwelijk tus sen twee gedoopten altijd sacramenteel is, ook als een van de partners niet katholiek is. Precies deze erkenning ontbreekt -in de pauselijke richtlijnen. De paus gaat van het standpunt uit, dat een gemengd huwelijk een niet gewenste noodsprong is. Oecumenisch gezien zijn we dan ook geen stap verder gekomen. Het aantal adverteerders en het aan tal produkten waarvoor T V.-reclame wordt gemaakt is sinds 1967 als volgt toegenomen 1967 1968 1969 1970 van de balletgroep van de Operj Donderdag, TROS, Ned. I. Minister Klompé wacht nog met antwoord (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Het liberale Tweede Kamerlid Vonhoff kan minister Klom pé (CRM) nog geen mondelinge vragen stelen over haar brief betreffende ruimere zendmogelijkheden voor de Nederlandse Omroep Stichting (NOS) Minister Klompé heeft de Tweede Ka mer laten weten dat zij eerst de beraadslagingen in het bestuur van de NOS over haar brief wil afwachten, alvorens in de Kamer vragen te be antwoorden. Mej. Kok (KVP) heeft verklaard het wat voorbarig te vinden als over de ruimere zendmogelijkheden voor de NOS deining wordt gemaakt. „Ik be grijp niet waarom de omroepvereni gingen zo verrast zijn. Minister Klom pé heeft hetzelfde al lang in de Eerste Kamer gezegd", zegt mej. Kok. 3. Over alle reclameblokken van 1969 gemeten, waren gemiddeld per dag ruim 100.000 toestellen per blok méér ingeschakeld dan in 1968. Tegenover een zeer kleine daling van het percentage ingeschakelde t.v.-toestel- len op het le net stond een aanzienlijke stijging op het 2e net. „Van Harte kreeg al 55 mille HILVERSUM (ANP) De VARA- actie „Van Harte" ten bate van het in financiële moeilijkheden verkerende en met sluiting bedreigde Anne Frank huis te Amsterdam heeft voorlopig een bedrag opgeleverd van f 55.370, Aan de hand van ervaringen met vorige acties en toegezegde bijdragen verwacht men royaal boven de f 60.000, te zullen komen. Dit bedrag is voldoende, om het als documenta tiecentrum en museum ingerichte An ne Frankhuis geheel te restaureren. Met de restauratie zal nog dit najaar worden begonnen Het is in ieder ge val zeker, dat het Anne Frankhuis zijn werkzaamheden kan blijven voortzetten. NOS: 18.45 uur: Fabeltjeskrant 18.55 uur: Journaal VARA: 19.04 uur: Hier is Lucy 19.30 uur: Achter het nieuws 20.00 uur: Journaal 20.20 uur: fimlewedslrüd om de Bribe voel- ""'S''zakkenroller balcup werd gisteravond overgespeeld q 21.35 uur: omdat ChelseaLeeds Unite/* vorige Hadimassa keer onbeslist bleef. De t.v.-reportage 22.10 uur: ervan had als extra-voordeel dat we beide ploegen kendc^t van de vorige ontmoeting. Dat herkenningseffect had voor ons als gevolg dat we een beetje op een nieuw „onbeslist" hoopten met dan een derde wedstrijd in Coventry in het vooruitzicht. Want de sfeer gisteren werd ver schrikkelijk knap geregistreerd door de Britse t.v., die bij zo'n gelegenheid ander dan bijvoorbeeld bij een dood gewone Europa Cupwedstrijd alle teohnisch vertoon demonstreert dat er maar bij te halen valt Dat gold niet alleen bliksemsnelle her halingen, telkens als er een spannend moment was, maar ook extra- om incidentjes of doodgewoon sfeer plaatjes door te geven, telkens als de wedstrijd even onderbroken was. Het werd een fijn beeldverslag van een niet erg fraai, keihard, maar verend voetbalevenement. Commen tator had een erg goede avond. Alle voetballiefhebbers binnen t.v.-bereik Dat naast de (achteraf erg lang uitge vallen) Cupfinal nog een samenvatting moest volgen van de voor ons eigenlijk nauwelijks meer interessante finale Europa Cup voor bekerwinnaars, iets v aar wij de noodzaak niet van vermochten in te zien. Dit te meer omdat ook de VPRO al iets aan voetbal deed, zij het in een wat andere opstel ling. Hat VPRO-programma was gewijd aan jubilerende clubs die alleen maar van voetbal dromen, niet van Cupsucccssen. Een wat te lange uitzending van Huib de Vries, die overigens vooral In terug blikkende voetbalveteranen aardig materiaal ter tafel bracht. - De VPRO wijdde vervolgens aandacht aan Roel van Duyn en zijn Oranje Vrijstaat in een programma van Janny Langenbroek. Het speelse karakter van de kabouteiheweging werd aardig samengevat. Het getekende portret van Kabouter I toonde zowel diens spiri tuele geest als het warrige van zijn ideeën. De film leed overigens belang rijk aan het feit dat de „concurrentie" heel kort geleden nagenoeg alles wat Janny te vertellen had al gezegd heeft. Nog twee kanttekeningen: na deze uit zending is het voor de VPRO onmo gelijk om „Wereld op wielen" te oonti- NEDERLAND NOS: 18.45 uur: Fabeltjeskrant 18.55 uur: Journaal 19.04 uur: Scala NCRV: 19.30 uur. Scheepsjongens van Bontekoe Hier en nu 22.00 uur: Onbestelbaar, tv-spel 22.50 uur: AKV "70, kerkvergadering 23.00 uur: Journaal ining: muzikale terugblik op het leven van Lichte muziek. 20.00 Openbaar Kunstbezit anz Lehar. 22.20 Avondoverdenking. 22.30 i 20.10 Boekbespreking. 20.25 Lichte muziek. euws. 22.40 ^Onvoorzien: gevarieerd pro- 21,40 Klankbeeld. 22.00 Nieuws, berichten en I nueren. De serie wordt dan ook gestopt. Ten tweede: de VPRO, die liefst in elke uitzending „bloot" stopt, is daar een tijdje van afgestapt omdat het ledenverlies tè onrustbarend werd. Het gaat kennelijk ,goed met de aanmeldin gen, want hel „bloot" was gisteren tweemaal voorzichtig (en onnodig) aan wezig. De VPRO kan het gewoon niet laten Vg. (Van onze omroepcorrespondent) HILVERSUM Jan de Troje (49), de nieuwe karaktertrekken. Met een onnavolgbare ru omroepsecretaris van de VARA, staat bekend st, die nimmer omslaat in een geëxalteerde bekwame, maar vooral rustige en zelf schreeuwpartij als hij zijn zin niet krijgt, weet beheerste omroepbestuurder, die nooit „dik" doet en zijn kracht als bijzonder vlot spreker De Troje bij de VARA een sfeer te scheppen, i'aarin de persoonlijke creativiteit van zijn ontleent aan goedgemotiveerde argumenten, dewerkers bij radio en t.v. tot hun recht komen Aan mooipraterij heeft hij een hekel. Eerlijk heid, eenvoud en fair plav zijn de voornaamste waarin iedereen optimaal kan werken. Van hem kan gezegd worden, dat hij als weinig anderen bij de VARA in zijn 23-jarige loop baan alle terreinen van het om- roepwerk heeft leren kennen. Schertsenderwijs wordt deze sportieve bestuurder, die een uitstekend tennisser is en tot voor kort nog in het VARA- elftal speelde, dan ook wel de „vliegende kieper" genoemd. Je kan hem namelijk plaatsen in de omroep gebrui ken. Dank zij zijn goede samen spel met anderen, oogstte hij in de loop der jaren opvallende Zelfbeheerste bestuurder an de lippen van de befaamde ooroorlogse radio-sportver- alle slaggever Han Hollander. Uit die periode stamde zijn besluit programmacommiss baan te zoeken bij de NTS, werd last met de verzorging van de public relations en de voorlich ting aan de pers. Verder hield hij ontelbare lezingen en inlei dingen voor de verenigingsle den, leidde talloze discussies en gesprekken in het land en nam bovendien het lidmaatschap van de gemeenteraad in Hilversum op zich. Toen zijn collega J. W. Ren- gelink de handen groot deel var radio. Toen er in 1946 middels het tv-werk op Jans sphouden Schermkampioen Jan de Troje werd in 1920 Leiden geboren en stamt uit juni 1947 tra' advertentie bij de VARA een radioverslaggever werd ge vraagd solliciteerde hij onmid dellijk en werd na een strenge selectie uit de rij van tientallen de mededingers aangesteld. Op 1 gelegd. In 1962 werd hij opvolger van de heer J. B. Broeksz, de nieuwe ladiosecre- is bij de VARA. Onlangs volg- hij orthodox-christelijk gezir Hij heeft al eens verteld over zijn jeugddromen. Eerst wilde hij orgeldraaier of tramconduc teur worden, later toen hij re gelmatig zondags met zijn ou ders naar de kerk ging leek hem het ambt van dominee toch overstromingsramp in de febru- der dienst. In het begin deed hij televisiezaken. Zijn werkagend alles, maar de verslaggeve- rij en de sport waren zijn sterkste kanten. aantrekkelijker. Hij kreeg middelbare schoolopleiding aan het Rijnlandslyceum in Wasse- arinaebt van 1953. Toen Jan op de vroege zondagochtend de omvang van deze boodlottige ge- wereldoorlog stak een spaak in trommelde technici nit hun bed. voedselvoorziening. Hij zat vol- land de aangrijpendeste reporta- op in de sport. Eerst werd Nederlands jeugdkampioen schermen. In de weekenden Jan werd voetbalde hij jarenlang bij ASC RA benoemd 1961 door de VA- •bezet hij reeds een half jaar geleden zijn raadslidmaatschap neer te leggen. Niet op grond van be zwaren tegen een stichting van de politieke groepering „Pro gressief Hilversum", waarin PvdA., PSP., D'66. PPR en enige partijlozen samenwerken. Zelf had hij deze locale „fusie" liever gezien als een federatieve samenwerking met behoud van eigen afdelingen. Tijden» het gesprek vroegen wij de Troje naar zijn mening over de steekproefcontrole van C R M. op het ledenbestand J. L. DE TROYE zelf geen houdster behoeft te zijn van een registratiekaart voor de omroepbijdrage. „Ik vraag me bovendien af, hoe het bij deze controle gaat met b.v. de zgn. vijf guldenleden van de VPRO. Dal zijn dus mensen, die wel lid zijn maar geen abonne ment op de VPRO-gids nemen. Daarom moet Den Haag de om roepen de gelegenheid geven aan te tonen, dat de geconsta teerde fouten in de ledenregis- ters wel degelijk foutief zijn". Onlangs suggereerde „Het Pa rool", dat NVV-praeses Kloos voorzitter zou worden van de VARA. In Hilversum werd dit bericht nadrukkelijk tegenge sproken. Eerder dacht men aan de mogelijkheid, dat Jan de Troje volgend jaar voorzitter Broeksz zal gaan opvolgen. Daarom wordt Jan in de om roepwereld ook wel de „kroón- prins" van de VARA ge- Jan de Troje zegt daarover: „Een man als Kloos heeft zulke kwaliteiten, dat men hem bijna automatisch noemt voor elke opvallende functie. Onzerzijds is dat nooit officieel aan de orde geweest. Zelf geloof ik niet in mijn benoeming tot voorzitter, omdat ik juist de functie van omroepsecretaris heb aanvaard. Ik geloof niet. dat het redelijk is. mede terwille van de conti nuïteit, om de functie van om roepsecretaris over een jaar te laten schieten ten behoeve van het voorzitterschap. Ik denk eerder aan iemand anders". Hij die niet bij de PTT betreurt bovendien een evt. ver trek van Herman Wigbold, die is gepolst voor het hoofdredac teurschap van „Het Vrije (Van onze rechtbankverslaggever) DEN HAAG. De president van de Haagse rechtbank heeft de vordering afgewezen van de Jeugdsociëteit Zappa te Alphen aan de Ryn, die in een kort geding eiste dat de groep Tee Set te Delft het afgesloten contract na zal komen om op koninginnedag vandaag) voor Zappa op te treden. De president wees de vordering af omdat blijkt dat volgens de ter zitting verschafte inlichtingen twee leden van Tee Set zijn uitgetreden en de groep als zodanig thans niet meer kan optreden. De president verweet de manager van de groep. Theo Kuppens, niet tijdig en juiste informatie over deze situatie aan Zappa te hebben verschaft waardoor onnodig een kort geding moest worden aangespannen en Zappa niet in de ge legenheid was tijdig een andere band te engageren. Om die reden veroordeeld de president Tee Set in de kosten van het geding, zijnde 323,-/ geregistreerd staan, „zwartkij kers" zijn, is volkomen onjuist. het gezin Jan Verslappen te Leiden. Daardoor hing hij stuurder, waardoor hij werd be- de omroepen. Ook hij had de indruk, dat er in het PTT-com putersysteem van de dienst luis ter- en kijkgelden talrijke ver keerde mutaties voorkomen. De Als het hoofd dienst gaf toe dat het aantal omroepkaart heeft en VARA-lid Volk", fouten in 1969 liefst 300.000 be droeg en nu gereduceerd was tot circa 100.000. „Maar ook bij dat meisje geen „zwartkijkster' de VARA-computer komen re- volgens de omroepwet, want ei gelmatig fouten uit de bus als zo'n machine b. v. „hikt" om in het computerjargon te spreken". De opmerking in Den Haag, Stfaks vergun ning nodig voor wi nddrukwapens (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Binnen afzienbare tijd zal er een vergunning nodig zijn voor het bezitten van en de handel in bepaalde gevaarlijke soorten lucht- en gasdrukwapens. Onder dit soort wapens valt ook de veel gebruikte windbuks, maar het ziet er niet naar uit. dat deze door minister Polak (justitie) gevaarlijk genoeg geacht wordt om er een vergun ning voor te eisen. De Tweede Kamer sprak met de minister over enkele wij zigingen in de vuurwapen wet, waardoor de maximumstraffen die de rechter kan opleggen, op bezit van, handel in of werken met vuurwapens, worden ver hoogd. Studio Sport In „Studio Sport", dat de NOS-televi- sie vanavond van 20.20 uur tot 21.00 uur via Nederland II uitzendt, wordt naast een aantal voetalwedstrijden ook aandacht geschonken aan atletiek- naast een aantal voetbalwedstrijden wedstrijden in Den Haag.

Leidse Courant | 1970 | | pagina 2