Nergens ter wereld voordeliger. «1475 Alleen in uw Hema! NÜ4Q75 BLOKKER Wit wordt weer wit, bont wordt weertont. Wit wordt weer wit, bont wordt weer bont. Biologisch-aktief Fakt met de Groene Korrels. buschauffeur DE LEIDSE COURANT DONDERDAG 30 APRIL 1971 Super lichtgewicht strijkijzer met regelbare termostaat en vol jaar unieke garantie! Nü 1.- goedkoper tot en met 9 mei a.s. grote moederdag sensatie 1970. Strijkijzer dat de zwaarste tests glansrijk heeft doorstaan. Temperatuurschijf instelbaar van nylon tot linnen. Met kontrolelampje. Handig handvat met duimsteunen. Aluminium zool, met gelijkmatige warmtespreiding. Verchroomde kap. Absoluut veilig door 3-aderig snoer randaarde stekker, Let op: u krijgt niet voor niets één jaa unieke garantie. Bij fabrieksfouten onmiddellijk een nieuwe! Toch kost dit geweldige strijkijzer in uw Hema normaal ook maar 15.75. Onverwoestbare zuigkrachtige hand- steelstofzuiger met vol jaar unieke garantie! Nü 15.25 goedkoper tot en met 9 mefa.s. Zo'n ongelofelijke Moederdag-aanbieding vindt u nergens anders. Echt niet! Alleen zo'n oersterke 250 Watt motor kost normaal al méér. En alles is erbij! Zoals 3 chroombuizen (48.5, 25 en 16 cm) met drukknopsluiting.Regelschuif voor aangepastezuigkracht. Snoerhaken en 6 meter snoer. Spleetzuiger. Meubel mondstuk. Super-kombinatie mondstuk: druk op de knop en gladde zool wordt borstel! Absoluut veilige stofzuiger, dubbel geïsoleerd, radio- en t.v.-ontstoord. Gemaakt van sterk slagvast plastic. f Het beroemde automatische broodrooster Onovertroffen in alle tests! Met termostaat: roostert precies zo licht of donker als u zelf wilt. Absoluut veilig, met 3-aderig snoer en randaarde stekker. In leuke geschenkverpakking! En natuurlijk een jaar garantie. Let op: u krijgt niet voor niets een jaar unieke Bij fabrieksfouten onmiddellijk een ni Let op: u krijgt niet voor niets een unieke garantie. Bij fabrieksfouten onmiddellijk een nieuwe - probeer dat ergens anders! Toch kost deze stofzuiger in uw Hema normaal ook maar 65. Elegante luxe haardroogkap Droogt elk WÊ kapsel snel en gelijkmatig. Is sterk en onbreekbaar. En zeer geruisarm. Warmte regelbaar in 3 standen v onder de kap uit. Makkelijk opbergen. Inschuifbare kap neemt weinig plaats Goed geïsoleerd, dus veilig. Met natuurlijk een jaar garantie. Let op: u krijgt niet voor niets ee unieke garantie. Bij fabrieksfouten onmiddellijk een nieuwe. Bijpassend tafelstatief 6.75. Vloerstatief 12.75. Trek wèg die grauwsluiers Fakt is biologisch-aktief. Allicht. Maar Fakt trekt bovendien de grauwsluier weg. Omdat Fakt Groene Korrels bevat. Krachtig werkende Groene Korrels. Fakt werkt -in voorwas en hoofdwas- diep tussen de vezels het verborgen vuil los. Krachtig. Secuur. Totaal. En zo ziet wit er weer uit als wit, wordt bontgoed weer bont. Wèg is die grauwsluier. Haaldirekt dat rode pak Fakt. Met 'n advertentie in dit blad bereikt u ruim 15000 adressen Autobusdienstonderneming vraagt sollicitanten ter opleiding tot voor de standplaatsen Haarlem, Leiden en Voorburg. Rijbewijs BE vereist Minimum leeftijd 21 jaar Gratis opleiding voor rijbewijs CD Goed salaris, ook tijdens de opleiding Goede sociale voorzieningen Vrij vervoer - ook voor het gezin - op het gehele lijnennet Gratis uniform Vijfdaagse werkweek. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen door onderstaande coupon te zenden aan NOORD-ZUID-HOLLANDSE VERVOER MAATSCHAPPIJ N.V. Leldsevaart 396, HAARLEM j Naam:j iA*-= 1 j Woonplaats: j Leeftijd: b— OEGSTGEEST: winkelcentrum LANGEVOORT IRISLAAN 79-81 Omdat Moeder eenmaal ee» zondere schenkt u haar straks natuurlijk dit prachtige, modern st rakgel ijnde glas servies (24-delig) met verzwaarde voet. dat een prijs 7.50 Speciaal voor Moe derdag is hier een echte peper molen in leuk model en met fleurig decor op rode achtergrond 3,95 of in naturel slechts 3 voor 1.45 Deze flesafsluilers zorgen van nu af aan dat uw flessen prik enz. altijd goed gesloten en dus tot de laatste druppel smakelijk blijven. 1.45 Maar wie straks iets heel aparts wil ge ven kiest absoluut iets uit dat echte mooie Spaanse hout. Bijv.: sleutelrekje Alweer zo'n speciale Moederdag-verras sing! Een zwart houten kaasplank met leuk gedeco reerde inlegtegel. Moeder gaat lek ker luieren op onze ideale - met draag- grepen (dubbel te vouwen) uitgeruste - ligmatras. Royaal, dik gevuld en met gebloemde stof aan de bovenkant en plastic op de rug- 10.50 Verras Moeder op 10 mei met deze leuke bloembakjes in smaakvol wit sieraardewerk. U kunt kiezen uit 2 modellen, maar be taalt toch altijd die lage prijs f qe van slechts Iedereen die 10 mei niet te laat wil zijn, komt nu onze luxe camping- stoel halen. Hij i is op dir. standen in stelbaar, heeft dik ke - met stof be klede - schuimrub ber-kussens en koot 24,95 Ha lekker! Moeder maakl tosti's. En hoe! Met deze spe ciale Tosti-Toaster doet ze 't in een wip. Ha lekker. Wat een ongelofelijk la ge prijs. Want die L™ 19.75 1 j ces geprolongeerd' Rol u heerlijk fit en slank met dit ideale apparaat, dat nu weer op a toerolt ▼oor de uniek lage 4-dig. roestvrij stalen pannen set uniek in kwaliteit en prijs! 4 voortreffelijke pannen voorzien van speciale bodem. Bestaande uit: 3 gas- pa im en van 20 - 18 en 16 cm en een steelpan van 14 cm. Als grandioze Moederdagverrassing nu voor de on voorstelbaar lage prijs 6,95 69,50 Geef Moeder zo'n fraaie consolespie- gel met twee schar nierende zijpaneel tjes en een speciale glasplaat voor op zet toiletartikelen 10,95 Idem zonder zij- pa"le* 5,50 Alle rook het huis uit door deze mooie en handige rook verdrijver op teak houten voet en met kunststof kap (keuze uit rood of groen). En de prijs Dit zegeldoosje is niet alleen handig voor het opbergen van Moeders vele spaarzegels, maar 't staat in z'n rode kleur met Hinde- loopen-decor nog 2.75 SÜ 2,95 Speciaal voor Moe derdag presenteren wij nu al een zeer fraai houten krui- denrek met 6 potjes in Delfts blauw aardewerk en 2 laatjes. De lage prijs verrast alles en 7,95

Leidse Courant | 1970 | | pagina 14