VREES VOOR AFBRAAK „Er het zijn college en kortsluitingen tussen de gemeenteraad44 W atersportvereniging „De Kaag'' verkeert in financiële wantoestand FEEST-AFVALZAKEN Dr. Pels betreurt gebrek aan inspraak kwestie Noord Hofland Wethouder v. d. Laan: „De raad stond niet buitenspel; brief van D'66 is dwaasheid" Leidse agenda „Naast sportbeoefening ook een relax-ruimte' 22 LEDEN KREGEN INSIGNE ZATERDAG 25 APRIL 1970 DE LEIDSE COURANT fTan onze correspondent) VOORSCHOTEN De raadzaal van Voor schoten was gisteravond te gering van om vang om alle belangstellenden voor de raads vergadering binnen de zaal op te vangen. Een deel der belangstellenden moest genoegen nemen met de hal, waar door middel van een versterker de geluiden uit de raadszaal te horen waren. Kiezer en gekozene waren heel dicht bijeen tijdens deze vergadering waarin de behandeling van de ingekomen stukken bijna twee uur vergde en de eigenlijke raads- agenda maar tien minuten. De stoelen van de publieke tribune stonden tot aan de zetels van de raadsleden en dit was het moment in de ogen van de raad om samen te gaan met de burgers, die vooral uit de wijk Noord Hofland kwamen, om het college van burgemeester en wethouders op de proef te stellen over de realisatie van de wijk Noord Hofland. Burgemeester Kool over Berbice: Minister Bakker sprak niet als bewindsman VOORSCHOTEN Na sterke aandrang, uitgeoefend door Dr. Pels, over de uitspraak van mi nister Bakker ten aanzien van het tracé van Ryksweg 11, gaf bur gemeester De Rooi van Voorscho ten de volgende verklaring: „In de kranten hebt u kunnen le zen, dat minster Bakker gezegd zou hebben, dat het tracé van Rijksweg 11 om het landgoed Ber bice gelegd zou worden. Dit is niet helemaal juist. Het is zo, dat mijn heer Bakker tijdens een verkie zingsbijeenkomst gezegd heeft dat volgens zijn mening het landgoed Berbice gespaard zou moeten wor den en de Rijksweg 11 eromheen gelegd. Op dat moment sprak niet de minister. Wel heerst bij Gede puteerde Staten de opvatting dat de Rijkswaterstaat rekening zal houden met de wens van de pro vinciale staten en de Voorschoten- se gemeenteraad, waardoor het landgoed Berbice inderdaad niet aangetast zal worden. Officieel is echter nog steeds niets bekenk en daar gaat het nou om. Kandidaten L.N.G. ZOETERWOUDE De kandidatenlijst van Nieuw Gemeentebeleid, die woens dag nog niet geaccepteerd kon worden wegens het ontbreken van een aantal wettelijk vereiste gegevens, is thans I openbaar geworden. Op de Lijst Nieuw Gemeentebeleid zijn de volgende, kandi daten geplaatst: v. d. Poel. O. P. Rijsdijk, C. M. Turk-Heemskerk. G. L. M. Onderwater. C. M. Vlasveld-Baak. J. Q. A. Uljee. J. H. Versteegen, L. M. v. Leeuwen, P. W. J. Roeleven, W. M. Vervoorn, KI. Mer- W. H. v.d. Hoeven, W. E. J. Schroot-Ensinck. Maandagmiddag zal in een openbare zit- van het hoofdstembureau beslist worden over de geldigheid van de in gediende kandidatenlijsten. Jeugdsociëteit schaken nu ook bij Philidor LEIDEN Vanaf zaterdag 2 met start ok de Leidse Schaakclub Philidor een jeugdsociëteit teneinde scholleren (en anderen) gelegenheid te geven wel het ichaken kennis te maken of hun speel stijl te verbeteren. Philidor heeft hier- oe een aantal goede spelers bereid ge- onden schaakles te geven en simultaan seances te houden. Verder ligt het in de bedoeling de scho lieren een echte jeugd-competitie te laten spelen en een eigen bestuur te laten vormen, zodat er als het ware een geheel autonome jeugdclub ontstaat, om de kos- en beetje te dekken, wordt er vam de jeugdspelers een kwartje per keer ge vraagd; bovendien kunnen ze als ze vaak komen en tegen een geringe con tributie lid worden van Philidor zelf. De Leidse schakërtjes in spé zijn elke zaterdagmorgen (van 10.00 tot 12.30 u) harte welkom op de Hooglandse Kerkgracht 4; de ingang is in de Kop- penhinksteeg. Voor nadere mededelingen eventuele aanmeldingen staan de vol gende heren bereid, dhr. Ketting, Fran- ehimontlaan 55, tel. 20159; dhr. Bokern, Pieterskerkgracht 1. tel. 22189; dhr. Moonen, Brederostraat 24, tel. 34090. VOORSCHOTEN Aan de vrjje universiteit te Amsterdam is geslaagd voor het kandidaatsexamen Nederlandse letteren W. J. van Doornik uit Voor schoten. Dr. Pels (p.v.d.a.) gaf naar aanleiding van z\jn vragen, die spraken over de ongerustheid van de wijkbewoners, een uiteenzetting over het gebrek aan in spraak dat door b. en w.'s beleid tot ernstige verontrusting onder de bevol king geleid had. Ongelukkige dag Hij noemde de 13e april voor het college van b. en w. de meest ongelukkige dag omdat tijdens een belangrijke burger avond voor de wijk Noord Hofland al leen de wethouder van openbare werken aanwezig was. Hij verweet het college te weinig openheid, ook ten aanzien van de gemeenteraad, en was ontevreden over de thans gevoerde handelswijze, waardoor b. en w. overleg gaan plegen met een wijkcomité en hierbij de ge meenteraad passeren." Ook de gemeen teraad heeft voor het laatst een teke ning gezien over de wijk Noord Hofland, die gedateerd was: 1 juni 1967. Het arti kel 19, dat alleen gebruikt mag worden kleine afwijkingen, wordt door het ge van b. en w. thans gehanteerd plannen, die de gehele wijk aantas ten. Er zijn kortsluitingen tussen b. en a de gemeenteraad." Weggewuifd Baron de Vos van Steeiiwjjk (VVD) kon zich in grote lijnen wel aansluiten bij het betoog van dr. Pels en stelde, dat het college van b. enw. steeds blijmoedig alle bezwaren van de gemeenteraad ten aanzien van het plan Noord Hofland had weggewuifd. Thans, wanneer de burgery massaal opkomt en tegen een plan is, dat ook zeker bij de gemeente raad niet gunstig zou zjjn gevallen, en b. en w. hun voorstel in te trek ken. „Het lijkt erop alsof b. en w. de gemeenteraad achter stelt bij de bur gery", aldus de WD-woordvoerder. Wethouder drs. A. F. van der Laan (KVP) stelde dat het college, gezien de concrete gegevens die zij thans heeft, lust meer voelt om zonder meer dit plan te gaan verdedigen. „Het col lege is in overleg met het wijkcomité dit comité is een goed werkcomité. Inderdaad mag het art. 19 alleen ge bruikt worden bij noodgevallen. Dooi de onbekendheid van het toekomstige tracé van rijksweg 11 is een vast plan Noord Hofland niet te maken. De woningbouw moet doorgaan en daarom konden alle woningen alleen gebouwd worden door gebruik te maken van art. 19." Fel bestreed de wethouder de op merkingen, dat de raad buitenspel gezet zou zijn." De gemeenteraad is doorlo pend op de hoogte gesteld tijdens beslo ten bijeenkomsten, het plan was geen verrassing voor de raad. Dat de bevol king tot nu toe weinig betrokken is bij de plannen van Noord Hofland is on vermijdelijk. Iedere nieuwe wijk wordt opgezet door anderen." Dwaasheid De brief van D*66 waarin gesteld wordt dat deze raad niet mag beslissen over Noord Hofland omdat de bewoners van Noord Hofland niet in de raad vertegen woordigd zyn, vond de wethouder in na volging van andere sprekers „een grote dwaasheid". „Als de raad niet beslist had over Noord Hofland, dan was deze wijk thans nog steeds de Noord Hoflandse polder, dan woonde er geen mens." Op de opmerking van dr. Pels. dat het college in Noord Hofland „luchtkastelen" aan het bouwen is, stelde de wethouder, dat de raad ak koord gegaan was met flatbouw en zelfs de WD gepleit had voor flats midden in de wijk. Dit laatste werd fel bestreden door baron de Vos van Steenwijk. Kermis Kermis op zondag en kermis in de kern van liet. dorp. Geen kermis op zondag omdat het algemeen gevoelen van de bevolking hier tegen is aldus de burge meester. „Ik wacht nog een jaar om hierover vragen te stellen," zei dr. Pels (PvdA) met een profetsich lachje en een knik in de richting Voorburg. Kermis in de kern van het dorp is te genwoordig eigenlijk niet meer mogelijk vond mr. Esselaar (KVP). De techniek heeft de laatste jaren o.a. het geluid dermate doen toenemen, dat het voor omwonenden een onmogelijke zaak is geworden. De burgemeester zei ge schrokken te zijn van de brief, gestuurd door 12 omwonenden bij het kermister rein voor één jaar (parkeerplaats in de Treubstraat)Hoewel thans het M.O.C.- terreln hiervoor geschikt zou zijn, was het niet mogelijk dit reeds te weten bij de voorbereidingen. Ook baron de Vos van Steenwyk (wd) en dr. Pels (pvda) waren niet gelukkig met dit voorste! van b. en w. tot aan wijzing van de tijdelijke parkeerplaats tot kermisterrein temeer daar de wa gens reeds gearriveerd zyn en de raad geen kans meer krijgt „nee" te zeggen. De burgemeester deelde nogmaals mee volkomen overrompeld te zijn door de afwijzende houding van de omwonenden en beloofde voor volgend jaar meer overleg. SLF-feestavond voor en gepensioneerden LEIDEN Het is altijd een goede ge woonte van de personeelsvereniging van de SLF, de Stedelijke Licht Fabrieken, om de scheidende collega's en jubilaris sen eens in het jaar een onvergetelijk dagje te bezorgen. Gistermiddag begon dat met een etentje in het Noordwijkse hotel „Noordzee" waar liet bestuur van de pers. ver. de twaalf jubilarissen en acht gepensioneerden, onder wie zich dit riété-programma aankondigde jaar directeur Y. Yltema bevond de gas- A,g conferencier fungeerde loos van ten op bun wenken liet bedienen. de vei(jei die onder het toeziend oog van Tevens was in Noordwijk aanwezig de o.m. wethouder S. Menken, de verschil- nieuwe directeur van de SLF, ir. H. W. lende onderdelen vlot aan elkaar praat- Brooshooft. Gisteravond werd het feest te en zelf ook zijn, illusionoire kunsten voortgezet in de Stadsgehoorzaal waar uitvoerde. Om zich heen wist hij artiesten de voorzitter van de personeelsvereni- als de zangeres Elly Lichtveld, Nick ging, A. Crama, het gezelschap dat Nichols en organist Henk Baving. In hun gecompleteerd werd door collega's wie programma betrokken zij regelmatig het dergelijke uitingen van sympathie en publiek, dat zich vooral na de pauze met dankbaarheid over een of meerdere jaren onderdelen als „Hit-parade", en de „Top te wachten staan, een vlot cabaret-va- pers van vandaag" lekker kon uitleven. LEIDEN. De stichting Eurvo, welke jaarlijks een gezamenlijke reis naar Italiaanse Dolomieten onderneemt, houdt vrijdag 1 mei een contactavond in café-rest. Old Dutch aan de Tweede Binnenvestgracht. Op deze avond zal moeten blijken of het aantal deel nemers thans voldoende is om de tra ditie ook dit jaar weer voort te zetten. Tot op heden meldden zich slechts 17 personen voor deelname, hetgeen niet voldoende is. WEER VLOOTSCHOUW TIJDENS KAAGWEEK VOORSCHOTEN De medede ling van b. en w. run Voorschoten een verzoek te richten tot de mi nister van Cultuur en Recreatie om de boerderij Lindehoeve aan de Kon. Marinelaan Jf af te voe ren van de lijst van beschermde monumenten, had een aantal brie ven tot gevolg. Brieven van bur gers, maar ook ran de Bond Heemschut. Brieven, die, hun vrees uitspraken voor een voor genomen afbraak. Wethouder Iestra (p.c.) deelde gisteravond in de raad mee, dat dit verzoek niet inhield het voornemen om tot slopen van deze boerderij over te gaan. Sloop is alleen mogelijk na een eventuele toestemming ver leend door de raad. De raadsleden hadden na deze uiteenzetting geen behoefte aan verdere vragen. ZONDAG 26 APRIL Oeg9tgeest. Lange Voort 44: recital Margreet Honig (sopraan), Lieuwe Vis ser (bas) en Rudolf Jansen (piano), 14.30 uur (Vrienden van het Lied). WOENSDAG 29 APRIL Voorschoten: Kasteel Duivenvoorde: recital Toos Onderdenwijngaard, 19.30. VRIJDAG 1 -MEI Old Dutch: Contactavond reisgezelschap Voorschoten: Kasteel Duivenvoorde.: recital Toos Onderdenwijngaard, 19.30. DE KAAG In de gisteravond In de Kaagsociëteit gehou den jaarvergaderihg van de Kon. Watersportvereniging „De Kaag" lieten voorzitter en penningmeester min of meer sombere geluiden horen over de financiële toestand der vereniging. Deze betroffen zowel de algemene toestand der vereniging, alswel de jachthaven te Warmond en de sociëteit. Ten aanzien van de laatste deelde de penningmeester, de heer ir. G. A. Bakker, mede, dat er over de jaren 1965-1968 een fiscale navordering loopt ten bedrage van rond 50.000 wegens te weinig betaalde loonbelasting, terwyl daarnaast ook de inkomsten van de sociëteit belangrijk minder zyn LEIDEN dan vroeger het geval was door de geringere omzet, zodat deze rekening een tekort van 17.000 aangeeft. Het bestuur is daarom genoodzaakt zich te beraden over de toekomstige exploitatie, terwijl inmiddels aan de fiscus een verzoek tot vrijstelling of in leder geval vermindering van de navordering is gedaan. Burgerlijke stand Oranjevereniging deelt fruit op Koninginnedag LEIDEN Ook dit jaar zal door de Leidse Oranjevereniging, ter gelegen heid van de verjaardag van koningin Juliana, een uitdeling plaatsvinden van fruit en versnaperingen in kindertehui zen. Bezoek krijgen o.a. de Cortona Stichting, Chr. Jeugdhulp, Sint-Lidwina- tehuis. Wees- Oudenliedenhuis Sint- Maarten. Voorts verscheidende verpleeg huizen te Leiden, o.a. Solglyt, Kaarsen makerstraat. Sonnewende enz. Dit jaar wordt deze festiviteit uitgebreid met een uitdeling in de vele hofjes van Leiden. Deze bijdrage aan de feestelijkheden te Leiden groeit nu uit tot een uitgebreide en belangrijke gebeurtenis, die de volle instemming heeft van de leden en zeer gewaardeerd door de bezochte tehuizen. OEGSTGEEST Aan de vrije uni versiteit van Amsterdam is geslaagd voor het kandidaatsexamen economische LEIDEN Met de afbraak wetenschappen J. Runia uit Oegstgeest. oude gebouw van bet SI. Agnes-Lyeeum op de hoek van de Oude Vest en de Peli kaanstraat. is deze week een begin ge maakt. Op deze plaats komt een studen- LEIDEN In de koffiekamer van de Stadsgehoorzaal werd gisteravond druk Cdiscussieerd. Aanleiding hiertoe was discussienota „Beweging in de Sport". Dit boekwerkje, geschreven door de ad junct-directeur van de; Stichting Provin ciale Sportraad Zuid-Holland, de heer •4. Wiersma, was voor de Sportstichting lanleiding geweest een avond te orga niseren, waarop vertegenwoordigers van "He sportverenigingen van gedachten wisselden. In de goed gevulde foyer opende de heer P- F. S. Blegstraaten de vergadering. Nadat de heer Wiersma zijn nota had 'ngeleid werd de zaal in vijf discussie groepen verdeeld. De groepen, die ver- f'billende onderwerpen behandelden, wa- >en het beslist niet in alle opzichten met de nota eens. Over het onderwerp „rendement sport accommodaties" waren de meningen minder verdeeld. Unaniem was men van mening, dat de accommodaties efficiën ter gebruikt moeten worden. Extra sub sidies moeten verstrekt worden aan ver enigingen. die op één complex een ver gaande vorm van samenwerking zoeken. Eén van die samenwerkingsvormen is het met twee of meer verenigingen de len van een clubhuis, waardoor de ruim te efficiënter wordt benut. De verenigingsleden, momenteel meer vragend en minder gevend, moeten niet alleen in staat gesteld worden sport te beoefenen. Er moet gezorgd worden voor „relax-ruimte", waar gekaart, gelezen en door de kinderen kan worden gespeeld." Hiermee vertolkte de heer Kallenberg de mening van de groep, die het onder werp „recreatiesport/gezinsrecreatie" be handelde. Team De Goede leidt V iertal lencompeti tie bridgeclub De Sleutels LEIDEN Uitslagen van de huishou delijke viertallencompetitie van de B.C. „De Sleutels", stand na 9 zittingen, groep A: 1. team De Goede 36; 2. team Bloemhoff 30; 3. team De Vrind 27; 4. team Rompes 27e; 5. team Vreeburg 22; 6. team Poot 14. Groep B: 1. team Goedhart 43; 2. team Vos 30; 3. team Tan 23; 4. team van Helvert 22; 5. team Riel 21; 6. team Vrijenhoek 17. groep C: 1. team Holsboer 35; 2, team Derogee 30; 3. team Duiser 27; 4. team Bernard 27; 5. team v. d. Bijl 23; 6. team Spoor 20. Groep D: 1. team v. d. Heide 44; 2. team Wessels 38; 3. team Robbers 36; 4. team v. Alphen 30; 5. team v. Kem pen 10} 6. team Wiedeme|jer 4. Door de overschakeling in Leiden van de huisvuilemmers op de plastic zakken kunnen onze mensen van de reinigingsdienst nu ook eindelijk van feestdagen genieten, zonder in hun vrije tijd de vervallen ophaalbeurten te moeten inhalen. Immers, men kan de plastic zak(ken) luchtdicht opbergen en bewaren tot de volgende ophaalbeurt. Op de volgende feestdagen wordt dus geen huisvuil bij u op gehaald: KONINGINNEDAG do. 30 april, bewaren tot ma. 4 mei; BEVRIJDINGSDAG di. 5 mei, bewaren tot vr. 8 mei; HEMELVAARTSDAG do. 7 mei, bewaren tot ma. 11 mei. Wilt u er even aan denken op die feestdagen niet de huisvuil- zak(ken) buiten te zetten De directeur reinigingsdienst, F, VAN OVERMEIRE. Waf de jachthaven betreft, is het te kort can 106S weggewerkt tot X00U.-, welk tekort door e»ii<;e correctie op de ligplaatsen kan worden weggewerkt. Het tekort op de algemene activiteiten der vereniging (in 1968 ƒ13.000) is het afgelopen jaar teruggebracht tot 4000, welk tekort door een nieuwe contributie verhoging genivelleerd kon worden. De ze contributieverhoging werd op een daartoe door het bestuur gedaan voor stel aangenomen. De heer Bakker lichtte een en ander toe op een daartoe uit de drukbezochte vergadering gestelde vraag. Niettemin zal deze zomer de 50ste Kaagweek worden gevierd, waarover de voorzitter, de heer D. A. de Koster, een en ander mededeelde. Er zal evenals tien jaar geleden weer een vlootschouw wor den gehouden, waaraan alle aan de Kaagweek deelnemende wedstrijdklas sen zullen deelnemen. De dag na de vlootschouw,' die op zater dag 11 juli wordt gehouden, worden de wedstrijden, die anders op de eerste Kaagdag worden gehouden, verzeild, terwijl daarna vier dagen van het grote klasse-programma volgen. De voorzitter deed vervolgens nog me dedelingen over mogelijke grotere wed strijden voor schepen, die op de Kager- plassen niet aan bod komen. Men denkt hier bijv. aan Medemblik, Colijnsplaat en Breskens. Bij de bestuursverkiezing werd in de plaats van het aftredend lid J. H. de Haas gekozen ir. H. de Groot, ingenieur directeur van de Technische dienst van Rijnland, die zich vooral met de steeds toenemende recreatie zal kunnen bezig houden. De Dr. Coopsbeker werd uitgereikt aan de heer M Schakenbos, die jarenlang in Warmond zijn welbekende jachtwerf heeft gehad en die door zijn kundigheid als jachtbouwer, zijn betrouwbaarheid en bereidwilligheid deze beker zeker verdient. Jammergenoeg was de heer Schakenbos door ziekte verhinderd de beker in ontvangst te nemen, doch deze zal hem door voorzitter en secretaris worden overhandigd te zijnen huize. Tenslotte werd aan 22 leden het insigne voor 25-jarige lidmaatschap verleend, terwijl de vergadering tevens besloot, tot instelling van een jeugdcommissie waardoor ook de jeugd aan de ontioik- i keling van het. verenigingsleven zal l kunnen bijdragen. Geboren: Ester Mejaco, dochter van M. Baauw en H. F. van Utrecht; Ronald, zoon van R. A. F. van der Merwe en A. P. Schouten; Grace Martha, dochter van Z. Roembiak en J. Inggamer; Wendy, dochter van .T. H. van Wijk en A. N. Hetebrij; Cornells Nicolaas Willem, zoon van N. W. van Beelen en G. de Best; Florine Anne- miek. dochter van A. Langeveld en W. V van Gulik; Willem, zoon van R. van Eijk en C. H. G. Docter; Tommy, zoon van A. Hulsegge en A. E. Stoops; Cor- nelis, zoon van A. B. Schaap en A. E. van Beelen; Fredericus Petrus Johan nes Albertus. zoon van J. A. Karre- mans en K. C. M. de Bruin; Miranda en Anneke, dochters van W. F. van dei- Post en J. van Leeuwen. Ondertrouwd: D. van der Neut en M. J van Strien; J. Bodijn en N. Regeer; S. Kruit en M. L. G. A. J. Nooder; P. J. van der Horst en E. J. van Niekerk; H. van den Broek en M Kromhout; A. Ot tervanger en G. W. M. Ouwerkerk; P. A. van der Burg en A. de Bree; W. A. Brand en G. Penseel; J. P. Hollebeek en J. C. Duive8teijn; J. J. G. Ammerlaan en J. W. M. van Tongeren; L. J. de Boer en M. L. Hoppers; P. J. G. Kas- teelen en N. Wijnnobel; J. W. D. War ners en D. C. J. van Leeuwen; F. J. A- Koet en M. van Oosten; C. J. Hagoort en J. A. M. Bisschop; E. Nap en B. M. Zanoli; D. de Groot en N. van der Marei; H. W. J. Hellema en P. W. J. M. Hagen; D. T C. Jansen en W C de Leeuw; F T. M. Kriek en M. C. C. J. Hagen; J. N. van Lunteren en M. M. Spanjaard; A. P. W. M. van der Put ten en H. E. van der Wiel; G. van Rij en A. E. D. de oJng; F. S. H. van Zweeden en M. L. van Zoelen Gehuwd: H. J. Rooza en W. H. Roozen- daal; J. W. Mark en M. C. Dubbelaar; H. W. Scheffers en R. Vermeer; W. M. Jansen en M. W. L. Rosdorff; A. H. Couzijn en W. J Roos; B. F. Holman en A. Muller; A. Nederlof en F. W. van Bleijswijk; D. Miggels en J. Nagtegaal; H. Mark en W. T. van Staden; W. Hane- kamp en G. M. van Leeuwen; F. H. Meijer en M. Zaalberg; H. N. J. Bak en M. T. Verhoeven; C.tKuijt en M. J. M. van Toren. Overleden: G. Kooien (52); P. Vervat (69); E. A. C. Elfering (3 maanden). OEGSTGEEST Geboren Alwin F. zn. van E. A. Daal en N. T. Francisca; Michiel W. J. zn. van J. K. M. Gevers en M. L. Breusers; Maarten zn. van A. van Veen en M. J. E. van Gageldonk; Marcel zn. van P. J. Willemsen en J. E. Meijer; Arent P. zn. van G. W. Kleisen en J. J. Waljaard; Hendricus zn. van W. C. H. J. de Koning en L van Delft; Es ther J. M. dr. van R. D. H. van Barch- jansen en E J. Havers; Maaike L. dr. van C. D. N. Barel en M. Valeton; Win- fred G. zn. van G. M. J. Beyersbergen van Henegouwen en J. G. Verploegen. Marieke H. dr. van H. A. Muskee en M. Botterweg: Jheronius P. zn. van L. Ra demaker en J. A. T. Bos; Paul zn. van W. van Tol en J. Zwaan. Ondertrouwd: H. J. Serdtfn en M. Log- her; H. Boland en H. de Boer; P. J. Bij- leveld en M. J. C. Koerten. Getrouwd: P. S. Vermeer en M. L. A. van Haren; A. J. Filippo en C. W. van den Hoek; C. van den Eijkel en C. C- M. van Werkhoven: D. van der Kooij en E. S. G. M. Kemperman; W. van Wer- meskerken en E. Lulofs. Overleden: J. D. Menses; M. L. Grau. w.v. W. H. de Ruiter; W. K. Lammers; H. O. Schelllnck, w.v. J E. Colin.

Leidse Courant | 1970 | | pagina 5