Leilento wordt gezellige stuif-m Tot Pasen verkeersindigestie EIERWEDSTRIJD LUIDT VOORJAARSGEBEUREN IN Leids City Centrum luidt de lente in Sporthal Vliethorst in gebruik Vanaf september „vrije" plaatsverkoop Schouwburg Record-inschrijving Zilveren Molenloop Jean Fournet dirigeert Promenade concert KVP-raadsleden krijgen volle vertrouwen mee van ledenvergadering Snip en Snap op groots programma MARKTEN Genoeglijk schilderwerk bij Heuff in Wassenaar DONDERDAG 19 MAART 1970 DE LE1DSE COURANT PAGINA 3 1 verslaggevers) LEIDEN Tegelijk met het Lunapark ial het komende paasweekeinde als fris se follow-up van de Leidato in de Groen oordhal een Leilento worden gehouden. I>at frisse zit hem in de ruimte, die ge lalen zal worden tussen de stands. Er zullen brede paden komen: „U moet het zien als een gezellige Stulf-in, waar je zo eens binnenvalt. Niet zoals bij de Leidato waar het keuren en kijken was", aldus Leidato-voorzitter J. Wolfslag.. Het wordt een voorjaarsgebeuren op een oppervlakte van 8000 m2. Het zal louter een streekgebeuren worden. Aanvanke lijk bestond er namelijk bezwaar van de zijde van de HISWA (de Ned. Ver. v. Handel Industrie), die zich fel verzette tegen deze show. Later is alsnog dispen satie verleend, mits de deelnemers. 38 in getal, binnen een straal van tien ki lometer van de Groenoordhal wonen. De heer Wolfslag en zijn team richten zich dan ook voor de propaganda voor namelijk op deze omgeving: „Dat de toeristen, die volgende week naar de bolenstreek komen onze show bezoeken is leuk. maar erg belangrijk vinden wij het niet". Uitstallincr De Leilento is een uitstalling van o.m kampeerartikelen, tuinmeubels, zeil- en motorboten, opblaasbare boten, bootmo toren. frisdranken, grammofoonplaten, vrijetijdskleding, zonneschermen en te vens zullen enkele reisbureaus hun va- kantietips aanbieden. Artiesten zullen op deze Leilento in tegenstelling tot de Leidato ontbreken. Wel zal deze beurs op zaterdag 28 maart om elf uur geopend worden met een eierwedstrijd voor de kinderen. 2000 Eieren worden verborgen in de Groen oordhal op de galerij, op de paden, maar niet in de stands. Alle, papieren, eieren kunnen ingewisseld worden voor choco lade-eieren. 20 Gouden eieren geven recht op een extra groot paasei. „Ludiek" feest De verwachting voor deze Leilento, dat als een „ludiek feest" wordt aangekon digd. is hoog gespannen. Een enquête, gehouden door de leerlingen van de School voor de Detailhandel, heeft tij dens de Leidato, die 75.000 bezoekers trok, uitgewezen dat 94% een dergelijk initiatief wel interessant vond en er stel- l lig een voorstander van was. Mede door L de kermis die voor de Groenoordhal zal I )laats vinden, is de verwachting dat rubral veel jongeren zullen opdagen: zeker 40%. Men rekent overigens ook wel degelijk op families. De Leilento start op vrijdag 27 maart, op welke dag in verband met Goede Vrijdag geen veemarkt zal plaats vinden. De openingstijden zijn: vrijdag 13-17 uur en 19-22.30 uur; zaterdag 11-17 uur en 19-22.30 uur; tweede paasdag 11-17 uur en 19-22.30 uur. Het Lunapark draait van zaterdag t/m dinsdag. Biedermeyer-meisjes en muziek LEIDEN Zaterdag zet het Leids City-Centrum, waarin nu al ruim 160 centrum- zaken zjjn gebundeld, de hele binnenstad op charmante wjjze op haar kop. Dat is natuurlijk wel een beetje overdreven maar het belooft wel leuk te worden op deze lentedag, vooral als het weer een beetje meewerkt. Twintig in Biedemeyer-dracht gestoken meisjes van de nijverheidsschool aan het Galgewater reiken maar liefst tienduizend rode tulpen uit aan het winkelende publiek. Deze fleurige actie start aan het eind van de ochtend bij het stadhuis, waar ook b. en w. er nog aan te pas zullen komen. Het muziekkorps De Burcht zal het lentefeest muzikaal opvrolijken en zelfs nog een mars door de stad maken, 's Middags begint dan de eigenlijke tulpen-uitreiking. Alle voorbijgangers krijgen er één, feestelijk verpakt in cellofaanpapier. Op deze manier wil het L.C.C., dat zich onder meer beijvert voor een gezelliger binnenstad, zichzelf bij het publiek introduceren. Er zijn nog meer acties te verwachten. Zo zijn er ook al vlaggen „in aantocht". Roodenburg-jeugd brengt Pasen door in Engeland LEIDEN. De jeugd, althans een groot deel, van Roodenhurg zal de Pa sen doorbrengen ln Engeland. Op Initia tief van de jeugdcommissie zal een groep van 24 spelers (A- en B-team) met als leiders/coaches J. Jonker en R. Wiggers en begeleid door manager W. G. van der Drift, op Goede Vrjjdag uit Leiden vertrekken. Zaterdag 28 maart zijn de Roodenbur- gers te gast in Basingstoke waar Thorny Croft Athletic FC zijn veld, het West Ham park, ter beschikking stelt. Op Tweede Paasdag maken de Leide- naars een Sight Seeing Tour door Lon den. O.m. zal rond half twaalf het wis selen van de Queens Guard bij Bucking- nam Palace kunnen worden bekeken. Het hoogtepunt van die dag zal echter ongetwijfeld de wedstrijd Arsenal-Sry- stal Palace zijn, temeer daar Arsenal de volgende tegenstander is van Ajax in de strijd om Europa Cup 3. Voor dins dag 31 maart is voor het B-team een wedstrijd vastgesteld tegen een sterk schoolteam. Woensdag 3 april wordt de haven van Portsmouth aangedaan en staan 's middags weer voetbalwedstrij den op 't programma. Bovendien wordt de ontmoeting tussen de tweede divi sieclubs Portsmouth en Watford be zocht. Het gezelschap is 3 april weer ir Leiden terug. LEIDEN Morgenavond, 21 maart, geeft het Rotterdams Philharmonisch Orkest onder leiding van de vermaarde dirigent Jean Fournet een Promenade- concert in de Leidse Stadsgehoorzaal, aanvang 8 uur. Solist is de pianist Marinus Flipse. Op het programma staan de Ouverture- fantasie Romeo en Julia van Tsjai- kowski, het concert no. 3 in. c op. 37 voor piano en orkest van Van Beetho ven en, na de pauze, de Symfonie in C, KV 425, van Mozart, de z.g. „Linzer"- symfonie. Toegangskaarten voor dit bij zondere concert zijn verkrybaar voor K O-inschrijvers en niet bij K O- ïngeschrevenen bij Bureau K O, Plantsoen 25, tel. 31841. Modehuis Vinke heropende pand LEIDEN Vanmorgen is in de Hoog straat een paradijs voor het vrouwelijke gedeelte van de Leidse bevolking ge opend. Modehuis Vinke, dat voorheen al twee maanden geopend was, maar nu radlkaal verbouwd werd, is heropend en heeft voor alle leeftijdsgroepen een eigen hoek. Er is een afdeling van Prénatal op de bovenste etage. Daar kunnen aanstaande moeders hun positiekleding uitzoeken, wiegen en kinderkleding ko pen. Waar vroeger een ongebruikte ruim n een etalage waren is nu een geheel eigen afdeling voor modebewuste jonge dames ingericht. Zij kunnen daar zitten, plaatje draaie*- en op hun gemak bekijken welke kleding het beste bij hen Er zijn vele muren uit het oude gebouw weggebroken, de plafonds zijn naar be neden gehaald, alles is in groen en oranje gezet. De inrichters hebben kans gezien de ruimtes een besloten, gezellige indruk te geven terwijl aan alle kanten veel loop- en kijkruimte is overgelaten. LEIDEN Gistermorgen is een 13-jarige Voorschotenaar (van beroep vorkheftruckchauffeur) met zijn hoofd legen een deur gelopen tijdenswerk zaamheden in de Groenoordhal. Tot ieders verwondering liep de man een zware hersenschudding op, waardoor de EHD hem moest vervoeren naar het Academisch Ziekenhuis. VOORSCHOTEN De 139ste officiële sporthal van Neder land staat in Voorschoten en werd gisteravond feestelijk in gebruik genomen. Ruim zeshonderd genodigden pro beerden de zit op de tribune en elf sportverenigingen pre senteerden zich met vlaggen en gaven op de maat van de muziek, verzorgd door de beide harmonieverenigingen, extra kleur, fleur en klank aan de opening, die verricht werd door burgemeester L. de Kool. Een vlag met de naam „Vliethorst" en de drie wassende manen van het Voor schotense wapen werd door de burgemeester aan een ver tegenwoordigster van de sportverenigingen overhandigd en voor het eerst opgehangen in de zeer moderne en prak tische zaal. Zoals gebruikelijk bij officiële openingen waren er tal van sprekers, ln totaal tien. Wethouder W. J. Iestra, bracht niet hoorbaar dank aan iedereen en na zijn vijf nünutentoespraakje gingen braaf de handen op elkaar. De geluidsinstallatie had dienst geweigerd. LEIDEN Het verkeer in Lelden beleeft weer eens moeilijke dagen. In verband met noodzakelijke werkzaamheden aan de Trekvlietbrug in de Voorschoterweg by het Lammensehansplein moet al het verkeer worden omgeleid via Lammenschans- weg, Tomatenstraat, Zoetenvoudseweg, Vjjf Meilaan en Rooseveltstraat. De politie doet wat ze- kan onder de gegeven omstandigheden en houdt de zaken zo goed mogelijk in de hand. vooral bij het kruispunt Lammensehansweg-Tomaten- straat en de splitsing Zoeterwoudseweg-Vjjf Meilaan. De spitsuren leveren de grootste moeilijkheden op en veroorzaken files van de Zoeterwondseweg tot ver op de Rooseveltstraat en omgekeerd tot in de Tomatenstraat. Soms doet de auto bestuurder een half uur over een afstand van een paar honderd meter, zo werd ons verzekerd. Het ongemak duurt tot gesmeerd over de Trekvlietbrug. De foto werd genomen bij de splitsing vyf Meilaan- DISCUSSIE OVER PERS LEIDEN In het Hooglandse Huys aan de Moriaansteeg wordt zaterdag morgen van half elf tot twaalf uur door Experimenteel kerkewerk gelegenheid gegeven kritiek te geven op de bericht geving door de pers. plaatselijk en lan delijk, in weekbladen en andere perio dieken. Tussen de balken van de bovenzaal waar dit gesprek plaatsvindt hangt een bonte rij knipsels uit allerlei bladen. Men ls niet verplicht van half elf tot twaalf uur te blijven. Het Hooglandse Huys is zaterdagmorgen bedoeld als een Onen Huis waar men, vanaf de markt, binnen kan lopen om desgewenst bij een kopie koffie te luisteren, te kijken of mee te praten. Gastheer is dr. P. L. Schoonheim, predikant Experimenteel kerkewerk Hervormde Gemeente Leiden. Goed geslaagde bejaardenavond LEIDEN Donderdagavond heeft de R.K. Bond van Bejaarden en Gepensio neerden de vijfde seizoenavond gehouden in de grote zaal van het Antonius Club huis. Vertoond werd een prachtige kleuren film, getiteld ..Artistenbloed" met in de hoofdrol Heinz Rtihmann. Deze film Waardering voor werk in afgelopen zittingsperiode LEIDERDORP De KVP-fractie, die de komende zittingsperiode In de Leider- dorpse raad haar party gaat vertegen woordigen, zal zich niet strikt gebon den hoeven te voelen aan het gemeen teprogram van de afdeling Leiderdorp van deze party. De gisteren gehouden algemene ledenvergadering gaf de toe komstige fractie zoveel vertrouwen, dat de raadsleden met een grote mate van vrijheid zullen mogen handelen. Deze beleidslijn houdt dan ook een recht streekse waardering in voor de zitten de fractie, te weten de heren J. M. Tie- ken en drs. G. H. van 't Klooster, die dan ook in deze volgorde boven aan de kandidatenlijst staan voor de verkie- •ehvillend beschikbaar gesteld door zlnfn Jun D«e 'Ist vermeldt de Calpam", en werd op uitmuntende ""t"„de„ volgende namen: 3 J. L. a. I Toelen. 4 drs. N. S. T. J. Blans, 5 mevr. A. P. A. de Ruyter-v. d. Klugt, 6 R. Paulides en 7 dr. F. L. G. Stenten. Geluidsinstallatie weigerde dienst Voorschoten toont door deze sporthal een deel te zijn in een welvaartsstaat. Daarom zullen de junioren van de sport verenigingen t 4.000,— bij elkaar gaan verdienen om dit geld te schenken aan het gezamenlijke ontwikkelingsproject van Voorschoten „Samen één", waarin de kerken en het humanistisch verbond samenwerken. Er werden tal van slogans over de hoof den van de genodigden toegesproken door de diverse sprekers, zoals „sport voor het gehele volk", „allen voor één en één voor allen', deze laatste kreet had betrekking op de heer Raiffeisen, stich ter van de gelijkluidende banken, waar van de Voorschotense bank door middel van een burgerzinlening de financiering van de sporthal opgang bracht. Demonstatieploeg Grote bewondering oogstte de demon- stratieploeg van de Academie Lichame lijke Opvoeding te Amsterdam op de lange mat. Ook de zitvolleybalwedstrijd tussen BMMO uit Den Haag en Redeoss uit Delft werd gewaardeerd, waarbij tevens iedéreen duidelijk werd dat de Voorschotense sporthal een welkome aanwinst betekent voor de minder valide- sportmensen. Zaal en toiletappartemen ten zijn speciaal ingericht voor deze tak De handbalwedstrijd Attilla uit Utrecht en Hermes uit Den Haag werd een prach tige reclame voor deze taik van binnen- Vanaf vandaag tot en met maandag is de sporthaltribure voor ieder geopend en krijgen alle binnensporters de kans hun vreugde te uiten door middel van diverse wedstrijden, welke in een huis- aan-huis-openingsfolder de burgerij be kend gemaakt zijn. Uit bocht gevlogen: auto total loss LEIDEN Gistermorgen is een 40- jarige inwoner uit Badhoevedorp met zyn personenauto, waarschijnlijk als ge volg van te hoge snelheid, in een flau we bocht van de afrit van Rijksweg 44 naby de Holiday Inn in een slip ge raakt. De wagen sloeg over de kop en belandde in de sloot. De auto was to tal loss. De bestuurder liep slechts lichte verwondingen op. Per EHD werd hij naar het AZ vervoerd. wijze vertoond door de heer Postma. Het was wederom een ouderwets-gezel lige avond met een lach en een traan. Er kon ook bijzonder genoten worden I Qver het program, dat de vergadering van de fraaie natuuropnamen die erin werd gepresenteerd, volgde een boeiend voorkwamen. Voorafgegaan door 'n aar- en plezierig dispuut, met als resultaat, dige tekenfilm, en onder het genot van dat er hier en daar wat meer reliëf aan kopje koffie, is het mede door de de punten gegeven diende te worden. jfld J Hiervoor zal het bestuur zorg dragen in de eerstvolgende vergadering. Uit het program halen wy nog. dat de fractie er naar zal moeten streven, dat er geen dependance-vorming meer bij komt bij het basis-onderwijs. Ook de onderwijs vergoeding vindt de KVP te laag, zodat ook op dit terrein een taak voor de komende gemeenteraadsleden is weggelegd. Tot slot zal er meer en meer gestreefd moeten worden naar de speelleerklassen. LEIDEN, 20 maart, VEE Aanvoer; stieren 14, melkkoeien 105, vette koeien 252, vare koeien 115, pinken 10, gras kalveren 5, vette kalveren 11, nuchtere kalveren 4, vette schapen 80. fokschapen 70, vette lameren 666, zuiglammeren 92, drachtige zeugen 35, schrammen 36, biggen 572, geiten 19. Totaal 2086. Prij zen: fokstieren per stuk 1000-1500, slachtstieren per kg schoon gew. 4.75» 5.00, melkkoeien 975-1350-1650. vettd' koeien 4.30-4.90-5.20, vare koeien 800-. 1100-1575, pinken 500-600-775, vette kalveren 3.90-4.10-4.25, vette schapen 130-145-150. fokschapen met 1 lam per stuk 175-200, idem met 2 lam. 250-290, vette lammeren 150-175-200, drachtige zeugen 350-650-675, schrammen 125-135- 145, biggen 105-115-120. geiten 30-55 - 80-95. Handel: slachtstieren rustig, melkkoeien rustig, vette koelen moei zaam prijsh, vare koeien rustig, pinken rustig, vette kalveren traag, vette scha pen goed. vette lammeren goed, zeugen goed, schrammen goed, biggen goedf, geiten vlug afloop vlot. LEIDEN, 20 maart. Groente; Andyvie 1.03-1.15; snijbonen 4.70-5.30; stambonen 8.80-9.60; prei 68-72; rabar ber 1.14-1.84; spinazie 76-99; spruiten A 1.27-1.44; spruiten B 1.24-1.52; kom kommers 38-S2; tomaten A 31.-; to maten B 2,-, tomaten C 27,90; to maten CC 17,60; uien drielingen 45- 48; uien middelgrof 69; witlof 96-1.53; sla 19-25; peterselie 8-12; raapstelen 15; radijs 54-62; selderij 6-14. GOUDA, 19 maart Kaas Aanvoer 3 partijen; Prijzen: le kwal. ƒ3,90- ƒ3,95 per kg; Handel kalm. LEIDEN De niet helemaal juiste, maar wel veel gehoorde klacht „Je moet per se lid zyn van K. en O. of abonnementshouder van de Schouw burgvereniging om in Leiden naar de schouwburg te kunnen gaan", wordt nog dit jaar historie. Niet ln de laatste plaats dankzij de vorig jaar in dienst getreden schouwburgdirecteur v. Dam. Met Ingang van het nieuwe Neizoen, dat in september begint, zal voor alle voor stellingen in de schouwburg vrye plaatsverkoop gelden. Met dien ver stande, dat voor bepaalde toneelvoor stellingen e.d., ongeveer de helft van 't aantal beschikbare plaatsen voor K. en O.-leden ls bestemd. Directeur Van Dam wil de schouwburg aan de Oude Vest een belangrijker functie geven in de stad en gewest en daar begint hij al aardig in te slagen, onder meer door een bredere „reper toirekeus". Een theater heeft een fun tie voor de hele samenleving, vindt hij, van uiterst links tot uiterst rechts en daarom moet iedereen hier regelmatig' aan zijn trekken kunnen komen. Gedreven door dit ideaal merkte de heer Van Dam, dat, als je gaat praten en je denkbeelden ontvouwt, allerlei dingen mogelijk zijn, ook ip de oude Leidse schouwburg met zijn beperkte accom modatie. Wij moeten hier alles kunnen bieden waar behoefte aan bestaat of waaraan we behoefte kunnen laten ont staan, is het uitgangspunt van de Leidse schouwburgdirecteur. 1971 bijvoorbeeld Snip en Snap in de schouwburg komen; dat zullen velen in Leiden en omgeving, die tot nu toe hier voor nog naar Amsterdam moesten, waarderen. Voor de nabijere toekomst, komende maand april, staat er ook nog wat op stapel: zaterdagmiddag 4 april worden voor de jeugd twee middagvoorstellin gen van de Fabeltjeskrant gegeven. Op 18 april „doen" Potasch en Perlemoer in textiel op de Leidse planken en op 23 en 24 april brengt Het Volkstoneel ,,de Jantjes" in de schouwburg aan de Oude Vest. V ernieuwingen Directeur Van Dam verwacht, dat Lei den een leuk schouwburgseizoen staat te wachten, mede door de samenwerking met K O. Het repertoire is alleen gebonden door de nogal gebrekkige ac commodatie van de schouwburg. Daar om wordt ernaar gestreefd in de zomer van 1971 het toneelhuis te Fabeltjeskrant Het aantal „eigen organisaties" wordt in het nieuwe seizoen hoger: ongeveer tachtig. Streefdatum van de „vrijma king" van de schouwburg is 1 septem ber. Dan moeten alle problemen, ook die betreffende de tarieven, zjjn opge lost. Eén blik in het programma voor het nieuwe seizoen leert ons, dat begin LEIDEN Morgen vindt de acht ste editie plaats van de door de atletiek- ver. De Bataven te organiseren Zilveren Molenloop. Aan de start worden S^0 atleten verwacht, een record aantal. Zij vertrekken om twee uur vanaf de Hoog- madesexceg - hoek Ericalaan. Het par cours voert over hetzelfde traject als voorgaande jaren: na de start in Lei derdorp begeeft de stoet zich in de richting Hoogmade, Rijpwetering (keer punt), Oud Ade en terug naar Leider- Onder de deelnemers bevinden zich Dick de Bruyn en Rudi Mol, die beiden twee maal de Zilveren Molen veroverden. Te vens is de winnaar van 1964 Theo Roe- lofs. present. De houder van de wissel- prijs, Piet Beelen, is door een blessure niet in staat zijn beker te verdedigen. Aad Steylen, die de laatste jaren steeds domineerde in het gezelschap, heeft zich uit de aktieve wedstrijdsport terugge- De concurrentie voor De Bruyn en Mol wordt voornamelijk verwacht van Wim Hol en Hans van Kasteren. Van de organiserende vereniging lopen de ge broeders Bart en Jacq. Kraan en de ge broeders Aad en Peter Brugman mee. Aad Brugman loopt voor de zevende keer en de gebroeders Kraan en Peter Brugman brachten alle acht wedtsryden tot een goed einde. Eveneens voor de achtste maal komt de veteraan Pleun Leenen (69 jaar) aan de start Dank zij de komst van enkele Duitsers kan ook dit jaar weer van een internationaal gezelschap worden gesproken. Alkemades burgemeester P. M. F. Smol ders zal om ongeveer vier uur in de aula van de chr. mavoschool in Leider dorp de eerste tien prijzen, de Zilveren Molen, de verenigingswisselprijs en de vijf prijzen voor de veteranen uitreiken. IN KUNSTZAAL Heuff te Was senaar (Hoflaan 7) is tot 1 april een tentoonstelling ingericht van een buiten de grenzen van zijn eigen provincie Limburg nog vrij onbekend schilder, hoewel hij in 1968 de Talensprijs verwierf. Het is de in Eysden geboren en geto gen oud-stationschef Petrus W. H. en sterk doek „Fanfare", dat ge heel diagonaal is geritmeerd. De meer conventionele doeken (dit dan gezien als tegenstelling met het primitivisme) behoren ongetwyfeld tot zijn sterkste werk. Er hangen enkele gave en boeien de portretten in gedekte tonen als grijzen en diep-paars. Ook 'n aan de dag komt met aantrekkelijke, soms ietwat primitief aandoende schilderijen. De eerste jaren van zijn artistieke loopbaan was hy autodidact, doch volgde later een vyfjarige oplei ding aan de Maastrichtse Stads- academie. Thans heeft hij zich aangesloten by de kort geleden opgerichte „Groep 70". HOEWEL ZIJN werk niet gere kend kan worden tot de zuiver primitieve kunst: deels heeft het tal stillevens getuigen van 'n goed ontwikkeld ritmisch kleurgevoel. Vooral „Spaans stilleven" is prach tig van weloverwogen kleurge bruik en compositie. Zo toont Wolfs vele facetten van zijn kunst: landschap en archi tectuur. portret en stilleven met daarnaast veel anecdotisch werk van verschillend gehalte. Wat deze laatste categorie betreft moeten we wyzen op het grappige „Trouw partij". de gouache „Het feest van de verloren zoon" en vooral het daarnaast hangen er op deze ten toonstelling werken, die ver van het primitivisme afstaan. Daarin vinden we soms een Frans-impres sionistisch inslag, soms zien we ook "enigermate pictorale ver wantschap met schilders uit het noorden. Dat alles is echter louter toeval, want Wolfs schildert zoals het hem invalt. Hij werkt in de eerste zo zeer verstilde „Opwekking van het dochtertje van Jairus" met "t prachtige wit van de centrale fi guur. DE TENTOONSTELLING is aan gevuld met keramiek van de 11- jarige Arnhemmer Lou Schwirtz, een leerling van Jaap Dommisse. Alle werkjes, die zowel als stand object en als vaasje gebruikt kun- plaats voor zichzelf, want tot voor kort wilde hy zyn schilderijen zelfs niet verkopen. Daarnaast heeft Wolfs een typisch gevoel voor compositie, waarmee hy echter ook weer verschillende kanten uit gaat, strak-horizontaal in zijn pri mitieve werken, waar ook daarvan sterk afwykend, zoals in een mooi klei gevormd, gebakken en een voudig meest grijs en zwart geglazuurd. Het zijn plezierige dingen voor het woon-interieur. maar de vormen althans zoals by Heuff getoond zyn betrek kelijk weinig variabel. Mooi en handzaam vakwerk ls het wel. WILLEM PRINS

Leidse Courant | 1970 | | pagina 3