Reservepolitie Noordwijk, Zandvoort en Monster grijpt sluikhandelaars in duinen Stationsplein krijgt ander aanzien Sporthal „De Vliethorst" wordt op 19 maart geopend Ondanks uitkammen Staatsbossen toch twee mannen ontsnapt Sterke start UWTC -renners Leidse agenda POLITIE VRAAGT GETUIGEN Leidenaar na ongeval overleden Advies van commissie vrijwel geheel gevolgd GROTE FORD-LENTESHOW Grote belangstelling voor overdekte VEBO BIOSCOPEN MAANDAG 9 MAART 1970 DE LEIDSE COURANT PAGINA 3 Onbekend vissersvaartuig zette in nacht van vrijdag op zaterdag verdovende middelen af op Noordwijkse strand (Van onze correspondent) NOORDWIJK Een vissersvaartuig heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag drie sluikhandelaars met verdovende middelen afgezet op het Noordwijkse strand. Dankzij een tip uit kringen van de Amster damse onderwereld, werd de politie in de kustplaatsen vrijdagavond in staat van groot alarm gebracht omdat het een betrouwbare bron gold. Na een grootscheepse actie waarbij de Staatsbossen in Noordwijk werden uitgekamd, kon de Noordwijkse politie drie mannen arresteren. Twee anderen wisten te ontvluch ten. De Kon. Marine heeft in de actie een belangrijk aandeel gehad. Dit is het resultaat van een oefening die de reserve politiekorpsen uit Noordwijk, Zandvoort en Monster die nacht in het bos- en duinengebied hebben gehouden. Volgens de tip zou in de nacht van vrijdag op zaterdag een belangrijke hoeveelheid verdovende middelen op het strand tussen Noordwijk en Zand voort worden gedropt. De drugs, met name werd opium genoemd, zouden door een vissersvaartuig van onbekende nationaliteit onder dekking van de duisternis aan land worden gebracht. Het was de be doeling van de sluikhandelaars de verdovende middelen via het duingebied en de staatsbossen in Noordwijk naar Amsterdam te brengen. Tip uit de Amsterdamse onderwereld bracht politie aan kust in groot alarm Terwijl de inmiddels op de hoogte ge brachte Koninklyke Marine een onder- Koek instelde naar de mysterieuze traw ler, meldde het hoofd van de kustwacht te Noordwijk omstreeks kwart over ne gen dat er van een voor de Noord wykse kust liggend schip een witte vuurpijl was afgeschoten. Blykbaar bevonden zich dus handlangers van de bende in het duingebied. Kort daarna kwam van de kustwacht bericht binnen, dat het schip een bootje had uitgezet, dat met enkele mensen er in naar de kust werd geroeid. Een direct uitgerukte patrouille van de Noordwijkse politie trof wel de roeiboot op het strand aan, doch de bemanning bleek inmiddels in het beboste duinge bied verdwenen. Late strandwandelaars meldden enige tijd later, dat zij in de duinen enkele mannen waren tegenge komen, die zich min of meer verdacht n het bezit waren var Honderd reservisten Daarop werd een grootscheepse aktie op touw gezet om de smokkelaars te vat ten. Om het honderden hectaren grote duingebied tussen de bebouwde kom Noordwijk aan Zee en het radiostation Nora systematisch af te zoeken, werden de korpsen reservepolitie van Zandvoort, Monster en Noordwijk ingezet. Onder leiding van hoofdagent J. M. Huijbers, commandant van het Noordwijkse re servekorps, werd het terrein afgezet en meter voor meter uitgekamd. In totaal waren ongeveer honderd poli tiemannen in touw. De zoekende pa trouille, uitgerust met lantaarn en flam bouwen, leverde in het donkere duin gebied een indrukwekkend schouwspel op. Manschappen, voorzien van porto foons, onderhielden het contact tussen de ploegen en de leiding. Zonder licht Dat de politiemannen geen enkel risico namen, ondervond een argeloze jonge man, die geen licht op zyn flets had en daarom over het fietspad door de duinen huiswaarts keerde. Hij werd prompt in de kraag gegrepen en overgebracht naar het Houwaarderduin, waar hoofdinspec teur-korpschef J. F. Basten zjjn com mandopost had ingericht om de opspo- ringsaktle te coördineren. Tot ver na middernacht werd naar de sluikhandelaars gezocht. Toen slaagde men er in drie bendeleden te arresteren, die op verschillende plaatsen in de duin begroeiing waren weggekropen. Een 17-tal pakjes, waarschijnlijk opium be vattend. die door de smokkelaars in der haast in de duinen waren verstopt, kon den opgespoord en inbeslaggenomen worden. UITHOORN Na eerst zelf in een onderlinge wedstrijd in Ter Aar het sei zoen 1970 te hebben geopend, werd door de UWTC-renners een clubontmoeting verreden in Weesp, tegen AmsteUand. In deze clubontmoeting toonden Theo Oudshoorn (le) en Koos v. d. Knaap 12e), dat ze er dit jaar weer hard tegen aan willen gaan. Als een geoliede tan dem reden ze alle overige 30 gestartte amateurs op een formidabele achter stand; 3e ferd P. Laan van Amstelland, 4e P. Koeleman, 5e H. de Geest, 6e L. Hogerwerf, 7e W. Veenboer (allen UWTC). Bij de nieuwelingen zegevierde de Am- stellander H. de Jong, voor J. de Zwart, H. Berkelaar, B. Schijf, T. Krimp, H. Versteeg en J. Bos, allen UWTC. Bij de adspiranten sleepten Peter Zeyerveld en Kees v. d. Wereld resp. een 3e en 4e plaats uit het vuur. De afgelopen zondag moest worden aan getreden te Lisse tegen de Bollenstreek en „Avanti" uit Alphen a. d. Rijn. Theo Oudshoorn versloeg ln een lange eindsprint zijn 4 vluchtmakkers; tweede werd H. Stekers (Bollenstreek); 3e Koos v. d. Knaap; 4e L. v. d. Berg (Bollen streek) en 5e W. v. d. Weyden (Avanti). De nieuwelingen forceerden een dubbele UWTC-overwinning. Eerste werd Jos de Zwart; 2e B. Schijf; 3e T. v. d. Berg (B.) en 4e H. Stevens (UWTC). Aanstaande zondag clubontmoeting te gen Avanti, start te Ter Aar voor de 7e I Schooi de Valk, Rijnshurgersingel editie van de zogenoemde omloop van Leidse Esper. Ver. Lezing over Finland, het westen. I 14.30 uur. MAANDAG 9 MAART DOCOS-kantine Vergadering NKS- afdeling voetbal, 20.00 uur. De Rode Leeuw, Oegstgeest Leden vergadering Ned. Kapperspatroonsbond, afd. Leiden, 19.45 uur. Stadhuis Gemeenteraad van Leiden, 19.00 uur. DINSDAG 10 MAART Schouwburg Nieuwe Comedie: „Saj- juns Fiksjun", 14,30 en 19.30 Stadsgehoorzaal Verkiezingsbijeen komsten AR, CHU en KVP, 20.00 De Burcht Discussie-avond VPRO over G. K. van het Reve, 20.00 uur. WOENSDAG 11 MAART Schouwburg Fons Jansen met Drie maal Andermaal, 20.00 uur. DONDERDAG 12 MAART Stille omgang. Kaartverkoop voor Lei den van 7 tot 8 uur in de Roomanuszaal, Mare,achter de Harteburg. Louis de Coligny-scholengem. Lies- beth List en trio Louis van Dijk, Petruszaaltje Lezing- en dia-avond. Pastoor P. de Lange: Een blik op Span je. 20.00 uur. Microtheater Vestestraat 40 „The Public Eye" en „De schat", 20.00 De Burcht Openbare vergadering CPN, 20.00 uur. Schouwburg Fons Jansen met Drie maal Andermaal, 20.00 uur. Stadsgehoorzaal Televisie-promena deconcert. Omroeporkest m.m.v. Gré v. Swol-Brouwenstein en Kruno Cigoj, 20.00 uur. Snoeck HurgronjetiD'" Marcel B. Kee- zen: Wat is antiek 20 00 uur. VRIJDAG 13 MAART Zaal Mekel PvdA-grosMjstvergade- ring, 20.00 uur. Antonius Clubhuis Debat mevr. Wea sel (D'66) - weth. S. Menken (KVP) 20.00 uur. Groenoordhal Paasveetentoonstelling VEBO. 8.00 - 12.00 uur. Schouwburg Fons Jansen met Drie maal Andermaal, 20.00 uur. Stadsgehoorzaal Uitvoering Brunhil- de, 20.00 uur. Logegebouw, Steenschuur Cinestud Filmclub 16. 20.00 uur. Ger. Kerk, Lammenschansweg Open bare vergadering Dekenale Raad. 20 uur ZATERDAG 14 MAART Stille omgang. Eucharistieviering in de kapel van het Bonaventura-Cellege. uur. Na afloop vertrek per bus Amsterdam. Vertrek 0.15 Twintig pakjt fes Uit de overigens spaarzame mededelin gen van de arrestanten is komen vast te staan, dat de aan land gezette bende uit vjjf mannen bestond. Aan twee is het tot dusver gelukt aan de greep van de politie te ontkomen. In totaal zouden vjjf en twintig pakjes drugs clandestien zyn ingevierd. Omtrent de totale hoe veelheid en de waarde er van konden nog geen mededelingen worden ver- Vanuit de commandopost werd de op- sporingsaktie gadegeslagen door ver- schilende gewaarschuwde autoriteiten, onder wie mr. Smith van Ooyen, hoofd van de afdeling openbare orde en veilig heid op de provinciale griffie Zuid-Hol land, de burgemeesters van Zandvoort, Monster en Noordwijk, de politiechefs van deze gemeenten en de heer Paff van het Staatsbosbeheer. Kloppende duim In café „De Duinrand" gaf de heer Hujj- bers later een uiteenzetting over deze aktie. Hij was vol lof voor de wijze waarop de politiereservisten hun taak hadden verricht. Hoofdinspecteur Basten reikte bloemen uit aan de dames van de Noordwijkse reservisten, die tijdens deze politionele aktie als marketentsters hadden gefun geerd en de mannen tijdens hun werk in de vriesnacht van erwtensoep hadden Een vrolijke noot was de laconieke reac tie van een polltie-reservist op de vraag van een der arrestanten. De man had een zwerende duim en wilde weten hoe de politie hem zo gauw had kunnen pakken. „Ik hoorde het kloppen van je duim", legde de reservepolitieman uit. Docos-speler brak been LEIDEN Tijdens de voetbalwedstrijd Docos 3Teylingen 3, welke gistermid dag in de Kikkerpolder werd gespeeld, kwam de 24-jarige DOCOS-speler Rein Goldenberg dermate ongelukkig te val len, dat hjj zijn linker onderbeen brak. Per EHD werd hij naar het Academisch ziekenhuis vervoerd. Stille Omgang ZOETERWOUDE/H.R. Voor hen die zondag jl. niet in de gelegenheid waren om kaarten af te halen voor de Stille Omgang van de afd. Zoeterwoude H.R.- Leiderdorp, welke in de nacht van za terdag op zondag a.s. gehouden wordt, bestaat alsnog tot woensdag 11 maart a.s. gelegenheid om kaarten af te halen op de volgende adressen: voor Leider dorp: P. j; M. Goddijn, Konnigsrtaat 35. tel. 23649; voor Zoeterwoude H.R.: H. v. d. Hoeven, Hoge Rijndijk 113, Zoeter woude, tel. 26625, en P. J. Overdevest, Julianapark 6, Zoeterwoude, tel. 40996. Dodelijk ongeval op rijksstraatweg WASSENAAR Bij een verkeerson geval op de Rijksstraatweg te Wasse naar is zaterdagmorgen de 43-jarige autobestuurder A. H. uit Leiderdorp om het leven gekomen. De man is om streeks zeven uur, komend uit de rich ting Wassenaar, tegen een boom gere den. Hij moet op slag dood zijn ge weest. De oorzaak van het gebeurde is niet bekend. De brandweer heeft het stoffelijk overschot uit de zwaar be schadigde wagen moeten snijden. De verkeerspolitie van Wassenaar ver zoekt eventuele getuigen die inlichtingen kunnen geven over dit ongeval, zich telefonisch met haar ln verbinding te stellen (tel. 01751-3383). BOTSING RIJNSBURG RIJNSBURG De 24-jarige Leide naar F. P. Pijnnaken, de bestuurder van de Sportwagen, welke zaterdagochtend op de Rijnsburgerweg te Rijnsburg op een strooiwagen botste, is enkele uren later omstreeks 9 uur) in het Aóade- misch Ziekenhuis te Leiden overleden. De andere Inzittende, de 22-jarige P. Laman (eveneens uit Leiden) liep daar- b(] een enkelbreuk, een bovenbeenbreuk en een hersenschudding op. Het ongeval vond plaats ongeveer 20 meter vóór de Oegstgeestse grens. Vermoedeiyk ten gevolge van een slip is de aanrijding ontstaan. Groslijststemming KVP-Leiden LEIDEN Van de 760 Leidse KVP- leden hebben in het afgelopen weekeinde 155 leden ieder negen geldige stemmen uitgebracht in de groslyststemming ter vaststelling van de definitieve kandida tenlijst voor de gemeenteraadsverkiezin gen. De opkomst van de leden voor deze stemming, die gehouden werd in lokali teiten., die by de verschillende kerken lagen, was Iets groter (170), maar een aantal mensen bracht ongeldig of on reglementair zyn stemmen uit. LEIDEN De volgende fase in de uitvoering van het Leidse wegen schema ia thans de reconstructie Stationsplein. Vori[$3 week maakten wij uitvoerig melding werkzaamheden de kosten. Dit voorstel, dat de ge meenteraad te behan- Dat reconstructie het Stationsplein alleen uit esthetische wegingen aanbeveling verdient toont deze panoramische foto. HET VOORJAAR KOMT U OOK A.S. DONDERDAG, VRIJDAG EN ZATERDAG NAAR DE „R IJ N L AN D' Lammenschansplein 6 N.V. (Advertentie VOORSCHOTEN De eerste Voorschotense sporthal „De Vliethorst" zal op 19 maart officieel geopend worden. Thans wordt nog gewerkt aan de afwerking van de hal met de bygebouwen en indien het weer meewerkt zal ook de omgeving van deze hal, gebouwd op het voormalig MOC-terrein, aangepast zyn. De noodzaak om te komen tot de bouw van een sporthal bleek uit de sportnota uitgebracht op 23 februari 1968 door de sportadviescommlssie onder leiding de thans overleden heer C. Fortanier. De keuze voor het type is gevallen op het ontwerp van de Kon. Ned. Heide Maatschappy, het ontwerp werd aangepast de specifieke Voorschotense behoeften en wensen. Een van die specifieke V schotense wensen was de zaal bereikbaar en ook geschikt te doen zyn vooi gehandicapte sporters. Dat laatste is een succes geworden, zodat niet alleen de zaal maar ook de was- en toiletruimten geschikt zyn voor invalidewagentjes en iedere ruimte voorzien is van een alarmknopje. plafond kan worden neergelaten, ver deeld ln twee ruimten van 30 x 21 meter. In verband met het onderwijs is een berging voor gymnast iektoestellen ge projecteerd bij elke zaalhelft. De berging van elke zaalhelft is 32 m2 groot. Bij de keuze van de toestellen is er vanuit gegaan, dat een zaalhelft voor het basis onderwijs en een zaalhelft voor 't voort gezet onderwijs zal worden gebruikt. Er zijn vier kleedruimten aanwezig. Tus sen elk paar kleedruimten bevindt zich een tweetal doucheruimten. In elk var de vier wasruimten zyn aan een zijdf doorloopdouches aangebracht, terwijl te gen de andere wand een viertal douches- cabines geplaatst zijn. Voor de gymnastiekleraren zijn twee afzonderlijke kleedruimten met wasge legenheid. douche en '•oilet aangebracht. Deze ruimten kunnen tevens fungeren als scheidsrechterskamers. Spelers en leerlingen voor de gymnastieklessen kunnen de hal betreden via een aparte zij-ingang, de ingang voor het publiek is aan de voorzijde. Boven ten en de kleedkamers is bune aangebracht, die aan sonen zitplaatsen biedt. Groot aantal mogelijkheden De door de Ned. Heide Maatschappy ont worpen standaardhal heeft een grootte van 28 x 42 meter. Om een betere exploi tatie mogeiyk te maken is voor Voor schoten gekozen voor een breedte van 30,1 meter. Deze afmetingen boden ruim te voor het uitzetten van de volgende speelvelden: 8 badmintonvelden4 vol- leybalvelden, 2 dubbelspel-tennisbanen, 2 basketbalvelden en 1 zaalhockey-, mi crokorfbal-, zaalhandbal- en zaalvoetbal- Twee gymzalen De zaalgrootte met een vrije hoogte 7 meter biedt ruim voldoende datie voor twee lesgroepen van het on derwijs. De speelzaal wordt door middel jen scheidingswand, die vanuit het LEIDEN De uitslag van de 14e ronde i viertallencompetitie van de brid geclub VOG was: team Tjakens wint van team met 6-0; team Smit wint van team Boorgaard 4-2; team Kooiker wint van team v. d. Scheun 6-0; team Planje wint van team Megchelse 6-0; team De Haas wint van team Van Norden 6-0; team De Tombe speel geiyk tegen team Döf- ferhoff met 3-3. Groot restaurant De entreehal is uitgebouwd tot 'n ruim restaurant, compleet met keuken en bar. Het restaurantgcdeelte Is van de hal te schelden door middel van een schuif wand. In de hal is o.a. een garderobe, ruimte voor de beheerder en E.H.B.O., een vergaderruimte, welko by grote evenementen dienst kan doen voor de wedstrydlelding. De sporthal wordt overspannen door een stalen vakwerkconstructie op stalen ko lommen, die in het metselwerk zijn op genomen. De wandvlakken in de zaal zijn volkomen vlak gehouden. De pla fonds van de zaal bestaan uit houten delen op enige afstand van elkaar aan gebracht. De muren in de zaal zijn uit gevoerd in schoonmetselwerk van een vrij donkere baksteen ter bevordering van het contrast met ballen, shuttels enz. De zaal ls voorzien van een half- Verende hardhoutenvloer. Kleed- en was ruimten hebbc 'n tegelvloer, de overige ruimten linoleum- en het restaurant een vaste vloerbedekking. Kosten De kosten van de bouw bedragen in to taal 1.828.000.-. De financiering werd gevonden ln 703.000.- eigen geld ge meente Voorschoten en 840.000.-. bur gerzinlening verstrekt door de Raif- felsenbank Voorschoten, verder zyn er bydragen van het Rijk 200.000.-.) en de Nederl. Sportfederatie (ƒ50.000.-) en een geschenk van 10.000.- van de Raiffeisenbank Voorschoten. De exploitatie is in handen gegeven van de functionale commissie voor lichame lijke opvoeding en de sport. Het exploi tatietekort wordt geraamd op 73.500:- per jaar. Voorschotense sportverenigin gen gaan 27.- per uur betalen in het weekeinde 22.50 daarbuiten), restaurant ls verpacht aan de heer G. J. ten Brink te Voorschoten. Na de of ficiële opening op 19 maart volgen enige dagen waarin allerlei sporten gedemon streerd zullen worden. Eerste keuring in Groenoordhal Vijftig procent inschrijvingen dan vorig jaar LEIDEN Vrydag wordt de twintigste Paasvebo gehouden en voor het eerst heeft dit evenement plaats in de Groen oordhal. Mede hierdoor (en door het feit dat dit jaar geen „Paasvebo" in Rotter dam wordt gehouden) ls de belangstel ling ongekend groot. Het aantal dieren Is maar liefst vyftig procent hoger dan dat van vorig jaar. Het ls de laatste Paasvebo, die onder leiding van voor zitter J. van der Marei is voorgereid, De heer Van der Marei, die twintig jaar in de commissie zat zo lang deze be staat dus en vele jaren voorzitter was, trekt zich na deze Paasvebo terug. Leiden heeft Rotterdam nog willen hel pen door de Groenoordhal aan te bieden voor de Rotterdamse Paasveetentoon stelling, maar dit bleek niet haalbaar. Het zou juist de honderdste Rotterdam se paasveetentoonstelling zyn geworden. Doordat de oude Rotterdamse markt door brand is gehavend, kon dit evene ment echter niet doorgaan. De hele Paasvebo speelt zich vrijdag in de hal af, wat nogal wat organisatorische problemen met zich bracht, maar die schijnen tegen vrijdag wel te zijn opge lost. Dank zij de Groenoordhal komen dit jaar voor het eerst ook de grootste meesters naar de Leidse Paasvebo. Ten opzichte van vorig jaar steeg het aantal inschrijvingen van 43 tot 58. Ge specificeerde aantallen met tussen haak- 'es die van vorig jaar: zwartbont 61 (30); roodbont 118 (106); mest vee 40 (18); groepen 18 (12); kalveren 45 (15); totaal 320 (212). De definitieve kandidatenlijst is wat de verkiesbare plaatsen betreft (de eerste acht) nagenoeg geheel conform het ad vies dat door de Adviescommissie werd uitgebracht. In de volgorde werden evenwel enkele wijzigingen aangebracht. Min of meer verrassend werd het jonge raadslid mr. H. E. A. Driessen naar de tweede plaats getild achter de heer S. Menken, die met het hoogste totaal van 135 stemmen op zijn naam werd uitge roepen tot lijsttrekker. Tegen de alge mene verwachting in kwam de heer J. van Zijp voor wie door katholieke mid denstanders een kiescomité ln het leven werd geroepen, slechts op de tiende plaats uit. Mevrouw M. Gardeniers-Be- rendsen, die ook een kiescomité achter zich had, werd op de achtste plaats gekozen. Wellicht zal deze plaats te zwak zijn, want de huidige KVP-fractie in de gemeenteraad kwam by de vorige gemeenteraadsverkiezingen nog net aan een achtste lid door een restzetel. De uitslag van de groslijststemming ls als volgt: 1. S. Menken, tevens lijstaanvoerder (185) 2. Mr. H. E. A. Driessen (132) 3. Mej. M. C. J. van Buel (130) 4. J. Lyten (128) 5. M. G. J. Ham (127) 6. Dr. Mr. J. A. M. Cornelissens (125) 7. S. V. Cornellsse (115) 8. Mevr. M. H. M. F. Gardeniers-Berendsen (112) 9. P. L. Stroink (102) 10. J. van Zyp 11. Mevr. J. Tolenaar-Roebroek 12. J. Castelem 13. W. Th. v. d. Holst 14. J. A. Saia 15. J. M. Silvester 16. Mevr. J. M. Mentink-v. d. Klaauw 17. H. P. J. Huying 18. W. A. M. van Ryn 19. A. W. M. v. d. Ham 20. A. M. v. d. Meljden 21. A. Dente 22. P. J. M. Kroon 23. F. J. v. d. Laar UNIVERSITAIR I NIEUWS LEIDEN Aan ae Leidse universiteit zijn geslaagd voor het doct.ex. Ned. Recht, de heren K. Fraterman (Den Haag), C. J. Verpaalen (Breda), en de dames I. I. C. Waal-Schuddebeurs (Lel den), J. v. Staveren (Haarlem) en E. J. Stöve (Roterdam). Voor het kand.ex. kunstgeschiedenis, mej. G. v. Gulik (Rot terdam); doct.ex. Duitse taal- en let terkunde, de heer K. F. Gille (Haar lem); (loct.ex. Ned. taal- en letterkunde, de heer J. Zuidgeest (Rotterdam). Burgerlijke stand LEIDEN Geboren: Louis, z.v. H. Ver ver en H. J. Favier; Wessel L. C., z.v. J. Boelema en H. Tillema; Richard, z.v. Velthuijzen en J. Wassink; Freddy J. T., z.v. L. J. A. Duijnhoven en H. M. Zoet; Ferdinand, z.v. E. J. de Bruyn en L. Domburg; Marinus J. M., z.v. J. J. van Wijk en A. M. B. Hoogland; Eric, z.v. A. J. Ruytenbeek en E. Egberts; Monique, d.v. D. Vijlbrief en M. van Reyen; Monique, d.v. J. I. D. Privé en M. H. A. Spierings. Overleden: A. de Kluyver, 13 jaar, zoon; J. M. Rijken, 69 jaar, wed van D. Post; J. B. van Meijgaarden, 43 jaar, man; M. J. J. Verplancke, 7 mnd., zoon; E. M. de Bruin, 78 jaar, wed. van N. Rosier; J. W. van Iterson, 63 jaar, man; S. J. W. Remmerswaal 8 dagen, zoon; M. J. Joostens, 4 mnd. zoon' A. M. van der Lip, 89 jaar, wed. van M. J. de Bock. De films in de week van 5 t/m 11 maart zyn door de Kath. Film Centrale als volgt gekeurd: Camera: Polanskiweek: do.-vr. Repul sion; zat.-zo. Cul de Sac; ma. t/m wo. Rosemary's Baby. Dageiyks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Nachtv. vr.-zat. 23.30 u.: Wie is bang voor Virginia Woolf? (18 jr.) Lido: Mosquito Squadron (14 jr.). DageUjks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur Luxor: Uw vrouw 't onbekende wezen (18 jr.) Dageiyks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur Studio: More (18 jr.) Dageiyks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur Trionan: Hello Dolly (alle leeft.) Dageiyks: 2.00 en 8.00 uur Zondag: 2.00, 5.00 en 8.00 uur Rex: Vreemde minnaars (18 jr.) Dagelijks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur Zondag: 2.30, 4.45, 7.15 en 9.15 uur Nachtv. vr.-zat. 23.30 uur: Weekend op de Reeperbahn (18 jr.)

Leidse Courant | 1970 | | pagina 3