mening Griekenlandweek in Leiden beëindigd GRIEKSE VERZETSORGANISATIES MAKEN GEEN SCHADUWREG ERING HUW j^JouvTSo^^ Kindercarnaval K.JJ.V. XJit het leven gegrepen Relaxen kost Zuidwijk zege BURGERLIJKE STAND Leidse agenda MARKTEN Bisschop kiezen MAANDAG 9 FEBRUARI 1970 DE LEIDSE COURANT PAGINA 3 Brillakis: Het verzet escaleert (vervolg van pagina 1) LEIDEN De demonstraties, die zater dagmiddag door de Leidse binnenstad trokken, hadden 's ochtends geluisterd naar vertegenwoordigers van de Griekse verzetsorganisaties. Yannapoulos, de hoofdredakteur van de Greek Observer was aanwezig voor 't PAK, Spiros Mer- couris voor Delta Alpha, het parlements lid Brillakis van de linkse en uiter aard in Griekenland verboden EDA- party, die optrad namens PAM en Mano- lakos, die als vertegenwoordiger van de studentenorganisatie Rigas Ferraas het kwartet volmaakte. Brillakis vertelde, hoe hij Frankrijk was uitgewezen twee weken nadat de Griekse minister N. Makaresios van Frankrijk een wapenleverantie had losgepeuterd. Deze zaak, waarover in het Franse par lement door de socialistische fraktie vragen zijn gesteld heeft daar een diepe muleerd, die verschillen al indruk gemaakt. Brillakis meende een ~]M~jÉ eskalatie in het verzet op te merken. De arbeiders gaan meer sociale rechten eisen, de illegale pers werkt intensiever, de journalisten gaan zich feller tegen de junta opstellen, de strijd breidt zich ook tot gevangenissen en werkkampen uit en zelfs bij de meest konservatieve Grie ken begint het besef van de onhoudbaar heid van het kolonelsregiem door te breken. Bende stal vijftig auto's Leidse autodief in Rotterdam gegrepen ROTTERDAM. Zes jonge mensen, deels zonder vaste woonplaats, hebben in december op diverse plaatsen in ons land meer dan vijftig auto's gestolen en inbraken gepleegd. Ze woonden in sloop- huizen in Rotterdam en Amsterdam en beschikten ook over een lijkauto, waar van ze het interieur sloopten, om er in te kunnen slapen. De zes, in arrest in Rotterdam, zijn: do zeventienjarige G. B. uit Rotterdam, de negentienjarige A. P., de achttienjarige ''eS,n G. K., de twintigjarige B. E., de negen- tienjarige A. van de H., allen zonder vaste woonplaats, en de negentienjarige M. H. uit Leiden. De jongemannen ble ken geen van allen een beroep te heb ben. Bij het onderzoek is gebleken, dat Pakweg: waarmaken Wessel! Brainstorming voor vredesweek De voorzitter van D'66 Oegstgeest-Rijn- land heeft me daar wat gezegd, donder dagavond. Of nee, hy heeft daar maar wat staan zeggen. Geachte heer Wessel, D '66 Leiden zit fout volgens U. Want het heeft een afspraak gemaakt „met dogmatisch linkse groeperingen uit de PSP, PPR en PvdA, die een andere visie op de spel regels van de democratie hebben dan I praktisch alle leden van D "66." O.m. de Politieke Partij Radikalen hebt rSa" i U met die uitspraak onrecht gedaan. Ik een j ben lid van de PPR. Dus trek lk me een j dat persoonlijk aan, ook wel omdat ik mij bij de voorbereiding van de Leidse LEIDEN Veertien februari a.s. o niseert het Leiils Vredes Kontakt brainstorming, die bedoeld is om iken met de aktiviteiten H Ho de interkerkelijke Vredesweek, die ('ill(l afspraken nogal heb geweerd, wordt gehouden. Dit jaar Qm kor(- (-e gaan stel ik: I 1. Als U de PPR links wilt heeft, de Vr enig de naties." 's Ochtends om ding gehouden, Van Wijlt, lid als thei f uur wordt een inlei- ermoedelijk door mr. de Eerste Kamer voor zy is bandrecorder, in Lichtenvoorde eet- en drinkwaren uit een eethuis en in een winkel in Meerkerk diverse artike len, voor een waarde van 1300,-. Uit de gestolen auto's, die ze op allerlei plaatsen netjes geparkeerd achterlieten, ontvreemdden ze onder meer gereed schappen, radio's en kampeerartikelen. Alle auto's op één na zijn opgespoord en aan de eigenaars terug gegeven. Organisator Arie Wesseling: „Wegaan door' De Griekse verzetsorganisaties wilden geen antwoord geven op de uiterst be- langryke vraag of zij geen schaduw- regering in het buitenland zouden wil len maken. De ministers zouden in dat geval het verzet voor de Grieken in levende lyve belichamen en hen een duidelijke steun in de rug geven. Alleen Yannapoulos kon de naam van Andreas Papandreou noemen, maar voor de an dere organisaties lag dat nog zo eenvou dig niet. Zy hamerden erop, dat het om 't program en niet om de personen ging. Voor wat dat program betreft hebben zij reeds in 1967 een overeenkomst ge sloten, die de punten bevat waarnaar zij met alle kracht streven: omverwerping van de junta, vryiating van de politieke gevangenen, vervolging van de kolonels, Jcomplete restauratie van de demokra- tische grondwet en afschaffing van dode wetten en onmiddellijk vrije verkiezin gen. ÏSITAIR J UNIVERSITAIR NIEUWS LEIDEN Geslaagd voor kand.ex. Duitse t.- en 1., J. W. M. Hoogeveen (Rotterdam); doct.ex. Duitse t.- en 1., P. J. v. Trigt (Voorburg); doct.ex. Ge schiedenis, H. M. Brokken cf.l. (Lei den); kand.ex. Klassieke taal- en letter kunde, J. J. Haslinger (Den Haag); kand.ex. N.W. Sociologie, L. I. Slik kerveer (Den Haag) en J. C. W. Rouw (Zeist). Woonwagens aan Blauwe Vogelweg en op Schuttersveld LEIDEN De woonwagenbewo ners, die de laatste maanden in vele Rijnstreekgemeenten voor op spraak zorgden, hebben deze week een plaatsje gevonden op een braak stuk liggend terrein tussen de Blauwe Vogelweg en de Rijns- burgenveg (nabij de Anna-kli- niek). Sinds vrijdag staan er ook vijf caravans op het Schutters veld. Voor zover ons bekend zijn er door de overheid nog geen maatregelen genomen om woon wagenbewoners te laten verhui zen naar het regionaal woonwa genkamp aan de Haarlemmertrek- de politieke kleur van de organisatie, i ten «loen- Maar «laanoor is lechnolo- Mercouris. Manotakos, Brillakb Zo streeft de centrumgroepering PAK, gische en materiële hulp nodig uil hel Vonnopoulos. de vertegenwoordigers pan-hellense bevrijdingsbeweging, Het PAM stelt zich feller op en werkt daarbij nauw samen met Rigas Ferraios en de demokratische boerenbeweging. Rigas Ferraios is genoemd naar de Griekse martelaar, die aan het begin van de negentiende eeuw in de strijd tegen de Turkse overheersing sneuvelde. Vanaf het eerste begin heeft Rigas Ferraios geprobeerd de politieke strijd in de scholen en universiteiten te bren gen. D'66 Leiderdorp wil samenwerken met K.V.P. LEIDERDORP Het bestuur van D'66, afdeling Leiderdorp moest haar werk vergadering zaterdagavond met een te- leustellend aantal afwerken. De afdeling, •elke onder voorzitterschap staat de heer H. \V. VVenders, telt momenteel 26 leden. Daarom ook zal er, in tegen stelling met de landelijk tendens in D'66 een vorm van samenwerking ge zocht worden met een confessionele par ty, in casu de K.V.P.. Overleg met dere partijen is door gebrek aan tijd niet mogelijk, daar liet hoofdbestuur de kandidatcnlyst voor 15 februari binnen •il hebben. Het besluit, in zee te gaan met de KVP is overigens eerst na uitvoerige discus genomen. De voorzitter hield de ver gadering twee mogelijkheden voor. In de eerste plaats door deel te nemen met een eigen lijst en een eigen programma, zonder dan echter afspraken te maken met een andere politieke groepering. Een tweede mogelijkheid zag hy in een eigen lijst, doch mét afspraken met een andere partij. In dit geval voelde het bestuur dan het meeste voor de KVP. Hoewel de vergadering met dit laatste voorstel akkoord ging, bleef het een moeilijk te verteren punt om toenade ring te zoeken met een confessionele partij. Aangezien de afdeling te weinig kandidaten heeft voor de lijst, werd het besluit genomen de leder schriftelijk te verzoeken zich kandidaat te willen stel len. Tenslotte ging de vergadering ei eveneens mee akkoord het politieke pro gramma ter discussie te stellen aan f plaatseiyke politieke partijen. LEIDEN IN een rommelige wedstrijd heeft Zuidwijk, geheel tegen haar prin cipe in, direct het initiatief genomen tegen de hockeyers van HCL wat na 20 minuten resulteerde in de openingstref fer van Rol» Spies. Vlak voor rust benutte HCL een straf- push: 1 1. De overtuiging in het spel van Zuidwijk na de rust niet. Ook niet toen een strafpush gemist werd. Een fraai doelpunt van Wim van der Staay was vervolgens de verdiende beloning van een grotere aanvalsdrift van de Leidenaren, die zich in de slotfase per mitteerden wat te relaxen. Het zou de overwinning kosten, want even voor tijd verkeek de Zuidwijk-keeper zich op een beslist houdbaar geslagen straf corner: 2—2. buitenland. Daarom zijn de vertegen- Griekse verzetsorganisaties, oordigers van de verzetsorganisaties terdagmorgen in Leiden in het kader Griekenland uitgegaan, met de zeker- van de door de studentenvereniging SSR heid, dat zolang de kolonels aan degeorganiseerde Griekenlandweek. macht blijven zij niet naar hun vaderland terugkunnen. LEIDEN Geboren: Nicolien dr.v. N v. Verhoef (64); T. Huizinga (83); A. de Ruiven en A. A .Tol; Heidy C. dr.v. C. Kort (67). H. Hoogstraten en J. Barends; Monique M. dr.v. C. Regeer en J. C. M. Meerpoel; Ondertrouwd: A. v. d. Zwan en M. W. Fatima dr.v. A. Eddart en K. Kharrazi; Schellekens; H. W. Steman en M. L. Ewoud R .B. zn.v. R. B. Chaudron en Adriaansen: J. T. L. Smiet en Y. T. Lelie- J. C. Tijsterman; Michal zn.v. A. B. v. veld; D. J. P. Nijholt en G. W. M. v. Ha- Hove en J. Willems; Johannes P. A. zn.v. meren; P. Wakka en A. E. v. d. Kaaij; J. H. G. Frambach en H. P. E. Iesberts; J. W. M. Nabuurs en C. A. M. Moll; F. Mireille M. dr.v. C. v. Peet en A. H. de Haan en S. N. Diepenbach; C. Hoge- Tempels; Susan dr.v. L. A. Knegtel en nes en A. J. Horree; J. W. Ubink en C. H. E. N. Mulder; Wilhelmina F. dr.v. J. M. Chaudron; P. v .Schaik en Y. L. M. v. d. Meer en C. S. v. Dam; Ronald S. Booy; A. A. Oliedam en J. A. Heems; zn.v. K. E. P. Dettmer en I. Ciabocchi; kerk; A. W. M. v. de Wiel en E. Brugge- Jacqueline B. dr.v. G. C. Beij en A. Ven- man; J. J. Freeke en C. v. Es; W. F. meulen; Maart je E. P. dr.v. W. W. T. Mostert en J. C. H. de Mooij; B. A. Pu- M. Drost en M. A. H. v. Grinsven; Li- liga en M. Boudrij; H. G. Keuken en M. dwina J. W. dr.v. B. H. M. Braun en L. Bakx; J. A. Dop en M. E. Fraterman; F. J. M. Zwetsloot; Remco zn.v. H. L. A. Q. A. Doeswijk en W. A. J. v. d. Steen; de-,Yrueh en Jjï. J, Pouleyn;..Joheaina>A. L.> M. Hafkenscheid «n D. BlankenR. M. dr.v. J. Steenbergen en E. C. v. Haas- Spritzer en H. M. Laurijssens; C. G. A. terecht; Edgard A. zn.v. A. A. Uijtten- v. Wijk en M. A. Baronesse van Ittersum; broek en S. A. Noordhoek Hegt. J, J. Fransen v. de Putte en M.'Wisse; Overleden: H. W. Michel (64); O. F. S. Oppe en J. F. Scliüsler. Kalf (86); A. Varkevisser (81); I. M. UliOw.nUuligarnnan Imperium speelt „The public eye" en „De Schar" LEIDEN De chr. toneelgroep „Imperium" speelt op 14, 21, 26 en 28 februari cn op 5, 7, 12, 14 19 en 21 maart in haar micro- theater aan de Vastestraat „The public eye" van Peter Shaffer en „De Schat" van Olof J. de Landell. „The public eye" is een eenacter met een amusante liefdesintrige. Charles Sidley, een keurige aca demicus. engageert een privé-de- tective om de gangen van zijn jon ge, artistieke vrouw, wier trouw hij betwijfelt, na te gaan. De de tective wordt voor de vrouw een soort droomfiguur, die haar ver trouwen geeft: voor de man wordt hij een soort hogere macht, waar aan hij onwillekeurig gehoor zaamt. Vanuit zijn gecombineerde functie verkondigt de detective allerlei gezonde oDvattingen over de echtelijke liefde, maar blyft zelf buiten de realiteit staan. „De schat", een wagenspel. Lang geleden vertelde het Orakel de ar me Jeroen de plaats, waar hij een schat kon opgraven. De andere stedelingen probeerden hun eigen Vóoi'deel niet de vondst te doen; maar dank zy het Orakel pakte de zaak verrassend uit, en kre gen Jeroen en Malie uitzicht op een gelukkig huwelijk. Zij, die het verhaal kennen, vertellen 't voort. Inlichtingen: ds. C. H. Bijl, Boerhaave- laan 43, Leiden; Gerard Broekmans, Plantage 7, Leiden; Wil Rikmanspoel, Herengracht 41-43, Leiden; Henk Pij pers, Rijnsburgerweg 5, Leiden. Sigarettenautomaat op Apothekersdijk geleegd Portefeuilles gestolen uit kleedkamers LEIDEN Gisteravond zijn twee por tefeuilles met een totale inhoud van on geveer 210 gulden gestolen uit de kleed kamers van de Groenoordhal. In de nacht van zaterdag op zondag zijnj de sigarettenautomaten aan de Apothe- i kersdijk vernield. De daders hebben 117 pakjes sigaretten weggenomen. De schade bedraagt 330 gulden. Viertallencompetitie bridgeclub „VOG" LEIDEN Uitslag 10e ronde viertal lencompetitie van de Leidse Bridgeclub „V.O.G.": Smit-De Tombe 4-2, Tjalkens- Döfferhoff 4-2, Boogaard-Schoof 6-0, Kooiker-De Haas 6-0. Planje-v.d. Scheun 5-1, v. Norden-Megchelse 4-2. MAANDAG 9 FEBRUARI Stadhuis Raadsvergadering; aanvang 19.30 uur. Schouwburg Toneelgroep Globe speelt de Gijzelaar; aanvang 20.00 uur. Groot Auditorium Lezing Prof. Kla- sens; aanvang 16.15 uur. Academiegebouw Discussie Ned. to neelbeleid; aanvang 20.00 uur. AMSTERDAM, 9 febr. Vee Aanvoer 173 runderen, prijs' 3.80—5.40, handel vaster. Aanvoer 49 varkens, 3.363.40, handel vaster. ROTTERDAM, 9 febr. Vee Aanvoer totaal 1673; slachtrunderen 1275, var kens 398. Prijzen: slachtrunderen 5.20- 5.45, 4.30-4.80. 3.80-4.00, 3.55-3.75, var kens: 2.69-2.75, 2.65-2.69. 2.63-2.65, stie ren 4.50-5.15, worstkoeien 3.40-3.65, slachtzeugen 2.15-2.25, zware varkens 2.40-2.50. Resp. aanvoer, handel en prij zen: slachtrunderen, groter, redelijk, ho ger; varkens, ruimer, vlot, iets stijver, enkele prima's boven notering. LEIDEN, 9 febr. Groente Peren 39, andijvie 169-83, kroten (gekookt) 50, rode kool 27-36, gele kool 20-28, prei 89- 102, spruiten A 65-73, spruiten B 70-92. komkommers 69-117, champignons 260- 285, witlof 83-145 p. 100 kg, knolselde rij 25-36, sla A 30-32, sla B 27-30 p. 100 stuks. KATWIJK De bouw van de tempel voor de Soefi-beweging binnen de z.g. bloedlijn" in de Zuidduinen te Katwijk, die om streeke kerstmie vorig jaar gereed zou moeten zijn, is nog steeds in uitvoering. ,j)e bouw vordert"t meldt onze Katwijkse fotograaf. Staande voor het amphiteater in de duinpan dat. als meditatiecen trum i» de open lucht dienst zal doen, schoot hij deze plaat van de in aanbouw zijnde tempel, waar oosterse mytieks zal worden be dreven. In de westelijke muur, aan de linkerkant van het gebouw wordt, het symbool van de Soefi beweging aangebracht. Dit sym bool slelt liet „verheven hart" voor en is ontworpen door een Spaanse' kunstenares. Hef wordt uitgevoerd in Spaans steen en Znidafrikaanse schelpjes. OEGSTGEEST Het jaarlijkse kin dercarnaval van de KJJC was gisteren gedurende een tweetal uren een „puur" feest. Enkele honderden kinderen heb ben zich uitbundig vermaakt in het Oeteldonkse St. Willibrord" aan de Kerklaan. Voor de ouderen een beetje benijdenswaardig, want een echte car navalsvereniging voor de groten, zoals bijv. Noordwijkerhout deze kent, zal menop Wilberts Erve tevergeefs zoe ken. Toch schijnt het. aan de horizon te dagen want wij hebben vernomen dat. vooral in kringen van „De Wilbert Drummers" de wens om tot een derge lijke vereniging te komen enigszins ge stalte begint te krijgen. Genoemde drum band heeft zaterdagavond jl. een voor lopige raad van elf en een prins Carna val benoemd. Bij de jeugd was het gisteren vooral Prins Cornelia de Eerste, oftewel de heer C. van Velzen, die .al zijn onder danen tot enorme pret aanzette. De „Hoempa" van 't aloude „Truiniph" was er niet meer maar 'a „Long-play-orkest" van de zwarte schijven mocht er ook zijn. Op de tonen van welbekende car navals-schlagers konden alle indiaantjes elfjes, 'zigeunertjea. cowboys, kabouter tjes en hippies zich grandioos uitleven in luisterrijke polonaises met serpentines en confetti. Bert Twaalfhoven en Huub de Groot gaven een show ten beste met levensecht Jan Klaasen een zelfontworpen „computer" die op al- kwam le problemen een antwoord had. Helene spook Reterink was een echte waarzegster die oploste de toekomst optimistisch inzag. Erna van Rijn was een leuk meisje met een heel lief stemmetje vooral als het op zingen aankwam. Dat deed U dat i niet dogmatise Juist het feit dat de Leidse PSP en PvdA de PAK-afspraak hebben ge wild blijkt, dat deze afdelingen even min dogmatisch zijn als PPR en D '66. i de demokra- denken op dit moment PSP i D'66, PvdA en PPR in bolangryke mate hetzelfde. Dit biykt uit de meest aktuele gegevens: o.m. de Leidse afspraak en de provinciale programs. 4. Wat „praktisch alle leden van D '66" ervan vinden kan men alleen vast stellen door het D '66 program te le zen. U moet dus nog bewijzen, dat de Leidse afspraken in strijd zijn met dat program. Dat laat ik U voor een intern debat met Uw partijgenoten. Belangrijker is: welke ideeën zyn de beste? Ik beweer: een opzet zoals die in Leiden, waar partijen vóór de verkiezingen aan de kiezers duidelijk maken, wat zy willen, en vooral, hoe zy dat in samenwerking met anderen vernieuwende partijen willen reali- 5. Ook in Oegstgeest moeten vernieu wingsgezinde groepen samenwerken. U hebt natuurlijk niet de bedoeling gehad dat te bemoeilijken door de Oegstgeester D '66'ers verkeerde in formatie te verschaffen. Want het is D '66 menens met de politieke ver nieuwing. D '66 voelt niet voor loze beloften, zoals die van de oude par- Ik daag U uit tijdens een openbare by- eenkomst, binnen drie weken, de voor gaande stellingen te weerleggen. Dan kunnen de leden van uw partij en an deren, die hopen dat er in Oegstgeest ook iets nieuws en beters mogelijk Is. zich op grond van goede Informatie en diskussie zelfstandig een mening vor men. Dat is een demokratische spelregel die hoog genoteerd staat bij de Politieke Partij Radikalen. Drs. K. L. M. VAN EERD. Akkoord V an Eerd Tijdens de werkvergadering van de afde ling Oegstgeest-Rynland van D '66 op 5 februari jl. heb ik naar aanleiding van de deelname van de Leidse afdeling van D '66 aan het PAK o.m. gezegd: „Het standpunt van de partij als geheel is dat van een volstrekte afwyzing van een dergelijk akkoord. Vooral het feit dat men in één verband gaat zitten met dogmatisch linkse groeperingen uit de PSP, de PPR en de PvdA, die ge tuige hun wijze van optreden, een ge heel andere visie op de spelregels van de democratie hebben dan praktisch ge sproken alle leden van D '66 is hierbij een doorslaggevende factor". Deze door sommige bladen niet in het juiste verband geplaatste zinsne den heeft de heer Van Eerd, lid van de PPR. zich aangetrokken. In een inge zonden stuk daagt hij me met veel omhaal van woorden uit voor een openhaar debat naar aanleiding van deze uitspraak. Dat debat kan hij krij gen. Ik denk daarbij aan een in de week van 2 tot 7 maart door D '66 en de PPR te Oegstgeest te beleggen bijeen komst. Mr. J. WESSEL. Zondag j.l. werden in alle kerken van het Bisdom Rotterdam krantjes ver spreid om een bliksemaktie f.e houden onder de „weerloze Parochianen om hun juiste visie te geven op de nieuwe te benoemen bisschop. Wat jammer voor de heren initiatiefnemers, dat de vele mensen hun opzet door hebben. Natuur lijk is de bewuste man al gekozen. Maar de mensen hebben toch ook een vinger in de pap, want zij mogen ook stemmen. Niemand kan nu nog zeggen, dat dit geen domokratie is. Alleen is dit systeem heel doorzichtig; je kunt rustig zeggen: het volgt het voorbeeld van Rusland bij zonder goed: daar Is toch ook zo'n vrije keuze? Onlangs zijn we nog getuige ge veest van het Concilie te Noordwijker hout, waar zo'n honderd ja knikkers de Kerk vertegenwoordigde van heel Neder land. Gelukkig dat vele mensen nu de ogen zijn opengegaan, dus heeft het Pastorale Concilie loch nog ergens voor gedeugd. J. P. Carnaval in N oord wijkerhout Nu c iral i leuk. En dan was er nog een Prins Car- origineelste Katrijn. Er zen te vallen. Dit team bestond uit de de poppenkast ook nog een kinderen van Resteren, Streng en Fleur, het hoekje kijken dat zichzelf Zij reikten aan de heer Van Velzen een 'n wolk van confetti. Tot Farce-Majeure-Snor uit Bart, Angeligue geruststelling van de allerkleinsten. In- Caroline en Dorien Kompier vormden had de jury haar werk gedaan als NASA-mannetjes de mooiste groep. niiddag brak het Tot grote vreugde van hun trotse papa. De Extra pryzen waren en voor Frank de „Hippie Meisje", een formidabel mooi „zilveren" waarachter Luidina Kallenberg ging. kostuum. Hij stelde zich voor als „Ma- De mooiste was Barbara de Jong als wiens lieve gezichtje schuil ging achter de Eerste". Alle kinderen kregen Sinaasappelmeisje, met echte „appeltjes échte harem-vitrage. Traditioneel werd ,-'j: J- T'-"- i oranje" versierd. „Farce Majeurehet feest mot „de Zevensprong" beslo- tractatie en de leiding i Jeugd «b JongsreftMWimtaets speelde bleek als origineelste groep ia de prjj-. ten. id, In het bijzonder ten zuiden van de grote rivieren, het 1 Carnaval hoogty viert, wil ik graag myn bewondering eens uitspreken voor wat er boven deze rivieren, met name in Noordwijkerhout, wordt gepresteerd. Zaterdag jl. was ik met de kinderen de Bollenstreek Ingetogen om in Noordwij- I kerhout de carnavalsstoet te gaan aan schouwen. Het was inderdaad de moeite I waard en wy hebben verbaasd gestaan j van de werkelijk originele uitvoering van een groot aantal onderdelen. Wij hebben ons kosteiyk vermaakt. De car navalsstoet groeit tot iets groots. Wij hebben bewondering voor de wyze waar op de Raad van Elf dit met veel enthou siasme van de Noordwijkerhouters weet te brengen. Hier past een enthousiast „Alaaf". Wel hopen wij dat er het vol gend jaar wat méér voorpubliciteit aan gegeven zal worden zodat velen, die er nu niet van op de hoogte waren, ook eens kunnen meegenieten van de fraais Noordwykerhoutse carnavalsstoet. A. KOOH.

Leidse Courant | 1970 | | pagina 3