Docos op eerste plaats Bona Stars komt voor de vierde keer 1 punt tekort Vriendschappelijk Weteringse Boys naast niet spelend VVOA bovenaan Doelpuntrijke ontmoeting BGC Floreant-Foreholte Na protest wordt wedstrijd misschien alsnog verlengd Peter de Jong liep in ruwe strijd gescheurde schouderspier op SPORTBIJLAGE MAANDAG 9 FEBRUARI 197» LEIDEN De zo succesvolle nieuwe trainer van DOCOS, Loerts, heeft rijn ploeg gistermiddag niet via een over winning van 2-0 op het Haagse Quick Steps de top van de ranglijst zien be reiken. Afgelopen vrijdagavond reed hij namelijk met rijn wagen tegen een lan taarnpaal, aan welk geval hy een her senschudding overhield. Enkele weken ral hy naar het zich laat aanzien zijn ploeg niet kunnen vergezellen. Of dat het ritme van de roodwitte equipe zal verstoren Is een open vraag. Gistermiddag ging het in de Kikkerpol der in ieder geval goed, want na twintig minuten waren de Hagenaars in feite al kansloos. Vijf produktieve minuten schiepen een grote kloof tussen beide ploegen, die niet meer overbrugd zou worden door Quick Steps. In de 15e minuut liet de Haagse doelman de bal uit de handen springen en dat presentje liet Stan v. d. Meel zich niet ontgaan. Vjjf minuten later was het de terugge keerde Peter Reizevoort, die voor 2-0 zorgde. Peter was ingevallen voor Henk Montanus, die tijdens een trainingspartij tje enkele weken geleden een voetbles sure heeft opgelopen. Ook in de verde diging van DOCOS veranderingen. Wim Hagen maakte namelijk als rechter vleugelverdediger zijn opwachting en hij deed dat alleszins redelijk. Hij, maar dat geldt ook voor zyn teamgenoten, werd echter overtroffen door doelman Gerard Dubbeldeman, die vooral in de slotfase de vele afstandsschoten van het overi gens matig combinerende Quick Steps met veel verve stopte. In dit harde duel waarin de weinig overtuigend optredende arbiter Renooy de woede op de hals haal de van de supporters, liep een der Ha genaars een officiële waarschuwing op. FLOREANT-FOREHOLTE 3-4 (2-0) In de laatste tien minuten van de vrij gelijk opgaande strijd zag Floreant een 2-1 voorsprong te niet gaan en zelfs om buigen naar een 3-4 achterstand. Door een verdedigingsfout werd het 2-2 en toen by een corner een buitenspeldoel- punt viel dat door de scheidsrechter werd goedgekeurd was het met Floreant gedaan. Dat toen elk der partijen nog één keer scoorde was van geen invloed meer. Gedurende de eerste helft had Floreant dat met de sterke wind in de rug speelde een overwicht. Toch duur de het nog 16 minuten voordat Van Bem- mel uit een vrije trap van verre afstand de Foreholtedoelman verraste: 1-0. Fore- holte wist echter eveneens gevaarlijke aanvallen te ondernemen, maar doelman Blgazer was op zijn hoede. Ondanks het Flóreant-overwicht duurde het tot kort Derdeklassers bij een poging te schieten vastgehouden werd. Een strafschop werd niet gegeven. ONABJC 2—2 Wel even later toen een der Zilkse ach- Het gelijke spel geeft de juiste verhou- terspelers de bal met de hand speelde, ding in deze harde wedstrijd niet weer. Doelman De Boer redde echter zijn want als de leiding goed was geweest P'oeg. VCS. heeft in die slotperiode van had SJC, zeker beide punten op zijn de eerste helft en de openingsfase van naam gebracht. Met wind mee oefende de tiweede helft het initiatief overgeno- ONA direct een zware druk op het S.TC- nien doch een gebrek aan conditie noop- doel uit en de zwart-witten moesten te haar in de slotfase toch weer terug te alle zeilen bijzetten om de gastheren te trekken in de oude stellingen, weerstaan. Na 5 minuten spelen kwam Tirvnvrvv n_« er wat evenwicht in het spel en onder- TEYLINGEN 0—0 nam SJC enkele goede tegenaanvallen. Teylingen miste in haar voorhoede v. In de 10e minuut ontkwam het gast- Dam (knietje) en P. Hoogervorst (ziek) herendoel op gelukkige wijze aan door- De voorhoede was hierdoor zwakker dan boring. Hierdoor kregen de Noordwij- bij de thuiswedstrijd. De beide achter- kers wat meer vertrouwen in zichzelf, hoedes waren gelijkwaardig. Het begin In de 18e minuut had ONA meer geluk, was goed voor Teylingen. Een hard want bij een scrimmage voor het SJC- schot van Eikena scheerde de lat en even doel wist S. de Jong op fortuinlijke later ging een mooi schot van Schipper wijze de stand op 10 te brengen. Di- juist over doel. PDK kwam hierna tot reet hierop kwam SJC gevaarlijk het ON A-doel; het harde schot van Weijers kon tot hoekschop worden werkt. In de tweede helft waren de SJC'e vele goede uitvallen waarbij de achter hoede enige corners moest weggeven. Veel gevaar kwam van PDK-linksbulten H. Trijsenaar (oud-prof). In de laatste minuut voor rust kreeg hij een opgelegde A.S.C.—H.M.S.H. 1—1 (1-0) VVSB-Flamingo's 2-1 (1-1) Het Haagse Flamingo's, voor de rust met De eerste wedstrijd na lange tijd op de wind in de rug spelend, heeft in het voor de rust voordat Tuinenburg de het terrein aan de De Kempenaerstraat begin van de wedstrijd enkele doelrijpe score op 2-0 kon brengen door een mis- heeft weinig fraai voetbal opgeleverd, kansen verzuimd om een veilige voor verstand in de Foreoholte-verdediging. sprong te nemen. Nu bleef de voor- Na de hervatting probeerde Foreholte In eerate helft was de thuisclub on- sprong slechts kort overigens be- dat nu de steun van de wind had de ach- getwijfeld de meerdere van de in het perkt tot een 0-1 score. Uit een scrim- terstand in te haleli. Na enige tijd'lukte gee] gestoken Haagse ploeg, doch al mage na de eerste hoekschop wist bijna dit ook. By een scrimmage voor het Flo- sp0edig bleek dat er van de Leidse aan- de gehele voorhoede van Flamingo's de reantdoel bracht J. van Dijk de stand val te weinig kracht uitging om het de bal achter de herstelde Th. Bader te op 2-1. Floreant wist het spel weer te verdediging van de bezoekers erg lastig krijgen. Een kleine tien minuten later verplaatsen maar Tuinenburg en Van maken. In deze periode werd wel een scoorde Leo van der Weijden uit een der Werf waren niet gelukkig met hun 1q voorsprong geboekt, doch deze uitstekende voorzet van Gé v. d. Burg schoten. Toen kwamen de voor Floreant voorsprong zou later toch te klein bl(j- de gelijkmaker. fatale 10 minuten. Eerst maakte J. van }<en. In de tweede helft waren de gasten Na de thee vertoonde het spel hetzelfde Dyk er 2-2 van en daar had men dan aanvankelijk sterk in de aanval, doch vrij stabiele beeld van voor de rust. Een nog vrede mee maar enkele minuten Roudou speelde in het doel van ASC uitstekend samenspelend Flamingo's be- later kwam dan de corner met het boven- een uitstekende wedstrijd zodat het er zat niet de afmaker, die het nodig had. vermelde gevolg, waardoor H. van Dijk tenslotte toch op ging lijken dat ASC En in feite mankeerde het WSB aan er 2-3 van maakte. Dit ontmoedigde de eindzege zou behalen, temeer daar eenzelfde kracht. Jan v. d. Lippe speelde Floreant dermate dat J. van Dyk vrij een aantal uitvallen van de Leidenaars iets teruggetrokken en de voorhoede be- apel werd gelaten zodat deze er zelfs niet van gevaar waren ontbloot. Een zat onvoldoende fantasie om de buiten- 2-4 van kon maken. Hoewel Floreant nog zwak moment echter in de roodzwarte spelval van de Haagse verdediging te een strafschop kreeg toegewezen (waar- verdediging werd de thuisclub en doorbreken. Toch wist v. d. Lippe, met voor was niemand duidelijk) die door Roudou noodlottig en moest ASC ten- een schot dwars door vele benen heen. Van Bemmel werd benut werd het een slotte genoegen nemen met één winst- de Haagse doelman te verschalken voor Floreant verloren wedstrijd. punt. de stand op 2-1 te brengen. de meerderheid, doch ONA hield kans maar schoot keihard over het Tey- goed stand echter zonder gevaarlyk te lingendoel. Na de thee begon TeylingeD kunnen worden, terwijl keeper Straver weer goed en doelman Den Otter moest tot driemaal toe een zeker doelpunt voor enige keren fraai redden. Hierna volgde SJC uit zijn heiligdom wist te timmeren, 'n zware druk op het Teylingen-doel, De thuisclub trachtte met harde tackles maar ook Hoogervorst trad vakkundig - waartegen de zwak leidende scheids- op. Het duurde lang eer Teylingen onder rechter onvoldoende optrad - het spel deze druk vandaan kwam. Een hevig weer in handen te krijgen en bij fou- slotoffensief van Teylingen met enige tieve beslissing van de leiding kregen vrije trappen bezorgde Teylingen nog zij zelfs een vrije schop toegewezen bijna de volle winst. Maar met veel moei- welke voor het SJC-doel werd geplaatst te kon de PDK-doelman zijn club voor en door Tammasale verdienstelijk inge- een nederlaag behoeden. 5? van~de USSEO.^ tem aangeven en na een half unr ape- ge^eele wedstrijd heeftde Sportnlub^n 1st Peter Steenvoorden met 81 Ifi 'Torro f" 00 fraai schot de achterstand te verkleinen Lisse v kostbare zege op G.S.V. behaald. Bij (21) en 5 minuten later was hi raak toen C. van Maris uit een combinatie de bal achter keeper veren plaatste (22). Baak (doelman) "goede Sen- thuisclub v 1 Lefeber en Hoogkamer door Amsterdam vas in het eerste kwar tier het meest in de aanval. Geleidelijk kwam ook G.S.V. meer in aktie, doch door slechts schieten bleef sukses uit. Van Nispen-VCS 1-0 (1-0) In een ma- Tien minuten voor rust wist Wim van tig duel heeft Van Nispen zich tegen Beek met een schitterend doelpunt Lisse een technisch sterker VCS al direct op de leiding te geven, doch nog juist voor de aanval gestort, wat met het wind- rust veroorzaakte Boot (wegens onge- voordeel schier onoverkomelijke bezwa- oorloofd aanvallen) een penalty, welke ren opleverde voor de VCS-defensie. Ho- door linksback Boom werd benut, ge ballen dwarrelden al spoedig in het Ook in de tweede helft stond het spel strafschopgebied neer als enige oor- op laag peil, aan weerskanten werden zaak dat doelpunten uitbleven is te zoe- verschillende kansen gemist. Een bul ken in het feit dat Van Nispen qua af- tenspel doelpunt voer de bezoekers werd werking faalde. Dat neemt niet weg dat op aanraden van de grensrechter gean- Jan v. d. Linden al in de eerste minuut nuleerd. In de 25ste minuut wist Boot de bal op de lat schoot en Jan v. d. Meer Lisse opnieuw de leiding te bezorgen, zeven minuten later uit een vrije trap terwijl vijf minuten later Wim Mooye- maar net miste. In de 23e minuut viel de kind na een voorzet van Ad. Hoogkamer enige treffer van Van Gyiswijk, een de voorsprong vergrootte. G.S.V. had voorsprong die uitgebreid leek te wor- hierna niet meer de kracht om de Lisse den in de 25e minuut toen v. d. Linden defensie in het nauw te brengen. Doelman Wim Borst van Foreholte, ogenschijnlijk in moeilijkheden. WoubruggeRCL 5—2 Na nederlagen in de competitie toonde de thuisclub in de vriendschappelijke ont moeting tegen de derde-klasser RCL Leiderdorpdat men zeker nog in is te scoren. De meeste doelpunten den gescoord door spelers uit de midden linie. Voor de rust wisten achtereen volgens C. Brunt, J. Wolvers en F. Treu ren met harde afstandsschoten doelman H. van Egmond te passeren (30). In de tweede helft zetten de bezoekers met de wind in de rug een tegenoffen sief in. Eerst wist L. van den Berg keeper G. de Wit te passeren, doch di rect daarna bracht de hardzwoegende S. serie Vesting de stand op 41. Nadat Rietveld zyn club nog enige hoop t met een hard schot, dat raak wa: C. van der Hoek de eindstand tensl UTRECHT Reeds voor de vierde maal dit seizoen hebben de Leidse Bona Stars genoegen moeten nemt-11 met een met sleehts 1 punt verschil verloren wed- «tryd. Ook zaterdagavond in sporthal „De Dreef' in Utrecht tegen SVE trok ken de Leldenaren met Tl11 aan het kortste eind. Echter dankzij de opmerk zaamheid van coach Kallenberg is aan het licht gekomen dat er een fout ge maakt is bij het noteren van een veld- doelpunt. Dit is slechts voor één punt gerekend, zodat de Bona Stars alsnog geprotesteerd hebben tegen de uitslag van deze wedstrijd en de kans is groot dat er alsnog een verlenging van 5 min. gespeeld moet worden. De wedstrijd begon een kwartier te laat. omdat een scheidsrechter evenals enkele Bona Stars-spelera de afgelegen sporthal niet kon vinden. De Leidenaren startten in de vertrouwde 2-1-2 zone verdediging met Paul Ruvsenaars, Pie- ter van Tuyl), Peter de Jong. Ben van Oleef en Cees Pley, aanvallend een 1-2-2 tagwn de man-to-man van SVE. BVB startte zeer geïnspireerd. De Bona 8tars daarentegen begonnen zeer loom. Zy keken dan ook snel tegen een achter stand aan: 6—12. vooral omdat de Leid se spelers na een afgeslagen aanval niet snel genoeg terug kwamen om de fast break van SVE op te vangen en vele gemakkelyke kansen onbenut lieten. Bo vendien was de verdediging niet zo at tent als anders en hier profiteerde Roel Tuinstra ten volle van. In 12 minuten scoorde hy 14 punten. In een time out wijzigde coach Kallenberg zijn taktiek. De Bona Stars gingen nu in een box and one verdedigen. Ben van Cleef kreeg de taak toebedeeld om Tuinstra te schadu wen. Hij deed dit zodanig dat de groot ste troef van de Utrechtere nog maar 1 punt zou scoren. Een tweede wijziging behelsde het tempo zodanig te drukken, dat SVE uit zijn ritme zou raken. Ook dit had meteen succes. Langzaam maar zeker liep Bona Stars in, 28-17 na 12 .min. en via 32-21, 32-27, 42-31 een rust stand 42-35. Na de rust werd de strijd steeds on vriendelijker. De scheidsrechters hadden de wedstrijd helemaal niet in de hand. SVE ageerde tegen Iedere beslissing. De Leidenaren bleven kalm en hadden de arbiters daarom enigszins mee. Ge- leideiyk kwamen zij dichterbij en toen in de achtste minuut Roel Tuinstra met 5 persoonlijke fouten het veld moest ver laten bij de stand 48 47 zag het er hoopvol uit voor Bona Stars. Langzaam en safe spelend net zo lang tot Pieter van Tuyll In kansrijke positie was bracht hen op 59—54 en 6359. In de laatste minuten gaven de Bona Stars de winst weg. twee foute passes en een foutieve dribbel gaven balbezit Man SVE bij wie Invaller Korzaan koel bloedig scoorde. In de laatste seconde kreeg Har Stol een ,.p" tegen en Val kenburg benutte by de stand 7171 een van de 2 vrije worpen. Ondertussen lag Peter de Jong buiten het veld met een ontwrichte schouder te kreunen van de pijn. Een onbeheerste actie van Franklin had hem geveld. In het ziekenhuis con stateerde men een gescheurde spier, zo dat Peter voorlopig rust moet houden. Ook de bloedneus van Paul Ruysenaars illustreert het ruwe spel van SVE. dat maar liefst 34 persoonlijke fouten tegen zich kreeg, tegen Bona Stars 12. Als het protest wordt toegewezen maken de Bona Stars toch wel de beste kans om alsnog deze wedstrijd te winnen. Scores Bona Stars: Pieter van Tuyll 29, Peter de Jong, Paul Ruysenaars 13, Har Stol 12, Ceee Pleij 3, Ben van Cleef 2. Vrije worpen 2814 50%. OVERIGE TEAMS Bona Stars dames I hebben een voor tref feiyke prestatie geleverd In Dor drecht tegen koploper Rowlc kwamen zij weliswaar niet tot winst, maar de uitslag 4138 stemt tot tevredenheid. Zonder de geblesseerde Joke Zandber gen maar met Marian Otten en Joke Conlnck Westenberg die uitstekend vol deden. Na de ruststand 24 16 kwamen zij met 34 34 terug, maar moesten Rowic in de laatste minuut toch nog la ten gaan. Blitz I had weinig moeite met Alphia, dat slechts met 5 man opgekomen was. De Alphenaren konden daarom de fast break van Blitz, met Koenen oppermach tig in de rebound, na enige tijd niet meer bijbenen. Uitslag 6339. Essor I heeft Te Werve gewoon va veld geveegd met 71 16. Te Werv geen antwoord op de man-to-mar dediging. Daardoor kon Easor zich uit leven in de break. Brocaar (30) pnt en Betcke 17pnt. waren daarin het meest doeltreffend. Uitslagen eredivisie: Punch-Rotterdam Zuid 8051 Flamingo's Blue Stars 64 66, SuvrikriHarlem Cardinals 69 59. AgonDED 63—81. TER LEEDEDE GEUZEN De plotselinge afgelasting van de c >r petitie gaf Ter Leede gelegenheid t »k nog vriendschappelyk te spelen. De »p rig jaar gedegradeerde 2e klassers Geuzen uit Amsterdam was een spot tegenpartij. Ter Leede was over geheel heer en meester. Dit kwam rust tot uiting toen Mondriaan fraaie combinatie in een m punt kon omzetten (10). In de tw helft kon v.d. Heiden de stand spo op 20 brengen. Hierna kwamen gasten'tot etiige döelrijpè kansen de afwerking bleef achterwege r. laatste minuut was doelman Harsk van Ter Leede al verslagen, maar kon op de lijn nog juist redden. LFC—EDO LFC heeft gisteren de Haarlemse tweede divisieverenij aan de Boshuizerkade ontvangen. In vrij goede partij voetbal was nauwe verschil in speelsterkte waar t LFC speelde in de eerste minuten beetje stroef, maar naarmate de verstreek kwamen de Leidenaars t ter in. Een handsbal in de tweede minuut zorgde LFC bijna een 10 achterst maar Bosdijn miste. LFC trok hier gesteund fel ten aanval en juist ledereen dacht, nu wordt het ove afgestraft kwam EDO met een d< op de proppen. W. van Polanen stand naar 10 te tillen voor de H lemmers. (dl LFC bleef echter goed aanvallen de 40e minuut kwam v. Laarhoven ver. dat de stand weer gelijk kwam ni Na rust verslapte even de aandacht de LFC-defensie en dat werd hen lottig, T. Nyssen verslapte niet ei van dit ogenblik te profiteren om een 21 voorsprong te geven. LFC daarop echter repliek en in een e waaraan alle voorwaart sen van meehielpen, maakte v. Weerlee voor tijd de stand weer gelijk. KR V-WET. BOYS (1-1 (0-1) Wet. Boys is naast WOA (dat een wedstrijd minder speelde) op de bovenste plaats van de tweede klasse terecht gekomen. Niettemin boekten de Boys een moei zame overwinning. Zij zochten al direct de aanval, maar tegelijkertijd werden zij geconfronteerd met de taktiek van KRV: met lange halen het eigen strafschopge bied ontruimen en zo de eigen voor- waartsen aan het werk zetten. Die methode sorteerde tot de 25e minuut ef fect. Toen zette Oude Weleringer Albert Bollen de bal voor en was Jan Overde- vest, die intikte. KRV werd in de tweede ,t helft sterker, maar hel mocht van ge el luk spreken dat de scheidsrechter niet naar de middenstip wees toen in de 20e minuut een Boys-inzet bij een doelwor- steling werd weggewerkt. Van de lyn of er juist over? Het was moeilijk waar I te nemen, docht arbiter besliste doorspe- i len. Het koste Wet- Boys de overwin- ning niet, want nadat KRV nog enkele gevaarlijke aanvalsstoten had geplaatst, controleerden de gasten het spel ln de slotfase keurig. Blue Stars 6—10 465—399 Rotterdam Zuid 68 401422 SVE 6— 6 466556 Flamingo's 64 4794 S Punch 64 4674E Bona Stars 64 3733f LEIDEN Adri van Polanen, 3e dan van Sportschool Luiten, is gekozen in de Nederlandse judo-ploeg, die a.s. zaterdag ln de Utrechtse sporthal ..Ca tharine" attkocr* tegsn Wast-Duits!and. Randstadsport-LDWS 2-3 (1-2) - Jaap Prins heeft een groot aandeel gehad in de 3-2 overwinning, die LDWS gister middag op het weliswaar zwaar, maar toch goed te bespelen terrein van Rand- stadsport behaalde. Hij nam twee van de drie treffera van de Leidse club voor zijn rekening ln een duel. waarin de Voorschotense spitsspeler Gouw de Lei- denaar evenaarde: ook Gouw acoorde twee keer. Reeds zeven minuten na het eerste fluit signaal van de niet tot Ieders tevreden heid fluitende arbiter Schimmel opende Chris v. Tongeren de score. Heel ge makkelijk solo-de hij door de Voorscho tense defensie, passeerde vier, vijf man en tenslotte ook Randstadsportdoelman Dulleme: 0-1. Halverwege de eerste helft liet Jaap Prins twee-nul aantekenen. Op een pass van De la Rie schoot hij hard in. Het leer kwam echter terug van de lat en de Leidenaar kreeg weer eens kans: hij schoot raak: 0-2. Nog voor rust kwam Randstadsport aan een ver diende tegenpunt, al was het doelpunt van Gouw volgens velen op de rand van ln de tweede helft verhoogde Jaap Prins de stand tot 3-1, waarna Gé Moesman er zelfs 4-1 van maakte. Scheidsrechter Schimmel keurde dat doelpunt echter af. Onbegrijpelyk, want toen Moesman in schoot kwam de bal terug van de kee per. Nadat Gouw eenmaal tien minuten voor tijd de achterstand had terugge bracht tot 2-3 keerde de spanning in het veld terug. LDWS slaagde er echter in de voorsprong te consolideren. Leidse Boys-Alp. Boys 2-0 (0-0) Door een stevige mandekking toe te passen en van meet af aan met een felle inzet te spelen heeft Leidse Boys haar positie ten koste van het juist boven haar staan de Alphense Boys weten te verbe'eren. De Alphenaren hebben alleen in de be ginperiode een overwicht gehad doch on danks hun technisch surplus wisten zij toch niet tot scoren te komen. Met het uitschakelen van Kees de Rijk werd de gehele Alphense aanval lamgelegd. Leidse Boys. dat het vorige week al zo aardig deed tegen LDWS en op een hard veld met een 1-1 score verrassend uit de bus kwam, haalde de winst in het slót- kwartier binnen. In de 30e minuut tikte Jan van Dam de bal naar Henk Hey- mans en uit een „één-tweetje" met ex- Roodenburger Paul Wetselaar produ ceerde laatstgenoemde de openingstref fer. Tien minuten later diende notabene een junior Alphense Boys de knock-out toe. Toen tijdens een scrimage de bal van de binnenkant van de paal terug sprong, tikte Jan Deeroge zijn ploeg naar 2-0. VNL-OranJe Groen 0-3 (0-1) Oranje Groen heeft aangetoond dat de over- I winning van 3-1, vorige week behaald op KRV. geen uitschieter is geweest. On der aanvoering van topscorer Jaap Schildhuizen liepen de Boshuizerkadebe- woners met veel bravour over VNL heen. Een VNL dat vooral verdedigend een zwakke indruk maakte. Geen der Oranje Groen-doelpunten kan namelijk het pre dikaat fraai verleend worden. Alle ont stonden door fouten bij de gastheren. De eerste de beste minuut waardoor Jaap Schildhuizen zijn eerste treffer liet no teren. Het beter combinerende Oranje Groen behield een overwicht, maar zou eerst na de rust verder van VNL weg lopen. In de 20e minuut tekende Martin Tetteroo voor 2-0. Vijftien minuten later deed zich het enige wapenfeit van VNL voor. Lucas v. d. Reyden trof toen de bal. Het zou daarby blijven. De laatste kans op enige winst werd de drassige bodem ingeboord door Schildhuizen, die vijf minuten voor tyd de einstand 3-01 crëerde. Het betekende tevens dat VNL definitief van het ïystje van gegadigden j voor eerste of tweede prijs geschrapt j kon worden. UDOZLC 1l (10) Voor het eerst sedert geruime tijd r gistermiddag de bal op het winde goed bespeelbare Voscuylterr Degenen echter die naar het veld komen waren om UDO grote presti leveren kwamen bedrogen 1 Vooral ln de eerste helft was UD( or meerdere van ZLC. Keeper Heems had niet veel meer te doen, dan tc zien hoe de UDO-voorwaartsen het 5 doel keer op keer belaagden met aanvallen, ZLC verdedigde echter stekend. Hadden de Oegstgeesten taktisch beter gespeeld dan v getwijfeld legio doelpunten gevallen vleugelspelers waren met r doende op hun plaats; er werd te voor het ZLC-doel ,,ge. schoten hadden de oplossing kui '1 brengen. Gebrek aan taktisch inzicht 1 zijde hield dus de ZLC-verdedigin stand zij het dat na vyftien min K spelen de UDO-speler Th. Westgeej ZLC-doelman het nakijken gaf uit uittrap van doelman Heems^" Daar bleef het bij. Na de rust ZLC-aanvallen niet ongevaariyk. De denaars wisten een kwartier forceren, waaruit de r lijkmaker werd gesooord het spelbeeld na de rust een verdij, score. Maar de wedstryd teit genomen had UDO het beslist der kunnen „schoppen". Een kwestie taktiek UITSLAGEN RESERVES Res. Ie klasse: Gouda 2CVV 2 1 1 3—DCV 2 3—1, UVS 2— 2 0—0, HOV 2—ADO 3 0- Res. 3e klasse A: Tonegido 2-Wilhe 2 2-0, PDK 2-Wassenaar 2 2-3, SJ de Postduiven 2 1-5, Teylingen 2-GI 1—4. B: HBS 3—BI. Zwart 2 1-3. R -Docos 2 2-1, IFC 2-TOGB 2 1-1. Lisse 3-BMT 2 1-2, VCS 3-Lugdunu ik 3-2.

Leidse Courant | 1970 | | pagina 12