Prins Driekus d'n Eerste Plannen voor warenhuis door winkeliersvereniging Streekschool voor beroepsbegeleidend onderwijs in de Mors? Leidse agenda Slingerende Alphenaar botste op verkeerszuil BIOSCOPEN MARKTEN DINSDAG 3 FEBRUARI 1970 DE LEIDSE COURANT PAGINA 3 In dorpscentrum of aan Schoolstraat (Van onze correspondent VOORSCHOTEN" De Algemene Winkeliersvereniging heeft gisteravond tydens een zeer druk bezochte leden vergadering plannen besproken om te komen tot een warenhuis in Voorschoten te exploiteren door leden van de winkeliersvereniging. Tijdens de vergadering werden tekeningen getoond van een project dat eventueel ge- Zonder hoofdelijke stemming wees de vergadering de verplichte koop van huis- vuilzakken bij de gemeente af. De win kelier mag wel zelf inkopen, maar bij inkoop bij de gemeente moet de win kelier tekenen steeds de zakken van de gemeente te betrekken. De vereniging adviseerde de -leden wel de huisvuilzak- ken eventueel bij de gemeente te betrek ken, maar niet te tekenen voor een eventuele volgende afname. De vrijdagse-koopavond zal studie wor den voor het bestuur. Het blijkt dat bij vroege sluiting van de werkmarkt in de wintermaanden, ook voor de niet- straathandel de verkoop na 8 uur in de avond terugloopt. De koopavond werd door de 80 aanwezigen gezien als een goede avond, die helaas extra duur is. Als compensatie zal getracht worden op een andere dag vroeger te gaan sluiten. De samenwerking overheid-winkelier is in Voorschoten groeiende. Voorzitter Planje pleitte weer voor openbare com missievergadering voor de Middenstands adviescommissie. Tot secretaris werd gekozen de heer A. van Ast, als opvolger van de heer J. Slemmer, die wegens ziekte aftrad. De heer Slemmer werd dank gebracht o.a. voor de samenstelling van het eigen huisorgaan „Mercurius". plaatst kan worden In het dorpscentrum op het open stuk grond in de Schoolstraat. Voorzitter D. Planje zette de plannen uiteen. Op de be schikbare grond byna 1000 m2 komt een warenhuis van drie etages, waarin 32 aparte ruimten zijn gecreëerd be doeld als verkoopruimten voor de Voorschotense winkeliers. De bouwkosten bedragen 800.000,Over de grondprijs is nog geen overeenstemming bereikt met de gemeente Voorschoten. De vraagprijs is 400,per m2 en dit wordt als te hoog gezien. Getracht zal worden eventueel de grond in erfpacht te verkrijgen. Het ligt in de opzet besloten dat er naast een gezamenlijk beheer van het gebouw een afgeronde branche-vertegen woordiging komt. Bjj de stemming toonden zich 16 leden in principe voor deelname, 14 leden zegden hun beslissing binnen 10 dagen mede te delen, 15 leden toonden geen interesse, 8 leden waren tegen eigen bouw en 3 leden hadden geen mening. Het bestuur van de A.W.V. zal de plannen verder gaan uitwerken. Gem. aankondiging De burgemeester van Lelden brengt ter openbare kennis, dat aan een kiezer op zijn verzoek wordt toegestaan in een willekeurige gemeente aan de stem ming ter verkiezing van de leden der provinciale Staten deel te nemen. De gemeente, waar de kiezer aan de stem ming wenst deel te nemen, moet gelegen zijn in dezelfde provincie als de gemeen te, waar hij op de dag der kandidaat stelling (3 februari) in het kiezersregis- ter is opgenomen. De kiezer, die van vorenbedoelde be voegdheid gebruik wenst te maken, moet daarvan uiterlijk 4 maart a.s. me dedeling doen aan de burgemeester der gemeente, waar hij op de dag der kan didaatstelling in het kiezersregister is opgenomen, met gebruikmaking van 'n formulier, dat van heden af tot en met 4 maart a.s. ter secretarie van elke gemeente kosteloos verkrijgbaar is. LEIDEN, 3 februari 1970. De Burgemeester van Leiden, Van der Willigen. „V ervreemding" aktueel in Oegstgeest OEGSTGEEST „Vervreemding" is dit jaar het thema van de Oegstgeestse ..Aktualiteiten Sociëteit". In het kader daarvan wordt vrijdag a.s. in het Ge meentecentrum aan de Lijtweg een ex positie geopend van Jan Kalsbeek en Martien Wagenvoorde. Drs. H. de Loor zal een inleiding houden. Zondag 8 fe bruari zal in bijna alle Oegstgeestse ker ken over „vervreemding" gepreekt wor den. Na de kerkdiensten van zondag morgen is er in het Gemeentecentrum gelegenheid na te praten. Aanvang 11.30 Benoemingen Sportstichting LEIDEN De In oprichting zijnde i tueel in te passen vormingswerk voor streekschool voor beroepsbegeleidend on- de werkende jongeren, derwys in de regio Leiden heeft tijdens j Dezer dagen is een voorlopig flnancie- haar eerste bestuursvergadering onlangs nngsverzoek bij het ministerie a HILLEGOM. De Hillegomse to neelvereniging „Alliance" geeft woens- j LEIDEN Op voordracht dagavond in het Nutsgebouw een op voering van het blijspel „Het tuinfeest" van Lo van Heilsbergen onder regie van H. A. Turnhout uit De Zilk (gemeente Noordwijkerhout de Raad Beheer van de Leidse Sportstichting zijn de heren P. Biegstraaten en S. Dames door het college van b. en w. be noemd tot reep. voorzitter en secretaris) van de Sportstichting Leiden. besloten 't gemeentebe* verzoeken bouwgrond beschikbaar te stellen ln het Morskwartier. De centrale ligging i" de regio en de goede bereik baarheid van de toekomstige school ga ven hiervoor de doorslag. Hoe groot de terreinbehoefte is wordt momenteel onderzocht. De minimale be zetting van de school schat men thans op 1200 leerlingen, die allen gedurende dag per week een algemeen prak derwijs en wetenschappen ingediend. Verwacht wordt dat dit binnenkort door een definitief verzoek kan worden ge volgd. De stichting, in het leven geroepen dooi de besturen van de acht regionale la gere technische scholen te Leiden (3), Katwijk, Hillegom, Voorhout, Alphen a/d Rtfn en Roelofarendsveen, heeft inmid dels een 17 personen tellend bestuur gekregen. Hierin zijn ook diverse orga- tisch gerichte opleiding (theoretisch deel n'-s:llies vertegenwoordigd. In het da het leerlingstelsel» volgen. Het bouw volume hangt o.m. af van andere niet- techni8che opleidingen, zoals het even- Aanbeveling directeur Groenoordhal LEIDEN B. en W. hebben de Leidse gemeenteraad, die op maandag 9 fe bruari a.s. des middags om twee uur bij eenkomt, een aanbeveling doen toeko men voor de functie van directeur van de Groenoordhal. De commissies voc Groenoordhal, de Markt- en Havendienst en de Personeelszaken zijn hiertoe ge raadpleegd. Op de alfabetische aanbe ling staat als eerste de heer J. Burgers te Hollandse Rading en als tweede de heer W. Corne te Amstelveen. DINSDAG 3 FEBRUARI Schouwburg: „Oom Wanja", toneelgroep Theater. Aanvang 20.00 uur. Stadsgehoorzaal: Filmlezing NRV. Stadsgehoorzaal; standbespreking van Leilento. De bewoners van de Rijn en Scliiekade hebben door de afbraak van het oude Dia- eonessenliuis aan de Witte gelijks bestuur zijn benoemd de hereh N. L. M. Jansen te Leiden (eerste voor zitter». J. W. v. Buuren te Leiden (eerste secretaris). W. Djjkdrenth te Katwijk (eerste penningmeester) en voorts de he ren J. J. M. Bakker te Roelofarends veen, C. Feytel te Alphen a/d Rijn en ir. E. Ruempol te Voorschoten. Directeur Reinigings- eii Onlsmettingsdienst LEIDEN In verband met het aan de Leiden, die zich terzake mishandeling directeur van de Gemeentelijke Reini- voor de Haagse politierechter moest glngs- en Ontsmettingsdienst met ingang verantwoorden. In elk geval had het j van 1 maart 1970 verleende ontslag, stel- slachtofjer er een bloedneus bij opge- i,.n b. en w. de raad voor de heer F. van lopen. Overmeine, adjunct-directeur van deze i dienst, tot directeur te benoemen. De benoeming van de heer Van Overmeire in 1968 tot adjunct-directeur had al plaats de huidige directeur, gehad met het oog op de opvolging van „Schade aan zijn gezicht viel mee" DEN HAAG/LEIDEN ,J)e schade aan zijn gezicht viel nogal mee", zo ver klaarde een lt6-jarige losarbeider D'66 Oegstgeest vergadert donderdag Jubilerend NKO V was mild voor „Elekerlyck" De middenstanders, of moderner, de ondernemers van katholiek Leiden, vierden gisteravond in het St.-Anto- nius Clubhuis feest. De afdeling Lel den van de ondernemersvereniging, het NKOV, is 60 jaar geleden opge richt. Dit feit is al eerder gevierd met een plechtige Eucharistieviering in de Hartebrugkerk zondag jl. en een gezamenlijk ontbijt. Maar toch bestond er behoefte om dit jubileum op een wat profaner manier te her denken. Vandaar de feestavond, die ditmaal ook gold voor de jaarlijkse vastenavondviering. Voorzitter J. C. J. Lambermont vermeldde dit in zijn welkomstspeech. Het woord was toen aan de toneelgroep „Elekerlyck" uit Sassenheim. Dit gezelschap hebben we wel eens beter naar voren zien komen dan gisteravond. Het gegeven van het stuk „Poesekater" van Bruno J. Duin was weliswaar erg mager, maar naar onze smaak was de rol bezetting ditmaal ook niet erg sterk. De handeling vindt plaats op een Engels landhuis waar feodale toe standen heersen. Een onwaarschijn lijk jonge kasteelheer, die veel ouder had moeten zijn. zoals uit de dialo gen al spoedig bleek, ontvangt vele ongeloofwaardige gasten. Een tante, nichtjes, ongenode gasten, kortom al lemaal mensen die het dolkomisch zouden hebben kunnen maken. Maar het lukte niet. Natuurlijk is er wel gelachen: de ondernemers waren ten slotte een avondje uit. maai- het ging allemaal niet van harte, en voor ons gevoel terecht, want de hele opzet doet onderhand (gelukkig) nogal ouderwets aan. Gewoonlijk is er bij dergelijke opvoeringen nog een fa milie- en vriendenhand tussen zaal en toneel, maar deze reddingslijn, voor veel van dit soort opvoeringen, ont brak ook. We willen niet stellen dat niemand ..leuk" speelde (we denken aan „Polletje") maar het was alle maal een beetje „te dik". De vaart ontbrak en ook was men over het algemeen weinig rolvast. Men moet dan wel oyer erg goede acteurs be schikken om het stuk nog te redden. Toch was de zaal mild in zijn waar dering, tot uitdrukking gebracht door royaal applaus en 'n enkele lachsal vo. Als deze reacties tot criterium waren genomen dan was er lof voor „Elekerlyck" uitgekomen, maar daar achten we de groep op grond van onze ervaringen in het verleden, toch te goed voor. Onder leiding van de heer Evert Castelein, waren de ka tholieke ondernemers, na het toneel stuk. nog enkele uren gezellig bijeen. A.S. Jenever-cocktail gedronken DEN HAAG/ALPHEN De officier van Justitie bij de Haagse politierechter stelde vast, dat een 31-jarige beroepschauffeur uit Alphen aan den Rijn willens en wetens het risico had genomen, dat hij zijn rijbewijs een tijdje kwijt kon raken. In de Toussaintstraat was de man door de politie aangehouden, omdat hij zo slingerend met de door hem bestuurde auto reed. De oorzaak bleek al gauw, het was de drank. in beeld brengt. Op de voor grond de Hortus, rechts de gebouwen van de Doelen kazerne. Voorbij de kassen van de Hortus is het gat in de bebouwing van de Witte Singel te zien. En daarachter de ril hulzen van de Rijn en Scliiekade. Zoals bekend, zal het gat worden gevuld door de universitaire toren bouw aan de Singel. (Foto LC/Dirk Ketting) I Geen wielerronde van Hillegom meer HILLEGOM. Er wordt dit jaar geen ronde van Hillegom gehouden. Door de steeds hogere kosten bovendien heeft men van de KNWU de vjjf cents-af dracht I LEIDEN Geslaagd: doet. ex. H Gen. van elk verkocht toegangsbewijs tot een E. R. M. Fries (Aerdenhout) B. E. Scia-I kwartje opgevoerd ziet de Ren- en ;-Lauw (Delft) F. C. Crezee (Rotter-i Tourvereniging „De Bollenstreek" geen „Ik zat met huwelijksmoeilijkheden en was nogal driftig", aldus het excuus van verdachte. „Daar hoeft een ander niet het slachtoffer van te worden", repliceerde de rechter. Er zat nog wel meer achter de gebeurte nis, want verdachte was niet te spreken over het televisietoestel dat hij van het slachtoffer had gekocht. „Dat wil zeggen, het was een tweedehands toe stel cn daar neem je het risico bij op de koop toe", gaf de officier van justitie te kennen. Verdachte had het niet op de koop toegenomen, doch er op los geslagen. „Het toestel was na een week stuk", beklaagde verdachte zich. „Iedereen wordt op z'n tijd weieens kwaad, maar stompen gaat niet", oor- Singel uitzicht gekregen op (ieeide de rechter. Omdat het intussen de Hortus zoals deze foto alweer is bijgelegd, wilde de officier vol- staan met 80 boete, hetgeen verdachte ®p februari zullen in het Witte Huis OEGSTGEEST. Donderdagavond a.s. zal de Afdeling Oegstgeest-Rijnland van D '66 om 20.00 uur in het Gemeente- centrum aan de LQtweg te Oegstgeest bijeenkomen om in een openbare werk vergadering de definitieve tekst van het gemeenteprogTainma voor Oegstgeest vast te stellen. UNIVERSITAIR NIEUWS nogal veel zei te vinden. „Dat zou u waarschijnlijk ook hebben gezegd, wanneer ik twintig gulden had geëist", meende de officier. De rechter veroordeelde tot de 80 boete. Burgerlijke stand spreken A. de Goede, lid van de Tweede Kamer en H. K. Wessel-'Tuinstra, pro vinciaal lijsttrekster. Uitslagen LVB ZATERDAG 31 JANUARI Sleutels 1-VWS 1 3-4; SVÜW 2-Lisser B. 2 3-2; Rijnsb. B. 3-Randst. Sp. 2 1-2; Rijnsb. B. 4-Q-Boys 6 3-3; Meerburg 1- Woubrugge 2 0-2; Q-Boys 7-ARC 4 1-1; T. Leede 4-RCL 4 1-4; Sp. Lisse 1- Rijnsb. B. 5 3-3; Unitas L. 1-Lisser B. 4 1-2; Noordwijk 5-Leiden 4 3-2; VVSB 3-RCL 7 1-2; Q-Boys 9-Katwijk 8 1-2; Lisser B. 8-Woubrugge 5 4-4; UVS 3- WSB 5 1-0; Noordwijk 6-MVKV 5 1-11 Oegstgeest 9-Unitas| L. 4 3-0. Het was een ware cocktail welke ver dachte had gedronken, die bestond uit bier, cognac en jenever. Dat wil zeggen, op zaterdag was zijn moeder jarig ge weest en kennelijk werd dit op zondag door verdachte nog een beetje nagevierd. Hij reed bij zijn manoeuvres tegen een verkeerszuil. „Die zijn er niet om er tegenaan te rij- moest de rechter vaststellen. De politie zag verdachte schutteren met de auto; hij had een richtingwijzer uitge stoken doch reed rechtdoor. Toen ver trouwde de politie het niet meer en hield de autobestuurder aan. Verdachte kon moeilijk lopen en het bleek wel, dat hij in staat was de auto behoorlijk te besturen. uitgaat en er ln de straffen nuancering naar de omstandigheden dient te zijn. De politierechter, mr. Berkhout, veroor deelde overeenkomstig de eis. dam) H. W. Goeman (Middelburg); R. F. C. Huijgen (Eindhoven); B. P. F. Min- ken (Den Haag): R. A. Muller (Ridder kerk); A. Th. G. v. d. Nooit (Rotter dam); O. C. K. M. Penn (Tilburg); A. P. Stolk (Arnhem). Semi-artsex: Y. A. M. van Kroonwijk (Axel) M. J. v. d. Zijden (Den Haag); A. W. van Geer (Bergen op Zoom); D. L. de Gier (Den Haag). Artsex.: R. O. Hattink (Leiden); G. A. Oudenaarden (Leiden); C. A. M. I geeft de muziekschool. Ans van Rooden de Swart (Leiden). Doet. ex. Ned Recht) de jaarlijkse leerlingen-uitvoering A. W. v. d. Vegt (Eindhoven). zaal „Flora" te Hillegom. de organisatie. Bovendien bleef ook de publieke belang stelling op het parcours aan de Tweede Loosterweg steeds onder de verwachtin gen. Acht keer is de Ronde van Hille gom verreden. Tot de winnaars behoor den o.m. wereldkampioen Harm Otten- HILLEGOM. Zaterdag 7 februari LEIDEN Sharmila K.. d.v. W. W. M. Dwarkasing en K. Essed; Petronella, d.v H. de Bolster en P. Gullj; Bianca B., d.v. M. Keljzer en J. Sloos; Ronny H L. Haasnoot en A. T. Niels; Cornelis, C. Moraal en J. T. Rietveld; Carolina M., d.v. H. C. Marais en M. S. Harmse; Luctor D. P., z.v. D. Helaha en H. Tatipatta; Annette J. P., d.v. J. J. Tongeren en H. C. Sloos; Fredericus J. M.. z.v. J. M. T. Niesthoven en J. W. M. de Bruin; Leo J„ z.v. A. de Vet en T. .1. Verweij; Jacqueline A. J.. d.v. H. W. de Feij en J. Blikman; Jolanda, d.v. G. A. van Halem en M. W. C. van Saarloos; Arie C., z.v. J. M. Duijvenvoorde en J A. Ouwehand; Jacob M., z.v. J. Borst e E. M. Ouwerkerk; Sylvia, d.v. J. Turk W. Boer; Roelof, z.v. P. Overwijk en V Honders; Dennis W„ z.v. W. A. P. va der Vet en J. E. M. van Wetten; Victor j B. a2 2-1. D., z.v. C. D. Kraatjenoord en L. L. de Baare; Hendrik, z.v. J. van der Nagel en D. Durieux; Marcel, z.v. A. ZLC 1-SVLV 1 3-0; LDWS 1-Leidse B. Wielders en R M van der Ven; Barbara 1 1*1Of- Groen 1-KRV 1 3-1; Unitas L. A, d.v. M. J. van der Kloet en M. E. de 1-Weter. B. 1 0-2; Sp. Lisse 4-Alphia 2 Graaf; Anna E., d.v. P. C. Klip en W. 2-5; Teylingen 3-SJZ 3 8-2: SVLV 2-Or. H. T. Damen; Pieter C.. z.v. C. Haas- 1 Groen 3 4-1; ZLC 2-Alphia 3 1-3; Stomp- noot en J. van den Oever. wijkse B. 2-Randst. Sp. 3 1-2; VN A 2- Getrouwd: A. H. Wilhelm en E. D. D. Leidse B. 3 0-2; Alphia 4-Alph. B. 4 2-1. Kengen; P. B. M. Raumann en A. A. Bandst. Sp. 4-Unitas L. 4 1-2; LDWS 5- van der Poel; B. A. Harteveld en C. Te gelaar. A-Junloren: Sp. Lisse al-Q-Boys al 3-1; Rijnsb. B. al-Roodenburg al 2-4; KRV al-RCL al 1-2; Lisser B. al-SVOW al 5-0; Oegst geest al-QBoys a3 0-4; Leidse B. al-T- Lcede a2 1-1; SJC a3-Q-Boys a4 1-6; ZLC al-Kagia al 3-4; KRV a2-Lisser ZONDAG 1 FEBRUARI Overleden: M. A. den Elzen, J. Kok M. J. A. Lennarts; N. L. A. Velde; G. van Rijn. Jubileumconcert Voorschotens Chr. Vocaal Ensemble VOORSCHOTEN Het Voorschotens Christelijk Vocaal Ensemble bestaat 40 jaar. Ter gelegenheid van dit feit geeft het Ensemble op dinsdag 10 februari a.s. een jubileumconcert in de Moeder Gods- kerk (Boschgeest) te Voorschoten. Aan vang 8 uur des avonds. Uitgevoerd wor den de Kantate 112 van Joh. Seb. Bach, het Te Deum van Charpentier. Exsulate Jubilate van Mozait en de Krönungs- messe van deze zelfde componist. Aan het concert wordt medewerking verleend door Ank Reinders, sopraan; u ,uei upuicuw RijUje Wolleswinkel. alt; Bert van Del- acht maanden intrekken J J, „Ik wist dat eigenlijk wel", gaf verdach te toe, „maar het was een klein eindje naar huis en ik heb het risico genomen". De officier vond dat erg onverstandig en verdachte zal er dus de gevolgen voor moeten dragen. De eis luidde twee weken gevangenisstraf. Wat het rijbe wijs betr;eft, vond de officier het wel moeilijk, gezien het beroep van verdach te en het feit, dat hij na plm. een maand zijn rijbewijs weer terug had gekregen. Dat wilde hij nu niet opnieuw afnemen, zodat hij van het rijbewijs waarvan zeven maan den voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar en aftrek van de tijd waarin het rijbewijs is ingenomen zodat ver- jacht* aan/het werk kan blijven. Daar j nSS'm^'ZïïSTdrfhet V kon dn verdediger, mr. J. C. A. Ravel. ten5 ch "*ocaa| Ensemble zich wel mee verenigen. Hli wee» hierbij op de jong.to uitspraak wirden )jesU,ed van prof n,r. Vnn Hattum, die lichter schaff»i van tweedehand» piano, straf had opgelegd, omdat er toch geen VMr ,taal blj hol Bhscmble de prerontiere werking san zware straffen Johannes Passion van Biich np het pro- igramma. den, tenor; Ruud van der Meer, bariton; Gerard Akkerhuis, klavecimbel en orgel, en het Gewestelijk Orkest voor Zuid- Holland. Het geheel staat onder leiding Louis van Wijngaarden. heeft ontvangen van 275 gulden. Dit Woonwagens nu ook in Zoeterwoude ZOETERWOUDE. Sinds vanmorgen staan er drie woonwagens geparkeerd aan de Bouwdjjkstraat. De bewoners zyn reeds op het gemeentehuis geweest om bestand, aangezien ze geen geld meer hebben om verder te trekken. Zoals bekend participeert Zoeterwoude in het regionaal woonwagenkamp in Lei den, dat echter vol is. Op het gemeentehuis van Zoeterwoude overweeg men een uitkering te geven. Een ambtenaar zei ons: „Je houd je hart vast dat er nog niet meer komen". Diplomazwemmen De Zijl LEIDEN Dinsdagavond werd in het zwembad „De Overdekte" het diploma C behaald door: A. Boomgaardt, J. Boom- gaardt, H. van Westbroek, S. van Loon, L. Leupen, A. Gamphues, J. van Duyn, J. Ar noldus, G. de Groot. Woensdagavond werd in het Zwelland- bad de diploma's A en B uitgereikt aan: diploma A: R. van Gellicum, A. Tjerks, L. Nagel, A. Oet, W. Lammers, H. Brus- see, R. J. Mulder, M. Ruygrok, P. Ma- ghielse, A. v. d. Schrier, L. Jansen, L. Stakenburg, H. Verver, V. Stokhuyzen. Diploma B: M. v. d. Blom, P. v. d. Blom. J. Nieboer, F. Evenblij, J. Rosink, W. Pieters, R. Filippo, E. Verbaan, A. Dolle. KATWIJK Prins Driekus d'n Eerste met zijn Raad van Elf zullen dit jaar de zeugen en beren van de carnavals vereniging „De Verreke's" naar een hoogtepunt voeren in verband met het bereiken van de eerste lustrum viering. Prins Driekus zal de namen voeren van: Jonkheer van het Marine Vliegkamp Valkenburg, Hertog van het Molenblok tot de Koestal en Baron van Katwijk aan de Rijn. De hoofdschotel wordt dit jaar aan de leden geserveerd op 10 februari a.s. in de vorm van een carnavalsbal met medewerking van de boerenkapel „De Krootenkokers". Bij de bezoeken aan carnavalsverenigin gen in Den Haag worden „De Verreke's" ook wel bege leid door de boerenkapel „De Hooivlegels". In samenwerking met de R.K. Jeugd Sociëteit te Katwijk aan de Rijn zal er op zondag 8 februari een kindercar navalsfeest worden georganiseerd voor kinderen van 9 tot en met 14 Jaar. Hier zal Prins Driekus I met zijn Raad van Elf en de Boerenkapel „De Krootenkokers" hun opwachting maken. LFC 7 4-1; SVLV 7-Stompw. B. 5 3-1. A-junioren: SVLV al-Teylingen al 0-4; Or. Groen al-VNL al 3-3. Camera: De sergeant (18 jaar) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Lido: Mayerling (14 jaar) Dagelijks: 2.30, 700 en 9.15 uur. Zondag: 2.30. 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Luxor: De bloedwraak van Mattie Ross (14 jaar). Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9215 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 cn 9.15 uur. Studio: Teorema (18 jaar) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9J.5 uur. Zondag: 2.30. 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Trianon: Easy Rider 18 j. Dagelijks: 2.30. 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.15. 4.30, 7.00 en 9.15 uur. Rex: Een dollar tussen de tanden (18 jaar). Dagelijks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur. Zondag: 2.30. 4.45, 7.15 en 9.15 uur. ROTTERDAM, 3 febiVee Aanvoer 3127; weekaanvoer 4706; 170 slachtrun- deren; 417 gebruiksvee; 13 vette kalve ren; 211 graskalveren; 2107 nuchtere kalveren; 12 biggen; 6 paarden; 171 schapen, lammeren; 20 bokken, geiten. Prijzen: slachtrunderen 520545, 425 475, 370—390, 350370; vette koeien 400 —435, 380—400, 360—380stieren 450— 515; worstkoeien 340360; kalf- en melkkoeien 11001600; vare koeien 750 -1175; vaarzen 950—1100; pinken 650 875; nuchtere kalveren 150190; mestkalveren 160250, schapen 85 120; lammeren 140170. Overzicht han del: slachtrunderen: als vorige week - kalm - als gisteren; kalf- en melkkoeien: korter - stil - prijshoudend, vare koelen: gewoon - rustig - onveranderd; vaarzen, pinken: minder - flau\v - onveranderd; graskalveren: ruimer - traag - als vo rige week; vette kalveren: klein - lui - prijshoudend; nuchtere kalveren: groot - levendig - lager; schapen, lammeren! kleiner - matig - schapen lager, lam- BODEGRAVEN, 3 febr. Kaas Aan voer 3 partijen. Prijzen (in p. kg) 4.00-4.02. Handel kalm. AM STERDAM, 2 februari 1970. VEE Aanvoer 93 runderen, 375-530. handel kalm; 86 runderen, 332-336, prijzen kalm, 86 varkens, 332-336, prijzen lageat

Leidse Courant | 1970 | | pagina 3