mening dm Verkeerstechnisch haalbaar PTT ENTHOUSIAST VOOR PARKEERGARAGE OP DE BREESTRAAT De huisvestingscommissie neemt ontoelaatbare beslissingen 1111/ Mini en maxi tijdens jubileumuitvoering vijftigjarig Groen Wit BIOSCOPEN (vindt Jan Boer) MAANDAG 26 JANUARI 1970 DE LEIDSE COURANT PAGINA 2 Wiener Eisrevue geeft twee extra voorstellingen LEIDEN De belangstelling voor de Wiener Eisrevue, die op het ogenblik in de Groenoordhal draait, blijft overweldi gend. Avond aan avond zijn de voorstel lingen uitverkocht. Werd afgelopen woensdag na de première reeds beslo ten zondag 1 februari een extra middag matinee te geven, gisteravond besloot de directie ook aanstaande zondagavond een extra voorstelling te geven. Diploma's voor jonggezelzetters en -drukkers LEIDEN Zaterdagmiddag zijn in de bovenzaal van restaurant Bernsen aan de Breestraat diploma's uitgereikt aan de volgende jongezelzetters en -druk-1 kers: I. Boom, A. W. Copier, L. Jansen, J. A. M. van Wijk (allen te Leiden), A. C. van Wezel (Warmond), S. C. van der j 'Lans (Voorhout), L. C. van Klink (R'veen), C. P. M. Blom (Sassenheim), M. G. M. Venne (Voorhout) S. van der j Plas (Katwwijk) en J. L. Burgers, J. J. van Fulpen, G. Pouw en P. N. den Uyl (allen te Leiden). LEIDEN, 26 januari. Groente Appelen 15; aardappelen 22-25; andijvie 1,55; kroten, gekookt 50; boerenkool 42- 51; rode kool 23; gele kool 26-31; prei 56-61; stoofsla 50-58; spruiten A 60-75; spruiten B 74-80; komkommers 90-98; champignons 2,002,10; uien drielingen; uien middelgrof 46-53; uien grof 48-56; witlof 82-1,18; sla A 30-38; sla B 23-25; selderij 11-22. LEIDEN Evenmin als de repetitie verliep de uitvoering van Groen Wit vlekkeloos. Maar evenmin als enkele weken geleden in het Ontmoetingscen trum van de St.-Antoniuskerk zal dat betreurd zijn in de Vijf Meihal waar de jubilerende gymnastiekvereniging zich presenteerde aan 'n grote schare ouders, die samen met de vele genodigden (onder wie loco-burgemeester S. Meuken) lach ten om 't vaak komisch/parmantige van de allerkleinsten, het improvisntietalent van de 7-10-jarigen en bewondering loonden voor de gevorderde groepen. Drie van hen, Trudy Bakker, Marjan de Wekker en Annemarie v. d. Steen namen naast de gemeenschappelijke oefeningen, persoonlijke vrije oefeningen voor hun rekening. Een van de hoogte punten vormde ongetwijfeld het toestel werk oud en nieuw. Terwijl de keur- tumsters op de evenwichtsbalk balan ceerden, zwaaiden, in maxi-sporttenue gehulde meisjes op de brug. Het tenue van Klimop, voorloper van Groen Wit in 1920 en dat van het huidige Groen Wit, waren verenigd. Bij deze terugblik in het verleden werd de indertijd gelden de limiet goed in het oog gehouden. Slechts de oefeningen, die toen door de bisschoppelijke beugel konden, werden uitgevoerd. Maar wat is er Inmiddels niet veran derd.' De toestellen veranderden én het tenue. Het bezit werd trouwens tijdens de receptie weer uitgebreid met een paard, waarop technisch hoofdleider J. Woltman enkele dames demonstraties ten beste liet geven. In het vlot ver lopende programma (ln tegenstelling tot de jubileumuitvoeringen van andere ver enigingen werd geen pauze ingelast) stalen de kleintjes, het zij nogmaals ge zegd, de show. Zoals bij de jongens van 6-8 Jaar, die een gymnastische steeple chase moes ten afleggen. Na een brug met ongelijke leggers en banken moesten zij een kast overwinnen. Maar vooral de banken- hindernis verwekte nogal wat hilariteit. Bij sommigen leek het erop alsof zij een duik ln een bassin namen, zo krachtig sprongen zij de banken tegemoet. Met rieten zou later door een meisjes-groep van 12-14-jarigen de clubnaam op de vloer geschreven worden. Het zou een van de weinige schoonheidsfoutjes zijn, dat de naam slechts voor Insiders te lezen viel. Niettemin hebben de ouders kunnen zien dat ook de jongere cate gorieën al heel wat oefeningen onder de kleine knieën hebben. Voorzitster mevrouw G. G. M. Heems- kerk-Helversteijn kon tevreden zyn, evenzeer over de muzikale begeleiding van mej. G. van Hameren. 1SITAIR f UNIVERSITAIR NIEUWS LEIDEN Geslaagd: doet. ex. Ned. Recht S. E. v. Waegeningh (Nijmegen): doet. ex. Ned. Recht L. Ho-Kang-You (Lei den); doet. ex. Algemene Taalweten schap M. J. de Koning Gans (Den Haag); kand. ex. Nederlandse taal- en letterkunde P. J. M. de Leeuw (Rotter dam) en R. J. Veenhoven (Leiden). LEIDEN Vroom en Dreesmann te Leiden heeft in samenwerking met een benzinemaatschappij de hoofddirectie van de PTT benaderd over het bouwen van een parkeergarage aan de Breestraat op de plaats van het oude hoofdpostkantoor. De reden ligt voor de hand: V. en D. ziet het warenhuisbezoek teruglopen door het gebrek aan voldoende parkeerruimte in de nabijheid. De PTT, die overigens de grond nog niet heeft verkocht, is bijzonder enthousiast over dit plan en wel om verschillende redenen. Om te beginnen voldoet de „tijdelijke" huisvesting van het hoofdpostkantoor aan de Gerestraat uitstekend medeomdat er voldoende parkeergelegenheid is. De voorgenomen nieuwbouwplannen aan de Breestraat zijn nog steeds niet helemaal rond, mede door allerlei technische ontwikkelingen. Zoals bekend, zou in het nieuwe gebouw aan de Breestraat uitsluitend de lokettendienst worden onder- In parkeernota wordt Breestraat niet genoemd als eventuele vestigingsplaats Het parkeergarageplan van V. en D. is' mede zo gunstig ontvangen bij de PTT omdat by voorbaat al is afgesproken, dat de PTT i:i de onderbouw van de eventuele parkoergarag'? in elk geval ruimte voor -:en aantal loketten krijgt. Het plan kan dus nooit hierop afsprin gen. Bovendien kan dan eerder worden begonnen met ile bouw van het grote PTT-kantoor l>ij het station. Ook de gemeente zou enerzijds ren zo „gemakkelijke" bouw van een parkeer garage in het centrum toejuichen, ware het niet, dat do ligging ervan verkeers technisch het plan praktisch onmogelijk maakt. In de Parkeernota 1969 van de gemeente Leiden worden als de twee belangrijkste voorwaarden voor een par keergarage genoemd: de situering ervan ten opzichte van de bestemming de loopafstand dus en de verkeerstech nische ligging. Over de loopafstand is iedereen bet in dit geval gauw eens: uitstekend. Anders ligt het met «Ie verkeerstechni- Leidse PTT'er geschorst LEIDEN Verdacht van verduistering van kasgeldeen is een jonge loket beambte van de PTT te Leiden geschorst. De opsporingsdienst van de PTT heeft de zaak momenteel in onderzoek. Er rees argwaan tegen de betrokkene Dij een onverwachte controle van zijn kas. Camera: Ma nuit chez maud (18 jaar) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. 27 jan.: Dinsdag-cyclus K&O: 2.30, 7.00 en 9.15: Le Samourai (18 j.) Lido: „On her majesty's secret service' (14 jr). Dagelijks: 2.30, 700 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45. 7.00 en 9.15 uur. Luxor: Ontsnapping uit Yuma (18 j.) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Studio: „The Graduate" (18 jr) Prolon gatie. Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45. 7.00 en 9.15 uur. Trianon: Easy Rider (18 j.) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.15, 4.30. 7.00 en 9.15 uur. Rex: Oorlogshei Batangas (14j.) Dagelijks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.15 en 9.15 uur. sche ligging, die waarschijnlijk het grote struikelblok zal worden. Om deze reden is in de Parkeernota de Breestraat dan ook niet genoemd als eventuele vesti gingsplaats van een parkeergarage. De nota zegt hierover: „Een situering van de parkeervoorzie ningen aan de primaire verkeerswegen (binnenstads-tangenten) is niet ge wenst. De secundaire wegen (hoofdbe- dieningswegen) verdienen in liet alge meen de voorkeur. Factoren als goede ligging aan de weg ten opzichte van de kruispunten, voldoende opstel ruimte op de weg, voldoende buffer- ruimte ln of bij de parkeervoorziening, bepalen de juiste situatie uit verkeers technisch oogpunt". Franciscusgroep organiseerde filmmiddag LEIDEN Zaterdag organiseerde de staf van de verkenners der St.-Fran- ciscusgroep voor de tweede maal een filmmiddag. Ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van de Katholieke Ver kennersbeweging in Nederland en om een hechtere samenwerking in 't distrikt Leiden te bewerkstelligen, werden voor deze middag zoveel groepen welpen, ver kenners en kabouters uitgenodigd. Velen hebben de kans niet voorbij laten' gaan, om met hun groep deze filmmiddag te bezoeken en zo kon de staf ruim 180 welpen, verkenners, kabouters, leiders en leidsters in de Romanuszaal begroeten. Na een tekenfilm van „Woody Wood pecker" kon de zaal genieten van Nor man Wisdoms creatie in de twee uur durende film „Bij de marine is het zo". De coördinators van deze middag, de heren J. A. G. Naber en J. Rietbergen hopen met deze filmmiddag een goede start gegeven te hebben aan het jubi leumjaar van de Kath. Verkennersbewe-1 ging. Tevens bestuderen zij de mogelijk heid deze filmmiddag, in samenwerking met alle groepen in het distrikt Leiden, uit te kunnen bouwen tot een jaarlijks terugkerend evenement. Moeilijkheden rond de grondverwerving voor de brug over Noordbuurtsevaart ZOETERWOUDE De voorbereiding van de brug over de Noordbuurtsevaart als onderdeel vun de burgemeester Smeetsweg (de aanbesteding scheen na bij)» geeft problemen. B. en \V. schrijven de raad dat de verwerving van «le be nodigde gronden bijzonder moeilijk ver loopt. Aankoop in de minne van divferse per celen is niet mogelijk. Aan de raad wordt gevraagd een krediet van 7.000,- be-1 schikbaar te stellen ten behoeve van een onteigeningsprocedure. De Kon. Ned. Heide mij. is verzocht de onteigening voor te bereiden en heeft hiermede reeds, een aanvang gemaakt. LEIDEN Wie dit bord voor de ramen van het pand Steenschuur 7 heeft geplaatst maakte 'n denk fout door zich in de oproep tot de Lichtfabrieken te wenden. De SLF heeft namelijk gewoon gedaan wat in het belang van de bewoners van dit huis noodzakelijk was: een vol komen ondeugdelijk gasleidingnef afkeuren. De enige, die deze zaak kan saneren is de eigenaar van de woning, de heer Stipdonk. Zodra deze het leidingnet heeft Jaten vernieuwen kan de gasleverantie worden hervat tot vreugde o.a. van de veertig in dit huis wonende Marokanen. Foto L.C.-Dirk Ketting. Vrije Lijst gaat enquête houden ZOETERWOI'DE. De Vrije Lij-»!, mo menteel evenals de KVP .n liet bezit vai i vijf laads/.eteks, start haar verkiezing» aktivlteiteu met bet bonden van oen en Daartoe is huis aan huls een formulier bezorgd waarop de bevolking de volg orde kan aangeven van een aantal ge meentelijke projecten die mogelijk in de eerstkomende tijd aan de orde komen. Voovts kunnen meer geïnteresseerden in de Vrije Lijst hun naam bekend maken. Zij krijgen dan de gelegenheid om over het programma te spreken, adviezen te vragen enz. ZOETERWOUDE, -- De heer A. F. Bakhoven, sinds kort woonachtig in Zoe- tenvoude, neemt op de kandidatenlijst van de WD voor de statenverkiezingen in Zuid-Holland, die aangevoerd wordt door mr. S. v„ d. Bergh, de derde plaats in. KVP afd. Zoetenvoude gaat dinsdag stunten ZOETERWOUDE. Nieuwsgierig ge worden door de convocatie «Ier IiVP- vergadering, die sprak over een bijzon dere gebeurtenis naast de interessante agenda, hadden wij telefonisch contact met voorzitter L. v. «I. I'ost. Deze. zei geen nadere mededeling te kunnen «loen, maar beloofde wel «lal hel een „slunt" zou worden morgen, dinsdagavond, ln Don Bosco. i De agenda vermeld o.m. de fusie tus- I sen de afdelingen Hoge Rijndijk en Dorp I en mogelijk als gevolg daarvan be stuursverkiezingen, bekendmaking van i de kandidaat-raadsleden, bespreking technische vorm grosiijststemming en aanbieding van het gemeenteprogram ma. Er rijdt een bus voor de belangstel lenden van de Hoge Rijndijk en ook de op De huisvestingscommissie is de instantie die in Leiden het schaarse woning bestand verdeelt onder de woningzoe kenden. In deze commissie heeft een aantal eerzame burgers zittir.g zoals o.a. de heer Ravensteyn, de heer Meerburg, de heer Eik en cle heer Lamers. De heren hebben de taak toe te zien dat woning vergunningen volgens de voorschriften aan woningbehoevenden worden toege wezen. Voor iedere woning, uitgezonderd de sektor „vrije vestiging", is zo'n ver gunning nodig. Ook ik was daarom ge noodzaakt zo'n ding aan te vragen. Op de hoogte met het feit, dat het wel enige jaren zou duren voordat Huis vesting mij een woning zou aanbieden en ik voor de Meremvijk toch nooit in aanmerking zal komen, ben ik zelf op zoek gegaan naar een woning. En zie. het wonder geschiedde, ik vind er nog een ook, wel een kleintje met de w.c. in de keuken, maar het is allemaal beter dan onder de Korenbeurs of inwoning. Op het bureau huisvesting werd ik ge prezen, omdat ik tenminste niet iemand was die ging zitten wachten maar zelf ook 's wat deed. Als iedereen dat deed zou het allemaal heel wat makkelijker gaan. Dus ik een vergunning aange vraagd. En na veertien dagen eens ge ïnformeerd hoe het er mee zat. Er werd mij meegedeeld, dat de vergun ning niet kon worden verstrekt op grond van artikel 9-1 sub e, wat betrekking zou hebben op ontoelaatbare woontoe standen, ingevolge de woontuimtewet van 1957. Eerst dacht ik. dat men mij niet in staat achtte om een huis te bewonen, en bang was dat ik onhygiënische toestanden zou aanrichten (ik ben immers langharig) Dat was echter niet het geval, het had betrekking op .de kwaliteit van de woning en niemand zou er voor in aanmerking komen. Ontoelaatbare woontoestanden, dacht lk bij mezelf, mooie toestand, als ze dat door gaan voeren kunnen we nog wat beleven. Ik schat dat 25% van de hulzen ln Leiden niet aan deze woonruimtewet voldoet. Zodat lk verwacht, dat in de toekomst de leefsituatie van heel wat mensen in Leiden ontoelaatbaar zal wor den. Wat is erger: een oud huisje wat je op kan knappen, of inwonen of hele maal niks zoals ik? Geen wonder dat zoveel mensen hier wegtrekken of niet meer naar een woning zoeken. Ik ben dan ook van mening dat we in Leiden ons nog niet de weelde kunnen veroor loven om deze woonruimtewet op deze manier toe te passen. Het is dan ook nog nooit gebeurd of het moest wel heel erg wezen. Zo werd twee jaar geleden voor hetzelfde huis wel een vergunning afgegeven. Er was toen echter meer reden om te weigeren dan op dit mo ment. Inmiddels is voor 4000,— aan het huisje opgeknapt en verkeerde het een jaar geleden volgens bouw- en woningtoezicht nog in een dusdanig goede sfaat dat liet onmogelijk onbe woonbaar verklaard kan worden. Ik kar deze beslissing onmogelijk serieus ne men en vind hem ontoelaatbaar. Het zal dan wel berusten op een administratie\ vergissing of zit er iets anders achte. Wil men dit gebied misschien ontruimen in verband met het aanleggen van par keerterrein voor de consumarkt Of wi' de gemeente dit gebied op een goedkopr manier in handen krijgen, krotter, zijn goedkoper dan bewoonbare huizen. Of wil men mij alleen maar dwarszitten zo dat ik naar elders vertrek, ik ber immer een lastige burger. Of wil men alleen maar voorkomen dat ik samen met de krotbewoners in die buurt nog een Waardgracht-aktie op touw zet Of weet ik veel wat ze nu weer bezielt? Ik ben zeer benieuwd wat de betreffende instanties hierover te z/ggen hebben In ieder geval weet ik wat me te doen staat. Jan en Gina Boer. Leden Leefbaar Leiden. Leden Aktiegroep Kreatief Sentrum. Leden Woningnood. P.S. De brief is in de ik-vorm gesteld, doch Gina kan deze brief volkomen onderschrijven zodat het stuk zal moeter. worden gelezen in de wij-vorm. Het is helemaal, helemaal, helemaal te gek (3 maal). Begin van een nieuwe tophit. (Het gaat hier over de woning Rijn straat 26. De heer Boer heeft ook een brief naar b. en w. gestuurd met het verzoek deze vanavond nog bij de be spreking van de Huisvestingsnota door de gemeenteraad in behandeling te ne mer.. Zoals "bekend, is de heer Boer vorige week getrouwd. Van de zijde van de gemeente vernamen wij vanochtend, dat de brief van de heer Boer wat voor barig is. De zaak is nog in behandeling een definitieve beslissing is dus nog niet genomen. De heer Boer heeft dan ook nog- geen schriftelijk bericht hier over ontvangen. Redactie). Sikkensploeg verovert top bij bet trijfskt''erjt tarn LISSE. In de 14de gespeelde wedstrijd klaverjassen leverde ('e Sikkensploeg een knappe prestatie door haar grootste concurrent het Van Geryeu-team te Verslaan met niet minder uan 144-124! Ze staan nu fier aan de kop met 11 pun ten voorsprong. Nog 4 partijen te spe len. dus de Sikkensploeg zit nu wel heel dicht bij het fel begeerde Vlinder-goud. Het eveneens superieure team Ellca kon het niet winnen van de laaggeplaatste ploeg De Vlinder (137-135) waarmede zij bewijs geven behoorlijk van slag te zijn! De uitslag is nu als volgt: 1. Sik- kens 14 partijen 1963 punten; 2. Elka 14 1952; 3. Van Gerven lt-1942; 4. Van Zanten 14-1879; 5. GWB 14 1876; 6. Draka 14-1865; 7. Van Stein 14-1865; 8. Broekhuizen 131788; 9. Da Vlinder 14- 1778; 10, Hobaho 13-1703, Klassementsproeven rond Groenoordhal LEIDEN - Ofschoon het hele program- I ma voor de Koniginnedagviering op .50 april a.s. nog niet békend is gemaakt, is wel vrijwel zeker dat op die datum op de j terreinen rond de Groenoordhal klasse- I mentsproeven voor auto's zullen worden j gehouden. De organisatie is in handen van RAC West II. Hu isbroein edslrijd scholen start later LISSE Wegens de trage groei, der in- j gekuilde hyacinten, bestemd voor de j grote Scholenhuisbroeiwedstrijd, waar aan ruim 500 scholieren deelnemen, is de afgifte van de potten met bloembollen op de scholen Iets later gesteld dan de Snelbasketball bij Bona Stars LEIDEN Het ter gelegenheid van het. jaarlijkse Bona Stars-feest georga niseerde snelbasketballtoernooi voor junioren is wederom een groot succes geworden. De uitstekende organisatie en wedstrijdleiding, in handen van het vier de herenteam, en het aanstekelijke enthousiasme van de spelertjes stonden borg voor optimaal verloop van dit toernooi, dat zeer verdiend door junioren E gewonnen werd^ De acht ploegen waren ingedeeld in twee poules, waarvan de winnaars in de finale zouden uitkomen. In poule A was duidelijk jun. D de sterkste, het won zijn 3 wedstrijden, jun. J evenwel stal de show. Vooral de kleine dreumessen Manus Oltheten en Gerard de Wolf wa ren favoriet bij het publiek. Ook jun. F speelde heel aardig. Joost van Ommen bediende zijn medespelers van talrijke goede passes. In poule B was het uiter mate spannend. Jun. E startte met een verrassende overwinning op jun. C, maar struikelde over jun. G. Dit had tot gevolg dat jun. C en E ge lijk eindigden. zodat een beslissings wedstrijd tussen hen noodzakelijk werd. Deze wedstrijd werd beslist door hel uitstekende, taktische coachen van Ge van Slingerland. Bij de stand 10-7 in het voordeel van C, maar door toepassing van de handicapfactoren een miniem voordeel voor E, gaf hij zijn team op dracht om balbezit te spelen, waar jun. C geen antwoord op had. Tenslotte werd het 10-9, zodat de finale ging tussen jun. D en E, waarbij de spanning hoog tij vierde. Frans Bovenlander en Cees Mol waren de gevaarlijkste spelers bij D. maar E beschikte over Fred van Dorp en de kleine, behendige Eric van de Hoeven. Deze 2 knapen speelden voor treffelijk en men kan in de toekomst meer van hen verwachten. Na de rust stand 4-6 schoten zij jun. E naar een comfortabele 8-14 voorsprong. Hoewel Cees Mol in de laatste minuten jun. D op 14-14 bracht werd toch jun. E een waardig winnaar van dit zeer geslaagde toernooi. Judoexamens van Sportschool Luiten Geslaagd voor witte band/gele allp: P. de Jong, W. de Jong, P. Groenendaal. N. Kuyper, M. Roelandse. W. Wetzelaer] R. Ververs, R. Hittyahubessy, C. de la Rie, J. Veenstar, M. Anneeze, R. van Duijvenbode. Witte band/oranje slip: A. Lancel, W. le Mair, J. P. de Bruyn. K. J. Minnes. S. Braxhoven, R. Bon, E. Perreyn, C Bakker, I. Matters, R. Wareman, J. Sont, E. Filippo, R. Filippo, F. Rosier, M. Langeveld, S. Hitijahubessy, R. Tee- gelaar, H. Langeveld, M. Broeshart, P. Bey, J. Bey. D. Speksnijder, A. v.d. Voort, T. Fekkes. T. Brussee, G. Massaar, A. Zitman. Witte band/groene slip: W. v.d. Voort. H. v.d. Voort, E. J. v. Ooy, N. Zonne veld, N. v. Druten, M. Aroldus, F. Fek kes. P. v. d. Wetering. Witte band/blauwe slip: E. Horwltz, A. Petit, T. Sebel, A. Sebel. Witte band/bruine slip: R. v.d. Klaauw. Gele band: S. Eiber, E. Ubert, R. van Zijl (met lof), F. Bellaart, P. Jongbloed, R. v. Roijen (met lof). Gele band/oranje slip: R. Mulder. H. v. d. Putten. J. D. Waasdorp, R. Waas dorp. C. E. Flaman, P. Keyzer, J. W. v. Engelen. A. Ubert, B. Maan, A. Maan. Gele band/groene slip: A. Augustlnus, L. Vervark, E. Smit, H. de Booy, r] Thijssen. Gele band/blauwe slip: H. v. d. Drift, R. Dool. K. v. d. Goot. Gele band/bruine slip: B. Mom, S. van Ekdom. Oranje band: H. Wildschut (met lof), A. Nagy (met lof), E. den Boer, A. Bak ker, J. de Jong. Oranje band/gele slip: E. v.d. Eyk, R. Bergers, P. Cramer. Oranje band/groene slip: E. v.d. Eyk, R. Bergers, P. Cramer. Oranje band/groene slip: F. de Rooy, N. Steenhuisen, L. Leefmans, F. v. d. Heuvel (met lof), H. v. Dewall. Oranje band/blauwe slip: W. v.d. Lin den, W. de Goede. Oranje band/bruine slip: H. de Jong, H. Zadelaar. Groene band: P. Delis, M. v. Mullem, H. Groenendaal, H. Thyssen. Groene band/oranje slip: R. Gordijn, J. Omtsigt, E. Kooreman. Oranje band'blauwe slip: L. Brussé, A. Paauw, H. Wolda. Oranje band/bruine slip: R. v. Oort, R. Luiten (met lof), E. Luiten (met lof), M. v. Rijn, J. v. d. Horst, A. Passchier. Blauwe band: E. v. Nie, C. Singeling, C. J. de Wolf. R. v. Zanten. M. v. Zan ten, R. Goedgebuure, E. Jong, A. Ubert (met lof). Bruine band: K. Fekkes (met lof), M. v.d. Wijngaard (met lof). Jlu-jltsu gele kersebloesem: G. Mank, W. Neuteboom, J. Weima, C. Brandt, R. v.d. Vos. P. wyiing. A. Szirmai (met lof), E. J. v.d. Heuvel (met lof), R. v. Nood, H. v. Spronssen, R. v. Oost, R. Pijnaken. Bruine kersebloesem: C. Lantrok, F. v. Keimpema, G. Mieremët. Karnte 8e Kyu: J. Bink, F. v.d. Steen. Shakmi; 7e Kyu: L. Basie, M. Beuk, Ahmed; 6e Kyu: A. Bekker. De examencommissie bestond uit de he ren W. Luiten 5e Dan, A. v. Polanen, 3e Dan; S. Vadja, 3e Dan; D. Blzot, le Dan, en de heer J. Eradee le Dan»

Leidse Courant | 1970 | | pagina 3