mening iiammm Adr.v.OOY RUIMT OP EN HOE... 3000 PLATEN 50 o/o KORTING OPRUIMINGSPRIJZENÜ PELTENBURG VAN 1793 ADR.vanOOYJr. Problematisch concert op viool en piano Verlies voor Spaans danstoneel Gloednieuw van de fabriek, tijdens de opruiming met maar liefst RADIO - TELEVISIE PICK UPS RECORDERS - GRAMMOFOONS Geen overjarig goed, maar alles uit de nieuwe series, bieden wij nu aan tegen ZIE ONZE ETALAGES Jongens kostuums Heren pantalons Let op de groene prijzen Let op de groene prijzen VROUWEN, MEISJES en JONGENS P. Bakker N.V. a. boekh.medewerker(ster) b. admin. kracht (m. of vr.) WOENSDAG 14 JANUARI 1970 DE LE1DSE COURANT PAGINA 17 Mühlbauer en Levin passen niet bij elkaar Zestien belangstellenden en negen be roepsluisteraars zijn gisteravond in Di- iigentia getuigen geweest van het eerste Haagse optreden van de jonge Ameri kaanse violiste Gilda Mühlbauer en de niet meer zo jonge Noorse pianist Ro bert Levin. Het is een nogal problems- tisoh concert geworden, voornamelijk Dank uit India Madras, S1-12-1S Beste redacties, Het is 31 december voor mij nog altijd anno Domini 1969, 's morgens ir. Ik heb net de laatste mis van dit gelezen, er waren 6070 mensen, ve hebben samen gebeden uit. dank baarheid voor alle ontvangen gaven in afgesloten jaar, dat voor mij een his torisch jaar zal blijven. Niet alleen omdat ik mijn zilveren priesterfeest mocht vieren; niet omdat de eerste naar de maan is gegaan (hoe dik wijls is mij dat toegewenst!); maar om dat ik door verhalen in uw krant in heel Nederland zoveel nieuwe vrienden heb gevonden. Daarom hoop ik. dat u deze betuiging an onze dankbaarheid vanuit Madras (Zuid-India) een plaatsje ln uw krant wilt geven! Raoul Follereau heeft ge zegd: „Niemand heeft het recht alleen gelukkig te zijn", deze lijfspreuk heb ben vorig jaar honderden mensen in Ne derland zich eigen gemaakt door mijn stumpers te „adopteren" en hen iets 'an hun overdaad te schenken. De eerste mensen staan alweer aan de deur. Oudjes en arme drommels, die komen protesteren omdat ze met Kerst- geen nieuwe saree of dhoty van mij hebben ontvangen, waar ze toch ook recht op hadden! Heel gauw zal de groep groeien met vrouwen, een paar kinderen mei smalle gezichten aan hun lompen hangend: die komen voor een melkkaart, want ze kunnen hun babies zelf niet voeden. Jullie hebt Sinterklaas gehad, Kerstmis, Nieuwjaar. Wat is er niet uitgegeven? En nu komt vasten- vond, vorig jaar zie iemand: „Ik ben en uurtje uitgeweest, het heeft me f 50, gekost". En wij krijgen van ons bisdom f 35.in de maand om van te leven. Met grote dankbaarheid ga ik even iitten aan de tafel van al die hoofdre- jacteuren, die zo goed waren om de re portages van Jan Derix te publiceren. Het heeft mijn mensen veel hulp ge bracht en mij veel sterkte gegeven, want ik blijf toch zo erg mens. De "bisschop van Rangoon is vorige week hier gekomen, om de Birmaanse vluchtelingen op te zoeken. Hij zei: „Als ze uw Social Welfare Centre niet hadden gehad, zouden er honderden van honger en dorst gestorven zijn, pater". I Zoiets doet je goed. Maar nu is mijn sterfhuis, mei bijna 90 afgeleefde men- n, door de regen ingestort. Gelukkig geen doden of gewonden, maar ik moet betere schuur voor ze bouwen. Van steen en platen, het kost me f 60.000, Voorlopig kan dus niemand in Holland zeggen: „Ik weet niet, wat ik met mijn geld moet aanvangen". Duitsland stuurde me mooie dekens, die vooral nu in wat wij winter noe- i goed van pas komen voor mijn melaatsen. Op 5 december kwad een schip met 25 kisten goederen binnen, e wachten iedere dag op die 15 ton i melkpoeder, die de Nederlandse minis- an Landbouw heeft verstuurd. Het wordt tijd, want aan alles is zo groot gebrek. Er zijn nu al 1200 kinderen die hj ons melk moeten krijgen. Zeker, 1969 is voor mij een speciaal jaar geweest, met veel meer hulp dan anders. Maar het kan en mag niet op houden! De bevoorrechten in Holland moeten hun geestelijke en materiële steun prolongeren om „mijn" arme du- veis te spijzen en te kleden, de vluchte lingen een dak boven het hoofd te geven. Op het gironummer van mijn thuisfront, dat intussen een stichting is geworden, kwam vorig jaar ontzettend veel binnen. Mag het adres er nog even bij. meneer de hoofdredacteur?: giro 1062600 t.n.v. hulpactie pater Frans Schlooz. Tegelse- weg 44, Venlo. Vanavond „vier" ik oudejaarsavond, ln gedachten bij jullie allemaal. Ik wens alle kranten, die over ons project publi ceerden, en alle lezers een voorspoedig Nieuwjaar toe. en ik hoop zo vurig, dat wat in 1969 dank zij de Nederlandse pers Madras is losgekomen, zal worden voortgezet. Dan zijn we allemaal weer stukje dichter bij de innerlijke vre de. U in welvarend in Europa, wij in hel behoeftige en mooie Zuid-India Met veel dank voor de plaatsing. Frans Schlooz, pr. Liefdeloos De laatste dagen zijn in uw blad in de rubriek „Uw mening" weer verschil lende brieven geplaatst waarin zeer emotioneel en op voor onze bisschoppen denigrerende wijze stelling wordt geno men tegen de besprekingen te Noord- wijkerhout. Zeer in het kort en met res- voor de gevoelens van hen voor wie de ontwikkelingen misschien wat snel gaan zou ik het volgende willen op merken Het celibaat is nimmer een geloofs punt geweest. Zelfs de meest preciese katholiek kan dus niet beweren dat met de ontkoppeling het wezen van de kerk wordt aangetast. Het „oppergezag", het „beslissende woord" van de paus wordt nogal eens dermate overtrokken dat on:_ bissohop- pen expliciet of impliciet tot ketters worden bestempeld. Hoewel onze bisschoppen best in staat lijn hun eigen boontjes te doppen pro testeer ik mijnerzijds tegen de liefdelo ze woorden en aantijgingen die hen in diverse brieven naar het hoofd worden geslingerd. doordat de musici, ieder met bepaalde onmiskenbare verdiensten, niet zo erg goed bij elkaar bleken te passen. De violiste demonstreerde haar be hoorlijke scholing, haar instrumentale aanleg en haar studiezin voornamelijk in de hels lastige chaconne in d klein uit de tweede solopartita van Bach. Artis tiek en stilistisch werd het beslist geen rijpe vertolking maar Gilde Mühlbauer bracht het er toch veel beter af dan men na haar prestaties van vóór de pauze had durven hopen. Toen namelijk kreeg zij kennelijk geen kans zich met haar betrekkelijke kleine toon en haar kamermuzikale speeltrant te ontplooien door het grote en harde toonvolume van de pianist, die zich bo vendien ontpopte als een nogal eigen zinnig musicus, die vrij met metrum en ritme omsprong, nogal grimmig voor droeg en zware pedaalaccenten toepas te. Van ensemblespel had hij geen kaas gegeten en met de violiste hield hij nau welijks rekening. Het duo in A groot, ondanks het bedrieglijk hoge opusnum mer 162 een jeugdwerk van Schubert, en de sonate in c klein, opus 30 no 2 Susana y José houden er na 21 jaar mee op. Een groot en gevoelig gemis voor de fijnproevers van deze Iberische toneeldans, die als kostuumfeest een lust voor het oog 25 meter stof in één fla- mencorok! en als ritmisch en muzi kaal precisiewerk overgetelijk zal zijn. De Zwitsterse danseres en de hartver- overende Baskische edelman hebben geen opvolgers, evenmin als indertijd het beroemde koppel Rosario cn Antonio. Gisteren paradeerden zij in een aantal van hun beste nummers nog eens in de onhollands enthousiaste Kon. Schouw- Het Carmendrama was weer een hoog tepunt. Susana, in flamencostijl, als het schoonste merrieveulen uit de stoeterij van Corboda, José als lichtvoetig dan sende Bask. Geen zigeunerin met een bloem in de mond, maar een mysterieu ze vrouw, zoals Prosper Mérimée Car men in zijn novelle ook heeft bedoeld. Indrukwekkend ook weer die statige ope ning met de pracht van de strenge hof dans onder Philips II. Wat een soberheid aan plastiek, waardoor een optimaal dan sante werking werd bereikt. In de tweede programmahelft was ruimte gelaten de virtuositeit van de emotionele trap- peldans van de man en voor de hagedis achtige snelle charme van de vrouw. Wat zijn beiden merkwaardig jong ge bleven! Alle kracht schijnt uit de rug te komen en het blijft merkwaardig te zier hoe onafhankelijk van elkaar benen er armen soharnieren met de nauwkeurig heid van een Zw-ltstens uurwerk. Veel ge voel voor humor ook, soms bijna overmaait aan parodie. Puristen van de zigeunerdans zullen hun oorspronkelijke folklore missen, maar ook in de show- nummers. zoals de flamencosuite aan het slot, blijfft deze dansante scenerie binnen voorname grenzen. Uitstekend muzikaal teamwerk met de lijfpianist Armdn Janssen, de viruoze gitarist An- drès Batista, de flamencovocalisten Ma ria La Talegona en Jesüs Heredia. die met him typische chevrotterende epiek vel® glansnummers inleidden, alsook on ze landgenoot Niels Janette Walen, die uiterst paraat bleek op hobo en slagwerk. Een weelde van bloemen en afscheids geschenken. D-y Beleid Centraal Museum Utrecht veroordeeld UTRECHT (A.N.P.). De gemeente raad van Utrecht heeft met 33 tegen 9 stemmen een motie aangenomen, waar in het interne beleid van het Centraal Museum in Utrecht wordt gekwalificeerd als een beleid dat niet aan redelijke eisen voldoet. De motie nodigt B. en W. van Utrecht tevens uit maatregelen te nemen voordat de museumdirectrice, mej. dr. E. Houtzager, over twee jaar met ncnsloen gaat. Zoals gemeld werd deze motie door de KVP^woordvoerdsler, mevr. Beijaard- Drost, ingediend naar aanleiding van I een raadscommissierapport over het Centraal Museum. De raadscommissie stelde een onderzoek in nadat een Utrechts dagblad de directie en met name de directrice o.a. van het plegen van onregelmatigheden had beschuldigd. De thans aangenomen motie wrijft de mu seumdirectie slechts een verkeerd ge voerd intern beleid aan. Beethoven werden door de musici op verschillende golflengten uitgevoerd. Beter kwamen de violiste (die een heel mooi instrument tot haar beschik king had) en de pianist tot elkaar in de twee laatste, nogal opmerkelijke pro grammanummers. Het waren de hier nauwelijks bekende, ook niet erg belang rijke maar in zijn hoogromantische stijl toch wel aantrekkelijke sonatine in E groot, opus 80 van de Fin Jean Sibelius en de helemaal uit de tijd geraakte Carmenfantasie, een bravourstuk van de vioolvirtuoos Pablo de Sarasate, dat in de tweede helft van de vorige eeuw thuishoort. Ks. Piet van Egmond als vanouds Gisteravond conserteerde Piet van Eg- mond in de serie orgelconcerten die ge geven worden in de Nieuwe Kerk van Scheveningen. Een opmerking vooraf: op het programma werd gevraagd de collecte goed te gedenken vanwege de veel kostende noodzakelijke verbeterin gen die aangebracht moeten worden, hetgeen onzerzijds volkomen beaamd kon worden, het rammelt en siddert aan alle kanten. Zodat het luistergenot er bepaaldelijk onder te lijden heeft. Het programma dat Piet van Egmond ons bood bestond uit Concert II in a moll van J. S. Bach, wat hij nogal voor zichtig registreerde. Na een korte com positie van Walther speelde hij sonate in f- moll met het koraal; was mein Gott will gescheh' allzeit van Felix Mendelssohn Bartoldy. Een werk waar in Piet van Egmond een goede opbouw v/ist. De volgende onderdelen waren kortere stukken; een verfrissend, Iremo- lerend Trumpet Menuet van Alfred Rol lins, gevolgd door twee koraalvoorspe len uit Opus 67 van Max Reefer, waar van de tweede Nun danket alle Gott boeiend verklankt werd. Sprankelend was zijn vertolking van I het Dieu parmi nous van Ollivier Mes- saien. Een consequent volgehouden j tempo met een fijnzinnig gekozen regis- 1 tratie. Improvisaties treffen het lot de ene keer beter uit te vallen dan een an dere keer. Nu had het iets van beide; j het klokkespel was natuurlijk wel een gegeven waarheen het moest, maar over het algemeen leek het ons te wei felend waar het nieuw te banen wegen betrof. Anderzijds wat te simpel waar het de indruk wekte wat meezingerig te worden. Over twee weken zal Jan Bonefaas in deze serie orgelconcerten optreden. D.V.G. „The love bug" grootste kassucces Volgens het Amerikaanse vakblad voor de ómusementsindustrie „Vatiety" hebben in 1969 negen films meer dan tien miljoen dollar in 'l laatje gebracht alleen in de Verenigde Staten en Cana da. De „familiefilms" deden het veel en veel beter dan het sex werk. Bovenaan staat de Walt Disnevpro- duktie „The love bug" met 17 miljoen op de voet gevolgd door „Funnygirl" met zestien en een half miljoen, Steve Mc Queens „Bullitt" 16.4 miljoen met 'n neuslengte verslaand. Paul Ne- mans „Butch Cassidy and the Sundance kid" is vierde met 15 miljoen dollar, Zeffirelli's „Romeo en Julia" vijfde et 14.5 miljoen. John Wayne's „True grit". Schlessingers „Midnight cowboy" zij 6 en 7 met respectievelijk 11,5 en 11 miljoen. De Britse musical „Oli ver" en Larry Peerce's „Good bye Co lumbus sluiten de rij met 10.5 miljoen. Velgot Sjömans „Ik ben nieuwsgie rig „geel" staat op het erotische vlak het hoogste genoteerd. Volgens „Varie ty" twaalfde met 6,6 miljoen dollar, ondanks het feit, dat deze Zweedse film in diverse Amerikaanse steden werd verboden. 2.10 per plaatsing voor de eerste 30 woorden (niet groter dan 12 letters) IEDER WOORD MEER 11 CENT Exclusief 4% B.T.W. Indien Uw tekst geplaatst wordt: op 3 achtereenvolgende dagen SLECHTS 2x BETALEN op 6 achtereenvolgende dagen SLECHTS 3x BETALEN U kunt Uw „TELEFOONTJE" opgeven een dag voor plaatsing. Voor plaatsing op zaterdag uiterlijk tot vrijdagmiddag 2 uur. Te koop aangeboden: Fairladybromfiets, kleur grijs, bouwjaar '67. Prijs t.e.a.b.. Lijsterbesstraat 21, Roelofarendsveen. 2-8001 3T Zig-Zag naaimachines Nieuwe super zig-zag naai machines van 395,- voor f 295,-. Semi zig-zag naai machines van 295,- voor 245,-, 3 jaar garantie, gra tis les. Electr. demonstratie- naaimachines f 95,-, 115„-, 135,-. Hand- en trapnaai- machines 45,-, 65,-, 85,-. Demonstratie ook aan huis. Herenstraat 23, Leiden, tel. (01710)-32027. 2-7439 3? T. k. woonboot m. ligpl. en \t. vestiging, te bevr. Nicolaes Maeskade 14, Voor schoten. 2-7392 DIVERSEN PERSONEEL gevraagd WU vragen voor onze afdeling kaas en vleeswaren een verkoopster. Zij die vlot en netjes werkt bieden wij een goed salaris en goede vooruitzichten. Be) voor een afspraak no. 33937 of kom even aan bij Waaijer's zelfbed 5 Mei plein 138-146. 1-7389 22* WU vragen 2 nette meisjes voor de bediening. Liefst boven 18 jaar. Ken nis geen vereiste. Zeer goe de verdiensten. Rest.Snack- bar Peter Leenen, Gangetje 14, Leiden, telefoon 24905. 1-7398 Gevr. nette zelfstandige huishoudelijke hulp, voor iedere dag of 3 dagen per week. Reiskosten worden vergoed. Salaris n.o.t.k. Mevr. Oosthoek, v. Calcar- laan 26 Wassenaar. Tel. 01751-9257. 1-7393 f? Gevraagd meisje voor de huishouding. Brood- en banketbakkerij Van Niekerk Dorpsstraat 60, Warmond. Tel. 01711-2357. 1-7349 'S' Gevraagd een bakkers- bediende of leerling. Brood- en banketbakkerij Van Niekerk, Dorpstraat 60. Tel. 01711-2357. 1-7395 3T Leerling-kapster gevr. Dameskapsalon Tiny, Medu sastraat 8, Leiden. Tel. 24417. Na 7.00 uur Hartman straat 16, Leiden, Tel. 23476 1-7403 3T Kroon Levensmiddelen - wijnen - delicatessen, vraagt met spoed een nette actieve winkeljuffrouw. Sollicitaties: Van Vollenhovenplein 1, Lei den, tel. 20353, na 19.30 uur, Ambachtsherenweg 21, Zoe- terwoude, tel. 01715-793. 1-7387 2" Snackbar Risa vraagt een meisje voor 4 avonden in de week. 1-7334 Snackbar Risa vraagt een net meisje; goed loon. 1-7333 Zo spoedig mogelijk ge vraagd: een flink zelfstan dig meisje, in huishouding met 3 kinderen. Liefst huis houdelijke ervaring. Intern of voor hele dagen! Mevr. J. A. M. Gockel, Palestrina- laan 41, Voorschoten, teL 01717-4388. 1-7342 Jongeman gevraagd voor etalage- en magazijnwerk zaamheden. Eventueel op leiding in schoenenbranche. Aanmelden: Zwarts' S'hoe- nenmagazijnen, filiaal: Wag- nerplein 17, Leiden zuid west, tel. 33934, na 7 uur tel. 22399. 1-7385 S* Net meisje met belang stelling voor kinderen, als hulp in de huishouding voor dinsdag en donderdag. Prin ses Marielaan 25 Wassenaar tel. 01751-2614. 1-7386 *2* Gevraagd: verkoopster. Zelfstandige werkkring. Banketbakkerij C. Peterse. Noordeinde 31, tel. 22312. 1-127 N.V. P. Clos en Leem bruggen vraagt meisjes voor haar produktieafdelin- gen. Schoon en licht werk. Gelieve zich te melden: afd. Personeelszaken. 3e Binnen vestgracht 22, Leiden, tel. 01710-23141. 1-7979 2* Gevraagd: net meisje voor de morgenuren. Firma Van Kampenhout, Haarlem merstraat 125-127. 1-142 Hotel-restaurant „Kaag- oicht" vraagt voor het ko mend zomerseizoen nette zelfstandig werkende kok. Sollicitaties te richten: tele fonisch nr. 02534-278. Huig- sloterdijk 390, De Kaag. 1-7433 Hotel-restaurant „Kaag- zicht" vraagt voor komend zomerseizoen leuke vlotte meisjes, om opgeleid te worden als serveerster. Sol licitaties te richten: telefo nisch nr. 02534-278. Huig- sloterdijk 390. De Kaag. 1-7432 2* Modehuis De Groot, Breestraat 113, Leiden, tel. 01710-20706 vraagt voor di rect een nette werkster. Aanmelden dagelijks van 13.00—17.00 uur. 1-7430 Gevraagd: kolenkachcl merlc Frisia 96. C. de Graaf- merk Frisia 96. C. de Graaf Wz, Ockenrode 14. Tel. 24773. 1-145 "S1 Gevraagd: een flinke Jon gen van 16 17 jaar voor magazijnwerk. Verpakkings industrie v. d. Meulen. Oude Rijn 36, Leiden. 1-7417 S" Gevraagd net meisje, 17 jaar voor onze keuken, goed toon, 5-daagse werkweek. Lunchroom C. Hendriks, Donkersteeg 7, Leiden. Tel. 20977. 1-7416 3? Gevraagd: hulp in de huishouding in- of extern. Sit- en slaapkamer aanwezig. Mevr. Keesom, De Mey van Streefkerkstraat 57, Leiden. Tel. 25560. 1-7423 2* Gevraagd: meisje voor hele of halve dagen voor as sistentie in showroom en kantoor. G. A. A. Nouwens, jeversstraat 63B, Oegstgeest. Tel. 31434. 1-7419 Voor boekenkasten groot en klein moet u bij het Hout centrum zijn. Ook voor alle doe-het-zelf artikelen Levendaal 139, Leiden. Tel. 21367. 5-7964. 3? Hypotheken. 1ste hypo theek tot 90% van de executiewaarde. Rente vanaf 7%% met of zonder aflos sing tot 10 jaar. Snelle voor- taxatie mogelijk. Bureau F Heijnen. Hogewoerd 124, Leiden, tel 20098 5-7881 "2' WU verzorgen ai aw drukwerk tegen zeer scherp concurrerende prijzen, o.a visitekaartjes, geboorte kaartjes, verlovingskaartjes, huwelijksaankondigingen en uw zakendrukwerk, enz. Prima afwerking, vlotte bediening Drukwerkservice Halpa. Haarlemmerstr. 64, tel. 24185. 5-7905 Wasserij Spronk. Laken- pakketservice! 6 Lakens kastklaar in plastic verpakt voor f 3,20 (incl. BTW). Witte Singel 14, Leiden. 5-7875 WasserU Spronk ver zorgt uw gezinswas tot in de kastklaar! Thuis bezorgd. Pronk met de was van Spronk. Witte Singel 14, Leiden, tel. 43341. 5-7876 3T 10 pet. kortingOp chemisch reinigen als u ook uw gezinswas of lakenpak- ket door wasserij Spronk laat veirzorgen. Witte Singel 14, Leiden, tel 43341. 5-7873 LEIDEN ALPHEN Breestraat 109 - Tel. 20802 - Van Mandersloostraat 23 Tel. 3082 Hypotheken, 2de h: po- theek op discontobasis 5,6% voor 5 of 10 jaar Eerste hypotheek blijft gehand haafd. Vooral belangrijk voor verbouwingen. Bureau F. Heijnen, Hogewoerd 124, Leiden tel 20098. 5-7880 3? Kunst- en Antiekhandel T. Ooms voor het vakkundig restaureren van al uw schil derstukken, porselein en aardewerk. Ruim 30 jaar ervaring. Tevens woning inrichting en het goedkoop ste adres voor omlijsten van platen, foto's enz. Haarlem merstraat 93 Leiden, tel. 26368. 5-7902 Wasserij Spronk. Laken- pakketservice 6 Lakens kastklaar in plastic verpakt voor f 3,20 (incl. BTW) Witte Singel 14, Leiden 5-7877 TE KOOP aangeboden 3T Schoenenopruiming suède herenmol. nu 12.95, sneeuw- schoenen 10.90, leren mo lières 12.95, jongensberg schoenen 12.50. leren jon gensmolières 10.heren sokken 1.50, kinderkousen 1.25. pantoffels v/a 2.50. ge voerde waterdichte heren- boettee 12.90 Brabant, Woordeinde 36, Leiden. 2-7413 32" Kaalheid geen probleem meer. Laat vrijblijvend Pelatti-herenhaarwerk de monstreren. Na telefonische afspraak ook na 18.00 uur. Pelatti-Depot Leiden. Bree straat 32, TeL 01710-25212. 5-7953 2* De Slentelkoning, sleutels. sloten, naamplaten, auto- en i auisdeursleutels, klaar ter- j wijl u wacht. Autosleutels volgens codenummer. Haar- i lemmerstr. 273, Leiden, tel. 33958, 's möandags gesloten. 5-7962. 32* Attentie, fabrikant van le klas moderne en klassieke meubelen met een enorme keuze in elke prijsklasse, koopt tijdelijk al uw oude meubelen tegen een hoge prijs, met bijbetaling voor ve. Vraagt vrijblijvend gratis folders. Postbus 390. Rotterdam of telefoon 010- 249826 (tussen 917 uur). 2-144 2* Le«sbibliotheek „Re cord". Steeds de nieuwste boeken voor het hele gezin Geen inschrijfkosten. Ook alle stripverhalen. Apothe- kersdijk 35. 5-7790 I Wiener Usrevue. Voor verkoop plaatsen bij Reis bureau en touringcarbedrijf fa. H. A. v. d. Meer, Plan tage 1416, Oude Wetering. Tel. 01713-2750-2229. 5-7431 halve prijs Terlenka Te veel om op te noemen vindt U bij: BREESTRAAT 39-41 LEIDEN Gevraagd voor direct Hoog loon. Reiskostenvergoeding. Goede sociale voorzieningen. Kom even langs of bel 02532-7175 of 7229. Akenvoorderlaan „De Engel' Lisse Na werktijd aanmelden bij W. VAN ESSEN, Juliana - laan 46, Hillegom, Telefoon 02520-6428. Bij N.V. HET MOTORHUIS MORSSINGEL lb LEIDEN G.M.-dealer voor Leiden en omstreken zijn de volgende funkties te vervullen Zij, die geïnteresseerd zijn in de administratie van een modern, dynamisch automobielbedrijf en in het bezit zijn van een Mulo-diploma, nodigen wij uit te solliciteren naar één van beide funkties. N.V. HET MOTORHUIS MORSSINGEL 1 b - LEIDEN - TEL- 24741. Met 'n advertentie in dit blad bereikt u ruim 15000 adressen BABY-UITZETTEN 10-15 korting Natuurlijk hebt u al vaker van de Linkanto organisatie gehoord, die haar leden zulke hoge kortingen geeft op hun contante aankopen. Als U dus CONTANT KUNT BETALEN doe dan ook Uw voordeel met onze organisatie, die speciaal voor de consument is opgericht. Een deelnemers kaart kost slechts 5.per jaar en het gehele jaar koopt U alle dingen die in winkels te koop zijn met korting. Ga voor Uzelf eens na wal u allemaal nog moet kopen: BABYUITZET, KINDERWAGEN, WAN DELWAGEN, BOX. KINDERSTOEL, WIEG COMMODE. LEDIKANTJE, enz. Ook een heleboel andere dingen koopt U met korting zoals: meubelen, stoffering, kleding, schoeisel, goud, zilver, uurwerken, stoffen en nog 1001 artikelen. Echt, deze keer moet U beslist eens schrijven of bellen. U krijgt dan alle informaties en U staat er verbaasd van. Natuurlijk wordt U lid, maar één ding spreken wij af, namelijk, dat u uw familie en kennissen ook lid maakt. Die willen ook opeens lid worden als ze van u de resultaten horen. En u krijgt daarVoor leuke premies en misschien wint u zelfs een prijs van 100.—. CONSUMENTEN ORGANISATIE LINKANTO Hooigracht 67 - Leiden - Telefoon 33914

Leidse Courant | 1970 | | pagina 17