fasson L Met Doetinchem in gedachten ALPHEN WERKT NU DUBBEL ZO HARD AAN DE ZESKAMP BURGERLIJKE STAND BIOSCOPEN Leidse agenda if|ATERDAG 20 DECEMBER 1000 DE LEIDoE COURANT (Van correspondent) ed- AAN DEN RIJN Nu de geluiden van de IS llphenaren In de NCRV-Zeskamp-show-prestnlies wat ge- wd 7,yn, komen er alweer in volle omvang bijzonderheden r de eerstvolgende, tweede aport-ontmoeting i de Alphenaren In televisie-sfeer. By het eerste treffen i zaterdag 8 november j.l. in de Aiulibal Ie Sasserheim gde het Alphense team er in zich met 20 punten als i te plaatsen. Van een uiteindelijk resultaat valt uiter- opzichte aard nog niets te voorspellen. Elke pit strijd drie beurten. Alphen /.al bij de die op 8 januari in Doetinchem is hep 20 punten moeten behalen om, altba Bolsward, zijn positie te handhaven. Maar niemand wee Alphen daaraan voldoende zal hebben, want er worden veel wedstrijden gespeeld en het uiteindelijke resultaat k pas uit de bus van alle drie de wedstrijden. Alphen moet in puntentelling ereseendo gaan, wil liet niet verrast wordei door uitschieters van mededingers naar de victorie. dere gemeenten nu ook serieuzer aange- In het bijzonder voor de supporters riSICO pakt; dit geeft te denken om het niet naar Barneveld kunnen er ±500 licht op te vatten en niet bijvoor- is dit zeer belangrijk, daar de koi ^ok de commissie sportzaken „Zes- baat hooggestemd te zijn. nu ongeveer de helft van die r lamp-sport" te Alphen is doordrongen u,.t feit dat volgend jaar voor enkele Leeuwarden zullen bedragen, ran verrassende elementen welke depri ploegen, die het hoogst In het klassement lerend kunnen werken op de geest en eindigen, een internationale wedstryd In Luimend op de prestaties. hel verschiet ligt. zal aan Ieders extra lijven die de tegenstanders bespaard, inspanning niet vreemd zyn, worden de afstanden gToter Doerinchem insen navenant kleiner. Daarom heeft zich erop ingesteld veel hoger te likken. H zijn enkele maatregelen getroffen. de elke he' succes hierop kunnen vergro- De voorbereidingen edstrijd zijn al enige ang. Intensiever dan aind. Niemand wordt land spaart zichzelf, earn krijgt liet op z Doetinchem op te oegen uit Dronien, Genemuiden, Hoog- nd, Rheden en VVieringermeer. Dronten Hoogland kwamen een vorige keer Ik tot 23 punten. gevaren omringen Alphen dus wel meerdere kanten. Ongetwijfeld laakt men zich ook daar op voor een ■rbeten strijd en zal men, evenals dat in lphen gebeurt, de zwakke plekken ver- erkt hebben. Wethouder Kamminga van Voorschoten treedt in 1970 af De belangstelling in de gemeente voor de in Doetinchem te houden wedstrijd blijkt bi'zonder g-oot te zij". Reeds nu dc komende zijn (le beschikbare plaatsen vrijwel ge- eken in v<^'® heel besproken. De Alphense ploeg kan OORSCHOTEN Wethouder Kam minga zal volgend jaar 11a de gemeen teraadsverkiezingen niet terugkeren in de Voorseliotense raad. Zijn werkzaam heden bij de KLM laten dat niet langer toe. Mij zal zieh dan ook bij de ge meenteraadsverkiezingen niet op een verkiesbare plaats van de WD-Rjst stellen. Dit deelde hij gisteravond mede tydens de laatste raadsvergadering van rdag 3 janna- tndere „denker" Kerstconcert in Willibrordskerk Nederlands Solisten Ensemble wist wat tekstinterpretatie was Het Nederlands solisten ensemble en hele opgaaf, eveneens voor de exe- bestaande uit de sopranen Thea cutanten om te blijven boeien. De ver- Ekker. en Ank Reinders, de alten Els gelijking met een uitstekend getraind Kloos en Rijkje Wolleswinkel, de te- gemengd koor van groter omvang viel noren Bart Ravesteyn en Ruud Rul- in menig opzicht in het voordeel van venkamp en de bassen Rob Hol en het laatste uit. De acht :.t ,c*rs Chris Verhoog gaven gisteren in de hebben elk een persoonlijk vibrato, Groene- of Willebrordskerk te Oegst- dat soms de duidelijkheid schaadt, geest een kerstconcert, waarvoor vrij veel belangstelling was. Men hoorde \7an het programma vond ik het motetten en soli van enkele leden, gedeelte na de pauze het meest die veel waardering oogstten. knap gezongen, met name Strawins- ky, Distier en Pepping, die geen van Waarom een concert in Oegstgeest drieën in deze werkjes bepaald baan- om kwart over acht moet beginnen brekend te werk zijn gegaan. De Ne en in werkelijkheid nog een kwartier gro-spirituals waren wat te geculti- later is me nog steeds niet duidelijk, veerd om het maar kort te zeggen. Bovendien komt het me ongewenst Negers zingen die wel even anders, voor het gehoor halverwege het pro- Zeer fraai vond ik de Christmas grammu nog een kwartier in de kerk candls, omdat men hier een grote te laten zitten, zonder een gelegen- akoetisehe beheersing aan de dag leg- heid tot vei-pozing. Overigens kan ge- de. Bovendien: op het punt van de zegd worden, dat we in dit ensemble tekstinterpretatie kan ik van harte met een intelligent zingend groepje zeggen, dat dit vakwerk was. te doen hebben. Allen zijn beroeps- De alt Els Kloos in drie Weinachts- zangers en geschoold voor solistisch lieder van Cornelius, de bas Rob Hol werk. Om deze reden lijkt het me ge- in twee Geistliche Lioder van Reger wenst, dat zy, die samen toch een en de tenor Ruud Ruivenkamp in twee koor vormen, door een dirigent wor- bewerkingen door Pijper van Franse den geleid, omdat kleine coi r. cties kerstliederen brachten nog wat afwis- t.a.v. de homogeniteit dan ook moge- seling in het programma, waarbij men lijk zijn. Nu berustte de leiding bij tevens de gelegenheid kreeg enkele één der zangers, die waarschijnlijk individuele uitstekende kwaliteiten te zelf hier en daar domineerde, onderkennen. Mogelijk is. dat indden De akoestiek vraagt weinig inspan- dit programma tot b.v. een uur terug ning en daar moest men aanvankelijk te brengen valt, de wijding aan in- aan wennen. Gaandeweg won de sa- dringendheid wint, want daar gaat menzang in schoonheid en er waren het in deze dagen voor kerstmis toch beslist hoogtepunten. Toch zijn dertig om. En dit ensemble kin er wat van motetten en liederen voor het gehoor Henri Welbooren ÏSITAIR UNIVERSITAIR NIEUWS De heer B. Baldewsing. geboren te Pa- j ramaribo en thans wonende te Enkhui zen. Is gepromoveerd tot doctor in de faculteit der geneeskunde op pi.. schrift getiteld: „Onderzoek over twee I antlinoonveibindingen en het opltc. van immuniteit bij experimentele bil I ziasis". De promotor was Prof. F. A. Bruyning. De heer G. Galvazi, geboren U ba ja en thans wonende te Voois, lis gepiomoveerd tot doctor in de i.uui- fteit der wiskunde en natuurwetenschap pen op proefschrift getiteld: „De in- I vloed van testosteron op de structuur van de musculus levator ani bij de rat". De promotor was Prof. dr. J. A. Szir- mai. De promotie geschiedde cum laude I De. heer M. H. Gobin, geboren te Borger- j hout en thans wonende te Antwerpen, i is gepromoveerd tot doctor in de facul teit der geneeskunde op proefschrift ge- i titeld: ..Cyclotropia and Squint". De pro. motor was Prof dr. M. C. Colenbrandci 1 Geslaagd voor doet. ex. Ned. Recht: mevr. J. G. Schoorel-Eggink (Rhoon), 'mevr. J. C. \V. Swart 1 Leiden), mevr S. H. L. Cusell-te Gussinklo (Den Haag de heer C. Lambers (Rotterdam) en de heer E. R. Schuddeboom (Voor burg Doet. ex. Fiscaal reent de heren E. G J. van Schaick (Leiderdorp) en H. W Moes (Pijnacker). Kand. ex Godgeleerdheid de heren A. Mast (Den Haag) en T. S. J. v. d. Sar (Leiden). Doet. ex. Kunstgeschiedenis de heer W. Th. Kloek (Leiden. Kand. ex. Klassieke taal- en letterkunde mej. B. Oosterhoff (Leiden). Brand in foto-studk» Schade bijna f140.000 Vai 1 onzer verslaggever») OORSCHOTEN' De brand die In de tucht van zondag op maandag in het uterieur van de fotostudio van Chris •nul Stapels en Diek van Beuren aan de Molenlaan in Voorschoten heeft gewoed, lieeft volgens de schatting van deskun digen een schade van 140.000 veroor zaakt. In het. Interieur beloopt de schade 80.000 it 90.000 gulden, terwyi aan het pand zelf een schade van c.a. 50.000 legebraclit. dus weer verzekerd zijn van een onge- •cl het team nog niet geheel is op- lwyfeld enthousiaste aanhang, die bereid zal zijn het team de zo nodige morele steun te verlenen. iteld, staat nu reeds vast dat de Alp- ïse ploeg, vergeleken bij die in Sassen- ni is aangetreden, mede omdat men net blessures te kampen heeft, ver- •hillende nieuwe gezichten zal tellen. 1 elk geval zal in die wedstrijd een idere „denker" een kans krijgen. Of wijziging tot een beter resultaat Het eerste bedrag komt voor rekening van beide fotografen die wel voor hun archief, maar niet tegen bedrijfsschade waren verzekerd. Het huis zelf. dat met drii- anderen onder Monumentenzorg schijnt te vallen, is eigendom van de heer Ramakers uit Voorschoten en slecht» voor een deel verzekerd. Fotograaf Chris Stapels die een toer- nee iloor Amerika maakt, en het huis bewoont wist tot donderdag nog niets van de brand. Hij zou twee weken ge leden al ti.uisgekon-n zyn. Zijn compag non heeft hem via buitenlandse zaken op kunnen sporen. Zondag komt hij terug om de schade in ogenschouw te nemen. De indirecte schade is nog veel groter. Alle aanwezige negatieven zijn verloren gegaan en het kost volgens Dick van Beurden maanden voor die schade is in gehaald en de achterstand weggewerkt De derde wedstrijd voor het Alphense team. op 31 januari 1970, zal toch in Barneveld plaatsvinden. Tegen het voor nemen van de NCRV om deze wedstrijd Leeuwarden te verschuiven, zijn d leiden, dan waartoe de heer Wolthers (loor het plaatselijk comité ernstige be- ïtsluitend door pech de vorige keer is zwaren ingebracht. Deze hebben tot re ekomen, wordt wel gehoopt, maar dient j auitaat gehad dat Barneveld nu als wed- og te worden afgewacht. Dit geld'..strijdplaats gehandhaafd blijft >k voor de andere verschuivingen in het e hindernissen, welke men te nemen il krijgen, wijken op alle onderdelen van die van de vorige wedstrijden. Het en ervan belooft voor de kijkers straks alle opzichten een reeks spectaculaire omenten. Over de verrichtingen van de ilphense ploeg zijn de verwachtingen^ at minder optimistisch gestemd dan j de eerste wedstrijd op de beeldbuis, laar verluidt, zijn de zaken in de an- Bejaarden genoten van kerstmiddag Trio v. d. Burg- De Jong- Rip clubkampioen De Sleutels EIDEN Het trio v. d. Burg-de ong-Rip werd clubkampioen in de pa- incompetitle van de B. C. de Sleutels oor het seizoen 1969-1970. ind uitslag van de tweede helft van de arencompetitite: groep A: 1. Dek-Goed- art 723; 2. echtpaar Tijssen 696; 3. v. 'elzen-Meester-v. Egmond 691. Groep 1. Engels-Philips 743; 2. de Goede- tempels 733; mv. v. d. Ende-Verkuyl 37. Groep C: 1. Duiser-Wales 754; 2. raakman-Vink 726; 3. de Roo-Vos 722. roep D: 1. Veldkamp-du Pont 758; 2. imes v. d. Bijl-Lenaers 745; 3. Wessels- erwey 741. Fokkers uit heel Zuid-Holland exposeren in Noordwijk ÏOORDWIJK De Noordwijkse Ver- miging van Pluimvee- en Konynenhou- Srs opende gisteravond in de bedrijfs- ibouwen van de fa. C. Brouwer aan lorstrant 132 haar jaarlijkse show hoenders, konijnen, cavia's, sier en postduiven. Bijna vierhonderd dieren 'an fokkers uit Noordwijk en wijde 0111- eving onder meer ook uit Katwijk, 'assenaar, Oegstgeest, Waddinxveen, lijnsburg, Voorhout en Noordwyker- out zijn op deze goed verzorgde «positie samengebracht. De hoofdschotel wordt gevormd door de lite uit kooien en hokken van de Toordwijkse Vereniging, die zich op et gebied van de Kleinveeteelt een uit tekende naam heeft verworven. De ten- xmstelling is vandaag tol 10 uur nam. morgen (zaterdag) van 10 uur voorni. 5 uur nam. geopend. OMZET VEILING KOMT WEINIG BOVEN RECORD UIT EIDEN De lage slaprijs in het na- r Is de reilen dat de recordomzet vorig r van de Coöperatie Groenten-, Fruit- Bloemenvellingvereniging dit jaar echts met weinig overtroffen zal wor- :n. Dit o.m. deelde de heer B. van üet gistermiddag mede op de alge- ie ledenvergadering van de vpiling- in de Stadsgehoorzaal, veilingprovisie werd onveranderd Watgesteld op 5%, evenals de fusthuur, elke op 0.03 voor groot en 0.02 'or klein fust zal blijven. Ook de be- 'oting voor 1970 werd goedgekeurd, aftredende bestuursleden C. G. Meijer J. C. Hendriks werden met meer- srheid van stemmen herkozen. In de aad van Toezicht zal de heer P. J. Vol- bregt de plaats innemen van de heer C. de Koning, die zich niet herkies- ir had gesteld. LEIDEN De R.K. Bond van Bejaar den en Gepensioneerden besloot, zoals gebruikelijk het jaar weer niet 'n kerst- middag. Deze vond plaats in het An- tonius Clubhuis met medewerking van het meisjeskoor van de St. Jozef parochie uit Den Haag, onderleiding van de eer waarde zuster Theopliora. Nadat voorzitter Van Hees alle aanwe zigen (de zaal was geheel bezet) wel kom had geheten in het bijzonder boven genoemd koor en de geestelijk adviseur pastoor J. M. J. Wortelboer, ving het programma aan met een zestal kerst liederen. Hierbij bleek al spoedig dat zuster Theophora haar koor naar een behoorlijk niveau heeft weten te brengen. Vervolgens heeft pastoor Wortelboer het kerstgebeuren nog eens op en bijzondere wijze belicht. Na de pauze zorgde het meisjeskoor voor een sublieme vertolking van het kerstspel „Hoe het mischien gebeurde", naar een vrije bewwerking van Aug. Benders. Dat deze uitvoering op hoge prijs werd gesteld, bleek na het zesde tafereel uit het spontane applaus. Door Eendracht, al 80 jaar sterk, in Kerststemming LEIDEN. De Leidse Tuiniers- en Bloemisten vereniging „Door Eendracht Verbonden" heeft gisteravond in de gro te zaal van gebouw „Stanlwyk" haar 80ste bestaansjaar afgesloten, met een goed bezochte, ledenbijeenkomst. Tradi tiegetrouw stond ook deze laatste bij een komst van het jaar weer voor een groot deel in het teken van het nade rende kerstfeest en werd een gezellige DEV-sfeer extra opgeluisterd door enige tientallen, grotendeels door de leden opgemaakte kerststukjes. Bijval oogstte penningmeester A. Hof- man met zijn hartelijk getint felicitatie- toespraakje, dat hij tot voorzitter Smit richtte in verband met het bereiken van de 70-jarige leeftijd. Bij monde van de heer Zaalberg bracht de jury verslag uit over de resultaten van de wedstrijd, waarbij bleek, dat de beoordeling als volgt uitviel: 1. mevr. D. Koudijzer-Renes 10 punten; 2 en 3 mevrouw J v. d. Pias-van As, beiden 9 punten; 4. 5 en 6 P. C. de Haas, H. Crania en Th, Buijs jr. allen 7 punten; j 7. P. C. de Haas 6'/j pudt Hierna volgde nog een gezellig samen zijn en de traditionele verloting van een aantal fraaie kerststukjes, die o.a. door de voorzitter bulten mededinging - werden geproduceerd, j Als stoffelijk blyk van waardering over handigde 2e seer. H. Wagemans namens alle leden de voorzitter een fraaie sler- kandelaar met dito kaars. LEIDEN Aan de Leidse Universi teit is gisteren de heer M. H. Gobin tot doctor in de geneeskunde gepromoveerd op een proefschrift, getiteld „Cyclotro pia and squint". Promotor was prof. dr. M. C. Colenbrander. LEIDEN Kerstavond organiseert de Dekenale jongerenmis Leiden een kerstbijeenkomst in de aula. van de St. Agnes Scholengemeenschap aan de Ey- merpoelstraat. Aanvang: 21.00 uur. Als hoogtepunt van de bijeenkomst volgt op een nog nader te bepalen tijdstip een Nachtmis. De toegangsbewijzen 1,-) I zijn vanavond verkrijgbaar na de jonge- II enmis in de Hartebrugkerk «n in de Romanuszaal. Een eenzame dappere in de witte woestijn. LEIDEN Geboren: Elizabeth d.v. H. Borgerding en E. J. Krijger; Tanja d.v. J. Volker en T. Hartevelt; Tim Thomas Anton Bernard z.v. T. A. J. Korenhoff en Y. T. G. M. Bonnet; Sylvia Jacoba Adriana d.v. A. L. Maas en N. Achterof; Eva Charlotte Elisabeth d.v. B. S. öberg en A. M. öhman: Angelique d.v. C. F. Ottenhof en M. v. Dissel; Edward z.v. G. T. Schunselaar en I. B. de Cler: Ro nald z.v H. P Devilee en H. A. Heet- veld; Jolanda Miranda Mercedes d.v. C. O. Rombley en M. O. E. Courtar; Wol ter Jurgen z.v. H. J. Mattheus en T. v. d. Staaij: Mario z.v. A. Batenburg en C. Leenman. Gehuwd: E. A. Daal en N. T. Francisca; W. L. Sassen en W. H. Holswilder; P. C. C. M. Oomen en Q. R. M. Strooij; C. IJzelenberg en Y. B. v. d. Dop; R. On derwater en A. C. Costa; T. Gijsman en G. M. v. Soest: P. J. Wetselaar en El. J. M. Tolido; J. Slingerland en G. G. C. M. Duindam; G. J. Nieuwenhuys en M. C. Smit; G. D. M. Hoedemaker en P. H. A. C. J. v. Esch; C. H. de Jong en H. C. v. Duijn: T. J. J. Peters en C. M. J. L. Sloot; J. A. F. Krijger en M. J. Smit; W. Akkerman en M. Moerkens: H. M. Klis en A. L. v. d. Willigen Gatso- nides; J. R. B. Hagenouw en J. C. W. Taal; P. P. F. ter Haar en M. J. C. van Wijk; F. Bakker en W. M. E. v. Weeren; R. A. Nieuwenburg en M. M. Gauger; R. M. J. Weise en A. M. E. Verplancke; P. Keyzer en M. A. v. Goozen; J. C. v. Wouw en J. M. G. Edelaar: H. P. A. M. Gordy'n en P. M. A. Goddijn; A. M. v. Duuren en C. C. M. Starrenhurg. Overleden: T. v. d. Eerg (63'; D. Guijt (90); J. A. A. Bakker (46); I Siere (71); J. Crama 71M. Neuteboom (82). Ondertrouwd: H. Raatsie en J. C. A. M. v. Veldhuizen; P. C. M. Dirken en J. L. M. Naber; G. N. M. Zwartjes en A. Por tier; H. T. B. J. v. d. Zon en J. C. M. Stokkel; R. Schraven en L. A ,M. Mens: J. W. M. v. Llth en C. H. J. v. Rooden; J. Heijmans en H. T. v. Ham; G. K. D. H. Beucker Andreae en K. v. Soest; .1 Versteegen en A. v. IJzendoorn; J. S. H. Hollerman en T. Gijzen: P. B. W. Maas en J. M. Tegelaar; C. Vermeer en H Knuist; R. C. Basart en G. M. West- geest; J. Rookmaaker en M. N. A. Veld- huijzen; H. A. v. Pelt en A. de Vries. W. v. d. Zwart en C. J. Kiel: D. Dubbeld en S. A. Schouls; S. Brandt en M J. v. Schalk. OEGSTGEEST - Geboren: Franciscus J., z.v. T. W. Rutten en T. A. Schimmel; Jacob, z.v. L. J. J. Olivier en G. van Delft; Witold F., z.v. J. F. ten Hove en Dam en M. Bijle- sn M. W. C. v.d. der Hulst T. Jablonska; Martina, dr. v. J. W. Filippo en G. Wevers. Ondertrouwd: W. A. van Oooten en M. Griekspoor; J. Bolten en H. Rempt; P. H. van Knippenberg en B. W. van den Berg. Getrouwd: C. S. H. vai veld; W. P. Hartwijk Star: B. P. M. C. vaa M. A. Juffermans: P. T. C. M. van der Maat en G. M. Brunt: L. Wielhouwer en E. P. M. Sweep; J- A. Zwetsloot en C. L. S. V. van Prooijen; P. H. v. Royen en H. C M. van Wiet: A.Slijtermeilink en M. Sommer; H. van de Ven en A. H. Janson; B. J. Wichertjes en A. Steen- huis; C. T. Vogelaar en I. Vianen; J. P. Glasbergen en A. van Duijn. Overleden. J. J. C. Hage, W. F. Water- land, E. Midderham. Camera: „Petulia" (18 jr.) Prolongatie Dagelijks: 2.30. 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30. 4.45. 7.00 en 9.15 uur. Nachtv. „Pervers spel (18 jr.) Lido: „James Bond" (14 jr.) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30. 4.45. 7.00 en 9.15 uur. Luxor: „The wild Bunch" (18 jr.) Dagelijks: 2.00 en 8.00 uur Zondag: 2.00. 5.00 en 8.00 uur. Trianon: „The Graduate" (18 jr.) Dagelijks: 2.30. 7.00 en 9.15 uur Zondag: 2.15. 4.30. 7 00 en 9.15 uur Rex: „Gungala. t naakte pantermeisje" .14 Jr.! Dagelijks 2 30. 7.15 en 9.15 uur. Zondag- 2.30. 4.45, 7.15 en 9.15 uur. Nachtv. ..Strip-girls van Soho" (18 jr) ZATERDAG 20 DECEMBER St-adsgehoorzaal K O: Kerst pro menadeconcert door het Promenade Or kest m.m.v. o.a. Aafje Heynis, alt. Aan vang 20.00 uur. De Lakenhal Expositie Johannes Jel- gerhuis (1770-1836); tekeningen en schil deryen. (t/m 31 januari). Leonardushuis Vogelshow „Avibus" 10.00 - 22.00 uur. ZONDAG 21 DECEMBER Groenoordhal Pupillentoernooi N.K.S. 12.00 uur. Geb. Zevensprong Experimenteel Ker- kewerk: „Ruimtevaart". GEVEILDE PERCELEN In het Venduhuis der Notarissen werden de navolgende percelen geveild t.o.v. notaris W. J. Scheltens te Leiden: Drie Oktoberstr. 37/37a voor 12.000,— Koper: W. de Leeuw q.q. Drie Oktoberstr. 39/39a voor 12.000,— Koper: A. J. Ruigrok. Drie Oktoberstr. 41/41a en 48/48a voor 25.100,Koper: P. Moerman q.q. Tweede kerstdag: Duinstreekelftal tegen Leids team LEIDEN IJs en weder dienende zal op vrijdag 26 december a.s. op het ter rein van de vereniging UVS een wed strijd gespeeld worden tussen een Duin streekelftal van de KNVB zaterdag competitie en een Leids KNVB-elftal (zondagcompetitie). Aanvang 14.30 uur. De baten van de wedstrijd zijn bestemd voor het Instrumentenfoncls van het Leids Politie Muziekgezelschap. De elftallen zijn als volgt samengesteld: Zondag KNVB-elftal. doel: Keereweer (Roodenburg), achter: Ballchoven en Lardé (UVS), Pennenburg (Rooden burg), de Groot (UVS), midden: Rijs- bergen (Roodenburg), Redel (Lugdu- num), voor: Teske en Holl (UVS), van Laarhoven en Gubler (LFC). Reserves: Sloos (UVS). B. de Jonge en J. van Weerlee (Roodenburg), J. Pijn acker (Lugdunum). van Weerlee (LFC). Zaterdag KNVB-elftal (Duinstreek). doel: v." d. Niet (Noordwijk), achter: Barnhoorn en Haasnoot (Quick Boys), A. Marijt en van Kesteren (Noordwijk), midden: G. van Egmond en H. de Mooi (Rijnsb. Boys), voor: Dijkdrent (Quick Moys), Jac. de Heijer (Rijnsb. Boys), Karstens en A. Spaanderman (Noord wijk). Reserves: Maaskant. B Kvalt en D. Heemskerk (Rynsb. Boys), Klinkenberg (Quick Boys). m nederland nv De Fasson-Europa groep: leidinggevende fabri kanten van zelfklevende materialen, o.a. voor de grafische industrie. Verkoopkantoren te Duits land, Frankrijk, Engeland, België, Italië, Spanje, Zwitserland, Denemarken, Zweden en Neder land. Wegens vertrek naar het buitenland van een der medewerkers is bij ons bedrijf te Hazerswoude plaatsingsmogelijkheid voor een order-handler Tot zijn taak zal o.m. behoren: het onderhouden van de kontakten tussen de verkoopmaatschappijen en het produktie be drijf, het behandelen van binnenkomende orders en de begeleiding hiervan, de kontakten met de produktie-planning en verzendafdelingen. In verband met het internationale karakter van deze funktie is kennis van Engels en Duits of Frans noodzakelijk. Wij vragen verder een mid delbare schoolopleiding, terwijl de kandidaat in de leeftijd van 23-30 jaar dient te zijn. Sollicitaties te richten aan de chef van de afde ling Personeelszaken, Lammenschansweg 140 te Lammenschantweg 140 -Lelden Kosimis 1969 bedrijfsklaar i« onze „HïEi" showroom Het allerbeste in alle toonaarden 8&0 DUAL SANSUt WEGA NIKKO PHILIPS BRAUN --In 4 -- BEOMASTER 3000 s+oroovorsferker Timer 2 x 30 W., Shwsrerfnoge* f 1255,—. „HiFl" apperatww eict vakkundige voorlichting door specialisten. Daar om gaan mensen die e*»en stellen oaan PELTENBURG VAN 1793 TVMuu» 20602 23 Telefoon 3082

Leidse Courant | 1969 | | pagina 5