S)e£cid6e6ou^cmt Politieke moorden Conny Vandenbos VVD hoopt op gesprekken met D 66 en confessionelen Wellicht ook moord op Surinaamse Indianen Aanval Israël over Kanaal Hair cast bekijkt Mobiele Theater Amsterdam Twee solisten Songfestival vervangen Floris RADIOPROGRAMMA Sport Sport via radio en t.v.: PAGINA 2 DE T.ETDSE COURANT ZATERDAG 20 DECEMBER 196# \v. weekeinde: Realiteits- gegevens Voor de werkgelegenheid is 1069 geen slecht iaar geweest Niettemin zal menig ondernemer en werknemer onte vreden of verbitterd h»t nieuwe jaar Bedi-ijissluitingen. in het gunstigste «eval nog omgebogen tot fusies of dras tische reogranisatiies, zijn aan de orde van de dag Soms zijn ze het gevolg van fouten of gebrek aan visie bij de leiding; daar valt dan in de epiloog nu een be slissing dan ook bet meeste vaak drama- tisch-getinte licht Wat we graag zouden weten tegen het eind van het lopende jaar is in hoe verre globaal gezien de ingrijpende ver anderingen in het Nederlandse bedrijfs leven In feite beslist zijn door buiten landse factoren plus de optelsom van het nationaal beleid ter zak* van lonen orU- zen «n belasting die onze samenleving nu node mist In de snélle evolutie naar de nieuwe toekomst proberen anderen en ook wiizeflf ons in slaap te sussen tnet meningen dat alles wat fout gaat te wiiten ls aan ver- Keerdo beslissingen in het verleden De realiteit dwmet ons wellicht te erkennen, dat de nieuwe maatschappij die we De- geren of waarvan ons soms wordt be zworen. dat we haar begeren moeien grote offers vergt. Offers die op de keper beschouwd weinig met fouten in oei verloden te maken hebbeD Dit geldt oo economisch sociaal en cultureel terrein: bii Kerk. onderwijs, ontspanning en bedrijfsleven. Het ideaal dat als heeld wordt voorgehouden, trekt ae critici van het verleden terecht aan. Maar ook zti manen weer de fout de realiteit van straks te verdoezelen Dan us anno 2000 de orisis misschien wei qua vorm. maar niet qua inhoud en gevolgen •*n anaere dan die van het begin van de *evemyger jareu. som» bekruipt ons de vrees, dat de :uturologen ie veel. en de mensen die voor oe evaluatie moeten zorgen te wei nig ruimte krijgen. In het bedrijfsleven, hij hel onderwijs, in de Kerk. in het ge zin. Kortom; overall Het „dure" bijzondere onderwijs ALS de kippen op hun voer, zo snel reageerden enkele socialistische Ka merleden op 'n klacht van KVP-voorzit- ter mr. Van Stee (als voorbeeld van ver spilling bij het onderwijs gegeven) dat door ontlening van zijn rechten aan het openbaar onderwijs het bijzonder onder wijs soms geld krijgt, waarvoor het feitelijk geen nuttige bestemming weet. Nu heeft om te beginnen mr. Van Stee zelf toegegeven dat zijn uitlating door haar te beperkte formulering tot mis verstand aanleiding heeft gegeven, ter wijl minister Veringa vrij snel de zaak uit de doeken heeft gedaan. De fout zit hem in het systeem, waardoor het bij zonder onderwijs pas te weten krijgt waarop het recht heeft, wanneer bij het openbaar onderwijs de boeken afgeslo ten zijn. Terecht concludeert minister Veringa dan ook. dat in de normale ex ploitatieperiode het bijzonder onder wijs vaak in een ongunstiger toestand verkeert dan het openbare. De klacht van mr. Van Stee en de kritiek van de socialistische Kamerle den is geen nieuwe; uit de mond van een vroegere minister van Onderwijs hebben wij zelf nog wel sterker voor beelden gehoord. Door een wat andere 8ubsidiëringsopzet is in enkele onder wijssectoren de kans op „potverteren uit de staatsruif" al wat verminderd. Voor het overige ligt de oorsprong van de kwaal inderdaad in de vaststelling achteraf van het bedrag waarop de bij zondere scholen recht hebben. Deze methodiek is de bijzondere scho len overigens een grote last; bij him gewone exploitaite hebben ze het aan zienlijk moeilijker dan de meeste open bare schol. n. Bij bouwtechnische ad viezen en voorzieningen kunnen zij stante pede geen beroep doen op over heidsinstanties; om de molen met de bijna chaotische administratieve gege vens welke de overheid wil hebben, draaiende te houden, kunnen zij geen beroep doen op departement of gemeen tesecretarie. Bijzondere voorzieningen bijvoorbeeld bij de brugklasprocedu re tussen basis- en voortgezet onder wijs moeten zij veelal de kosten hier- van op zich nemen, of de ouders in re- 1 kening brengen. De juiste situatieschets is dus. dat het bijzonder onderwijs soms de subsi- I die waarop het recht heeft, op het ver- keerde moment krijgt. Op de laatste I vraag van de socialistische Kamerle- j den: „Is de minister niet van oordeel j dat de oorzaak van klachten gezocht moet worden in de wijze waarop de be trokken schoolbesturen functioneren?" zou het antwoord dus kunnen luiden: „Dat sommige schoolbesturen beter zou den kunnen functioneren staat vast. Maar de overheid zielf zal terzake van de subsidiëring van het bijzonder onder wijs op sommige punten een andere methodiek moeten gaan volgen, om een meer-bevredigende en rechtvaardiger praktijk mogelijk te maken. In de serie „Ster van de maand" treedt morgenavond de zangeres Con ny Vandenbos op. Conny Vandenbos, die sinds 1960 pro fessioneel is gaan zingen, is wars van ieder compromis, jarenlang haar eigen liedjes trouw gebleven. In 1965 werd zij voor dat volhouden beloond en ver tegenwoordigde Nederland op het Eurovisie Songfestival in Napels. In augustus van datzelfde jaar volg de het Songfestival in het Poolse So pot, waaruit resulteerde dat ze diver se uitnodigingen kreeg voor radio en televisie-opnamen in België, Duitsland, (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG. De voorzitster van de VVD, mevrouw Van Someren-Downer. hoopt dat het in de komende maanden tot gesprekken kan komen van haar party met de confessionele partyen en D '66 over een regeringssamenwerking na de verkiezingen in 1971. In een ge sprek met de P.v.d.A. ziet de VVD niets, zolang Nieuw Links in die party ope reert. Met een P.v.d.A. zonder Nieuw Links zou misschien ooit wel te praten zün, aldus mevr. Van Someren-Downer. gisteren op een persconferentie ter intro ductie van de nota van het liberaal be- (VVD/D'66) wil tegengaan en „alles openhouden". Ons land moet nu eenmaal regeerbaar blijven, voegde zy daaraan toe. Voor een P.v.d.A. waarin het Nieuw Links zou lukken om een groot aantal Tweede-Kamerzetels te bezetten, ziet mevr. Van Someren in de 'toekomst geen regeringsmeerderheid meer weggelegd. Met de huidige P.v-d.A. is voor de WD geen zakeljjke overeenstemrpjng moge lijk. HILVERSUM (ANP) Mr. E. van den Berg. lid van het Surinaamse hof van justitie, acht het niet uitgesloten, dat Indianen die in het zuiden van Su riname bij de grens met Brazilië wo nen. door hetzelfde lot zijn getroffen als de Indianen in Brazilië. Hij zei dit gis teren in een vraaggesprek met een me dewerker van de KRO-actualiteitenru- briek. „Echo". De Surinaamse Indianen zijn zwerven de stammen, die vaak de grens, die door bergachtig terrein loopt en die daar to taal niet is aangegeven, overschrijden. Volgens het Eerste-Kamerlid prof. Van Hulst, die daar vijf jaar geleden is ge weest, zwierven teven in dat gebied stam men, die er nu totaal verdwenen zijn, Mr. van den Berg wees erop, dat dit een Nederlands probleem is. „Alle Su- rinamers", zei hij „hebben dc Neder landse nationaliteit, en het zijn dusr in feite onze landgenoten, die als Indianen het risico lopen om met napalm en an dere dodelijke middelen tc worden be stookt, zodra ze de Braziliaanse grens overschrijden". TEL AVIV (ReuterIsraëlische mili tairen, die in de nacht- van donderdag op vrijdag het Surzkanaal zijn overgestoken, hebben een Egyptisch lcgei kamp achter de besandsiyn met. raketten beschoten. Dit heeft een legerwoordvoerder in Tel Aviv bekendgemaakt. HU zei dat alle Israëli sche commando's veilig naar hun basis waren teruggekeerd. Het is de eerste keer dat officieel melding wordt gemaak; van Israëlische aanvallen over het Ruezkanaal. Vorige aanvallen vonden plaat* hli de Oo'-' van Suez of in Opoer-Fcpt# De complete cast van de musical HAIR is verleden week uit Londen naar Nederland teruggekeerd De repetities, onder leiding van regisseur Victor Spinetti, vinden dagelijks plaats m de Brakke Grond te Amsterdam. Er wordt in hoog tempo en met zeer veel enthousiasme door alle medewerkers gerepeteerd. In de loop van de week zal het Mobiele Theater, dat is opgeslagen op het terrein van het Olympisch Stadion te Amsterdam, gereed zijn Men zal daar dan verder repe teren- De medewerkers hebben inmiddels het theater be wonderd en hebben zichzelf ervan kunnen overtuigen, dat de speciale verwarmingsinstallaties, die de gehele dag door hete lucht in het theater „pompen" het geweldig doen. Niemand zal er kou lijden, was hun mening, zelfs niet bij de sterkste vorst Zoals bekend gaat de musical HAIR op 2 januari in première en men hoopt er een feestelijk tintje aan te kunnen geven door de komst van verschillende bekenden uit dt Nederlandse en de Engelse theaterwereld, die door de pro ducenten zijn uitgenodigd. Morgenavond brengt de AVRO .Amster dam' de meest vertoonde film van Her man v. d. Horst over de Nederlandse hoofdstad, die trots kan zijn op 'n glo rierijk verleden, maai- die ook de grauwe smet draagt van duistere perioden, die beter vergeten kunnen worden, op het scherm. „Meer dan veertig jaar geleden begonnen mijn omzwervingen door Am sterdam", aldus cineast Herman van der Horst. „Centraal in de herinnering aan deze tijd staat de aarzelende ver kenning van de Jodenhoek op donkere winteravonden. De nimmer eindigende negotie rondom. Het staccato van stem men in de duistere krochten de nauwe straten. De geur van petroleumstellen, neerwalmende uit een trappehuis. Dc schim van Aaron met de toonbroden tegen de donkere achterwand van de Mozes en Aaronkerk. En dan altijd weer 'l plein. Het Jonas Daniël Meijer- plein. Aan de ene zijde de kolossale zijde de monumentale Hoogduitse. En bij het begin van de sabbat hield de stad rond om de adem in". Inmiddels zijn reeds meerdere duistere krochten van nau we straten opengereten, Voeten op trap treden komen nooit meer terug. „Al leen het gezang van klokken in de stad fessioneel is gaan zingen, is. wars van j is gebleven naast de keiharde lotgeval len van Jan Klaassen en de dokwerker op het Jonas Daniël Meijei plein". De muzikale thema's, die de film begelei den, zijn voor een belangrijk deel de 7 variaties van Jan Pieterszoon Swee- linck op de melodie „Isser Yemant uyt Oost-Indien gekomen", een sinds 1600 populair Hollands liedje op 't uit Frank- i rijk overgewaaide wijsje ..Est ce Mars i (Nederland I 12.5022.10). Wegens andere verplichtingen zullen Conny Vink en Frits Lambreehts niet kunnen deelnemen aan het Nationale Songfestival, waarvan de voorronden j op 29 en 30 januari en de finale op 11 I februari a.s. worden gehouden. Zij I worden vervangen door Rosita Bloom en Ine v. d. Berg. De overige solisten zijn, zoals bekend, Sandra Reemer, He len Shepherd, Ben Cramer, Bonny St Clair, Tony Anderson, Joke Bruys, D. C. Lewis en de Hearts of Soul. In de serie „Politieke moorden" in een gedramatiseerde wordt gegeven van moordaanslagen, die werden gepleegd op figuren, die een belangrijke rol hebben gespeeld in de politieke geschiedenis van deze eeuw, /.endt de NCRV ..Heydrich in Praag" uit. Reinhard Heydrich werd algemeen be schouwd als de geheime „kroonprins" van het Derde Rijk. Hij was een ho ge SS-officier en chef van de SD. Op 27 mei 1942 pleegden twee Tsjechische verzetsstrijders een aanslag op de 38- jarige Heydrich, die dodelijk getroffen werd door rondvliegende splinters van een handgranaat De daders van de aan slag wisten te ontkomen en moesten machteloos toezien hoe de Duitsers wraak namen op onschuldige burgers. De film van Peter Adler, gebaseerd op originele documenten en verslagen, han delt over deze moordaanslag en de af schuwelijke gevolgen. (Nederland 11 20.2022.00). NEDERLAND I NOS 16.00 uur: Journaal VARA 16.02 uur: Dagje ouder 17.00 uur; Disneyland, tekenfilm 17.45 uur: Frans Masereel. film over beroemd hout- NOSJ 18.50 uur; Fabeltjeskrant 19.00 uur: Journaal VARA 19.00 uur: 19.07 uur: Journaal Rawhide 19.03 uur: 20 00 uur: Scala Journaal (NOS) NCRV 20.20 uur: 19.30 uur: Eén van de acht, quiz Schoonmoeders Hawaii Five O Journaal (NOS) 22.50 uur: 20.20 uur: Achter het nieuws Politieke moorden 23.25 uur: 22.00 uur: Journaal (NOS) Rodeo, talententest 22.50 uur: NEDERLAND II Evangelie 22.55 uur: NOS Journaal (NOS) NEDERLAND I NOS 15.00 uur: Journaal 15.02 uur: Week journaal V erkeersinf ormatie 15.25 uur: Skippy 15.50 uur: De verrekijker 16.00 uur: Openbaar kunstbezit 16.15 uur: Floris, toeliohtdng 16.20 uur: Schaatsen 16.55 uur: Voetbaluitslagen 18.20 uur: Schaken voor begin ners (Teleac) 1855 uur: Fabeltjeskrant 19.00 uur: Woord voor woord (CVK-IKOR-RKK) 19.05 uur: Zingend geloven (CVK-IKOR) AVRO 19.30 uur: High Chaparral 20.20 uur: Hier Parijs, hier Jan Brusse 20.30 uur: Journaal (NOS) •20.35 uur: Conny Vandenbos Show 21.25 uur: De verloederde wfeg der cohorten, kunst 21.50 uur: Amsterdam, film van Herman v. d. Horst 22.10 uur: Liederen in kerstsfeer Morele herbewapening 22.25 uur: Journaal (NOS) NEDERLAND II NOS 18.55 uur: Fabeltjeskrant 19.00 uur: Journaal 19.05 uur: Floris 19.35 uur: Studio Sport I 20.20 uur: Panoramiek 20.45 uur: Wat doe ik voor de kost?, quiz 21.15 uur: Studio Sport II 21.40 uur: Zienswüze, religie 22.30 uur: Journaal Frankrijk, Engeland etcetera. Dit jaar nam zij deel aan het Songfestival in Spilt (Joego-Slavië) en oogstte er met het speciaal voor deze gelegenheid ge schreven liedje „Vlag van mij" groot In haar eigen tv-show. waarbij zij wordt begeleid door een orkest onder leiding van Wim Jongbloed, zingt zij ..Blij zijn". No love", „Nog een cock tail Joe". „I'll never fall in love again een medley bestaande uit ..Een pa leis met gouden muren". ..Hij gaat toch". De juffrouw" en „Niet bans zijn mijn liefste", gevolgd door „Wij" en „Ik ben gelukkig zonder jou". Als speciale gasten ontvangt Conny Vandenbos de cabaretière Conny Stuart met „Temperament" en „LSD-mono- loog" en drs. P. met „Trapportaal (Nederland I 20.3521.25) De met aangegeven programma's zijn kleurentelevisieprogramma's. Met de aflevering „De Genezing" be sluit de N.O.S. morgen de jeugdserie „Floris". waarin men 12 afleveringen lang getuige kon zijn van de avonturen van Floris en zijn vriend Sindala. Deze laatste aflevering (19.05 tot 19.35 uur via Ned. 2) gaat over de Byzan tijnse beker, een kostbare prijs die de heer Wolter beschikbaar heeft gesteld voor de winnaar van zijn toernooi. De beker valt echter in verkeerde handen; de vijand gaat ermee vandoor. De strijd hierover, die op Oldenstein is begonnen, zet zich tot in Gelre voort. Volgende week, op zondag 28 decem ber, komt de N.O.S. nog eenmaal op de serie Floris terug. Dan wordt via Ned. 2, van 19.05 tot 19.35 uur, de film „Rond Floris" uitgezonden, waarin men iets kan zien over het tot stand komen van de seris, \vaarvoor een groot aantal mensen maandenlang in de weer is ge- weest. Ook wordt een kort fragment uit de Engelstalige versie getoond, die bin nenkort in-Schotland zal worden uitge zonden. De serie Floris wordt met ingang van 4 januari a.s. opgevolgd door een En gels jeugdfeuilleton van 13 afleverin gen, „Catweazle", dat werd geprodu ceerd door London Weekend TV en als Nederlandse titel kreeg „De tovenaar van Saburak". ZONDAG HILVERSUM I VARA: 8.00 Nieuws. 8.13 Weer of geen weer: gevarieerd programma. (9.00 Sport- niededelingen). 9.45 Uitzending Humanistisch Verbond. JKOR: 10.00 Kinderdlenst. 10.30 Oecumenische kerkdienst. 11.30 Balans, ge beurtenissen en opinies, gewogen en getoetst. AVRO: 12.00 Muzikaal Onthaal: bonte muzi kale show. 13.00 Nieuws. 13.10 De toestand ln de wereld, lezing. 13.19 Radiojournaal. 13.35 Radar: radioperiodiek. 14.05 Oper ziek. VARA 17.00 Stereo: licht orkest Mededelingen. 18.10 Langs de lijn: sporti portages en beschouwingen. VARA: 18 Audacitas '21. vervolghoorspel. 18.50 Siert filmmuziek. 19.00 Zin en tegenzin: discus over een aktueel onderwerp. VPRO: 19 Nieuws. 19.35 L'Arte del Arco - V: ou kamermuziek mei toelichting. 20.00 Ethi licht gevarieerd plat Ze stonden weer tegenover elkaar gisteren: ,,'t Schacp met de 5 pooten" en „Dc winkel van Sinkel". Het wordt eigcuiyk elke keer vervelender voor de AVRO en voor Jan Moraal, want elke - keer-zyn-we gedwongen te verge leken en te bevinden dat de KRO en Eli Asser met 't Schaep iets veel leukers afleveren. 't Schaep heeft naast andere plus punten ook nog het voordeel van de liedjes. „Zeg maar dag" zou óók best de hitlijsten kunnen halen, zo goed als „We zijn in de wereld". In de winkel gebeuren he^l gekke dingen vrijwel humorloos. Dan heeft die gek heid ook geen zin. vinden we- Piste bluft onverwoestbaar en is op het vroegere tydstip ook een zalig pro gramma voor de jongste kykersgfoep, zeker met een schoolvrüe dag in het vooruitzicht Bovendien heeft het pro gramma, in eigen sfeer, steeds hoge kwaliteit. Brandpunt liet eeijt stukje zien van een discussieprogramma o.l.v. David Frost over de doodstraf in Engeland. Frost doet dat enorm goed. Waarom worden die programma's eigenlijk niet vaker overgenomen? Brandpunt bracht ook curieus film materiaal uit het Vletkongkamp. Voor commentaar was men te rade gegaan bü leden van de Vietkongdelegatie van de conferentie te Parijs. Voortreffeiyk idee, maar wel erg cenzüdig uiteraard. Zoals t.v. (niet alleen Brandpunt) ter zake van Vietnam pleegt te zyn. Wij krijgen sterk de indruk dat we inzake Vietnam als tv.-kijker niet ob- jeotief worden voorgelicht. Het moet toch mogelijk zün een aantal feiten als Hue èn My Lai aan beide partijen voor te leggen en met stevig door vragen achter de waarheid te komen. Ook gisteren werd maar één partij ondervraagd 'en dat ging bepaald niet stevig. Vg. Ionisch Orkest en solist: klassieke muziek. In de pauze: onge veer 15.32-15.52 Dichters in de vaart It: i CVK: 17.00 Gereformeerde kerkdienst. 18.0C Convent: wekelijks halfuur over en uil di kerk IKOR: 18.30 Het geladen schip: d» rubriek ln het raakvlak van kerk er cultuur. NCRV: 19,00 Nieuws. 19.07 Musici Sacra: NCRV-vocaal ensemble^en het^ Neder- gewijde muziek. 19 30 De dienst der gene zing, lezing. 19.45 Stereo: Amsterdams Ka- volksmond: zikale informatie voor kenr bers. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM 1 AVRO: 9 00 Nieuws. 9.0'J licht platenprogramma. lO.Oi Juist op zondag. •erzoekplatenprc 13.02 Nederlandse Artiesten Revue. NOS: 14.00 Nleut Rome Ankara Madrid, progrs de gastarbeidei Athene Boedapest: progrs 15.02 Rabat „-richt, mededelingen, dag klapper en SOS-berichten voor schippers 13.20 Opera en Belcanto. (14.0C jjj Verkeersberichten. io 30 R.K. godsdienstig- eerd muziekprogramma. 22.00 Nieuws, bi chten en De Zeven Kunsten. 22.15 Dans- uziek. (23.00 Nieuws). 23.40-23.45 Nieuw6. MAANDAG HILVERSUM I VARA: 7.00 Nieuws en ochtendgymnas trijdlied. 7.23 Lichte Venezuela. 9.50 Koning Klant: consumenten rubriek. 10.00 Voor de hulsvrouw. N.O.S.: 11.00 Nieuws. 11.02 Stereo: Repertorium Ne- (opn): Vandaag en morgen vindt in het ijssta dion Thialf in Heerenveen de jaar- lUks terugkerende schaatsontraoeting plaats tussen de landenteams van Ne derland en Noorwegen. De N.O.S.-televisie zendt van deze ont moeting reportages uit vanavond in de sportrubiek van „Scala' tussen 19.03 en 19.30 uur via Nederland II en mor gen in het programma „Passepartout" van 16.20 tot 16.55 uur via Nederland 1 In beide gevallen wordt het taar verzorgd door Theo Koomen. In „Studio Sport I" wordt morgen van 19.35 tot 20.20 uur via Nederland 2, zo als gewoonlijk, aandacht besteed aan een aantal voetbalwedstrijden. In het tweede deel van „Studio Sport" dat van 21.15 tot 21.40 uur via Nederland 2 wordt uitgezonden, komen aan de orde: turnwedstrijden tussen Nederland en een team van de Duitse Hochschu- le in Heerlen de basketbalwedstrijd Bona Star Blue Stars; (hel eerste biljartkampioenschap van Nederland eerste klasse pentathlon. LANGS DE LIJN In „Langs de lijn" het sportprogram ma van de N.O.S.-radio, wordt morgen (14.30 tot 17.00 uur en 18.10 tot 18.30 uur via Hilversum I) behalve aan het betaalde voetbal aandacht besteed aan: de schaatsinterland Nederland-Noor- wegen in Heerenveen; het internationaal Suikertoernooi (dammen) in Amsterdam; het tafeltennistoernooi om de NTTB Cup en de Limburg-Coupe; de paardenkoersen in Hilversum amateurvoetbal, microkorfbal en zaalhandbal (overzichten en uitslagen): lek uit Latijns Am jeugd. 17.30 Brabant joi RO: 12.00 VPRO-maandag: ziek' (gr). AVRO: (Advent en Kerst). LVERSUM II I Beianrdenprogramma. 11.55 Me dedelingen. NCRV; Mededelingen t.b.v. lai Nederland Nederlandse Antillen. Vraagges Cees van Maasdam met de heer C.J.L. Berends ten Cate. NCRV: 17.30 Voc HILVERSUM DJ NCRV: 9.00 Nieuws. 9.02 Fit!: licht platen programma. 10.00 Nieuws. 10.03 Pop-statloi (11.00 Nieuws). TROS: 12.00 Nieuws. 12.01 Lynx (of Los). KRO: 13.00 Nieuws. 13.01 ntrymuziek. 16.00 lORRRrr. nagazlne. 17.00 Nieuws. 17.02 Actu; 17.07-18.00 Draaljijofdraalik: verzoekplaten- irogramma. BELGIE Nederlands 324 n Nws., wbr. dagklapper (elmuzlek. 14.00 Nws. i«.as concert. Nieuws. 15.03 Vervolg concert. 16.00 Ni 16.03 Beursberichten. 16.09 Voor de zi 17.00 Nieuws, weerbericht, mededeling. Blues, negrospirituals en gospelsongs.

Leidse Courant | 1969 | | pagina 2