mening KVP'er De Wilde distancieert zich van uitlatingen Hanssen Geesinks pretpark Holland Promenade komt nu definitief in Hoofddorp INTERN PAK-BERAAD BUITEN RAADZAAL De last van het PAK Leidse agenda Snelle aktie Leidse brandweer voorkomt erger bij brand op Zoeterwoudse boerderij Kerstshow gebroeide bloembollen BIOSCOPEN DONDERDAG 18 DECEMBER 1969 DE LEIDSE COURANT NIEUW HUIS VOOR MEESTE LEIDENAARS NIET MEER BETAALBAAR LEIDEN. De heer Van Aken heeft zich opgewonden over de mededeling van de heer Hanssen: „Zaterdag (13 dec. j.l.) krijgen we het faillissement van 25 jaar socialistisch woningbouw beleid". De heer Van Aken wenst dat dit wordt teruggenomen „omdat het de politieke verhoudingen tussen de partijen ver giftigt". (Van onze LEIDEN Zo halverwege de begrotingsbehandeling heeft de Leidse raad zich gisteravond beziggehouden met zaken volkshuisvesting, openbare werken, onderwijs en cultuur betreffende. Daartussen door waren permanent in alle stilte, PAK-aktiviteiten waarneembaar. PvdA- fractievoorzitter Van Aken was slechts enkele minuten in de ver gadering aanwezig. Nu en dan kwam hij binnen om weer te vertrekken met fractiegenoten (voor het merendeel conservatief en in geringe mate progressief, volgens PSP'er De Vroomen.) Wat er voor de deur staat kunnen we nog niet vertellen, maar dat er wat uitgebroed wordt is zeker. Ook de heer Amptmeijer, PSP-spil van alle PAK-beroering, werd in de besprekingen buiten onze waarneming betrokken. Wéér barstte er een bom. Aan het eind van de tot vanmiddag geschorste zitting kwam de heer De Vroomen met de mededeling van zijn politieke frustratie en zijn heengaan uit de raad vóór de volgende raadsperiode. standswet nóg meer door de gemeente moeten worden gedaan. Voor Leiden r in de komende jaren slechts een oplossing als regering en parlement de problemen krachtig aanpakken. De heer Den Dubbelden (PvdA) zag, sprekend over de PSP-motie van dins- een mogelijkheid'om te komen tot soort gemeenschapsbouwbedrijf. Met betrekking tot het industrieschap de Grote Polder zou hij graag verne- t, of het aantrekken van op z'n minst secundaire industrie goede vooruitzich ten heeft. Nog gem renpaard De heer Lyten (KVP), eveneens spre kend over de Grote Polder, had het vo rig jaar de burgemeester van Zoeter- woude toegewenst, dat wellicht (by de ontwikkeling van het industrieschap) het open polderland hem meer wind zou verschaffen dan de besloten stad. „Ach teraf bezien moet ik zeggen, dat mijn woorden min of meer een profetisch karakter hebben gekregen. De ontwik keling van het schap is wel eens aan geduid met de gang van een slak, thans ik daarvoor een andere diersoort moeten nemen, zij het,- dat het nog steeds geen renpaard is." Relatiéf gezien is dus ruimte voor optimisme. Hij hoop te, dat in 1970 tot uitgifte van gronden kan worden overgegaan. Hierbij zal een beroepsmatige verkooppolitiek moeten worden bedreven. De beschouwingen in de raad zelf kab belden voort In alle pais en vree. De beer De Wilde (KVP) veroordeelde de opmerkingen, die de KVP-voorzitter Hanssen gemaakt waren in liet inter view met onze krant. Er waren onjuiste opmerkingen geplaatst en spr. distan tieerde zich ervan in zoverre ze blaam wierpen op de huidige wethouder van openbare werken. Dat de grenswijzigin gen niet bevredigend waren was te dan ken aan landelijk beleid, ook dat van de KVP. Wethouders zyn medeverant- lordelijk voor het college-beleid. Alternatieven De heer De Wilde vroeg voorts, of het college kon mededelen, in welk stadium van voorbereiding de Merenwijk ver keert. Welke alternatieven zijn er om de dure woningwetwoningen ook aan hen met lage inkomens beschikbaar te stel len? Misschien is snelle realisering van de Stevenshofjespolder een oplossing. Spr. memoreerde de uitlatingen van de vjf KVP-wethouders in de Leidse Cou rant van zaterdag j.l. Kan het college meegaan met hun voorstellen? Aangaande de bouw van de a-facultei ten aan de Witte Singel en de demping van de Trekvliet vroeg hy welke maat regelen getroffen z(jn om de overlast voor de bewoners in dé omgeving tot een minimum te beperken. Kan er geen druk uitgeoefend worden op de Spoor wegen om de spoorbaan te verhogen? Tenslotte zou de heer De Wilde graag zien, dat de universitaire faciliteiten voor studenten ook beschikbaar worden gesteld aan de werkende jeugd. Beneden peil Nadat de heer Duyverman (VVD) had gesproken over beleidsvisie en visiebe- leid voerde de he§r Kret (Prot.-Chr.) aan, dat het beneden peil was, de wet houder van openbare werken te verwij ten, dat hij niets voor de minstdraag- ki-achtigen gedaan zou hebben. „Hij heeft zijn beleid gevoerd met de beste kcachten." Het wordt hoog tijd, dat nu bepaald gaat worden, waar de parkeer garages gaan komen, aldus de heer Kret; „het kan niet langer zo duren nu we de ervaringen hebben gehad met de pendelbusdienst." Het gemis van een monumentenlijst noemde hij teleurstellend en verder was de heer Kret van mening, dat de bin nenstad door allerlei factoren (o.a. het verdwijnen van horecabedrijven) armer wordt aan gezelligheid. Hij bepleitte een krachtige sanering van de Zijlsingel en omgeving en vroeg om een nadere uit werking van het bestemmingsplan voor De Camp. „Met grote gebieden in de stad kunnen we niet blijven wachten op een aanpak." Hij sprak van de proble men van de menselijke nood in de ver krottende binnenstad. „Het is voor ons een raadsel, dat men hier nog kan wo nen en leven." Te duur voor 80 pet. Üe heer Kret hield het college voor, dat er geen plek meer in Leiden is waar men nog woningen kan bouwen die minder dan 240 gulden per maand aan huur moeten opbrengen. „Voor nie mand met minder dan een jaarinkomen van 18 mille kan er een nieuw huis ge vonden worden. Tachtig procent Inkomens blijft onder die grens. Als de Individuele huursubsidie er niet komt *(jn we in Lelden uitgekaart", aldus de lieer Kret, die zich afvroeg, of misschien Klacht LJA Mej. Kappeijne van de Coppello (VVD) vertolkte een klacht van de Leidse Jeugd Actie, die in 1966 een brief had ge schreven aan de directeur van gemeen tewerken, die drie jaar later is beant woord. De LJA moest toen halsoverkop binnen twee maaden een plan indienen hetgeen zij dacht, dat moest ge beuren m.b.t. het jeugdwerk in de Me remvijk. Om te kunnen bijdrageh tot de opbouw van de Merenwijk moeten de burgers die inbreng willen hebben op royale en eerlijke wijze inzage van stuk ken krijgen. Haar woorden werden onderstreept door ■ouw Kerling (PvdA) die het met het overleg over de Merenwyk niet zo best vond lopen. „Geef mensen, die be langstelling hebben voor particulier initiatief, niet het gevoel, dat ze in de kou staan." Verder stelde zij het col lege de vraag, wanneer het z.g. kwali teitsonderzoek naar woningen klaar zal kunnen zyn. Zij deed de suggestie om deel van het huidige Elisabeth-zie- kenhuis, dat gaat verhuizen, in te rich ten als tijdelijke huisvesting voor hen, die zonder bewoonbaar huis zitten. Merenn'ijk-overleg De heer Pompe (Boerenpartij) steunde het idee van de heer De Wilde van een tunnel onder het Stationsplein. De PSP- motie om de woonruimtevordering te verruimen verwierp hij, omdat „dit mij te veel aan de vorderingen in de oorlog doet denken" Mevrouw v. d. Blom (CPN) tenslotte vroeg of het spoorwegemplace ment bij het Zwartepad er nu komt of niet. Schooladviesdienst De heer Gransch (PvdA) ging uitvoerig op de democratisering van het on derwijs. De schooladviesdienst zal als eerste taak hebben het aanstellen van directeur, waarna het opstellen van begroting voor een meerjarenplan moet volgen. Hij suggereerde twee meer jarenplannen te ontwerpen: een irreëel plan (wensenlijst met noodzakelijkhe den) en een reëel plan met een opsom ming van wat realiseerbaar is. Ook moet er een meerjarenplan komen voor de gehele Leidse onderwijsfinanciering. Ver der moet nu eens aan een integraal cul tureel beleid voor Leiden gestalte wor den gegeven, vond hij. „Hoe staat, het met het restauratieplan van het complex Caeclliagasthuis Na drie jaar raadslidmaatschap had hij gemerkt, dat alle plannen veel te mooi, te duur en onbetaalbaar worden; „kan het niet eenvoudiger en vlotter?", al dus de heer Gransch, die het college herinnerde aan de belofte, van een per manente repeteerruimte voor de Leidse Lakenhal B. en w. z(jn van plan, het toegangsgeld voor De Lakenhal weer in te voeren, nadat het een jaar of drie geleden was afgeschaft. Het motief van het college, zei de heer Gransch, is: het bezoek nam toch niet toe en het geld kunnen best gebruiken. „Deze Lakenhal kost de Leidse burgers 650.000 gulden per jaar aan onderhoud en nu mogen ze er niet eens meer voor niets naar kijken. In de sfeer Eten in EEG-verband oj Het EEG-top-gala-etentje enige tyd ge- een aanvullende by-leden in De Lakenhal lag de heer Teleurgesteld over houding PvdA-fractie PSP 'ER DE VROOMEN WIL NIET IN DE RAAD TERUG LEIDEN De heer De Vroomen, lid de PSP-fractie in de Leidse raad, heeft gisteravond aan het einde van de vergadering medegedeeld, dat hij zich geen kandidaat zal stellen voor de ko mende raadsverkiezingen. Ook in de verdere toekomst zal hij geen raads- zetel ambiëren. Hij deed deze mededeling naar aanlei ding van de politieke ontwikkelingen laatste dagen bond de Leidse PAK- overeenkomst. Ook het feit, dat zijn Vietnam-motie mede was verworpen door socialisten uit de PvdA-fractie werkte hieraan mee. De PvdA-fractie bestaat volgens hem uit een groot con servatief gedeelte en een klein progres sief deel, zodat het niet mogelijk is om hiermee oppositie te LEIDEN De KVP-fractie (van links naar rechts: M. v. d. Klugt, mej. Van Buel, J. Lijten, J. Lambermont, M. Ham, H. de Bree en Th. de Wilde) luisterde gisteravond in de raad aandachtig naar het betoog van de PSP'er De Vroomen, die zijn aftreden aankondigde. Bij de KVP zullen overigens de heren v. d. Klugt, De Wilde, Lambermont en de Bree volgend jaar niet in de raad terugkomen. Gransch nog zwaar op de maag „en dan nog afgezien van het ridicule feit, dat plotseling overal politie aanwezig om zo nodig het verkeer te rege len." Het ging hem er om, dat het mu- i een paar dagen gesloten moest worden, omdat er gegeten moest wor den. „Ik vind het niet juist, dat een kostbaar bezit als De Lakenhal bloot wordt gesteld aan vlammen om pannen op te zetten. Wat heeft dit eten Leiden gekost?", vroeg hy. De laatste spreker van gisteravond was de heer'De Vroomen (PSP), die zich „progressief" opstelde t.a.v. de demo cratisering van het onderwijs. Hij plaats te voorts enkele kritische opmerkingen onderwijspraktijken in de gemeen- Waarom zijn er geen financiën te Leiden beschikbaar voor doorstromings experimenten?", vroeg hij. Vrije verkoop van condooms in Leiden LEIDEN Als een van de eerste in Nederland zal het Leidse college van b. en w. zijn raad geen voorstellen doen de verkoop alsmede het verspreiden en tentoonstellen van anticonceptionele middelen na 1 januari 1970 als de wet dat geheel vrijlaat) beperkingen op te leggen. In een mededeling aan de raad zegt het Leids college dat het zich met name heeft laten leiden door de overweging dat de condoomautomaten als zodanig geen aanstootgevend karakter hebben. Het vindt ook dat de Leidse bevolkings samenstelling kan worden gezien als de weerspiegeling van een landelijk gemid delde, zodat aangenomen kan worden, dat het publiekelijk ten verkoop aan bieden van condooms door een brede laag van de bevolking niet als aanstoot gevend zal worden ervaren. In zijn schrijven voegt het college eraan toe: „Hierbij komt nog, dat het in het leven roepen van een verordeningsbepaling de aangelegenheid meer dan nodig zou ac centueren en dat wellicht ook bij vrije plaatsingsmogelijkheid het aantal auto maten, dat zal worden aangebracht, wellicht toch vrij beperkt zal blijven. Overigens zou een gemeentelijke rege ling toch niets afdoen aan het door de wetgever gekozen principe van vrije verkoop binnen besloten ruimten, zodat meer bedoelde middelen tot het normale assortiment van waren zullen gaan be- Wel, de heer Van Aken heeft groot ge lijk en met zijn opwinding èn met zijn wens tot terugname. De heer Hanssen had dit allemaal nooit mogen zeggen, want onwaarheid vergif tigt inderdaad de verhoudingen en de heer Hanssen hééft onwaarheid gespro ken. Het socialistische woningbouwbeleid hl die zaterdag niet failliet gegaan. Voor zover er al ooit van een beleid sprake is geweest, heeft dat falllisse- al ver vóór die zaterdag plaats gevonden. Ook in Leiden. Dat de heer Hanssen middels zijn uit spraak één man, i.e. de heer Plena, be zoedeld zou hebben, moet op een misver stand berusten. De heer Hanssen had het over een beleid van 25 jaar. Zelfs al zou deze er zijn uiterste best voor heb ben willen doen (maar daar is geen sprake van!). Ook de heer Piena is niet in staat met terugwerkende kracht wat dan ook te doen. De heer Van Aken, die langer in de raad zit dan de heer Piena wethouder la, weet dit ook heel goed. De heer Van Aken heeft zich echter laten verleiden tot het doen van een uitspraak die kennelijk meer door emo tie dan door rationele overwegingen ls ingegeven. ***,rnand mag de heer Van Aken daar ecJ^r hard om vallen. Hij is een integer man die het kennelijk bijzonder moei lijk heeft. Enerzijds zal zijn integriteit hem niet toestaan met alles accoord te gaan wat heï PAK hem voorschrijft. Anderzijds heeft hjj te maken met de consequenties die de toetreding van zijn party tot het PAK met zich meebrengen. Verwonderiyk zou het daarom zyn als de heer Hanssen deze emotionele ont boezeming van de heer Van Aken niet met veel begrip en geduld tegemoet zou treden. J. SLOOT. LEIDEN Aan de Leidse Universiteit is gisteren de heer E. Knegt, weten schappelijk medewerker op het Bioche misch Laboratorium van de Leidse Uni versiteit, tot doctor in de wiskunde en natuurwetenschappen gepromoveerd op een proefschrift, getiteld „Onderzoekin gen over plantengroeistoffen". Promo tor was prof. dr. H. Veldstra. (Van een medewerker) HAARLEMMERMEER De ge meenteraad van de Haarlemmer meer is gisteren akkoord gegaan met de vaststelling van het bestem mingsplan Hoofddorp-Beukenhorst- Oost. Hoewel dit plan oorspronke lijk bestemd was voor een nieuwe woonwijk, zal hier nu het recreatie park „Holland Promenade" ver rijzen, een ontwerp van Joop Gee- sink. Het betreffende gebied is 37 hectare groot. Dit Disney-achtige pretpark van Geesink, ook al eens als het Nederlandse „Tivoli" bestempeld, werd eerder door de gemeenten Amstelveen en Zoeter- meer geweigerd. Alleen de WD was tegen het voor stel. „Wij hebben geen behoefte aan het pretpark", aldus de heer J. Th. Keisers, die Haarlemmermeer in dit verband een vergaarbak noemde voor elders ongewenste objecten. De overige raadsfracties waren wel bereid hun goedkeuring te geven, alhoewel ook niet in alle gevallen van harte. Verkeersproblemen Er werd langdurig gediscussieerd, onder meer over de verkeersvoorzienlngen die zullen moeten worden getroffen. Zo eiste de heer M. Kamper (A.R.) dat de DONDERDAG 18 DECEMBER St. Agathakerk Llsse Wedhnachts Oratorium. 20.00 uur. Leonardushuis Vogelshow „Avibus". 20.00 tot 22.00 uur. Roelofarendsveen Parochie Maria Presentatie: Concert „Liefde voor Har monie" tesamen met ,,Vox Laeta". P. Onelpleia; 20.00 uur. VRIJDAG 19 DECEMBER Groene Kerkje Oegstgeest Kerst concert Ned. Solisten Ensemble. 20.15 Gebouw „Troef" Hogewoerd 57: Dis- co-instuif-avond ,,'t Roefje". 20.00 uur. ZATERDAG 20 DECEMBER Stadsgehoorzaal K O: Kerst pro menadeconcert door het Promenade Or kest m.m.v. o.a. Aafje Heynis, alt. Aan vang 20.00 uur. De Lakenhal Expositie Johannes Jel- gerhuis (1770-1836); tekeningen en schil derijen. (t/m 31 januari). Leonardushuis Vogelshow „Avibus" 10.00 - 22.00 uur. ZONDAG 21 DECEMBER Groenoordhal Pupillentoernooi N.K.S. 12.00 uur. Geb. Zevensprong Experimenteel Ker- kewerk: „Ruimtevaart". Alleen VVD in Haarlemmermeer tegen het plan verkeersmaatregelen, o.a. verbreding van wegen, op z'n minst getijktydlg met de opening van Holland Promenade gereed zouden zijn. Alleen de heer C. de Raadt (CHU) toonde zich zonder meer enyiou- Wethouder ruimteiyke ordening, C. van Stam, hield een gedegen pleidooi. Over de wegen zei hij o.a. dat alvorens de kwestie in de raad té brengen uitvoerig overleg is gepleegd met ryk en pro vincie. Schiphol tegen Tegen het voorstel van b. en w. was eerder protest aangetekend door de luchthaven Schiphol, ook uit verkeers technisch oogpunt. Ook van landbouwr zyde waren bezwaarschriften ingediend. B. en w. vonden de' bezwaren ongegrond, in tegenstelling tot de WD-fractie, die haar eerder verkondigde standpunt handhaafde. Nu de raad het bestemmingsplan heeft vastgesteld, zal binnen enige tyd een voorstel in de raad komen om de be treffende gronden in erfpacht uit te geven aan Holland Promenade. By de realisering van het plan zal de gemeente, ook architectonisch, een vinger in de pap houden, zo verzekerde de wethouder. P. J. H. Jansen 40 jr. bij onderwijs NOORD WIJK In de komende kers"- vakantie herdenkt de heer P. J. H-. Jansen het feit dat luj veertig jaar ge leden het onderwijs ging dienen. Van 1 september 1945 af, is de jubilaris in Noordwijk werkzaam aan de St. Willi- brord-Mavoschool, nu als adjunct-direc teur van de r.k. Mavo. Vrydagmorgen 19 december wordt dit .ju bileum in de aula van de St. Willlbord- mavo gevierd, 's Middags 4 uur is er in hotel Verloop aan de Oude Zeeweg een receptie. ZOETERWOUDE Een complex van drie schuurtjes van veehouder G. de Jong in het Zoeterwoudse Westeinde is gisteravond geheel in vlammen opgegaan. Twee zeugen met in totaal 15 biggen kwamen daarbij om het leven. Ook een tweetal platte landbouwwagens en gereedschap werd door het vuur verteerd. Twee hooi bergen resp. op 1 en 4 meter vpn het hoog oplaaiende vuur liepen groot gevaar. Aanvankelijk zag het er naar uit dat door het zeer snel ter plaatse zyn van de Leidse brandweer beide behouden konden blyven. Later bleek de dichtst bystaandc toch door het vuur aangevreten te zyn waarbij het vuur verder in het hooi was doorgedrongen. De kap werd omhoog gedraaid en een grote hoeveelheid water werd in het hooi gespoten waarby de barg werd uitgegooid. Het hooi werd daar door vrywel ongeschikt voor dieriyke consumptie. HAARLEM De jaarlykse Kerstbroel- tentoonstelling, georganiseerd door de Koninklijke Algemeene Vereeniging voor Bloembollencultuur, zal dit jaar te be zichtigen zijn op 24, 26 en 27 december a.s., van 's morgens 9 uur tot 's namid dags 5 uur, in de grote beurszaal van het Krelagehuis te Haarlem. Eerste Kerstdag en Zondag is de tentoonstel ling gesloten. Het is in de eerste plaats vaktentoonstelling hetgeen Zeventien dieren kwamen om in vlammen Daar staat onze Robbie als 't beertje" ROTTERDAM „Ja, daar staat onze Robbie als 't Heertje, zo zjn we Je echt niet gewend, 't Is maar voor één enkel keertje dat je zo net gekleed bent m'n Dit fraaie lied werd gisteren ten gehore gebracht op de wys van „Dat is uit het leven gegrepen", door de Leidse Golfbrekers. Tot huwelijk opgeluisterd door onge veer zeventig leden van de LGB, die met twee bussen naar de re ceptie van hun trainer waren ge komen. Gedurende de twee jaar dat Schouten bij de Golfbrekers werkt, is een hechte band ont staan tussen hem en zijn pupillen. Hoe hecht bleek gisteren: totaal onverwahet kwamen de LGB'ers vanachter een vouwdeur tevoor- schyn, met hun liedjes, een stof zuiger en nog enkele andere ge schenken. Dit gebaar maakte veel indruk op het bruidspaar, en ook op de aanwezige ZLAN-leden, de Haagse vereniging waarvan Rob Schouten zelf lid is. De Hage naars kwamen er zelfs zo van onder de indruk dat ze zelf ook gingen zingen, maar zich hielden by Lang zullen ze leven. Liedjes geheel herschrijven, zoals de Golfbrekers hadden gedaan, zo ver kwamen ze niet „Een van de acht" Mies Bouwman ontvangt Hazerswoudenaar HAZERSWOUDE De heer A. L. Mar tinot van de Albert V erweijstraat 31 Rhijnenburch) neemt op zaterdag 20 december in de Kurzaal te Scheveningen deel aan de quiz Een van de acht". Tydens deze quiz, welke rechtstreeks door de VARA via Nederland '1 van 20.20 tot 22.00 uur wordt uitgezonden, wordt de heer Martinot, samen met ze ven andere krantenlezende Nederlan ders, getest op kennis en handigheid. De heer Martinot heeft reeds eerder test afgelegd in Hilversum, toen De 20-jarige Jan van Leeuwen, met uitnodigingen voor de KI dekte de brand om half acht en alar- ty had gesolliciteerd naar deelname meerde de familie De Jong die zonder de tv-quiz van Mies Bouwman. dralen de brandweer waarschuwde. Deze was met een autospuit, ladderwagen, motorspuit, gereedschappen en comman dowagen zeer snel ter plaatse. Inmid dels waren een aantal mensen reeds met emmers begonnen met het nathouden van de grote hooiberg waarover door de ongunstige windrichting een grote hoe veelheid vliegvuur vloog. De brandweer nam met een grote hoeveelheid water deze taak over. Haar werk werd be- m'oeiiykt door de vorst. De koude deed de wyze van opstellen van de bloemen twee toevoermotoren even bevriezen, zal kunnen constateren. Ook voor niet Men moest dan ook de slangen die even vakmensen zal dit juist wel eens interes- niet gebruikt werden zachtjes laten lo- sant zyn. In ieder geval heeft iedereen pen. Het erf werd door het bluswater toegang tegen betaling van 1.25 per spiegelglad. Na enige tyd werd de smal- persoon. Er zullen in deze vroege periode le Westeindseweg voor het verkeer af- reeds veel bolbloemen te zien zyn. Hya- gesloten. Wethouder J. Bosman van cinten en tulpen op potten en pannen, openbare werken was op het terrein van Narcissen op kisten, decoratief opgestel- de brand aanwezig. De nablussing heeft de Freesia's, Amaryllis Hippeastrum en j nog zeer veel tijd in beslag genomen. Cyclamen. Men zal op dieze show kunnen j Over de oorzaak heeft men nog geen kennisnemen van de prestaties waartoe zekerheid maar men zoekt in e enz.g. de kwekers tegenwoordig reeds in het biggenlamp die in een van de schuren begin van de winter in staat zyn. brandde. Camera: „Petulia" (18 jr.) Prolongatie Dageiyks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Nachtv. „Pervers spel (18 jr.) Lido: „James Bond" (14 jr.) Dageiyks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Luxor: „The wild Bunch" (18 jr.) Dagelijks: 2.00 en 8.00 uur Zondag: 2.00, 5.00 en 8.00 uur. Trianon: „The Graduate" (18 jr.) Dageiyks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur Zondag: 2.15, 4.30, 7.00 en 9.15 uur Rex: „Gungala, 't naakte pantermeisje" (14 jr.) Dageiyks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.15 en 9.15 uur. Nachtv. „Strip-girls.van Soho" (18 jr)

Leidse Courant | 1969 | | pagina 3