m m Theecoratief de Bijenkorf ai Dikblok JAMSESSION Waar je ook gaat, staat en kijkt in de Bijenkorf KIJKBOUT KRIJG LAARSJE STROOI TORENTJE Eend in huis Cadeaus zonder board k HOUTBLOKLOK Elektrisch aangedreven tijdmachine gevat in massief blok essenhout, gelakt in prachtig trans parante kleuren... dat is tijdloze schoonheid met 1 jaar garantie. 39.75 Slab als spatlap Vrolijk bedrukt voor fondue-eters in hun goeie goed. Allerlei kleuren en dessins. 6.50 Hardstikke dik in lak- plastic dat ben ik. Al dus een Jumbo notitie- blollvan 2.95 Mutsmetsjaal Slreepmuts met elastiek en pompoen en bijpas sende lange sjaal, van geruwd tricot, is een warm, parmantig en nieuw kadoo. 14.95 Afd. Parfumerie ff Flacon Vloeizeep Milder, geuriger en han diger dan zeep is Mar- Iv's Gentle Soap for Hands and Face (let op die vernuftige dop !)7.95 Modern strooigoed Eindelijk een peper en zoutstel volgens moder ne vormgeving (Deens) in een al even l'raaistrak geschenkdoosje. 8.95 Afd, Huishoud TOVERTAPIJTJES Numdah" kleedjes uit India van zuiver wol zijn met de hand gesponnen, geweven en geborduurd. Die borduursels vormen wonderschone oosterse motieven in nog nooit geziene kleurenkombina- ties 60 x 90 en 120 x 180, resp. 29.75 en 89.- Speels top-tot-tecn pakje van nylon in go-go des sin. Hoog halsje, laag rugje! Dat is lingerie die 't Sint niet misstaat te geven. 39.95 Sprookjesachtig lekkere ganzeleverpastei... Een onsblikje zit in een 6- kantig geefdoosje. In diverse gansheerlijke va riëteiten van 2.35 tot 6.95 per 100 gr. VEST OM 0P TE VALLEN Autopech onderweg Iedereen ziet u meteen in uw fel oranje fluori- sercnde waarschuwings bolero van 12.50 Een wit aardewerken siervoorwerp dat overal voor te gebruiken is - van bonbonnière tot bloemenvaas. Goede gebruiksmogelijkheid: Sinterklaaskado! 18.95 Afd. Cadorama lichtballon Modern gedecoreerd rijstpapier, invouwbaar 12.95 Afd. Cadorama Couture de cuisine Dat olijke, vrolijke, hip pe, onsippe, gedessi neerde, gekleurde mo de-modelletje is warem pel een schortje. 12.95 Bloemenkast Lekkere geurtjes voor de linnenkast zitten in een pomander. 9.95 j i DUBBELKADOO Schenk heerlijke sherry uit mijn buik en er res teert 'n fraaie kruik. 7.95 Sneeuwwit is het aarde werk fin de siècle het tijdpèrk. Geef me toch zo'n laarsje lieve Sin- terklaarsje 8.95 Wit aardewerk in style empire is mooi, er is geen mooier suiker strooier. 8.95 Leuk om te geven zijn die dekoratief bedrukte theedoeken van Iers linnen. Voor 4.50 kunt u kiezen uit meer dan 50 merkwaardige voorstel lingen in onvermoede kleurstellingen. Afd. Witgoed SJIEKE SJERP Een écharpe van wol/van binnen hol/2 meter -j- franje/m'n liefje wat kan je/dan nog gebeuren/ keus uit 3 kleuren). 29.95 VüüT OMtw-R K0SMETUI Afd. Lederwaren In de zak van Sinterklaas kan niet zoveel kosme- tika als in dit elegant kleinschijnende etui van aktueel crush lak 12.- KADOOSJE Een mooi uitgedost naai- doosje met 3-vakkige in zet is een nuttig kadoo. Ook al omdat je er alle maal kleine surprises in kunt doen. 6.95 Afd. Fournituren Fabel on, fascinerend! Kinderen (en ook grote mensen) kunnen nu zelf alles 'inbedden' in trans parant kunstgiet-hars. Vlinders, bloemen, post zegels, munten! En je kunt er ook unieke sie raden mee maken. Sets 14.95 en 34.75; vele aanvulmogelijkheden. KEIZERSGRACHT CENTRUM Straten in huis De originele, officiële (alleen een ietsje klei ner) straatnaambord jes met namen van be kende Nederlandse stra ten en pleinen. 5.75 Afd. Cadorama Een aparte Sinterklaas-winkel in de Bijenkorf eend Die eend (nét echt) is een aardewerk soepterrine en het is erg eendig om daaruit b.v. kippesoep te scheppen. Te geef voor 38.95 Lak aan presenteren Een gelakt presenteer- Kettingelingeling blad is een gelukt pre- IJl tinkele nde'gouden' sentje. Ze zijn rondvor- plaatjes en ringetjes als mig en de beheerste collier en armband. Ge- kleurendekoratie is ook raffineerd eenvoudig en cirkel. 27 0 5.75, 30 0 dus mooi. Collier 9.95, 6.75, 33 0 9.75 armband 2.95 Die houten lokeenden zijn eigenlijk te mooi om bij de jacht te gebruiken. Als siervoorwerp lokken ze de aandacht in elk huis. 18.95 Niet niks, dat Onyx! GELAKT Een offerschaal in mini- Gelakt hors d'oeuvre- atuur van nobel onyx stel: grote witte moe- op goudkleurige pootjes derschaal met 5 halve- die vissen zijn. Een heel maanvormige kleintjes precieus voorwerp 16.95 in contrastkleur. 19.95 WINDBUIL 'Private Property' zegt dat plastic luchtkussen, maar daar kijkt u ge woon doorheen. 4.95 SIERDIEREN O zo poëtische vogels en vissen, handgeborduurd met en zonder kraaltjes. Om op te hangen en neer te zetten en altijd een beetje blij naar te kijken. 2£5,4L95en6J5 De deken van Zweden De Spaanse bisschop kent natuurlijk heel wat dekens, maar deze zweedse zijn onbetwist de mooiste. Heel apart, heel groot (160 x 240) en helemaal van zuiver wol 92.50 Nergens anders ter wereld maken ze zulke perfekt getinte en gedessineerde wollen plaids als in Zweden. Een koninklijk geschenk van hofleveran cier Tidstrand. 130x 170 65.75 SCH0UDER&BENENB0NT Van Mouton patchwork (zwart of bruin) is een way-out vest gemaakt van 69.75 en al even verre beenkapjes van 29.95. Sint is er toch zeker ook voor de hippe meisjes en jongens Vuurvis enzovoort In de holle aardewerk vis zit kaarsvet met pit. Zo zijn er ook nog: hond, kat, kip, varken en kikker. Beestelijker en feestelijker tafel ver lichting is nauwelijks denkbaar. Per stuk 2.50 Afd. Kaarsen Een groooote shopping bag van riet in rood, groen of oranje 17.95 of in naturel 11.50. Is dat geen mandig kado Afd. Cadorama TAS DE BEAUTE Ze is jong en mooi, die crush laktAs met overslag en schouderriem. In zwart, blauw, rood en bruin. Dè tas van Sinterklaas21.95 llllllUlllttllllllllltt/' Reuse Sinterkaars Geef mij nü toch: mét Kerst brand ik nog! M'n levensduur is 350 uur. Ik meet 1 ipeter. en niets, brandt beter, 'k Ben rood, oranje, wit of groen en de prijs is best te doen. 9.95 Afd. Kaarsen 4 grappige minipotjes met evenzoveel fijne jams van de Confitureric ct Confiserie d'Andrésy, samen in een netje. 2.50 Afd. Levensmiddelen 'Booglamplicht geeft waarom daarom zijn zegen' dichtte Hans An dreus en dat slaat ook een beetje op de sierlij ke wandbooglamp in chroom met glanzend wit, zwart, oranje of groen gelakte spot. Ui terst verstelbaar 59.75 Duik in parelbad Parels van badolie - strooi een handjevol in 't water - en opgelost geeft „Mink-Oil" uw huid zijde-achtige zachtheid. 200 parels 19.75, 500 39.50, 500 in gouden mandje. 45.- Bedje gespreid Grootmoeder had toch gelijkkanten spreien zijn prachtig (vooral met een felkleurige de ken eronder). Bekijk onze collectie - met een enorme spreiding in maten, dessins en prij zen - en spreid eens een bedje voor een ander. 39.75-65.75 Afd. Spreien 'T BONTE AVONDJE Een sjaal zonder end van konijnebont kost 79.75 en die mooie mof is 59.75. U kunt 't ook echt bont maken met andere lange sjaals - b.v. nertsstukken: 198.- Italie's topontwerpster Ornelle Noorda creëerde voor Guzzini en voor Sinterklaas een slabak van jewelste en van onbreekbare plexiglas met dito couvert. Rood, blauw en wit; rond, ovaal en langwerpig. Exclusief bij de Bijenkorf, van 3.95 - 16.95. Bijpassende bekers 1.50 - 1.95 Afd. Plastic Poncho Pardoes Zo'n mollig gebreide zuiver wollen poncho kunt u best geven, want zoiets past iedere vrouw pardoes. Maak alleen de juiste keus uit drie mooie kleuren. 34.95 Afd. Nouveaute's Zij is een wonderpoppemeisje dat kan lopen, fietsen en paardrijden. Haar fietsje en paardje heeft ze bij zich. Tippi-Tap is 42 cm groot en ziet er erg leuk uit. Ze kost 75.- maar oh, oh, oh, wat is dat een groot kadoo 1 crodt Nieuw \dlledic INDISCH KGOKbOEK. Woordassociatie Sinterklaas... peperno ten... peper... nootmus kaat... Indië... Indisch eten... Groot Nieuw Vol ledig Indisch Kookboek kookboek... 19.90 Afd. Boeken Prikkelkussens De Andere Speldenkus sens in 3 kleuren vilt met nummer. Als Sint vindt dat dat leuke sur prises zijn, is daar geen„ tussen te krijgen. 2.95 Afd. Fournituren Snoepsoepkop Mooie grote soepkop met schotel is t.g.v. Sin terklaas gevuld met ro mige truflelbonbons en opgesierd met lint en bloemetjescorsage. Alle maal voor 7.95 C) Hofleverancier van Sint Nicolaas.

Leidse Courant | 1969 | | pagina 6