Ik wist wel, dat we zouden winnen; 's middags zei ik 't at V* ALPHENSE COACHP. GOEDRAAD OVER DE ZESKAMP-TRIOMF: Met volste vertrouwen op naar Doetincbem Uit Leidse Herensingelparochie Past. W. A. J. Koenekoop vroeg om andere functie Eerste veldrit voor v. d. Hulst Verzwakt Alphen kansloos geslagen HVL-verdediging beter op dreef Felle uitslaande brand legde bedrijf in de as Schade ruim f200.000 Wassenaar beraadt zich over toegangsprobleem buurtschap Kerkehout St. Nicolaasmars verwacht record aantal deelnemers BIOSCOPEN Leidse agenda Kwestie heeft volle aandacht 25 Jaar kerkorganist Ernest Gervais in Agathakerk gehuldigd MAANDAG 10 NOVEMBER 1969 DE LEIDSE COURANT 55 (Van een onzer verslaggevers) ALPHEN A.D. RIJN De Alphenaren hadden het zaterdagavond niet meer. Dol van vreugde stapten de supporters na afloop van de Zeskamp in de touringscars om naar huis te gaan. Hun team had niet alleen kans gezien om op deze avond als overwinnaar uit de sportieve strijd te komen, maar zelfs liet het scorebord zien dat Alphen met z'n 26 punten nu bovenaan in het klassement staat. Er kan veel gebeuren in de komende maanden. Alphen is nog lang geen kampioen van NCRV's Zeskamp, maar 't geeft de burger toch moed. De Alphenaren gaan met groot vertrouwen de volgende wedstrijd - vermoedelijk op 3 januari in Doetinchem - tegemoet. Gekkenhuis Het begon al direkt zaterdagavond. De supporters van Alphen waren in uit gelaten stemming. Een compleet toeter- orkest zorgde voor de nodige herrie. Spandoeken logen er ook niet om. „Geen gezeur, Alphen stelt niet teleur", stond op een van de doeken te lezen. ,,'t Lfjkt wel een gekkenhuis," zei pro ducer Piet Hooy met een rood Zeskamp petje op het hoofd. Bij de ploeg zelf heerste een gematigd optimisme. Tijdens de generale repetitie van zaterdagmiddag eindigden de Al phenaren als derde. „De strijd is vol ledig open," zei captain A. van Ommen toen tegen ons. „Als wij vanavond maar niet gediskwalifiseerd worden." Dit laatste was namelijk bij twee onder delen van Zeskamp het geval geweest. De gebroeders Dick en Cock Verkade Maar Alphen deed 's avonds zijn best liepen een geweldige marathon. en alles liep op rolletjes. Alleen de „Geen uittreding LEIDEN In Noordwijkerhout hebben de wielrenners van Swift weer naar hartelust kunnen crossen. Vooral bij de amateurs waren er veel deelnemers. Op 'n parcours door duinen en bos kwamen de renners goed weg. Bij de amateurs waren het J. de Jong en C. v. d. Hulst dier er direct tussen uit trokken. Een eindsprint moest beslissen wie 1 en wie 2 zou worden. 1 C. v. d. Hulst, 2 L. de Jong, 3 J. Riethoven, 4 W. v. d. Berg, 5 M. Versluis. Nieuwelingen: 1 G. Zand bergen, 2 A. Meskers, 3 K. Akkerboom, 4 A. Brechman, 5. L. Slingerland. Adspi- ranten: 1 T. van Bemmelen, 2 H. Lam- mers, 3 H. Borst, 4 K. Valtcntijn, 5 H. van Duuren. A-jeugd: 1 M. de Ridder, 2 F. Zoetemelk. B-jeugd: 1 A. Goossen, 2 W. van Duin. 3 P. van Weeren. Vetera nen: 1 W. Wassink, 2 B. Kruit. ALPHEN Opnieuw heeft Alphen een nederlaag te incasseren gekregen. Dit keer voor eigen publiek van het Rot terdamse Leonidas, dat zonder zich al te zeer in te spannen met 14 de baas bleef over de ploeg van Jan Kluivers. Om dit te bereiken behoefden de Rot terdammers slechts te profiteren van de fouten en blunders, die in de Alpheuse defensie werden gemaakt en het moet erkend, dat waren er dit keer niet weinig. Het feit, dat de Alphenaren het dit keer weer met een aantal invallers moesten doen voor Jansen, Boesveld, Vogelaar en nog steeds Klaas de Bruin was aan dit falen natuurlijk niet helemaal vreemd. Reeds na vijf minuten spelen stond de Alphense defensie wat vreemd te schut teren om het leer weg te krijgen, waar van de snelle Bergers handig profiteerde en doelman Proost kon voor de eerste maal naar het net: 01. Daarna her stelde Alphen zich wel wat, maar het elftal hing bij wijze van spreken als droog zand aan elkaar. De gasten wis ten na een half uur spelen de voorsprong te vergroten door W. Jansen waarbij op nieuw een fout werd afgestraft: 02. Even leek het of de Alphenaren zich toch nog zouden herstellen toen namelijk Henk Hagen uit een voorzet van Jan Ederveen het leer keurig in kopte: 12. Ook in de tweede helft kwam Alphen nog even terug, maar een volgende fout in de verdediging was er de oorzaak van dat W. Jansen opnieuw kon scoren en toen het vervolgens zelfs door dezelfde speler 14 werd was de weerstand van Alphen helemaal gebroken. Frits van Geen en Jan Ederveen werden daarna nog verwisseld door Toon van Willigen en Van Gaaien. Het mocht niet meer baten Alphen verloor dit duel met 14. LEIDEN Bij een bromfietsonge luk gisteravond po de Hoge Rijndijk tus sen een 30-jarige Hazerswoudenaar en 19-jarige Zoeterwoudenaar, is laatstge noemde zodanig aan het hoofd gewond, dat hij met een hersenschudding in het Academisch Ziekenhuis moest worden opgenomen. en ook geen trouwplannen" LEIDEN Pastoor VV. A. J. Koenekoop heeft dit weekeinde de parochianen van de Herensingelparochie laten weten, dat hij onlangs aan de bisschop van Rot terdam ontslag heeft gevraagd uit zijn functie te Leiden. De bisschop van Rot terdam, mgr. M. Jansen, heeft besloten het ontslagverzoek in te willigen. Tot en met 31 december zal pastoor Koene koop pastoor blijven van de parochie O.L. Vrouw Hemelvaart en St.-Joseph. In de verklaring, die na alle Eucharistie vieringen werd voorgelezen werd mede gedeeld, dat pastoor Koenekoop verzocht heeft om een andere functie in de ziel zorg. Wellicht omdat door parochianen verkeerde conclusies waren getrokken na de verklaring op zaterdagavond, werd zondag nog als toelichting medegedeeld, dat het slechts een ontslag uit zijn huidige functie betreft. „De pastoor treedt niet uit het ambt en heeft geen trouwplannen," aldus de toelichting. Pastoor Koenekoop, die voor zijn benoe ming te Leiden kapelaan was in Rotter dam, is slechts anderhalf jaar in Leiden werkzaam geweest. Hij is op 't ogenblik vijftig jaar. Over de opvolging is thans nog geen beslissing genomen. Het ziel- zorgerlijk team van de Herensingelpa rochie bestaat, de pastoor meegerekend, uit vier Alphense „denker" was niet zo erg op dreef. Dat deed aan het enthousiasme echter niets af. Niet te stuiten Ondanks het feit dat Valkenburg (L.) zich verzekerd had van de medewerking van Ada Kok, kon deze ploeg niet tegen die van Alphen op. Het team van Alphen had bij de ver schillende onderdelen niet zo'n snelle start, maar eenmaal op gang waren de jongens en meisjes niet meer te stuiten. De serveerproef, waarbij presenteerbladen met halve-liter-blikjes, gevuld met wa ter, naar de overkant van de kuip (50.000 liter water met een temperatuur van ongeveer 10 graden) moesten den gebracht, waarbij menige hindernis o.a. varen in een bootje in de weg stond, leverde Alphen al direkt een aar dige voorsprong op. De meisjes deden het rustig aan en een erg nat pak bleef hun dan ook bespaard. Intussen juichten de Alphense suppor ters en liet het spreekkoor weten dat men present was. DEN HAAG HVL heeft zich hersteld van zijn nederlaag tegen Westlandla. Leden de Leidse handballers de afgelo pen week een klein verlies, nu kwamen ze tegen Hercules tot een grote over winning. Deze kwam vooral tot stand door de beter georganiseerde verdedi ging, die Hercules het schieten voor een groot gedeelte belette. Hercules begon goed en bouwde een 20 voorsprong op. Via 21 en 31 werd het 33, waarna HVL doorstootte cn de gastheren nog maar weinig had den in te brengen. Bij de rust hadden de Leidenaars een 6—9 voorsprong, 't eind signaal van de scheidsrechter kwam bij een 1218 stand. In de laatste minuten deed HVL 't rustig aan: toen stonden zij al met 1017 voor. In de tweede helft viel vooral Jan Schuu ring op. Deze verdediger was erg lastig voor Hercules, op de cirkel, door het onderbreken van aanvallen en daarbij scoorde h|j ook nog tweemaal. Het straf- worpnemen was deze keer ook beter verzorgd: van de vier benutte HVL cr drie, de vierde kwam tegen de paal. De doelpunten bij de Leidenaars kwamen op naam van George Tiessema, Rob Rotteveel, Theo Zwartjes en Kees Lucas. 9 LEIDEN Het noodweer heeft dit weekend in Leiden-noord stevig huisge houden. In de Parkstraat (perceel 32a) sloeg de bliksem in. De schade was min der erg. dan zich aanvankelijk liet aan- Dol van vreugde sprong het Alphense sportteam by het horen van de uitslag in het water. Marathon t „Alphen, Alphen, Alphen".zo brulde het publiek. Ook zy droegen een steentje aan de overwinning by. De marathonloop werd een evenement op zichzelf. Toen de lopers de Audihal in Sassenheim weer binnen kwamen ma twee kilometer te hebben gerend, bleek Alphen een kleine achterstand te hebben. Maar de gebroeders Verkade zouden de gebroeders Verkade niet ge weest zijn, als z|j ten lange leste de lorrie met twee gevulde zakken er op niet als eerste over de finish hadden gereden. Zy deden dat en hoe! Menig zweet druppeltje kostte het. Zy leverden een geweldige prestatie, zoals ook captain Van Ommen na afloop liet weten. Het autotrekken leverde eveneens geen emkel probleem op. Jan Bedee, Jim Kos ter en Jos Vrisekoop bleken uitstekende bromfietscoureurs te zijn. Het baltrappen was minder goed. „W|j hadden een systeem uitgedacht, waarbij twee ballen tegelijk uit het water kon den worden getrapt. En juist dat onder deel viel tegen," aldus de captain, die ondanks deze tegenslag toch de boven- ste tree van het schellinkje mocht be- Eenheid Captain A. van Ommen kreeg door bur gemeester R. M. Gallas van Alphen d» lauwerkrans omgehangen. Een stralen de en trotse burgemeester zei na afloop tegen ons: „De triomf van deze ploeg is te danken aan de eenheid. Z|j hebben geweldig getraind en doen het niet voor individuele prestatie, maar echt in team verband. Ik ben geweldig trots op ze. Zy hebben het ruimschoots verdiend." Aan wie ook veel te danken is: coach P. Goedraad. Hij heeft gelyk gekregen. „Vanmiddag zei ik al dat wij zouden winnen. Ik wist het gewoon. Wij hadden vanavond een enthousiast aantal sup porters en dat heeft er ook toe bijge dragen dat wij alles op alles hebben gezet om te winnen." Regisseur Dick van 't Sant: „De sfeer was hier vanavond bijzonder goed. Veel beter dan de vorige keer in Leeuwarden. Maar dat komt misschien omdat het hier kleiner is, intiemer." Rust Eindelijk keerde de rust in de Audihal weer terug. De vier camera's die d Zeskamp van deze avond op de beeldbuis hadden gebracht, stonden ingepakt. De honderden meters kabel waren opgerold Presentator Dick Passchier had zijn taak er op zitten, evenals commentator Barend Barendse. Spelleider Tom van Maaren ging voldaan en vermoeid huis waarts. De mannen van NOS (technische dienst) hadden het werk er ook op zitten. Het Alphense team keerde ook naar de woonplaats terug. Maar niet om naar huis te gaan. De overwinning moest immers gevierd worden? Van daar dat de bus naar „Centraal" koerste, waar samen met het gemeentebestuur gedronken en geklonken werd. Op de overwinning! Op 3 januari naar Doe tinchem. Wie dan leeft, wie dan zorgt. „Deze 26 punten hebben wij alvast binnen", zo zei ons een Alphenaar. SASSENHEIM Zaterdagochtend heeft een uitslaande brand gewoed In de magazijnen en werkplaatsen van de wo ninginrichting Van der Meer aan de Hoofdstraat te Sassenheim. Men ver moedt, dat de brand is veroorzaakt door het spelen met vuur door een zesjarig zoontje van de eigenaar. De schade wordt geschat op ruim f 200.000. Omstreeks 10 uur brak brand uit in de werkplaats. Het vuur breidde zich snel uit in het brandbare materiaal van werkplaats en magazijn, die geheel uit brandden. De nabijgelegen winkel liep wel enige schade op maar bleef behou den. De plaatselijke brandweer was het vuur om kwart voor elf geheel meester. Het bedrijf is verzekerd. Over de kop bij Warmonderdam SASSENHEIM Gistermiddag circa kwart voor twee, kwam een automobi list uit de richting Warmond, in de bocht van de Oosteinderweg onder aan het viaduct-Warmonderdam, in een slip en sloeg met zijn wagen over de kop. Dq totaal vernielde auto kwam in een naastgelegensloot terecht. De bestuur der, een 26-jarige inwoner uit Leiden, kwam wonder boven wonder met de schrik vr|j. (Van i i correspondent) ALPHEN a/d RIJN Naur het zich laat aanzien zullen aan de 13e St.-Nico- laasmars te Alphen a/d Rijn op zaterdag 15 november a.s. tussen de 1200 en 1500 personen deelnemen. Het vorig jaar tel de men er in totaal ruim 1000, welk aantal nu ongeveer al is bereikt bij de voorinschrijving. Om precies te zijn: 891 wandelaurs toonden al hun belangstel ling en schreven in om een van de vier routes, de 5, 10, 15 of 20 km te lopen. Aanmelding staat nog open tot aan de De volgende wandelsportverenigingen hebben tot dusver met één of meer groepen, met een totaal aantal deelne mers van 891 voor de 13e St.-Nicolaas mars ingeschreven: Mr. dr. W. v. d. Berghstichting, Noordwijk aan Zee: Het Spaarne, Haarlem; Steeds Voorwaarts, Hoofddorp; Pijlsweert, Utrecht; Zalm rakkers, Portugaal; Anibas, Oud-Beijer- land; Wielewaal, Rotterdam; Speeltuin vereniging Kinderhoekje, Rotterdam; Zuidermeervogels, Nieuw-Vennep; De Ma-wa's, Maassluis; Schalkwijk. Haar lem; Delft; Wandelgroep C.J.V., Rijs wijk; R.K. Gidsen. Langeraar en de Al phense groepen: Vreugde-Oord; W. de Zwijgerschool, Kindervreugd; R.K. S.V. „Wilskracht"; „The Quick Steps." De deelnemers aan de v|jf, tien en 15 km starten zaterdag 15 november tus sen 13.00-15.00 uur, voor de 20 km van 13.00-14.00 uur. De 5 km-afstand leidt de deelnemers door het centrum van Alphen; de deelnemers aan de 10 km wandelen langs de grens tussen centrum en noord en via Oudshoorn terug. Die van de 15 km vinden him uiterste punt via Woubrugge naar de Gnephoek en keren langs diverse straten aan de Lage en Hoge Zijde terug. De 20 km-afstand leidt via een aantal lussen in de voor gaande afstand naar Vrouwegeest, Com- pierekade, Oudelandsedyk, Bateweg, "s Molenaarsweg via Oudshoornseweg en wat straten aan Lage en Hoge Zijde terug. Alle deelnemers starten nabij de St.- Josephzaal naast de R.K. St.-Bonifacius- kerk en vinden daar ook de finishplaats. Er is politie-assistentie gevraagd bij de oversteken va nde Orknje-Nassausingel, van de Willem de Zwijgerlaan en van de Prins Bernhardlaan (2 x De St.-Nico- laasmars op de 15e november is de enige wandelmars op die dag in heel Neder land. Politiebureau in gebruik genomen i rrespondent) LEIDSCHENDAM Begin van dit jaar is de rijkspolitie vervangen door een eigen gemeentepolitie, wat met zich meebracht, dat het politiebureau dat sinds jaren gevestigd was in een te klei ne afdeling vein het gemeentehuis naar elders moest worden overgebracht. Voor de vestiging werd toen bestemd het vrij gekomen kantoor van het gemeentelijk lichtbedrijf. De firma Granneman te Stompw|jk heeft de uitbreiding en ver bouwing op verdienstelijke wyze uitge voerd en thans heeft de politie een eigen home gekregen. Zaterdagmldag is het gebouw officieel in gebruik genomen. De korpschef, de heer E. Janssen opende de plechtigheid in tegenwoordigheid van burgemeester J. M. Kolfschoten, vergezeld van de wethouders en de leden van de gemeen teraad en nog vele genodigden. De heer Janssen gaf een overzicht van alle ver anderingen sinds het vertrek van de rijkspolitie o.a. de uitbreiding van het aantal politiemannen tot thans 37 man en het aanschaffen van het uitgebreid materiaal waarvoor spreker het gemeen tebestuur veel dank bracht. Burgemeester Kolfschoten sprak er zijn voldoening over uit, dat van het gebouw is gemaakt wat er maar van te maken was, nl. een alleszins bruikbaar home voor de politie. Overduidelijk is gebleken dat alle gemeentenaren volledig content zijn met de nieuwe eigen politiemacht, die alles in het werk zal stellen om de veiligheid in de gemeente te bevorderen. Daarvoor beschikt de politie over een uitgebreid materiaal. Met de wens dat het de politie in dit gebouw naar wens zal gaan en het verzoek per portofoon aan de buitenwacht om de vlag op het gebouw te ontplooien besloot de burge meester zijn openingsrede. Het hijsen van de vlag was door de eigen televisie in de vergaderzaal zichtbaar. Een poli- tie-ambtenaar bood na een geestige toe spraak aan de korpschef een groot radiotoestel aan, waarvoor de heer Jans sen zeer erkentelijk was. Na deze openingsplechtigheid werden de aanwezigen in de gelegenheid gesteld het gebouw te bezichtigen. De korpschef deelde nog mede dat vandaag voor be langstellenden een tenoonstelling gehou den zal worden van alles wat de politie in het nieuwe gebouw kan verrichten. Toneel Matthias WARMOND De afdeling toneel van Matthias geeft zaterdag in 't Trefpunt onder regie van Bas van St|jn een to neeluitvoering waarbij zal worden opge voerd het b|J het amateurtoneel bekende spel „Een hete zomer" van Hot Sum- mernight. De handeling speelt thuis by de familie Palmer op een hete zomera vond In de tegenwoordige tyd. WASSENAAR Op de jaarvergadering van de Bnnrtvereniging Kerkehout en omgeving werd door voorzitter A. Veldstra medegedeeld, dat er een eerste posi tieve reactie Is ontvangen op de verleden jaar gevoerde actie „Schippers laat ons overvaren", waarin de buurtschap de aandacht van de autoriteiten vroeg voor de moeilijke bereikbaarheid van deze buurtschap. Nu ook voor dames volleybalafdeling WARMOND Het is de Warmondse Volleybal club gelukt ook nu een da mes afdeling In het leven te roepen, want er was al lang gebleken, dat ook by de dames voor deze sport grote be langstelling bestaat Zy zullen nu ook voor de dames vastgestelde competitie deelnemen en zullen voor het eerst in het strydperk treden op maandag 17 november a.s. Op woensdag zal aan de deelnemende dames de nodige theorie worden bygebracht en het bestuur hoopt op een goede opkomst. Camera: "Z". 18 jaar. Nachtvoorstellingen: "8V4" (otto mezzo i. 18 jaar. Dageiyks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Lido: Battle of Brittain, 14 jaar (3e week) Dagelijks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Luxor: Het wonder der liefde (II), 18 J. Dageiyks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Studio: Isadora. 14 jaar. Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur. Rex: Spel der Hartstocht, 18 jaar. Nachtv.: Griezelsex ln Hollywood, 18 J. Dagelijks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur. Zondag: 2.30, 4.45, 7.15 en 9.15 uur. MAANDAG 10 NOVEMBER Schouwburg Seth. Gaalkema voor K O, 20.00 uur. Kantine Clos en Leembr. Ned. Ver. v. Huisvrouwen. Filmmiddag, 14.00 uur. PUZZEL De winnaars van de voliere-puzzel zynt 12,50 Mevrouw P. Kempen, Noord- dyk 3, Hazerswoude. 7,50 J. van Dijk, Ryndyk 334, Ha zerswoude. 5,Mej. J. Koot, Oostkanaalweg 1, Alphen. Van het gemeentebestuur is nameiyk bericht ontvangen, dat deze kwestie de volle aandacht heeft. De gemeente heeft zich eerst zelf beraden over mogelijke oplossingen en het advies gevraagd van prof. Volmuller, verkeersdeskundige van de gemeente. Op een verzoek aan de minister om het overleg over het Ker- kehoutprobleem t« openen, heeft deze positief gereageerd. Op 16 oktober jl. had een eerste bespreking met de Rijks waterstaat plaats, waarbij het probleem van de toegang naar Kerkehout onder de loupe genomen is. Rykswaterstaat heeft toegezegd verkeerstellingen naby Kerkehout te laten uitvoeren. In de cember zal een nieuwe bespreking vol gen. Nadat de begroting voor 1970 was vast gesteld, volgde de bestuursverkiezing. Voorzitter A. Veldstra heeft zich door drukke werkzaamheden genoodzaakt gezien zijn functie neer te leggen. Be sloten werd, dat tweede voorzitter A. Tesink de honneurs 30 lang zal waarne men totdat in begin januari een voor zitter kan worden gekozen. De heren J. Elligens en S. Heidings werden her- Namens het bestuur werd medegedeeld, dat er b|j het bestuur plannen leven om de mogeiykheld te onderzoeken, in de eigen buurtschap tot een buurtcentrum te komen, waarin allerlei activiteiten zouden kunnen plaatsvinden en o.m. ook de nieuwe jeugdsoclëtelt gehuisvest zou kunnen worden. Plannen zullen nader worden uitgewerkt. Albert de Klerk eert collega met briljante Eroica LISSE De heer Ernest Gervais, orga nist van de St. Agathakerk te Llsse Is zondag harteljjk gehuldigd ter gelegen heid van zyn zilveren jubileum als kerk organist. In de avonddienst van 7 uur werd door pastoor Tweehuys een toe spraak tot de jubilerende organist te ge houden, waarin h|j wees op de nauwe plichtsbetrachting welke de heer Gervais in deze 25 jaar aan de dag heeft gelegd. Ter ere van de jubilaris heeft de Haar lemse organist Albert de Klerk in deze dienst het muzikale gedeelte voor zyn rekening genomen en bracht na de Eu charistieviering als feesteiyke bijdrage ten gehore Sonate Eroica. opus 4, van Joseph Jongen, waarvan hy een brillante vertolking gaf. Het was voor de jubilaris en zyn echtgenote en de vele aanwezigen een genot de heer De Klerk op dit by- zonder mooie orgel te mogen beluisteren. Na afloop van de dienst werd de Jubilaris 'n receptie aangeboden in Gasthuis Wel- kom waar eveneens pastoor Tweehuys 't woord voerde en heer Gervais harteiyk feliciteerde met dit jubileum. Mevr. Ger vais kreeg eveneens harteiyke dank woorden te horen voor het feit dat zy haar man, die het gezichtsvermogen moet missen, altyd begeleid heeft op al zyn wegen en bij de uiteofening van zyn taak als kerkorganist. Voorts werd haar medewerking als dirlgente van het Da mes-Kerkkoor zeer gewaardeerd, waar voor zij een bloemenbak aangeboden kreeg. De jubilaris kreeg een geshenk onder couvert. Daarna werd de heer Gervais toegespro ken door de voorzitter van het kerkkoor, die hem dankte voor zyn muzikale leiding en hulp. Hy bood hem die platen aan, geheel naar de smaak van de Jularis. Vervolgens voerde kort het woord de vorige dirigent van het Kerkkoor, de heer Van Huiten, uit Sassenheim, waarna de heer W. Boot zyn collega Gervais huldig de en wees op het feit, dat de heer Ger vais de bezielende figuur is van de Or gelkring Bollenstreek. Hy bood hem na mens alle collega's een geschenk onder couvert aan. De heer Gervais dankte ont roerd voor zoveel biyken van warm ma de leven op deze voor hem byzondere dag ondervonden. 9 LEIDEN De Leidse politie heeft afgelopen weekend een 19-jarige Voor schotenaar gearresteerd, die verdacht wordt van handel in hasjiesj.

Leidse Courant | 1969 | | pagina 3