MIDEX-SHOW ONTVANGT 2000STE BEZOEKER Noordwijkers gul voor nieuwe kleren Excelsior Man (79) en Jongetje (5) braken been Nieuwe aanwinsten bij genootschap Oud Katwijk Uitslagen jongveedag BIOSCOPEN MARKTEN DE LEIDSE COURANT MAANDAG 6 OKTOBER W69 (Van onze correspondent) NOORDWIJK Het Noordwijkse fanfarekorps „Excelsior" heeft gis teren de 2000ste bezoeker geboekt op de vierdaagse Midex-Show, die tot en met vanavond op een terrein aan de Van Mortelstraat in de nieuwe wijk Boerenburg wordt gehouden. Deze show is georgani seerd om de populaire harmoniekapel volgend jaar, bij de viering van het gouden, jubileum, in een nieuw uniform te steken. Het is het eerste evenement dat in Boerenburg wordt gehouden. Voorzitter A. van Schie i'an „Ex celsior" verwelkomt de heer v. d. Vlist (links) uit Noordwijk als de 2000ste bezoeker op de Midex- show. Hij is vergezeld van zijn echtgenote. Voor haar zocht de heer Van der Vlist uit een kast, een doos met kapspiegels uit, een geschenk, dat deze speciale be zoekers ten deel viel. Hondsdolle dierenshow in War mondt WARMOND Niet minder dan 98 die ren gaven zaterdag met hun bazen en ba zinnetjes acte de prés en ce in verenigings gebouw „De Burcht" te Warmond, waar door de herv. jeugdraad in samenwerking met de jeugdnatuurwacht een soort die rendag werd gehouden. I ,,Het was een dolle gekke boel." vertelde ions organisatrice Clara Sikking. „Om negen uur kwamen de eerste kinderen binnen met poezen, en om half tien kwa men de eerste konijnen. Het leek wel de ark van Noaoh. Marmotten, muizen, hamsters, alles was er. Ze kwamen zelfs met viskommetjes en een tamme eend, een paard, een bok, een geit, vogels in kooitjes en honden. Die honden waren {wel een beetje lastig. Eén werd er zo (wild; die hebben we naar buiten moe- ten brengen". Het werd een geslaagde dierenshow in Warmond. NOORDWIJKSE HOCKEYCLUB IN DE MIDDENMOOT NOORDWIJK Van de elf wedstrij den, die de Noordwykse Hockeyclub speelde, werden er in totaal zes gewon nen, één gelijkgespeeld en vier verlo ren. Het eerste herenteam behaalde met veel pjjn en moeite een gelijkspel tegen het Haagse HLC, terwijl de dames kans loos waren tegen het Delftse DSHC. Dank zij de sterke vereniging werd de schade beperkt tot 2-0. Het tweede en derde herenteam behaal den beide een overwinning; resp. 5-2 en 4-3. Meisjes a wonnen hun wedstrijd met 1-0 van Togo. De b-meisjes namen dui delijk afstand van het c-team (4-0). De jongens deden het nog niet zo goed. A en C. verloren resp. van LMHC en Kieviten. Alleen het b-team wist het tot een verdiende overwinning te brengen (3-1 tegen LHMC). TOP verslaat Excelsior in laatste minuten 8ASSENHEIM Het eerste twaalftai van TOP heeft zaterdag bij het Delftse Excelsior geen gemakkelijke middag gehad. Vooral toen ze na S0 minuten spel tegen een achterstand van 4-0 keken. TOP liet de moed niet zakken en kreeg langzamerhand meer vat op het spel, dat door hen in de laatste Huishoudbeursje en bazar in tent Deze Midex-show moet een geslaagde combinatie worden van een minihuis- houdbenrs en een uitgebreide fancy-falr, die „elck wat wils" te bieden heeft. Commercie en amusement reiken elkaar daarbij de hand. De tent, waarin alles is ondergebracht, is van binnen veel groter dan men zou vermoeden. Des avonds valt lijj reeds van ver op door een feeërieke verlichting. Veel Noordwykse zakenlieden zijn op de show vertegenwoordigd met huishoude lijke artikelen, die ook op de Leidato de aandacht trokken. De plaatselijke „warme bakkers" leverden een belang rijke bijdrage met een uitstalling van hun artikelen, waarbij de bereiding ge demonstreerd werd. Speciaal de kunste naar met marsepein als materiaal trekt veel belangstelling. Eigen bemanning Attracties zijn er te kust en te keur, j o.a, schiettentenballengooien, speer- j werpen en hengelen. Al deze kramen zijn bemand door muzikanten van „Ex celsior", die als volleerde standwerkers de portemonnees open kletsten.. Zeer velen brachten reeds een bezoek aan de Midex-show, die vanavond van 19 tot 28 uur nog geopend is. Handbal-adtpiranten van MSV beter met de mond NOORDWIJK Het damesjunioren- team M8V afdeling Handbal behaalde een even fraaie als verrassende over winning op het sterke De Jagers. Na een aanvankelijk opgelopen achterstand werd het 3-2. De adspiranten deden het niet zo goed en werden met een 13-2 ne derlaag naar huis gestuurd. De trainer was nogal boos op zijn leer lingen, aangezien de adspiranten meer met hun mond in de weer waren geweest dan dat zij getracht hadden te handbal len. De meisjes-pupillen speelden tegen het Weetlands Velo en moesten een 5-2 ne derlaag toestaan, hetgeen echter niet zo n grote schande genoemd mag wor den, gezien de kracht van de tegenstand sters. Poltieke samemverkiing Confessionelen in Voorhout stap verder VOORHOUT De confessionele par tijen in Voorhout, KVP, ARPen CHU, zijn weer een stap verder gekomen, wat betreft samenwerking bij de komende gemeenteraadsverkiezingen. Hoe de vorm van samenwerking tot stand zal komen, wordt nog onderzócht. Hiertoe is een commissie ingesteld, die later rapport zal vuitbrengen In een geanimeerde vergadering die de drie plaatselijke partijafdelingen heb ben gehouden elke groepering verte genwoordigd voor vier personen, onder voorzitterschap van KVP-fractievoor- zitter F. C. Meijer sprak men zich unaniem uit voor verder overleg in de richting van een samenwerking. De leden van de drie partijen zullen zich in een vergadering op 25 novem ber eveneens over deze samenwerking uit kunnen spreken. Bil j artvereniging naar Cleijn Duin KATWIJK Het bestuur van de bil jartvereniging >rKatioijk" houdt he denavond om 8 uur haar leden vergadering in café-restaurant „Cleijn Duijn", Alle competitiewedstrijden zul len in het nieuwe seizoen worden ge speeld. Het ligt in de bedoeling weer aan de wedstrijden van de Leidse Bil jart Bond deel te nemen. Voor de leden die daaraan niet wensen deel te nemen zullen onderlinge wedstrij den worden georganiseerd. Medio okto ber beginnen de wedstrijden. LEIDEN Morgenavond van 8 tot 9 uur kunnen de parochianen van de St.-Petrusparochie in het zaaltje naast de kerk kennismaken met de nieuwbe noemde kapelaan, de heer W. F. A. Pee- LEIDEN. Een 79-jarige Leidenaar, die aan de Oude Ryn zat te vissen, deed zaterdagmorgen omstreeks 7.45 uur enkele stappen achteruit, waardoor de bestuurder van een auto, komende uit de richting Havenplein, hem niet meer kon ontwjjken. Met een linker onderbeenbreuk werd hy naar het St. EUzabethziekenliuls vervoerd. Later op de dag, omstreeks 16.45 uur, werd een 5-jarig jongetje uit Leiden tij dens het oversteken van de Ceclliastr. (t.h.v. de Korte Lysbethsteeg) door 'n personenauto gegrepen. Hij liep daarbij een rechter onderbeenbreuk op. Een familielid bracht hem naar het Acade misch Ziekenhuis. Jongen bekneld tussen roltrap LEIDEN De nog zeer jeugdige Jan tje Varkevis3er uit Katwijk geraakte zaterdagmiddag omstreeks half vijf bekneld tussen de roltrap in het gebouw van V D te Leiden. Personeel van de E.H.D. moest er aan te pas komen om het knaapje te bevryden. Met kneuzin gen aan hand en arm werd hy naar het Academisch Ziekenhuis overge bracht. Drieoktober-drive om de koperen pot LEIDEN Voor de vierde achtereen volgende maal werd gisteren in de Stadsgehoorzaal te Leiden de jaarlijkse Drie Oktober Drive gehouden welke zich, evenals voorafgaande jaren i» zeer grote belangstelling mocht verheugen. Uit alle delen van het land waren deel nemers naar Leiden gekomen om ei kaars krachten te meten. Onder de deelnemers bevonden zich o.a. de heren Kaizer, Vissingen en Boek horst die ons land op de kort geleden gehouden Europese kampioenschappen hebben vertegenwoordigd alsmede de winnaars van het vorig jaar, de heren Bisht-Versluls. Om 11 uur gaf wedstrijdleider Sijpe- steijn het sein voor de eerste serie van 24 spellen, waarby na het eindigen hier van het paar Kaizer-Forch de leiding had met op de tweede plaats het echt paar Tyssen uit Zoeterwouae van de Leidse Bridgeclub „De Sleutels". Jam mer genoeg ko dit echtpaar zich in de tweede helft niet op deze plaats hand haven en zakte af naar de 51e plaats. Om 8.30 uur reikte burgemeester Van der Willigen, de zilveren medaille, be schikbaar gesteld door het gemeentebe stuur van Lelden, uit aan het echtpaar Brakel. Dit echtpaar mocht ook de prijs als eerst aankomend mixed paar in ontvangst nemen. De eerste prijs bestond uit de koperen pot met hutspot als wisselprijs, twee zilveren herinneringsmedailles en een geldprijs van tweemaal 175,- voor het winnend paar. Voorts ontving iedere deelnemer een boekje met de 48 gespeel- Bridgers starten winterseizoen LEIDERDORP. Donderdagavond werd in het Dorpshuis een begin ge maakt met het winterseizoen van met de taptoe te Leiden, waardoor schillende leden verhinderd waren, werd er een open drive gehouden waarvoor het bestuur fraaie prijzen beschikbaar had gesteld. De pas in het leven geroe pen technische commissie liet voor de ze gelegenheid elke speler (ster) met 'n andere partner spelen waardoor er rassende uitslagen uit de bus kwamen. A.s. donderdag wordt er gestart mat de parencompetitie waaraan 80 leden deelnemen. Uitslag prijzendrivei 1. Mevr. Jans-dhr. Gerlich 237 punten; 2. mevr. Van Zonneveld-dhr. Van Kla veren 217; 3. mej. Labour-dhr. Hollan der 211; 4. M. van Klns-A. de Vrind 197, 5- mevr. de Jong-dhr. Rekel 190; 6. Helversteyn-Schlppers 188; 7. Bos- Jans 185: 8. Danz sr.-Swart 182; 9. me vrouw Zwarts-dhr. Van Mourik 178; 10. mevr. Weseels-dhr. Van den Rom- men 178. de spellen, van commentaar voorzien door wereldkampioen Bob Slavenburg. Uitslag: 1 Jessurun-De Leeuw 2120, 4294. 2 Edenburg-De Vrij; 3 Mevr. Van Bemmel-Suyk-Nieman; 4 Mevr. v. Cuyk -Toet, 5 Haver-Peekstok, 6 Forch-Kat- ser, 7 Gielkens-v. Ravensteyn, 9 Bisht- Versluis. 8 Blitzblum-Meeeter, 10 Boen- der-v. Es. KATWIJK AAN ZEE In de Vuur baak te Katwijk aan Zee heeft het ge nootschap Oud Katwijk" een tentoon stelling georganiseerdwaar twee schil derijen te zien zijn, die speciaal voor deze expositie werden vervaardigd door de bejaarde kunstenaar Aj. Bottema. Hij geeft zijn visie op het vroegere strand met de schuiten, afgeleid van 'n aantal hem voorgelegde foto's uit de collectie van het genootschap. De werk stukken, die als een belangrijke aan winst mogen worden beschouwd, wer den aan het genootschap geschonken door de heer Bottema, na zijn terugkeer uit het ziekenhuis. Haasnoot gehouden tentoonstelling van zijn werken de fraaie collage „Bommen in de brandingdie goed laaten zien, hoe de Katwijkse kunstenaar zich ont wikkelt. Naast het. tweetal etsen, die hij aan het genootschap schonk, mocht schilderwerk van zijn hand niet in de collectie ontbreken. De heer D. C. O. Boekhoven schonk een badgids van 1890, terwijl naar aanlei ding van de filmopname diverse oude ABONNEMENTENREEKS RESIDENTIE-ORKEST LEIDEN De acht alwn- nementsconcerten, welke door het Residentie-Orkest gedurende het komende sei zoen in de Stadsgehoorzaal te Lelden zullen worden ge geven, zien er als volt uit: 7 oktober (morgen: dirigent: Bohumil Gregor; solist: Itzhak Perlman, viooL Dvorak (Der Wassermann). Martinu (Sinfonietta „La Jolla). Beethoven (Vioolconcert). 28 oktober: dirigent: Sergiu Comisslonai solist: Young Uck Kim, viool. Strawlnsky (Jeu de carte»). Mendelssohn (Vioolconcert). Dvorak (Syfonie nr. 8). 25 november: dirigent: Kurt M&sur; soliste: Silvia Marcovicl, Haydn (Symfonie nr. 85 „La Reine"). Glazoenof (Vioolconcert). Prokofjef (Romeo en Julia). 16 december: dirigent: Willem v. Otterioo; solist: Chriatoph Eschen- bach, piano. Rossini (Ouvert. „Wilhelm Teil"). Mozart (Pianoconcert K. 537). Satie (Gymnopédies 1 en 3). .Debussy (La mor). 27 januari: dirigent: Willem v. Otterioo; solisten: BirgitFlnnila (alt); Eraest Haefliger (tenor). Mozart (Sinfonia concer tante K. 297). Mahler (Das Lied von der Erde). 17 februari: dirigent: Willem v. Otterioo; solist: Yi-Wwei Sze, bas. Strauss (Tot und Verkla- rung). Moessorgsky (Liederen en dansen- van de dood). Beethoven (Symfonie nr. 5). dirigent: Willem r. Otterioo; solist: George Van Otterioo (Serenade voor 12 koperblazers, celesta, slagwerk en plano). Mozart (Planoconcert K. 466). Moessorgsky Schilderijen tentoonstelling 21 april: Afscheidsconcert Theo Olof. dirigent: Willem v. Otterioo; solist: Theo Olof, viool. Mozart (Symfonie K. 504). Van Baaren (Vioolconcert, première). Tsjakowsgy (Vioolconcert). Abonnementen verkrijgbaar by de firma Bender, Hoge- woerd 90, Lelden. Telefoon 01710 - 20097. ZOETERWOUDE. Eerste prijswin naars en kampioenen op de Zoeter- woudse Jongveedag waren: Bij de zwartbonten vielen de kampioen schappen ten deel aan: Kampioen vaars. Marina 17, vader Menno 31, eig. Bonda's Proef boerderij; res. kampioen. Gerarda 57, vader Menno 31, eig. Bonda's Proef- boerderij; kampioen pink. Marina 19, vader Menno 31. eig. Bonda's Proef- boerderij; res. kampioen. Sijtje 86. va der Arnold, eig. Gebr. Rijnsburger; kampioen kalf, Coba 14, vader Blit- saerd Sendy, eig. G. A. Droogh (wissel beker van gemeente; res. kampioen, Janke 26, vader Blitsaerd Sendy, eig. J. van Mullem; melkvaars met beste Ida 13, vader Zonnestein 4, eig. G. A. Droogh. Bij de blaarkoppen was de uitslag: kampioen vaars Corrie 5, vader Carlos, eig. W. G. A. van Veen, res. kampioen, Johanna 5, vader Edward van Fritema, eig. W. van Santen; kampioen pink, Carry 6 van W. G. van Veen, res. kam pioen, Tinie 23, vader Dietman, eig. C. J. van Leeuwen; kampioen kalf. Rel- zema 48, vader Rieks, eig. Q. H. Onder water (wisselbeker van gemeente)j res. kampioen, Loetie 13, vader Gert r. i Fritema, eig. W. G. A. van Veem melk vaars met beste uier, Johanna 5, vader 1 Edward aao FsMiwwv, et» W. w. San- 1 tea, kledingstukken eigendom werden van „Oud Katwijk". De heer S. Reveling, te Zwartsluis, schonk het bestuur een aantal oude kaarten van Katwijk uit zyn collectie. Katwijk-nummer Voorzitter J. P. van Brakel heeft op verzoek van de redactie van het tyd- schrift „Rynland" (voor streekgeschie denis en genealogie) «en speciaal dub belnummer over allerlei onderwerpen uit Katwijk geschiedenis samengesteld. Dit zal eind oktober verschijnen en is los verkrijgbaar. Aanvragen bij secreatris C. J. Taat, Zeeweg 107, tel. 2568. Het werk omvat 70 pagina's met een schat van gegevens. KATWIJK De Ned. hervormde kerk in Katwük aan Zee heeft in de vacature van ds. G. Boer, die naar Zoe- termeer ging, beroepen ds. O. H. van Kooten (50) uit Delft. Hy Is reeds 21 jaar predikant en stond voor Delft in Brandwijk, Genem tilden en Huizen (NHL nuten toch nog met een 7-6 overwinning werd beslist. Rob Meyer bracht door een fraai af standschot de stand op 4-1. Even later kreeg Sijbrand Kamer, een bal op maat die hij doeltreffend afrondde: 4-2. TOP bleef nu doorgaan. Henny en Wil- ma Kuhn brachten TOP naast Excel sior. De Delftenaren kwamen nu terug en straften een slordigheidje in de TOP- verdediging beheerst af: 5-4. De tweede helft begon voor TOP niet hoopgevend, het werd 6-4 in het voor deel van Excelsior. Maar TOP bleef doorgaan en Rob Meyer bracht de stand met tweemaal scoren op 6-6. De laatste 6 6 7 minuten kregen een zeer span nend karakter. Beide ploegen probeer den het winnende doelpunt te maken. Tenslotte was het Henny Kunn die er voor zorgde, door in de laatste minuten met een afstandschot de stand op 7-6 in het voordeel van TOP te brengen. Zeilvereniging in Noordwijk sluit goed seizoen af NOORDWIJK. De Noordwykse Zeil vereniging heeft zaterdag een zeer goed zeilseizoen afgesloten. Aangezien het weer zaterdag en zondag dermate fraai was hebben verscheidene leden hun reeds opgeborgen boot weer naar het strand vervoerd teneinde nog van dit laatste buitenkansje te profiteren. De cyfers uit het logboek vertelden dat er over de periode van 20 mei tot 19 september van de 123 dagen 102 dagen gezeild werd door één of meer boten. Ook het aantal afvaarten was dit Jaar een rekord n.l. 1190, waarvan de boten Flare" en „Pegasus" met resp. 66 en 47 het leeuwendeel voor zich opeisten. Voor de komende winter ligt het weer In de bedoeling een serie kontaktavon- den te houden, waarvan de eerste op vrijdag 24 oktober zal plaatsvinden. Vrijdagavond 17 oktober om 8 uur wordt eerst de algemene ledenvergade ring in „De Rank" gehouden. Op deze vergadering zal een voorstel tot wijzi ging van de statuten plaatsvinden in verband met de verschenen motorboten op het terrein van de Noordv/ijkse zeil vereniging. KATWIJK De Valkenburgse- weg in Katwijk aan den Rijn is, in verband met het leggen van 'n riolering, afgesloten tot aan het kruispunt met de Molentninweg Na dit karwei zal het wegdek nog van een asfaltlaag worden Nog voor deze werkzaamheden gereed, zijn, zal er een nieuwe weg ■worden opengesteld, tussen het vliegveld Valkenburg en de be bouwde kom. Behalve het beter bereikbaar maken van de nieuw bouwwijken zal deze nieuwe weg ook een omleidingsroute worden, ter ontlasting van de oude dorps kern van Katwijk aan den Rijn. LEIDEN De kath. Leidse Harmo niekapel heeft 3 oktober voor het eerst haar nieuwe majorette-korps geshowd. Meisjes daarvoor te krijgen valt nog wel mee, maar de uniformen zijn vry kost baar. Daarom organiseert het dames comité van de Harmoniekapel donder dagavond a.s. een grote kaart-, klaver jas- en sjoelavond in het zaaltje aan de Maria T— -ng f 1.35. 1SITAIR UNIVERSITAIR NIEUWS De heer P. Hijmans, geboren te Hooge- veen en thans wonende te Heeze (Br.) is gepromoveerd tot doctor in de facul teit der letteren op proefschrift getiteld Johan Willem Frederik Werumeus Bu- ning (4 mei 1891-16 nov. 1958)". De pro motor was prof dr. H. A. Gomperts. Mej. J. Smeulders, geboren te Dordrecht en thans wonende te Leiden, is gepro moveerd tot doctor in de faculteit der geneeskunde op proefschrift: „Het gedrag van een in de chorio-allontois membraan geënte ascitestumor (invloed van ontsteking en embryonaal weefsel op de tumorgroeiDe promotor was prof. dr. A. Schaberg. De heer J. van Rossum geboren te Nieu we Tonge en thans wonende te 's-Gra- venhage is gepromoveerd tot doctor in de faculteit der geneeskunde op proef schrift getiteld „Corticonuclear and cor- ticovestibular projections of the cere bellum (an experimental investigation of the anterior lobe, the simple lobule and the caudal vermis in the rabbit)". De promotor was prof. dr. W. J. C. Ver haart. VEERTIGJARIG JUBILEUM VAN J. J. BA VELAAR LEIDEN. Morgen. T oktober, her denkt de heer J. J. Bavelaar het feit. dat hij 40 Jaar geleden in dienst kwam bij drukkerij Van der Linden, Vliet 4a, te Leiden. In intieme kring wordt dit feest gevierd, naar wen» van de jubila ris. Dat besluit eerbiedigende, meende de direktie toch wel in het openbaar kennis te moeten geven van het feit, dat zij de heer Bavelaar bijzonder waar deert voor de door hem betoonde toe wijding. Ook is de heer Bavelaar al 25 jaar vertrouwensman van de Grafische Bond in Leiden. Men hoopt, aldus deel de de direktie ons mede, nog vele jaren van zijn werkkracht te mogen profite- Meer ruimte voor G Hogenes N.V. LEIDEN Aan het Utrechtse Jaag pad, dichtby de Watertoren en vla de KefctlQgaftmat bereikbaar, I* op bet. ten- rein van de voormalige wassery „De Rynstroom" de nieuwbouw gereed geko men van het expeditiebedrijf en bode- oentruni Hogenes N.V. te Lelden. Het bodehuis Hogenes N.V., tot nu toe gevestigd aan de Volmolengracht, zal nu kunnen gaan werken in een expe ditiehal van ruim 400 m2, reparatie- werkplaats met smeerbrug, was- en par keerplaatsen, kantoren en diverse op slagruimten. Een belangrijke verbete ring, noodzakelijk om aan de steeds ho gere eisen van de vele bedrijven en par ticulieren betreffende distribueren en wegvervoer te kunnen voldoen. Burgerlijke stand LEIDERDORP Geboren: Ilonka, d.v. W. W. Hoongedijk en G. Truijers; Geer- truida C. A., d.v. M. A. Borreman en W. A. de Meij. Ondertrouwd: Cornells Meijer (22) (Alphen aan den Rijn) en Neeltje K. van der Zwart (21); Pieter P. Segaar (Brunssum) en Josephine M. Versnel! Petrus G. M. van Kesteren (21) (Sas- senheim) en Meeta Stouten (23). Gertouwd: Jan C. van der Wolf (24) en Yvonne Smits (20); Pieter A. von Splunter (21) en Guurtje Klljn (22); Ni- colaas J. Oosterom (2S) en Maria A. Geerlof (21). Camera: Het bed en het fatsoen (18 J.) Dagelijks; 2.3Q,7.00 en 9.15 uur. 3 okt. en znd.: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 u. Nachtv. vr. en zat.: De Vreemdeling Nachtv. vr. en zat., 23.30 uur; De Vreemdeling (18 j.) Lido: Groene ogen in de nacht (18 j.) Dagelijks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur. 3 okt. en znd.: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 Luxor: Rififi in Rio (14 j.) Dagelqks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. 3 okt. en znd.: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 u. Studio: Schande (18 j.) Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. 3 okt. en znd.: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 u. Trianon: Funny Girl (a.l.) Dagelijks: 2.00 en 8.00 uur. 3 ökt. en zondag: 2.00, 5.00 en 8.00 u. Rex: Tarzans grootste gevecht 14 J.) Dagelijks: 2.30, 7.15 en 9.15 uur. 3 okt. en znd.: 2.30, 4.45, 7.15 en 9.15 w. Nachtv. zat. 23.30 uur: La Patota, de zedelozen (18j.)« ROTTERDAM, 6 okt. - Vee Aanvoer totaal 1839, slachtrunderen 1488, var kens 351, slachtrunderen 500-520, 410- 465, 355-385, 335-345, varkens 272-275, 270-272, 255-265, stieren 450-520, worst koeien 335-350, slachtzeugen 220-227, zware varkens 225-250, slachtrunderen groot, redelijk, lager; varkens: korter, vlug, gedrukt, enkele prima's boven no- LEIDEN. 6 okt. Groente - appelen 17-48, druiven 175-180, peren 15-52, aardappelen 14-20, andijvie 34-50, pronk benen 25-110, snijbonen 70-175, stam- bonen 35-195, kroten 55, rode kool 14-22, groene kool 26-35, spitskool 27, poste lein 28-67, prei 15-46, spinazie 25-66, stoofsla 21-23, spruiten A 73-79, sprui ten b 68-75, komkommers 37-61, cham pignons 2.45-2.90, tomaten A 5.80-6.40, B 6.00-6.10, C 5.40-5.70, CC 3.10. uien 8-35, witlof 163-206, meloenen 50-140, bloemkool A 19-87, knolseldery 24-38, sla A 16-23. B 5-16, bleekselderij 13-28. kroten 14-16, peterselie 12-58, radijs 6-7 selderij 6-18. RIJNSBt RG, 4 okt. Bloemen Diver sen: Anthurium 75-225, Gerbera 10-30, Euphorbia 20-60 Leiles 40-85 alles p. st„ Asters 75-110 p. bos. Helianten 350-550 p. 100, Chrysanten: Indianapolis 140- 156, White Spider 160-180, Golden Chris- tal 120-135. Lilian Hoek 75-85, Grace 70-90, Davine 80-100. Delightfull 60-80, Gompy 75-95, Koens Elite 70-90 alles p. bos, Alex Bedser 20-26, Migoli 18-23, Breitner 24-30, Bornholm 30-37 alles p. stuk, Anjers: Witte Sim 13-24, Rode Sim 17-30, Rose Sim 16-26, Cromly Sim 15-29, Dusty Sim 20-31, Arthur Sim 18- 27, G.J. Sim 17-28, Selecta Sim 20-30, Keefer Sim 18-29, La Reve 21-32, Es- pérance 22-33 alles p. stuk, Freesia:Gol- den Yellow 70-100, White Swan 120-100 p. bos, Rozen: Baccara 35-50, Carol 8- 12, Garnette 8-12, Zorina 13-20 alles per stuk. KATWIJK a.ei. RIJN 4 okt. - Groen- 2.60-4.30, BI 2.00-4.40, Bil 2.00. CH 40- te Waspeen p. kist AI 3.30-3.90, AH 240, bospeen 44, andyvie I 47, II 14, bloemkool 6 per bak I 62-94, II 20-37, 8 p. bak I 38-60, II 17-53, 10 p. bak I 21-25, 12 p. bak I 16-22, groene kool 26. princessenbonen 65-85. sla 7, krul- peterselie 7-13, selderie 6-12. Aanvoer! 68.000 kg waspeen, 5.000 bloemkolen.

Leidse Courant | 1969 | | pagina 4