OMSTREDEN PENALTY ONTNEEMT ARC EVEN VOOR TIJD EERSTE GELUKSPEL Docos verrast tegen Xerxes MONSTERZEGE VAN SCYLLA OP RESERVES VAN HUNTER SCHUTTERS BIJ LUGDUNUM EN LFC HADDEN VRIJE DAG Alphenaren hadden tegen Kozakken Boys zelfs lange tijd nog een voorsprong Geteisterd De Treffers verliest met tien-nul T0V heeft opgaande lijn te pakken Geen oranje voor arbiter UITSLAGEN EN STANDEN SPORTBIJLAGE MAANDAG 6 OKTOBER 1969 2A: ARCKozakken Boy» 1-2 (1-0) ARC ls heel dicht bij zijn eerste overwin ning geweest. Immers bij de rust had den de Alphenaren, die opnieuw een in valler moest opstellen (Hennie van Duin was de remplacant voor de geblesseerde Krijgsman) een 10 voorsprong, die eerst diep in de tweede helft door de bezoekers werd weggewerkt. Hans Ver horst had namelijk na ongeveer een half uur spelen na wat geschuifel voor het Kozakken-doel de bal ingekopt. ARC paste een konsekwente mandekking toe en het middenveld waar vooral Jan Borgers zich als schakelspeler verdien stelijk maakte, was goed bezet. Onat- tendheid in de achterhoede werd de thuisclub in de 20e minuut noodlottig. Terwijl de defensie zich nog niet had opgesteld en met de gedachten nog bij de blessure van Van Heusden was, zeilde de bal uit een vrije trap naar het hoofd van Visser, die terugkopte naar goal- getter Klaas v. d. Heuvel en het was 11. Zelfs dat ene puntje was de Al phenaren niet gegund. Drie minuten voor tijd zag de scheidsrechter tot veler verbijstering in een onschuldige situatie een zware overtreding. Van Oosterom zou hands gemaakt hebben en v. d. Heu vel dompelde ARC door het benutten van de penalty alsnog in rouw. SSC'55SIZO 7-1 (4-0) Vijf invallers is voor SIZO een wat al te grote ingreep geweest op het spelers arsenaal. Lex v. d. Jagt, Bouke Bakker, Joop Weyers, Gerard Duwel en Tom Snaterse ontbraken op het appèl. Daar kwam nog bij dat de Hillegommers het slot van de wedstrijd, met tien speelden. Leo Ham, die een bar slechte wedstrijd speelde, werd halverwege de wedstrijd vervangen door Bakker. Toen echter Ras en Lamfers geblesseerd het veld moesten verlaten had SIZO de li miet bereikt. Al met al heeft SIZO dus geen al te gelukkige wedstrijd gespeeld. En dat terwijl het aanvankelijk best ging. Zo schoot Bob de Jong nog maal hard tegen de keeper op. Al gauw nam SSC echter het initiatief deed dat wel zo overtuigend dat het overwicht met een regen van goals werd uitgedrukt. De op alle linies beten thuisclub scoorde voor de rust viermaal en kreeg in de tweede helft, nadat Ras in eigen doel had geschoten en Bob de Jong door een voorzet van Leo Over- beek in een doelpunt om te buigen, de eer had gered door dc nummerieke meerderheid in de slotfase zoveel vrij heid dat keeper Van Haaften nog drie maal de trieste gapg moest maken. Quick BoysSprang 2-0 (0-0) Quick Boys zou het heel moeilijk heb ben gekregen als Sprang in haar val enkele schutters zou hebben g De bezoekers, die een uitstekende af- weerlijn hadden en hun aanvallen vak kundig opzetten, faalden echter in de afwerking. Zodoende was er voor de Katwijkers geen vuiltje aan de lucht, al konden zij in de eerste helft hun com fortabele positie op de ranglijst geens zins waarmaken. Tempo ontbrak ten enenmale en er werd bijzonder tam ge speeld. Na rust veranderde dat. Er ont spon zich een levendig duel, waarin Bram Barnhoorn na tien minuten leek te gaan scoren. Een meter van het doel staande kopte hij een voorzet langs de keeper, doch een back kon nog juist op de doellijn redden. Het zag er even donker uit voor Quick Boys toen Wim van der Plas na 25 minuten na een botsing met De Wit „dizzy" van het veld verdween. Even tevoren was Johan van Duin, kennelijk om taktlsche rede nen door trainer Westhoven naar de reservebank gedirigeerd. Toch zou Quick Boys de zege niet ontgaan. Leen de Best, die door de mutaties een aanval lender taak had gekregen, ondernam na een half uur spelen een solo, die in het strafschopgebied onderbroken werd. Andries van Leeuwen tikte de bal uit de indirecte vrije trap naar Cor van Duyvenbode en het was 10. Een mi nuut vor tijd sprintte Cor Pronk op een lange pass; hij was juist iets eerder bij de bal dan de keeper en via de Sprang goalie schoot hij Quick Boys naar 2—0. Rynsb. BoysNDSM 2-1 (1-1) De harde trap en de ferme inzet heeft NDSM niet gebaat. Het wat technischer Rijnsburger Boys. dat doelman Maas kant al na vijf minuten zag vertrekken (de ex-RCLers kreeg weer last van zijn voet waar hij vorige week een trap tegen had gekregen) had een afdoend ant woord op het open spel van de Amster dammers. Jac. den Heyer bracht de thuisclub na een half uur spelen dan ook op 10 nadat Van Duyvenbode de bal keurig had opgebracht. Zeven minuten later stonden beide partijen al weer naast elkaar toen de bal voor het doel leek langs te rollen. Reserve-doelman C. Heemskerk dacht de bal te kunnen pak ken, doch het leer schoot via de paal het doel in. Rijnsburgse Boys herkreeg haar voorsprong na de rust, als belo ning voor een zwaar offensief, dat na 28 minuten in de winnende treffer werd uitgedrukt. Jac den Heyer trok de bal voor en André van Duyvenbode zag zijn schot van richting veranderd wor den door een back. 2B: HBSSNoordwijk 0-1 (0-1) „Nog enkele van zulke wedstrijden en we zijn snel door onze voorraad heen." Zo moet Noordwijk gedacht hebben na afloop van het door haar gewonnen duel tegen HBSS. Hoewel de roodwitten ook nu weer beide punten wisten te verove ren (zij het na bijzonder magere winst) raakten zij twee spelers kwijt. Rudi Bröring viel na een botsing met de HBSS-doelman weg en invaller G. Duin dam viel na 20 minuten in de tweede helft gebleseerd uit. De ontmoeting te gen HBSS was der traditiegetrouw dan ook weer bijzonder fel en hard. Even als vorige week zou Albert Spaander man er voor zorgen dat Noordwijk toch niet al te gehavend dit duel zou afslui ten. Nadat even toveren een der HBSS- spelers de bal tegen de eigen doelpaal had gedrukt, ving Albert in de 33ste doel staande HBSS-doelman op en met 'n lob verschalkte hij hem listig. Noord wijk heeft zich in de tweede helft voor namelijk tot verdedigen beperkt. Al te moeilijk heeft doelman Jaap van Niet het echter niet gehad. De Zwerver-Ter Lcede 2-0 (0-0) In 3tevige, maar sportieve wedstrijd moest Ter Leede in Kinderdijk toezien hoe de thuisclub pas 5 min. voor het ein de de totale winst greep. In de eerste helft kwam Ter Leede vele keren tot i aanvallen maar helaas wa voorhoede weer niet bij machte oi kunnen doelpunten. Trouwens, de dediging van Ter Leede had in de eerste helft ook geen zware taak. De linksbui ten van de Zwervers, G. Slagboom, die ook in het nationale zaterdagmiddagelf tal uitkwam, wend goed geschaduwd dat deze geen scoringskansen kreeg. In de tweede helft kregen de gastheren enig overwicht. Tot vijf minuten voor einde wisten de Ter Leede-verdedigers prima stand, te houden. De voorwoartsen van Ter Leede 'waren zelfs tot goedé scroringskansen gekomen. Eenmaal was Overdevest bijna helemaal door de Zwer ververdediging. Hij werd echter onder uit gehaald, maar arbiter Brand zag er geen strafschop in. Spoedig hierna liet Llgtenberg een steek vallen en zodoende kon Slagboom gemakkelijk Schellinger- 3B: RCL—Unicum 0-1 (0-0) De grote overwinning, die RCL voor ogen moet hebben gestaan tegen het op papier zwakke Unicum is er niet uit gekomen. Integendeel de Leiderdorpers, die twee nieuwe aanwinsten konden op stellen (Ferry en Peter Haver, die al als junior voor de roodwitten hadden gespeeld, maar gedurende drie jaar voor het Valkenswaardse Brabantia wa ren uitgekomen verschenen als veelbe lovende spelers ln de aanval) werden tien minuten voor het einde verrassend op 01 neergezet toen de Rotterdamse uitblinker Louis de Hartog een voorzet achter de ook nu weer voortreffelijk opererende doelman Rennie van Egmond 4B: DSO—Katwijk 3-1 (2-0) De nieuwe, verjongde equipe van Kat wijk, die beloften inhoudt voor de toe komst is er niet in geslaagd DSO van zich af te houden. De Katwijkers die de geschorste centraal verdediger Henk v. Duyvenvoorde nog een wedstrijd moes ten missen, speelden zeker niet slecht, maar waren eenvoudig nog niet opge wassen tegen DSO. Eerst bij een 3—0 stand slaagden de badplaatsbewoners er in via Cor Remmelswaal de eer te red- Randstad Sp.Maasdam 1-3 (1-3) Het zag er in de openingsfase geenszins naar uit dat Randstad Sport een ta melijk grote nederlaag zou lijden. De Voorschotenaren namen na 20 minuten zelfs nog de leiding toen Daan Kooy' de bal uit een voorzet van L. Schmidt hard inschoot. Een misverstand ii 30e minuut tussen doelman Vleeshouwer en Mugge leidde de nederlaag in. Maas dam, dat in de 35e en 40e minuut 12 en 13 wipte stond na de rust de thuisclub geen kansen meer toe. 4C: VVoubruggeSVOVV 2-2 (1-1) Een helft tam voetbal en een half a trekkelijk spel, dat was het beeld deze gelijkopgaande ontmoeting, wa< Woubrugge na 30 minuten de leiding nam. Een flitsende doorbraak waa gehele Woubrugse aanval bij betrokken was, leverde de openingstreffer va v. d. Hoek op. Drie minuten later stond doelman G. Wit verkeerd opgesteld een slap schot van Riny van Wetering passeerde hem. In de spectaculaire 2e helft was het in eerste instantie weer v. d. Hoek die Woubrugge de leiding gaf, doch e voor tijd stompte G. Wit bij een cor de bal in eigen doel. Be FairKoudekerk 2-0 (2-0) Een gehandicapt Koudekerk dat de steun moest missen van A. v. d. Weyden H. Paling is al snel op verlies gezet. In 2e klasse a: SSC '55-Sizo 7-1, Rijnsburg- Boys-NDSM 2-1, Huizen-'s-Gravenz. SV 4-1, Spijkenise-Doto 0-2, ARC-Kozak- ken Boys 1-2, Quick Boys-Sprang 2-0. Quick Boys Kozakken Boys Rijnsb. Boys Spijkenisse 's-Gravenz. SV 0 12 18—4 1 9 16—4 1 8 15—7 1 8 8—5 2 7 6—7 2 6 8—5 3 6 13—10 2 6 11—11 3 5 5—8 3 4 4—6 5 1 4—19 6 0 2—24 2e klasse B: Arnemuiden-Barendrecht 2-2, Zwart Wit '28-Zwaluwen 0-2, Ex celsior M-RWH 1-3, HBSS-Noordwijk 0-1, De Zwerver-Ter Leede 2-0, CSVD-de Meeuwen 2-0. '55 NDSM 6 0 1 6 0 0 Noordwijk Zwaluwen CSVD Ter Leede De Zwerver RWH Zwart Wit '28 Excelsior M Arnemuiden Baremdrecht De Meeuwen HBSS 5 1 0 11 9—2 3 2 18 8—5 2 3 17 11—8 3 12 7 6—5 2 3 17 8—7 3 0 3 6 11—7 2 2 2 6 4—6 2 13 5 7—6 12 3 4 6—8 0 4 2 4 7—14 0 4 2 4 4r—8 1 1 4 3 5—10 (Van onze tafeltennismedewerker) LEIDEN Scylla heeft opnieuw een succesvol tafeltennisweekeinde beleefd. Tenminste voor wat betreft de ereklasseteams. Scylla I won voor de eerste maal dit seizoen met dubbele cjjfers (van Hunter 25/2), terwijl de reserves, door de j u-winning van 64 op het Utrechtse SVE, zich naast de groten Hunter 25 j NedLloyd aan de kop van de ereklasse B nestelden. Van de overgangsklasse- teams van Scylla minder goed nieuws. Scylla 3 een „zekere" kandidaat voor promotie naar de hoofdklasse verspeelde een punt tegen NedLloyd 3. Hierdoor raakten Karei van Schie, Theo Bakker en Rein Crispyn hun leidende positie echter niet kwjjt, want ook de overige ontmoetingen in hun overgangsklasse P eindigden in remise. Scylla 4 speelde voor de tweede keer geüjk, nu tegen het sterke SVE 2 en Scylla 5 verloor ook op de tweede speeldag (37 tegen De Salamanders). Docos zorgde voor een plezierige verrassing door het even sterk geachte Xerxes uit Rotterdam met maar liefst 82 te overklassen, terwyl het ook in Noordwyk feest is, want daar behaalde TOV een uitstekende overwinning op Ons Vermaak. Het met twee eersteklassers „versterkte" De Treffers ging tegen Eendracht, het sterkste Rotterdamse tafeltennistrio, met 100 kansloos ten onder. Het tweede team van de Roelofarendsveners ls daarentegen hard van plan beslag te gaan leggen op de eerste plaats in de overgangsklasse Q, want door de overwinning van 64 op het Amsterdamse US behaald in het splinter nieuwe tafeltenniscentrum aan de Middenweg hebben zjj nu al een voorsprong twee punten op de concurrentie. Minder sterk speelde De Treffers 3, dat de beide punten meegaf met TSF 3 naar Schiedam. ATTC/Boot stelde opnieuw teleur. Nadat men vorige week van Wilskracht 2 had verloren, heette nu Gossima uit Voorburg de overwinnaar: 37. de 5e en 12,e minuut scoorde Be Fair dat in de 12e minuut wel erg fortuinlijk was toen doelman T. Vergunst 'de bal, na deze klemvast te. hebben gehad na een schot, toch nog te laten glippen. Be Fair miste na 20 minuten nog een penalty, terwijl vijf minuten voor tijd Sjaak de Wit de bal op de lat kanjerde. OegstgeestSchoonhoven 7-0 (3-0) Zo teleurstellend als de resultaten in de uitwedstrijden zijn, zo spectaculair zijn ze in de thuisduels van Oegstgeest. Ook Schoonhoven heeft ervaren wat het be tekent als Oegstgeest op eigen terrein speelt. De nieuwe trainer van de thuis club Jordens, had in ieder geval geen betere start kunnen hebben. Adri Pluim graaf verrichtte voor de rust al zijn hattrick en voor de zekerheid voegde hij er in de tweede helft nog een goal aan toe. De overige doelpunten kwamen voor rekening van Leen Aandewiel, Jaap van Duivenbode en Gerard Kraay. Haz. Boys—UVS 0-1 (0-0) UVS is tegen Hazerswoudse Boys bij zonder royaal met de kansen omge sprongen. Alleen Jaap Hereur slaagde er in de 25e minuut van de tweede helft in na een solo de bal langs doelman Cees van Tol te tikken. Hereur verscheen nog een keer vrij voor de Hazerswoudse doelman, doch Van Tol dook de bal ditmaal uit de hoek. Ook rechtsbuiten Boekweit liet enkele fraaie kansen on- NAALDWIJK Een voortdurend in de meerderheid zijnd LFC is er niet in geslaagd om de achterhoede van Naald wijk enigszins onder druk te zetten. De schutter in de voorhoede van de Lei- denaren wordt nog steeds gemist. De persoon van Hans Dreef is dan ook wel een figuur, die veel voor LFC betekent. Hij was het tenminste die de aanvallen zonodig af kon ronden. Nu bleef de hatelijke nul op het scorebord staan. De aanvallen van Naaldwijk kenmerkten zich ook niet door inzicht, maar ze waren - toch doelbewuster. We moeten echter wel toegeven dat geen enkel doelpunt uit een normale situatie is ontstaan. De eerste kwam voort uit een corner. De Naaldwijk-middenvoor kopte de bal in het wilde weg in de richting van het LFC-doel en het was raak. De tweede treffer kwam uit een vrijwel identieke situatie voort. Dit keer was het uit een vrije trap. Uit een onover zichtelijke situtie was het ineens raak. Tenminste dat wees de bal uit. Deze lag bij het uit elkaar halen van de kluwen spelers in het net van LFC en men keek hierdoor tegen 'n 20 ach terstand aan. LFC trachtte nu driftig een tegentref fer te produceren, maar zoals reeds ge zegd de schutter in de voorhoede ont brak op het appèl. Het zou nog erger worden. Bij een uitval van Naaldwijk. Een der voorwaartsen knikte de bal daaruit eenvoudig in het doel: 30.^ minuut e i uittrap a i de a Ongeveer een kleine tien minuten waren er gespeeld, toen de trainer van Lugdunum, Joop de Kubber, met een oranje trui kwam aanlo pen voor de scheidsrechter, die moeilijk te onderscheiden was van de andere spelers. De scheidsrech ter weigerde echter gehoor te ge ven aan het verzoek van De Kub ber en liet gewoon door spelen. Na de rust nam Lugdunum een beetje wraak om op het veld te verschijnen in het oranje. De spelers waren nu weer goed van de arbiter te onderscheiden en de Hagenaars beheofden de mandekking van de scheidsrechter niet langer door te voeren. LEIDEN Een rustig gespeelde wed strijd heeft Lugdunum een puntje op geleverd. De Haagse formatie r zijn sterk en aanvallend zeker niet de i dere van Lugdunum, we mogen zelfs wel zeggen de meerdere. De kansen, die geschapen werden door Jan Pijn- acker en Hans v. d. Starp c.s. werden vakkundig om zeep geholpen, de schut ter had kennelijk verstek laten gaan. Ook de formatie van de Hagenaars bleVen niet verschoond van fouten. Op gelegde kansen werden hier behandeld al waren het porseleinen kopjes en schotels. De ballen, die geschoten wer den waren van die kwaliteit, dat de beide goalies er geen of weinig moeite mee hadden. De mooiste kans kreeg H. v. d. Starp ln de 35e minuut van de tweede helft. De bal werd voorgetrokken,' de doelman miste en Hans van der Starp kreeg een vrij doel voor zich, maar voor hij de bal kon beroeren, werd deze al door één van de achterwaartsen van de HBS- ploeg een decimeter over de lat gede poneerd. Daarmee was de laatste kans om te scoren verkeken. De wedstrijd eindigde zoals deze begon met de 00 stand op het bord. HILLEGOM VERLOOR BEVERWIJK Het Stralende najaars- >r heeft de 22 spelers var» Kdiegom DEM plus scheidsrechter Van Wijn gaarden niet kunnen inspireren tot eer redelijke partij voetbal. Voor de Bever- wijkers liep alles in zoverre nog gunstig af, dat zij er uiteindelijk een 2-0 winning van over hielden, maar ook in Dem-kringen zal men, niet onder de in druk zijn gekomen van de prestaties var hun discipelen. Dat Hillegom in de tweede helft feller van zich afbeet, prijzenswaardig, maar de kansen die zich toen voordeden, bleven door ony maoht onbenut. Hunter25/2-Scylla Voor het eerst dit seizoen en waar- schynlyk niet voor het laatste heeft landskampioen Scylla een monsterzege 10-0 behaald. Hunter 25/2 was het j slachtoffer van de scoringsdrift Bert v. d. Helm, Ed v. d. Berg en Gerard Bakker. De reserves van Hun- ter 25 hebben geen moment kunnen im poneren. Slechts één keer slaagden zij erin een game te winnen. Maar op dat moment was de stand dan ook al 0-9 De beide verdedigers. Ton Klooster en Ed v. d. Berg, hielden elkaar twee games goed in evenwicht, maar het was toch steeds de Scylla-speler die net aan als eerste de meet bereikte (21-23 19-21). De overwinning op zich is vanzelfspre kend geen verrassing, maar de manier waaróp deze tot stand kwam, getuigt tot wel van een goede vorm bij de Scylla- spelers. Scylla 2-SVE Toen Anton-Will van Zoelen in de tien party van de ontmoeting Scylla 2- SVE in de tweede game het 21e punt scoorde, stootte „matchwinner" Ed Fal- laux (lijj won drie keer) een soort india- nenkreet uit, ten teken van dolle vreug de in het Scylla-kamp. Het Is ook wel bijzonder wat de Leidse debutanten in de ereklasse tafeltennis tot nu toe pres teerden. Vorige week wonnen zij na 'n achterstand van 3-0 van Belcrum en za terdagavond werd een overwinning be vochten .op SVE, dat Jaap van Hummel het Deventer Swift heeft gekocht. Hein Crispyn, speler van Scylla 3, durf de zelfs al overmoedig te stellen: „Ik wed dat Anton-Will, Ed en Peter ook uit de wedstryd tegen NedLloyd 'n puntje wegslepen Docos-Xerxes Docos heeft zaterdag een hele knappe prestatie geleverd door tegen het Rot terdamse Xerxes met niet minder dan 8-2 de volle winst binnen te halen. Het grote pluspunt van deze wedstryd was dat naast Jacques v. Veen en Ton l'Ami ook de derde man, Bert v. Paridon, goed op dreef was en tweemaal tot winst kwam. Noordwijkerhouter v. Paridon had in de openingspartij geen enkel medelijden met ;eer jeugdige talent Hans v. Lingen, dat vooral snelheid tekort kwam (21-18 21-14). Ook Jacques v. Veen en Ton l'Ami boekten twee-gamesoverwinnin gen. Piet de la Fontaine en Eddy See- laar hadden in langdurige partijen geen schijn van kans om tot een zege te ko- (21-11 21-16 en 21-16, 21-13). In het dubbelspel speelden v. Veen en l'Ami uitstekend tegen De la Fontaine Lingen. Het was een spannende affaire. De Leidenaren eisten de eerste game voor zich op met 25-23, nadat ze een achterstand van 13-17 hadden teniet gedaan. In de tweede ging het andersom: een voorsprong van 10-6 werd door de Maasstedelingen omgezet in 16-21. Bij 14-6 in de beslissende derde game leken Van Veen en l'Ami op rozen te zitten, maar toch was deze grote voorsprong niet voldoende voor een ruime overwin ning, want de Rotterdammers hadden op de stand 20-20 weer gelijke kansen. On der ademloze spanning scoorde de Do- cos-combinatie de benodigde twee pun ten. De stand was hierdoor gekomen op 4-0. Jacques v. Veen vond dit nog niet voldoende. Hij liet v. Lingen, pas 14 jaar oud, niet verder komen dan 21-11 21-14. Eerst nu kon Xerxes de eerste tegen- punten scoren: Bert v. Paridon machteloos tegen de scherpe kapballen van Eddy Seelaar (11-21 16-21) en Piet de la Fontaine wist tegen Ton l'Ami overeind te blijven (18-21 17-21). Het was echter uitstel van executie, omdat Van Veen in een zeer langdurige partij sterker bleek dan Seelaar. Na 21-16 winst in de eerste game liep na een kwartier in de tweede de wekker af, waarna dus de tijdregel ln werking trad. De Docos-speler bleek aanvallend sterker: 21-17 en de twee winstpunten voor Docos waren een feit. In hun poging de nederlaag tot drage lijke proporties te beperken slaagde Xer xes niet. Ton l'Ami won in drieën var Van Lingen, terwijl Bert v. Paridon vooi een prachtige prestatie zorgde door 8-2 te scoren. Piet de la Fontaine was hij nationaal juniorenkampioen miste na een fanatieke partij tafeltennis op de valreep de zege: 9-21 22-20 21-16. TOV-Ons Vermaak Hoewel TOV vorige week verloor van TSF, bevatte die wedstrijd toch zoveel positieve elementen, dat met optimisme aan de ontmoeting tegen Ons Vermaalt begonnen kon worden. Dit optimisme bleek gerechtvaardigd, want de Noord- wjjkers wonnen (6-4) en hebben hier door hun kans behouden om in eei promottegroepen hoofdklasse te fcomeiv Peter Turk was de grote, man bij TOV. H|j won drie keer en samen met Ted 1. Ploeg ook het dubbelspel. Turk startte met een zege tegen Henk v. d. Wollenberg (21-9 21-13), waarna Rudi Alkemade met 19-21 in de derde game de winst aan C. Pince v. d. Aa moest laten. Ook v. d. Ploeg verloor. J. Pince d. Aa vorige week tegen Maasvo gels ongesalgen zegevierde met de cijfers 24-22, 11-21, 9-21. Door gemakkelijke winst in het dubbel spel kwam TOV weer naast Ons Ver maak, maar Rudi Alkemade was op nieuw de grote pechvogel, want hij ver loor voor de tweede keer met twee pun ten verschil in de derde game. 2-3 achter dus. Niet lang echter, want Turk smash- te zijn club met 11 en 10 nota bene tegen J. Pince v. d. Aa naar 3-3. Van der Ploeg bezorgde TOV een voorsprong, het was voor de derde keer Alke made die verloor (21-8 10-21 19-21). De laatste partijen deden de balans door slaan in het voordeel van TOV. Van der Ploeg had weingi moeite met Van den Wollenberg (12 en 13) en Turk voltooi de zijn hattrick en klopte C. Pince v. d. a 16-16 met 21-17 in de derde game. Eeridracht-De Treffers De Treffers is de competitie begonnen met een nederlaag van 10-0. Op 't eer ste gezicht lykt het een ontstellende af gang, maar wanneer men weet dat Jac ques v. Ruiten (vakantie in Spanje) en Kees Vesseur (militair) niet beschik baar waren en voor hen de eersteklas- Theo v. d. Meer en Fon v. Rijn in vielen, dit nog gevoegd bij het feit dat Eendracht bestaat uit de drie sterkste spelers in de Btad Rotterdam, en de 10-0 is verklaard. Teleurstellend was echter wel dat Bert Akerboom zijn opstelling als eerste- teamspeler geen moment kon waarma ken. Tegen Ron v. d. Aa leek het hele maal nergens op (21-4 21-7!), terwijl hij ook tegen Geerling en Knikkenberg niet voldoende vechtlust toonde. De gedetailleerde uitslag: Geerling-v. d. Meer 21-11 21-9; Knikkenberg-v. Rijn 21-8 21-3; v. d. Aa-Akerboom 21-4 21-7; Geerling/v. d. Aa-v. Rijn/Akerboom 21-11 21-11Knikkenberg-v. d. Meer 21-11 21- Geerling-Akerboom 23-21 21-6; v. d. Aa-Akerboom 21-15 21-13; Knikkenberg- Akerboom 21-14 21-11; v. d. Aa-v. d. Meer 21-6 23-21; Geerling-v. Rijn 21-8 21-6. Ereklasse A: Maasbree-Steeds Hoger/ TSB 3-7, Irene-AMVJ 5-5, Hunter 25/2- Scylla 0-10. Ereklasse B: Scylla 2-SVE 6-4, Ned- Scylla 2-4 Irene 2-1 St. Hoger/TSB 2-4 Maasbree 2-0 AMVJ 2-3 Hunter 25/2 2-0 Lloyd-Wibats 10-0, Hunter 25-Belcrum 7-3. NedLloyd 2-4 Belcrum 2-0 Hunter 25 2-4 SVE 2-0 Scylla 2 2-4 Wibats 2-0 Hoofdklasse B; Wilskracht-NedLloyd 2 1-9, Eendracht-De Treffers 10-0, Quick- Luto 8-2. Eendracht 2-4 Wilskracht 2-2 Quick 1-2 De Treffers 1-0 NedLloyd 2 2-2 Luto 2-0 Hoofdklasse C: TOV-Ons Vermaak 6-4, Maasvogels-Never Despair 8-2, Wibats 3-TSF 1-9. TSF 2-4 Never Despair 2-2 Maasvogels 2-3 Ons Vermaak 2-1 TOV 2-2 Wibats 3 Hunter 25/3 2-4 Xerxes Docos 2-3 AMVJ 2 JCV 2-2 STV/Climax Eerste klasse B: Olympia-Papendrecht 0-1; Unitas-Neptunus 1-3; Roodenburg- Fluks 0-2; de Musschen-RVC 2-1; CW- UVS 1-0; Overmaas-Gouda 4-0. 4 3 0 1 6 3-1 4 3 0 1 6 10-4 4 2 2 0 6 6-3 4 2 2 0 6 6-3 4 2 1 1 5 7-7 4 12 14 7-5 4 12 14 6-6 4 2 0 2 4 5-7 4 0 2 2 2 2-4 4 0 2 2 2 2-5 4 0 2 2 2 2-7 4 0 13 12-6 UVS Overmaas Fluks Papendrecht Musschen RVC Neptunus CW Olympia Roodenburg Gouda Unitas Tweede klasse a: VUC-Blauw Zwart 4-2; OBS-Leonidas 1-4; Lugdunum-HBS 0-0; Naalidwijk-LFC 3-0; Alblasserdam- Laakkiwartier 1-1; DHC-Alphen 2-1. SVE 2 TSF 3 Scylla 4 Overgangsklas 2-3 De Treffers 3 2-3 Les Amis 2-2 Excelsior K: ATTC/Boot-Gossi- 3-7, Elan-Aviolanda 4-6, Impuls 2- Wilskracht 2 2-8. Aviolanda' 2-4 ATTC/Boot 2-C Gossima 2-4 Elan 2-C Wilskracht 2 2-4 Impuls 2 2-C Overgangsklasse N: Victory '55/2-Twen- ty One TJp 2 9-1, Quick 3-Hunter 25/4 1-9, De Salamanders-Scylla 5 7-3. Victory'55/2 2-4 Quick 3 2- Salamanders 2-4 Scylla 5 2- Hunter 25/4 2-2 Tw. One Up 2 2- Overgangsklasse P: Scylla 3-NedLloyd 5-5, Qulck-Reactie 5-5, Wibats 5-Dito 5-5. Scylla 3 2-3 Quick 2 Wibats 5 2-3 Reactie NedLloyd 3 2-3 Dito Overgangsklasse Q: The Victory-HOC 8-2, Treffers-De Salamanders 2 4-6, De Treffers 2-US 6-4. De Treffers 2 2-4 Treffers US 2-2 Salamander» 2 2-2 The Vlotory 2-2 HOO Alblasserdam Lugdunum Leonidas Naaldwijk VUC HBS Laakkwartier DHC Alphen LFC Blauw Zwart ODB 4 2 115 7—5 4 2 115 7—4 4 13 0 5 7—4 4 13 0 5 7—5 4 1 3 0 5 4—3 4 12 14 6—6 3 2 0 1 4 44 4 112 3 6—5 4 112 3 3—8 3 0 12 1 36 4 0 0 4 0 4—11 Derde klasse a: ONA-Teijlingen 1-1; van Nispen-SJC 1-3; VEP-VCS 1-3; Stolwyk- Texas 0-1; Spel. Lisse-HW 2-2; PDK- GSV 0-2. GSV ONA VCS HVV VEP PDK Teylingen Spel. Lisse SJC Texas Stolwijk Van Nispen 4 3 1 0 7 10—5 4 2 2 0 6 12—5 4 2 0 2 4 9—8 4 0 3 1 3 4 112 3 4 112 3 4 10 3 2 4—5 7—8 2—7 3—7 2—7 Derde klasse b: EDS-RKAW 1-3; VOC- Tonegido 2-1; Archipel-Delft 1-2;RFC- Celeritas 0-1; Wilhelmus-Rava 1-Oj Quick-Lenig en Snel 4-1. RKAVV Wilhelmus Celeritas Quick VOC RAVA 4—7 EDS 4—6 RFC 4—6 Delft 45 Archipel 45 Tonegido 4—4 L. S. Vierde klasse a: Warmunda-Quick Steps Concordia H-SJZ 1-0; DOSR-de Ooie- 9 1-1; VTL-Rijpwetering 3-1 j DOCOS-Foveholte 2-2. Foreholte Warmunda DOCOS Quick Steps Concordia VTL De Ooievaars SJZ Rijpwetering BGC Floreant DOSR Vierde klasse b: de Postduiven-DSO 3-0j VVP-Hoek van Holland 2-1; ASC-Crom- vliet 0-3; WSB-HMSH 3-0; Wassenaar de flamingo's 2-2. 4 3 1 0 7 11—4 4 3 0 1 6 9—7 3 2 1 0 5 5—3 4 2 0 2 4 8—4 3 2 0 1 4 6—4 3 1113 3—4 4 1 1 2 3 4—10 3 10 2 2 4 10 3 2 3 0 12 1 4—4 8—12 2—5 4 4 0 0 8 11—2 4 3 0 1 6 105 4 2 1 1 5 6—3 4 2 1 1 5 7—6 3, 1 2 0 4 4—3 3 1113 2—1 4 0 3 1 3 68 4 1 1 2 3 4—7 3 1 0 2 2 3—7 4 0 13 1 2—8 De Postduiven Cromvliet VVSB WP Wassenaar GDA De Flamingo's ASC DSO HMSH Hoek v. Holland 3 0 0 3 0 27 Vierde klasse c: Alphia-Waddinxveen 2-2; UNIO-Bergambacht 2-1; RKNSV- Lekkerkerk 1-2; Schoonhoven-Woerden 1-1; Nieuwerkerk-Groeneweg 1-0. Woerden 4—7 RKNSV 4—3 Lekerkerk 46 Groeneweg 43 Schoonhoven 44; Bodegraven 32 Unio 44 Waddinxv. 32 Nieuwerk. 34 Alphia 42 Bergamb. 33 LEIDSE VOETBAL BOND Eerste klasse: Stompw. Boys 0-1 j St. Bernardus-LDWS 3-1; Randstad Sport- SVLV 2-1; Altior-ZLC 5-0; UDO-Leidse Boys 3-1. 15—2 10—9 10—5 Altior St. Bernardus UDO LDWS Randstad Sport SVLV Alphense Boys Leidse Boys Stompw. Boys ZLC Tweede klasse: VNA-Oranje Groen 1-3] MMO-Web Boys 2-2; Meerburg-WO A 1-2; Unitas L. VNL 1-2. 5 3 2 0 8 5 4 0 1 8 5 3 117 5 13 15 10- 5 13 15 4 2 0 2 4 5 12 2 4 5 113 3 5 0 2 3 2 3—7 4 0 2 2 2 3—11 5—6 6—5 3—4 6—14 WOA KRV Oranje Groen Meerburg Wet. Boys VNL Unitas Leiden VN A MMO 4 3 10 7 8—4 4 3 1 0 6 84 5 3 0 2 6 9—14) 4 2 115 7—5 5 13 15 9—7 4 1 1 2 3 7—10 3 10 2 2 3—4 4 1 0 3 2 60 5 0 2 3 2 6—»

Leidse Courant | 1969 | | pagina 13