fasson "Hoe leen 3c snel geld?" Wjj van Slanlbitls zitten nooit b|j onze pakken neer! Integendeel. fjHMkeNiöfferfexi's Met de nieuwe Piaytex "Cross-Your- Heart" Longline l) verdwijnen s¥Y vetkussentjes of u krijgt uw geld terug. winkelbediende en hulpmonteur en een adm. medewerker Finata Bank, als er geld voor moet zijn. G. J. BEUK ZONEN OPZICHTER een timmerman en een leerling-timmerman KOST/PLEEGGEZIN DE LEEDSE COURANT VRIJDAG 26 EMBER 1969 Interieurbouwers Plotseling begrepen we wat adviseren betekent! We maakten «r een daagje van om de nieuwe stoffering uit te zoeken. Gezellig samen voor zo'n moeilijke aankoop. Zoiets doe je niet elke dag, want als het eenmaal ligt... Je bent dubbel voorzichtig, vandaar dat we naar de Top-Form dealer gingen, die een selectie heeft uit de beste merken, dessins en kwaliteiten. Bij Hülshoff werden we fijn ontvangen, deskundige advi-' seurs - zoiets merk je direct - uitleg omtrent kleur en kwa liteit. Zo kwamen we tot een goede keus. Toen'tgelegd was keken we elkaar tevreden aan. Gelukkig dat we naar Hülshoff zijn gegaan. Hülshoff kan U ook van dienst zijn met advies aan huis. Schrijft U even naar Postbus 11, Voorschoten, of bel 01717-5861. Zodra die pakken bij' ons in de rekken hangen, gaan wij er wéér op uit. Om straks wéér het beste en modernste uit de Europese confectiefabrieken en -ateliers voor u in de wacht te slepen. Staaltje van onze kollektie 1970: slanke (niet tè) kostuums, vage dessins, in grijs/ blauw, groen/grij s en groen/bruin. Klassieke lijn: grijs en blauw met haarlijnen. Twee- knoops modellen zijn er weer bij. Vanaf f 179,- fjjnprocvers In herenmode vroeger Verhulst Breestraat 103-105 Leiden - Tel. 01710-23196 oikussentjes weg, met de nieuwe Cross-Your-Heart Longline beha. Die geeft u stevige en toch comfortabele steun, terwijl de elastische rug- en zijpanden ervoor zorgen dat u zich vrij kunt bewegen. En de Piaytex Longline heeft nog een voordeel: hij kruist een elastisch lint tussen uw borsten, om ze beter te separeren en te steunen. Als u vindt dat bij u de vetkussentjes niet onzichtbaar worden wanneer u deze of een andere Plaviex-Longline draagt, stuur dan de beha binnen 30 dagen na aankoop op. Tot 31 oktober betaalt Piaytex u het volledige bedrag terug 35.50 toonaangevend in foundations en lingerie Voor spoedige indiensttreding gevraagd: W. P. HARTWIJK a» nederland nv De Fasson-Europa groep: leidinggevende fabri kanten van zelfklevende materialen, o.a. voor de grafische industrie. Verkoopkantoren te Duits land, Frankrijk, Engeland, België, Italië, Spanje, Zwitserland, Denemarken, Zweden en Neder land. j Bij ons kan geplaatst worden een onderhoudsmonteur Zijn werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit het mede instand houden van het machinepark; het verrichten van reparaties en het zelfstandig ver richten van, en het assisteren bij, verbouw van machines etc. I De werkzaamheden zullen worden verricht in 3-ploegendienst. Wij vragen een praktijkman, met technische op leiding b.v. L.T.S. in de leeftijd van 30-40 jaar. Wij bieden goed loon plus ploegentoeslag, goede sociale voorzieningen en zelfstandig werk. Sollicitaties te richten aan de Chef van de afde- i ling Personeelszaken, Lammenschansweg 140 te I Leiden. Lammenschansweg 140-Lelden Geld lenen gaat makkelijk en plezierig bij Finata Bank. Aan welk bedrag denkt u? 'Duizend gulden? Vierduizend? Elk bedrag is mogelijk bij Finata Bank. Zonder informatiekosten en voor alle privé-doeleinden. Voorbeeld: u leent f 2.500,- en lost af in 24 maanden a f 118,25 per maand. In totaal f 2.838,-. Dus f 338,- aan financieringkosten, incl. rente, administratiekosten en overlijdensrisico. Dat is maandelijks f 14,08. Meer dan honderdduizend mensen hebben al snel en plezierig bij Finata Bank geleend: 't is dan ook de grootste en modernste maatschappij voor prive-leningen in Nederland. U bent hartelijk welkom! Ook op vrijdagavond van 6.30 tot 8 uur.Een uitgebreide folder ligt voor u klaar. LEIDEN, Rijnsburger weg 3, (01710) 5 23 40. HAARLEM, Dreef 18, (023) 31 19 50. Voor het inrichten, controleren en/of bijhouden van Uw boekhouding, bedrijfsadministratie e.d. afgestemd op Uw bedrijf en de verzorging van Uw belastingzaken. ACCOUNTANTSKANTOOR Essenlaan 2 - SASSENHEIM - Tel. 02532-7770 voor post- en telefoongebouw in de omgeving van Leiden, aanvang eind '69, bouwtijd 1% Ir. A. Mastenbroek b.l. B.N.A. Tel. 070-541571 Jachtwerf „DE WATERSPORT" te VOORSCHOTEN vraagt voor directe indiensttreding Inlichtingen: H. VAN KLEEF Frans Halsplantsoen 6 Voorschoten Telefoon 01717-2325 vraagd voor een 18-jarig werkend meisje in of in de omgeving van Alphen-Leiden.

Leidse Courant | 1969 | | pagina 20