Carillon van stadhuistoren tot volgend voorjaar stil Twee gebroeders kwamen van de ruzie in de sloot terecht 4Ï# Canadese vechtlust was LGB en LZC/De Zijl te machtig Ruim 7000 bezoekers op vierde Leidatodag Oosterkwartier veertig jaar Nederlands oudste speetuin vereniging Zonnebloem 4?75 hoog BURGERLIJKE STAND Brand in fabriek MARKTEN WOENSDAG 3 SEPTEMBER 1969 DE LEIDSE COURANT PAGINA 3 RESTAURATIE KOST ANDERHALVE TON LEIDEN De windwijzer doet het niet meer, 36 van de 48 klokken moeten opnieuw gegoten worden er moet enorm veel gedaan en gewerkt worden aan de Stadhuistoren en het carillon. Dat is de reden, dat de toren dezer dagen in de steigers is gezet en de Leidenaars tot het volgend voorjaar zullen moeten wachten tot zij weer opgevrolijkt worden met het gezellige geklingel uit de Stadhuistoren. De gemeente raad besloot in juni ƒ150.000,beschikbaar te stellen voor de werkzaamheden aan de Stadhuistoren en het carillon. Behalve in de reeds genoemde werken voorziet het raadskrediet in een algehele inspectie van de toren. Verder wordt het aantal klokken met enige uitgebreid, de mechanische speeltafel zal worden vervangen door een electro-magnetische speeltafel. Ook is het nodig, dat het ophangwerk van de klokken wordt vernieuwd of hersteld. LEIDEN Het was weer een beste Lei- echtgenote had meegenomen, dato-dag gisteren. Een flink aantal Rien bracht zijn programma Breng eens „krassen van dagen" werden gistermid-1 een zonnetje..." en het werd een dave- dag in de Groenoordhal verwelkomd. I rend succes. Samen met zijn echtgenote Rondom het podium waren stoelen neer- en Bert van Dongen zong hij een aantal gezet, zodat men er eens lekker voor kon liedjes, die elke „krasse" zich nog wel gaan zitten. Negentien verrukkelijke kon herinneren. taarten, door huisvrouwen gebakken, Later op de dag deelde de heer Wolfslag werden onder hen verloot, waarna men mede, dat er die dag al weer ruim 7 ruimschoots kon genieten van Bert van duizend bezoekers waren binnengeko- Dongen en Rien van Nunen, die ook zijn men. Een prachtig resultaat dus. De artieste van de avond was Rita Cori- ta, die in een zwarte jurk met zilveren randjes haar omvangrijke postuur ver borg. Rita schijnt daar niet mee te zit ten. Ze vindt het zelf een onderdeel van haar succes. En dat 'had ze wel gister avond. Met begeleiding van het Leidato- cömbo en haar eigen accordeonnist wer den liederen als „Nog vele jaren" de enorme Groenoordhal ingeschald. Het was een uitermate gezellige afsluiting van een druk bezochte Leidato-dag. LEIDEN. Van 7 tot 13 september J vanavond zal het er ook weer druk zyn, zal in Leiden een symposium worden want dan zal het beroemde Cocktail- Symposion over banden van Japan met Nederland de historische betrek- trio optreden. Gezien hun grandioze s kingen tussen Nederland en Japan der voorzitterschap van prof. dr. T. Vos, hoogleraar in de Japanse taal aan de Leidse universiteit. Vice-president is prof. dr. T. Ogata, emeritus hoogleraar aan de universiteit van Tokio. Het is voor het eerst, dat in Nederland een dergelijk congres wordt georganiseerd. Prof. Ogata zal een inleiding houding over het ontstaan, groei en ontwikkeling van het Nederlands in Japan, met na me in de eerste vijftig jaar zoals be schreven door Sugita Gempaku, prof. dr. S. Iwao spreekt over de culturele en commerciële betrekkingen tussen Nederland en Japan gedurende de To- kugawa periode. Voorts worden inleidingen gehouden óver taalkundige onderwerpen, kunst en geneeskunde. ,'oorgaande jaren, ljjdt dit geen twijfel. Morgenavond zijn er arties ten van niet minder allure: Vader en dochter Willy en Willeke Albert!. VOORSCHOTEN Geboren: Pieter F. z.v. P. v. Dijk en W. M. Vleeming; Helge z.v. H. Graf Finck von Finckenstein en K. E. E. Knorr von Rosenroth; Chris- tianus A. z.v. C. A. Boon en C. M. de Groot; Jan M. W. R. z.v. W. de Pater en G. Hooghart. Gehuwd: Gerrit J. Albers te Voor burg en Helena P. Jansen; Jacobus Zit man en Laura G. Berk; Gerardus Knaap en Maria C. Giesen. Overleden: Ida M. H. 'Muis w.v C. Veth, 77 j. LEIDEN Vrijdag zai het 40 jaar ge- werkers kan bogen, moge o.m. blijken leden zijn, dat de Leidse Speeltuinver-uit het feit, dat de huidige dagelijkse eniging „Oosterkwartier" werd opge- bestuurders, de heren J. van Hooven, richt. Met dit heuglijke feit mag deze vereniging zich op haar gebied rekenen tot de oudste des lands. In tegenstelling tot jubilea bij vele andere verenigin gen, is het by „Oosterkwartier" vrij nauwkeurig na te gaan hoe de eigenlijke oprichting tot stand kwam. Zij werd opgericht in de bestuurskamer van d» woningbouwvereniging „De Eendracht' en wel op initiatief van de heer J. Smit, één der toemalige bestuurders van „De Eendracht", die reeds direct de steun kreeg van een twintigtal zeer actieve leden (ouders). Na de oprichting werd al vrij spoedig onder leiding van de eerste „Oosterkwar- tier"-voorzitter, de heer M. de Ren (met de heer J. Roos als bekwaam „kasbe- heerder") een plan ontworpen tot het verkrijgen van een eigen speeltuin met schommels, wippen etc. In aanmerking nemende, dat in 1929 het speeltuinwerk vrijwel nog in de kinderschoenen stond, was het een moedig plan. Mede dank zij de acties van het, inmiddels opgerichte damescomité, kon het plan reeds na drie jaar worden gerealiseerd en werd „Oosterkwartier" in 1932 fraaie speeltuin (met portiersloge) rijk. Hierna kon de vereniging pas goed met haar praktische werk beginnen jeugd in Oosterkwartier van de straat houden. Naast dit speeltuinwerk hebben eenvolgende bestuurders steeds gezocht naar meerdere mogelijkheden om de jeugd een goede en nuttige vrije tijdsbesteding te kunnen bieden. Er kwam 'n korfbalclub (het nog steeds bestaande Vicus Oriëntis), er werden zang- en dansclubjes opgericht, wed strijden gehouden, tuinfeesten en uit stapjes georganiseerd, kortom er werd veel voor de jeugd gedaan. Na veel in spanning (vooral op financieel gebied) slaagde de vereniging er in 1950 in haar jeugd ook een onderdak te verschaffen en wel door de realisatie van een fraai en ruim clubhuis. Sindsdien kon ook het z.g. clubwerk ter hand worden genomen en telt de vereni ging bij haar 40-jarig bestaan een aan tal succesvolle clubs, waaronder een timmer-, handwerk-, boeken- en ballet club. Sinds eind vorig jaar heeft „Oos terkwartier" (als één der weinige in het land) ook een eigen zangkoor (gevormd door een veertigtal kinderen van 5 tot 18 jaar), dat onder leiding van de be kende Leidse musicus Koos Sieval staat. Al vele jaren ondervindt men mede werking van enkele kindervrienden, van wie er (zonder de anderen ook maar iets te kort te willen doen) één met name moet worden vermeld en wel de heer H. Broeksema die al ruim 25 jaar geheel belangeloos voor het nodige on derhoud van de speelwerktuigen zorg draagt. Dat de jubilaresse (die thans 300 leden met ruim 500 kinderen alsmede een 50- tal donateurs telt) op meerdere trouwe voorzitter, J. Harteveld, secretaris J. Sonsbeek, penningmeester, al w bijna 17 jaar lang de belangen van speeltuinjeugd in Oosterkwartier behar tigen. Het feestprogramma, dat dank zij actieve jubileumcommissie o.l.v. de heer Th. Ouwerkerk, kon worden gereali seerd, ziet er als volgt uit: 13 sept.: cabaretvoorstellingen (door 't gezelschap Van der Velden vc kinderen van 8 t/m 14 jaar Antoniusclubhuis 19 sept.: grootse kinderoptocht door het Kooikwartler, opgeluisterd door sierde fietsen .en steppen, voorafge gaan door het Leidse Jeugdorkest „De Burcht" 20 sept.: voorstellingen van Frans Koo- mans Poppentheater voor de kinderen van 4 t/m 7 jaar (in het Antonius clubhuis). Tijdens de receptie, die het bestuur voornemens is te houden op zaterdag 27 september van 14.30 tot 17.00 iri het clubhuis van de speeltuin aai Borneostraat, zal het de jubilaresse zeker niet aan belangstelling ontbreken. Kath. Bureau voor Gezinsmoeilijkheden in nieuwe ruimte LEIDEN Het Katholiek Bureau voor Levens- en Gezinsmoeilijkheden te Lei den heeft per 1 september 1969 de be schikking over een eigen bureau-ruim te: Steenschuur 19, telethon 01710-81246. Het Bureau ls dagelijks geopend van 9 tot 12 uur. Iedere woensdagavond wordt een intake-spreekuur gehouden, terwijl overdag (9-12 uur) telefonisch afspra ken gemaakt kunnen worden voor de aanmelding van nieuwe cliënten. Deze nieuwe regeling houdt in, dat de maatschappelijk werksters niet meer thuis te bereiken zijn, ook niet telefo nisch. U wordt dringend verzocht hen alleen op het Bureau op te bellen. De afspraken voor geboorteregeling kunnen gemaakt worden: Rechtstreeks met de assistente van dokter Mudde, tel. 41541 (Elisabeth Ziekenhuis). Via het spreekuur op woensdag avond bij de maatschappelijk werk- De teamleden van het Bureau zijn nu: mevr. A. Corneliasens-Goddijn (maat schappelijk werkster), mevr. M. Teubr •-Sauter (maatschappelijk werkster), dokter A. Leyten (psychiater), dokter H. Mudde (vrouwenarts), dokter C. Lan- gezaal (huisarts), dokter F. Wijdicks (huisarts), drs. P. Stolker psycholoog), kapelaan H. Poelma éprieateiS* Burgemeester werd herbenoemd als curator Academie LEIDEN. De burgemeester van Leiden, mr. G. C. van der Willigen, is t terugwerkende kracht, gerekend i 18 maart 1969, herbenoemd als cu rator van de Leidse Universiteit. De bereidheid van mr. Van der Willi gen zich te laten herbenoemen staat in tegenstelling tot hardnekkige geruch ten, die op het einde van het acade misch jaar de ronde deden in universi taire kringen. De burgemeester zou evenals zijn ambtgenoot in Amsterdam, dr. Samkalden in Amsterdam voor stander zijn van ontkoppeling van het burgemeestersambt en de functie van curator, werd met stelligheid beweerd. De wenselijkheid van een ontkoppeling van beide functies in Leiden werd ook begin dit jaar uitgesproken door de afdelingsvoorzitter van de KVP, mr. Hanssen. Eervol ontslag als curator en voorzitter van het college van curato ren werd verleend aan dr. E. H. Ree rink. Het ontslag werd -op eigen ver zoek verleend. De heren Reerink is per 1 september opgevolgd door prof. dr. P. Munt "'dar". vvn1 p-v-c'- - n verzoek verkreeg ook mr. H. van Man- PIT' 54 goed van start P.I.T. '54 zijn in het algemeen goed gestart in de bekercompetitie. Heren a klopte R.T.C. met 82 waarbij Annette Koek ongeslagen bleef en Marian v. d. Helm en Kas Koemans tweemaal scoor den. Dezelfde uitslag boekte het b-team waarbij G. Verhagen tot de maximale score kwam. P. Opdam en J. Koek lieten zich tweemaal feliciteren. Een 10U monsterzege bereikte het c-team tegen V.V.V. Het d-team hield van een bezoek aan het Delftse Phoenix een 91 zege over. Alleen debutant Peter Nelissen liet een steekje vallen. Minder succes voor het e- en f-team die beide tegen Histor kansloos waren met resp. 100 en 91. Cees van Velzen was de enige die tot winst kwam. Ook voor de dames nog geen victorie. Het a-team moest in M.V.O. a haar meerdere erkennen met 82. Punten van A. Beereboom en C. Leeuwen. Eenzelfde negatief resul taat voor het b-team teren Unitas b. Hier zorgden Paula van Teylingen en Rettv Vervoorn voor de tegenpunten. Tn de eerste bekerronde hebben de teams van Effect '54 de helft van de te behalen punten opgeëist. Het a-team kwam tot remise tegen St.H./T.S.B. (55). De volle winst voor Effect b tegen Reflex b en een 82 nederlaag van de junioren tegen Phoenix, waarbij Bert Hulsbos tweemaal tot winst kwam. LEIDERDORP De Leiderdorpse Post duivenvereniging „De Rijnklievers" hield een wedvlucht vanaf Weert afst. 131 km. In concours waren 329 -oude en jonge duiven, die gelost werden om 11 uur, met N.W. wind. Uitslag: 1, 3, 6 en 10 A. v.d. Dop en Zn.; 2 J. de Pan, 4 N. Hoogervorst, 5 H. Kettenis, 7 J. Verstraaten, 8 A. v. Royen, 9 Gebr. Kok. WEDVLUCHT P.V. ^.De Kwake! vanaf St. Kathwaver. Los 7 uur. Wind W.N.W. Afstand 132 km. Snelheid ste duif 965 meter, snelheid laatste duif 810 meter. Uitslag: S. Spring in 't Veld 1; R. Verhoef 2, 3, 10; Jan Pouw 4, 5; G. Spring in 't Veld 6, 8; C. d Horde 7; K. de Leidse Universiteit. Kallenbach 9. HAAGSE POLITLERECHTER: „Dit is buiten alle proporties Aan, de Leidse Universiteit zijn ge slaagd voor kand. ex. Godgeleerdheid de heer A. Jongens (Leiden) en mej. D. L. L. de- Wijs Leidenvoor het doet. ex. Ned. recht mej. M. F. V. Pleij- sier (Leiden); voor het doet. ex. Ned. Recht d.e heer W. F. Meijer (Leiden) en voor het cand. ex. Italiaanse taai en letterkunde de heer A. Schipper (Voorburg). Bij K.B. is dr. H. van der Laan, tot dusverre wetenschappelijk hoofdmede werker aan de Leidse Sterrewacht, be noemd tot gewoon lector in de radio- astronomie NIEUWVEEN „Of het een record is weet ilc niet maar dat het een enorme hoogte is zelfs voor een zohnepittenbloem daarvan ben ik overtuigd" aldus de heer Van Rijn op het erf van zijn boerderij in het Nieutvveense Blokland staande aan de voet van een It,75 nieter lange zonnepittenbloemZijn 10-)arige zoon Vors van Rijn heeft van het voorjaar een tiental pitten èerst in de stal Wat Hoor ge trokken en vervolgens als plantjes tegen een der schuren van zijn vader op het erf geplant. Al spoedig schoten de planten met grote snelheid omhoog. Vrijwel elke dag gaat Cors geholpen door zijn vader de ladder op om de hoogste plant te meten. Gistermiddag had deze een lengte van h,~5 meter bereikt. „Het eind is er beslist nog niet", aldus de heer Van Rijn, „hoewel de groei nu wel wat lang- Het boterde reeds lange tijd niet tussen twee families uit Rijnsater- woude. Twee broers waarvan de één in Rijnsaterwoude en de ander in Kudelstaart woonachtig was, gin gen op zekere dag „verhaal" halen. Daartoe belden zij aan bij de wo ning van hun tegenstander in Rijn saterwoude. Een beetje in wild-west stijl, had het tweetal camouflage gezocht middels een zonnebril en een hoed. Tijdens het gevecht bleek deze camouflage alras onvoldoen de. Ze werden herkend en daar waren de daden ook naar. Er werd' dan door de twee broers, die als gevolg van de gebeurtenissen zich nu voor de Haagse politierechter had den te verantwoorden, aangebeld by de woning van hun tegenstanders. Daar had men al meteen door welk vlees men in de kuip had en de buiten deur werd snel gesloten, hetgeen lang niet het einde van de gebeurtenissen betekende. Eén van de broers werd boos en duwde zijn knie door de onderruit van de voordeur, hetgeen hem een bloe dende knie bezorgde. Intussen slingerde de andere broer een tafeltje door de bo- venruit, zodat het een flinke ravage werd. Omstreden werd of verdachten tot in de woning waren doorgedrongen. Van wege de bril en de hoed kon bij de rech ter niet worden vastgesteld, wie van de twee verdachten de ten laste gelegde hulsvredebreuk had gepleegd, zodat de officier daarvan in elk geval vrijspraak vorderde. Na de inleidende gevechten rukte de belegerde familie op. Men verdreef de broers van het erf en zij kwamen zelfs in een sloot terecht. Verder was de telefoon beschadigd, toen in de woning van de belegerden getracht werd de politie te ivaarschu- „Nu ziet u eens wat er allemaal komt van dit soort dingen", zo stelde de of ficier van justitie vast, die het optreden van verdachten buiten alle proporties achtte. Dit kon niet met een geldboete worden afgedaan en daarom luidde de els tien dagen gevangenisstraf, waartoe de rechter veroordeelde. LEIDEN Het bezoek aan Leiden heeft het touring-waterpoloteam van Oost-Canada twee overwinnin gen opgeleverd. Maandag was een combinatie van LZC en De Zijl het eerste slachtoffer, gisteren moest een versterkte ploeg van De Golf brekers een nederlaag incasseren. De Canadezen hebben de over winningen zeker niet te danken aan hun technisch kunnen. Zij beschik ken echter over een grote dosis vechtlust, en gecombineerd met de behoorlijke conditie bleek dit suc cesvol. Vooral de inzet bleek verre de meerdere van de Leidse teams, er was bijna geen enkel moment van verslapping. Daarnaast maakten LZC/De Zijl en LGB iu ook voor het eerst kennis met de ieuwe spelregels. Weliswaar zijn deze liet zo heel erg nieuw, internationaal elden ze al sinds de afgelopen jaar wisseling, maan de KNZB zal hier pas in de komende competitie mee gaan draaien. Het bleek dan ook niet mee te vallen om gebruik te maken van de meerderheid, welke ontstaat doordat ire overtreders" voor een minuut uit het veld worden gezonden. Maandag lukte dat slechts éénmaal, gis teren ging het helemaal niet. Die enige keer dat maandag een kwan titatieve meerderheid in een doelpunt werd omgezet, was ook de enige Leidse treffer. Samenspel van Jacob Spijker en Joop Siera, welke beiden regelmatig met deze regels in aanraking komen in het Nederlands jeugdteam, gaf de laatste de gelegenheid de score te openen. Hierna de koek op: twee doelpunten in de tweede en in de twee laatste periodes ieder één brachten de Canadezen op DEFENSIEFOUTEN Burgemeester Van .Willigen opende gis teren de strijd door de ingooi te verrich- maar het heeft De Golfbrekers niet mogen baten. De Canadezen gingen met- sterk in het offensief en liet doel Rob Kortekaas kwam onder zwaar Tooh moest hij alleen hef hoofd Uutgea voor eeu tweotal sfrwiworgen. Ook DKD tegen 1 ,'A tl H LEIDEN Gistermorgen om 11.25 U(Jr ig een 78.jarig.e Leidenaar op de I Morsweg aangereden. Het ongeluk ont- LEIDERDORP Volgende week don- stond toen de man, die zich op de rij derdag (11 september) zal het Canadese baan bevond, zich omdraaide naar zijn Touringteam, dat maandagavond tegen vrouw, waardoor een automobilist ver een combinatie van De Zijl en LZC-spe- 1 onderstelde dat de man het trottoir zou lei s aantrad en gisteravond de waterpo- oplopen. De man liep echter alsnog door loërs van de Leidse Golfbrekers ontmoet- en een ongeluk was niet te vermijden, te uitkomen tegen het Leiderdorpse De Leidenaar liep een bloedende hoofd- DKD. De wedstrijd in „De Does" vangt j wond op. alsmede een gebroken linker- Een moment uit de wedstrijd van de Leidse Golfbrekers en het Canadese Touringteam. Oost.ron Nadat Verhagen een hard schot tot corner had zien verwerken in de tweede speeltijd, werd de stand na een vloeien de combinatie 0-3. De Golfbrekers ble ven echter proberen wat terug te doen en via een boogbal van Van Broek lukte dat ooki 1-3. Defensiefouten werden LGB in de derde periode fataal. De Canadezen wisten hierdoor nog tweemaal te doelpunten, •en de 1-5 achterstand was voor de Lei denaars niet meer in te halen. Moedig bleef men echter aanvallen, waaruit een strafworp ontstond dia door Verhagen werd benut. In de laatste speeltijd kwa- &een doelpunten meer. NHEIIW-VENNEP Gisternacht om streeks half drie is de brandweer uit gerukt voor een brand in de fabriek van de N.V. Houtwerk op bet industrie terrein aan de Staringstraat. Twee in stallaties voor het afzuigen van hout- mot gingen verloren. Omstreeks kwart voor vier was de brandweer het vuur meester. De schade bedraagt 28-000.- Genemans en E. C. v. Remundt; Giselle I Meij en E. H. Sanders. Gehuwd: A. Schipper en L. Lansberg; J. P. v. Meijgaarden en C. M. Choufoer; B. J. M. Cozijn en C. S. Pont; J. C. Cat- tin en M. A, P. Ham; C. Flinterman en M. E.. v. d. Meulen; A. Boersma en E. de Kievit; O. W. Uijtenihoorn en J. A. Pison; A. Hasenbosch en S. H. Nijweide; J. P. Janssen en C. v. d. Boon; D. P. de Jager en M. M. J. Veen; J. H. Fakkel en A. C. Siera; E. A. V. Bakker en J. Piket; G. C. Beij en A. Vermeulen; N. W. v. Gelder en A. de Roode; H. W. v. Gennip en G. T. v. Rijn; R. Honsbeek en C .J. Choufoer; A. Moelnaar en C. J. M. v. d. Klaauw; F. v. Tongeren en C. M. Bosch. Overleden: C. J. Wijngaards, 53, man; A. M. Nelemans, 64, vrouw; H. R. Ver ver, 81. geh. gew. met P. Briejer; N. v. d. Sman, 8 mnd, dochter; G. Laterveer, 83. man; F. J. v. d. Wolk, 87. echtgen. van A. v. d. Neut; J. C. v. Stijn, 76, geh. gew. met N. de Jong; W. C. Poppe, 76. echtgen. van W. J. H. Cornelisse; T. Windhorst, 78, geh. gew. met IJ. Hor- tensius; IJ. v. Rijn, 78, man; T. P. de Graaf, 66, man; H. Boon, 80, man; G. Zonneveld, 73, man; C. L. Brand, 2, dochter; N. v. Benten, 86, wed. van G. Reyngoud; H. Plug, 71, man. LEIDEN - 3 september - Groente Appelen 6-19, peren 23-24, pruimen 22- 50, aardappelen 8-25, andijvie A 77-109 B 66-105, augurken 18-127, pronkbonen 90-170, sntjbonen 145-280, stambonen 45 -255, kroten 23-30, gekookt 60, Chinese kool 30, rode kool 18-32, groene kool 30 -38, spitskool 14-34, postelein 67-130, prei A 39-40, B 12-43, rabarber 24, spi nazie A 92-144, B 84-89, stoofsla 50-78, Spruiten A 1,13-1,42, B 1,04-1.34, kom kommers 18-58. champignons 2,65-2,70 Tomaten A 3.90-4.20. B 3.80-4.20,C 3.20, CC 2.60, Uien 11-34, waspeen 18, Witlof 2.36-3.01, meloenen 86-240, bloem kool 55-178, Sla A 28-60, sla B 17-48. peterselie 6-12, selderij 6-8, knolselderll 35-6 8* M. C. dr.v. H. C. W. Monnée en M. Ve- nema; Marcel L. zn.v. C. v. d. Horst er G. Lourens; Nicolette dr.v. A. Hollebeek en J. C. Selier; Esther S. dr.v. D. Hellen- doorn en H. Roemer; Evelyne J. M. dr.v M. Holleman en E. J. RhemrevMirelle G. dr.v. G. J. Rooijaklters en G. M. C. P. v. Emmerik; Wendy dr.v. C. J. v. Klink era G. C. A. v. Kins; Fleur M. W. dav M. W. v. Tol en J. M. P .Kortekaas; Jan W. P. zn.v. J. v. d. Voet en J. W. v. d. Niet; Carola D. dr.v. J. Enthoven en W. J. G. Zorn; Kyrina dr.v. C. A. v. Duijven- voorde en C. v. d. Wiel; Annette W. G. dr.v. W. G. Wischmeier en A. de Ko ning: Laurent zn.v. S. S. R. Monsonego en G. Benaidiba; Petra dr.v. A. Piket en M. E. Gijsman; Belinda dr.v. N. v Rijn en N. Dorleijn; Benjamin zn.v. J P. Berkheij en G. Koekebaklcer; Jacque line dr.v. W. A. Mugge en J. v. Klave ren'; Ai-jan zn.v. A. v. Wijk en J. Heems kerk; Helena dr.v. J. C. Hutte en S. Nouvven; Wilson zn.v. G. v. d. Voet A. Remmelzwaal; Woutrlna dr.v. G, Rijn en L. N. Redelijkheid; Elizabeth M. dr.v. A. P. v. d. Luit en E. Borst Franca H. G. dr.v. J. O. W. v. Velden en J. H. H. Geerts; Caroline R. dr. Bleijenberg en C Kerkhof; Clazina H. dr.v. J. Beij en M. M. v. Kampen; Alex ander J. zn.v. A. J. v. d. Heijden en A. Siera; Elisabeth M. dr.v. B. P. J. v. d. Geest en S. C. Schuur; Floortje dr.v. M. W. H. M. Peeters en B. W. C. M. Ver- steegen; Rudolf H. zn.v. H. v. Dam en P. G. Ciggaar; René zn.v. H. Binnendijk en M. J. Tegel aar. Ondertrouwd: L. J. J. v. d. Weiden en W. A. M. Zandvliet; A. A. J. Flippo en P. J. M. Vinkesteyn; J. B. Zandbergen en P. H. Stlkkelorum; D. J. J. v. d. Berg en C. Bleiji; P. Kramp en M. Duive- steijn; A, T. M. v. d. Holst en A. W. Barends; A, A. v. d. Kamp en R.' Róo- seboom; H. v. Kasterop en J. v. d. Leek; M. P. v. Soelen en J. H. v. d. Weerd; E. W. Sijthoff en J. J. v. Beelen; H. A. Blok en C. W. C. v. d. Meij; J. H. v. d. Geer en P. J. M. Westgeest; H. J .Vled- der en A. Bosselaar; E. J. Riedstra en D. Popkeni 3. Broersma en C. M. E.

Leidse Courant | 1969 | | pagina 3