Katholieke begrafenissen per 1 aug. op „Rhijnhof MEESTE ZEER SLECHTE WONINGEN ZIJN VAN DE GEMEENTE LEIDEN Alles van waarde welkom CLUB DE LIMETZ VIERT PRIESTERFEEST A. SMITZ Zijlpoort alleen nog open voor eigen graven LEIDSE BAR UITVALSBASIS VOOR SERIE ROOFTOCHTEN BLOEMEN EN KUNST IN LEIDS STADHUIS Winkeliers gaven altijd alles zonder vragen mee Broederfeest van Franse en Nederlandse vrienden MARKTEN WOENSDAG 23 JULI 1969 Supermarkt Albert Heyn LEIDEN Eendrachtig hebben Susan t-n Lennart Suurmonrt vanmorgen om tien uur de deur geopend van de nieuwe i supermarkt van Albert Heyn aan de l.eidse Kooi laan. „Een strategisch punt." zoals wethouder C. J. Plena dat gister middag tijdens het officiële gedeelte uit drukte, voor De Kool, maar ook voor Leiderdorp. Albert Heyn kan dan ook op voldoende belangstelling rekenen. De 136e supermarkt van Albert Heyn be schikt echter niet over een volledig as sortiment. De ruimte is dan ook niet al te groot. In verhouding met de grootste super markt. die een oppervlakte .heeft van 2000 m-. is dit bedrijf zelfs klein te noe men met zijn 800 m-, waarvan 572 m. aan verkoopruimte benut wordt. Ofschoon rond de supermarkt een vrij groot ter rein ligt is de mogelijkheid tot parkeren niet al te groot. De heer G. J. Heyn. lid van de raad van I bestuur, memoreerde dat gistermiddag. Weliswaar liggen er rond de super-1 markt ruime trottoirs, maar er komen I meer dan 32 parkeerplaatsen. Een extra service, die aan de nieuwe klantenkring werd gegeven was gister avond de openstelling van de nieuwe zaak voor het publiek, dat van deze „In stuif" van half acht tot half negen vol op gebruik maakte. Alvorens de 25 meis- lan de vijf dubbele oheck-outs met werkzaamheden konden beginnen er vanmorgen eerst nog een interne bijeenkomst.De heer Janssen, hoofd van de pre-opening, bood mevrouw Suur mond een boeket bloemen aan en het personeel, dat twee weken in aktie is geweest om de zaak in te richten, werd i bedankt. ONDERZOEK WAARDGRACHT - COMITÉ LEIDEN Teneinde tot en betere motivering te komen en een beter inzicht te krijgen in de kwalitatieve omstandigheden en woonsituatie in de Waardgrachtbuurt heeft het buurtcomité in samenwerking met Comité Leefbaar Leiden de vorige week een enquête gehouden, waar van wij hierbij enige resultaten bekend maken. De kwaliteit van de woningen wordt weergegeven door goed. slechts of zeer slecht, wat bepaald wordt door vochtigheid, lekkages, het al of niet verrot zijn van vloeren, gebreken aan gas-, water of elektriciteitleidingen en dak bedekkingen. Zeer slecht: levert direkt gevaar op voor de gezondheid van de bewoners. Slechte huizen dikwijls bewoond door zieke mensen Van de in totaal 93 onderzochte wo ningen, waarvan het aantal bepaald werd door het al of niet aanwezig zyn van de bewoners, de volgende gegevens: Globale woningkwaliteit: goed - 29; slecht - 24; zeer slecht - 40. Volgens verdeling naar huiseigenaar: goed slecht zeer slecht Gemeente 8 8 25 Bewoner: 7 1 0 Huisbaas: 14 15 15 Van de toiletten zijn er 29 buiten zon der spoeling; 7 buiten met spoeling; 12 binnen zonder spoeling; 45 binnen met spoeling. 25 rioleringen funktioneren slecht of geheel niet. waarvan één zelfs via een greppel in de tuin achter het huis loost, in welke omgeving regelmatig kinderen spelen, (open riolen zijn in strijd met de wettelijke bepalingen hieromtrent. Wo- ninginspectie is reeds een half jaar ge leden gewaarschuwd.) 6 woningen zyn niet meer op het gas net aangesloten, terwjjl daarnaast 3 ge zinnen over lekkages klagen. in 9 woningen staal de elektrische leiding door wateroverlast regelmatig onder stroom. onder de geënquêteerden bevinden zich 14 personen die lijden aan astma eu/of bronchitis, 4 personen zyn reuma tisch en 2 personen zijn invalide en allen wonen in de slechtste en vochtigste hui- LEIDEN Het is nu thans zeker, dat met ingang van 1 augustus rooms-katholieken begraven zullen worden op „Rhijnhof". Enkele we ken geleden maakten wij er melding van, dat de Stichting R.K. Begraaf plaats in onderhandeling was met de gemeente Leiden en het Col lege van Kerkvoogden van de Her vormde Gemeente te Leiden om op korte termijn een oplossing te vin den voor het onoplosbare ruimte gebrek op „De Zijlpoort". Na 1 augustus zullen op „De Zijl- aoort" nog wel begrafenissen wor den verricht, maar alleen in z.g. ..eigen graven". De Stichting r.-kr. Begraafplaats kampt al vele jaren yiet^ een oijaplosbaau ruim tegebrek. In het jaar 1828 stelde het gemeente-1 bestuur van Leiden het bolwerk bij de 1 Zijlpoort ter beschikking van deze Stich- ting om aldaar de katholieken te kun nen begraven. Bijna anderhalve eeuw heeft het in deze behoefte kunnen voorzien. Lange tijd is getracht het kerkhof aan de stijgende behoefte aan te passen. Aan 't ruimte gebrek zijn de paden en groenvoorzie ning ten offer gevallen en er is thans geen mogelijkheid meer de capaciteit te vergroten. Onder normen Er is een situatie ontstaan, die uit het oogpunt van de volksgezondheid niet langer aanvaardbaar is. De gehele in richting van de begraafplaats ligt thans ver onder de normen, die hieraan moe ten worden gesteld. Het stichten van een nieuwe begraafplaats is reeds vele jaren in overweging geweest, doch door het ontbreken van grond voortdurend verschoven en is thans door de hoge stichtingsko8ten niet meer mogelijk. De Stichting heeft het gemeentebestuur hiervan in kennis gesteld en verzocht het daartoe te leiden, dat voor het be graven van rooms-katholieken een deel van de algemene begraafplaats ter be schikking zal worden gesteld. Concentratie By het overleg, dat tussen belangheb benden heeft plaatsgehad, is als de meest voor de hand liggende oplossing naar voren gekomen het terrein aan sluitend aan de begraafplaats „Rijnhof", dat gemeente-eigendom is, voor dit doel te bestemmen. De mogelijkheid opent zich daardoor, dat alle begravingen in Leiden op één plaats zullen worden ge concentreerd. Dit heeft natuurlijk vele voordelen. Het College van Kerkvoogden van de Herv. Gemeente heeft zich be reid verklaard op de Begraafplaats „Rhijnhof" voor een periode van ten hoogte twee jaar een gedeelte van de bestaande begraafplaats voor dit doel ter beschikking te stellen. Binnen deze periode zal het moge lijk zijn, dat de capaciteit van de algemene begraafplaats aan de nieuwe behoefte zal zijn aangepast. DEN HAAG „U bent met z'n allen in de halve provincie Zuid-Holland aan de gang geweest," zo stelde de president van de Haagse rechtbank vast, want voor de 46 inbraken en diefstallen, gepleegd door de drie verdachten die in verband daarmee terecht stonden, was liet werkterrein wel zeer ruim geweest. Zij waren trouwens niet kieskeurig betreffende hun „verlanglijst" van artikelen, dat vermeldde o.a.: geld, steenkolen, dranken, kippen, gereedschappen, antiek en paling. Als het maar geld opleverde en dat deed het. Er zaten twee belangrijke schakels in de Inbrakenbeten; allereerst de 43-jarige kraanmachinist uit Noordwijkerhout en voorts de eigenaar van de „Shoe-bar" BURGERLIJKJE Si AND LEIDEN Geboren: Cornelia A. zn. van H. G. M. Bos en A. Toussaint; Jo ris zn. van D. Meijaard en G. Berger; Steven F. zn. van P. J. VVijnnobel en D. H. Hannaart; Nicolaas A. zn. van A. H. Duivenvoorden en M. A. van Gijls- wijk; Hester dr. van J. van Duyn en J. van der Plas; Richard zn. van G. Jansen en C. Ouwerkerk; Robert Jan zn. van S. Postma en W. van Oei; Dirk je P. M. dr. van P. H. M. van Doorn en A. Rovers; Riemier J. F. zn. van H. A. Weststrate en D. C. M. Kuiken; Johan na C. dr. van A. Peursum en A. J. de Mooij; Martijn zn. van J. van der Plas i I. i Elk. Leiden, waaromtrent .de officier er zijn blijdschap inmiddels Is gesloten. „Het was daar een broedplaat* voor misdrijven en ge gestolen goederen," aldus de officier. uitsprak, dat deze LEIDEN De tentoonstelling „Tsje chische kunst en Hollandse bloemen" is vanmiddag door burgemeester Van der Willigen geopend. Tot kort voor de ope- j ning is er door de arrangeurs met mann en machten met veel talent gewerkt aan de expositie, die tot en met 3 augus tus zal duren. Een gevolg onder meer van het gebruiken van de Burgerzaal Is, dat de trouwerijen in de raadszaal ge houden moeten worden. Het eerste paar, dat geen gebruik koh maken van de Bur gerzaal was vanmorgen hei bruidspaar Ossane-Groolen. De bruid Adinda Groo- LIMETZ Officier had genoeg aan een greep Het ia begrijpelijk, dat de officier 'een zeer beperkte keuze had gedaan voor het samenstellen van de dagvaardingen, in feite werden slechts vijf feiten daarin genoemd. Doch tijdens de behandeling van de zaak kwamen telkens andere gebeurtenissen Tiaar voren en de offi cier had zelfs nog een zeer recente in formatie, welke hij de dag tevoren in zake een gepleegde inbraak had ont vangen. Dit hoewel verdachten zo goed en kwaad mogelijk schoon schip" had den gemaakt. „Maar ze kunnen weieens wat vergeten zijn", opperde de president. Om dan zo hier en daar een greep te doen in het zondenregister van verdach ten. Dat ging terug tot 1962 wat de kraanmachinist betreft. Eigenlijk nog veel vroeger, want reeds zesmaal was hij met de strafrechter in aanraking gekomen. Evenals toen was gebeurd, had hy bij de jongste inbraken en dief stallen contact gezocht en verkregen met jeugdiger personen. Dat waren een 22-jarige kolensjouwer uit Noordwijker hout en een 23-jarige elektrisch lasBer uit Leiden. Soms gedrieën soms in andere combina- ties, werden dan de inbraken en dief stallen gepleegd. woonboot in Loosdrecht een huisbar en een elektr. handzaagmachine; in Leiden in een winkel aan de Hoge Woerd twee luchtbuksen; in Sassenheim voor 4765 aan t.v.- en radiotoestellen, in Lisse bij de werkgever van de lasser, ruim 5000,-. Niet alle activiteiten van verdachten in een flink stuk van deze provincie kun nen vermeld worden. De feiten die ten- laste waren gelegd, waren voor de of ficier ruim voldoende, om tot zijn eis te komen. Deze was voor de oudste verdachte, die de kwade genius van het geheel moet worden genoemd, een jaar en zes maan- Op de vraag: Heeft u reeds kont&kt gehad met huisvesting en hoe vindt u daar de behandeling, antwoordden 69: ja, over de behandeling hadden 17 geen mening, 14 vonden de behandeling goed, 34 slecht en 4 zelfs discriminerend. 38 gezinnen hebben 1 tot vele huizen aangebracht, alle afgewezen. Óp de vraag: Hoe vind u de door het comité gevoerde aktie antwoordden 69 goed, terwyi 24 er geen mening over had den gevangenisstraf, voor de lasser een jaar waarvan twee maanden voorwaar delijk en de kolensjouwer, tien maan den waarvan drie maanden voorwaarde- lijk en voor allen aftrek van voorar- Voor de hoofdverdachte bepleitte mevr. mr. J. Soetenhorst-de Savomin Lohman inwinnen van een nieuw psychiatersrap- port. omdat het dan wellicht mogelijk zal zijn een voorwaardelijke ter beschik kingstelling van de regering te over wegen met een koterr gevangenisstraf. Hoewel verdachte een uitstekend ge zinsleven heeft, kan hij toch een bepaald criminele aanleg niet altijd onderdruk ken, al kan hij niet als beroepsmisda diger worden beschouwd. Mr. V. H. r. il. Oever -rette uiteen, dot de lasser doof- verkeerde contacten tol zijn daden is gekomen, icaarbij ook de drank een rot speelde, benevens anders spanningen. Hij vroeg een korter on voorwaardelijke gevangenisstraf. Voor de kolensjouwer verzocht mr. G. J. Niezen een lichtere straf gezien ook de beperkte intelligentie van verdachte. Vonnissen over 11/ dagen. Inventaris De oudste en jongste verdachte begon nen, toen zij samen bij een kolenhande laar werkten, en deze middels kolen- diefstallen benadeelden. Om een enkele greep uit de verdere activiteiten te doen: daar waren diverse inbraken en diefstallen in woonboten in en rond Gouda, o.a. op de Loosdrecht- se plassen, waar antiek werd gestolen en naar juist gisteren bleek, ook een met bont gevoerde jas ter waarde van 495,-. Tn Bodegraven en omgeving werden o.a. kippen gestolen. Enkele malen werd In gebroken in een palingrokery te Lei- muiden, waar telkens 30-40 kg paling werd buitgemaakt, die naar de „Shoe- bar" verhuisden, evenals de kippen en de sherry, die in Noordwijk was gesto len. Daar werd ook ingebroken in een groentezaak met ƒ100,- buit; in Lisse was de opbrengst van een inbraak 5448.25, in een 'kantoor te Katwyk Duitse marken en Belgische franken van de N.V. Rotewa, in Voorhout uit een bollenschuur 148, in het WV- kantoor te Noordwyk ƒ100; uit een ten is toevallig geen onbekende i Stadhnis. Zij is de secretares- wethouders. het LEIDEN De Leidse politie heeft teren drie knapen gearresteerd M*** 17-jarige .ood- gieter en een 15-]arige hulpmonteur die zondag in Leiden drie auto's heb ben gestolen. Zij bleken verder artikelen hun bezit te hebben tabak, bier CTZ l it Limetz wel wij het druk genoeg had- ben toch geen Fransman ge- j fraaie cadeaux van de pa- •hrijft men ons: Het zestig- den hebben we dit toch niet zien d;e er gebruik van i'ochies aan. Een fauteuil jarig priesterfeest van pas- geweigerd. We willen zoveel maakte. In Limetz werd het voor rustige uren en een toor A. Smitz is voorbij, mogelijk deelnemen aan het eigenlijke feest gevierd. De nieuw costuum. De burge- Iedereen heeft zijn steentje Franse leven en de mensen deken van Mantes Monsieur meester van Gommecourt bijgedragen om dit feest te van Limetz rekenen daar ook j yj Toutaing. was voor deze sloot zioh hierbij aan en dan nogen ge- j op. Er is anders practisch gelegenheid naar Limet2 ge- volgde kapelaan J. W. de geen gelegenheid voor een ge- komen en assisteerde, met ka - i J°nS. die namens de gehele MET ANDERMANS GIROBOEK OP STAP DEN HAAG. Met royale hand schreef een 24-jarige vertegenwoordiger zijn cheques ter betaling vau allerhande aan kopen, voornamelijk sigaren en sigaret ten en sieraden. Winkeliers in Amster dam, Leiden, Voorburg, Delft, Sassen heim en nog diverse andere plaatsen in de provincie Zuid-Holland zaten met cheques waarop geen geld viel te in casseren, eenvoudig, omdat «le cheques niet van de verkoper waren en dus even min van zyn girorekening werden afge- De officier van Justitie bij de Haagse rechtbank eiste terzake van het delict: flessetrekkerij, tien maanden gevange nisstraf waarvan drie maanden voor waardelijk met proeftRd van drie jaar en aftrek van het voorarrest. Het bleef in het duister gehuld, hoe de verkoper aan het chequeboek was geko- „Ik heb die gevonden bij een auto op een parkeerterrein", aldus de mededeling van verdachte. ,.Hy heeft die uit myn auto gestolen", luidde het oordeel van de benadeelde. „Vroeg nu nooit eens een winkelier of er wel voldoende op uw rekening stond?" informeerde de president van de recht-» „Nee, nooit", aldus verdachte. „Onbegrijpelijk, hoe gemakkelijk winke liers dan soms te werk gaan", repliceer de de president hoofdschuddend. Verdachte raamde zelf. dat hy voor rond zesduizend gulden aan goederen los had gekregen en meest verkocht „Ik zat zo erg in de schulden", gaf hij als motief te kennen, doch even later verklaarde hy: „Het geld heb ik meest met feestjes opgemaakt". „Dan is uw schuld alleen nog maar gro ter geworden", stelde de president vast. Want verdachte beloofde, dat hy de be nadeelde terug zal betalen. „Laten we het hopen", sprak de presi dent. Dit is te danken aan de pa rochianen van zijn twee pa rochies maar ook aan zyn Ne derlandse vriemlen, die ge« frisdranken die gestolen, werden uit ,"<>elte Bespaard limltlen, want j altaar opstellen, in een lange Jeugdkamp VNL FERSCHWEILER Dank zij de enor me yver, die onze kampstaf hier in Ferschweiler ontplooit, was het ook voor ons mogelijk het graven op de maan gade te slaan. We zitten hier op onge veer drie kwartier van de bewoonde we reld maar draad en zeer aardige men sen hier hebben het ons mogelijk ge maakt dat we hier en boven op de berg een t.v.-toestel geplaatst hebben gekre gen waar de liefhebbers nu naar kun nen staren. Er is dus toch weer enig pionierswerk verricht door de heren van de kampstaf. Nadat we maandag zijn gaan voetballen en dinsdag een excur sie met de bus in de omtrek hebben ge maakt gaan we woensdag zwemmen, als het weer mee wil werken, wat 't overi gens gister en vandaag ook gedaan heeft. Donderdag is er dan weer voetbal en vrij dag de afwerking van finales, 's Avonds zal het kamp gesloten worden en zater dag gaan we zeer vroeg weer op weg naar huis zodat u het vast weet dat we in elk geval in de middag thuis zullen zyn. In verband met de gebrekkige ver bindingen hier is 't wel mogelijk dat dit de enige berichten van ons zullen zyn. J. TEN BEEK, en C. GIEZEN. noodwinkel in Voorschoten. Bij hel verhoor bleken zij in Leiden ook een bromfiets en een scooter en nog een brommer in Katwyk te hebben gestolen. Ze zyn alle drie ingesloten. SJZ-jeugd blonk uit mer handballen dit feest maakte, hoogtepunt en uit van het ve blijt van de dug in Limet «Ut jaar. De gehele voorafgaande tve« is aan «le voorbereidingen b steed. Besprekingen met burgemeesters van Limetz Gommecourt, bespreking» met het actiecomité en denk nog al rij komen de r i typische Franse gewoon- i aan jiet ajtaar. De voltallige vr>enden uit Holland een is «ie felicitatie van bruid gemeenteraad was aanwezig spaarbankboekje aanbood, bruidegom, die zich daar- in de kerk en ook de burge^ waarop alvast een mooi be- e met de familie voor het meester van Gommecourt drag was gestort. Beaufils gaf daar Geiiwtalleenl in zyn fauteuil genoot de pastoor zichbanr van de aanwezigheid van zyn I Tienden. De wijn werd gr oten en Hollandse koekjes ij geserv«H«rd. Het was een erlijk feest van broeder- 1 elukwensen. Wy hébben daar gaarne bij aangesloten. Toen barstte de activiteit in volle omvang los, kerk schoonmaken en versieren, de gelevrde bloemen aanvullen met zelf geplukte veldboeket- ten. liet Uerkji twaalfde eeuw dat de Franse taal pra«'htig monument is, kw n knauw heeft ge- er fraai uit te zien. hen daar act;e de presence. Het kerkje de Hollan ders niet snel genoeg aan hun De inleiding op de viering was ZOETERWOUDE,AMERSFOORT. In gedachten uiting konden ge- f|e gezongen H Mis in Gom de beate stemming en onder ideale j ven. mecourt. Kapelaan J. W. de weersomstandigheden heeft de SJZ- Van alle kanten werd hulp JonS verzorgde de feestpredi- jeugd de eerste dagen doorgebracht in geboden. Een wijnhandelaar eatie.^ In Frankt-fik w het NKS kamp te Amersfoort. bood flesst In de voetbalwedstrijden waren de re- receptie, sultaten nogal pover. Met het handbal- anderen zorgden het optreden van de SJZ' r de de week tevoren het heel goed ge vuld. Na de Eucharistieviering volgde een zeer durk bezoch te receptie in de Foyer Rt rale door de gemeente daa voor klaargemaakt. Het w. hartvei-warmend te zien hu dat uit ,«!e velen kwamen feliciteren i het was duidelyk te merk hoe bemind deze pastoor hi is Niet velen bezoeken hi de zondagsmis, maar hun pa toor is tóch het middelpun Madame Lantz voerde In eerst het woord, zij sprak di ze keer niet als burgemeestei als parochiaan, zij echter opzienbarend. Het eerste team boekte een 14-0 zege. Dit trok zo de aandacht dat een wedstrijd werd georga niseerd tegen het team van het Haagse Quick Steps dat maandagavond een de monstratie van deze sport had gegeven. Ook zij moesten onder het juk van de Zoeterwoudenaars door en gingen met 14-8 ten onder. Het tweede team moet nog' voor het eerste wapenfeit zorgen en blinkt tot nu toe alleen maar uit in het eten. De dinsdagmiddag is in het zwembad doorgebracht, 'a avonds had een speur tocht plaats in de bossen waarby diverse opdrachten moesten worden uitgevoerd. Ha hov,H tnooo ^ent z'ch daartoe, hoewel zy de ha.id toege- bloe- staan. We hebben dit zelf i. wij moesten mee om de mogen inleiden, maar we heb- cadeaux van de parochianen te kopen. Kortom het v gezellige activiteit, waarin ie- dereen betrokken werd. De zaterdag voor het feest was een zeer drukke dag. Na tuurlijk moesten wy 's mor- 1 gens nog even naar de pitto- resque markt van Vernon. waarvan iedereen altijd belast 1 en beladen terugkomt. Franse markten zijn bijzonder aan trekkelijk. 's Middags waren wij geno digd de gezangen uit te voe ren in een huwelyksmls. Hoe- 1 rlandse vriemlen. ■arna werd hel feest In «le storie met de Nederlanders jrtgezet. «lens het diner, dat geheel or eigen krachten was be id kwamen Dominee Gijs- rs en echtgenote binnen- llen. De Dominee heeft ver- hillende reizen van de Club icegeniaakt en hij wilde ook u niet ontbreken. In volledig katholiek is. Zij bracht oecumenische geest sloot hij ieders dank over en bood «Ie deze daS. met een gebed, en sprak daarin tevens zyn dank uit voor de gelegenheid, die j hij bij ons sLeeds had gevon- den, de oecumene in practyk te brengen. De eerste helft van ons ver- biyf hier zit erop. Het is een zeer drukke tijd geweest en de vermoeidheid laat zich nu wel gelden. Het is uitzonder- j lijk warm, maar we krijgen nu nog een aantal rustige dagen met enkele excursies, om weer op krachten te ko- R IJ NS A TE R)V OUDE bit is de wagen van de Si-jarige Hille- gominer A. v. d. Lans, die gisteravond op de provincialevoeg 7 dodelijk verongelukte. Dat de Provincialeweg tussen Leimuiden en Alphen aan den Rijn steeds meer levensgevaarlijk wordt is wel gebleken door de reeks van ongelukken, die zich geregeld voordoen. Met het hui- dige verkeer is deze weg overbe last. Inhaal-maneuvres zijn niet uit te voeren. Het zal echter nog wel jaren duren voordat van deze tweebaansweg een vierbaansweg wordt gemaakt. De in deze weg gelegen bruggen zijn reeds op een toekornstige xnerbaansweg ge bouwd. Foto Dykman LEIDEN 23 juli. Groente Champig nons 190-205. pruimen 90-220, aardappe len 7-27, andijvie 9-13. doperwten 107- 125, snijbonen 95-135, stambonen 55-120, tuinbonen 23-45, kroten 26-31, kroten gekookt 80, rode kool 6-10, groene kool 32-36, witte kool 21, spitskool 27-29, postelein 12-30, prei 38-58, rabarber 12- 30, spinazie 15-25. komkommers 15-28. Tomaten A 340-400. id. B 330-360, id C 330. uien picklers 14-22, waspeen 32-36. per 100 kg. Meloenen 43-244, bloemkool 25-81, sla A 5-19 per 100 stuks. Bleek selderij 22, bospeen 18-31, kroten 9-18, peterselie 6, seldery 11-12 per 100 bos. WOERDEN. 23 JULI. KAAS. Aan voer 102 partijen. Notering in per kg» le kwal. 4.03-4.17J 2e kwal. 3.80-4.02t extra kwal. tot 4.65; handel matig.

Leidse Courant | 1969 | | pagina 3