Leo Roozen benoem i tot ridder in de Orde van de H. Gregorius GESLAAGDEN „MATHESIS" Jan Vreeburg 50 jaar bij scheepswerf Westhof MEDISCHE DIENSTEN Groot aantal geslaagden op de r.k. \akschool ZATERDAG 28 JUNI 1969 DE LEIDSE COURANT Hoofdredacteur Leidse Courant nam afscheid van zijn medewerkers Leo Roozen is benoemd tot ridder in de Orde van de H. Gregorius de Grote. De oud-hoofdredacteur ier_ van de Leidse Courant kreeg de versierselen, die its- bij deze hoge pauselijke onderscheiding behoren, gistermiddag opgespeld door de deken van Leiden dr. J. van Noort tijdens een receptie, welke hem ter gelegenheid van zijn afscheid van de L.C. in ;en restaurant Van der Heijden werd aangeboden. Op deze receptie nam de heer Roozen, die 46 jaar - waarvan 19 jaar als hoofdredacteur - verbonden is geweest aan de De Leidse Courant, afscheid van zijn naaste medewerkers. Deken Van Noort voor de uitreiking van de Gre- goriusorde tot de heer Roozen: „Je krijgt soms het gevoel, dat de katholieke pers zich aan het terugtrekken is. Dat is jammer. Het is geloof ik een groot goed als er een sterke confessionele pers bestaat, die zich in progressieve zin durft uit te spreken. Ik heb gemerkt, dat u dat laatste ge daan hebt. Uw afscheidschrijven in de krant ge tuigde daarvan. Daarom bent u deze onderschei ding alleszins waard, als een teken, dat u gewerkt hebt voor de nieuwe weg, die wij gelovigen willen gaan." Samenwerking De heer P. v. d. Kraan nam namens de technische staf afscheid van de heer Roozen. Hij dankte voor de prettige samenwerking en de vriendschappelijke wijze van omgang. Als geschenk van de techn. staf bood hij een fraaie asbak aan. Tevens stelde hij de heer Roozen 'n oud-Sassenheimer een boekje over oud-Sassenheim ter hand. De heer C. de Heiden sprak namens het administratieve personeel: „U hebt in uw leven letterlijk en figuurlijk een woord gevormd en een gemeenschap mee helpen opbouwen. De heer De Hei den haalde ook herinneringen op uit de tijd dat de heer Roozen en hij als jonge mannen pas bij de krant waren. Namens het personeel bood hij reischeques aan. De Leidse middenstand liet zich ver tegenwoordigen door de heer J. Lam- bermont, die de heer Roozen dank zegde voor diens medewerking bij het op touw zetten van het organisatie-leven direct na de oorlogsjaren. o Nieic Een van de directie-rieden van de Leidse Lichtzo'C&urant de heer J. F. J. M. Koens had gr ™daarvoor de scheidende hoofdredacteur Toegesproken: „Je bent er ip geslaagd krant een eigen gezicht te geven. Dit [eigen karakter sprak vooral in de oude n van de Leidse Courant. Het pleit je nuchter inzicht, dat je, toen je >ok zelf tot de slotsom was gekomen, de krant gebaat zou zijn met het aangaan van een groter verband, harte hebt meegewerkt 'totstandkoming daarvan in de Wester- hoewel je wist, dat daardoor het Jiiterlijk en de aard zouden gaan [anderen." De heer Koens wees ook op diepe en eerlijke godsvrucht r rechtschapenheid van de heer rïjk7 'te i de „Pauze's" kristalliseerde je je ge slachten uit in korte van wijze lijkheid getuigende artikeltjes." Tot slot dankte de heer Koens de scheidende hoofdredacteur voor alle toe- q wijding en trouw aan de krant, 3BLIK! cijn medewerkers en aan hem persoon- Van de directie en nieuwe hoofd-redac- fleveriii eur ontving de heer Roozen de Atlas gunsti ran Fouquet met afbeeldingen van de n<i loodfstad Amsterdam. feestelijk vader De heer T. Pieters sprak de nieuwe •idder toe namens' de redaktie. „Uw pschaving en eruditie hebben voor een groot deel de sfeer op de redaktie be- v> laald. Het redaktie-lid noemde de heer Roo- :n mentaal corrector en geestelijke 'ader, wiens oordeel en inzicht grote d nvloed hadden. Hij dankte zijn hoofd- K'ijedacteur voor het luisteren, het mede- de goede raad en zoveel opvoe- iteite Nieuwe almanak Z.-Holland is uit Voor wie alles over de provincie Zuid- loiland wil weten op bestuurlyke gebied, weer het handige vervolgnummer ver benen, n.l. de Provinciale Almanak oor Zud-Holland 1969. Deze provinciale Wie is wie" is uit officiële bronnen amengesteld door de al administrateur de provinciale grffie dicht by het zittende J. A. Beekink. De alma- 'ak, die nu voor de 81ste keer is ver- chenen, werd gedrukt bij Samson N.V. i Alphen aan den Rijn en kost 32.50. Alle provinciale overheidsinstanties, )als provinciale en gedeputeerde sta- :n, waterstaat, planologische dienst, riffie en commissies taan er in vermeld. ding :„Vooral ook omdat de menselijke waardigheid bij u centraal stond." Als afscheidscadeau bood de. heer P.ieters een boek over de Europese kathedralen Leidse Hout - toernooi Eerste finalisten bekend Nu de vyfde dag van het Leidse Hout- tournooi verspeeld is, zyn de kaarten al byna geheel geschud. By de dames zyn de finalisten al geheel bekend, terwyi men bij de heren aan de halve finale toe is. Een verrassing van de eerste orde was gisteren ongetwyfeld de nederlaag van de als eerste geplaatste Gertie Doornbos. Inge v. Zuize verloor al gauw de eerste set van Gertie, maar in de tweede kwam zij goed terug. Tot 7-7 ging de strijd nu gelijk op, maar enke le fraaie backhandpassmags van Inge gaven tenslotte de doorslag en boerden setronist op (9-7). In de beslissende reeks kon Gertie het langs van haar te genstandster wil meer bijhouden en wel Vreselijk blij In zijn dankwoord zei de h°er Roozen „vreselijk blij" te zijn met de pauselijke onderscheiding: „Trouw aan de paus is fundamenteel in het katholieke leven." In zijn afscheidsspeech was de scheiden de hoofdredacteur beurtelings ernstig en blij. Hij noemde het leven een vluch tig bewustzijn en zei te hopen dat de weg naar het nieuwe leven geleidelijk mag verlopen. Over zijn relaties met zijn medewerkers: „Ik heb altijd gepro beerd iedereen gelijkwaardig te be schouwen." Op een voor hem kenmer kende wijze nam de heer Roozen af scheid van het personeel. Het werd een „pauselijk" afscheid. Elke afdeling in "t bedrijf kreeg van hem een „Dank u wel" te horen. Elke afdeling in 'n andere taal. De afscheidsdag van de heer Roozen werd 's avond besloten met een diner van commissarissen, directie en hoofd redactie van Westerpers n.v. Tijdens dit diner werd de oud-hoofdredacteur het afscheidscadeau«van WesPetperif 'tf.V.' overhandigd door mr. J. A. M. Borghols, president-i i :at toc®)aarnaast vindt men er namen en ge- evens in van alle tot Zuid-Holland be- orende gemeenten en gegevens nkele landelijke bestuursorganen. Ook an tussenvormen, zoals interprovinciale >onboe ommissies en bovengemeentelijke orga- n. ia andacht besteed. Verder geeft de almanak overzichten an kerkelijke gezindten, inwonertal en, bedryven, diensten, verenigingen en iêuend Pen,5are lichamen zoals waterschappen Door de volgende leerlingen van de Avondnijverheidsschool van het Kon. Gen. M.S.G., werd het einddiploma be haald: 5-jarige cursus, afdeling Werktuig bouwkunde: B. J. Boer, Waddinxveen; J. J. Dillisse, Den Haag; A. G. Dorrepaal, Woerden: F. Th. v. Meegen, Voorscho ten; P. Minnee, Lisse; C. P. M. Moer kerk, Warmond; P. de Mol, Katwijk a. Zee; A. Ober; W. H. M. Oostdam, Hoogv made; H. Schurink, Koudekerk a.d. Rijn; G. M. Sloos S. L. Spaan, Sassenheim; J. C. Zuijderduyn, Katwijk a. Zee. Afge wezen: 4: met lof: 1. 5-jarige cursus, afdeling Bouwkunde: A. N. Bal, Voorschoten; J. H. C. de Boer, Hazerswoude; P. M. Borsboom, Hazers- woude; H. Frijmann, Zoetermeer; J. N. Kors, Den Haag; C. v. d. Leden, Nieuw- veen; G. Marchand, Valkenburg (Z.-H.); J. Th. M. Meyer, Hazerswoude; G. J. Minnee, Ktwijk; J. J. J. v. Parera, Noord- wijkerhout; W. C. M. v. Raaij, Haarlem; B. Roeleveld, Wassenaar; J. J. Rotteveel, Hillegom; G. Ph. M. van Schie; A. J. C. Schouten, Hazerswoude; G. Sekeris, Waddinxveen; W. W. Steenvoorden, Noordwijk; A. F. Thierry, Leidschen- dam; S. Verlint; A. H. Vreeburg, Ha zerswoude; M. Zonneveld, Lisse. Alge- 5-jarige cursus afdeling Electrotech- niek: J. J. B. Aniba; J. P. Beukman, Oegstgeest; P. C. Brttijn, Valkenburg (Z-H); Cl. v. d. Deyl, Noordwijk; C. A. v, d. Gugten, Katwijk/Zee; F. Hazenoot, Noordwijk/Zee; A. C. M. de Jeu; J. G. P. Jonker, Sassenheim; H. M. Kleijn, Noordwijk/Zee; J. J. Knaap, Noorden (Z-H); G. H. Los, Valkenburg (Z-H); G. Luiten, Leidschendam; D. Miggels; H. F. Miggels; F. A. Mul, Edam; A. S. J. Munsterdam, Nieuw Vennep; J. Th. G. Peeters, Noordwijkerhout; F. J. Rob bers; H. A, M. Schlieker; A. de Vos, Alphen a/d Rijn; Th. J. M. van Wersch; P. A. M. van Zaal, Zoeterwoude; Afge- 5-jarige cursus afdeling Fijnmccbani- scheteehniek: C. J. van Doorn: R. v. d. Graaf. Voorschoten: P. J. M. Hartwijk; H. J. Heijmans, Boskoopi): H. G. M. A. Kaptein, Den Haag; C. P. Klok, Amster dam; J. H. Lünnemann, Voorburg; D. Molema, Leiderdrop; W. de Mooy, Rijns- burgi); J. Nieboer, Haarlem; W. Le Nobel; A. v. d. Plas; J. J. A. v. d. Ploeg. ZoeterwoudeJ. Rook, Gouda; C. A. Tim- mers. Voorschoten; C. H. v. Vliet, Den Haag; P. S. Zaadnoordyk, Soesterhoogt A. Zwart. Afgewezen: 1. 1) met lof. Diploma vervolgcursu afdeling Bouw kunde: H. J. Bakker; J. J. M. Belt. Lisse; G. P. Boers, Weteringbrug; H. C. Bogaards, Rijnsburg; W. J. Bon, Lisse; J. v. d. Boogert, Lisse; J. J. ten Don kelaar, Voorschoten; P. K. van Dorp, Oegstgeest; H. J. Hillenaar; J. H. Hoolj- mans, Valkenburg (Z-H); J. B. Knoop. Boskoop; I. M. Maes, Lisse; J. Ouwe hand, Katwijk/Zee; C. Paulussen, Kat- wyk/Zee; L. Poldervaart, Moerkapelle; A. F. M. van Rooden, Hillegom; A. M. Weijers, Hillegom. kerhout; H. P. A. Mé Gordyn; J. Ph. van Meijgaarden; H. Nieuwenhuizen; M. Paats; G. Vis, Voorschoten. Diploma vervolgcursus afdeling Werk- tugbouwkunde: J. H. H. Bonarrius; J. van Dam, Oude-Wetering; A. van Duijn, Katwijk/Zee; W. van Egdom, Alphen a/d Rijn; H. C. de Goederen, Waddinx veen; G. de Mol, Katwijk/Zee; R. M. van Ryn, Katwijk; A. B. Schipper, Kat wijk/Zee. Afgewezen: 1. Aan de volgende leerlingen van de Middelbare Technische School die het praktykjaar tot tevredenheid hebben vol bracht is het diploma uitgereikt: Afdeling Bouwkunde: N. van Ammers, Noordwijk; F. H. A. Angevaare, Voor hout: H. v. d. Berg, Voorhout; H. J. J. Beugelsdijk, Warmond: Bouwmeester. Roelofarendsveen; B. J. P. van Egmond, Voorhout; Hoogkamer. E. M. N. I.. Lis se; Tj. Langeveld, Alphen a. d. Rijn; A. J. M. Lieverse, Hillegom; K. J. van Muyden, Zoeterwoude; J. E. J. van Rui ten, Hillegom; H. Verdoes, Katwijk/Zee; G. J. Versteeg, Alphen a. d. Rijn; H. L. L. van Vloten, Warmond; Th. A. J. G. Wanders, Warmond; P. van Ammers, Noordwijk; D. E. Brussee, Voorschoten; A. E. van Goozen, Hoogmade; M. F. van Hemert, Alphen a. d. Rijn; J. A. Hoogeboom; J. G. de Jong, Alphen a. .d Rijn; A. J. de Jonge; J. Koster, Alphen a. d. Rijn; T. Nispeling, Hoofddorp; J. M. A. Pompe; H. Schoneveld, Leider dorp; W. Sloos; P. Vink, Noordwyk; W. J. van Wageningen, Alphen a. d. Ryn; Th. Westra, Katwijk/Zee; A. A. van Oud- gaarden, Noordwijk; A. Wallaart; J. C. J. M. Beugelsdijk, Warmond. Afdeling Electrotechniek: J. J. W. Leiderdorp; W. F. K. v. d. Blom; K. Broekhuizen, Oegstgeest; P. N. Th. v. d. Eist, Lisse; A. de Groot, Zoetermeer; A. B. van Hameren. Noordwijk/Zee; J. Laman; J. H. G. Langeveld, Sassenheim; P. J. Noyons, Katwijk/Zee; B. M. Ver heugd; N. Carlie; C. Matser, Oegstgeest; B. G. J. Annokkee; H. F. Daams; H. v. d. Does, Wassenaar; R. Ferweda; Bos koop; H. Ch. Keukenmeester, Leidschen dam; W. C. Mul, Sassenheim; P. J. M. Zwartjes. Hazerswoude; B. Ramakers; J. A. de Haas; B. Corts, Oegstgeest; P. de Bruijn; A. Buitelaar, Leidschendam; J. C. Daniels, Voorschoten; R. Hoekstra, Sassenheim; C. Kromhout, Katwijk/Zee; J. W. v. d. Linden; C. van Muyden, Zoe terwoude; E. de Vos; J. Klunder, Was senaar; A. J. J. Verbaken, Oegstgeest; H. J. M. v. d. Werf, Reeuwijk; G. A. Kamerman, Lisse. Afdeling Werktuigbouwkunde: G. W. Bloemendal, Wassenaar; A. F. Boverhof, Wassenaar; J. Commissaris, Leimuiden; R. A. den Dopper; F. B. Duineveld, Lis se; Th. F. Th. M. Geurts; K. Groen, Wassenaar; G. L. Hagoort, Heemstede; Ch. H. Haneveld; L. C. J. Heemsker, Noordwijkerhout: C. H. Iestra, Voorscho ten; J. J. Ket, Wassenaar; J. J. Keune, Heemstede; C. van Klaveren, Rijnsburg; G. C. M. J. Kleinhans; A. Langeveld, Sassenheim; A. J. P. Landing, Leider dorp; A. P. Meershoek, Sassenheim; G. A. C. Randsdorp, Lisse; A. G. van Rhijn, Noordwijk; H. A. Teeuw; R. H. C. Tromp, Lisse; R. Strelzijn; D. H. Ver- wey. Alphen a. d. Ryn; C. M. Vos, Vo gelezang; J. H. v. d. Woerd. ZOETERWOUDE Dinsdag 1 juli a.s. zal het 50 jaar ge leden zyn, dat de heer Jan Vreeburg in dienst trad by scheepswerf „Hendrik Westhof sedert 1790". Op 13-jarige leeftijd kwam de jubila ris dagelyks te voet vanuit Leiden naar de scheepswerf van zyn oom in Zoeter woude. Dit karakteristieke plekje is nu wel ten dode opgeschreven nu binnen afzienbare tijd een brug zal worden ge legd over do Noordbuurtseweg als on derdeel van de Burgemeester Smeets- weg. Hij had een belangrijke rol bij het re pareren van de vletschouwen der boeren waarvoor men er dagelijks tot in de Stompwijkse Meerpolder met de hand wagen op uit trok. Later waren de vrachtschuiten en het jachtwerk bij hem in goede handen. In de na-oorlogse jaren is dit werk steeds meer verdrongen door het las- en constructiewerk in de ruim ste zin des woerds. Jan Vreeburg is jarenlang een alombe- kende figuur geweest in de Leidse jeugdbeweging waar iedereen hem ken de als hopman Vreeburg van de Leonar- dusgroep. Het bereiken van deze mijlpaal zal n onopgemerktvoorbijgaan. Dinsdagmor gen 1 juli is or een ontvangst ten huize van de familie Westhof, Dorpsstraat 2. Van 12 tot 13 uur kan men daar de Ju bilaris feliciteren. 6-4 moest zy de eer aan Inge laten, die hierdoor zondag de finale tegen clubge note Co v. Berghe-Henegouwcn zal spe- Bij de heren kwam Hans Keizer twee ronden verder door „straight" sets over winningen tegen Piet Vroegop en de verrassend matig spelende Peter Burlei. Jaap Temminck won tegen Max Har- lelot snel de eerste set (6-3), waarna zij in de tweede tot 6-6 goed tegen elkaar opwogen. Op dat moment ontplooide Jaap echter weer zijn geweldige power- play en met enkele knallende smashes liet hij Max geen enkele ilussie 13 6, 6-8). In het dames-enkel-C was het gis teren een zwarte dag voor de familie Mulder. Anita Steenbergen, was in te genstelling tot de voorafgaande dagen nu goed op dreef en met 6-0, 6-4 gaf zy Marja geen enkele kans. Zus Mirjam deed het tegen Anneke v.d. Hoek heel wat beter, maar ondanks een 5-4 voor sprong wist zy de party toch niet zege vierend te beëindigen (5-7, 1-6). Een wel abrupt einde van de reeks overwin ningen van de zusjes Mulder, waardoor nu Anita Steenhauer en Anneke v.d. Hoek zondag in de finale zullen moeten uitmaken, wie de sterkste is. Arnold v.d. Cape Hen speelde tegen Peter Pouwels weer eens een ouderwetse party. Met flitsende forehands en geslepen back hands won hy snel de eerste set (6-4), waarna Peter goed terugkwam en met tactisch aanvalsspel de tweede set voor zich opeiste. In de beslissende was het echter weer Arnold wat de klok sloeg en met 6-0 gaf hij zijn tegenstander het na kijken. Van Marle kwam hier een ronde verder door op eenvoudige wijze de tech nisch mindere Scholte te kloppen. Al met al zijn er nog heel wat spannende partijen te verwachten en zal men aan staand weekend ongetwijfeld van hoog staand tennis kunnen genieten op het tennispark van de Leidse Hout. LEIDEN: Leidse huisartsen: tot za terdag 10 uur dient men de eigen huis arts te raadplegen. Na zaterdagmiddag 12 uur belle men voor spoedgevallen de dokterstelefoon 22222. Apotheek: Van Driesum, Mare 110, tel. 20406. ALKEMADE: dokter Van Haselen, Kerkstraat 91, Oude Wetering, telefoon 017132217; dkt. Heynen, Noordeinde 166, R.'veen 01713—2329. Zr. Bontje, Westeinde 65, R.'veen, 017132451. ALPHEN. dokter Veenendaal. Rem- brandtlaan 31, tel. 2073. dkt. Stehc- wer Anna v. Buren laan 5, tel. 2170; Apo theek Allart, Raadhuisstraat 206. Tand arts Veraart, Smaragdstraat 13; zr. A. Boin, Roerdompstraat 34, tel. 3540. BODEGRAVEN: dokter Cats, Noord straat, tel. 2030; zr. de Groot, Irenestr. tel. 2599; Apotheek Rond, Kleiweg, tel. 3716, Gouda; dierenarts Hofland, Vijver laan, tel. 3798. BOSKOOP: dkt. de Goeje. Dorpsstraat 20. Benthuizen, tel. 01790-3636; zuster Hooymans, Reijerskoop 53, tel. 2805. HILLEGOM: dkt. Le Cocq d'Armand- ville, Sixlaan 7, tel. 5613. KATWIJK AAN DEN RIJN: dokter Hueting, Rijnstraat 42, tel. 2102. LANGERAAR: dkt. Sandkuyl, Langer- aar, tel. 01722-139; zr. Bovenkerk, tel. 01729-238. LEIDERDORP: dkt. van 't Woud, Hoofdstraat 40, tel. 30070: zr. van Maar- Ie, Bonifaciusstraat 15, tel. 34673. LEI JCHENDAM: dkt. Schluter, Kon. Julianaweg 88, tel. 6611; dkt. Uhl, Pa trijslaan 74, tel. 3039; tandarts': telefoon 070-543035; zr. Rotteveel. W. Pijperlaan 49, tel. 4161; apotheek": Herenstraat 148, Voorburg, tel. 070-860402; ziekenauto: tel. 3923. LIESBETH LIST EN LOUIS VAN DIJK IN HOLLAND FESTIVAL fNE KOMST van Liesbeth List en het trio Louis van Dijk naar Leiden was weliswaar niet grootscheeps aangekondigd, maar een uitverkochte Schouwburg zat er gisteravond toch wel in. Het is immers een groot genoegen om dit viertal op hun eigen unieke wyze te zien musiceren. Van theater persoonlijkheden als mej. List vindt men slechts een zeer gering aantal in ons landeke, om over hypermuzikale jongens als Louis van Dijk maar te zwijgen. Liesbeth List heeft overigens kennelijk ingezien, dat het Nederlandse oor niet de gehele avond gestreeld kan worden met alleen Griekse muziek literatuur, hoe mooi deze ook moge zijn. Met heel fyne klavecimbel begeleiding van Louis van Dijk werkte zy haar gebruikelijke Theodorakis- programma nu vóór de pauze af. De aangrypende Mauthausenliederen vormden uiteraard het hoogtepunt. Met een overvloed aan Bühne-ervuring stond ze daar, iedereen de baas. 1VJA DE PAUZE toonde zy echter nog meer te kunnen. Wij vonden haar 1^ haar het sterkst in het chanson, haar specialiteit, veelal door Erns van Altena van een Nederlandse tekst voorzien. Juist hierin kwamen haar voor dracht, expressie en muzikale opvattingen het meest tot hun recht. Maar ook het door Ramses Shaffy gecomponeerde, puur Engelse Silly Lilly", waaraan de zaal duidelyk de voorkeur gaf. mocht er wezen. Maar liefst twee maal moest zy het publiek hiermee van een toegift voorzien. Het jazz-genre ligt haar minder. Hiervoor is haar stemgeluid te vlak en wellicht wat te Europees. Maar in die gevallen kon men met de begeleiding pi voorstaan. Louike weet wel raad met zyn klavier, dat is bekend. Maar ook bij Jacques Schols ontdekten we een sterke groei. Was deze in vroeger tyden nogal eens geneigd om vaak in herhalingen te vervallen, dit is er nu af. Daar gaf hy althans blijk van in een ijzersterke interpretatie van John Lewis' „Django", waarmee het trio onder meer solistische mede werking verleende. De voor dit werk uitermate geschikte akoestiek van de knusse Schouwburg zy nog vermeldenswaard. W. S. LISSE: dkt. Duymaer van Twist, Heere- I weg 245, tel. 3453; zr. Dubbeldam, Wa genstraat 40, tel. 3883 b.g.g. !117. NIEUWKOOP EN NOORDEN: dokter Bremer, Nieuwkoop, tel. 01725-1103. NOORDWIJK: dkt. Mulder, Nieuwe Zee weg 69. tel. 2230: wijkverpleging: Van Panhuysstraat, tel. 2907 b.g.g 2338; Apotheek aan Zee, Hoofdstraat 59. telef. 3068. NOORDWIJKERHOUT: dkt. De Groof, Duindoornstraat 1, tel. 02533-2910; zr. Lanke, Duin en Dal 55, tel. 3368. DE BOLLENSTREEK; tandarts: dkt. Werman, Hoofdstraat 322, Sassenheim; apotheek Lisse, Vierkant 223. OEGSTGEEST: dkt. Reterink, Terwee- weg 152, tel. 50394; zr. Warmerdam, tel. 54982 b.g.g. 22222. VOORHOUT: dkt. Lempers, Churchill- laan 13, Voorhout; zr. Muhlhaus, Dr Kuyperlaan 3, tel. 02532-8122. VOORSCHOTEN: dkt. van Schaik, Jul. van Stolberglaan 62, tel. 3344; Voorscho- tense Apotheek, Leidse weg 66. tel. 2525; zr. Parmentier, Wijngardenlaan 2. tel 2177. ZWAMMERDAM: dkt. Van der Ent Braat, tel. 01725-1308. SASSENHEIM: dkt. van Nes. Hoofdstr. 155, tel. 7119. WASSENAAR: dkt. Paulides, v. Z. v. Nijeveltstraat 42, tel. 4561; dkt. Jaais- I ma, Wittenburgerweg 106, tel. 9676; Apotheek Langstraat 86. tel. 2141tand- I arts Bommel, Lange Kerkdam 29, telef. I 4312. KERKDIENSTEN in dekenaat Leiden ZATERDAGAVOND Par. H. Lodewtjk 7.00 uur Herensingel 7.00 H. Petrus 7.00 Hartebrug 7.30 H Leonardus 7.00 H Antonius 7.00 Oegstgeest 7.30 Rijns.-'Urg, Tuinbouwschool 7,0 i Bonaventura-kapel 6.30 Meerburg 7.00 Haagse Schouw 7 00 Studenten 7.30 Laurentuls (Voorschoten) 7.00 Moeder Gods i Voorsch 7.00 H Wtllibrnrdue i Wass i 7.00 Goede Herder Wass 5.00 H Joseph i Wass 7.00 De Menswording iLdorp) 7.30 ZONDAG Parochie H Lodewyk 8.30 9 45. 11.00, 12.15 en 18 00 uur Studentenparochie 11.45 uur Parochie Herensingel 8.00, 9.30 11.00 en 18.30 uur Bijkerk Timorstraat 9.30 en 11.00 uur. Parochie H Petrus 8.00, 9.15, 10.45, 12.00 en 18.00 uur Parochie O L. Vr. Unb Ontv (Harte brug) 8.00, 9.00 hoogmis, 10.45, 12.00 en 19.00 uur. Parochie H Leonardus 8 00. 9.00. 10.45, 12.15 en 19.00 uur Parochie H Antonius (Z.W.) 8.00, 9.30, 11.00, 12.15 en 19.00 uur. Parochie Haagse Schouw 9.30, 11.30 en 18.30 uur. Parochie H Laurentius (Voorsch.) 7.30, 9.UU, 10.30, 12.00 en 17.00 uur. Parochie Moeder Gods i Voorsch.) 8.00, 11.00. 11.30 en 18.00 uur. Parochie Goede Herdei (Wass.) 8.30. De R.K. Vakschool voor Meisjes aan het Galgewater te Leiden leverde dezer I dagen een groot aantal geslaagden af: Het getuigschrift Vormingsklas be- haalden de dames: Y. Berbee, A. Post- ma te Hazerswoude; L. v.d. Berg, Th. v.d Berg. I. Dekker, Y. Kneefel. E. v.d. Lin den te Noordwijkerhout; L. Bóuwhulk, R. 1 v. Leur, R. Oudshoorn, C Rotteveel te Sas senheim; M v.d. Ham, B. Koek, M. Tijs- j sen, R. Zandbergen, M. v.d. Harg te Zoe- J terwoude; R. v.d. Hulst te Voorhout; D. Kerkvliet te Warmond; L. Lemmers, T. Sanders te Lisse; V. Möllers te Leimui den, R. v.d. Voorden, W. Beugelsdijk. M. Groenewegen, A. Heugten, A. v.d. Meer, I. v. Paridon, J. v.d. Poel, N. v. Remundt, I A. Schinkel. V. Schoots te Leiden; J. Vroonhof te Nieuwkoop; M. V.d. Berg, M. Koens te Leiderdorp; L. Eibers te Hil- j varenbeek; M. E. Hollman te Maastricht; M. Lamboo te Voorschoten; W. v. Ste- kelenburg, A. Verhoeven te Helmond; E. I v. Rijn te Wassenaar; G. Hermans te Arnhem; A. te Lintelo te Hengelo; R. I Oomen te Stein; L. M. Rooding te Ede; A. Geelen Heerlen, P. v. Roode te Sas- senheim; Chr. Vermolen Hoeven N.Br.; i M. v. Lierop te Voorschoten. Uitgesteld: 3; Afbewezen; 1. Het Schoolgetulgischrift Kinderver zorgster werd behaald door de dames: Y. Buschman, M. v. Grieken, T. Wassenaar te Lisse; R. Captein te Zoeterwoude; N. Deen, C. Lakeman te Voorhout; J. Eg berts te Ter Aar; J. v. Egmond, C. Sme ding, L. de Wilde, G. v. Iterson, M. Nieuwland, C. Rynbeek, L. Schamper, S. Vermey, L. de Vries te Leiden; M. Eiken broek te Valkenburg; Z. H. Gras te Was senaar; J. Hörters, F. Kulker, te Leid schendam; I. v. Nobelen te Noordwy- kerhout; R. Straathof te Alphen a.d. Rijn; A. Moerings Boskoop; W. v.d. Star Oegstgeest. I. Jak te Roelofarendsveen. Het Diploma Kolonieleidster van de Centrale Raad werd behaald door de da mes: M. v. Dam te Voorhout; R. v.d. Ham te Leidschendam; J. Hogenboom te Warmond; M. Houps. W. v.d. Star te Oegstgeest; B. Kroft te Ter Aar; A. Moerings, G. Sterkenburg te Boskoop; M. Montanus, M. Nieuwland. C. Ryn beek, L. Schamper, S. Vermey te Leiden. Het Diploma Couture behaalden de dames: L. v.d. Akker, A. Bakker, F. de Best, E. v.d. Capellen, M. Mars, B. Boot, M. Moot met lof, A. Stolwyk, L. v.d. Wal te Leiden; E. Doove te Noordwyk; C. d. Eisen te Zoeterwoude; M. v. Haar lem, W. v. Rhijn Noordwy kerhout; J. v.d. Ham, R. v.d. Peet te Wassenaar; A. v. Nobelen Sassenheim; G. v.d. Valk Voorschoten; I. Weyers te Lisse; G. Wol vers met lof te Woubrugge. Hel Diploma Kostuumnaaien werd be haald door de dames: M. Bader te Noordwy kerhout; I. Bakker, Th. Heems kerk te Roelofarendsveen; R. Berends te Leimuiden; A. Cambier, W. Hensing, F. v. Leeuwen, G. Lodder, I. Nijhuis, A. v. Steyn, M.- Wyrwas te Leiden; E. v.d. Drift, R. Elfering te Lisse; T. den Ei sen, A. Koek te Zoeterwoude; A. de Jong, F. de Jong te Voorschoten; A. v.d. Meer te Stompwijk. Afgewezen 1. Het Diploma Assistente met de na druk op de Naaldvakken behaalden de dames: M. Bakker, A. v. Geest, R. Jan sen. A. v. Mierlo, A. Moot, A. Visser te Leiden; E. Brasker te Alphen a.d. Ryn; R. Borst, A. Roessen, L. v. Teylingen, C. van Klink te Zoeterwoude; L. Groen in 't Woud te Warmond; A. Otten te Katwyk aan Zee; E. Rietbergen te Wassenaar; A. Tersteeg, W. Vink te Oud Ade; G. v. Vliet te Katwyk a.d. Rijn. Uitgesteld 1, afgewezen 1. Het Diploma Assistente met de nadruk op de huishoudelijke vakken behaalden de dames: M. Berg, B. Vervoorn, L. Krind te Zoeterwoude; M. Daleman, M. Dingjan, M. Driessen, L. Eyck, J. Feiten, A. Freriks, J. v. Houten, A. v.d. Meel, L. Montanus, M. v.d. Vooren, M. Web bers, O. Witsenburg, E. de Putter, M. Vei-heugd, A. Gijsman, M. Fruneaux, N. v. Geijn, J. Roels, M. Sohoonwater, S. Straathof, S. Vorderman te Leiden; M. Overdyk, J. v. Grieken te Leiderdorp; W. Muileman te Waddinxveen; R. Koree te Voorschoten; T. v. Velsen te Hazers woude; A. Versluys te Warmond: N. Wildenburg te Wassenaar; T. v.d. Berg te Lisse; W. Vrymoed Nieuwkoop. Afge- Het Diploma Assistente met de nadruk op de Theoretische vakken behaalden de dames: J. v. Cleef te Oegstgeest; Ph. v.d. Drift. A. Kraay, M. Montagne, J. Wynands te Leiden; D. v.d. Hoorn te Leimuiden, N. Looyestyn te Noordwy- kerhout; J. de Vlieger te Abbenes; H. Vreeburg te Lisse; M. de Bruyckére te Leiderdorp. Uitgesteld 3, afgewezen 1. Voor het IVIO diploma le deel slaag den de dames: H. Beyer, J. v. Cleef te Oegstgeest; Ph. v.d. Drift, T. Eckhardt, M. Geertsema, A. Kraay, M. Montagne, J. Wijnands te Leiden; D. v.d. Hoorn te Leimuiden; M. de Koning te Sassen heim; N. Looyestyn Noordwykerhout; M. Stevens, M. Bruyckére te Leiderdorp; J. de Vlieger te Abbenes; H. Vreeburg Het Diploma Leerling Verkoopster be haalden de dames: G. Beyersbergen; T. Bizot, H. Fallaux, L. Hakkaart, R. Klein, R. Siera, E. Schoonwater te Lel den; R. v. Buuren te Noorden; J. Houps, E. Snieder, W. v.d. Kooy te Oegstgeest; I. Juffermans te Warmond; W. v.d. Maat, C. Rotteveel, J. de Romijn, I. v.d. Werff te Zoeterwoude; R. Verhoork, G. Devile, A. Kouwenhoven te Voorschoten; G. Baak, L. Witteman, A. Straathof te Rijnwetering; L. Blokland, L. v.d. Ham te Leidschendam; N. Hermans te Ha zerswoude; Lenie v.d. Ing, Lida v.d. Ing, T. Opdam te Oud Ade; A. v.d. Pijl te Langeraar, W. de Ridder te Noordwyk. Herexamen 2. Het getuigschrift 2-jarige Primaire Dagopleiding behaalden: N. Annard, C. Bekken, E. Bos, A. Haak, M. de Goede, D. de Haas, M. Hoogeveen, G. Kok, L. Lamboo, A. Meiman, E. Pegt, L. Rede- geld, Th. de Romijn, H. Singerling, M. Sneijdcrs, W. Voorzaat, L. de Winter, N. v.d. Voort, C. Groenewegen, G. v. Pari don, L. v.d. Reijden, M. v. Slingerland, H. Stouten, J. Keijzer, A. Bij, T. Barends, W. de Boer, W. v.d. Born, R. Corne- lisse, C. Godijn, H. v. Goozen, I. de Jongh, M. Kuiters, C. Laferveer, N. v.d. Meel, F. Montanus, E. v. Noort, E. Owel, N. v.d. Vaart, R. Baak, I. Bosman, I. Mey ers, G. Verhoog, E. Verkuylen, C. Minge len te Leiden; M. v. Haasteren, R. v. Abswoude te Oegstgeest; C. Akerboom, J. Bisschops, I. Duivenvoorden, R. Op dam, H. v.d Ploeg te Rypwetering; N. v. Egmond, M. Hogeboom, B. v.d. Meer te Oude Wetering, E. v.d. Geest, M. v.d. Geest, L. Heemskerk te Oud Ade; A. Giezen, J. v. Kesteren, L. Noordervliet, A. Pelk, A. Wyfje, M. v. Beek te Leider dorp; A. v. Swieten, Stompwijk; C. Beu- keboom, I. Koeleman, A. Kooter, C. Stig- ter, E. v.d. Zwaan Hazerswoude; C. de Groot, M. J. v. Haastert te Zoetermeer; Th. v.d. Drift, M. Haastrecht, A. Meyer, R. Vervoorn, Sj. Vreeburg, J. v.d. Ak ker, T. v.d. Akker, E. Ammerlaan, L. Ammerlaan, R. Berg. W. Berg, H. v.d. Hoeven, J. de Jong, C. v. Klink, M. Mooyman. B. v.d. Poel. E. v.d. Poel, M. Veldhuyzen, A. v. Velzen te Zoeterwou de; R. v. Schie, Alphen a.d. Ryn; L. Geutjes Nieuw Vennep; H. Bader te Noordwykerhotu; G. Blom. R. de Bruyn, C. Duivenvoorden, L. Koch. W. Spiegeler te Voorschoten; J. Kukler, R. Wensveen te Leidschendam; R. Schipper te War mond; J. Bank, E. Coiyn, E. Deckers, L. Hillenaar, M. Kraan, G. v.d. Meer, A. Oudshoorn, M. v.d. Pouw Kraan, M. Ry- keiykhulzen te Hoogmade; S. Bekooy te Leiden. Uitgesteld 3, afgewezen 11,

Leidse Courant | 1969 | | pagina 3