mening JACHTHAVENPLAN WESTEINDERPLASSEN KOMT NA TI EN JAAR WEER TOT LEVEN HUW Van Zanten„Bij vorige eigenaars zaten zwendelaars en oplichters" Nieuwe directeur van 22 doet in 6 maanden meer dan vorige in negen jaar! Favorieten dulden geen tegenstand Jongeren vragen over St.-Elisabeth-ziekenhuis UNIEK VOOR LEIDEN Geslaagden HBS-B van Bonaventura-college Pancrasschool winnaar Hettinga-wisselbeker WOENSDAG 18 JUNI 1969 DE LEIDSE COURANT PAGINA 3 STIJGERSEN NOODGEBOUW AL KLAAR Kraan bevestigde ons, niets de toekomstige jachthav* hebben. Na bijna tien jaar onderhandelen, plannen maken, maar ook niets doen en werkeloos toezien, wordt het Princessepaviljoen, de peperdure jachthaven in de Westeinderplassen bij Leimuiden (oorspronkelijke kosten f 2 miljoen), nu toch werkelijkheid. Een hulpsteiger is aangelegd en een noodgebouw, dat een jaar of twee, drie dienst zal doen, tot het definitieve stenen gebouw is verrezen, staat al overeind. De eerste boten liggen al aan de steigers. Kortom, de jachthaven is in bedrijf. Dat alles is gebeurd onder leiding van de 22-jarige D. G. van Zanten uit Wassenaar, de nieuwe directeur. Hij komt in de toekomst bij zijn jachthaven wonen en heeft de daar al jaren staande salonwagen tot zijn vaste verblijfplaats gemaakt. K. Versteeg failliet blijkt te zijn, stelt nog alle mogelijke pogingen in het werk iets van het geld, dat hij in de jachthaven gestoken zou hebben, terug te krijgen. Hij was het ook die vorig jaar met een proces dreigde toen De Leidse Courant een artikel over het Princessepaviljoen publiceerde, waaruit bleek, dat het toen nog geen enkele kans maakte. Ook toen Hy is een nieuwe ster aan liet door bleken de dreigementen van de heer zün voorganger zo schitterend voorge- spijker op bluf te berusten, stelde jachthavenfirmament. Naar zijn zeggen ook de enige, omdat hü alle aan- r delen van de vorige eigenaren, onder j Vergunningen blllHeH beeft gekregen. De heer Van de! Pon» De Van Zanten ls er echter ta ge- heJUlea. mm. niet. meer met slaaS<i alle nodige vergunningen binnen te maken te b n"e°. halve jaar dat hl) zich met deze zaak bemoeit, is er al veel meer ran de grond Van Zanten) „Het was een zootje, gekomen dan tijdens het 9-jarige ge- toen ik het heb overgenomen, financieel ploeter van zyn voorgangers. Over twee gesproken. Ik wil niet meer, dat over I drie jaar moet het gehele paviljoen het verleden wordt geschreven, want j vqltooid zyn. daar heeft het Princessepaviljoen een De jachthaven zal niet zo exclusief slechte naam door gekregen. Ik heb die worden als de vorige bezitters deden indruk al weg kunnen nemen en ik wil voorkomen. Iedereen heeft er vrij toe- nu een goede reputatie gaan opbouwen. gang, d.w.z. er komt wel een club, waai Mijn ideaal is hier een jachthaven van i voor men via ballotage voorgedragen wereldfaam te bouwen. moet worden, maar volgens de heer Van Bij de vorige eigenaars zaten zwende- Zanten zal er geen discrimatie be iaars en oplichters. Ik kan dat bewijzen.1 staan ten opzichte van de maatschap- Mijn advokaat is trouwens nog bezig pelijke positie. met verschillende zaakjes. Die meneer Een van zijn toekomstplannen is ook Versteeg uit Leiderdorp, de vorige di- zeilboten te gaan verhuren. Dat aanbod recteur, heeft de zaak helemaal verkeerd van zèilboteö rffetemt af,*omdat het fi- aangepakt en de pers maar wat op de j nancieel minder aantrekkelijk is, maar mouw gespeld. Alle verhalen, die van het Van Zanten zegt nog g(eX in qen reoda- hegin at' aan in de kranten zijn verschc- bele toekomst voor deze zeilsector te zijn geloven. De jonge Wassenaarder, die over voldoende financiële middelen schijnt te bezitten, blijkt in elk geval een grote optimist, wat de toekomst be treft. Hjj heeft in de praktijk echter al ir gemaakt. De manquette van het Princessepa viljoen in de Westeinderplassen. De heer j Van Zanten is niet afgeweken van het j oorspronkelijke bouwplan. Op de voor grond de steigers. Op de achtergrond de Herenweg, die tot de gemeente Lei muiden behoort. De grond waarop de jachthaven ligt en de Westeinderplas zelf, liggen in de gemeente Aalsmeer. Plan ongewijzigd Geen KLM-beLmg Als er iemand privé als belangheb bende deelnam in het projekt van het Princessepaviljoen, en hij werkte bij Unilever of de KLM, dan sei de heer Versteeg, dat de KLM en Unilever ook bouw zal de zeilliefhebbers twee tot belangen in de jachthaven hadden. Ze drie jaar onderdak bieden, tot het de- vallen me nu nog steeds lastig met tele- finitieve gebouw van de grond is ge- toontjes en brieven". komen. Dit noodgebouw, waarin reeds Vooral de heer Spijker uit Amers- een schouw is aangebracht wekt de in- foort, voormalig accountant bij een druk, ondanks zijn tijdelijke karakter, Doorns kantoor, die evenals mr. W. F. best gezellig te worden. Een uit hout opgetrokken noodge- Naam en bouwplannen van het Prin cessepaviljoen blijven volledig gehand- haaft. Anders zou de overname van het project door de heer Van Zanten zowel xinancieel als juridisch veel meer moei lijkheden hebben gegeven. Hij zegt dat hij daar niet voor teruggeschrokken zou zijn. Op dat moment is hij echter meer de zakenman, die wil laten merken dat hij hard van zich afbijt. Het is hem er vooral om te doen, de vorige eigenaars, die af en toe nog proberen een vinger in de pap te krijgen, goed te laten weten, dat met hem niet valt te spotten. Een tiental boten dobbert al aan zijn steigers, maar er moet nog heel veel werk yerzet worden om.de lastige rjejj- zudden van „Pondje Wol" op de ge wenste plaats te krijgen. En er zitten nog veel meer plannen in heL brein van de jonge Van Zanten, om zijn jachthaven naar het niveau te stuwen dat hy zich droomt. Maar dan zullen we wel weer een paar jaar verder zyn en dat hangt af van de recreatieplannen van de ge meente Aalsmeer, die de Westeinder plassen onder beheer heeft. Aan de slepende kwestie van het Prin cessepaviljoen, welks plannen ten on rechte het slachtoffer ran ambtelijke molens werden genoemd, is echter een einde gekomen. Voor het eerst is er weer een reden tot juichen in deze stille hoek aan de Westeinder. Het ligt aan de heer Van Zanten, nauwlettend gadegeslagen door Aalsmeers burgemeester Brouwer, maakt. of dat zo zal blijven. P.W.B. Tweede dag districts kampioenschappen tennis Op de tweede dag van de Dlstriéts- kampioenschappen hebben de grote t" hun eerste stappen naar 'n even tuele finale gezet. Jan de Groot kwam zich wat inspelen en droogde André Kjeyn met 6-0 6-0 af. De als derde ge plaatste Blommendnal had alleen in de eerste set wat moeite met de jeugdige Henny Koemans, maar In de volgende set liet hy er geen twyfel over bestaan, wie de sterkste was (7-5 6-2). Voor een verrassing van de eerste orde zorgde Jan Ruysenaars. Met „oer- vast" spel stelde hy Jaap v. d. Nat voor onoverkomeiyke problemen en in twee „long sets" liet hij de Leiderdorper het onderspit delven. „Good old" Jaap Noord man speelde tegen de Roomburger Kees Koole weer als vanouds. Na winst in de eerste set door uitgekookte dropshots (7-5), moest hy echter in de volgende sets toch buigen voor de betere conditie van Kees 6-0 6-2). Frank de Haas maakte er in zyn party tegen Eos een vroiyke boel van, maar met 10-8 6-4 wist hij toch aan de positieve kant van de score te blijven. De Katwyker Ruud Kemeling kwam opvallend goed voor de dag en had'min der moeite, dan algemeen verwacht werd. om Jan Theunissen te verslaan (7-5 6-2). Ook Max Harteloh kwam op de baan en zette Bernard Buissink snel met 6-2 6-1 aan de kant. Bij de dames kwamen Helma de Vries, Gertie Doorenbos en Nelleke v. d. Akker een ronde verder. Nelleke v. d. Akker speelde Maja Mul der zeer gedecideerd naar een 6-0 6-4 nederlaag, terwyi Gertie Doorenbos wei nig moeite had met zus Mirjam (6-4 6-1). Helma de Vries verloor tegen Marijke Meurkens wel de eerste set, maar lp de volgende sets kwam zij er beter in en met diepe drives liet zij haar tegenstandster de verkeerde kant van de score zien (2-6 6-4 6-1). Bij de dames in C viel een grote ver rassing te noteren. Mieke v. Ulden speel de tegen de als tweede geplaatste mevr. Huurman een Bterke partij en rustig ver dedigend spelend bereikte zij de volgen de ronde. Anlta Steenhouwer liet v. d. Straten geen enkele illusie (6-0 6-1), terwyi ook Bernadine Molkenboer via Esther Mulder de volgende ronde be- By de heren bereikte Paul Klever door v. Marle te verslaan de volgende ronde, iets wat ook Frans Kroes, Paul Theunissen en Wouter Fok presteerden. Wouter Fok echter moest daarna in de tweede ronde aantreden tegen Arnold v. d. Capellen, maar, ondanks winst in de tweede set, moest hy toch zwichten voor de betere techniek van Arnold. UITSLAGEN D.E.-B, le ronde: N. v. d. Akker-M. Mulder 6-0 6-4, H. de Vries-M. Meur kens 2-6 6-4 6-1, G. Doorenbos-M. Mul der 6-4 6-1. H.E.-B, le ronde: J. Ruysenaars-J. v. d. Nat 9-7 10-8, F. de Haas-J. Bos 10-8, 6-4, M. Harteloh-B. Buissink 6-2 6-1, R. Kemeling-J. Theunissen 6-4 6-2, R. Blommendaal-H. Koemans 7-5 6-2, J. de Groot-A. Kleyn 6-0 6-0, C. Koole- J. Noordman 5-7 6-0 6-2. D.E.-C, le ronde: A. Steenhouwer-M. v. d. Straten 6-0 6-1, B. Molkenboer-E. Mulder 6-1 6-2, E. Huurman-M. v. Ul den 3-6 0-6, Giberius-E. Sanders 6-3 6-4, K. Braakman-K. v. Leeuwen 4-6 6-4 6-2, N. Brom-S. v. Praag 10-8 6-0. H.E.-C, le ronde: P. Klever-v. Marle 6-2 7-9 6-3, F. Kroes-Bos 6-1 7-5, P. Theunissen-W. Beyen 7-5 6-4, W. Fok- R. Bitter -6-4 6-3, P. v. Overdevest-G. v. d. Sluys 2-6 3-6, A. v. d. Capellen- W. Fok 6-1 4-6 6-4. LEIDEN, 16 juni. Met verwondering hebben de drie jon gerenorganisaties van KVP-CHV-ARP kennis genomen van de ontwikkelingen rond het St. Elisabeth-Ziekenhuis. Hier- i bij de volgende plaats 1 duidelijk aanwysbare redenen Leiderdorp als vestigings an het nieuwe St. Elisabeth- Ziekenhuis nu gunstiger dan het in 1967 uitgekozen en in 1968 gekochte terrein aan de Haagweg? 2. Is het juist dat het terrein aan de Haagweg nu bouwrijp is, zodat ook hier op korte termijn eventueel met de bouw gestart had kunnen worden 3. Is het wel een doorslaggevend argu ment, dat de grondprijs in Leider dorp lager is, aangezien het verschil nauweiyks 1 pet. uitmaakt van het te investeren kapitaal? 4 Kunt U de geruchten bevestigen dat het terrein aan de Haagweg gebruikt zal worden voor de bouw van een dependance van het nieuw St. Elisa beth-Ziekenhuis Namens KVPJG, M. VAN DER AA; Namens CHVO, L. SCHIPPER; Namens ARJOS, H. SINKE. Bovenstaande brief is ook naar het bestuur van het St. Elisabeth-Ziekenhuis gezonden met het verzoek om binnen één week te antwoorden. Naschrift redactie Onzerzijds deze antwoorden: Het terrein te Leiden is niet bouwryp. Het werkeiyke verschil tussen de grondpryzen was hoger. Het ligt niet in het voornemen aan de Haag weg een dependance van het St. Elisa beth-Ziekenhuis te vestigen. ON GEVALLEN-DIENST LEIDSE ZIEKENHUIZEN Voor de behandeling van ongevallen ls het Academisch Ziekenhuis doorlopend geopend, behalve dinsdagmiddags van 13 uur tot woensdagmiddags 13 uur (dan Diaconessenhuis) en vrydagmid- dags 13 uur tot zaterdagmiddags 13 uur (dan St.-Elisabeth-Ziekenhuis). DE KASTEN-SPECIALIST Hooglandse Kerkgracht 47-49 hoek Nieuwstraat, LEIDEN tel. 01710-33078 £00 modeUen - uniek in de kastenwereld Haarlem Den Haag Lelden euwe directeur D. G. van Zar aan een van de noodsteigers, al druk gebruifc wordt ge- RSI7AIR UNIVERSITAIR NIEUWS Aan de rijksuniversiteit te Leiden zijn geslaagd voor het doet .ex. Ned. Recht, de heer H. A. Terburg (Haarlem); doct.- ex. Geologie, de heren J. Bloemraad (Leiden) en A. Pohan (Valkenburg) semi-artsex., de dames H. J. M. Dieben en L. A. Veerman (beiden Leiden); de heren P. J. Laterveer (Leiden), H. E. Veraart (Wassenaar), J. N. Voorhoeve (Leiden); artsex., de dames H. G. Klem (Bennekom), I. de Leeuw (Schiedam), S. M. F. Jansen-Schrama (Nieuw en St.-Joostland), de heer W. A. Winter (Heemstede). Op 20 juni 1969 herdenkt de heer B. Akkerman de dag, dat het vijftig jaar geleden is, dat hij promoveerde tot doc tor in de faculteit der Rechtsweten- Op 20 juni 1969 herden ktde heer B. E. R. N. D. Engelbert van Bevervoorde de dag, dat het vijftig jaar geleden is, dat hij promoveerde tot doctor in de faculteit der Rechtswetenschap. ZOETERWOUDE Geslaagd Gisteren zijn in het Sint Antonius Clubhuis te Leiden geslaagd voor het r.-k. Mulo-examen: L. den Ei sen, P. v. d. Poel en H. v. d. Meer. Gouden priesterfeest Warmonds oud-pastoor J. Gussenhoven Deze maand zal oud-pastoor J. Th. A. M. Gussenhoven het gouden jubileum vieren van zyn priesterwijding. Hij zal dit feest vieren in de gemeente Nuland (N.B.), waar hy zich na zijn emeritaat gevestigd heeft, en wel in de kapel van de zusters aldaar, waar hy dikwijls het Misoffer opdraagt en in zijn woning, Pelgrimstraat 6. Voor een na-viering in de parochie van Warmond, waar hij in de veertien jaar van zyn pastoraat zoveel heeft op gebouwd, zal de jubilaris op zaterdag 28 Juni (1e avondmis en op zondag 29 juni de Hoogmis opdragen. Op zondag zal er van 12.15 tot 13.30 uur gelegen heid zijn de jubilaris persoonlijk geluk te wensen in het gebouw van het Wit- Gele Kruis. Bezwaarschriften bij Ged. Staten In de openbare vergaderingen van de Tweede Kamer uit het College van Ge deputeerde Staten van Zuid-Holland ko men op donderdag 19 juni in behande ling: Bezwaarschrift van mr. E. G. Sprey te Leiden, namens 183 belanghebbenden, tegen het besluit van de raad der ge meente Sassenheim dd. 8 oktober 1968, tot vaststelling van het bestemmings plan „Julianalaan-Willebrorduslaan." Bezwaarschriften van P. van Ryn e.a. te Alkemade. tegen het besluit van de raad dier gemeente d.d. 16 september 1968 tot vaststelling van het bestem mingsplan „Veenderpolder." Beroep van J. G. van Dooren N.V. en drie anderen, te Hülegom tegen het be sluit van b. en w. dier gemeente dd. 10 maart 1969, waarbij aan J. van Heus- den aldaar vergunning is verleend voor het vervoer van personen met één huur- Beroep van A. J. van Eyk te Ter Aar tegen het besluit van b. en w. dier gemeente dd. 29 augustus 1968, waarby afwijzend werd beschikt op zyn verzoek om een tegemoetkoming in de kosten van vervoer van zijn zoon Antonius H. M. naar een school voor b.l.o. te Alphen aan den Ryn. Beroep van mevrouw J. M. Koudijs- Groenendijk te Oegstgeest tegen het be sluit van b. en w. dier gemeente dd. 14 januari 1969, waarbij aan C. Prins al daar vergunning is verleend voor de exploitatie van twee huurauto's. Sportdag Haarlem-Lisse-Leiden Geslaagd aan het Bonaventuracollege voor H.B.S.-B: Hans Adema, Leidschen- dam; Jan Bakker, Voorhout; Cock Duin dam, NoordwijV; Gerard Duijnisveld, Voorschoten; Titus Flapper. Leiderdorp; Bert Hoogeboom; Piet Kleiss, Leider dorp; Ton Kleyn, Ter Aar; Frank Knaap; Hein Kroft. Alphen a/d Rijn; Kees v. d. Laken; Jan-Willem Lebens; Aad Leliveld, Nieuwkoop; Ben Ponsioen, Alphen a/d Rijn; Albert la Rivière; Felix de Rooy, Oegstgeest; Huub v. d. Staak, Sassenheim; Rob Steenhuls, Den Haag; Marcel Struiving, Voorschoten; Han Vermeulen; Jos Vervoort, Voorschoten; Henk Wijzenbroek, Ter Aai-; Gerard v. d. Aardweg, Voorhout; Piet Boonekamp, j Zoetermeer; Ploni Braun, Noordwijk; Nico v. Brussel, Oegstgeest; Rob v. De venter; Henk v. d. Ham, Zoeterwoude; Jan v. Hartevelt; Ellen v. Hummel; Ger- da v. d. Klein; Ada v. d. Kruk; Mary Leuveling Tjeenk, Nieuwkoop; Arthur Liem, Alphen a/d Rijn; Wien Limburg, Oegstgeest; Kees v. d. Linden; Miriam Penders; Yso-Paul Ponsioen, Alphen a/d Rijn; Paul Sondermeijer, Oegstgeest; An dré v. Swleten; Ton Vink, Noordwyk; j Wim v. Wanrooij, Alphen a.d. Ryn; Joke j Zandbergen, Zoeterwoude. Voor Gymna sium B slaagde alsnog Henk Cambier. I Waar geen plaats by vermeld staat ls I deze Lelden. Onder ideale weersomstandigheden werden gisteren lil het mooie sportpark van Lisse, de traditionele sportwedstrij den gehouden tussen de scholen voor buitengewoon onderwijs van Haarlem, Lisse en Leiden. Dit jaar werd gestre den om een nieuwe wisselbeker nl. de Hettinga-beker beschikbaar gesteld door de Cunera-stichtlng uit Leiden. By de opening van deze dag door dhr. Kerklaan, hoofd van de school uit Lisse, herdacht deze met een paar welgekozen woorden dhr. Hettlnga, die zoveel ja ren lahg altijd van de party vyas ge weest. Voor zijn zielerust werd gezamen lijk gebeden. Hierna begonnen de wed strijden van de zeskamp te weten 100 mtr. hardlopen, verspringen, balgooien, estafetteloop, hoogspringen en voetbal. Evenals de vorige jaren waren de Pancrasmannen weer goed op dreef. On der de bekwame leiding van aanvoerder Koos v.d. Star, werd het elftal van Lis se verslagen. Een paar puntgave doel punten van zijn voet uit een paar su blieme voorzetten van de buitenspelers brachten de stand al gauw in het voor deel van Leiden: 5-1 werd de eindstand. Ook het hoogspringen ging geweldig Ge rard Looyersteyn, Rob v.d. Bom en Adrie Ouwerkerk gingen met gemak over de 1.50 m. heen. Dat belooft wat voor de toekomst. En zo werd de ene overwin ning na de andere in de wacht gesleept. De jongens van Leiden behaalden dan ook het maximaal aantal punten nl. 19 en werden daardoor voor een jaar de be zitters van de „Hettinga"-wisselbeker. De jongens uit Lisse behaalden de 2e plaats 9 pnt. en Haarlem eindigde alB 3e met 8 pnt. Om 14.30 uur werden de prijzen door dhr. Kerklaan uitgedeeld en was er weer een einde gekomen aan deze zeer sportieve krachtmeting. Hulde aan de perfekte organisatie. Mulo-examens te Leiden Gisteren zijn in het St.-Antonius Club huis aan de Mare geslaagd voor het r.-k. Mulo-examen: H. v. Klarenbosch, W. Barning, S. Wltteman, C. Dumas, A. de Groot, J. Bolten (Helloo), G. Stuifzand, B. Paffen (Oegstgeest). J. v.d. Berg (Voorschoten). M. Berkhout (Voorschoten) en M. v.d. Bos Voor schoten i. Waar geen plaatsnaam wordt vermeldt, is deze Leiden. Examens HBS-B „Visser 't Hooft" Aan het Christelijk Lyceum Dr. W. A. Visser 't Hooft te Lelden slaagden voor het eindexamen H.B.S.-B de volgende kandidaten: Dik van Delft, Rynsburg; Lyda den Heljer, Rynsburg; Adri van Heteren, Saasenhelm; Theo Horsman, Lisse; Gert Koelmans, Voorhout; Nelle ke van der Kraats, Leiden; Piet van Leeuwen, Leiderdorp; Hans Los, Oegst geest; Anneke van Nes, Sassenheim; Hendrik jan Olden, Warmond; Rob van der Plas, Oegstgeest; Janna Posthumus, Noordwyk; Rlndert Roelofs, Oegstgeest; Nienke Steenkamp, Oegstgeest; Arle Verdoes, Katwijk aan Zee; Jannemarie Verdouw, Oegstgeest; Rleni van de We- teringh, Roelofarendsveen; Jaap van Zandwijk, Oegstgeest; Marco Zuilhof, Sassenheim; Art van der Zwart, Noord- wijk aan Zee. Het examen wordt voprt- De Leldse Concourscommissie hield van de week een wedvlucht vanaf Terg- nier. In concours waren 1498 duiven, die om 6.10 uur werden gelost met een noord-oosten-wind. De duiven van de navolgende eigenaren kwamen als eer ste aan: 1 P. v. Wissen Zn, 2 Gebr. Kok. 3-8-13 P. Mooten, 4 J. Veilbrief. 5- 23 W. Bey, 6-14-17-25 A. v.d. Dop Zn, 7 W. v. d. Nleuwendyk, 9 B. Rysdyk Zn, 10 H. H. J. v. Klaveren. Begrafenis O. R. J. Viveen te Voorschoten Gistermiddag is op de hervormde be graafplaats te Voorschoten ter aarde be steld het stoffelijk overschot van de za terdag op 77-jarige leeftyd overleden heer O. R. I. Viveen, ere-burger van Voorschoten. De heer Viveen was tot 1953 directeur van de Ver. Klnderzorg te 's-Graven- hage en Delft en woonde als zodanig met zyn echtgenote in het kinderhuis Nieuw- Voordorp. Daarnaast was de heer Viveen i zeer actief in de gemeentepolitiek. Van 1935 tot 1953 was hy lid van de ge- I meenteraad, eerst als lid van de prot. christelijke groep en na de oorlog van de 1 toen nieuwe P.v.d.A. Van 1936 tot 1946 was hy wethouder en loco-burgemeester. Op 9 augustus 1944 na het dodeiyke ongeval van de toenmalige burgemeester Berkhout werd hy waarnemend burge meester en bleef tot 16 december 1946. Vooral in deze periode heeft hy getoond een goed en moedig leider te zijn. Ter- wyi Voorschoten onder de laars van de Duitse soldaat lag en alle grote ge bouwen gevorderd werden zoals Bydorp, Bondagebouw en Beresteyn, wist hy zyn eigen kindertehuis in stand te houden en uit te breiden met een kraamzieken- hui8, waarvan hy de zakeiyke leiding voerde en zijn vriend Dr. M. van der Stoel de medische leiding. Ook richtte hy in de hongerwinter het Interkerkeiyk Bureau op dat een gaarkeuken speciaal voor de kinderen verzorgde. Voor al deze verdiensten werd hy ia 1953 benoemd tot ere-burger van Voor schoten en door H. M. de Koningin ge ridderd In de Orde van Oranje Nassau.

Leidse Courant | 1969 | | pagina 3