Roemeens Strijktrio liet zeer goede indruk achter Timdelerclub voerde ..Boiiaveiilura op K&O nam officieel van f Herman Stenz afscheid BIOSCOPEN MARKTEN Leidse agenda Voor flinke jongens vrijda S OENSDAG 14 MEI DE LEIDSE COURANT EERST OPENBAAR OPTREDEN jarLijks veren onze conservatoria tal jonge musici af, die voor een Dot deel de orkesten gaan aanvullen, 'rijpelijk is, dat zij de ontplooiing hun kunstenaarschap slechts kun- vinden in individualistisch her- leppen. Het terrein bij' uitstek hier- r is de kamermuziek; een gebied, al niet meer braak ligt, maar op r het algemeen Zeer bevredigende :e ensemble-paddestoelen doet op- leten die tot verstrooiing van kleine iepen liefhebbers een esthetische bij- ige leveren. De Grote Pers van de Itenhal herbergde gisteravond een be id groot auditorium, dat nieuwsgie- was naar het eerste optreden in het inbaar van het enkele maanden ge- geformeerde Roemeens Strijktrio, i is niet teleurgesteld in de ver- chtingen. Aan de drie jonge Roe strijkers Alexander Lascal, ol, Alexander Todicescu, altviool, en cellist Stefan Metz, die deel uitma- het Gewestelijk Orkest voor d-Holland. hebben de talrijke bezoe- deze avond een bijzonder goe- indruk overgehouden. Er was al heel idelijk sprake van ensembleroutine en technische pei'fectie tekoit schoot deze onvolkomenheid tenietge- Jan door een prettige, vitale en aan- tekelijke 'manier van muziekmaken. toon van de eerste violist was hier daar nog wat schril, maai- muzikaal ot Lascal zich goed aan bij de soe- eenheid van het trio, waarin voor- Stefan Metz, die op zijn cello een ldadige klank ontwikkelde, rustig en xouwbaar een fraaie basis levei*de. k altviolist Todicescu schonk veel ge- igen met een aangename klankvor- uitgebalanceerd spel. i wat aan de oppervlakte blij vende uitvoering van het ongecom- ceerde Trio op. 38 (no. 3) van Boc- irsinfo erini, speelde het trio een van de twee an Schubert, namelijk dat in Gr. t.. een verimkkelijk opus, zonder derbreking muzikaal voorgedragen, len hoogtepunt was de vertolking van Ti-io no. 4 op. 9 in c. M. van Van ethoven. Het werd een kleurrijk ge- eeï' ïakeerde uitvoering, bezield en getui- n grote musicèerdrift. Deze Roe knapen getuigde hierin over sel uitbeeldingsvermogen te beschik- s; 18.20 U Pari: Henk Briër, ditmaal in zijn hoedanig heid van pianist, speelde voor de pauze tezamen met het Roemeens Strijktrio het Pianokwartet no. 1 (in g, lel.x van Mozart, een echt mineurstuk niet Haydn# achtige luchtigheid en onbezorgdheid op vele mensen. Briër interpreteerde even punctueel en analysei'end als in zijn be proefde directievoering. Ook de strijkers gaven afgewogen partijen te beluiste ren met spanningen, al vonden wij het andante wel wat loom. Het publiek re ageerde opgetogen aan het einde van 't concert, dat tot onze verwondering bij dit Roemeense trio geen Iandseigen ex ponenten bevatte. De toegift was op nieuw een uitschieter: een leuk ge- nuanceerd menuet in Landlerstijl uit 'n Divertimento van Mozart. Het Roe meens Strijktrio is zekei- een groep, waarvan we nog wel meei- zullen horen in de toekomst. De mogelijkheden zit ten er volop in. T.PT )'66-Leiden steunt universitaire vernieuwing Op haar laatste afdehngsvergadering «lt D'66 een motie goedgekeurd over X wetenschappelijk onderwjjs. De raó- 5 die behandeld zal worden op het par- tongres van 31 mei en 1 juni, heeft volgende inhoud Openheid moet regel zijn bij de univer- organisatie. Dit betekent onder :er: openbaarheid van alle stukken be ffende het universitaire beleid en de wijze waarop dit tot stand komt, be- udens bij wettelijke regeling te bepa- uitzonderingen; Openbaarheid van faculteitsvergade- Qgen en van vergaderingen van facul- itscommissies; Vergaderingen van het universitaire iéstuur dienen in ieder geval toeganke- k te zijn voor waarnemers van stu nten, wetenschappelijk en ander per- De universitet dens een actief in- irmatiebeleid te voeren; Alvorens principiële beslissingen te ne- wint het universiteitsbestuur ad- in van een daartoe belegde open- vergadering met allen die bij de isiixg zijn betrokken; Bij elke hoogleraarsbenoeming wordt faculteitsniveau het oordeel ingewon- len van studenten, wetenschappelijk ander personeel. Blijkt hierbij, dat er 'erwegende bezwaren tegen de benoe- ing bestaan, dan vindt deze niet plaats; Het bestuur van de afdeling meent, at er op het hoogste niveau slechts 19 o! laats is voor een dagelijks bestuur van Klankbeeldfle xxniversiteit („bestuursraad" bv.) dat gezag ontleent aan deskundigheid, estuurlijke kwaliteiten en gebleken ver touwen van de academische gemeen- De heer D. van der Hoek uit Leider- is aan de T.H. te Delft geslaagd het doctoraal examen elektrotech- isch ingenieur. Het stuk, dat de amateur-toneelvere niging „Timdelerclub" gisteravond in de Schouwburg opvoerde, behoort volgeixs regisseur Henk v. d. Broek geen thril ler te zijn. Hij had dan ook vermelden er al te veel spanning in te leggen. Het ging om „Bonaventura" van Charlotte Hastings, dat zich afspeelt in een kloos ter en daarom zegt de regisseur: „Was het haar bedoeling geweest een thriller te schrijven, dan had Charlotte Hastings het stuk niet in een klooster laten spelen". Tijdens een watersnood vluchten vele xxxensen naar het hoog gelegen kloos ter. Er strandt ook een politieauto, waarin een ter dood veroordeelde schil deres zit met twee bewakers. Natuur lijk worden ook zij liefdevol opgenomen door de zusters. Zuster Mary is 'n erg aardige vi'ouw, even lief als de andere normen. Zij kan de gedachte maar niet van zich af zetten dat Sarat Carn, de schilderes, onschuldig is veroordeeld. Zij werd beschuldigd van moord door vergiftiging op haar broer. Zuster Maxy sleept er krantenknip sels bij om het proces te kunnen na lezen. Als zij een aardig eind gevorderd is met haar naspeuringen, verbiedt de moeder-overste haar om verder te gaan xxxet tegen het besluit van de rechtbank in opstand te komen. >r de Beroepschrif ten, ingesteld door de Raad der gen te Leiden, zal in een openbare vergade ring van de eerste afdeling der con: sie, houden op vrijdag 30 mei 1969, te 16 uur ten Stadhuize (kamer B. en het door Th. Wurzer, ingestelde beroep behandelen tegërièen aarisfchxijving; van Burgemeester en Wethouders d.d. 26 maart 1969 tot herstel van ondethouds- gebreken aan perceel Middelstegracht 75. Leidse Spaarbank In de maand april 1969 werd er bij de Leidse Spaarbank ingelegd 6.282.444,41 en terugbetaald 5.847.260,94. Het aan tal nieuwe boekjes bedroeg 457 en het aantal afbetaalde boekjes 369. Op 4565 rekeningen van deelnemers aan de af- haaldienst werd 198.460,bijgeschi-e- ven. Er werden 1287 spaarbusjes ter le diging aangeboden met een gezameixiijke inhoud van ƒ52.467,13. Het tegoed der 66.139 inleggers bedroeg aan het einde van de maand 95.972.044,04. Bevolkingsonderzoek op tuberculose Ondex-zoek in het Waaggebouw, Aal- i 14.00 - 16.30 uur x 19.00 - 21.30 uur 14.00 - 16.30 uur i 19.00 - 21.30 uur i 14.00 - 16.30 uur 14.00 - 16.30 uur i 19.00 - 21.30 uur Door toeval ontdekt zuster Mary toch de waarheid: niet Sax-at, maar de in het klooster wonende alleraardigste dok ter Jeffreys, heeft de broer uit wraak een te grote dosis slaapmiddel gegeven. Jeffreys bekent en besluit zijn betoog met „jullie krijgen me lekker toch niet". Hij springt van de hoogste toren van het klooster af. Behalve dit verhaal zaten er in het stuk verscheidene dialogen over de in nerlijke moeilijkheden van non en ter dood veroordeelde. Een zeer goede vertolking gaf Ernst Werkman. Hij speelde de rol van Willy, een geestelijk gestoox-de jongen, die in het klooster helpt, en deed dat op su blieme wijze. Ook Agnes Ouwerkerk-v. d. Blij als de lieve, vriendelijke zuster Mary speel de overtüigend. Samen met de andere spelers maakten zij het stuk tot een Nut in Voorschoten Luxor „Wat is ei' toch aan de hand met Rosemary's Baby?" 18 jaar. Dagelijks 2.3Ö. 7.00-en 9.30 uur. Zondag 2.30, 7.00 en 9.30 uur. Camera: Jungle boek (a.l.) (prol.) Dagelijks; 2.30, 7.00 en 9.15 uur Zondag; 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur Nachtvoorstelling: donderdag, vrijdag en zaterdag; „4 Por Texas" 18 jaar. Aanvang 23.30 uur.- Studio „Drift in het Bloed" 18 jaar. Dagelijks: 2.30. 7.Ü0 en 9.15 uur Zondag: 2.30, 4.45 en 9.15 uur. IJdo - „De 5 getekenden" 14 jaar Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur. Zondag:. 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur Trianon „SOS 117 speelt met vrou wen 18 jaar. Dagelijks: 2.30. 7.00 en 9.15 uur Zondag: 2.15, 4.30, 7.00 en 9.15 uur Re.\ „Mackenna's Gold" 14 jaar. Dagelijks: 2.30, 7.00 en 9.15 uur Zondag: 2.30, 4.45, 7.00 en 9.15 uur Nachtvoorstelling vx-ijdag én zaterdag „Verboden Sex" 18 Jaar. Aanvang 23.30 ur. Korreltje Het is ongelooflijk, dat twee nxensen, die innig van elkaar houden, elkaar toch kunnen kwetsen... en dikwijls om niets. PUNT iaat eeuw feest vieren In liet bijzijn van burgemeester nir. G. C. van der Willigen namen het personeel en bestuur van de Leidse Volksuniversiteit K. O. gisteravond afscheid van de heer Herman Stenz, die 24 jaar lang, sinds de oprichting van K. O. in het bestuur zitting heeft gehad. Vele blijken van hulde vielen hem in de bovenzaal van restau rant „De Doelen" ten deel. K. O.-voorzitter prof. dr. A. Brouwer sprak zijn waardering uit over de byzonder actieve deelname aan vele zaken en, vooral, zijn juiste oordeel hierin. Hij reikte hem de erepenning van K. O. uit en overhandigde hem een oorkonde. Directeur A. J. van der Pompe bracht in herinnering, dat de heer Stenz, die zich met name ontplooide op het gebied van muziek en excursies, bovendien een groot aandeel heelt gehad in de oprichting van K. O., op 4 mei 1945. Een weemoedig karakter had dit afscheid niet, want de lieer Stenz (77) zal voorlopig nog min of meer actief aan de Leidse Volksuniversiteit verbonden blijven. Onderschrift foto: Rechts de vertrekkende mede-oprichter van de Leidse Volks universiteit, midden mevrouw "Stenz en links prof. Brouwer, die de eremedaille overhandigde. Advertentie Uit Leiden vertrok ene heer Jansen op vakantie naar het land van de Fransen in een vrolijk ontspannen gemoed de zon en het strand tegemoet een Kamsteeg-occasion biedt prachtige kansen! GVandioze kansen op een pracht-occasion zijn er op dé gezellige Vakantie- Show bij Kamsteeg - Leiderdorp. Morgen, Hemelvaartsdag, van 's ochtends 11 tot "s avonds 6 uur. O ja, Van der Valk Boumanweg 2. Het departement Voorschoten van de Maatschappij tot Nut van 't Algemeen bestaat volgend seizoen honderd jaar. Dit eeuwfeest zal groots gevierd wor den. Als inzet van deze eeuwviering r donderdag 22 mei een bijzondere algemene ledenvergadei'ing in „De Gouden Leeuw." Een belangrijk agendapunt is de verkiezing van een nieuwe voorzitter. Dr. J. F. Sirks zal in september af treden. Als kandidaat wordt door het bestuur voorgedragen de heer H. C. A. Boom. In de vacature ontstaan door het verti-ek van het bestuurslid de heer L. G. Dekker wordt voorgesteld de heer R. Wetselaar. Bij de bespreking van het eeuwfeest geeft het bestuur enige richtlijnen. Het gehele volgende Nutsseizoen moet in het teken staan van de honderd jaar. Daardoor zal het programma een bij zonder accent krijgen; feestelijk, meer zelfwex-kzaamheid. enkele topevene- menten en ook een „gek" feest. In september zal 't Nut weer starten met enige cursussen, waaronder Spaans en Kunstgeschiedenis. Geboren: Saskia D. A., d.v. H. Luij- mes en J. A. Wissink; Astrid A. A. M., d.v. H. T. M. Koek en M. J. van Veld huizen; Jan W. M., z.v. W. R. Spring - intveld en C. A. Westgeest; Ada, d.v. R. dpn Otter en J. Vonk; Carolina A. C., d.v. B. C. Weber en L. C. Gentenaar: Mark, z.v. A. J. Dijkshoron en P. Beijer; Cornelia W. J. L., d.v. E. J. J. de Keuning en L. C. J. A. Volkers. Ondertrouwd.^ Gommert van Kam pen te Amsterdam en Margaretha Was senaar; Louis J. W. van Veen te Lei den en Heléha M. Sloos; Jacob Lagas te Leiden en Geertruida Nasveld. Gehuwd: Peter W. van Cuoienborg en Neeltje van der Veen; Frederik T. E. Wiegant en Margaretha C. M. T. Schaepman; Franciscus H. H. Kugge- leijn te Oegstgeest en Maria J. E. Valentijn; Paulus A. B. Steger te Scarborough (Canada) en Maria C. P. J. Cornelissen; Floris J. Fritz en Jo hanna A. Oosterom te Leiden. Overleden: Krijna G. J. Bouthoorn e.v. J. W. Stalk, 64 jaar. EI ER VEILING BARNEVELD Aange voerd 595.950 stuks, stemming kalm, prijzen (in guldens per 100 stuks): eie ren van 51/52 gr. 8,89-9,23, 56/57 gr. 10,00-10,53, 61/62 gr. 10.68-11,22, 66/67 gram 11,40-11,69. WOERDEN 14 mei Kaasmarkt Aan voer 3 partijen, notexing 3,15-3,50 p. kg. Handel kalm. WOERDEN 14 mei Jongvee Aanvoer 168 lammeren, prijs 115-130,p. stuk. Handel kalm f LEIDEN, 14 mei. Groente Cham pignons 3.25-3.30, aardbeien 1.05-1.14, appelen 18-23, andijvie 43-74, peulen 2.40-4.60. snijbonen 2.60-2.80, stambo- nen 5.00, postelein 27-3S, prei 13, rabar ber 16-18, spinazie 11-28, komkommers 33-59, tomatexx A 10.00-10.60, id. B 20.20- 10.60, id. C 9.80-10.20, id. CC 8.20-8.60. witlof 1.35-1.71, bolemkool A 1.28-1.34, id. B 94-1.17, id. C 76-88, sla 25-36, kro ten 40-41, peterselie 15-26, radijs 11-25, selderij 6-10, uien 16. III! Mir, IV.-. 12.113 Gem. aankondiging (Avertentie) Crotopruiiningsverordening 1969 en verordening woningontruiming openbare werken 1969 Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter openbare kennis, dat ter gemeentesecretarie (kamer 106) gedurende drie maanden voor een ieder ter lezing zijn neex-gelegd de door de Raad in zijn vex'gadering van 28 april 1969 vastgestelde Krotopruimingsverordening 1969 en Verordening woningontruiming openbare werken 1969, welke in de plaats treden van de eerdere regelingen terzake. Ingevolge de Krotopruimingsverordening 1969 kan aan de bewoner, die een krot ontruimt, hetwelk na de ontruiming wordt afgebroken, dan wel blijvend aan de bewoning wordt onttrokken, een tegemoetkóming in de kosten van verhuizing en wederinrichting worden verstrekt van 750.— Op grond van de Verordening woningontruiming openbai-e werken 1969 kan een tegemoetkoming, eveneens van 750.worden verleend aan de bewoner, die binnen een door Burgemeester en-Wethouders te stellen Lex'mijn een woning ontruimt, over welke door de gemeente zal worden beschikt ten behoeve van de uitvoering van een openbaar werk of stede- bouwkundige voorziening. Een aanvraag om een uitkering, als bovenbedoeld, moet worden inge diend bij het Bureau Huisvesting, Hooigracht 79, uiterlijk binnen twee maanden na de datum, waarop de verhuizing heeft plaatsgevonden. Een aanvraagformulier is bij dit Bureau verkrijgbaar. De nieuwe verordeningen zijn van kracht gerekend met ingang van 1 januari 1969. De vanaf 1962 geldende „Kx-otopruimingsverordening" en „Veroi-dening vergoeding bij woningontruiming" worden geacht te zijn vervallen, te rekenen van 1 januari 1969 af, doch zijn indien zij voor de aanvrager gunstiger zijn nog van toepassing op een aanvraag om toe-' kenning van een tegemoetkoming ten aanzien van een verhuizing, welke vóór 16 mei 196? heeft plaatsgehad. Leiden, 14 mei 1969. Tweede ronde in bevolkingsonderzoek op tuberculose De gehele Leidse bevolking van 15 jaar en ouder is thans opgeroepen voor deelneming' aan het bevolkingsonder zoek op tuberculose. Reeds zijn rond 30.000 personen voor het scherm ge- .weeSt. Voorts hebben duizenden, met vex-melding van een (als regel) geldige reden van biet-verschijnen, de opi'oep- kaart teruggezonden. Toch zijn er nog te veel stadgenoten,, die niet zijn ver schenen en ook niet de oproepkaaxd hebben teruggestuurd. Zij, die niet zijn versohenen en ook niets van zich hebben laten horen, zullen nog een herhaalde oproep ont vangen. Met de bezorging daarvan is deze week een begin gemaakt. Aan hen wordt nog gelegenheid geboden zich te laten onderzoeken op: woensdag 21 mei: van 9.00-12.00 en 14.00-16.30 u. donderdag 22 mei: van 9.00-12.00 en 14.00-16.30 u. vx-ijdag 23 mei: van 14.00-16.30 en 19.00-21.30 u. dinsdag 27 mei: van 14.00-16.30 en 19.00-21.30 u. woensdag 28 mei: van 9.00-12.00 en 14.00-16.30 u. De onderzoekplaats is 't Waaggebouw, Aalmarkt. Allen, die nog' niet zijn on derzocht worden opgewekt om deze laatste kans te grijpen. Periodieke coptrole is noodzakelijk en in het be lang van de hele Leidse bevolking. GROFVUIL- OPHAALDIENST VRIJDAG 16 MEI Buurt 20: Van Vollenlxovenkade, Varx Vollenhovenplein, Snouck Hurgronje- straat, Huizingastraat, Colenbrander- straat, Duyvendakstraat, Kanaalweg (van Hoge Rijndijk tot Van Vollen hovenplein), Rijndijkstraat, Kanaalstr., Dozystraat, De Goejestraat, Hartman- straat, Roomburgerlaan, Hoge Rijndijk (van Utr. brug tot Willielminabrug), Utrechtse Jaagpad (van Uti\ brug tot Wilhelminabrug), Catharinastr., Rijn- stroomstraat, Ulenbeckkade, Meyers- kade, Cosijnstraat. Buurt 26: Hoge Rijndijk (van Wil helminabrug tot Rijnvreugd), Utrecht se Jaagpad (van Wilhelminabnig tot Rijnvreugd), Rijnvreugd, Bniggestr., Besjeslaan, Park „Die Leythe", Room- burgerweg, Aarstr., Meerburgerkade, Gouwestraat, Amstelstraat, Leedestr., Wierickestraat, IJsselkade, Kasteelhof, Vliststraat, Zaanstraat, Maasstraat, Merwedestraat, Drechtstraat, Lingestr., I Spaarnestraat, Lekstraat Wereldpremière van „Eskimosongs" (Sas Bunge) te Leider. Dinsdag' 20 mèi a.s. geeft het Leids Studenten koor en orkest een concert in de Zuidei-kei-k aan de Lammenschans- weg. Onder leiding van André Kaart zullen wox-den uitgevoerd: Nottuvno van Haydn, eexx Hoboconcert van Telemann, Dances profanes et sacx-ées van Debussy, Gloria van Monteverdi en Eskimosongs van Sas Bunge. Dit laatste werk be leeft te Leiden zijn wereldpremière. So listische medewerking wordt verleend door Stefxca Zuzek, harp, Sas Bunge, piano, en Karli Hamulyak, hobo. Es kimosongs werden opgedragen aan het Collegium Musicum en dirigent André Kaart, en worden door de radio opge- Geopend voor spoedeisende gevallen (ook op Hemelvaartsdag): Apotheek Herdingh Blanken, Hogewoerd 171, tel. 20502 en Apotheek Zuid-West, Brahms- laan 20, tel. 21522. De zaterdag-, zondag-, avond- en nachtdienst van Apotheek R. van Breest Smallenburg te Leiderdorp wordt waar genomen door apotheek Herdingh Blanken. De dienst van Apohteek Voor schoten wox-dt op zondag 11 mei en op Hemelvaartsdag van S uur tot 22 uur waargenomen door Apotheek Zuid-West. De Oegstgeestse Apotheek is de gehele week geopend. WOENSDAG 14 MEI DONDERDAG 15 MEI Stadsgehoorzaal: Concert Hobner Or- chester Tx-ossingen, 20.00 uur. VRIJDAG 16 MEI Rest. van der Heyden: Verg. Leidsche Kunstkring „Voor Allen", 20.00 uur. Voor de behandeling van ongevallen is het Academisch Ziekenhuis doorlopend geopend, behalve dinsdagmiddags van 13 uur tot woensdagmiddags 13 uur (dan Diaconessenhuis) en vrijdagmid- dags 13 uur tot zaterdagmiddags 13 uur (dan SL-Eliaabeth-fiaek&nhuis). Afdeling van D'66 in Oegstgeest opgericht Gisteravond na acht uur werd in het Gemeentecentrum aan de Lytweg in Oegstgeest een afdeling Oegstgeest- Rijnland van D'66 opgericht, waarin ook aanhangers uit Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg onderdak kunnen vinden. Tot voorzittei-, resp. secretaresse en penningmeester, werden gekozen de heren J. Wessel, mevr. C. E. Lookeren Campagne Van Renterghem en Th. II. ten Berge, allen uit Oegstgeest. Er werden tevens enkele ingesteld voor ledenwerving, een ge spreksgroep, en voor het samenstellen van een gemeenteprogramma. Na de pauze sprak D'66-iger Hans (drs. J.) Gruyters over „De keuze van D'66", waarin hij vooral het oprichten en handhaven van een afdeling belicht te, het meedoen aan raadsvei-kiezingen en de gemeentepolitiek. Vertrokken personen in Leiden In de week i 28 april t.e Stompwijkse „Girls" iu vriendschappelijk duel Morgenmiddag speelt het dames- elftal van Stompwijkse Boys, dat on langs opgericht is, een vriendschappe lijke thuiswedstrijd tegen SJZ. Aan vang 16.30 uur. Het overige program ma voor Hemelvaartsdag luidt als volgt: Stompwijkse Boys 2DOSR 3, 16.30; Stompwijkse Boys 3LDWS 4. 2.30; Foreholle 6Stompwijkse Boys 4 12.00; Stompwijkse Boys 5—SJZ 5 12.00. Geslaagd Aan de R.K. Scholen gemeenschap „Mons Aurea" te Haar lem slaagde mej. E. de Kier voor het ires N.a. in de naaldvak- GEZINNENH. J-W. G. Schalke, Boei haavelaan 180, Oegstgeest. Dahliastr. 74; R. A. V. Zejjl, Schubertln. 64, Wasse naar, Van Duivenvoordeln. 15; J. P. L. M. Michaldes, Jos Haydnln. 12, Alphen a.d. Rijn, Spooi'ln. 6: H. H. v. Gelderen, Max-iënpoelstr. 53, Oegstgeest, Cartesi- usln. 22; M. J. Hogeboom-Kerkvliet, W. de Zwijgerln. 24, Rozenburg, Oranjeln. 46B; M. Mollers-de Wagenaar, Haagweg 7, Rijnsaterwoude, ab. ws. ligg. a.h. Mo lenpad; P. Vrisekoop, ,ab. t.o. Tasmanstr. 58, Z'woude, Sex-vatiusstr. 18; E. Hoor- nenborg, Oude Rijn 106, A'dam, Hoog oord 173; A. R. de Roodt, Moddermanstr. 56, Apeldoorn, Parelvisserstr. 440; D. W. Tewes, Roodenburgerstr. 32, Lisse, Rem- brandtpl. 194; P. Reinerie, Bronkhorst- str. 10a, Eindhoven, Wal 23; D. v. Eg- mond, Munnikenstr. 33, R'dam, Brekels- veld 13; F. W. v.d. Reek, Boerhaaveln. 31, Oegstgeest, Gruneiieln. 7; H. A. Bur gers, Boerhaaveln. 45, Gorssel, Almen Weyenberg 7; G. Hoedemakei-, Bredero- str. 41, Hoogefcand-Sappemeer, Tak van Poortvlietstr. 161. ALLEENSTAANDE: J. Annokkée-Aal- bersberg, Leliestr. 31a, Lisse, Rembrand plein 228; M. C. J. Zwetsloot, Rijnsbur- gersingel 1, Z'woude, Rijnegommerstr. 16; E. v.d. Hulst-Cramer, Dr. Lelyln. 3, H'woude, Busken Huetstr. 24; M. P. C. de Jong-v.d. Krogt, Vlietweg 80, H'wou de, Rijndijk 259; W. J. Hellemans, Bree- str. 163. A'dam, Kerkstr. 180; B. J. Nxcs- slnk, Gerecht 8, H'stede, Jh. Weisen- bruchweg 1; L. Kromhout Marend. Dw.- sti". 2, H'woude, Busken Huetstr. 28: M. B. P. Massizzo, Sieboldstr. 46, Den Haag, Riouwstr. 109; C. Freeke, Maredtjk 40, K'wijk, Overran 7; C. E. G. C. Bakhui zen, Kagerstr. 20, Dordrecht, Kuipers- haven 30-31; G. M. M. v.d. Oever-van Adrlchem, Rljnsburgerweg 10, K'wijk, Colijnstr. 12S; A. Hepp Rijn- en Schie- kade 115b, Eindhoven, Genevevaln. 107; W. Simmers, Schimmelstr. 11a, Den WIE WIL ONZE KRANT BEZORGEN IN LEIDEN? een aardig zakcentje Aanmelden: DE LEIDSE COURANT PAPENGRACHT 32 LEIDEN 5 I Haag, Anslostr. 146; B. Noorlan'd Schu- bcrtln. 203, Bussum, Lammert Majoortn. 21; E. A. M. de Deckere, Vreewijkstr. 11, Vlaardingen, v. Baerlestr. 55; T. Groo- tendorst, Houtln. 55, R'dam, Honinger- dijk 47e; G. V. Jiawan, Flanorpad 4, Oegstgeest. Ridderspoorln. 107; D. J. Prulssen, Flanorpad 2, Haarlem, Einden- houtstr. 8; T. F. The Stationspl. 176, Den Haag, Waalsdorperweg 104; P. J. Vogelaar, Rijn- en Schiekade 103, A'dam, Sarphatipark 54 n; R. v. Zeist, Bakh. Roozenboomsti'. 39, Den Haag, Suezkade 137: M. H. E. v. Kooperen-v.d. Post, Nvv. Rijn 59^ Bodegraven. Wilhenoord 62; J F. Zaal-Vissex-, Groenhovenstr. 19, Den Haag, G. Deynootweg 8: E. de Bruijn, Rapenburg 121, Oegstgeest, Lange Voox't 105; P. J. v. Hoek, komkommerhof 1, 's-Hertogenbosch. Limbschotenstr. 7; C. Braad, Noordeinde 2a, Den Helder, Het Nw. Diep 5; J. C. M. v.d. Ven, Noord einde 2a, Den Helder, Het Nw. Diep 5; J. J. Zwolle, Nooi-deinde 2a, Nijkerk, Nw. Kerkstr. 43; A. P. Matthijsen, Pa- pengracht 7. Nijmegen, Wilhelminasingel 14; H. de Roorj-Wagenaar. W. de Zwij gerln. 261, Breda, Grote Markt 37; G. D. v. Albada, Thorbeckestr. 48, L'dorp, Me- relstr. 36; A. de Groot, Stieltjesstr. 43, V'schoten, Veurseweg 144; G. C. Pre- vosth, Zoeterwoudsesingel 95, R'dam, Gijsingln. 20; P. P. Rüben, Abr. Crynsk senstr. 23, Oegstgeest, v. Wassenaerln. 18; A. Bouwmeester, Rhijnsburgerweg 10, N'wyk, Jacq. Urlusstr. 36; C. F. M. Laagland, Rijnsbux-gerweg 46. V'schoten, P. Bex-nhardln. 103; B. Hubert, Morsweg 21a, Lisse, Rcmbrandtpl. 210; A. T. Weststrate, Jac. Urlusplantsoen 213, Katwijk, Colijnstr. 128; J. T. M. Hogexi- boom, Sweelinckln. 15, Rozenburg, Oran jeln. 46B; H. M. Kalse-Bernard, Planta ge 3. Ede Gld, Wildekamp 46: E. E. Bon- gers, Asserstr. 20, Middelburg, de Ruij- terstr. 22; E. A. v. Vliet, v. 't Hoffstr. 82a, Oudewater, Blezenpoortstr. 6; L. Nijhuis, Zoeterwoudsesingel 102, Dor drecht, Fr. Lebretln. 5; M. v. Kooperen, Anna v. Burenhof 47, Bodegraven, Wil genoord 62; B. F. A. de Haas, Rapen burg 12, Alphen a.d. Rijn, Cederstr. 131 H. C. v. Es, Oude Vest lila, Werkendam, Wierinxwal 1; C. H. Straathof, Stad houdersin. 20, Haaxlem, Alexanderstr. 15; H. W. F. v.d. Steen, Decimastr. 23, A'dam, Statenjachtstr. 36; A. H. Ver- meei Evertsenstr. 64, R'dam, Beatrijs- str. 18; N. v.d. Torre, Hogewoerd 87, Rheden Gld., Zuider Parallelweg 42; A. J. v.d. Broek, Houtln. 55, Oegstgeest, Toorenvlietstr. 32; R. v.d. Hulst. Utrechtse Jaagpad 87a, H'woude, Bus ken Huetstr. 24; R. v. Egrnond, Breestr. 173a, Boskoop, Darwinstr. 7; A. F. M. v. Vree, Herensteeg 15, Enschede, OI- denzaalstr. 44a; M. A. E. v.d. Meer. Nw. Rjjn 80a, Delft, Rietveld 81; F. C. E. Schuit, Oude Rijn 25, A'dam, Prin sengracht 825 h8; E. E. Koppers-Slepert Haagweg 30, Lisse, Rembrandtpl. 161)

Leidse Courant | 1969 | | pagina 3