BIAFRA ACTIE IS MISLUKT Hemelvaartsdag voordelig treinen opeen2-plnskaart •s Nijmeegse universiteit blijft ermanent discussiecentrum Belediging leden Kon. Huis moet klachtdelict worden RIE MOTIES IN DELFT Opbrengst slechts 5 ton POMPIDOU BELOOFT MEER DEMOCRATIE ..Republiek in nieuwe stijl NPD mag in Stuttgart vergaderen in Duitsland verboden rraamnvoer Geen verbod schoolreisje naar Pólen Wilson in wurggreep van TUC en kabinet i30r voordelig uit met NS Haven van Amsterdam aan het verouderen rERDAG 10 MEI 1969 DE LEIDSE COURANT PAGINA 7 met vijf beurten deze estduitsei )gramma, Galmiche irentegen 207 30. 50. 116 25, 86 21.4 23.0 iX .16 .42 46 ep n heel amp tege ïggebrach de titel van Van onze correspondent) JMEGEN Tot 19 mei zijn in Ny geen verdere acties van de stu te verwachten. Zij wachten de laten af van de openbare senaatsver ring, die prof. Van Wijnbergen vooi ag zal bijeen roepen. Ter voorberei- deze vergadering en verdere dis- es blijft de aula tot die dag ingericht parlement discussiecentrum". i plaatselijk dagblad heeft gisteren 1 menwerking met een zestal studen- O.Otj |n de sociologie een onderzoek inge- r de houding van de Nijmeegse :en opzichte van het optreden de studenten. Uit de bliksemenquête, overigens wetenschappelijke O; de moet worden ontzegd, bleek, dat ijmegenaar aanmerkelijk positiever ipzichte van de studenten staat 116 14.21 neen wordt aangenomen. Van de bij- 7.9c 00 ondervraagden bleken 70 procent rj ijk op de hoogte van de gebeurtenis- Meer dan 40 procent keurde' deze ongeveer driekwart zou 58 21.4 ct tussen burgerij en studenten op stellen. luit de aula worden de discussies restfcdels uitgebreid over de faculteiten, algemeejse hoogleraren nemen aan het be de studenten deel. De algemene 24 o achting omtrent de vergadering is. dat de senaat in twee blokken zal vallen, teruvond is in Delft op de vergade- de afdeling bouwkunde, bestaan- alle hoogleraren, lectoren, twee «enwoordigers van de staf en twee nten, een drietal moties aangenomen, de eerste luidt: „Wij erkennerf bestuursvorm op basis van klassen ïrtegenwoordiging van klassen. Al- algemene afdelingsvergadering, ttende alle als stüdenten en als per ingeschrevenen, kan bindende be- volgens wordt in de tweede motie dat iedereen, alleen wanneer aangewezen door de algemene dering, een bestuurs- en onderwijs- de afdeling kan vervullen, -ordt in de derde motie be- jezocht moet worden naar een van samenleven van allen in de mogelijke vrijheid van ontplooiing persoonlijkheid en talent voor een zal ontstaan. Wij besluiten daarbij gaan van gelijkwaardigheid, aldus Wij kiezen degenen die Lc^-Jet mandaat geven onze samenleving a3.\i [elen door middel van een algemene (Van een otizer verslaggevers) DEN HAAG De vorige week gehouden actie „Uw geld - hun leven" is mislukt. Onder dit motto had de NOVIB, samen met het Nederlands comité Unicef en het Uncscocentrum Nederland, graag enkele miljoenen guldens zien binnenkomen voor hulp aan Biafra. Het is tot nu toe slechts anderhalve ton geworden. Als ook de giro's binnen zjjn, sal de actie echter niet meer dan circa 500.000 gulden hebben opgeleverd. De heer Van Vlijmen, directeur NOVIB-Nederland, die een verklaring zoekt het mislukken van de actie, vindt de oorzaak in het feit, dat de mensen volgens hem Biafra „moe zijn". Ze denken, dat het daarheen gestuurde voedsel de Biafranen nooit bereikt. Hij schuift de schuld ook voor een deel op de publiciteitsmedia, die deze houding bij het publiek zouden hebben aangekweekt. In totaal zijn nu drie acties voor Biafra gehouden. De eerste leverde dertien miljoen gulden op, de tweede al belangrijk minder: 2,6 miljoen en de derde nu 500.000 gulden. De organisatoren zijn er echter tevoren door de Stichting Vluchtelingenhulp Biafraconflict op attent gemaakt, dat hun actie (de derde dus) wellicht te snel na die van februari j.l. zou komen. verkiezing, waarbij ieder een slem heeft. We houden een algeme ne vergadering met een nader te verklaren frequentie, v degenen, die wij het mandaat geven, verantwoording afleggen aan allen. Wij beslissen daarin over de continuering of niet-continuering van het mandaat. Wij Jjepalen de consequenties van onze ver houding met de t.h. en de maatschappij op deze wijze'V aldus de moties. De officier van justitie van de recht bank te Arnhem heeft in een brief aan de Nijmeegse student Marcel van Herpen laten weten, dat geen strafvervolging zal orden ingesteld tegen de rector-magni- ficus van de Nijmeegse universiteit, prof. Van Wijnbergen. Zoals bekend was tegen de rector een klacht ingediend wegens belediging, nadat hü tijdens het lustrum congres in april het optreden van een actieprogram fascistisch had genoemd. Volgens de officier van justitie vormt de uitlating van de rector geen strafbaar feit ras er geen sprake van opzet tot smaad of belediging Het NVV heeft laten weten de studen ten te steunen in de strijd voor meer zeg genschap. Prof. Halbfas uitgetreden BONN (KNP). De bekende Duitse godsdienstpedagoog en theoloog prof. dr. Halbfas is uitgetreden. Hij heeft Rome officieel toestemming daarvoor verzocht. In een verklaring voor de pers heeft hij meegedeeld, dat hij lot deze stap is be sloten omdat de Duitse bisschoppen hem blijven verbieden zijn directe kerkelijke opdrachten uit te oefenen. Prof. Halbfas werd eind vorig jaar boden te doceren, omdat hij niet bereid was de stellingen in zijn boek „Funda- mentalkatechtik" te herzien. Volgens de bisschoppen waren deze stellingen in strijd met het geloof. Naar aanleiding van het besluit van prof. Halbfas om zijn priesterlijke ambt neer te leggen, heeft mgr. dr. Karl For- ster namens de Duitse bisschoppenconfe rentie verklaard, dat de beslissing van de hoogleraar gerespecteerd moet worden als een persoonlijk besluit. STUTTGART (Reuter) De NDP de uiterst rechtse Nationaldemokratische Partei Deutschlands mag dit weekein- Stuttgart een congres houden. Een an appel heeft bepaald dat de maat schappij die de zaal die eigendom van de gemeente Stuttgart is exploiteert de NPD hier tijdens het weekeinde ge bruik van moet laten maken. De partij had de zaal gehuurd van de maatschap- naar de gemeenteraad maakte be- r tegen de verhuur op „politieke en juridische gronden". rdinaal Alfrink was een van. de verwachte bezoekers van Mies. dames] teravond in Carré. De kardinaal Jide Watwegens werkzaamheden niet zelf hunnen hanteren, maar couvert edmaken. Tussen hem en Mies Zwartkruis, compleet met "glrse bef „vanwege de kleuren-t.v. jen zeer e prijzen ie' lovingsk; kondiingen rukwerk, king, vlotti drempeli binnei een haars ar) )NN (AP) De Westduitse regering vrijdag een verbod uitgevaardigd iIp inviwF van all« buitenlandse era- Belt MevT 34851, voo: M- J- Sc- jii»i >2 teL 2162 bAKA. de invoer van alle buitenlandse gra- De Duitse graanvoorraden lopeu ministerie van Landbouw die de tregelen bekend maakte zei dat de se invoer het zwaarst door het ver zou worden getroffen. Minister van lbouw Hermann Hoecherl heeft voor laatregel de toestemming gekregen de Europese commissie voor de ge- GETAL VAN HEILIGEN INGEKORT VATICAANSTAD (Reuter) Paus Paulus heef in een apostolisch schrij ven wijzigingen in de heiligenkalender bekendgemaakt. Meer dan dertig hei ligen zijn geschrapt. Het is niet zeker of zij ooit hebben bestaan. Onder hen is de populaire Sint-Christoffel, de schutspatroon van de reizenden. Voorts verdwenen Sint-Barbara, een Griekse martelares, en Sint-Catharina van Alexandrië. St.-Nicolaas blijlt op de heiligenkalender, hoewel aan zijn historiciteit, enige twijfel gerezen is. De nieuwe kalender gaat 1 januari in. Zij bevat ook nieuwe namen, zoals de Engelse Sint-Thomas More, de martelaren van Nagasaki in Japan, de martelaren van Oeganda, Sint-Pierre Chanel van Australië, drie Noordame- rikaanse martelaren en twee Zuid amerikanen. In totaal zijn er 126 Europese heiligen, acht uit Afrika, veertien Aziaten, vier Amerikanen en een Australiër. De Paus zegt in zijn decreet dat de nieu we kalender meer in harmonie met de piëteit en de behoeften van deze tijd is en de universaliteit van de Kerk beter weerspiegelt. De voorzitter van de Nederlandse ka tholieke vereniging van handelsreizi gers, handelsvertegenwoordigers en verzekeringsinspecteurs „St.-Christof- ïel", de heer P. J. M. de Graaf, is niet erg geschokt' door het bericht dat de Paus onder meer Christoffel van de heiligenlijst heeft afgevoerd omdat hij nooit heeft bestaan. „We weten al lan ger dat er werd getwijfeld aan het bestaan van Christoffel", aldus de heer De Graaf, „maar uit reverentie het verleden hebben wij zijn enkele jaren geleden bij de sta tutenwijziging gehandhaafd, hoewel hij toch al erg gedaald was op de hei ligenlijst". De bij het NKV aangeslo ten vereniging blijft Christoffel voor lopig nog trouw. Er zou een statuten- ijziging nodig zijn om zijn naam te schrappen. Siemens zoekt samenwerking AMSTERDAM (ANP) De Neder landse Siemensmaatschappij N.V. deelt mede, dat zij met VMF/Stork-Werk- spoor. de Rjjn-Scheldegroep en Bredero's bouwbedrijf Nederland in beginsel over eenstemming heeft bereikt over een te sluiten overeenkomst voor de uitvoering het project der kernenergiecentrale een vermogen van vierhonderd me gawatt in Borssele (Zeeland) voor de provinciale Zeeuwse elektriciteitsmaat schappij- Begin april heeft de PZEM de Neder landse Siemensmaatschappij als verte genwoordiger van de Kraftwerk Union A. G. opdracht gegeven voor de leve ring van de centrale. De bedoeling is de opdracht in nauwe samenwerking met het Nederlandse bedrijfsleven uit te voe- Bredero's bouwbedrijf is inmiddels be gonnen met grondsonderingen. Deskun digen van VMF/Stork-Werkspoor, Rijn- Schelde, Nederlandse Siemens en Kraft- werk-Union zullen dezer dagen uitvoerig met elkaar overleg plegen. In overleg met genoemde ondernemingen zullen ook andere Nederlandse bedrijven bij de uitvoering van het project worden inge schakeld. Kappers-CAO opgehouden UTRECHT (ANP) Minister Roolvink heeft bezwaar gemaakt tegen de bij hem ingediende CAO voor het kappersbedrijf. Dit met het oog op de prijsconsequen- ties. De minister heeft de bij de CAO betrokken partijen gevraagd, zich na- >ver de inhoud te beraden. In het stadhuis van Leeuwarden is gisteren een niet-aüedaags huwelijk gesloten. De 81-jarige Regina Zwart beloofde eeuwige trouw aan de 86-jarige Henk Keeskamp. Bruidegom en bruidje zijn beide inwoners van het Sint-Jozelfpension in de Friese hoofdstad. Uitgave van Zpravy gestaakt PRAAG (AP) Het Russische leger heeft meegedeeld dat de publikatie van Zpravy, het omstreden propagandablad in het Tsjechisch van de Russische be zettingstroepen, zal worden stopgezet. In het nieuwe nummer van Zpravy werd meegedeeld dat dit levens het laatste nummer zou zijn. In verband hiermee gaf de redactie uiting van haar oprechte dank aan de lezers, schrijvers allen die hebben meegewerkt aan de publikatie en verspreiding van het blad „dat als zijn doel stelde de PARIJS (Reuter) Georges Pompi dou, gaullistisch kandidaat voor het pre sidentschap van Frankrijk, heelt vrijdag een vijfde republiek „in nieuwe stijl" be loofd, waarin het parlement een grotere rol zal spelen. Pompidou, die voor het bestuur van de gaullistische partij zijn programma in grote lijnen uiteènzette, zei, dat hij de steun van een aantal mensen zou kunnen krijgen, die zich bij het refe rendum van verleden maand tegen dc regering hadden uitgesproken, mits hij zekere verplichtingen op zich nam. „De stijl van de vijfde republiek zon der De Gaulle," aldus Pompidou, „kan alleen maar anders zijn dan -hij onder I De Gaulle geweest is. Het referendum I heeft een verlangen naar verandering laten zien." Onder de verplichtingen, die hij op zich wilde nemen noemde Pompidou de vrijheid van nieuwsgaring en grotere rol voor het parlement, dat „volledig en vrij zijn rol dient te spelen bij de voorbereiding van de wet- ïn het toezicht op de regeringspo- litiek.De voormalige premier, die toen hij zijn kandidatuur bekendmaak- DEN HAAG (ANP) De veiligheids dienst van de Koninklijke Luchtmacht heeft de ouders van Nel van der Boon en Ellen Monteri, leerlingen van het Car- mellyceum te Oldenzaal, niet geadvi seerd hun dochters niet te laten mee gaan met een schoolreis naar Polen. Dit blijkt uit het antwoord van de mi nister van Defensie W. denToom, op vra gen die de Tweede-Kamerleden W. Wier- da en mr. J. W. Masman (beiden PvdA) hem schriftelijk hebben gesteld. De bewindsman merkt op, dat hij ten overvloede de commandanten heeft laten weten, dat er zijnerzijds geen bezwaren bestaan tegen het deelnemen van de bei de meisjes aan die schoolreis. De feitelijke toedracht is geweest, dat tijdens een routinegesprek tussen een functionaris van de veiligheidsdienst van Koninklijke Luchtmacht en een van de vaders de schoolreis naar Polen ter spra ke kwam. Daarbij is toen gezinspeeld op mogelijke risico's, zonder dat dit ge sprek tot enig advies heeft geleid. De vader heeft toen zelf besloten zijn doch ter niet aan de reis te laten deelnemen. ÜW',"Vctflér",Vttn ihèt andere meisje,-heqft persoonlijke redenen besloten zijn te. verklaarde, dat het probleem van Engelands toetreding tot de EEG op nieuw bekeken moet worden, leek nu weer vast te houden aan het traditione le gaullistische voorbehoud op dit punt. Hij zei namelijk te hopen, dat „Europa groter kan worden als eventuele part ners voldaan hebben aan de noodzake lijke voorwaarden voor toetreding tol dit Europa." Pompidou beloofde de voornaamste punten van de binnenland se en buitenlandse gaullistische politiek te zullen handhaven, waaronder de vor ming van een Europa, dat zijn eigen lot in handen houdt, toenadering tot alle landen zonder rekening tehouden met de regeringsvormen en strijd voor hét recht van de volkeren op zelf beschikking." Van o e correspondent) Met z'n tweeën voor de hele dag door héél Nederland. Met 3 personen voor f35.-, met 4 voor f40.- of met 5 voor £45.-! Neem één pasfoto mee. De totstandkoming van de nieuwe CAO >or de ongeveer 16.000 kappersbedien den leverde nogal wat problemen op, omdat de werkgevers alleen maar ak koord konden gaan met een loonsver hoging, als zij de daardoor stijgende kos ten zouden kunnen doorberekenen in hun tarieven. De winstmarges in het kap persbedrijf zijn krap, maar anderzijds verdient het personeel minder dan de AMSTERDAM (ANP).B. beoefenaren van de meeste andere be- roepen in Nederland. Schellingwouden - bruggen verdwijnen overslagtechnieken heeft nieuwe per spectieven voor de haven geopend. De komst van het roll-on roll-offverkeer in de haven van Amsterdam heeft geleid tot uitbreiding en aantrekking van nieu we activiteiten. i W. ['iSta Okker winnaar tennistoernooi Tom Okker heeft eravond de eindstrijd gewon- van het tennistoernooi voor 3, dat in Osaka werd gehou- In de finale versloeg hij de itraliër Roy Emerson met 63, De overwinning bracht met „ho dan dsche Vtf5 - ingen: H. !e>" 3200 dollar op, ongeveer Beetsstraat >00 gulden. Oud-Wimbledon- /Rhynenbu ipioen Emerson verdiende nog jd 2560 dollar. DEN HAAG (ANP) De strafrecht- geleerde mr. J. M. van Bemmelen, eme ritus-hoogleraar van de rijksuniversiteit te Leiden, pleit er in het Nederlands ju ristenblad voor om belediging van leden van het koninklijk huis en andere hoog geplaatste personen in binnen- en buiten land tot een klachtdelict te maken. Ook regerende vorsten en andere hoof den van bevriende staten dienen onder deze regeling te vallen. De reeds bestaan de regel, dat het openbaar ministerie, indien bet vervolging wenselijk acht om Pleidooi van mr. v. Bemmelen redenen van algemeen belang, de tot de klacht gerechtigde moet meedelen, dat tot vervolging zal worden overgegaan en dat deze daartegen bezwaar kan maken, dient ook in deze gevallen van toepas sing te zijn. Voor de maximumstraf moet deaeifde regel gelden als nu voor belediging van ambtenaren in functie, n 1. een strafver- hoging met een derde. In zijn artikel „belediging en vrijheid van meningsuiting" schrijft prof. Van Bemmelen dat sedert 1886. toen het hui dige wetboek van strafrecht werd inge voerd, de positie van de genoemde hoog geplaatste personen een andere is gewor den. Zij zijn als mens aan ieder gelijk, maar zij zijn tevens de hoogste functiona rissen en kunnen dus met ambtenaren gelijk worden gesteld wat hun bescher ming Ugen belediging mt\ smaad betreft". Amsterdam hebben opnieuw een baven- uota uitgebracht, waarin de stand van zaken van de Amsterdamse haven uit een wordt gezet aan de gemeenteraad. Vele nieuwe aspecten biedt deze nota niet. behalve dan dat voor het eerst dui delijk wordt gesteld, dat er nieuwe plan nen zijn voor het langzamerhand leeg stromend en verouderd oostelijk haven bekken. Blijkens de nota zullen de Oranjeslui zen plaats moeten maken voor een betere verbinding met het toekomstige oost- vaardersdiep, dat langs de Markerwaard komt Ie liggen en dat een belangrijke industrieconcentratie langs zijn oevers mag verwachten. De bedoeling is dat wal scheepscapaciteit betreft dit Oost- vaarderdiep gelijkwaardig zou zijn met het oostelijk havenbekken. Dit wil zeg gen bevaarbaar voor schepen tot plus minus 50.000 ton. In verband met de aanleg van de ring weg rond Amsterdam, een project dat eveneens van groot belang is voor de havenontwikkeling. Is verder lm ver wachten dat de Scheliingwoudenbruggen eveneens zullen verdwijnen. Da vernieuwing ven het transport en BB-ambtenaren ontslagen voor dagbladartikel VENLO De geruchtmakende affai re rund de dienst Bescherming Bevol king noord-Limburg is een nieuw sta dium ingegaan met het inzetten van een ontslag-procedure tegen drie ambtena ren van deze dienst wegens het schen den van de ambtseed. Aan deze ambtenaren heeft de burge meester mr. dr. L. de Gou van Venlo namens het dagelijks bestuur van de BB in noord-Limburg bericht gestuurd, dat het dagelijks bestuur voornemens is hen disciplinair te straffen met ontslag. De ze ambtenaren openbaarden in het Lim burgs Dagblad van 11 april j.l. een he le waslijst van onregelmatigheden, wel ke door drie top-functionarissen van hun dienst zouden zijn bedreven. Deze onre gelmatigheden varieerden van fraude, diefstal, discriminatie en dagdieverij tot verkwisting van overheidsgelden. Over deze publicatie is intussen een kort ge ding gevoerd. LONDEN De ministers moeten niet geloven dat het wenselijk is om tegen de wil van de partij en het parlement in toch aan bepaalde beslissingen vast te houden. Dit kan alleen in sa menwerking met ons, niet zonder ons. zo heeft de voorzitter van de parlemen taire Labourpartij in Engeland, Douglas, Houghton gezegd tijdens de partijver- gadering van woensdag. De woorden zijn kenmerkend voor de situatie waar in premier Wilson de laatste tijd is ko men te verkeren. Aanleiding tot de grote onenigheid tus sen de regering, de parlementaire La bourpartij en het deel van de partij dat buiten de regering staat, is het om streden wetsontwerp van Barbara Castle. Hiermee beoogt zij de regering in staat te stellen strafmaatregelen te nemen tegen wilde stakers. De straf zou kun nen variëren van boete tot ontslag. Hel ontwerp ging natuurlijk buiten de TUC, het Engelse verbond van vakverenigin gen om, dat volgens de regering te l^ks is in dit opzicht. Drie weken geleden tilde Wilson nog zo zwaar aan de oppositie tegen het wets ontwerp, dat hij verklaarde aan het aan vaarden van het ontwerp de vertrou wenskwestie te verbinden. Sindsdien is er echter het een en ander gebeurd dat Wilson en zijn regering ertoe ge dwongen heeft een stap terug te doen. De spanning tussen regering en parle ment isdeze week nog vergroot, door- düflt de1 "minister van Volksgezondheid Crossman maandag aankondigde dat de meiïsëVT'hteér''moeten gaan bijbetalen voor 'n kunstgebit en 'n bril. Dit besluit kwam als een donderslag bij heldere hemel, temeer omdat de begrotingsmaat regelen enkele weken geleden vrij soe pel leken. Tevoren had Wilson 'n week lang al te maken gehad met een aan tal parlementsleden die op zijn aftre den aangedrongen. De spanning is nu nog vergroot door de aanzienlijke ne derlaag die de Labourpartij bij de plaat selijke verkiezingen heeft moeten slik- Wilson heeft geprobeerd zijn gezicht te redden door aan te bieden het gewraak te wetsontwerp van mevrouw Castle te rug te nemen als de TUC bereid is met een aanvaardbaar voorstel te ko men om zelf iets aan de wilde stakin gen te doen. Op het allerlaatste mo ment heeft de TUC bekend gemaakt dat ze maandag, tijdens de besprekingen met de regering, een aantal voorstel len op tafel zal leggen, maar het valt te bezien of de regering met deze veel soepeler maatregelen wel akkoord kan gaan. Barbara Castle heeft al ver klaard eerder haar functie te zullen neerleggen dan een verwaterde versie van haar wetsontwerp te zullen accep- Dit laatste betekent dat Wilson In de wurggreep komt Als minister Castle aftreedt, zou Roy Jenkins, minister van financiën en medestander van zijn vrou welijke collega, wel kunnen volgen. En mocht Wilson al mevrouw Castle wil len laten vallen, ten bate van een com promis met de TUC. het ontslag van Roy Jenkins is thans volkomen onaan vaardbaar. nu het pond sterling zo sterk onder druk staal. RONDE VAN SPANJE Pingeon tweede in tijdrit SAN SEBASTIAAN De zestiende etappe van de Ronde van Spanje, een individuele tijdrit over een afstand van 25 kilometer, is gewonnen door de Span jaard Luis Ocana in de tijd van 36 minu ten en 0.5 seconden, vóór Perurena (Sp.) die de derde plaats bezette in 37 min. 30 I uitslag i <Sp.) 37.34: 3. Manuel Lasa (Sp.) 37.4! rrla (Sp.) 38.05; 11. Wagtnians 3eest (Belg.) 38.08; 37. Dolman :rberg 40.19: 49. Haast 40-31 11.IK: 68. van Katwijk 42.59. als volgt uit: 1. Pingeon (Kr i 48 sec.; 2. Ocana (Sp.) op 3.48. Manuel Lasa (Sp i ;p.) óp 5.21; 8. Eclie- Wolfshohl (W.-Dld op 6.46; 25. Dol- 3. Wright (GB) op 4.39; Bolloni (Ned), op 5.13; I De Cor Hermusprijs 1969 (f 1.000.-) ic op het publiek (de Utrechtse schouw burgbezoekers) toegekend aan da ac trice Els van Rooden, vooral op grond van haar rol in „Een dag uit het le ven van verdomde Lowletje). De prijs wordt op 29 uitgereikt na afloop van de voorstelling van dit stuk in de Utrechtse schouwburg, in Heemskerk wordt van 13 tot en mei 22 juni het Hoogovermuziekfeest Kla roen 1969 gehouden. Deelnemer» zijn 105 korpsen uit geheel Nederland 9 ko ren uit Beverwijk en Heemskerk en een mannenkoor uit Duitsland. In to« taal zijn er ruim 5000 medewarkandec*

Leidse Courant | 1969 | | pagina 7