id Boltini trekt met Tsjechisch circus gewest Leiden binnen UITSLAGEN LEIDSE VOETBALBOND Motie Zoeterwoude niet uitgevoerd Groot deel Gewestraadsleden reeds in politieke blokken Jongelui vernielden gymzaal ht THEEBUSJE LOST DRIE INBRAKEN OP Prov. Planologische Commissie dicteert gemeente-besturen Drs. Coenen met 703 stemmen voorzitter Bloembollencultuur Rommelig basketbal bij Oxfort-Leiden DINSDAG 15 APRIL 1969 DE LEIDSE COURANT rgen Eventuele politieke blokvorming in de Gewestraad Leiden wordt niet nit- rcsloten door middel van een bepaald artikel in het reglement van orde. De leden ii de raad kunnen zieli dus opstellen hoe zij dat wensen: naar gemeente van lerkonist of naar de eigen politieke kleur. De gemeenteraad van Zoeterwoude ,ad zich enige tijd geleden in een motie uitgesproken tegen politieke blokvorming, motieven waren onder meer, dat kleinere gemeenten, gezien het kleine getal hun afvaardiging naar de Gewestraad, nooit een vertegenwoordiging zouden [linnen kiezen, die representatief is voor het politieke denken in hun gemeente- aden. Een motief voor de Zoeterwoudse motie was ook, dat men de burgemeesters, op grond van hun functie zitting hebben In de Gewestraad buiten de politiek ilde houden. de mening toegedaan, dat de invoering van een ambtsgebied niet door het be- i stuur moet worden bevorderd zo daartoe niet duidelijk de wens is te kennen ge- geven vanuit de raad zelf. Er zijn na- melijk vele argumenten pro en contra. g. zing: is. 10.03 softly: K. NRU: Actua te: "licht Nieuws, ppologj KRO- igavond 20°" zonden )-studio 1 recht- Prot. Christelijke en socialistische groeperingen Zonder een voorkeur uit te spreken neende evenwel het bestuur van de ïewestraad, dat het uitsluiten van poli- ieke blokvorming een onmogelijkheid is. s leden van de Gewestraad, die gister- ond in de raadszaal van het Leidse itadhuis vergaderden, waren het met eze zienswijze zonder een enkele op- aanmerking geheel eens. Dat er toch n politieke blokvorming gedaan wordt de jonge Gewestraad maakte al spoe- ig jhr. T. A. J. van Eysinga, burge- neester van Oegtsgeest, duidelijk. .Namens de protestants-christelijke ;roepering". zei hij geen bezwaren te lebben tegen de toetreding van Sassen- tot het Gewest. Hij wilde slechts reten of gemeenten, die in een later tadium toetreden ook nog zullen moe- meebetalen in de kosten, die de gewestraad thans al moet maken (het nderzoek door het bureau van de Ver. Nederlandse Gemeenten brjvoor- eeld). De heer M. v. Aken PvdA-Leiden I - n groepering vertegenwoordigend" telde voor, dat gemeenten, die nog zul- toetreden, de financiële konsekwen- dragen vanaf 1 januari 1969. Voor- er mr. G. C. v. d. Willigen zag de edelijkheid van dit voorstel wel in, al telde hjj, dat voor gemeenten, die pas veel langere tijd willen toe reden, een bepaalde regeling getroffen moeten kunnen worden in overleg net de Ver. v. Ned. Gemeenten. <n applausje werd vervolgens het gastlidmaatschap van de drie man Kerke Sassenheimse afvaardiging om- [ezet in een normaal lidmaatschap, waarna J. baron van Knobelsdorff, bur- r van Sassenheim, alle mede- erking aan de Gewestraad toezegde. Het aantal onderwerpen, ïewestraad kan vergaderen, werd vol- voorstel uitgebreid met openbare utsbedrijven, sociale zaken, woning- r en culturele zaken. De raadsleden Eysinga, Van der Laan en Van der roft wensten nog een uitbreiding met brandweer., gerpg$nt<?lij&P.^ap.-' eeïsbeleid ('n op elkaar afstemmen van arbeids^$9^aryeip,.ie^,,a(iiwii^Ua- ,eve orgamsatie (bijv. voor gezamenlijk ebruik van een computer). Het dage- ks bestuur zal deze suggesties eD n nog nader bezien, sen vorige vergadering was door mr. I. Geelkerken-Brusse, na- de prot.-chr. groepering in over- eging gegeven met een voorstel te omen betreffende de invoering van een mbtsgebed. Het dagelijks bestuur is BETREURD Mevrouw Geelkerken zei het te be treuren, dat een ambtsgebed tegenwoor dig niet meer schjjnt te kunnen. Zij wenst een ambtsgebed te blijven zien als de verklaring, dat men zjjn gezag wil stellen onder Gods gebod. Gezien de geringe bereidheid tot adhaesie wilde zij er geen voorstel van maken en het laten hij deze uitdrukking van spjjl. ONDERZOEK Zonder veel discussies ging de Ge westraad verder akkoord met alle ove rige voorstellen. Drie begrotingen wer den zonder afdingen aanvaard. Voor de jaren 'fj8, '69 en '70 kan reap, uitgege ven worden: f 16.900,--, f 112.400,— en f 154.100,Het leeuwendeel van de in komsten (de gemeenten dragen per in woner bij in de kosten van het Gewest) gaat dit jaar en in 1970 voornamelijk naar de Vereniging van Nederlandse Ge meenten, die een sociaal-wetenschappe lijk onderzoek instelt in het Gewest. De uitkomsten daarvan zullen in hoge mate bepalend zijn voor het beleid en de werkzaamheden van het intergemeente lijk orgaan Gewestraad Leiden. De Rijkspolitie te Oegstgeest heeft 'n j drietal jongelui, uit het Floraplan af- komstig, kunnen achterhalen, die grote schade hebben aangericht aan de gym nastiekzaal, gelegen aan de Maarten H. Tromplaan te Oegstgeest. Deze zaal maakt deel uit van het oude Rijnlands j Lyceum en is o.m. in gebruik bij Sport- i school Dc Vries en de R.K. Jcnaplan- school, elke tijdelijk in het complex is gevestigd. De jongelieden vernielden met stenen J een groot aantal ruiten van zgn. „veilig- glas" en hebben daarna, waarschijnlijk met stokken, de rest stukgeslagen. De gehele zaalvloer lag bezaaid met glas- scherven, waarvan het verwijderen een enorm karwei zal zijn in verband met de kinderen die er les hebben. De aangerichte schade wordt, na een eerste taxatie, gerekend op ongeveer 1500 gulden. ADVERTENTIE Veilig gevoel zo'n aparte "Jënlenka regenmantel in huis te hebben van de mantelspecialist om de prijs hoeft u 't niet te laten, ze kosten maar ïSt aarlijke muziek »ing tot dringt Unieke internationale opdracht voor Leidse Apparatenfabriek De N.V. Leidsche Apparatenfabriek frisdrankenindustrie heeft van een In ternationale friadrankenindustrie op dracht ontvangen voor de levering van „de anelate volautomatische flessenma- chine die is vervaardigd". De machine zal een capaciteit hebben van 33.000 sluitingen per uur. Hiermee wordt de gemiddelde capaciteit van de bestaande sluitmachines met ruim 1,0 over- De machine zal worden afgeleverd met 12 speciale schroefspindels, waarop de LAF oktrooi heeft verkregen. Iedere spindel is in staat om per uur ruim 2700 flessen van sluitingen te voor- De LAF zal gelijktijdig een volauto matische machine leveren voor het ont sluiten van retourflessen alvorens deze worden gereinigd. Ook deze machine zal 33.000 flessen per uur verwerken. Voor de vervaardiging van speciale automatische machines past de LAF principes toe, die zijn afgeleid van de nieuwste technologische ontwikkelingen o.m. op het gebied van de ruimtevaart, aldus een communiqué van het bedrijf. Leiden: Haarlemmerstraat 163 Luchtacrobatiek spectaculair nummer Cricus Boltini maakt zich op om in de Bollen- en Duinstreek in de komende dagen zijn kunnen te tonen met eea Nieuwkoop, oktober 1968. In één van twee woonschuiten van de familie \agener uit Scheveningen, die op de «iieuwkoopse Plas de zomer doorbrengt, orden op een dag een aantal waarde- olie antiquiteiten vermist, te weten een ntieke hangklok, een paar tinnen wand erden, een koperen koffiekan, 3 petro- eumlampen eneen theebusje, het deinste voorwerp, dat echter grote ge- olgen met zich mee zou brengen. Een onderzoek van de politie leverde venwel geen enkele aanwijzing op en een aantal maanden werden de voor erpen als verloren beschouwd. War het niet, dat enkele dagen ge- eden mevrouw Wagener en haar doch- al winkelend door Den Haag plotse- ing stomverbaasd voor de etalage van en antiquairzaak bleven staan. Temid den van de uitgestalde voorwerpen irijkte daar...... het bewuste theebusje. Onmiddellijk werd de politie gewaar- chuwd en aangezien op de antiquair- eillngen ille namen van verkopers en opkopers worden geboekt, was het voor deze niet meer dan een legpuzzeltje om de daders op te sporen. De 22-jarige monteur W. N. uit Sas senheim. de 42-jarige uitvoerder C. W. uit Noordwijkerhout en de 22-jarige Noordwijkse chauffeur G. S. bekenden vrijwel onmiddellijk. Na verhoor bleek men echter ook de daders van 'n soort gelijke inbraak m Kortenhoef vóór zich te hebben. Ook hiervoor bekenden zij. SCHOON SCHIP De daders bleken behoefte te hebben om schoon schip te maken, want zelfs een derde inbraak werd bekend. Ge noemde W. N. bekende samen met ene B. K. uit Noordwijk in eer villa te hebben ingebroken, Opmerkelijk was wel de aard van de buit. Men bleek meer in goederen dan in geld geïnteresseerd te zijn, want ook hier hield men het bij waardevolle voor werpen. De buit bedroeg o.a. een tele visie-apparaat. nieuw programma, dat veel Tsjechische injecties heeft gekregen. Dit komt omdat het .Ceskoslovense Cirkusy' zijn toernee in Duitsland door ondeugdelijke organisatie in de war- zag lopen en zich ten einde raad tot een Nederlandse impressario wendde. Deze, voormalige medewerker van cir- Boltinl, wist de Tsjechen in het pro gramma van Boltini in te lassen, omdat die nog maar net met de voorbereiding zijn nieuwe toernee was begonnen og maar twee nummers op papier had staan. Bovendien hadden de Tsjechen gebrek an voldoende technische outillage. De hele toernee voor 1969 wordt nu geza menlijk in ons land opgezet d.w.z. 40C voorstellingen in 200 plaatsen. Naast het meest spectaculaire num mer voetballlende honden, door het pu bliek zowel aanbeden als verguisd, is ei een optreden van zeeleeuwen, vijf olifan ten (twee meer dan vorig jaar) en geven de Tsjechen een nummertje jjsberen- dressuur en diverse andere huzarenstuk jes weg, die als een „hogeschool-num mer" worden aangeduid. TIJGER WEG Het nummer „tijger te paard', van Bol tini, zal dit seizoen nauwelijks halen, omdat het helemaal niet aanslaat bij het publiek. Dat zal ongetwijfeld wel het ge val zijn met de luchtacrobatiek, die de Tsjechen zo meesterlijk beheersen vele jongleurs, die zij ten tonele voeren. Een speciale vermelding verdienen de hoogdraadartisten die zonder vangnet optreden. Diverse clown- en dressuur- nummers zijn ook van Tsjechische ori gine en met negen man zijn zij in het orkestrale elftal vertegenwoordigd dat de begeleidende muziek verzorgt. P. Bakker op Statenkring-vergadering: Het ijsberennummer, waarmee de beren de Tsjech Foludniak een staaltje cirkuskunst weggeven bij Boltini. Het slotnummer van dit gecombineer- circus bestaat uit een salto voor eer met een automobiel vanaf een roets- baan. die al naar gelang de gesteldheid het terrein, binnen of buiten de tent uitgevoerd zal worden. WAAR EN WANNEER Inmiddels is de première reeds op 3 april van start gegaan in Den Haag, men ruim een week is gebleven, een door de sterke wind verhinderd optreden, het afgelopen weekend, in Rijs wijk, werkte het circus gisteren in de Leidschendamse Heuvelwijk, vanmiddag en vanavond aan de Burgemeester Van Schimmelpenninck van Ooienlaan In Voorschoten, morgen aan de Dr. Mans- veltkade in Wassenaar, donderdag Zoetermeer en vrijdag in Hillegom, bjj Treslong. Daarna gaat het curcus via Haarlem verder Noord-Holland in. Uit het voorlopige programma blijkt dat Leiden dit jaar niet wordt aangedaan door Boltini. De wethouder van sociale zaken in de gemeente Haarlemmermeer en Eerste Kamerlid voor de KVP, drs. A. L. J. Coe- uit. Badhoevedorp, is gisteren met meerderheid van stemmen gekozen tot •oorzitter van de Koninklijke Alge- nene Vereniging voor Bloembollencul tuur. In de gisteren in Haarlem gehou den vergadering beliaalde hij 703 van de 1308 uitgebrachte stemmen. Hij was kandidaat gesteld door de af deling Overyeen-Rloemend^alvan Bloembollencultuur. De heer W. C. Wit- teman.uit. Hillegom, kandidaat gesteld door ae kfdèling Noordwijk, bèhaald^ 530 stemmen. Er werden 75 blanco stem men uitgebracht. Drs. Coenen volgt zijn fractiegenoot in de Eerste Kamer en burgemeester van Uithoorn, drs. H. B. P. A. Letschert op, die de wens te kennen had gegeven af te treden. Hij blijft nog voorzitter tot 1 mei; een functie die hij sinds april 1964 vervult. GEEN UITSTEL Voordat tot stemming werd overge gaan, kwam een motie van de afdeling Texel aan de orde om de verkiezing uit te stellen. Deze motie werd echter ver worpen met 345 stemmen voor en 941 tegen, terwijl 51 blanco stemmen werden gesteld. De vergadering verwierp een voorstel om in het handelsreglement als nieuw artikel op te nemen een bepaling om de reclametermijn voor koprot te verlengen tot 21 kalenderdagen. Een voorstel van de vaste voor het handelsreglement om dit regle ment aan te vullen met „de verkoper dient binnen bekwame termijn franco aan -de koper te leveren. Tot levering jen derde Is de verkoper slechts ge houden indien hij zich daartoe verbonden heeft" werd met algemene stemmen aan genomen. De invloed van het hoogste pro-1 'inciale orgaan op de planologische j ontwikkelingen moet onvoldoende worden geacht. Deze stelling werd gisteravond op een R iënteringsvergadering van de Staten- kring Leiden, welke werd gehouden in estaurant „Zomerzorg". geponeerd door de heer P. G. J. Bakker, voorzitter de commissie ruimtelijke ordening van de KVP. 3e vergadering was door de Staten- oduktiftGkring Leiden georganiseerd als voorbe reiding op de Provinciale Staten ver kiezingen van 1970 en werd bijgewoond door afdelingsbesturen, gemeenteraads eden en afgevaardigden van de KVP enerzijds en het Statenkringbestuur en ie Statenfractie-leden B. F. Bohré, S. Menken, drs. C. A. Verkade, M. J. A. M. Vrouwenvelder, J. Wennekes. A. P. van der Weyden en dr. Eysink an derzijds. De vergadering hield zich hoofdzakelijk bezig met de problematiek rondom de ruimtelijke ordening. ,,De Provinciale Planologische Commissie dicteert in feite de ge meentebesturen, wat er moet gaan gebeuren bij bestemmingsplannen. Dat werkt frusterend op de ge meentebesturen. Zij durven bij G S. niet met een plan op tafel te komen als zij denken, dat PPC het plan niet goedkeurt." De heer Bakker vroeg zich tevens af, of 't niet noodzakelijk is in Prov. Plano logische Commissie invloed van andere dan vak-technische zijde te waarborgen en wl door middel van vertegenwoordi gers van de Staten, zodat de invloed van de Staten op het programma en de richtlijnen beter tot zijn recht komt, waardoor tevens wordt voorkomen, dat de Staten bij herziening van streek plannen worden verrast door bestem mingsplannen, die zijn goedgekeurd en waarvan de tenuitvoerlegging niet meer door het provinciaal bestuur kan wor den tegengegaan. I Dr. R. Eysink stelde daarentegen dat streekplannen niet meer oud kunnen worden, omdat de streek plannen nieuwe stijl worden opge bouwd uit de bestemmingsplannen Over wijzigingen in de plannen zei dr. Eysink ..Elke generatie/ge meente heeft haar recht krotten te bouwen, mits zij er geen sport van maakt." De heer Bakker bleef er bij. dat Statenleden voortdurend bij de proble matiek rondom de ruimtelijk ordening moet worden betrokken en dat alle com missie en instellingen, die zich daarmee bezig houden onmiddellijk ter verant woording geroepen moeten kunnen wor- De vergadering, die bij een kort de bat over de landschapsverordening zelfs even een roerig karakter droeg, hield zich voorts summier bezig met de re gionale omroep, adviezen bij benoeming van burgemeester en de wjjze waarop de directie belangstelling van da kiezer kan opgeroepen worden. Na de zaterdagavond in de Vyfinel- hal gespeelde basketbalwedstrijd Leiden- Oxford, die in een ruime zege voor de Leidenaren eindigde, werden nog twee wedstrijden tussen beide teams vastge steld; een gisteravond gespeeld in «le zaal van de Boksschool aan de. Mors singel, de tweede a.s. woensdagavond weer in de Vijfmeihal. Met de wedstrijd van zaterdag nog in het hoofd kwamen de jeugdige LeMse spelers maandag avond naar de Kokssebool om dat var kentje wel eventjes te wassen. Maar als nog kwamen zij voorlopig zeer bedro gen uit. Gecoacht door André de dong startten zij in een 2-1-2 zóne verdedi ging en een J-8-I aanval tegen de 2-3 verdediging van Oxford. Wat meteen opviel «as de zeer nniielialanle houding zich j volkomen in. Werd er misgeschoten dan plukten Chris Verhoeks en Jacques v. Berge Henegouwen «le rebound en lanceerden ile break. Door de volkomen systeem loze aanvalsopzet van Oxford kwam men nog al eens in de verleiding ballen proberen te onderscheppen zó dat ei- grote gaten in de zóne vielen. Aanval lend was het afstandsschot nog zoek. maar wederom Verhoeks en Van Berge Henegouwen, die uitgroeiden tot de bes te spelers, wisten in de bucket staande de basket te vinden. Dit alles resulteerde in een 26-28 ruststand, iets wat nie mand verwacht had van Oxfotd, dat in de nummers 10 en 13 twee opvallende intelligente spelers had. Na de rust werd de zóne-verdediging vervangen door een persoonlijke man-to- man, wat direct resulteerde in een aan tal snelle breaks, die in enkele minuten tijd 18 punten opleverde. Jammer ge noeg kwamen er nog vele foutieve en ondoordachte passes voor, waardoor de wedstrijd een rommelig karakter kreeg. De Leidse jongens waren nu weer op permachtig, maar stonden af en toe zeer laks te verdedigen. Nu een time out var coach De Jong werd er weer zóne-ver dediging geprojecteerd, die beter sloot. Zodra men echter een rustige set-up speelde, bleek wel dat er geen ingespeeld team speelde. Men begreep elkaar niet zo goed en er ontstonden wel eens verstanden en zocht het daarom te veel in individualistische akties. Zo kwam met 46-84 in het voordeel van de Leide naren het einde van deze matige wed strijd. Scores: H. v. Haasteren 25, C. van Diest 19, C. Verhoeks, J. v. Berge Hene gouwen 12. M. de Jong 10, D. Grobbe 4, B. Schulx 2. Toewijzing woningwetwoningen Verdeling van het voor 1969 aan Zuid-Holland toegewezen woningwet- contigent: Regionale woningbouwcommissie „De Krimpenerwaard" 185; Regionale wo- ningbouwcommisie „Drechtstedengebied omgeving" 600: Regionale woning bouwcommissie „Leidse agglomeratie en de Bollenstreek" 500; Regionale woning- bouwcommisie „Rijn- en Gouwestreek" 345; Haagse agglomeratie 1.100; Delft 200. De regionale woningbouwcommissie hebben besloten de door G.S. toegewe zen districtscontingenten als volgt te verdelen: LEIDSE AGGL. EN DE BOLLEN STREEK ALKEMADE 15 HILLEGOM 19 KATWIJK89 LEIDEN 257 LEIDERDORP6 LISSE NOORDWIJK 45 NOORDWIJKERHOUT14 OEGSTGEEST21 RIJNSBURG4 SASSENHEIM3 VALKENBURG - r 11 VOORHOUT 3 WARMOND - - 14 RIJN- EN GOUWESTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN _w_ 58 BODEGRAVEN27 BOSKOOP15 GOUDA 92 HAZERSWOUDE 33 KOUDEKERK AAN DEN RIJN 3 NIEUWKOOP12 REEUWIJK 19 WADDINXVEEN35 WOERDEN51 Zilveren Molentoernooi Naar wij vernemen zal het Zilveren Molentoernooi één week stil staan. Dit i.v.m. het verzoek van de v.v. Uithoorn eerst volgende week te spelen tegen de Volendam-amateurs. De 2e helft van de le ronde wordt nu als volgt gespeeld: dinsdag 22 april; Volendam (amateurs)- Uithoorn; dinsdag 29 april: LFC-Stormvogels. Geen Zoef de Haas maar Vlaamse Reuzenmop De langoor, die zondagavond als bijzondere gast op het grasveld van het Olympisch Stadion te Am sterdam de wedstrijd Ajax-Spar- tak voor een deel bijwoonde en bij het nekvel gegrepen moest worden, was Zoef de Haas niet, zoals tal van bladen wisten te melden, maar een Vlaamse Reus. Een ko nijn dus, en nog wel uit Nieuw koop afkomstig. De Vlaamse Reus belandde ten gevolge van een weddenschap in het stadion. Het 16 pond wegende konijn was door de Nieuwkoopse militair Piet Bloos voor een tien tje verkocht aan de in Noorden wonende Henk Kas. De tien gul den zou door de militair worden teruggegeven, als Henk Kas het dier tijdens de wedstrijd zou los laten. Het tientje ging dus terug naar de vorige eigenaar, maar 't konijn koos noodgedwongen het „hazenpad". Ada Kok lost startschot Oranje-strandloop De Leidse Politie Sportvereniging heeft olympische z« emkampioene Ada Kok bereid gevonden het startschot te los sen voor de 3e Oranje-strandloop. Deze jaarlijkse prestatieloop over een afstand van 5 of 10 km wordt, zoals reeds eerder gemeld, gehouden op za terdag 26 april op het strand tussen Katwijk en Wassenaar. De start is te 14.00 uur op de Zuid-Boulevard te Kat wijk. De opbrengst van dit evenement is bestemd voor de sport voor gehandi capten. Voor inlichtingen en inschrijvingen kan men terecht aan het politicbureau te Leiden. Korfbalstanden Hoofdklasse Ons Eibern. 16-22 Rohda 13-21 Blauw Wit 14-21 Luto 15-19 Westerkw. 14-17 Overgangski. B Het Zuiden 13-20 PSV Deto Regenboog Zuiderkw. HKV Die Haghe Archipel Deetos Samos Rapiditas Groen Geel Vic. Oriëntis 14-17 14-17 13-16 Rust Roest 13-14 15-16 13-14 15-13 13-6 14-6 14-1 11-13 12-11 14-11 14-8 14-5 Zuid West l De Danaïden 15-26 DKC 16-20 Fortuna 15-18 De Algemene 15-18 KNS 16-16 Zuid West Trekvogels Animo Zuid West Kwiek Or. Nassau DKV Zuid West ALO HPV Tjoba BI. Wit '51 2A 16-26 14-20 15-18 15-17 11-21 9-12 11-12 10-11 C 12-20 11-17 8-14 10-12 Ready Sperwers HSV OSCR ODO Crescendo Dubbel Zes BKC Zwervers Hoogvliet Noorderkw. Vlaardingen Delta Schiedam Velox Madjoe 12-14 15-13 15-10 14-7 14-5 10-10 12-7 10-2 11-2 ZATERDAG 1: Woubrugge 1-TAVV 1 1-0. MVKV 1- VWS 1 1-1. Kagia 1-Alphia 1 4-0. IA: R'burgse B. 3-Q-Boys 5 2-4. 2A: Kat wijk 4-Oegstgeest 3 0-1; Noordwqk 4- SVOW 3 5-2. Rouwkoop 2-ARC 4 7-2. VVSB 2-Kagia 2 1-1. VWS 2-K'kerk 2 3-0, W'brugge 2-Haz. Boys 3 1-4. 3A: ARC 6-K'kerk 3 2-1. RCL 5-ARC 5 2-2, 3B: Alphia 2-W'brugge 4 1-2, MVKV 2- Rijnsb. B. 5 3-1, Rljnsb. B. 7-R'koop 5 5-0, VWS 4-Q.-Boys 11 2-1. 3J: Haz. Boys 7-Q.-Boys .13 0-1. Jl'NIOREN Ar Alpheu al-DOSR al 2-0. ARC al- SJC al 0-1. Q.-Boys a4-Leiden a2 3-4, BI: Alph. B. bl-St.-Bern. bl 1-3, DOSR bl-K'kerk bl 5-0, Weter. B. bl-Haz Boys bl 5-2, B2: Altior bl-Alphia bl 1-6, DOSR b3-TAW bl 0-5, K'kerk b2- DOSR b4 5-2, B6: Teyl. b3-SJC b3 4-2, Bil: RCL b2-Katwijk b3 7-1, Q.-Boys bö-R'burg b4 3-3, Rjjnsb. B. b3-R'burg b5 2-6. Cl: DOSR rl-AIphen cl 3-0, C2: Wel. Boys cl-MMO cl 4-1. Altior c2- ARC c3 2-1. St.-Bern. c2-Alph. B. c2 3-2. Wel. Boys c2-K'kerk c2 12-0, C4: Alphia c2-Alphen c3 9-1. Wet. Boys c3-Alph. B. c3 0-4, CllKatwyk c2-Q.-Boys c3 0-5, R'koop c2-RCL c2 1-1, C15: Q.-Bovs e8- UDO c2 1-1. C17: ASC C5-UDO c3 0-5. ZONDAG IA: Foreh. 2-Altior 2 2-2, Sp. Lisse 3- LFC 3 1-0, Warmunda 2-Lugdun. 4 4-0, 2A: Alph. B. 2-R'burg 4 1-0, Alphia 2- M'burg 2 1-1. LDWS 2-UDO 2 3-3, 2B: Alph. B. 3-Alphen 3 1-6, SJC 3-WSB 3 3-1. SVLV 3-Altior 3 5-2, R'wetering 2- Warrn. 3 3-1. KRV 2-VVOA 2 1-2, 3B: St.-Bern. 2-DOCOS 4 2-3. 3C: Altior 4- LDWS 3 2-4. 3D: Alphen 4-MMO 3 7-1, SJC 5-DOSR 4 2-3, 3D: Teyl. 4-WSB 4 3-1, Wet. Boys 2-Rflpwet. 3 4-1, 4A: M'burg 3-SJC 6 5-1, R'burg 7-SVLV 4 5-4, SL-Bern. 4-Leidse B. 3 0-6, Alphia 3-Foreholte 4 5-0. 4B: Alphia 4-Lugdun. 7 5-1. Foreh. 5-R'koop 3 2-1. 4C: Alphen 5-R'burg 9 3-4, Sp. Lisse 7-Weter. B. 3 2-1, UDO 5-ASC 6 2-3, Warm. 5 5-0, Warm. 5-Or. Groen 5 5-1. 4G: R'koop 4- Warm. 6 3-3. Alph. B. 5-Leidse B. 4 9-0, 4H: DOSR 7-ASC 7 1-3, WOA 4-Lugd. 9 2-3, Unitas L. 5-Rypwet. 4 4-4, 4K: Sp. Lisse ÏO-DOCOS 9 0-1, WSB 5-ZLC 4 1-0, UDO 7-Alph. B. 6 2-3, 4L: Altior 7- R'koop 5 4-2, DOSR 9-Stompw. B. 5 7-0, Teyl. 6-Altior 8 1-1, Wet- Boys 6-R'burg 11 4-1. VETERANEN 4N: Alphen 7-Meerburg 6 7-5. JUNIOREN Al: Foreh. al-LFC al 3-0. Lugdun. al- Teyling. al 2-2, R'burg a'2-VVSB al 3-1. SVLV al-UVS a2 4-1. A2: Alph. B. al- Wet. Boys al 2-0. St.-Bern. al-DOSR a2 4-5, Alphia al-M'burg al 1-5, SJC a3- Sp. Lisse a4 4-2, A6: Altior a2-WOA al 1-1, DOSR a4-DOSR a3 4-2, MMO al- Alphen a2 6-0.

Leidse Courant | 1969 | | pagina 3