CClT in de grote Bloemlusthal van de H.B.G. bloem- boilenveiling aan de Grachtweg te Lisse op Een enorme hal vol met bankstellen, salon- kasten, eetkamers, slaapkamers, fauteuils, kamerbreed tapijt, Perzische karpetten etc. zullen in drie dagen tegen ongehoord lage discountprijzen verkocht worden. WON INGINRICHTING HET MEUBELCENTRUM VOOR DE BOLLENSTREEK MIJNDERSMEVBEL DISCOUNTVERKOOP Donderdag 27 en vrijdag 28 maart van 2 10 uur n.m. Zaterdag 29 maart van 9 uur v.m. tot 6 uur n.m. Volgens de nieuwste uit Amerika geïmporteerde discountmethoden verkopen wij deze meubelen voor prijzen die in heel Europa nog tot de onmogelijkheid behoren. Bestellingen worden alléén legen contante betaling aangenomen, f 100,- vooruit betaling en de rest bij de aflevering aan huis. Alle aankopen worden keurig en franco thuisbezorgd en onder volledige garantie, met een door ons getekend garantiebewijs, afgeleverd. \J)f Bloemlusthal is in -een lusthof herschapen dankzij onze artistieke uitstalling van meubelen tussen de kleurige produkten y van de bollenstreek Door zelf de meubelen mee te nemen kunt u nog eens 25 gulden per ameublement of grote salonkast extra verdienen, mits u alles dan meteen betaalt. Echt lederen bankstellen, empire en biedermeier, noten en mahonie kamers, palissander en eiken wandmeubelen, alles voor een appel en een eien nog enkele guldens Onze grote meubel-discount-verkoop van vorig jaar maart was zo'n doorslaggevend succes dat we het dit jaar weer herhalen, met nog méér keus en nóg groter verschil met de als normaal geldende meubelprijzen. En nu niet alleen bankstellen, maar óók volop salonkasten, wandmeubelen, eetkamers, slaapkamers, tapijt en Perzische karpetten. Van alles het mooiste, het beste, het meest aparte, voor weinig geld. U kunt honderden guldens komen verdienen. Cash and carry... Veel kopen, weinig betalen Geld overhouden Consument let op uw voordeel! Telefoon (2530) 3076 3032 En Consumentenmarkt, Levendaal 150-152, Leiden Heel veel verrassingen wachten U in de H.B.G.-hal te Lisse. U valt van de ene verbazing in de andere. Kom vlug, kijk goed en koop snel, anders pikt een ander de koopjes voor U weg.

Leidse Courant | 1969 | | pagina 16