mening 1 DAMES- HERENSCHOENEN EN LEDERWAREN [Turken in Almelo uitgenodigd door Katwijkers Oud-concierge St. Agnes-lyceum uit dienstwoning gezet Weer reeën op de rijbaan Landsteiner- onderscheidingen voor donors Roode Kruis Reserves Crescendo kampioen 2e klasse LKB DONDERDAG 27 FEBRUARI 1969 DE LEIDSE COURANT BAUJiNA J a t J- OPENING ZATERDAG 1 MAART A.S. Alf I /ft rilAj voor e,eSante» modieuze en exclusieve LEIDEN DONKERSTEEG 12—14 Spoed! Wie kan ons gezin van 4 personen tijdelijk helpen aan woonruimte. Woensdag 26 februari worden wij door het bestuur van Stichting St.- Agneslyceum uit huis gezet, maar de woning die de huis vesting ons heeft toegewezen is pas in mei klaar. Zo luidde de tekst van een adverten tie. die de heer G. Rozemeyer, de oud- concierge van het St.-Agnes-lyceum af gelopen zaterdag in onze krant plaatste. Niemand kan de heer Rozemeyer hel pen met als gevolg, dat hij gisteren door het bestuur van de Stichting St.-Agnes- lyceum daadwerkelijk uit de dienstwo ning aan de Eymerspoelstraat werd zet. Daarmee kwam een einde aan i flict tussen de heer Rozemeyer en stichtingsbestuur. Het huis, dat de heer Rozemeyer met zijn gezin sinds de nieuwbouw nu twee-en-een-half jaar geleden be woonde. kwam vrij voor zijn opvolger. De moeilijkheden waren daarmee echter niet opgelost. Die begonnen voor de heer Rozemeyer gisteren eerst pas goed. Onder het toeziend oog van deurwaar der A. van Vliet hielp hq in de gestaag miezerende regen de verhuizers zijn boeltje in een verhuiswagen sjouwen. Hij stond op straat. Waar moest hjj heen? H(j wist het niet. Zijn inboedel Op de Vogelaardreef in het Langeveld te Noordwqk vond weer een verkeerson geval plaats, toen een zestal reeën plot seling de rqweg overstaken. De bestuurder van een personenauto, een 19-jarige bloemistknecht uit Noord- wijkerhout slaagde er in het wild mis te' rijden. Het laatste dier van de overste kende koppel werd echter door de wa gen geraakt en ernstig gewond. Het moest later door een poelier worden af gemaakt. Jongeren musiceren in Jeugdbuiten- centrum Onder het motto „Jongeren musice ren" wordt op vrijdagavond 7 maart in het Jeugdbuitencentrum „Korte Vliet" onder auspiciën van de Stich ting Leidse Jeugdactie weer een con cert gegeven. Reeds enkele malen eer der traden hier talentvolle jongeren met veel succes op. Ditmaal zijn de Wiekhart en Ben Hurrelbrinck. piano, uitvoerenden: Irene Hurrelbrinck en Vera Verzijden, alt. Op het programma staan werken i vocaal en instrumentaal) van Scar latti, Chopin, Brahms, Granados, Mont- salvatge, Albeniz, Bach, Handel, Mo zart, Orthel, Peri en Orlandi. Aanvang van het concert is om acht uur. VjSK LEIDEN, 25 febr. Drie weken geleden is mijn zoontje van 6 jaar op een zebra door een snel rijdende brommer aangereden op de ..gezellige" hoek van de Hooigracht/ Nieuwe Rqn. Mijn zoontje is door een chauffeur, die daar iets van zag, in zijn auto meegenomen en, via de zaak, met nifjn vrouw naar het St.-Elisabeth-zie- kenhuis gebracht. Dit ziekenhuis had deze week de vrije week en het jongetje moest naar het Diaconessenhuis ge stuurd worden. Maar in deze tijd, van 12 tot 1 uur, worden patiënten niet ge holpen wegens de pauzetjjd. Zij moesten dan maar naar het Ac. ziekenhuis gaan wat door de chauffeur en mijn vrouw niet aangenomen werd. Na enkele scher pe woorden is het jongetje dan ook vijf minuten later toch geholpen. Maar nu de belangrijkste punten: 1. U hebt in deze kranten een dagelijkse agenda. Waarom zet U in de agenda niet de ziekenhuizen, waar in deze week patiënten opgenomen kunnen worden 2. Het probleem van de zebra's. Alle lopende personen, groot of klein, en ook al het rijverkeer vinden (Jat de zebra's zonder stoplichten veel te scherp op de hoeken liggen. Deze zebra's kunnen veel beter 10 tot 15 meter van de hoek af liggen. De ri sico's zouden volgens mij gunstiger zijn. Fietsers, brommers, enz., zouden wel eens kunnen gaan leren dat als zij links of rechts moeten gaan, ook eens hun arm gebruiken. Je wordt wel moe, maar de lopende mensen weten dan toch eens een keer wat zÜ kunnen doen, stoppen of door- Q. J. ter H. I kon hij kwijt op Beresteyn bij de Mont- fortanen in Voorschoten en bij kennis sen. Maar zijn kinderen, zijn vrouw en hijzelf? Familie heeft geen ruimte. Voor onderdak naar de politie? Al maanden wist de heer Rozemeyer dat hem dit kon overkomen, maar nooit had hij gedacht, dat het zo ver zou komen. De heer Rozemeyer (30) had, na 10 jaar de functie te hebben vervuld, per 1 augustus 1968 ontslag genomen als concierge van het St.-Agnes-lyceum. H(j begon als zelfstandige timmerman. Hij woonde echter in de dienst woning van het lyceum, maar kon op korte termijn geen andere woning vin- den. Het bestuur van de Stichting St.-Ag- nes-lyceum eiste echter, dat de heer Rozemeyer binnen 48 uur de woning zou ontruimen. Aan die eis kon de oud- concierge niet voldoen en de zaak kwam voor de rechter. Die bepaalde in okto ber 1968 in een kort geding, dat de heer Rozemeer voor 27 januari 1969 de woning moest verlaten. Bovendien moest hij twee kamers van het huis voor de nieuwe concierge van het St. Agneslyceum, de heer Steinmetz, ontruimen. Dat laatste gebeurde, maaii voor de heer Steinmetz was de vrijge komen ruimte natuurlijk ook niet vol doende. Aan de eis van de rechter om 27 januari 1969 de woning te ont ruimen kon de heer Rozemeyer niet voldoen, want de woning, die hij intussen toegewezen had gekregen, komt pas in ei ter beschikking. De heer Rozemeyer zei gisteravond bij het ontruimen van het huis mistroos tig: „Wie had dat nou gedacht. Tien jaar ben ik aan de school verbonden geweest. Acht jaar aan de Oude Vest 2 jaar hier. En nu dit. Dat ik met 'n gezin het huis moet verlaten is heel vanzelfsprekend. Het is tenslotte een dienstwoning, maar daarmee kon toch wel gewacht worden tot ik een andere woning heb. Het stichtingsbestuur weet, dat ik in mei een huis krijg. Toch laten e er nu uitzetten." nieuwe concierge van het lyceum, de heer Steinmetz, wil natuurlijk zo gauw mogelijk de woning betrekken, staat daarom niet in conflict met zijn voorganger. Hq zou hebben laten weten bereid te zijn te wachten totdat de heer Rozemeyer een woning had. Ook vele leraren van het St. Agnes lyceum, die het toch al jammer vonden, dat de heer Rozemeyer ontslag als con cierge had genomen, vinden de „huis kwestie" een nare zaak. Zij hebben zich tot het stichtingsbestuur gewend met het verzoek de heer Rozemeyer gebruik te laten maken van de dienstwoning tot hij de andere woning kan betrekken. De voorzitter van de Stichting St. Agneslyceum, prof. dr. J. B. Schute zei desgevraagd het uit huis zetten van de heer Rozemeyer een droevige geschiede nis te vinden. „Het is echter gebeurd op grond var een gerechtelijk vonnis. Ik wil stelling nenien tegen de advertentie, waarin de heer Rozemeyer doet voorkomen, alsof wq, het stichtingsbestuur geen conside ratie met hem hebben betoond. We hebben voor hem bemiddeld bij een woningbouwvereniging en huisvesting. Tenminste tweemaal is hem een huis toegewezen, maar tweemaal ook heeft hij eon huis geweigerd. Het stichtings bestuur heeft geen enkele garantie, da' de heer Rozemeyer op korte termijn d dienstwoning vrijwillig zal verlaten," aldus prof. Schute. Huisvesting laat weten, dat de heer Rozemeyer inderdaad twee maal een toegewezen huis heeft geweigerd, maar een nieuwe wo ning in het Morskwartier in mei voor hem klaar komt. ARGOS mist coach Henk Kleingeld De thuiswedstrijd van Argos tegen het op de eerste plaats staande Octo pus uit Alkmaar is in een 13 neder laag voor Argos geëindigd, ondanks dat Argos de le set won en in de 2e set met 1411 heeft voorgestaan. De aanwezigheid van een goede coach had de Argos-ploeg in die beslissende fase de wedstrijd naar onze mening het moeilijke punt heen kunnen helpen, maar helaas moesten Leny Kneppers c.s. het ook in deze wed strijd zonder coach Henk Kleingeld stellen, aangezien deze op dokters advies het bed moest houden. Octopus profiteerde in de 2e set van enkele missers in de Argos-defensie en kwam eerst naast de Leidse ploeg om daarna zelfs door te drukken naar .een 1 15—17 setwinst. Het spel van kam- pioenskandidaat Octopus liet overi gens veal te wensen over. Slechts bij vlagen kwamen de Alkmaarse dames tot redelijk spel. hetgeen gedeeltelijk op nervositeit kan worden geschoven, maar aan de andere kant miste deze ploeg toch teveel kwaliteit om vol ledig aanspraak te kunnen maken op het kampioenschap. Zoals reeds ge zegd wist Octopus de dreigende ne derlaag toch nog af te wenden door na verlies van de eerste set de volgen de drie sets op haar naam te brengen. De setstanden 15-13, 15-17, 12-15 en 13-15 tonen overduidelijk aan, dat Ar gos maar net op het nippertje heeft verloren. Lijst van donors van de Bloedtrans fusiedienst van de Afdeling Leiden er Omstreken van het Nederlands Roode Kruis aan wie door het hoofdbestuur var het Nederlandsche Roode Kruis de Land- steiner-plaquette, voor 20 maal bloed geven, respectievelijk de Landsteiner- penning, voor 5 maal bloed geven, it toegekend. LANDSTEIN ER - PLAQI' ETTE Aalsmeer: W. de Meijer. Ter Aar: T. Cats. Hazerswoude: P. Meijer. Katwijk: D. de Jager, H. v.d. Marei. Koudekerk a.d. Rqn: A. P. Schellinger- Leiden: C. B. v. Ark, A. v. Es, H. E. den Hertog. G. Th. W. Langezaal, J. M. W. ter Linde. W. H. v. Meerveld, F. P. Peters, W. F. Snieder, W. Stikkelorum. Leiderdorp: G. Anker. J. ten Haken, mevr. M. O. H. Koens-v. Buuren. Leimuiden: J. v. Dam Sr. Lisse: mej. M. H. Bunt, Th. J. C. v. Dijk. Noordwqkerhout: J. C. de Klerk. Crescendo 2 is dank zij een zege op KNS kampioen geworden van de 2e klasse L.K.B. De gehele wedstrijd vorm de Crescendo de betere ploeg. Het spel van KNS weis te statisch en zonder werkelijk groot gevaar. Piet l'Ami open de de score, waarna Andries Riezen- kamp de gelijkmaker scoorde. De vol gende aanval van Crescendo had weinig moeite om te scoren, want door Ries Kok en Jan Hensing werd het 31. Piet l'Ami vergrootte de Bcore zelfs tot 4-1. Andries Riezenkamp bepaalde de rust stand op 42. Na de hervatting was het spel van minder gehalte, maar ook KNS bleef onder de maat. Jan Hensing en Ries Kok brachten Crescendo op 62, waarna Andries Riezenkamp het laatste wapenfeit voor KNS liet note ren. Piet l'Ami mEiakte tenslotte aan alle spanning een eind door nogmaals te scoren, waarna de arbiter het einde floot. Eindstand dus 73. FOTO: Voorste rij v.l.n.r.: Joke Geyer, Plonie Visser, Tineke de Winter, Tès Driessen, Gusta Mulder. Achterste rij: Jan Hen sing, Leo v. Leeuwen, Ton Cornelisse, Ries Kok, Piet l'Ami. „Scapino" treedt weer op voor de jeugd De Stichting Leidse Jeugd Actie organiseert op zaterdagmiddag 8 maart in de Leidse Schouwburg weer een voorstelling van het Scapino-Ballet voor de jeugd. Het programma, dat geheel is afgestemd op de jeugd vanaf ongeveer 6 jaar, vermeldt: „Capriccio of een niemandaliletje". De poppen en beesten van Josefien, Straatspelletjes en Het spookkasteel. De baletten wor den tevoren toegelicht door „Scapino" zelf. De voorstelling begint om half Oudewetering: J. Keijzer. Roelofarendsveen: W. A. v.d. Zwet. Rqnsatenvoude: mevr. H. v. Dijk-v.d. Sassenhelm: L. W. Passchier, J. Wjjntjes. Zoeterwoude: L. v.d. Berg. LANDSTEINER-PENNING: Aalsmeer: C. Schouten. Abbenes: W. Kattenberg. Katwijk: J. A. de Best. mevr. A. M. Dam-Fraterman, mej. M. J. Kleen, N. Ouwehand, mej. W. v.d. Plas. Koudekerk a-d. Rijn: J. A. P. Heems kerk. Lelden: H. Amptmeyer, P. S. Anes, J. J. Bekker Jr., H. Beukers. C. E. Blom, H. A. Blonk, mej. M. A. de Boer. mej. M. L. Boumeester, mej. A. J. v.d. Broek, W. J. Crama. J. M. Devllee, E. Drenth, J. R. Floor, J. C. A. Goverde, H. B. Haver- korn van Rflswflk, W. H. Hollander, R. Kamerling, J. M. v. Kempen, J. A. Lans, J. v.d. Linden, J. Lut, P. B. T. M. Mat- thijssen, mevr. J. M. Moerkerk-Mul, me vrouw C. Mostert-den Boer, P. W. Over- gaauw, C. J. H. M. Popelier, F. J, Schoonllngen, mevr. B. J. Schouten-Bos boom. A. Singerling, P. L. Soeteman, mej. L. A. P. Strumpel, W. F. A. Ver mond, C. J. Verpaalen, A. G. Warmond, H. A. Wassenaar, W. A. M. Weenink, J. Th. de Wit, R. v.d. Zeeuw. Leiderdorp: mej. L. A. v. Alphen. B. J. Goddijn, P. de Groot, A. den Hollander, J. den Hollander, K. v.d. Knijff. N Oosterom, A. J. Sandberg, mevr. U. Stul- Kangeroes-dames zegevieren tweemaal De Kangeroes-dames hebben in de afgelopen week twee moeilijke klip pen omzeild. Zaterdag versloegen Ans Vrielink c.s. concurrent Slo term eer met 30 en dat nog wel in Amsterdam ook in de thuiswedstrijd tegen HVS uit Haarlem, eveneens nog een gegadigde voor de kampioenstitel, werd een 31 overwinning behaald. Slotermeer was op eigen terrein niet bij machte om Kangeroes van de zege af te houden, getuige de cijfers, waar- :e het Leidse team deze wedstrijd haar voordeel besliste: 8-15, 4-15 en ■15. Tegen HVS startte Kangeroes met een 1315 verlies van de le set, maar in de volgende sets waren het vooral Adri v. d. Plas, Wil Goedhart en Janneke Hoek, die met rake smashes de Leidse ploeg naar de 31 zege voerden. Setstanden: 13-15, 15-10, 15-11 en 15-6. Argos 2 heeft vooral in de laatste set van de wedstrijd tegen Rijnsburg alle reserves moeten aanspreken om het fel vechtende Rijnsburg van set- winst af te houden. Een setwinst, die de Rijnsburg-dames beslist hadden ver diend. Het werd nu een 30 zege voor Argos 2 met de cijfers 15-11. 15-3 en 16-14. De reserve-herenploeg van Kange roes tenslotte wisselde in de uitwed strijd tegen het Woerdense Hercules goede met slechte momenten af. Te veel wil het jeugdige Kangeroes 2 zich in variaties in de aanval uitleven, hetgeen vaak op enorme mislukkin gen .uitdraait. Maar het degradatiege vaar is nu definitief voorbij en dus kunnen de Leidenaars het zich wel veroorloven te experimenteren. Her cules won deze wedstrijd met 31 met de cijfers 15-12, 14-16, 15-10 en 15-13. van enige Turken in hun gemeente. Een echtpaar uit Katwijk aan Zee heeft nu het gemeentebestuur van Al melo een uitnodlnging doen toekomen, waarin de betrokken gediscrimineerde buitenlanders een tijdje logies aan zee wordt aangeboden. Het gemeentebestuur van Almelo heeft de Katwijkse brief door gezonden naar de Stichting Bui tenlandse Werknemers. Een reactie op de uitnodiging heeft men in Katwijk nog niet ontvangen. Herbouw kerk Oude Wetering Fancy-fair wordt attractief voor jong en oud In feite was de tijd na het spontane initiatief om een fancy-fair te organi seren voor de heropbouw van de kath. kerk te Oude Wetering veel te kort. De leden van het fancy-fair-comité hebben zich, echter dubbel ingespan nen om iets grandioos tot stand te brengen. Op zaterdag 1 en zondag 2 maart a.s. zullen de veilinghallen in Roelofarendsveen haar deuren gast vrij geopend hebben om een stroom van bezoekers aan de hierin opge bouwde fancy-fair te ontvangen. Zeer vele attracties zullen de be zoekers enkele prettige uurtjes bezor- gen. Mede dank zq de vele prijzen en artikelen, welke voor deze fancy-fair zijn geschonken, zullen velen ook een prettige herinnering aan deze fancy- fair kunnen overhouden. Ook is er een gezellig zitje en een prachtige dansvloer. Zaterdagavond om 8 uur kan het hier voor jong en oud bijzonder feestelijk worden want de van carnaval bekende Boerenkapel uit Noordwijkerhout zal dan de muziek verzorgen. Dit belooft werkelijk iets bijzonders te worden. Zondagavond om 8 uur word't de muziek verzorgd door de Westpias Melodians. De fancy-fair is zaterdag geopend van 17.00 tot 23.30 uur en op zondag van 12 tot 24 uur. Gezien het sympa thieke doel n.l. om de baten in zijn geheel beschikbaar te stellen voor de herbouw van de parochiekerk H. Ja cobus de Meerdere te Oude Wetering zal ongetwijfeld inspireren tot een ac tief bezoek aan dit grootse evenement. Bevolking van Bodegraven is vrij jong In vergelqking met het Nederlandse gemiddelde heeft Bodegraven een tame lijk jonge bevolking. Vooral nul - vijf jarigen, de vqf- tot tienjarigen en de -qfentwlntlg. tot de dertigjarigen zijn ververtegen woordigd. Daarentegen zijn de leeftijdsklassen van boven de dertig alle ondervertegenwoordigd. Sinds de eeuwwisseling Is de bevolking in Bodegraven verdrievoudigd. In het I jaar 1900 was de bevolkingsdichtheid Op woensdag 19 maart a,s. zal 's-mid- ,.a. 4500 inwoners. Op 1 januari van dit dags om 14.00 uur in de Stadsgehoorzaal Jaar telde de gemeente bijna 14.000 in to Lelden een vleesbraadwedstrijd wor-j wonenden. Van de eeuwwisseling af den gehouden voor leden van de Neder-heeft men alleen maar te kampen gehad landse Vereniging van Huisvrouwen. 1- •-»- venga-Eberson; P. M. v.d. Voort. LIssc: J. G. v.d. Drift. Nieuwveen: mevr. M. A. G. de Vette- Zuidwijk. Noord wijk: R. Blommendaal, L. Bo- gaards, H. W. P. Caspers, L. v. Duijn, mej. J. A. L. Hermans, mevr. E. M. G. Oostdam-Koot, C. Spaanderman, P. J. J. F. Vink, P. L. v.d. Zalm. Noordwqkerhout: mej. A. M. C. Berg man, J. E. M. v.d. Lans. Oeg.stgeest: A. L. L. H. Damen, G. W. M. Kallenberg, H. J. J. Smit. Roelofarendsveen: G. M. l'Ami, C. P. Kuiper, W. C. J. v. Velzen. Rijnsburg: B. C. v.d. Vijver. Sassenheim: B. M. C. Bax, A. Breedijk, R. Hoekstra, A. J. Westra Hoekzema, A. P. G. van Rijn. Valkenburg Z.H.: C. v.d. Werff. Voorhout: P. J. C. v. Kampen. B. W. M. Kortekaas. mevr. M. E. v.d. Lans-Slob be, H. P. J. v.d. Lubbe, P. J. H. M. Ver- degaal. Voorschoten: J. B. v. Beveren, M. W. Oele. Warmond: C. J. Juffermans. Wassenaar: H. v.d. Kwaak, mevr. C. P. H. van Tol-Hoek, Th. v.d. Zalm, J. J. Zonneveld. Woubruggc: J. v. Reenen Jr. Zoeterwoude: B. Hoogendoorn, W. W. J. J. M. Kortmann Jr., P. F. W. v.d. Krogt, C. M. Turk, A. W. Voorhorst. Vleesbraadwedstrijd in Leiden uit Leiden. Leider- overschot. Voorschoten, die Wat de bejaarden betreft blijkt Bode- Tien huisvrouwe dorp, Sassenheim J zich vrijwillig daarvoor hebben aange- graven in de groep "ft5- %ot° 69-jiS?eii meld. zullen aan deze kompetitie, 6% onder het landelijke gemiddelde te uitgeschreven door de Stichting Voor- liggen. In de groep 70- tot 74-jarigen lichtingsbureau Vlees. Vleeswaren en 6,5% en ln de groep 75-jarigen en ouder Vleesconserven, deelnemen. 9%. Een deskundige jury. bestaande uit zes De verwachting wordt uitgesproken personen, zal de gerechten beoordelendat het Inwonertal van Bodegraven in op originaliteit, bereidingstijd, kostprijs de komende Jaren nog vrij sterk zal kun- smaak De vleesbraadwedstrijd is gratis toe gankelijk voor leden van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen en hun in- troducées. De toeschouwsters, op de hoogte bracht van de verschillende gerechten die door de tien deelneemsters worden bereid, zullen de vorderingen op de voet kunnen volgen. Het hoogtepunt en tevens sluitstuk var deze middag zal ongetwijfeld de prijs uitreiking zijn. tSITAIR J UNIVERSITAIR NIEUWS Geslaagd voor het kand.ex. Psycholo gie, de dames N. J. Baas (Den Haag), G. M. Eman (Voorburg) en de heer C. J. de Brabander (Den Haag); doet.ex. Psychologie, de dames S. de Jong-Nij- holt (Leiden) en A. W. C. M. Schreurs- Teuling (Oegstgeest); doct.ex. Nederl. taal- en letterkunde, de heer E. B. S. Posma (Leiden): doct.ex. Ned. Recht, de heer J. W. H. M. Frantzen (Leiden); doct.ex. Zuid-Afrikaans Recht, de heer D. H. v. Zijl (Parijs). ZOETERWOUDE E.H.B.O. WEDSTRIJDEN Morgen, vrijdag 28 februari, organi seert de plaatselijke vereniging voor EHBO weer de jaarlijkse wedstrijden om de Lidulna-beker in „Ons Huis", aan vang half acht. De leden worden er op attent gemaakt dat het bezoeken hier van geldt voor een oefenavond. Ook be langstellenden boven 17 jr. zjjn welkom. groeien, enerzijds door een tamelijk hoog geboorte-overschot. Zet de huidige ontwikkeling die na 1960 is ingezet zich voort, dan betekent dit dat de gemeente Bodegraven in 1975 circa 17.000 en in 1980 circa 19.000 inwoners zal kunnen LEIDSE AGENDA DONDERDAG 27 FEBRUARI Mensa Levendnal 14 Oud-wethouder Jongeleen voor Expogé over oud-Leiden en Marokko, 20.00 uur. Leiderdorpse Schepplngskerk - Haag Matrozenkoor en Jan v. d. Meer en Koos Verheul, piano en fluit; aanvang 20.15 u. VRIJDAG 28 FEBRUARI Zomerzorg Kynol. vereniging Rijn land. 20.15 uur. Vakschool voor meisjes Afscheid directrice mej. Henderson, 15.30-17.30 u. Leython (Levendaal 101): Tiener sociëteit. aanvang 19.30 uur. De Burcht Feestavond Ned. Politie band, afd. Lelden. AVOND- EN NACHTDIENST APOTHEKEN TE LEIDEN Van vrijdag 21 febr. t/m donderdag 27 febr.: Geopend voor spoedeisende ge vallen: Doeza Apotheek, Doezastraat 21, tel. 21313. ONGEVALLEN-DIENST LEIDSE ZIEKENHUIZEN Voor de behandeling van ongevallen is het Academisch Ziekenhuis doorlopend geopend, behalve dinsdagmiddags van 13 uur tot woenpdagmiddags 13 uur (dan Diaconessenhuis) en vrijdagmid dags 13 uur tot zaterdagmiddags 13 uur (dan St.-Elisabeth-ziekenhuls).

Leidse Courant | 1969 | | pagina 3