IS RESULTATEN
coupons
LAMSVLEES
HALVE PRIJS
349 17*
TRR1IRWS
Cm&Ll&VS*
^afi
rENRESULTATEMESULTATENRESULTATEIRESULTATENRES
rENRESULTATEN^ESULTATENRESULTATEIRESULTATENREJ
1. MEDEWERKERS
2. MONTEURS
JONG MEISJE
OYERHEMDENFABRIEK ELMI N.V.
MEISJES
ïssg/
139 AA
lamsborst 2.5ooir
lams- 198
karbonade f 600 gr
lams-
rollade
lams-
lappen
lamsbout t ff
tast toe't is van
ELECTRONIC!
INSTRUMENTMAKERS
PAARDEVLEES
TEEKENS
een jongeman
PAGINA 14
DE LEIDSE COURANT
MAANDAG 10 FEBRUARI 1969
19—ai 19—21 21-48 20-08; 1
i de Internationale schaats-
;rkerk (Ned.) 41.8; 5. Bols (Ned.)
.9; 6. Zlmmermann (W.-Dld.) 42.-. 7. Sand-
r (Zwe.) 42.2; 8. Carlen (Zwe.) 42.8: 9
erheljen (Ned.) 42.9; 10. Erlks (Ned.) 43.-;
13. 14. Nottet, Te Winkel en Nooltgedagt
3000 meter: 1. Sandler 4.21.3; 2. Verkerk
22.9; 3. 4. Bols en Zlmmermann belden
24.1: 5. Nottet 4.25.-: 6. Arie Erlks 4.25.2;
Hoegltn 4.25.5; 8. Verheijen 4.25.8: 9.
Verkerk (Ned.)
Arte Erlks (Ned.) 2.07.1; 9. Karei te
Winkel (Ned.) 2.07.4:
gedagt (Ned.) 2.09.5.
Eddy Verheyen
Dames. 500 meter: 1. Ruth Schlelermache
(O.-Dld.) 45.2 sec.: 2. Ans Schut (Ned.) 46.5
3. Stien Kaiser (Ned.) 46.8; 4. Elly v. c
Brom (Ned.) 47.-; 5. Willy Burgmcyer (Ned.
47.9; 6. Carry Geyssen (Ned.) 48.1.
1500 m: 1. Ans Schut 2.24.-; 2. 3. Stle
Kaiser en Elly v. d. E
Carry Geyssen 2.25.5:
2.27.8: 6. WUly Burgme
machter ^(O.-Dldj
Rieneke Demmlng
in den Brom (Ned.)
■d): 2. Ruth Schleler-
4; 3. Stlen Kaiser
:hut (Ned.) 1.22.J
Renes (Ned.) 42.7.
Eindstand sprint
Erlksen 122.560:
3.700; 16. Renes 1
an Iversen (Noorw.) en
(Zwe.) 40.6; 16. Klaes
HHPWfflglnl Sundby (Non
,-.7: 3. Trljnle Rep (Ned.) 46.5: 5. Annie
Dalfsen (Ned.) 46.0; 6. Marrie Willems (Ned.)
47.3; 7. Truus Dijkstra (Ned.) 47.7: 8. Jannie
Goorman en Hanny Lorent (Ned.) 48.
Marja Tarls (Ned.) 48.8.
SI gird Sundby 2.24.!
sbeth eBrg (Noorw.) 2.26.3
ann 2.27 4; 4. Trljnle Rep 2.28 5
lllems 2.29.9: 6. Annie van Dal
Jannie Goorma 2.34.2: 9. M
15.1: 10. Hanny Lorent 2.36.0;
I. Lorent 5.33.6: 9. V
'Totaal: 1 Sundby
194.516: 3. Berg 194
Dalfsen 1.38 8; 8.
Willems 5.26.-
n Dalfsen 5.38.7.
4 100 pnt.: 2.
Hellas 2—SOS
Hyglea 2 6—0. EDH—AHC 6—6: DD
- -ADO 3—3. Hercules—EHC
-verburch 2 2-14.
Hermes—Schutters 9—12.
Meeuwen 13—17. AHC—Actief 15—15.
2A: Hellas 2—Vires et Cel. 12—lu, Her
cules—Roda 9—11, Qulntus 2—Westlandia
HD 2B: Operatie 2—Neptunus 20—12.
12; Athena 2—Flamingo's 4—8. Foreholte—
Qulntus 2 22—6 Union Sp.—Odls 7—1
D 2A: Northa—Jagei
11—3, Wings—HMSH 11—is; u in: ton
Union Sp. 2 8—10, Animo 2—Westlandli
17—6. HVPHyglea 3 11—5.
D 3A: EDH 2—HVS 5—14, Foreholte
NIO 1—11. DSO—EHC 2 6—7; D 3B: AHC
VELO 2 0—8. Westlandia 3—Kw. Sport 2
3—15, EHC—Hellas 1—11.
D 4B: SOS 2—Elandla 2 17—11, Wings 2-
Warmunda 3—5, Union Sp. 3—L.Z. 4—9.
MMO—MSV 10—4; D 4C: 1
cules 3 15—15, Animo 3—Northa 2 1—6. Jong
Ade 2—Kw. Sport 3 2—17; D 4D: HMSH 2-
Kw. Sport 4 9—2, St. Voorw.—EDH 3 3—20.
H 1: EHC—Hermes 2 15—15, Wings—Union
Sp. 9—12. HVPL.Z 19—21.
2A: SOS—EHC 2 18—13. Kw. Sport—
1—9. Hellas 4—Operatie 3 7—27.
H 3A: Rohda—Westlandia 2 12—13. Elan-
dia-AHC 2 12-27. Hercules 2—SOS 16-11;
H 3B: HVP 2—EDH 12—14. Union Sp. 3—
AHC 3 15—22, HollandlaHVS 13—8; H JC:
Operatie 4—MSV 2 14—8. SOS 3—Westlan
dia 3 17—9, Anlmo 4—Qulntus 3 15—17.
H 4 A: CWP 2—HMSH 18—11, EHC 3—
L.Z. 2 7—6, Rohda 2—Kw. Sport 3 33—17;
li 4B: Hermes 3—Hercules 3 18—11. Northa—
Stars 78—93. Arg
r Helm—Frans Schoofs 21—13
Van Hummel/Mleke
Broek 13—ai 21—.16 21—.15 2
Ellen Klatt—Bakker/
Van der Helm/Koort—Frans Schoofs/
—19 22—20 21—23 16—21 31—8.
.dubbelspel. Halve finales; Van der
:n Broek—Bogmans/Marla jjjfjAB
31—16 21—17 14—21 18—21
21—19 19—01
Finale: Van der Laan/Ten Broek—Wynla/
Kort 11—21 22—20 19—31 31-09 22—00.
endubbelspcl. Halve
/Bakker— Frans Sch
31—07 14—ai 18—21 21—12; Wynla/Kort—
;eteman/Anéie van Gardlngen 23—21
ïales: Van der
1831 21—18 31-05 31—17.
DED—HOC 20—51,
Trep 197.483
iris 201.617; 7. Goorman
Dalfsen 203.950 9. Lorent
Zaalhandbal
Hoofdklasse: her
Schmidt (O.-Dld.) 5.10.8; 6.
Het eindklassemei
(500. 3000. 1500. 5000 1
EMM—Swift -
Operatie '55—AHC '31
12-9, Nllc*
■I ..I L. 7—7.
•eburg—Hellas
Olympla Gr. 17-10.
B; Dynamo—Qulntus 11—1
ins Schut (Ned.) 189.000 pnt.; 2
JCalser (Ned.) 189.616; 3. EUy van den
Brom (Ned.) 192.766 4. Rieneke Demming
(Ned.) 195.150 5. Carry Geyssen (Ned.) I95.7o0.
Heren: 1. Kees Verkerk (Ned.) 170.744 pnt.,
2. Oerjan Sandler (Zwe.) 172.200: 3. Jan
Bols (Ned.) 172.323: 4. Ard Schenk (Ned.)
asse: dames: VELO—Zeeburg 0—10.
Hygiea 16-6. Niloc—Walcheren
7—4 AVA-HKC 5—2.
Inzeil
De voornaamste uitslagen van de s
rs—Qulntus 9—8,
10. Animo—Actie
Boemerang' 3-2 (7-15. 15-9. 8-15. 15-12.
15—12); V redesteln/Achilles—SFC 1—3 (6—13,
13—15. 15—U 10—15); Isala—Valbovol 0—3
(13—15, 10—15. 12—15); KaranolHML/CLV
3—0 (154, 15—1 15—4): Rapid—PSV 3—1
(15—9. 15—U 8—15, '614).
Stand: Haag '68 16—30; Karanol U—
Valbovol 14—22; Bekkerveld 16—22; SFC
15is; Vredestein/Achllles 1516; Rapid
16—14; Boemerang 16—12; Isala 16—12; Arma
da 16-8; HML/CLV 15—4; PSV 16-2.
Eredivisie: heren: Blokkeer-Valuas 3—1
(12—15. 15—2 17—15 15—10): Tornado—HML/
CLV 3—0 (15—13, 15—13, 15—9); Libanon—
AMVJ/RC 0—3 (7—15. 8—15. 10—15); US—
CITO 0—3 (10—15. 10—15. 1315); Hevok—
AMVJ/RLVC 3-0 (15—13. 15—12. 16—14): Ora-
vi—SFC 1—3 (10—15. 15—6. 7—15. 9—15).
Stand; AMVJ/RC 17—32: Blokkeer 1628;
Valuas 17—24; SFC 16—20; Tornado 15—18;
15—16; Libanon 16—16; CITO 14—12:
15—10; HML/CLV 16—6: US 16—4;
AMVJ/RLVC 17—4.
Hoofdklasse: dames: Haag '68 2VIOS 30.
lie Raeckse—PVC 3—1. MIVO—Zaanstreek
5 2—3. Argos—VK Amsterdam 3—1, Delta—
VC 3—0. Octopus—SOS 3—0.
Stand: Haag '68 2 17—32: Octopus 17—32:
Delta 17—24; Die Raeckse 18—24; Zaanstreek
'65 1620; Argos 1618; SOS 1616; MIVO
17—12: VK Amsterdam 17—10; VIOS
PVC 18—8; ZVC 18—8; De Molenwiek 16—6.
Hoofdklasse: heren: Delta—Blokkeer 2 3—2,
aag '68—Juliana 2—3, The Smash—De Mo-
inwlek 3—1. Zeemeeuwen—DTS 1—3.
on 2—SIGI 0—3. Octopus—HVS 1—3.
Stand: DTS 16—30; SIGI 16—28; HVS 16—28;
Delta 16—24; Zeeumeeuwen 16—16; Blok-
16—16: Juliana 16—12: The Smash
Haag '68 16—10; Libanon 2 16—8; Oc-
16—4x: De Molenwiek 16-2.
s: Be Fair—VODO 0-3.
i—Scorpio 0—3. WC/Syrèna—Blok-
-0, Rapid—Haag '68 3 1—3. Achllli"
White Stars 27—35. Herly—Landlust
Badminton
De voornaams
en zondag In H
nale badmintor
derland zijn;
Herenenkclspel: voorronde: Gerd Kuckl
(W.-Dld.)—Stephen Shaw >GB) 12—15, 15—8.
18—15; Karl Johnson (Zwed.)—Lee Kin Tat
(Sing.) 15—10, 15—4; Oon Chong Hau (Mal.)—
Tage Nielsen (Den.) 15—8, 15—3; Plet Ridder
(Ned.)—Karl-Heinz Garbers (W.-Dld.) 15—8,
eerste ronde: Erland Kops (Den.)Mat:
Anderson (Zwed.) 157. 158; Elliot Stuart
(GB)—Paul Ridder (Ned.) 15—Bi
Boudewïjn liiddei
halve finales: Gllllar
Perrln—Imre Nlel-
-2; Marle-Louise Wacke-
w-Margaret Boxall 11-7, 9—12,
-Alders (Ned.) 15—7,
(GB)-
15-7, 15-11; Hans-
ywald (W.-Dld.)
12—15.' 15—i 12. 15—6; Karl Johnson (Zwed.)—
Gerd Kucki (W.-IjjM
Hau (Sing.
Broek (Naarden) 14—31
31—16 20—22 21—16 21—44
Halve finales: Van Ruiten-
21—13 a—12; Van der Laan—1
23—20 21—13 31—19.
Finale: Van Ruiten—Van der Laan 14—a
21—13 21—13 18—21 ffl-42.
Herenenkelspel. Kwartfinales: Van der Helm
(Zoeterwoude)—Colthof (Amsterdam)
20—22 14—31 31—42 31—8; Deken (Amsterdam)
—Bakker (Lelden) 31—23 21—16 19—a 31—15
21—16; Bert Schoofs (Amsterdam)—Peter Joels
(Den Haag) 24—13 21—15 21—16; Frans Sch<
.terdam)—Lucas (Amsterdam) 17—a a—16
er Helm—Deken a—45
15-6, 15—9; Oon Chong
dder (Ned.) 15—8. 12—15.
15—U; Roy Gonzales (Mex.)-Vlc Leunissen
(Ned.) 15—11. 9—15. 15—9; Wolfgang Bochow
- d.)—Gerd Perneklo (Zwed.) 15—8. 15—1;
Johnsson (Zwed.)— Derk Talbot (GB)
12—15. 15—U; Kurt Link (W.-Dld.)—
Ruud van Ginneken (Ned.) 15—9, 17—18.
(Ned.)—Heinz Wossovski
(W.-Dld.) 18—16, 6—15, 15—8;
5—8; Ray Sharp (GB)—Horst
Bochow—Don Hutchinson (GB) 15—5, 15—12;
i—Kurt Link 15—4. r* jf|
Hansen (Den.)—Leo
•tftnales
15—6, 15—10; Karl Johru
15—3: Oon Chong Hai
14—24; VODO 1
vol 2 2—3, Punch—Kangeroes 2 2—3.
Stand: PVC 13—26: Achilles 14—20; He
11—18: Valbovol 2 12—16: HML/CLV 2
WC/Syrèna 15-14; Kangeroes 2
mvc 2 13—8; Castellum 14—8: DOS
Punch 15—6.
x Is twee winstpunten ln mindering.
Basketbal
Heren. Eredivisie: Rotterdam Zuid—Blue
Herendubbelspel: eerste
Nielsen (Den.)—Boudewïjn
(Ned.) 15—8, 15—9; Huub e..
neken (Ned.)—Harwood-Keefe (GB) 15—10,
Kooi (Mal.)—Wossowskl-Flscher (W.-Dld.)
15_4, i5_7; Ellwood-Hartley (GB)—Leidel-
meyer-Ridder (Ned.) 15—2, 9-15, 15-8; Kops-
Andersen (Den.)—Hui f
neken (Ned.) 6—15.
nail (GB)I
15—2;
kwartfinales: Oon Chong Hau-Ho Khlm
Kooi—Shaw-Hutchlnson 14—17, 15—3. 15—7;
Talbot-Stuart—Ellwood-Hartley 155, 15—2;
Kops-AndersenJohnsson—Johnsson 1817,
15—7; Sharp-Whetnall—Kuckt-Locsche 15—7,
halve finales: Oon Chong Hau-Ho Khlm
Kooi—Talbot-Stuart 15—6, 15—9; Kops-An-
dersen—Sharp-Whetnall 815, 1510, 1512;
finale: Kops-Anderssen—Oon Chong Hau-
Ho Khlm Kool 15—2, 5—15, '5-9.
Boxall-
s (Ned.)
15—1. 15—11: Margo en Lily ter Metz (Ned.)—
Pothof-Schaefers (W -Did.) 15-6. 15—10;
ite-Beckett (N.-r
de Nooy<
Blauw WitStanfrles 96, Wordt Kwiek—He4
Zuiden 9-6, Westerkwartier—HKV 11—2-
Overgangsklassenoordwest: KCN DEVD
7—4, DTVSwlft 5—6, Roda—Groen Geel 6—
Zuidwest: Regerboog—Spangen 3—6. Ready
DKC 14—6. Vlcus Or.—Spangen 6—12 Regen-
b(Oost: ZKCRlgtersbleek 17—9. Oost-Arnhem
-NAAS 12—14. HKC-DOS 8—9. NA AS—ZKC
11—44, DOS—Oost-Arnhem 10—40, DOS— Rlg
tersbleek 7—9.
t Gooi—DAW 5—3, ESCAAZC
Bochow 15—0. 11—15.
Elo Hansen—
15.—9 1—15, 15—5; Oon Chong Hau—Elo Han-
Oon Chong Hat
d.)—Lore Hawlg (W.-Dld.:
inesly Clark (Z.-Afr.)-Sut
(GBM
de Nooyer (Nei
Ridder (Ned.)—Ai
lith (Z.-Afr.) 11-7. 9—11. 12—11; Gillian
rrln (Z.-Afr.)—Agnes Geene (Ned.) w.o.;
Marie-Loulse Wacherow (W.-Dld.)—Wilma
ide (Z.-Afr.) 7—11. 11—4. II—6; MarJ.~
isken (Ned.)—Lene Chrlstensen (Dei
11—4, ll—l; Allison Glenle (Z.-Afr.)—Brigitte
Potthof (W.-Dld.) 11—7, U—7;
tweede ronde: Oon Chong Hau-Ho
—Judy Charles (GB) 11—8. 11—1; Jok.
Beusekom—Margo ter Metz (Ned.) 11—6,
11—2; Annesly Clark—Gudron Zlebold 114,
11—8; Gillian Perrin—Marjan Ridder U—2
11—6; Marie-Loulse Wackerow—Marjan Lues-
lean 11—5. 11—6; Lily ter Mez (Ned.)—Allisoi
Glenle 11—6, 11—4; Plm Janssen (Ned.)—Ka
rin Schëfer (W.-Dld.) 4—11. 12-9. 11-
garet Boxall (GB)—Tony Pannemai
Imre Rietveld-Nlelsen—Joke
an Beusekom 11—8, U—2; Annesly Clark-
illlan Perrin 11—2, 11-6; Marlc-Louis
fackerowLlly ter Metz 11—6, 111; Mar
aret Boxall—Plm Janssen 11—7. 9—12, 11—1
jl.-GB)—Felice
(Ned.) 15—17. 15—6, 18—16; Dtt-
-Schaefer (W.-Dld.)—Ridder-Luesken
8—15, 18—15 15—11: Wackerow-Zlebold
(W-Did.)—Janssen-Van Beusekom (Ned.)
15—5. 15—2: Prade-Smlth (Z.-Afr.)—Verschoor-
(Ned) 15—4. 15—2; Charles-Perrln
(GB)—Geene-Wolters (Ned.) 15—2. 15-6;
Clark-Audlbert (Z.-Afr.)—Rletveld-Nlelsen-
Chrlstensen (Den.) 18—15, 15—5;
kwartfinales: Margo en Llly ter Metz—
Boxall-Whetnall 15—1. 10—15, 15—9: Ditber-
er-Schaefer—Glenle-Beckett 15-7, 15-7;
'ackerow-Zlebold—Prade-Smlth 15—1, 1^-7;
halve finales- Ditberner-Schaefer—Margo
n Llly ter Metz 3—15. 15—U, 15—12: Wacke-
iw-Zlebold—Charles-Perrln 15—7, 15—4;
finale; Wackerow-Ziebold—Dltberner-
chaefer 15—12, 15—3.
Gemengd dubbelspel: tweede ronde: Nlel-
en-Rletveld-Hansen (Den.)—Schaefer-Hut-
.hinson (W-Dld.-GB) 15—11. 15—4; Ter Metz-
Leldelmeyer (Ned.)—Geene-Shaw (Ned.-GB)
11-15. 17-14. 17-14; Charles-Stuart (GB)-
Audlbert-Keefe (Z.-Afr.-GB) 1—15. 15—13,
15—2; Dittberner—Bochow (W.-Dld.
Walt-Hartley (Z.-Afr.-GB) 15—8, 15—5; Smith-
Ball (GB)—Luesken-Ho Khlm Kooi (Ned.-
15—3, 15—11; Clark-Westmoreland (GB)
.yer-Van Ginneken (Ned.) 15-5,
Biljarter Bessems
vervangt Scholte
AMSTERDAM De Limburger Jean
Bessems is aangewezen als vervanger
voor Henk Scholte in het Europese kam-
ploenschapneokader, dat van 20 tot 23
februari in Courcelles (België) wordt
gehouden. Scholte heeft zich terugge
trokken wegens te drukke werkzaamhe-
den.
De overige deelnemers zijn de Neder
lander Hans Vultink, de Belgen Tonv
Schrauwen Leo Corin, de Westduitseis
Siegfried Spielmann en Dieter Muller
de Spanjaard Jose Galvez en de Por
tugees Edoardo Vieira.
(GB)—Hawlg-wos-
15—2; Whetnall-Sharp
sowskl (W.-Dld.) 15—12,
kwartfinales: Ter Metz-Leldelmeyer—Nlel-
Talbot (GB)—Charles-
15—5; Perrin-
15—18, 15-6,
i-Ball 15-11,
18—14; Dlttberner-Boch<
15—13; Clark-Westmoreland—Whetr
halve finale: Perrln-TalbotL. 1
Leldelmeyer 15—10, 15—8; Dlttbeme
Clark-Westmoreland 15-8, 15-11;
finale; Perrln-Talbot—Dlttberne
de wedstrijden voor de mlcrokorfbalcompetl-
tie zijn:
Hoofdklasse: Samos—AKC 8—10, Rapldltas—
Luto 1446, Samos—Deetos 10—02, AKC—Die
Haghe 9—8. Archipel—Ons Eibernest 11—43,
Promotiestrijd dammen
ALBLASSERDAM De openingsron
de van de Zuidhollandse promotiecom
petitie dammen werd besloten met de
ontmoeting „Alblasserdam" Het Oos
ten 2. die voor de waarlijk niet zwak
ke Rotterdamse ploeg op een bijna sma
delijke nederlaag met de cijfers 15—5
uitliep. Alblasserdam won zeven par
tijen en verloor er slechts twee terwijl
slechts een remise kon worden opgete-l
kend.
Na de eerste ronde leiden „Alblas
serdam" en het Voorburgse Den
Burcht met 2 punten, gevolgd door Dam-
lust en KDC 1 punt; Het Oosten 2 en
„Meerkerk" 0 punt.
DEN HAAG Een zaterdagavond in
de Hou trusthal gespeelde ij shocke wed
strijd tussen jeugdteams van HIJS
HOKIJ en 't Tilburgse TIJSC werd door
de Hagenaars met 32 gewonnen. De
treffers van HIJS kwamen op naam van:
J. Ierschot, A. Hermans en D. Kruis. De
tegenpunten van TIJSC werden gescoord
door T. van der Klundert en J. van der
Wijngaert. De tussenstanden waren: 0
—2. 3—2 en 0—0.
tot so% korting
ÉÊm uw Modehuls
MGWLOE
£MSMRBONAOfrN
N.V. PHILIPS' Gloeilampenfabrieken
INDUSTRIEGROEP ELECTRONISCHE DISTRIBUTIE SYSTEMEN
LEIDEN
Voor de productie van antennes en centrale antennesystemen
zoeken wij
VOOR HET MONTEREN, AFREGELEN EN KONTROLEREN
VAN ELEKTRONISCHE APPARATEN.
Een speciale opleiding is niet vereist
De noodzakelijke opleiding wordt in ons bedrijf gegeven.
In onze onderneming gelden de voorwaarden van de
Philips C.A.O.
Op dinsdag 11 februari 1969 zijn wij van 19.0021.00 uur in het gebouw
Evertsenstraat 90 aanwezig om sollicitanten alle gewenste inlichtingen te
geven.
nee1
Vooral w*"
^lees ^ete. N ^etv
- *ruidetl
!Tvroeê<*
:ien sta»0- tie
l tiet \»losNW^sso°rt V®61
1 «oon**
„tesettt
i voor spoedige indiensttreding
VOOR ARCHIEFWERKZAAMHEDEN
liefst kunnende typen.
Wij bieden een prettige werkkring en een goed salaris.
Met reeds gemaakte vakantieafspraken zullen wij rekening houden.
Sollicitaties te richten aan:
LAMMENSCHANS WEG 128 LEIDEN TELEFOON 43041 toestel 20
N.V. PHILIPS' Gloeilampenfabrieken
INDUSTRIEGROEP ELECTRONISCHE DISTRIBUTIE SYSTEMEN
LEIDEN
Voor het vervaardigen van antennes en centrale antenne
systemen zoeken wij nog een aantal
Wij bieden prettig werk dat goed betaald wordt
De arbeidsvoorwaarden zijn gebaseerd op de Philips C.A.O.
Op dinsdag 11 februari 1969 zijn wij van 19.00—21.00 uur in het gebouw
Evertsenstraat 90 aanwezig om sollicitanten alle gewenste inlichtingen te
ue tecepW»
óe
tna»1
^oot
de
dure.
wft-
NU 2e 500 GRAM
TAHAF MOKGEliOCHTEND 8 DDR T M. DONDERDAG
280 gr. BAKBLOED WORST 69
nWgr.VLEBSKRABJES 1-39
750 gr. STAARTJES
of LEVERWORST 250 gr. 89
NASI (met veel vlees) lOQ
■WUrtWi«ini«li)Mr A*C
150
«ootiEDmnuT AA
gr. heerlijk hamspek OïJ
ELECTRIC (NEDERLAND) N.V.
Wij zijn fabrikanten van electronlsche testapparatuur
voor de automobielindustrie, de dealer organisaties
en de bij de autobranche betrokken ondernemingen,
alsmede van testapparatuur voor de vliegtuigindustrie.
Door de snelle groei en uitbreiding van de activiteiten
van ons bedrijf, hebben wij op korte termijn plaats
voor --±\ v
Jonge, ervaren U.T.S.-ers, vakbekwame radio- en T.V.-
monteurs, liefst in het bezit van het NERG-diploma,
vinden bij ons verantwoordelijk en afwisselend werk
bij de kwaliteitscontrole en de afregeling van de
electronische test- en meetapparatuur.
Verder hebben wij plaats
Een grote ervaring als zodanig is van belang, want
het werk zal bestaan uit het repareren en controleren
van fijn-mechanische test- en meet-apparatuur.
Vervoer van en naar uw woonplaats zal, bij voldoende
belangstelling, door onze eigen auto's worden verzorgd.
Sollicitaties op korte termijn gaarne aan ons adres;
ARIANA NOZEMANSTRAAT 8 AMSTERDAM-SLOTERVAART
Een nader onderhoud zal dan spoedig bij u in de buurt plaatsvinden.
Natuurlijk kunt u ook even bellen: 020 -156782 en vragen naar toestel 16.
PAARDEBIEFLAPPEN
(als biefstuk te bakken)
500 gram 2.98
k85.48
MAGERE PAARDELAPPBN
500 gram - 2.68
k,4.98
PAARDETARTAAR
4 stuks n1.25
ORIGINELE PAARDEROOKWORST
500 gram 1.49
HOGEWOERD 19 LANGE MARE 90
in bezit van rijbewijs B-E.
Als chauffeur-magazijn- I
bediende.
De Kempenaerstraat 39,
Oegstgeest Tel. 50H92.
Na 6 00 uur 50004.
T Bloem- en Groenten-
zaden: weer volop voorra
dig. Jackbox: voor het in
uw huiskamer opkweken
van plantjes. In diverse
maten. Jan van der Meer,
Noordeinde 45, Tel. 01713-
2564, Roelof arendsveen.
Tuin liefhebbers: NT
strooien: stalmest, gedr.-
en gemalen compost, turf
molm, tuinturf, en kunst
mest op uw gazon, sier
en/of moestuin. Jan van
der Meer, Noordeinde 45,
Roelof are ndsveen, telefoon
01713-2564. 5-5638
Tuingereedschappent de
grootste sortering in de
wijde omgeving. Natuur
lijk by Jan van der Meer,
Noordeinde 45, Tel. 01713-
2564, Roel ofa re ndsveen.
Oud Ade! Grote kaart
avond op donderdag 13 febr.
ln café t Lageland, t.b.v.
bejaardenkas. Vele en mooie
prjjien. Aanvang 8 uun